Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 415
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Filmy
»» Insygnia Śmierci
»»» Opinia o IŚ część I
Drukuj temat · Opinia o IŚ część I
~Prue F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 19-11-2010 15:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 651
Ostrzeżeń: 0
Postów: 140
Data rejestracji: 16.08.09
Medale:
Brak

A więc nastał długo wyczekiwany przez wszystkich fanów HP i nie tylko dzień premiery I części ostatniej książki przygód o młodym(już nie w tej chwili) czarodzieju.
Niektórzy z was mieli już okazję ją oglądać inni zrobią to w najbliższym czasie itd. ;p
Jaka jest wasza opinia o filmie? Podobał się? Sądzicie, że reżyser podołał swojemu zadaniu? Zapraszam do dyskusji!
__________________
FUCK IT! Rozbawiony

Edytowane przez Alae dnia 19-11-2010 16:12
Wyślij prywatną wiadomość
~karolk108 F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 19-11-2010 15:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 215
Ostrzeżeń: 1
Postów: 53
Data rejestracji: 23.06.10
Medale:
Brak

Film był super Oczko Wszystko dobrze ujeli a podczas śmierci Zgredka... nakręcili ją tak niewinnie a jednak-wyciskacz łez Uśmiech Dziwne było to,że gdy Hedwigę zabito coś mnie tknęło Uh-oh!Nie podobało mi się to,że gdy Harry otworzył medalion Ron widział Harrego i Hermionę całujących się ale nie tak jak w książce! Co to było! Omg Mieli się tylko całować a nie zaraz coś takiego.... Ale film fajny. Jupi!
__________________
Cześć drogi Gościu! Chcesz mnie poznać? Zapraszam i czekam na pytania Oczko http://www.hogsmeade.pl/forum/viewthread.php?thread_id=3697&pid=116915#post_116915


"Gdym posłuchał,usłyszałem;
Młoty biją bez wytchnienia
Z mocą,która pałac nowy
W proch i pył na powrót zmienia.
Inne młoty,ciche młoty
Młoty czasu i zniszczenia.
"


Ralph Hodgson-"Młoty"
Wyślij prywatną wiadomość
~Albert F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 19-11-2010 16:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 223
Ostrzeżeń: 0
Postów: 55
Data rejestracji: 10.08.09
Medale:
Brak

A może ktoś kto już widział napisać na jakim momencie film się kończy?Język
Wyślij prywatną wiadomość
~karolk108 F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 19-11-2010 16:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 215
Ostrzeżeń: 1
Postów: 53
Data rejestracji: 23.06.10
Medale:
Brak

Film kończy się gdy Zgredek umiera i bohaterowie są przy Muszelce.Dokładne zakończenie to gdy Voldemort otwiera grób Dumbledora i zabiera mu różdżkę.
__________________
Cześć drogi Gościu! Chcesz mnie poznać? Zapraszam i czekam na pytania Oczko http://www.hogsmeade.pl/forum/viewthread.php?thread_id=3697&pid=116915#post_116915


"Gdym posłuchał,usłyszałem;
Młoty biją bez wytchnienia
Z mocą,która pałac nowy
W proch i pył na powrót zmienia.
Inne młoty,ciche młoty
Młoty czasu i zniszczenia.
"


Ralph Hodgson-"Młoty"
Wyślij prywatną wiadomość
~Esuoh F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 19-11-2010 18:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 232
Ostrzeżeń: 0
Postów: 41
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Film dla mnie jako fanki świetny. DOkładna ekranizacja tego co było w ksiązce, pominięto tylko nic nie znaczące szczegóły. PO 5 i 6 części spodziewałam się kolejnej masakry pod tytułem: wyjmijmy wszystkie ważne momenty, włóżmy coś co nie pojawiało się w książce i będzie fajnie. Natomiast dla kogoś kto nie czytał książki mógł być to orzech trudny do zgryzienia.

Jak dla mnie chyba najlepsza ekranizcja książk - zgodna z treścią, bez robienia farsy. Efekty specjalne na najwyższym poziomie. Podzielenie na 2 części wyszła na dobre Uśmiech
__________________
,,Jesetm bogiem"

To kolejny level, w mojej grze, nie waszej...
####### Wyślij prywatną wiadomość
~Paula13 F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 19-11-2010 19:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 597
Ostrzeżeń: 0
Postów: 54
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Film był ŚWIETNY. Nie spodziewałam się, że aż tak mi się spodoba. Nie powycinali najważniejszych fragmentów, nie nazmyślali nie wiadomo czego i ogólnie wszystko było tak jak trzeba. Bellatriks była świetna, Helena jak zwykle zagrała genialnie. Sceny w domu, czy raczej zamku Malfoyów podobały mi się najbardziej. Jedyne co mi nie pasowało to ta scena w której Harry bierze Hermionę i zaczynają tańczyć. Takie to jakieś dziwne było. Ogólnie dochodzę do wniosku, że to moja ulubiona ekranizacja Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~blackowa F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 19-11-2010 20:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 175
Ostrzeżeń: 2
Postów: 196
Data rejestracji: 06.10.10
Medale:
Brak

Dokładnie. Film był cudowny. Bella , Voldemort .. Achh. Jutro idę jeszcze raz. ;D
nie moge wstrzymać . ;D
To chyba najlepsza ekranizacja , jaka dotychczas była. ;D
__________________
Widać, jestem tempa. Bo nie spamuję <lol3214645735`2>

Pozdrawiam Cię drogi Gościu , pamiętaj o mnie. Język
www.historiasmierciozercy.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Bella Muerte F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 19-11-2010 21:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1246
Ostrzeżeń: 1
Postów: 403
Data rejestracji: 11.03.10
Medale:
Medal Medal

Nihil Novi. Już. Koniec. : d
Nie było ABSOLUTNIE niczego, co byłoby dla mnie zaskoczeniem.
Najwyraźniejsze wspomnienie z wyjścia do kina to siedzący przede mną chłopiec, który z egzaltacją tłumaczył akcję siedzącemu obok tatusiowi.
>...<
Czuję niedosyt. W ostatnich minutach filmu udało mi się skupić całą uwagę na świecie przedstawionym i tak brutalnie mi przerwano.... do następnego roku.
Było mi bardzo żal wychodzić w zimną noc rzeczywistości. : d
------
Godna zaznaczenia jest "Baśń o Trzech Braciach", która została przedstawiona bardzo oryginalnie- w formie chińskiego teatru cieni. Wymowna personifikacja śmierci. Podkreślam. Wymowna personifikacja śmierci.- Niezmierna satysfakcja dla mnie.
__________________
Take your protein pills & put your helmet on

Edytowane przez Bella Muerte dnia 19-11-2010 21:12
Wyślij prywatną wiadomość
~Aroos F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 19-11-2010 21:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 1
Postów: 54
Data rejestracji: 12.02.09
Medale:
Brak

Insygnia śmierci, to film długi (2,5 godziny) i wypełniony akcją,w którym mimo ogólnego mrocznego i ponurego nastroju,znajdziemy wiele zabawnych momentów.Moimi faworytami są w tej kwestii:scena,gdy Ron jako Reg wypowiada słowa "Moja żona jest tam na dole" na co Harry-Runcorn odpowiada "Przecież ty nie masz żony",scena gdy Ron-Reg wsiada do windy,w której jest Harry-Runcorn i mówi mu dzień dobry,na co Harry"to ja-Harry",a Ron "Harry! Zapomniałem jak wyglądasz".
Bardzo pozytywnie trzeba ocenić grę aktorską.Szczególnie zaskakuje Emma Watson,która zagrała bardzo dojrzale Hermionę,cierpiącą po tym co zrobiła swoim rodzicom i zasmuconą po odejściu Rona.Rupert Grint rozwinął się,pokazując talent komediowy,ale nie tylko.Majstersztykiem w mojej opinii jest scena kłótni z Harrym i odejście Ronalda.Daniel zagrał praktycznie tak samo jak w poprzedniej części cyklu czyli średnio,zdecydowanie zabrakło mu charyzmy.
Mocną stroną filmu są oczywiście efekty specjalne,a szczególnie scena pościgu za siedmioma Potterami.Szkoda jednak,że była ona dość krótka i Harry nie miał okazji postrzelać z różdżki do śmierciożerców,oraz że nie pokazali jak walczyli inni.Bardzo podobała mi się też scena z medalionem,gdzie zobaczyliśmy komputerowo zmienionych Harrego i Hermionę w scenie namiętnego pocałunku.Właśnie tak to sobie wyobrażałem.Jeśli już chodzi o pocałunki,to rozczarował mnie pożegnalny pocałunek Ginny i Harre'go ,był w porównaniu z książkowym zbyt...niewinny.
Niesamowita była wstawka z baśnią o 3 braciach.
Muzyka-co tu dużo mówić soundtrack jest po prostu świetny!!

A czego zabrakło? Osobiście zabrakło mi retrospekcji tego wieczoru,gdy Voldemort zamordował rodziców Harrego widzianej oczami Voldemorta,jak w książce.
Szkoda,że nie pokazano śmierci Szalonokiego.

Zauważyłem także jedną wpadkę filmowców.Gdy Xenio chce wyjaśnić znaczenie symbolu insygniów śmierci,szuka ołówka mówiąc do siebie" gdzie jest ten ołówek",a chwilę później gdy kartka z narysowanym symbolem pokazana zostaje pod kontem,widać odbijające się światło na symbolu(czarnym,po narysowaniu ołówkiem byłby grafitowy) co oznacza,że symbol został świeżo namalowany czarnym markerem.
Na pewno pójdę jeszcze raz jeśli wprowadzą do kin wersję 3D.
Moja ocena: 9+/10
__________________
hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg

28.media.tumblr.com/tumblr_loic34NKDt1qavrhgo1_500.gif

"Skoro i tak skończę w piekle, to mogę po drodze zaszaleć" (Zmierzch)

Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych, a przede wszystkim tych, którzy żyją bez miłości.

Dzień, w którym masz dziewczynę, jest dniem, kiedy chcesz być singlem, a kiedy jesteś singlem, chcesz mieć dziewczynę.(Iker Casillas)

Za ręce za nogi chwytają się ról
Ci którym większość przypadła
I jak głodne k***y co walczą o kość
Hołota parlamentarna
Historia pokłuta od krwawych już dat
Wisła na mapie jak blizna
I bardziej dziś obce nam słowa są trzy
Bóg-Honor-Ojczyzna

Przemyca mnie życie w pijaństwie przez mgłę
Chodź wódki się ze mną napijesz
Tu wódka jest dobra choć czasy są złe
A życie naprawdę jest żywe
Jak po sztormie spokój jak po nocy świt
Usłany ludzką udręką
Królestwo co pęknie odrodzi się znów
Piosenka zostanie piosenką

Koniec Świata "Pust Wsiegda"

Edytowane przez Aroos dnia 19-11-2010 21:21
Wyślij prywatną wiadomość
~OLIVANDER F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 20-11-2010 08:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -18
Ostrzeżeń: 2
Postów: 44
Data rejestracji: 28.11.08
Medale:
Brak

UWAGA Są SPOILERY JEżELI NIE OGLąDAłEś/łAś FILMU NIE CZYTAJ!
Wczoraj chciałem napisać moją opinie ale wróciłem z kina i wrażenia pozostały mi w pamięci, ale dobra moja opinia.
Więc film jest mroczny nawet bardzo, są momenty brutalne jak i zabawne co bardzo się chwali takie wątki są naprawde dobre, były też sceny wzruszające np: śmierć Zgredka czy gdy biedny Ron musiał patrzeć jak podczas niszczenia Horkruksach i wizjach Voldemorta jak Harry i Hermiona całująć się nago równocześnie się obmacują.
I dobrze została wg mnie pokazana scena co Horkruksy robią z człowiekiem czyli: budzą w nim złość,zazdrość i inne. Tka samo znakomiciew została pokazana scena jak Bellatrix maltretuje Hermione gryząc ją i zrobiłą jej znak na ręce ''MudBlood'' czyli ''Szlama'' bo tak zostało to przetłumaczone nie iwem czemu nei mugol ale ok.
Trzeba także bardzo pochwalić scene z ''Opowieścią oi Trzech Braciach'' która została pokazana pięknie w takim stylu naprawde godne pochwały podejrzewam że każdemu się to podobało,w bardzo dobrym momencie film się kończy czyli kiedy Voldemort kradnie różdżke Dumbledore'a i KONIEC i dobrze zrobił Yates że akurat ten moment kiedy wszystko pozostaję w niepewności czyli ''Co się stanie?? 'Kiedy się rozpocznie??'' część druga zacznie się w kiedy trio będzie planowło ojechac do Banku Gringotta przeczytałem gdzieś jak to się zacznie chyba na jakioejś angielskiej stronie ale nie pamiętam jakiej ale to są pewn ie przypuszczenia.
Moja Ocena 10/10
Wyślij prywatną wiadomość
~sebus61 F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 20-11-2010 08:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 35
Ostrzeżeń: 0
Postów: 11
Data rejestracji: 20.11.10
Medale:
Brak

SUPER!!Film był naprawdę świetny włożono w niego dużo roboty i opłaciło się.Były momenty naprawdę smutne ale także humorystyczne i oczywiście nie zabrakło momentów w których można było się przestraszyć.Superprodukcja byłem wczoraj na premierze i chyba miałem ostatnie miejsca jakie były Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Bella Muerte F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 20-11-2010 10:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1246
Ostrzeżeń: 1
Postów: 403
Data rejestracji: 11.03.10
Medale:
Medal Medal

Tka samo znakomiciew została pokazana scena jak Bellatrix maltretuje Hermione gryząc ją


??
Zapewniam cię, że nikt nikogo nie gryzł. : >
To byłoby niegodne tak potężnej czarownicy jaką była Bellatrix.
Domyślam się, że do tortur użyła pewnego magicznego kijka. : P
__________________
Take your protein pills & put your helmet on
Wyślij prywatną wiadomość
~OLIVANDER F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 20-11-2010 10:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -18
Ostrzeżeń: 2
Postów: 44
Data rejestracji: 28.11.08
Medale:
Brak

Nie wiem nie zostąło to pokazane ale tak jej do ręki się przykładała że w moim wyobrażeniu wyglądało jakby ją gryzła ale rzeczywiśCIE mogła ja bić, włosy zasłaniały trochu, a zauwazył ktoś jak włos belli przyczepia się do kurtki Hermy to mówie pewnie bedą się przemieniać i do banku gringotta w 2 części
Wyślij prywatną wiadomość
~unintended96 F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 20-11-2010 11:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 28
Ostrzeżeń: 0
Postów: 14
Data rejestracji: 25.07.10
Medale:
Brak

UWAGA SĄ SPOILERY !!
Film jak najbardziej dobry, zdecydowanie najlepszy. Brakowało mi niektórych elementów z książki np. napisu na nagrobku zgredka, pokazania śmierci rodziców Harrego kiedy uciekali z doliny godryka, pojawienia się tam Voldemorta, nie było nic o ghulu Rona,w książce na weselu Harry był zmieniony w 'kuzyna' Weasley'ów a w filmie tego nie było,zgredek za dożo mówił przed śmiercią a w książce powiedział tylko ' Harry Potter'. Ale nie są to takie błędy jak w poprzednich filmach. Teraz tylko czekać do lipca na następną część Oczko
Edytowane przez unintended96 dnia 20-11-2010 12:40
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 20-11-2010 11:28
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Film ogólnie był znacznie lepszy niż KP. Zostały wplecione wszystkie ważne wątki, chociaż osobiście uważam, że scena przy domu rodzinnym Harry'ego była zdecydowanie za krótka, nie było tego napisu, o pomniku też ani słowem nie wspomniano. Na pewno warto pochwalić scenografię i efekty specjalne (i tu Hagrid na swoim motorze mknący między samochodami Dowcipniś), bo były przegenialne. Osobiście, urzekła mnie scena z Hermioną i szmalcownikami przy granicy barier ochronnych - genialnie to zrobili! Happy

tak samo w ministerstwie magii gdy odebrali medalion umbridge zaczęli się już zmieniać..

Z tego co pamiętam, Harry już wtedy zaczął się zmieniać, potem w windzie Hermiona, a Ron już w holu.
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~mrsRadcliffe F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 20-11-2010 12:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1306
Ostrzeżeń: 1
Postów: 382
Data rejestracji: 20.03.10
Medale:
Brak

Jestem zadowolona, że w ogóle poszłam na film.
Zgadzam się, IŚ były o wiele lepsze od KP, ale zabrakło mi wielu wątków, jak na przykład symboliczne uściśnięcie dłoni przez Dudley'a i Harry'ego. Poza tym, to wtargnięcie do MM tak szybko się wydarzyło, bez żadnego omówienia. Trafienie Hedwigi niewybaczalnym stało się inaczej jak sobie wyobrażałam, ale dobra... I wreszcie pokazali rodziców Hermiony, a byłam strasznie ciekawa jak wyglądają.
Podziwiam grę aktorską Emmy, naprawdę świetnie zagrała. Poza tym, zabrakło mi Dracona, tak czekałam na wątki z nim.
Ja miałam taką przyjemność oglądać film bez dubbingu, czyli czytany i najbardziej rozbawił mnie głos Zgredka. Właśnie. Nadal nie mogę uwierzyć, że Zgredek nie żyje. 'Pocałunek' Harry'ego i Hermiony, był tym co najbardziej mi się podobało. Ogólnie zamierzam wybrać się jeszcze raz. Oczko
__________________
29.media.tumblr.com/tumblr_lppcll6mIl1qa1id2o5_250.gif
30.media.tumblr.com/tumblr_lpmf4etH1n1qdwjb5o3_r2_250.gif

"Ich obecność była jego odwagą, to ona sprawiała, że był w stanie robić krok za krokiem. "
Wyślij prywatną wiadomość
~anex F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 20-11-2010 12:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 336
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 06.05.10
Medale:
Brak

Film baaaaaaaaaaaaaardzo mi się podobał. Chociaż byłam na nim wczoraj to chciałabym obejrzeć go jeszcze raz. Według mnie najlepsza ekranizacja książek o Harrym. Mam nadzieję, że następna część będzie równie dobra. Film mnie rozbawił, przestraszył i wzruszył, czyli zadziałał tak jak powinien.
Wyślij prywatną wiadomość
~Caroline F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 20-11-2010 12:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 70
Ostrzeżeń: 0
Postów: 27
Data rejestracji: 23.01.09
Medale:
Brak

Świetny film... Rozbawiony Idąc na niego bałam się, że się rozczaruję. Jednak to się nie stało. Bardzo mi się podobał taniec Harrego i Hermiony w namiocie Rozbawiony Świetnie zrobili widma Harrego i Hermiony z medalionu. Popłakałam się na scenie, w której Zgredek umiera. Mówił mniej więcej takie coś : "Jak dobrze jest tu być z przyjacielem." Wtedy kompletnie się rozkleiłam. Fenomenalna scena z siedmioma Potterami. Mina Fleur jako Pottera była po prostu świetna. Dolina Godryka i ten wąż Sami Wiecie Kogo. Wyobrażałam sobie tę scenę inaczej. Myślę, że umieścili wszystkie ważne sceny. Ogólnie chyba wybiorę się jeszcze raz. Rozbawiony Nie mogę się doczekać drugiej części.

Muszę się poprawić. Jednak jest jedna scena której mi zabrakło. A mianowicie, kiedy Harry znajduje w pokoju Syriusza list od Lily i kawałek zdjęcia. Ale film i tak boskii.

Złączono posty.
Edytowane przez Alae dnia 20-11-2010 14:44
Wyślij prywatną wiadomość
~NimfadoraTonks F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 20-11-2010 19:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 284
Ostrzeżeń: 1
Postów: 144
Data rejestracji: 11.08.10
Medale:
Brak

Mi film ogólnie film bardzo się podobał, ale są szczegóły, które uważam, że powinny zostać poprawione. A w szczególności to, że śmierci Hedwigi poświęcone było więcej uwagi niż śmierci Moodyego. Nie podoba mi się też tak mało było Tonks i że nie było fragmentu, w którym Lupin oznajmia, że Dora jest w ciąży oraz jak Harry zabiera oko Szaloonokiego z gabinetu Umbridge. Ale reszta bardzo mi się podoba szczególnie momenty ze Zgredkiem.
__________________
Harry spojrzał na Tonks.
-Myślałem, że jesteś z Teddym i swoją matka?
-Nie mogłam wytrzymać, nie wiedząc... Ona się nim zaopiekuje... Widziałeś Remusa?
-Mial prowadzić jedną z grup na błonia...
Tonks bez słowa wybiegła z pokoju.

[...]

Harry zobaczył jeszcze dwa ciała, ciała Remusa i Tonks.
Leżeli,bladzi i spokojni, jakby spali pod ciemnym, zaczarowanym sklepieniem.
http://harrypotter893.bloog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Malfoy love F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 20-11-2010 19:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 206
Ostrzeżeń: 1
Postów: 57
Data rejestracji: 19.09.09
Medale:
Brak

Mi film się bardzo podobał.Oczywiście książka jest lepsza.Powinni bardziej film dopracować.Nie było ważnych elementów.NP.Jak są w domu Syriusza i dostają wiadomość przez patronusa że są wszyscy bezpieczni.O minęli też wiadomość że Dora jest w ciąży.Ale mimo to były też bardzo śmieszne momenty.Mnie najbardziej rozśmieszyło jak George wbił widelec w miejsce gdzie stracił ucho(w tym momencie śmiali się wszyscy w sali).Uśmiech
__________________
Od cnotów Gryfonów
Kretynizmu Puchonów
I-Od-Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów

Chroń Nas Slytherinie
Pozdrowienia dla wszystkich z Hogsmeade i dla moich znajomych.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT