Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 141
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Jakiej muzyki słuchacie?
Drukuj temat · Jakiej muzyki słuchacie?
~RenesmeeCullen F
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2009 11:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 515
Ostrzeżeń: 0
Postów: 124
Data rejestracji: 25.04.09
Medale:
Brak

Wszystko po trochu. Od Taylor Swift do Paramore. Wszystko oprócz Miley Cyrus, Hi-hopu i techno.
Nie lubię zbyt mocnego brzmienia, wolę spokojniejsze melodie.
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 13-01-2010 18:48
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Ostatnio słucham wszelkiej maści elektroniki. Od Rave'u[Members of Mayday], przez progresywny house[Deadmau5], przez Shranz, Minimal[Plastikman, Jacek Sienkiewicz, Adam Czubala], poprzez Dark Ambient [Lustmord <3] aż do... Detroit Techno - Jeff Mills, Undergorund Resistance[bo i tak 95% ludzi nie wie, co to jest techno, taka jest niestety prawda]
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!

Edytowane przez RazorBMW dnia 13-01-2010 18:49
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~aniutek96 F
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 13-01-2010 20:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2703
Ostrzeżeń: 0
Postów: 339
Data rejestracji: 14.10.09
Medale:
Brak

Pop chociaż ostatnio słucham też rocka. Ogólnie słucham wszystkiego co mi się spodoba, czyli bardzo dużo, bo często słucham muzy i często czego innego. Jedynego rodzaju muzyki, którego nie lubie to klasyczny. Disco polo tylko niektóre piosenki, bo nie wszystkie mi się podobają. Nie lubie też zbytnio jazzu. Hip-hop tylko od czasu do czasu, ale też nie wszystkie piosenki. Staqwiam na pop i rocka. xD
__________________
"Let's finish this the way we started it... TOGETHER!"


Stefan : Więc myślisz, że John jest ojcem Eleny?
Damon : Ding Ding Ding !
Wyślij prywatną wiadomość
~about F
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 13-01-2010 20:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1417
Ostrzeżeń: 0
Postów: 224
Data rejestracji: 11.10.09
Medale:
Brak

Najczęściej słucham metalu oraz rocka, jednakże ostatnimi czasy przeważa ten drugi gatunek, dlatego też zaznaczyłam go w ankiecie. Miłość do takich zespołów jak Metalika, Iron Maiden, Slayer czy gns zaszczepił we mnie ojciec i wuj. Niestety ostatnio moja miłość do happysad, Lady Punk, Perfect wzrosła. Znienawidzonych zespołów/wykonawców nie mam - każda muzyka dobra, tylko nie dla każdego. Okej, disco-polo to z pewnością nie mój ukochany gatunek, jednak nie gardzę ludźmi, którzy go lubią i słuchają.
__________________
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.

Albert Einstein
Wyślij prywatną wiadomość
~Regis F
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 13-01-2010 21:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 209
Ostrzeżeń: 0
Postów: 89
Data rejestracji: 04.01.10
Medale:
Brak

Moim ulubionym gatunkiem jest black i death metal. Moje ulubione zespoły to:
- Behemoth
- Vader
- Marduk
- Gorgoroth
- Black Altar
Inne gatunki też lubię tzn inne gatunki metalu takie jak power metal, heavy metal, trash metal ewentualnie folk metal, Za inną muzyką nie przepadam,a już najbardziej nie lubię disco polo
Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 13-01-2010 21:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

Mój gust się ciągle zmienia. Obecnie słucham w dużej ilości Gothic Metalu (WT, Nightwish) i klasyki rocka polskiego i zagranicznego, ale zdarzają sięm popowe nudy. Na moim Laście 6 pierwszych miejsc zajmują: Nightwish (651 Odtworzeń), Hey (518), Łzy (484), Within Temptation (411), Paramore 392 i O.N.A. (270). Dalej są Wilki, Aerosmith, Avril, Ewa Farna, Chylińska, Evanescence, Linkin Park, P!Nk, Nirvana i Shakira.

Co do piosenek to mogę słuchać bez końca Bye Bye Beautyful, Over The Hills And Far Away, 10th Man Down, Angels Fall First, Swanheart
Nightwisha, Destroyed, Angels, In Perfect Harmony, Utopia WT, To Naprawdę Już Koniec, Mrok, Niekochana, Kiedy Powiem Sobie Dość, Mrok, Koła Czasu, Lamanie Kołem, Nienawidzę, Zmęczona, Nie chcę dawać tego, co najlepsze, Białe ściany, Wszystko to co ja O.N.A. i wiele innych
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Shimizu F
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 19-03-2010 21:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 170
Ostrzeżeń: 0
Postów: 47
Data rejestracji: 10.04.09
Medale:
Brak

Innej.
Mianowicie: post-hardcore, deathcore, metalcore, alternative rock, pop/rock, pop/punk, emo, screamo, reggae, j-rock, visual kei, j-pop, powerpop, hardcore, metal.
__________________
Bring me the fucking horizon.

img717.imageshack.us/img717/4128/75812828.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Silencia F
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 19-03-2010 22:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Barman w w Świńskim Łbie
Punktów: 1308
Ostrzeżeń: 1
Postów: 183
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Głównie rock alternatywny i metal. Porządne, mocne brzmienia w stylu Evanescence, Huntera czy Within Temptation. Nie pogardzę również muzyką instrumentalną, jak Jelonek czy John Williams. Po za tym słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho. Nawet ambitnej Lady Gagi.
Za to nie trawię muzyki techno, disco polo i większość rapu.
__________________
e.deviantart.net/emoticons/d/dummy.gif
http://www.photoblog.pl/corset Wyślij prywatną wiadomość
~Nigellus_Black F
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 19-03-2010 22:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1476
Ostrzeżeń: 0
Postów: 131
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Brak

Rock alternatywny, rock, metal - zwłaszcza gothic-metal (zależy jaki, na pewno nie trash-metal i tym podobne ...),elektroniczna, a nawet pop (głównie pop-rock) i brzmienia muzyki soul. Nie mam ulubionej muzyki, na pewno za to nie znoszę techno (umc, umc). Wszystko zależy od mojego nastroju.
Wyślij prywatną wiadomość
~Doru Arabea F
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 20-03-2010 09:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 556
Ostrzeżeń: 1
Postów: 142
Data rejestracji: 28.10.09
Medale:
Brak

Ja słucham po trochu każdego klimatu. Najczęściej jednak piano rocka, rocka, metalu symfonicznego(czy jak to tam się zwie) i odrobinę hip-hopu.
Jeśli chodzi o zespoły to słucham OneRepublic, Within Temptation, Red Hot Chili Peppers, The Fray, Linkin Park, Paramore, Evanescence i Green Day. Wszystkie mają w sobie to coś, co mnie do nich przyciąga. Każdy z nich podoba mi sie na swój sposób, aż trudno stwierdzić za co. Polubiłam je ot tak!
OneRepublic - polubiłam go głównie za duet z Timbalandem, "Apologize", tak to się zwie. Potem za utwór "All the right moves" i teraz za "Secrets". Ich piosenki mnie uspokajają... Uśmiech
Witchin Temptation - poznałam go dzięki utworowi "Utopia". Teraz dostałam bzika na punkcie piosenek "Say my name", "The swan song" i "Angels". To też mój uspokajacz o każdej porze Uśmiech
Red Hot Chili Peppers - to głównie dzięki mojej siostrze. Ona tego słuchała. Po kilku latach chiałam odneleżc najbardziej znaną mi ich piosenkę "Snow", bo okropnie mi sie spodobała. No i podoba się na dal. Znalazłam ją i kilka innych i jest to jeden z moich ulubionych zespołów.
The Fray - i to dzięki mojej siostrze. Ona słuchała piosenki "How to save a life". Ja też zaczęłam. I co? Lubię też inne. Teraz na przykład w moich słuchawkach brzmi utwór "You found me".
Linkin Park - a to dzięki filmikowi w internecie. Tam w tle leciał twór "In the end". Posłuchałam go, spodobał mi sie i teraz słucham piosenek tego zespołu równie często, jak tych wymienionych wyżej Uśmiech
Paramore - to dzięki mojej przyjaciółce. Zmusiła mnie do posłuchania kilku ich piosenek i teraz nie żałuję. SSłucham tego prawie non stop!
Evanescence - bo to dzięki utworowi "Bring me to life". Leciało to w telewizji. Strasznie mi się spodobało i teraz słucham tego często.
Green Day - to też dzięki mojej przyjaciółce. Zmusiła mnie, i co? Słucham tego często, lecz nie tak często jak tych zespołów wymienionych wyżej Uśmiech


Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 20-03-2010 11:49
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Pyflame napisał/a:
Słucham właściwie każdego gatunku, ale najbardziej lubię techno i R'n'B. Przepadam też za rock'iem i pop'em, ale nie pogardzę metalem. Jeśli chodzi o ulubionych wykonawców to jest ich sporo, ale pierwsza trójka to :
-Basshunter
-Inna
-Jay Sean.
Ogólnie uwielbiam nowości, choć niektóre "starocie" są niezapomnianeUśmiech

Techno, to jest Jeff Mills, Jacek Sienkiewicz, Juan Atkins, Robert Hood, Sven Vath... a nie jakiś Basshunter, tak w ramach poprawki, bo wpienia mnie nazywanie "basshuntera" "techno" :F Basshunter tworzy coś w stylu electro/dance

Ostatnio słucham dużo trance, psychodelicznego trance, psychodelicznego ambientu i Apexa Twina... polecam "Come to Daddy" Wredny
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!

Edytowane przez RazorBMW dnia 20-03-2010 11:54
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~Arya F
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 15-06-2010 21:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2442
Ostrzeżeń: 0
Postów: 372
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Słucham głównie rocka, ale czasami tez metalu(chodzi mi o grupę Linkin Park). Kiedyś słuchałam popu, ale kiedy odkryłam piękno piosenek Red Hotów, całkowicie zmieniałam zdanie. Pokochałam te brzmienia. Teraz słucham głównie tego, a zdania prędko nie zmienię. ;]
__________________
Jedynie w pogoni za perfekcją możemy zrobić jakiś znaczący krok do przodu
http://lubimyczytac.pl/profil/9166/arya Wyślij prywatną wiadomość
~Serdelek F
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 20-06-2010 00:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 44
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 16.06.10
Medale:
Brak

Ja słucham metalu, rocka itd. Czasem też jak mi się spodoba coś, co np. w radiu leci, to ściągam, ale nie słucham tego długo bo po pewnym czasie mi się nudzi.
__________________
I <3 Metallica
[mp3]http://pikus94zsgo.wrzuta.pl/audio/0Ib5GWB3BmG/metallica_-_astronomy[/mp3]
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 20-06-2010 03:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

Przede wszystkim rocka. Wszelakie jego odmianny, od klasycznego, przez progresywny, psychodeliczny, hard rock i wiele innych. Ostatnio za sprawą oglądania anime, spodobały mi się openingi i endingi z Death Note, co mnie troszkę napaliło na posłuchanie zdecydowanie więcej utworów, klasyfikowanych jako j-rock. Metalem nie pogardzę, różne jego odmiany. Choć on tez często jest połączony z rockiem. No i pojedyńcze utwory reeage, pop, punk i inne gatunki, bo co mi się tylko spodoba, to słucham.
Jak to powiedziała Katarzyna Nosowska: "Ktoś, kto lubi muzykę, nie powinien się zawężać do jednego gatunku." I nic więcej dodawać nie trzeba.
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Gibi F
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 20-06-2010 09:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 177
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

W sumie lubię wszystko... Sczególnie POP i Rock, no i niektóre piosenki heavy metalowe Metallici. Lubie zarówno nowości jak i takie starocie jak Beatlesi, Qeeni, ABBA. UWIELBIAM ABBE!!! Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 04-07-2010 00:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

Mi ostatnio znowu się zmieniło i z dance/techno przerzuciłam się na heavy metal^^ nie pytajcie jak to zrobiłam, sama nie wiem Język ale nie zmiennie słucham też rocka, trochę popu i innych gatunków. Ogólnie mówiąc słucham praktycznie wszystkiego.
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Cointreau F
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 04-07-2010 14:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1433
Ostrzeżeń: 0
Postów: 525
Data rejestracji: 11.06.09
Medale:
Brak

Słucham głównie rocka i metalu, ale bywają też wyjątki, że słucham popu. Dla uspokojenia często słucham muzyki klasycznej, a już wprost rozpływam się, gdy słyszę połączenie muzyki klasycznej z rockiem. Bardzo ciekawie to brzmi i sprawia, że jestem w siódmym niebie :)
Oczywiście gdy coś wpadnie mi w ucho jestem zdolna słuchać dosłownie wszystkiego, nawet disco polo lub techno, mimo że raczej nie gustuję w tych gatunkach :)

__________________
~~

Edytowane przez Cointreau dnia 10-12-2011 14:15
Wyślij prywatną wiadomość
~Voronwe F
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 08-07-2010 10:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 93
Ostrzeżeń: 0
Postów: 28
Data rejestracji: 13.06.10
Medale:
Brak

Słucham głównie metalu symfonicznego, power metalu oraz gothic metalu. Do moich ulubionych zespołów zaliczam Nightwish, Epica, Within Temptation, Therion, Sabaton, Manowar. Z muzyki black metalowej czy death metalowej lubię Cradle Of Filth, Vader, Amon Amarth i Arch Enemy.
Nie znoszę rapu, hip-hopu i tym podobnych gatunków.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lucexide F
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 11-08-2010 18:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 157
Ostrzeżeń: 0
Postów: 82
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Nie słucham jednego określonego gatunku muzyki... Z każdym rokiem słucham coraz więcej. Prawie wszystkich podgatunków metalu (poza folk metalem którego nie znoszę), elektronicznej - dark electro, industrialu, darkwave, hardcore. No i trochę rocka, reggae, gotyku, screamo. Poza tym w każym gatunku znajdzie sie coś, co mi się spodoba.
Wyślij prywatną wiadomość
~Kab Hun F
#80 Drukuj posta
Dodany dnia 18-08-2010 00:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 818
Ostrzeżeń: 0
Postów: 141
Data rejestracji: 09.07.09
Medale:
Brak

Wszystko, co wpadnie w ucho. Nie patrzę na gatunek, popularność, czy leci na vivie, czy nie. Choć jakby zrobić lustrację mojego gustu muzycznego, to większość kawałków pochodzi raczej do zespołów rockowych/metalowych. Na co dzień lubię mocniejsze brzmienie, a w deszczowe wieczory mydlę sobie uszy nutką czegoś wywołującego nostalgię. Kiedy mam bardzo dobry humor - może coś, przy czym dałoby się potańczyć? Wszystko zależy od aktualnego nastawienia. ;p
__________________
"Teraz żyjemy w czasach gdzie śmierć drugiego człowieka jest zazwyczaj kwitowana wymuszonym uśmiechem, bo przecież "fajnie" jest być zimnym, wyrachowanym(...), jak postać z ulubionego serialu, a gdy dzieje się krzywda jakiemuś zwierzakowi, to wtedy wszyscy zamieniają się w superbohaterów."
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT