Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 127
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Nasi idole
Drukuj temat · Nasi idole
!leea F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 14-10-2010 19:49
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Idol, jest osoba, która z jakiś powodów, najbardziej cenimy np. za jej dokonania, za to co tworzy, sposób patrzenia na świat itd. Często staramy się ja naśladować. A wy macie taką osobę? Może jest ich więcej? Najlepiej opiszcie, dlaczego właśnie ona : )

Temat zakładam w Off topic, bo chyba najbardziej do niego pasuje - taka osoba nie musi koniecznie być związana z muzyką czy filmem.
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~dark shadow F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 05-03-2011 17:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1770
Ostrzeżeń: 0
Postów: 454
Data rejestracji: 23.02.11
Medale:
Brak

Z każdego biorę trochę przykładu ,tego co mi pasuje. Słucham głównie tych ludzi i z takich biorę przykład ,dzięki którym będę miała korzyści.
Od kilku bliżej nie określonych osób nauczyłam się dbać o siebie i o swoje interesy. W pierwszej kolejności dbam o własną D*** ,ale mogę pomagać innym. NIE BIERZCIE MNIE ZA EGOISTKĘ!! Nie wystarczy mi "dzięki" ,ale np. dług wdzięczności ,czy przyjaźń są OK.

Interesują mnie właśnie takie nauki ,od tego typu osób.
__________________
You think that killing people may make them like you, but it doesn't.
It just makes people dead.

Voldemort, A Very Potter Musical


24.media.tumblr.com/9240bc523711d8f60db6bc52a1400c70/tumblr_molq1papQS1r3e62yo1_500.gif

Edytowane przez dark shadow dnia 18-04-2011 17:27
http://hanathepanda.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Pyflame F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 05-03-2011 17:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1995
Ostrzeżeń: 0
Postów: 314
Data rejestracji: 27.12.09
Medale:
Brak

Boli mnie gdy ludzie mają za idoli ludzi kompletnie nic nie wznoszących, lub co gorsza uczą się od nich zła. Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce, więc sama mam takie autorytety ;)
Jako niedoszłej artystce imponują mi osoby utalentowane: moja koleżanka Ania, która tworzy bajecznie; Brett Helquist: ilustrator Serii Niefortunnych Zdarzeń. Mam jeszcze inne autorytety w tej kwestii, ale nie mogę nazwać ich idolami.
Spoza kręgu artystycznych dusz uwielbiam Stana Lee, Davida Handlera, Artura Rojka i Johna Allerdyce, z tym, że ten ostatni to swego rodzaju bóstwo, a nie typowy ulubieniec.
__________________
Piekło to moja dzielnica.
Poluje nocą, bowiem ciemność jest moim żywiołem.
Jestem diabłem stróżem.
http://ask.fm/roguee Wyślij prywatną wiadomość
~blackout F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2011 15:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 643
Ostrzeżeń: 0
Postów: 179
Data rejestracji: 17.04.11
Medale:
Brak

Mogę powiedzieć, że w pewnym sensie moją idolką jest Hayley Williams. Ale nie przez muzykę, jaką tworzy, Paramore nie słucham już od pewnego czasu, wolę trochę ostrzejsze brzmienia... Ale często pomaga w akcjach charytatywnych, pozostała sobą, mimo, że jest gwiazdą. No i ma śliczne włosy, tak na marginesie xD A gwiazd, które po prostu lubię jest duużo więcej.
__________________
-Spójrz... na... mnie- wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach zanikło,stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harry'ego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył.

Draco dormiens nunquam titillandus.


- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbledore. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...

-Zawsze.

It's a gift and a curse.
- Adrian Monk

Love never die.
- quote from Ghost Whisperer.

Humanity is overrated.
- Dr. House

"...W ciszy tak smutno, szepce zegarek
o czasie, co mi go nie potrzeba..."


Śmierć jeno przemierza świat, podobnie jak dwaj wierni druhowie, którzy razem przemierzają morza; jeden zawsze będzie żyć w drugim. Zniewoleni miłością, żyją w tym, co wszechobecne. W owym boskim zwierciadle widzą się twarzą w twarz, wolni i nieskalani. Wielka to dla nich pociecha, bo choć rzec można, że z tego świata odeszli, to ich przyjaźń wciąż trwa, bo jest nieśmiertelna.



Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy O Własnej Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !

To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni.

Ron uniósł wysoko odznakę.
- Nie wierzę! Nie wierzę! Och, Ron, to cudownie! Prefekt! Jak każdy w naszej rodzinie!
- A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?


Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć bo cię nie lubię... Weasley, koszulka ci wyłazi za to też pięć punktów

-Ostatni finał trwał pięć dni.
-Ekstra! Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie! - zawołał zachwycony Harry.
-A ja mam nadzieję, że nie - oświadczył Percy ze świętoszkowatą miną.-Strach pomyśleć, co bym znalazł w swojej poczcie, gdyby mnie nie było w pracy przez pięć dni.
-Tak, ktoś mógłby ci znowu podrzucić smocze łajno, no nie, Percy? - zakpił Fred.
-To była próbka nawozu z Norwegii! - oburzył się Percy, oblewając się rumieńcem. - To nie był żaden dowcip!
-Był - szepnął Fred do Harry'ego, kiedy wstawali od stołu. - My mu to posłaliśmy.


Only I can live forever.
Wyślij prywatną wiadomość
~cipciak F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2011 16:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 297
Ostrzeżeń: 0
Postów: 127
Data rejestracji: 05.04.11
Medale:
Brak

Idola raczej nie mam.
Cenię i podziwiam kilka sławnych osób, ale jakoś specjalnie nie wyróżniam żadnej z nich.
__________________
Dzień jest tylko kolekcją godzin.- Serj Tankian.

Pozdro dla wszystkich Potteroholików < 3

trzymaj się, drogi Gościu ! ; )
deer-dance.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Rose Granger F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2011 17:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1200
Ostrzeżeń: 0
Postów: 161
Data rejestracji: 25.02.11
Medale:
Brak

Ja też nie mam idola jako takiego. U mnie nazywa się to raczej inspiracja czy osoba, która w jakiś sposób swoim podejściem do życia albo zachowaniem wpłynęła na mnie i pokazała to, czego do tej pory jakoś nie bardzo widziałam.
Jedną z takich osób jest Agata Mróz r11; Olszewska. Siatkarka, która od roku 2000 do 2008 [kiedy zmarła] walczyła z białaczką. Grała, zdobywała medale, była najlepsza, przerwała karierę dopiero rok przed śmiercią kiedy na grę nie pozwalał jej bardzo zły stan zdrowia. Do końca nie chciała się poddać i zrezygnować z tego co kochała. Mimo zagrożenia życia i swojego i dziecka postanowiła urodzić córkę. Była niesamowicie silna i twarda. Jej historia nauczyła mnie, że nieważne co by się działo nie należy rezygnować z siebie, swoich celów, nie tracić radości życia. Bo nigdy nie wiadomo co nas spotka następnego dnia. Nauczyła mnie wytrwałości. Cenię ją za to, jaka była i na zawsze pozostanie w moim sercu.
http://magnolia--crescent.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~loona F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 05-05-2011 18:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 49
Ostrzeżeń: 0
Postów: 16
Data rejestracji: 02.12.10
Medale:
Brak

Ja uwielbiam Jane Austen. Napisała wiele świetnych książek, miała ciężkie życie. Ale nie wiem czy to idolka, raczej autorytet, idolem mogę nazwać np. Katie Melua Oczko
__________________
"Jeśli weźmiesz w podróż książkę(...), wydarzy się coś dziwnego:książka zacznie gromadzić twoje wspomnienia. Potem wystarczy ją otworzyć i znów znajdziesz się tam ,gdzie ją wtedy czytałaś.(...) wrócą do ciebie obrazy, zapachy, smak lodów które wówczas jadłaś...(...)" Atramentowe serce, C. Funke

Pozdrowienia dla drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
~Bellatrix11227 F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 05-05-2011 19:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 658
Ostrzeżeń: 1
Postów: 218
Data rejestracji: 12.02.11
Medale:
Brak

W moim życiu było już dużo idoliDowcipniś Między innymi Nicholas Hoult, który jest świetnym aktorem, Johnny Dep i już nie muszę nic mówić na jego temat bo słów mi zabraknie, Jonathan Rhsy Meyers, którego mam w avatarzeJupi! Wszyscy są świetnymi aktorami, dlatego ich cenię. Można to raczej nazwać fascynacja przez krótki okres.
__________________
[img]http://cfile2.uf.tistory.com/image/160A854B4E5001FE1055FB[/img]
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 05-05-2011 19:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Hm... może nie do końca ideałem, ale autorytetem jest Helena Bonham Carter grająca postać Bellatriks Lestrange. Postać Bellatriks w książce jak i w filmie bardzo przypomina mnie. Ma podobny charakter jak i wygląd (no, może jestem trochę wyższa). Jest tak samo wredna i złośliwa jak ja, potrafi niezle dopiec, jest też sprytna, mądra, inteligentna, samolubna, nikt nie wie co tak naprawdę potrafi i gdy jest zła,to cale zło z niej ''wypływa'' na wierzch, pokazując jej dobrze skrywane umiejętności czarnomagiczne. A sama odtwórczyni tej roli ma wielki talent aktorski, jest znana, jest przykładną żoną i matką, jest inteligentna...
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~Therion F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 05-07-2011 14:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1016
Ostrzeżeń: 0
Postów: 451
Data rejestracji: 03.07.11
Medale:
Brak

Hm, mój idol? Gerard Way. Nie chodzi mi tylko o buźkę(która jak dla mnie jst cudowna :*), ale Gee pisze teksty piosenek. a te piosenki są prawdziwe. Nie mówię to o niektórych tekstach z najnowszej płyty, bo niektóre nie mają sensu Rozbawiony Ale zarówno On, jak i całe MCR wspierają akcje charytatywne, co bardzo cenię Oczko
__________________
Hear The Sound
The Angel Come Screaming.

__
Pozdro Dla Ziomali Rozbawiony
Killjoys!
MAKE
SOME
NOISE



Scabior <3
http://huncwoci-marauders.blog.onet.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~marihermiona F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2012 16:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1058
Ostrzeżeń: 1
Postów: 541
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

Doceniam ludzi którzy przysłużyli się dla społeczeństwa. Osoby, które często pomagają innym i robią to z ochotą, a nie z przymusu. Ja jestem wolontariuszką, bo przejmuję się losem innych ludzi, co nie znaczy gorszych, tylko przechodzący trudny okres dla niego właśnie i nie trzeba się tego wstydzić. Dla mnie taką osobą był Jan Paweł II
__________________
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily36 F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2012 16:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1807
Ostrzeżeń: 1
Postów: 725
Data rejestracji: 19.10.11
Medale:
Brak

Moim idolem w życiu zdecydowanie jest Helena Bonham Carter.Świetnie wyraża siebie poprzez swoje role. Ale nie chodzi tylko o to, jak dobrą jest aktorką. Podoba mi się to, że nie przejmuje się opinią publiczną, np. jeżeli chodzi o styl ubierania się - potrafi wymyślić kreację, której widok wywołuje ból zębów. Ale co z tego? Przecież najważniejsze to być sobą... Do tego jest w związku z Timem Burtonem i razem tworzą najbardziej zgrany i najbardziej normalny związek w Hollywood. Zawsze chciałam być jak Helena i myślę nawet, że po części mi się udało. Może nie przyjdę do szkoły w dwóch różnych butach, ale potrafię powiedzieć komuś "nie obchodzi mnie, co myślisz - jestem po prostu sobą".
__________________
www.styleite.com/wp-content/uploads/2014/11/Patti-Smith-gif.gif
www.facebook.com/HelenaBonhamCarterDlaFano Wyślij prywatną wiadomość
~Afra F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 08-10-2012 16:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Goblin
Punktów: 25
Ostrzeżeń: 0
Postów: 11
Data rejestracji: 08.10.12
Medale:
Brak

Lady GaGa, Jonathan Carroll
Wyślij prywatną wiadomość
~Al_Capone F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 13-10-2012 20:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Goblin
Punktów: 26
Ostrzeżeń: 0
Postów: 9
Data rejestracji: 06.10.12
Medale:
Brak

DJ Tiesto, Gary Oldman, Jean Claude Van Damme, Alan Rickman, Kazimierz Deyna, Kazimierz Górski Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Densho F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 13-10-2012 21:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 37745
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,722
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Medal Medal Medal

Hmm idol, idol... idol, tak?

Osoby znane:
Michael Jackson, Alan Rickman.
MJ- za całokształt twórczości, za to jakim był człowiekiem.
AR- również za całokształt.

Postacie fikcyjne:
Albus Dumbledore, Severus Snape
AD- Jego mądre słowa zapadły mi w pamięci i skłaniały do refleksji.
SS- Nauczył mnie, że miłość nie zna granic. Trwa wiecznie... nawet po śmierci.

Jednak moim autorytetem jest pani profesor od języka polskiego z liceum. To jej zasługa, że np. skończyłam szkołę, zdałam maturę i zdecydowałam iść na studia. W sumie gdyby nie ona to kiepsko by było ze mną Rozbawiony
__________________
[...] Za bardzo mi na tobie zależało. Bardziej mi zależało na twoim szczęściu niż na tym, byś poznał prawdę, bardziej na twoim spokoju niż na moim planie, bardziej na twoim życiu niż na życiu innych osób, które mogły je stracić, gdyby cały plan zawiódł. Innymi słowy, zachowałem się tak, jak się tego spodziewał Voldemort po nas, głupcach, którzy kochamy. [...] Co mnie mogło wówczas obchodzić, że w jakiejś mglistej przyszłości zginie nieokreślona liczba bezimiennych, pozbawionych twarzy ludzi i stworzeń, skoro ty byłeś żywy i szczęśliwy tu i teraz? [...]

Albus Dumbledore



s3.favim.com/orig/41/albus-dumbledore-black-and-white-couple-harry-potter-i-love-you-Favim.com-345283.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Luna Morgane F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 13-10-2012 22:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 198
Ostrzeżeń: 0
Postów: 103
Data rejestracji: 20.02.12
Medale:
Brak

Nie mam stałego idola, jest ich trochę za dużo więc nie wiem czy to sa moi idole. Na razie zastanawiam się czego mogę słuchać, bo słucham Rock'a i op'u ; )
__________________
25.media.tumblr.com/tumblr_majvtmsnDt1r48dreo1_500.gif
24.media.tumblr.com/tumblr_ma6zbjpKOI1qgsqa3o2_500.gif
25.media.tumblr.com/tumblr_m9l5q0uV3r1qkbam1o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 13-07-2013 20:58
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Na pewno o Janie Pawle II nie powiedziałbym, że jest moim idolem - raczej autorytetem. Uważam za takiego mojego ulubionego aktora, którym jest Al Pacino - uwielbiam w nim niemal wszystko : wygląd, "sposób grania", osiągnięcia artystyczne i role, w które się wcielił ( "Gorączka", "Życie Carlita", "Ojciec Chrzestny" i "Zapach kobiety" ) - doprawdy trudno wyobrazić mi sobie kogoś innego kto mógłby je lepiej odegrać.

Juan Sebastian Veron - dla niewtajemniczonych to były reprezentant Argentyny w piłce nożnej i takich klubów jak AC Parma, Lazio Rzym, Manchester United, Chelsea London czy Inter Mediolan. Fascynowała mnie jego gra ; potężne strzały z dystansu, nienaganna technika, żelazna kondycja i perfekcyjne podania.

EDIT : obecnie gra w argentyńskim zespole Estudiantes de la Plata - Veron, nie Al Pacino Oczko
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png

Edytowane przez mniszek_pospolity dnia 13-07-2013 21:01
Wyślij prywatną wiadomość
~Potter_Albus F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 13-07-2013 21:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 126
Ostrzeżeń: 0
Postów: 59
Data rejestracji: 09.07.13
Medale:
Brak

z piłki nożnej wszyscy z Manchesteru United,
a z filmów aktor De Niro Uśmiech
grał on w wielu świetnych filmach(np. "Ojciec Chrzestny część II",albo "Poznaj mojego tatę", itd.)

__________________
-Nikt cię ne pytał o zdanie,ty nędzna szlamo-....................
........,a Ron pogrzebał w fałdach szaty ,wyszarpnął różdżkę i wrzasnął:"Zapłacisz mi za to,Malfoy!" i pod łokciem Flinta wymierzył nią w twarz Malfoya.
Donośny huk odbił się echem po stadionie,z końca różdżki wystrzelił strumień zielonego ognia,ugodził Rona w żołądek i przewrócił na trawę


Mój dom to kochany Gryffindor,choć w rzeczywistości Albus Potter trafił do SLytherinu według J.K.Rowling.Powiedziała o tym w jednym z wywiadów Uśmiech

hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,on.gif

----------------------------------------------
Pozdrawiam przyjaciół i przede wszystkim ciebie drogi Gościu
_________________________________

Od przebiegłości Ślizgonów
kretynizmu Puchonów
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
Chroń nas Gryffindorze!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~kakat40 F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 06-09-2013 15:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 505
Ostrzeżeń: 0
Postów: 52
Data rejestracji: 08.08.13
Medale:
Medal

Jest trochę ludzi, których cenię mimo wszystko i za wszystko. Uśmiech Na przykład Slash (za równo jak wszyscy Gunsi), John Lennon. Na pewno "wielką" osobą jest też Jan Paweł II. Uwielbiam też Alana Rickmana. I teraz, dlaczego? Slasha za to, że mimo wszystko zawsze starał się pomagać innym, nie przechwalał się tym co ma (a ma bardzo wiele). Gunsów, za ich wytrwałość w dążeniu do celu. Lennona, bo na swój sposób wykazał się ogromną odwagą, nie bał się opinii innych. O Janie Pawle II to chyba nie trzeba wiele mówić Uśmiech A Alan Rickman jest po prostu świetnym aktorem i mam do niego dużą sympatię Uśmiech Jest jeszcze wiele innych osób, ale nie będę tu o nich pisać, bo zajęło by mi to wieczność Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT