Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 293
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Haczyki tu i tam czyli markowa odzież.
Drukuj temat · Haczyki tu i tam czyli markowa odzież.
~Niewidka F
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 30-04-2009 15:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1969
Ostrzeżeń: 0
Postów: 487
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

Lubię mieć na sobie odzież markową. Adidas, Nike, House, Tiffi itd.
Lecz przeważnie wolę kupić sobie więcej rzeczy nie markowych, za tą samą cenę co za jedną bluzeczkę z Adidas'a. Kurtki kupuje markowe, gdyż na dużej starczają.
A tak poza tym to moim zdaniem chore jest chwalenie się, ja mam bluzę Nike, a ty... nie. Blah
__________________
Najtrudniej jest widzieć słońce, wierzyć w słońce i nie czuć ciepła.
Wyślij prywatną wiadomość
~majones_xD F
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 30-04-2009 18:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 261
Ostrzeżeń: 0
Postów: 89
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

Nie wiem. Chyba jednak wolę markowe ubrania ... Jednak jak idę na zakupy to nie zwracam uwagi na markę, a na metkę na której jest napisany skład tkaniny. Kiedy tak szukam czegoś dla siebie to najczęściej znajduję to właśnie w markowych butikach. Jednakże na zwyklych bazarkach też nieraz można odnaleźć całkiem niezłe rzeczy.
__________________
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 29-07-2009 16:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

kto z paskami spodnie nosi, hahahaczyk na bluzie,
robi często smutne oczy i smutną ma buzię.
o czym myśli tajemnicza, smutnooka młodzież,
czy z haczykiem ma obuwie i z paskami odzież. Cool

akurat - hahahaczyk, tekst mówi sam za siebie xD
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png
Wyślij prywatną wiadomość
~martusia3396 F
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 24-08-2009 13:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 233
Ostrzeżeń: 1
Postów: 84
Data rejestracji: 23.03.09
Medale:
Brak

Nie powiem, że nie noszę markowych ciuchów, bo tasknie jest. Ale wszystko z umiarem. Najważniejsze przecież jest to, czy jest wytrzymałe, ładne i wygodne, a nie cena i marka.
Wyślij prywatną wiadomość
~Diamond F
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 24-08-2009 16:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza
Punktów: 903
Ostrzeżeń: 2
Postów: 295
Data rejestracji: 06.08.09
Medale:
Brak

Jak dla mnie to jest w sumie obojętne byle mi sie podobalo. Jest wiele ubran np. z hous'a których bym nie założyła więc jest mi to obojętne wazne zeby miało ładny kolor i fajnie sie nosiło Uśmiech
__________________
pozdrawiam drogi Gościu :*

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"
Wyślij prywatną wiadomość
~darksev F
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2009 16:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2736
Ostrzeżeń: 1
Postów: 424
Data rejestracji: 07.06.09
Medale:
Brak

Chyba każdy lubi mieć coś oryginalnego w szafie. Ja mam jedynie bluzę z zespołem, buty z croppa, plecak nike... itp. Jako że jestem chłopakiem, nie lubie chodzić po sklepach taniej odzieży, cenię sobie oryginalność. Bo raczej chodzić w butach które się rozlatują po dwóch miesiącach chodzenia... A chodzić w takich co i nawet rok wytrzymają jest różnica. Bo wolę kupować właśnie solidne rzeczy ale niezbyt drogie. Dlatego natrafiam na dużo promocji i przecen.
Wyślij prywatną wiadomość
~Waitin 4 arockalypse F
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2009 16:47
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1035
Ostrzeżeń: 3
Postów: 333
Data rejestracji: 06.02.09
Medale:
Brak

Tak, kupuję tylko w firmowych sklepach, bo stawiam na jakość. Nie interesuje mnie moda i nie odwiedzam sklepów z używaną odzieżą w poszukiwaniu inspiracji ;p. Kupuję tradycyjnie :Cropp, New Yorker, House, Nike. Nie lubię chodzić po sklepach i godzinami wypatrywać ubrań. Ważna jest dla mnie też wygoda. Od czasu do czasu zdarzy mi się coś zamówić przez internet. Np, buty z Conversa, gdyż zwyczajnie w mojej okolicy takiego sklepu nikt nie założył.
__________________
poniewasz nikt nie lubi kotów, nikt nie osiągnie zbawienia
poniewasz koty są dobre, pożywiajcie nimi wasze umysły, ciała i duszę
Wyślij prywatną wiadomość
~moniczka929 F
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2009 17:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 187
Ostrzeżeń: 1
Postów: 121
Data rejestracji: 31.12.08
Medale:
Brak

Dla mnie marka jest naj mniej ważna w kupowaniu swojej odzieży.Mam do głęboko w poważaniu że np. mam bluzkę z H&M albo innego sklepu.Nie lubię zresztą się chwalić ale jak ktoś mi się chwali że kupił bluzkę zwykły T-Shirt za 100 zł to to mnie denerwuję,właśnie tacy ludzie moim skromnym zdaniem są chwalipiętami.Wszyscy podążają za modą i tego nie rozumiem dlaczego mają nosić to co modne jak wszyscy a tak na prawdę się im to nie podoba ? Nie którzy uważają że mają swój styl ale to jest głupie jak wychodzisz na ulice i 10 osób ma taką samą koszulkę jak ty to nie jest styl.Tacy ludzie co się tak chwalą myślą że są lepsi bo mają ciuch np. z Housa no i co ci to daje że masz taki ciuch ? nie wszystkich stać na to by kupić sobie markowe ubranie.
__________________
Przepraszam ale właśnie mnie nawiedziło !
Wyślij prywatną wiadomość
~RenesmeeCullen F
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2009 18:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 515
Ostrzeżeń: 0
Postów: 124
Data rejestracji: 25.04.09
Medale:
Brak

Ja osobiście uwielbiam markowe ciuchy, ale moją przyjaciółkę na to nie stać i nie widzę w tym problemu. Głównie chodzi o to, że te ubrania są ogólnie ładniejszcze i zrobione z lepszych materiałów. Mieszkam w małym mieście, dlatego jak coś nowego pojawi się w sklepie, to nosi to połowa dziewczyn w moim wieku. Osobiście ubieram się w takich sklepach jak H&M, House, Tally Weij, Cropp.
Nie szpanuję tym ale czasami z koleżankami żartujemy sobie z tego.
Wyślij prywatną wiadomość
~DeadHelena F
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 18-09-2009 16:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 621
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 20.08.09
Medale:
Brak

Przyjmuję jedna zasadę:Kupuje to co misie podoba ,nieważne czy kosztuje 20 czy 100 złotych,czy jest z bazaru czy z drogiego sklepu,ale prędzej czy później to kupię.
__________________
i29.tinypic.com/2q2laa0.gif
Arctic Monkeys Forever<3
Wyślij prywatną wiadomość
^Lady Holmes F
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2009 22:32
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

Ja kupuję różnie - raz w markowych, raz w zwykłych butikach. ale i tak poluję na wyprzedaże - zawsze kupię sobie kilka rzeczy z wyprzedaży w roku.
A co do markowych ciuchów - to mnie niezbyt obchodzi (ale fajnie jest też pochwalić się czymś fajnym), jak kto się ubiera, bo ważniejsze jaki jest ten ktoś "w środku".
Wyślij prywatną wiadomość
~PaniWeasley F
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 03-01-2010 16:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 619
Ostrzeżeń: 0
Postów: 139
Data rejestracji: 15.07.09
Medale:
Brak

U mnie w szafie wiszą same markowe ubrania, co nie znaczy, że nabijam się z kogoś, kto ich nie nosi. Mam koleżanki, które ubierają się w lumpeksach albo zwykłych sklepach i nie uważam je za gorsze. Dla mnie to nie ma znaczenia.
Wyślij prywatną wiadomość
~yoyo F
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2010 21:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1811
Ostrzeżeń: 0
Postów: 239
Data rejestracji: 30.06.10
Medale:
Brak

Dla mnie to bez znaczenia - jeśli zobaczę coś fajnego, to nie ma to dla mnie znaczenia, czy jest znaczek, czy go nie ma. Mogłabym się ubierać w lumpeksach i ile coś mi by si e tam podobało. Najbardziej lubię się ubierać w yups'ie lub w butiku. Zauważyłam, żę chłopaki maja większego świra na punkcie markowych ciuchów. Przecież każda bluzka i każde szorty muszą mieć znaczek. Dla mnie to bez sensu.
__________________

Więc wyjdź na parkiet, pokaż swoje flow !


Nie ma takiej siły, którą mógłbyś zatrzymać nas.
Zdobywamy szczyty, płonie kolejny grass.


Każdy z was ją zna - muzyka, która wprowadza was w ten piękny stan pozytywnych myśli, pozytywnych zmian.
Bratnią duszą dla reggae się stań.


Edytowane przez yoyo dnia 01-09-2010 21:53
Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 10-02-2012 17:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Mnie nie zależy, żeby odzież była 'markowa' Rozbawiony aż mi się suchar przypomniał... cenię oryginalność, własną twórczość, inwencje, pomysły. Wkurza mnie jak akurat kupię sobie tę koszulkę w jakimś sklepie, powiedźmy Croppie i już niedługo ktoś ma taką w mojej szkole. Denerwujące. Większość moich rzeczy to jednak takich z ciuchalndu, gdzie po prostu nikt nie może się po tobie 'pokserować', a trzeba przyznać, że często można natrafić na coś naprawdę fajnego.
__________________
Al PACZino, capuccino ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~Natalia Tena F
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2012 18:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2599
Ostrzeżeń: 0
Postów: 743
Data rejestracji: 16.07.12
Medale:
Brak

markowe to tylko kupuję adidasy i spodnie. czasem jakaś bluzka bądź bluza z markowego sklepu też mi wpadnie pod rękę. markowe ciuchy kupuję ze względu na jakość. ładne ubrania można znaleźć w najzwyklejszych sklepach i wcale to nie musi być Cropp, Bershka czy H&M.
__________________
Chciałabym wszystkich serdecznie przeprosić - zwłaszcza RazoraBMW, Asika i Toma Riddle'a, a także wszystkich innych, którzy zostali zapoznani z informacją o rzekomej śmierci jednej z użytkowniczek - Machete. To co pisałam/mówiłam było wyjątkowo dziecinne i głupie i chcę za to przeprosić.
Odchodzę także z Hogsmeade, już nie będę wracać.
Wyślij prywatną wiadomość
~pralinka F
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 11-08-2012 18:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 83
Ostrzeżeń: 0
Postów: 29
Data rejestracji: 29.12.09
Medale:
Brak

Kiedyś kupowałam tylko ubrania w sklepach markowych. Dziś wiem, że w lumpeksach można znaleźć nowe, niezniszczone i na dodatek cudne rzeczy. Musiałam chyba dorosnąć by docenić second-handy. Poza tym to co oferują w sieciówkach nie zawsze mi się podoba. Idąc na zakupy do galerii nieraz wyszłam nie kupując niczego. Natomiast w lumpeksach mam zawsze obładowany koszyk. Moim zdaniem głupotą jest kupowanie w sklepach markowych tylko dla szpanu, dla metki. Ubranie ma mi się podobać i mam wyglądać w nim dobrze, bez względu na to skąd ono pochodzi.
__________________
24.media.tumblr.com/tumblr_m82w3u0Tm31qm5muxo1_500.gif
24.media.tumblr.com/tumblr_m89ld1gXaI1r1gg9lo1_500.gif
24.media.tumblr.com/tumblr_m4ouor4WsK1qa9jn1o1_r1_500.gif

od przebiegłości Ślizgonów,
kretynizmu Puchonów,
i od wiedzy-o-własnej-wszechwiedzy Krukonów,
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE

Edytowane przez pralinka dnia 11-08-2012 18:42
Wyślij prywatną wiadomość
~marihermiona F
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 13-08-2012 11:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1058
Ostrzeżeń: 1
Postów: 541
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

Ja kupuję markową kiedy są wyprzedaże i w tedy kupię tyle, żeby starczyło do następnej no może czasem na targu coś jeszcze kupię.
__________________
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
~CosmicLovee F
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 13-08-2012 12:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 51
Ostrzeżeń: 0
Postów: 25
Data rejestracji: 06.08.12
Medale:
Brak

Moim skromnym zdaniem marka na metce nie jest najważniejsza. Oczywiście każdemu jest przyjemnie jak pozwoli sobie na droższe 'markowe' ciuchy,obuwie ale czy to jest najważniejsze ? Osobiście uważam iż przy zakupie ubrań,obuwia głównie powinniśmy brać pod uwagę wygodę,a nie (jak to nie którzy robią) lans przed kuplami. ;>
__________________
-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldore. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 28-10-2012 13:34
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Ja bardzo lubię ciuchy z H&M'a Rozbawiony mówię "z hama". xD Duży wybór, przeceny tez się zdarzają, nie jest tak tragicznie. Ciuchy ładne, porządne. Nigdy niczym nie szpanowałam, marka nie jest żadnym wyznacznikiem, bo w dobre marki, tez można się shitowo ubrać, jak się nie potrafi dobierać rzeczy. Nigdy nie kupuję niewygodnych rzeczy. Kupuję wtedy, kiedy wiem, że będę w tym chodzić.
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~Fausta Malfoy F
#80 Drukuj posta
Dodany dnia 29-10-2012 16:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1203
Ostrzeżeń: 1
Postów: 561
Data rejestracji: 17.08.12
Medale:
Brak

Ja też kupuję markowe, ale też z wygody. Jest mi po prostu prościej pójść do jakiejś większej galerii handlowej i pochodzić po sklepach, niż się specjalnie tłuc w jakieś niedostępne dla mnie miejsca. Większość moich ciuchów jest markowa, ale nie zachowuję się tak, jak napisałaś.
Nie oceniam ludzi po wyglądzie (chyba, że ktoś ma brudne lub porwane ciuchy, ale nie zamierzam go ,,wykluczać"Oczko, tylko po charakterze.
__________________
besty.pl/upload/file/1822905.gif
s14.postimage.org/rnaon0wb5/image.png25.media.tumblr.com/tumblr_mcks5pZrf41rhy1zzo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT