Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 376
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Sport
»»» kluby piłkarskie
Drukuj temat · kluby piłkarskie
^N F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2011 20:58
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

sabina napisał/a:
Taaa... Real po prawie każdym meczu z Barceloną pokazuje widzom, że 'umie przegrywać' wtf
Oookej, bo przecież każdy zawodnik, czy to piłkarz, siatkarzy, koszykarz uwielbia wręcz przegrywać. A złość rozgoryczenie czy (w niektórych przypadkach) furia wcale nie jest uzasadniona.
Gratuluję Ci, że po reakcji jednego zawodnika - Ronaldo - oceniasz w ten sposób cały zespół.

Że co? Czy Ty oglądałaś chociaż jeden mecz Barcelony z Realem? Kiedy Real przegrywa, wtedy Marcelo fauluje, któregokolwiek z zawodników Barcelony, dostaje czerwona kartkę, schodzi z boiska, a potem Real wielce lamentuje, że oni są pokrzywdzeni. Na ostatnim meczu z Barceloną, właśnie Marcelo sfaulował Fabregasa, Mourihno znów prowokował wszystkich dookoła, a potem doszło do przepychanek, które sprowokował Real. A dlaczego, bo przegrywał. Ja rozumiem przegrać i zejść z boiska, ale żeby odstawiać taki cyrk? I wcale nie sugerowałam się Ronaldo, pisząc poprzedniego posta. Bo Ronaldo najmniej tam robi. Szczególnym panem zamieszania jest trener Realu i Marcelo.
Wyślij prywatną wiadomość
!sabina F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2011 21:17
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 323
Ostrzeżeń: 1
Postów: 71
Data rejestracji: 24.07.10
Medale:
Brak

Letty napisał/a:
sabina napisał/a:
Taaa... Real po prawie każdym meczu z Barceloną pokazuje widzom, że 'umie przegrywać' wtf
Oookej, bo przecież każdy zawodnik, czy to piłkarz, siatkarzy, koszykarz uwielbia wręcz przegrywać. A złość rozgoryczenie czy (w niektórych przypadkach) furia wcale nie jest uzasadniona.
Gratuluję Ci, że po reakcji jednego zawodnika - Ronaldo - oceniasz w ten sposób cały zespół.

Że co? Czy Ty oglądałaś chociaż jeden mecz Barcelony z Realem? Kiedy Real przegrywa, wtedy Marcelo fauluje, któregokolwiek z zawodników Barcelony, dostaje czerwona kartkę, schodzi z boiska, a potem Real wielce lamentuje, że oni są pokrzywdzeni. Na ostatnim meczu z Barceloną, właśnie Marcelo sfaulował Fabregasa, Mourihno znów prowokował wszystkich dookoła, a potem doszło do przepychanek, które sprowokował Real. A dlaczego, bo przegrywał. Ja rozumiem przegrać i zejść z boiska, ale żeby odstawiać taki cyrk? I wcale nie sugerowałam się Ronaldo, pisząc poprzedniego posta. Bo Ronaldo najmniej tam robi. Szczególnym panem zamieszania jest trener Realu i Marcelo.


Niee, ja zawsze piszę komentarze bez rozeznania. A tak na serio: oglądałam mecze Realu i Barcelony. Okej, powiedzmy szczerze - Barcelona dość czysto gra. Dość, gdyż Pique i Alves są strasznie "honorowymi" zawodnikami i wcale nie symulują i nie faulują. Fakt, Mourinho nie zachowuje się fair. Poza tym nie zgodziłabym się, że Marcelo jest głównym panem zamieszania. Ale nie będę tego roztrząsać - ta wymiana postów do niczego nie doprowadzi. Tyle.
__________________
By poznać punkt widzenia dziecka, nie wystarczy przykucnąć ...
Wyślij prywatną wiadomość
~Sophia F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2011 21:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1427
Ostrzeżeń: 0
Postów: 411
Data rejestracji: 09.01.11
Medale:
Brak

Letty napisał/a:
Zawsze byłam za Realem Madryt i nie zmieniam poglądów tylko dlatego, że Barcelona wygrywa! O nie trzeba też umieć przegrywać!

Taaa... Real po prawie każdym meczu z Barceloną pokazuje widzom, że 'umie przegrywać' wtf


Nie chodziło mi o piłkarzy tylko o kibiców. Niektórzy zostają wierni, a niektórzy (większość) kibicuje liderom...
__________________
4.asset.soup.io/asset/2969/0516_aa7c.gif


"-U nas na święta- powiedziałem- będzie Bunia, ciocia Donata i stryjek Eugeniusz.
- A u nas- powiedział Alcest- będzie biała kiełbasa i indyk."
~Nowe przygody Mikołajka



Snape: Czy pamiętasz, jak mówiłem, że ćwiczymy zaklęcia NIEWERBALNE, Potter?
Harry:Tak.
Snape:Tak, proszę pana.
Harry:Nie ma potrzeby zwracania się do mnie per pan, profesorze.



Jak gdzieś jest raban, to o każdej porze Wezwij Irytka, będzie jeszcze gorzej!


Pozdrawiam Cię drogi Gościu!xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Slizgonka_17 F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2011 22:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 108
Ostrzeżeń: 2
Postów: 48
Data rejestracji: 18.08.11
Medale:
Brak

Ja kocham dwa kluby piłkarskie : Jagiellonię Białystok [ bo z Białego jestem ] i FC Barcelonę . < 3 Wspaniałe są ! : **

Jagiellonia Białystok i FC Barcelona FOREVER ! < 3


__________________
media.tumblr.com/tumblr_m0je30G9SV1r64hdy.gif

Przy tej scenie łzy same leciały mi z oczu.. Podobnie, jak przy scenie śmierci Snape'a, czy Zgredka.. Dałam się ponieść emocjom, choć to tylko film ..

"After all this time?"
"Always"

''You have your mother's eyes''

Pozdrowiam Cię, drogi Gościu ; )
Wyślij prywatną wiadomość
~Victim F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2012 15:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1579
Ostrzeżeń: 0
Postów: 377
Data rejestracji: 03.07.12
Medale:
Medal

Od 2 lat kibibuję FC Barcelonie, bo tak jakoś lubię patrzeć, jak grają Rozbawiony Gra zespołowa, dużo podań... Barcelona to nie tylko Messi, chociaż de facto to on chyba najczęściej strzela gole.
Wyślij prywatną wiadomość
~KonradRobert F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2012 15:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 153
Ostrzeżeń: 0
Postów: 32
Data rejestracji: 07.08.12
Medale:
Brak

Ja 3 lata kibicuję Manchesterowi United. Chociaż czasem zdarzy mu się przegrać mecze, które wydają się łatwe, nieustannie trzymam kciuki. Ogólnie bardzo cenię graczy ManU, którzy mimo dużych umiejętności nie są nadmuchiwani przez prasę. Na przykład Paul Schooles rozgrywając taką samą ilość meczy co Xavi i Gerrard ma znacznie więcej goli i asyst, a nikt specjalnie się nim nie zachwyca. Giggs za młodu robił sztuczki lepsze niż Messi, jest najbardziej utytułowanym angielskim piłkarzem, a nikt nie nosi go na koszulce. To by było na tyle. Dodam jeszcze, że cała ta kłótnia miedzy kibicami FC Barcelony i Realu Madryt jest godna pożałowania, ale niestety i kibice ManU biorą udział w takich rzeczach. Pytam tylko po co to wszystko ?
Wyślij prywatną wiadomość
~HagridPL F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 08-08-2012 07:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 401
Ostrzeżeń: 0
Postów: 218
Data rejestracji: 06.08.12
Medale:
Brak

KonradRobert napisał/a:
Ja 3 lata kibicuję Manchesterowi United. Chociaż czasem zdarzy mu się przegrać mecze, które wydają się łatwe.


Tak w tym sezonie oni grali jakby pierwszy raz w piłkę grali.
Może nie pozbierali się po przegranym finale Uefy Ch. L.? może to przez odejście Van Der Sara?
Kiedy spojrzałem na ich wyniki to ręce mi opadały, byli faworytami i przegrywali 1-0 albo remisy 1-1 z takimi klubami o których pierwszy raz słyszałem. Też ich lubię ale nie jestem ich fanem, trzymam kciuki żeby poprawili się w nowym sezonie


I mam nadzieje że Rooney nie pójdzie do City bo wtedy kompletnie się zagubią.
__________________
"Jesteś czarodziejem, Harry"


Witaj drogi Gościu , Trzymaj się


3.bp.blogspot.com/-2wp8gZIrOxU/TiCWwEBsGOI/AAAAAAAAAHs/-LGgKzCVpro/s1600/Hagrid.gif

"Co ma być, to będzie, a jak już będzie, to trzeba się z tym zmierzyć." - Hagrid


"Harry potter w jednym słowie: Klej" -Robbie Coltrane


goodbooksandgoodwine.com/wp-content/uploads/2012/06/tumblr_m5d6m1IMfE1r81kbyo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~HarryPotter96 F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 30-09-2012 11:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 101
Ostrzeżeń: 0
Postów: 39
Data rejestracji: 18.06.12
Medale:
Brak

Nie mam ulubionych klubów, lecz lubię kilka:
-Wigan Athletic
-Arsenal Londyn
-Chelsea
-Newcastle UTD
-Blackpool
-Śląsk Wrocław
-Lechia Gdańsk
-Wisła Kraków
-Motor
-Miedź
-Ostrava
-BvB
-Real Madrid
-Celtic Glasgow
-Manchesterr City
-Manchester UTD
-Liverpool

PS.Jestem kibicem tych wyżej klubów, nie jestem zagorzałym kibolem co kocha jeden klub i nienawidzi innych.Kocham piłkę nożną i lubię pooglądać wszystkie wyżej wymienione kluby.
__________________
ElMohero

24.media.tumblr.com/tumblr_ma6yewgvaR1qmoreho1_500.gif


25.media.tumblr.com/tumblr_ma6f4yBjkt1qeijfbo5_500.gif

Edytowane przez HarryPotter96 dnia 30-09-2012 11:12
Wyślij prywatną wiadomość
~Al_Capone F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 13-10-2012 20:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Goblin
Punktów: 26
Ostrzeżeń: 0
Postów: 9
Data rejestracji: 06.10.12
Medale:
Brak

Witam wszystkich! Moim ulubionym klubem jest Manchester United, już od jakiś 5 lat im kibicuję i nadal jestem za nimi, no i oczywiście nie mógłbym zapomnieć o Widzewie Łódź i Ruchu Chorzów Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~raven F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 04-04-2013 14:11
Troll

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -1
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3,922
Data rejestracji: 03.01.13
Medale:
Medal


sabina: Posty, w których będzie umieszczana tylko nazwa klubu, bez jakiegokolwiek uzasadnienia, będą kasowane!


Pomimo ostrzeżenia, posty tylko z nazwami klubów się pojawiały. UZASADNIENIA, proszę. Reszta będzie usuwana.
__________________
j.gifs.com/J6PONg.gif




Everything is catching up with me
I awake to find I'm not at all where I should be
And it feels I'm getting to the end
And it's hard to figure out what's real and what's pretend


***


I look inside myself and see my heart is black
I see my red door and it has been painted black
Maybe then I'll fade away and not have to face the facts
It's not easy facin' up when your whole world is black


***


Ten świat to kompilacja chwil, koegzystencja wad, a w nim
My wciąż zadeptujemy się, liczę się tylko ja, nigdy Ty
Ja chcę zatrzymać się
Ten czas może surowy jest, lecz daje więcej, niż zabiera nam
A my realizujemy plan, jutro ważniejsze jest, niż to co jest teraz

Czy wiesz, że teraz jest twój czas, by krzyczeć?
Ten jeden raz niech zadrży świat
Dokładnie teraz trwa twe całe życie
Kolejnych szans chwilowo brak...



ZWYCIĘŻĄ CI, CO NIENAWIŚCIĄ SILNI
SZYDZĄ Z INNYCH




Pytania? Uwagi? Masz głos! Kliknij i przemów:
I am little pieces that were picked up on the way...

I'm not living, I'm just killing time.


Alergia. Na życie.
Wyślij prywatną wiadomość
~runaway F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 12-05-2013 14:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 43
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 12.05.13
Medale:
Brak

Uwielbiam Bundesligę a moim ulubionym klubem jest Borussia Dortmund. Nie, nie dlatego, że Polacy. Nie przez to, że pokonali Real czy, że zagrają w finale LM. Kocham ten klub, po prostu. Godzinami mogłabym opowiadać, dlaczego. W sumie, całkiem przez przypadek zaczęłam im kibicować. Od meczu towarzyskiego z Legią się zaczęło.
Poza tym, Chelsea Londyn, Legia Warszawa i Real Madryt. Jednak zawsze na pierwszym miejscu - BVB.
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2014 22:23
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Ulubiony klub...Rok 1998 a w składzie takie ( dziś już ) legendy footballu jak Javier Zanetti, Diego Pablo Simeone, Andrea Pirlo, Ronaldo, Roberto Baggio, Alvaro Recoba, Ivan Zamorano...to było coś - miłość od pierwszego wejrzenia - czarno-granatowe koszulki i fantastyczni zawodnicy. Byłem w siódmym niebie, i wiedziałem, że pasja klubem z Mediolanu będzie trwać bardzo długo. Nigdy się nie wyrzekłem - po pasmach porażek, kompromitacjach, skandalach z udziałem piłkarzy - stałem przy drużynie murem. I tak do dziś. A nagroda ? Rok "Interowski" 2010 ! : Potrójna korona : zdobyta LM - finał z Bayernem, Mistrzostwo Włoch, Puchar Włoch, Klubowe Mistrzostwo Świata i Super Puchar Włoch - zabrakło tylko Super Pucharu Europy, ale i tak było pięknie - mega cudownie - po blisko 13 latach kibicowania doczekałem niezapomnianych chwil. Jose Mourinho poprowadził klub do niesamowitej passy - a mecz z Barceloną w półfinale i 3:1 i 0:1.

Osiągnięcia
na dziś : Osiemnastokrotny mistrz Włoch, siedmiokrotny zwycięzca Pucharu Włoch, trzykrotny triumfator Ligi Mistrzów i Pucharu Interkontynentalnego. Przez klub przewinęło się wielu wirtuozów futbolu, zawodników solidnych, młodych talentów ( Vieri, R. Carolos, Ventola ). Forza Inter - i hymn ( prawa autorskie niestety Smutny ) - ale cudny był. "Amala Pazza Inter".

Wątek historyczny. W czasach po I wojnie światowej faszystom zaczął przeszkadzać charakter Interu - a konkretnie przymiotnik "międzynarodowy" - w przeciwieństwie do Milanu, w Interze zawsze większość stanowili zawodnicy spoza Włoch - a Benito tego nie pochwalał Oczko. Był okres, że w podstawowej jedenastce na murawę nie wybiegł żaden reprezentant Italii. Dziś jest podobnie. Przeważają Argentyńczycy ( Milito, Palacio, Cambiasso, Icardi, Campagnaro, Zanetti, Alvarez ), jest Japończyk ( Nagatomo ), Chorwat ( Kovacic ), Kolumbijczyk ( Guarin ), sporo Brazylijczyków ( Juan Jesus, Jonahtan, Wallace ), Urugwajczyk ( Pereira ), Serb ( Kuzmanovic ), Duńczyk ( Olsen ), Algierczyk ( Taider ) reprezentanci Ghany i Rumunii ( Donkor ), ( Chivu ), Portugalczyk ( Rolando ) pierwszy bramkarz - Słowenia ( Handanovic ), Belg ( Mudingayi ). A sami Włosi : Ranocchia, Andreolli, rezerwowy bramkarz Castellazzi.

Trener - Walter Mazzari

Znani kibice
: Tom Hanks, Andrea Bocelli, Paolo Cozza, Paolo Rossi, Jean Reno.

Stadion Giuseppe Meazza - Pojemność - ponad 80 tys.

meczelive.tv/images/news/inter.png


__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Klaus F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 21-01-2014 17:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 170
Ostrzeżeń: 0
Postów: 60
Data rejestracji: 16.12.13
Medale:
Brak

Ja mam kilka ulubionych klubów, ale tylko dwa zajmują razem pierwsze miejsce.
farm9.static.flickr.com/8149/7708405298_04c9e7263f.jpg

FC Bayern München , klub któremu kibicuje chyba od zawsze. W wieku pięciu lat, w przedszkolu stałem na dumnie na bramce w koszulce Olivera Kahna. Podczas gdy w Polsce mamy fazę na kibicowanie niemieckim klubom z polakami w składzie i nazywanie ich na przykład ,,Polską Borussią" czuję się lepszy, bo nie jestem sezonowcem. Denerwuje mnie fakt, że Lewandowski przechodzi do FCB i zaraz się zwali horda pseudo fanów.
Kocham jednak Bayern za zarezerwowanie numeru 12stego dla kibiców, co jest bardzo miłym gestem z ich strony. Bardzo doceniam również fakt, że składają życzenia z okazji naszych świąt (co prawda przez fb, ale jednak) po polsku! Moi ulubieni zawodnicy to Manuel Neuer, Philip Lahm oraz Frank Ribery. Jednak najlepszym zawodnikiem, według mnie był właśnie Oliver Kahn

Chelsea "Proud of London" - Klub, któremu kibicujemy rodzinnie. Wcześniej nie przepadałem za ligą angielską, ale 8 lat temu wszystko się zmieniło. Na moje dziesiąte urodziny dostałem od cioci oryginalną koszulkę Londyńskiej Chelsea. Zacząłem się interesować tym klubem (wtedy moje interesowanie się, polegało na sprawdzeniu z jakiego kraju jest klub i zapamiętanie nazwisk 3 zawodników z pierwszego składu). Straszny dylemat moralny przeżywam gdy obydwa kluby grają przeciw sobie. Cieszę się jednak, że zawsze jest wtedy prawdziwe piłkarskie święto. Do moich ulubionych zawodników należą Peter Cech, John Terry i Frank Lampard.
__________________
pobierak.jeja.pl/images/3/2/a/28552_bedziesz-do-mnie-pisal.jpg
vader.joemonster.org/upload/qit/1148741496f6379pulp.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 14-12-2014 19:49
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

No to może pomijając Inter Mediolan... Bo to co się dzieje z tym klubem ostatnimi laty przeraża mnie, i niemal przygnębia na każdym kroku. To już nie ten sam zespół. Obecnie zajmują 12 miejsce w tabeli Serie A!!! Sam Mancini przyznał, że łatwo nie będzie. Nie ma Milito, Samuela, Maicona, Zanettiego, Sneijdera... Jedynie Mauro Icardi (ARG) spisuje się świetnie. Jest drugim strzelcem ligi włoskiej (po innym Argentyńczyku, Carlosie Tevezie), ale reszta...

Dlatego w Lidze Mistrzów (Inter gra w Lidze Europejskiej, tam gdzie np. Legia Warszawa) oraz angielskiej jestem całym sercem za zespołem Manchesteru City. Kibicuję im dlatego, że w podstawowym składzie występuje tam 3 Argentyńczyków (Martin Demichelis, Pablo Zabaleta, Sergio Aguero). Ten ostatni niestety nabawił się najgorszej dla piłkarza kontuzji: zerwania wiązadeł krzyżowych. I nie będzie być może grał nawet 6 miesięcy. To strata po prostu nie do pokrycia. Jestem święcie przekonany, że Argentyńczyk zostałby królem strzelców ligi angielskiej w tym sezonie. W LM też świetnie im idzie. Mimo, że po 4 meczach mieli ledwie 2 punkty, to potrafili się podnieść. Mają chłopaki charakter. Wygrali z jedną z najlepszych drużyn świata (Bayern Monachium), i mimo, że zagrali bez 4 podstawowych graczy (Silva, Aguero, Kompany, Yaya Touré), to potrafili wygrać u siebie z jedną z najlepszych drużyn Serie A, czyli AS Romą 2:0. Naprawdę są mocni. Mam nadzieję, że w 1/8 finału nie trafią od razu na Barcelonę czy Real. Podziwiam takich zawodników jak Jesus Navas, Fernandinhio, Dżeko, David Silva, Samir Nasri, no i trzech wspomnianych wyżej Argentyńczyków. Będę im kibicował z całego serca. Naprawdę pięknie grają, widowiskowo, i są zdecydowanie lepsi od swoich lokalnych rywali, czyli Czerwonych Diabłów. Podejrzewam, że o Mistrzostwo Anglii powalczą z Chelsea. Naprzód, The Cintez!
www.pes10league.pun.pl/_fora/pes10league/avatars/98.jpg
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT