Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 246
» Użytkowników online: 1

~Alexbld

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Pozostałe
»» Dyskusje wszelakie
»»» Początek końca
Drukuj temat · Początek końca
~Jannx F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2010 10:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 106
Ostrzeżeń: 0
Postów: 21
Data rejestracji: 04.01.10
Medale:
Brak

Zbliża sie już definitywny koniec Pottera - II część filmu. Ja osobiście dorastałem wśród książek i filmów o chłopcu który przeżył... i ... uświadomiłem sobie że w lipcu 2011 będzie już koniec... Rowling nie planuje zrobić o nim kolejnych książek , a bez książek filmów też nie będzie... strasznie mi żal tego że już nic więcej nie będzie... oczywiście zawsze można znowu przeczytać każdą książkę i obejrzeć każdy film, ale to nie to samo co z utęsknieniem wyczekiwać na coś nowego :> pamiętam zabawy ,,w Hogwart" i że mama mi nigdy nie pozwalała pójść na premiere o północy... będzie mi brakowało świata Pottera ... no a wam ?
Edytowane przez Alae dnia 21-11-2010 13:49
Wyślij prywatną wiadomość
~Laufey F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2010 11:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 677
Data rejestracji: 15.05.10
Medale:
Brak

Oczywiście ! Szkoda, że się kończy. Pani Rowling powinna napisać chociaż jedną książkę o losach dzieci Harrego, Dracona i Rona. Chociaż, tak bez zagrożenia ze strony Voldemorta, byłoby nudno... Można liczyć na to, że za jakieś 40 lat okaże się, że filmy HP są przestarzałe i jakiś reżyser podejmie decyzję o remake'u HP. Trzeba czekać i mieć nadzieję, że telewizja nie zapomni o tak sławnym filmie. Pozostają pamiątki wideo, ale to nie to samo, co wyczekiwanie z utęsknieniem na kolejną część. Wszystko kiedyś się kończy... No może z wyjątkiem Mody na sukces xD
__________________
i47.tinypic.com/2quj72s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2010 11:19
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Szczerze powiedziawszy, dobrze że to się kończy. Ja nie mogę znieść nachalnego marketingu krążącego wokół tej sagi. Potter był robiony na siłę od szóstej części, pod naciskiem fanów, nie mówiąc już o katastrofalnej siódmej części, która... która była pisana na szybko.
A następne książki - mało kasy? To piszemy na siłę, OK!. Phew.

Remake'i? Mam przypominać co było w wypadku Resident Evil, Koszmaru z ulicy Wiązów? Kiszka była. I jak ktoś chce żeby powtórzyło się takie coś? Proszę bardzo...

Nie będę tęsknić. Filmy jakie były, takie były... nie wymagałem od Pottera cudów, wiedziałem, że to średniak..
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~hermiona27 F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2010 11:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 290
Ostrzeżeń: 0
Postów: 103
Data rejestracji: 01.01.10
Medale:
Brak

Ojej i to bardzo! Tak jak ty dorastałam razem z Harrym Potterem. Pierwszą książkę przeczytałam mając 8 lat, film również. Od tego zaczęła się moja fascynacja chłopcem, który przeżył. To smutne, że ta przygoda i wyczekiwanie na kolejną książkę, na kolejny film już się kończy. No ale cóż pozostało nam tylko czekać do lipca. Ale obiecuję, że jako oddana fanka Harry'ego Pottera nigdy o nim nie zapomnę ( przynajmniej mam taką nadzieję).Uśmiech
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE
Wyślij prywatną wiadomość
~susan viktmore F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2010 11:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 51
Ostrzeżeń: 0
Postów: 26
Data rejestracji: 18.09.10
Medale:
Brak

też mi będzie brakować Harry'ego, Rona, Hermiony i innych... W 7 części wiele osób zginęło i było mi bardzo smutno. Gdy byłam wczoraj na Insygniach Śmierci, rozpłakałam się, gdy Zgredek umarł... Zaryzykował by uwolnic przujaciół, a sam zginął. Będzie mi brakowac wszystkich. Tak, tej zabawy w Hogwaart, różdżek z patyków, "czarodziejskich ksiąg", wyczekiwania na film... To straszne, że ta przygoda juz się kończy. Zrobiłabym wszystko, by móc jeszcze raz to przeżyć.


---------------------------------
Kończy się Harry, kończy sie życie...
__________________
susan viktmore
Wyślij prywatną wiadomość
~anex F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2010 11:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 336
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 06.05.10
Medale:
Brak

Jakby po skończeniu serii nie brakowałoby mi Pottera to nie byłabym zalogowana na tej stronieUśmiech Na szczęście byłam w tym roku na pewnym filmie, który mnie zainteresował, więc kupiłam sobie książkę, na której podstawie film nakręcono. Wtedy okazało się, że są następne części. Może ta seria choć trochę zastąpi mi Harry'ego. Ale na pewno nie w stu procentach. Ech...Trzeba będzie się pożegnać z potteromaniąSmutny
Wyślij prywatną wiadomość
~Jannx F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2010 11:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 106
Ostrzeżeń: 0
Postów: 21
Data rejestracji: 04.01.10
Medale:
Brak

może pani Rowling zafunduje nam ostatnie spotkanie z światem magii... cały ten świat zamknięty w jednej książce , która zaspokoi wszystkie nasze potrzeby... ale jeżeli ma robić to na siłe... to lepiej żeby w ogóle nie robiła
Wyślij prywatną wiadomość
~PHOEBE F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2010 13:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 125
Ostrzeżeń: 0
Postów: 28
Data rejestracji: 19.10.10
Medale:
Brak

Będzie mi brakowało kolejnych książek o ,,Chłopcu, który przeżył". Niestety, to koniec i nic chyba się nie da zrobić. Zawsze można wrócić do książek o Harrym, ale to rzeczywiście nie będzie to samo. Bardzo podziwiam Joanne Rowling za te wszystkie książki, jakie napisała. Przykro mi, że to koniec. Pokochałam te książki, a teraz nie będzie więcej, cóż...takie życie, nic nie trwa wiecznie. Możemy się pocieszyć, że mamy nasze kochane Hogsmeade i możemy razem powspominać dobre czasy. Szkoda, że w 7 tomie zginęło tak dużo bohaterów. Rowling chciała to zakończyć, a wie, że bez Freda, Lupina, Tonks, Dumbledore'a, Snape oraz Szalonookiego to nie będzie to samo. To właśnie dzięki książce HP pokochałam czytanie i wiem, że książki to naprawdę wspaniała rzecz, dzięki temu możemy przy odrobinie wyobraźni przenieść się w inny świat. Ach, szkoda, że to już koniec.
Wyślij prywatną wiadomość
~Esuoh F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2010 15:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 232
Ostrzeżeń: 0
Postów: 41
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Owszem będzie mi brakowac tego niepowtarzalnego klimatu, oczekiwania, atmosfery napięcia kilka dni przed premierą, ale jak mądrze napisał ktoś wyżej, dobrze że już się to kończy. Gdyby Rowling napisała jeszcze jedną częśc o przygodach jefo dzieci byłby to dla mnie akt desperacji. Klimat książki zaczął się psuć już po piatej części (nie mam tego za złe autorce, bo bohaterowie dorastali i trzeba było zrobić z tego książkę dla "większych dzieci"Oczko, więc ciągnięcie wszystkiego na siłę byłoby przesadą. Zawsze będę dziękować Rowling za to jak zakończyła serię, z ogromną dozą fantazji, bez przesadyzmu. Dojrzewała wraz z całą sagą. Mogła przecież jeszcze bardziej sknocić fabułę...
__________________
,,Jesetm bogiem"

To kolejny level, w mojej grze, nie waszej...
####### Wyślij prywatną wiadomość
~mrsRadcliffe F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2010 16:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1306
Ostrzeżeń: 1
Postów: 382
Data rejestracji: 20.03.10
Medale:
Brak

Może i powinnam się cieszyć, ale tak nie jest. Może nie zniosłabym kolejnych części gdzie udział biorą jego dzieci, więc z jednej strony to dobrze. Ale historię Harry'ego Pottera znam od małego, wychowywałam się z tą książką, i trudno jest mi powiedzieć, że ciesze się, że to już koniec. Owszem, zawsze mogę powrócić, ale to nie będzie to samo.
Pierwsze części są mi bardziej bliskie serca, bo wiadomo, Harry wkracza w świat magii. Ale jakoś nie żałuję żadnej z książki, nie żałuje że w ogóle wzięłam się za HP.
__________________
29.media.tumblr.com/tumblr_lppcll6mIl1qa1id2o5_250.gif
30.media.tumblr.com/tumblr_lpmf4etH1n1qdwjb5o3_r2_250.gif

"Ich obecność była jego odwagą, to ona sprawiała, że był w stanie robić krok za krokiem. "
Wyślij prywatną wiadomość
~Fulanita F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 22-01-2011 22:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Członek GD
Punktów: 519
Ostrzeżeń: 0
Postów: 148
Data rejestracji: 11.01.11
Medale:
Brak

Kiedy sobie to uświadomiłam, poryczałam się. Serio. Ja również dorastałam wśród filmów i książek o Harry'm i dziwnie będzie mi z tym, że już nigdy nie pojawi się żaden tom o przygodach Pottera, ani film.. ja również pamiętam zabawy w "Hogwart" :D Biegało się po szkolnym korytarzu z cienkimi patyczkami. Najczęściej kończyło się to złapaniem przez dyżurującego nauczyciela i staniem w kącie do końca przerwy. Hehe, ale było warto. :)
Mam nadzieję, że uda mi się iść na premierę II części o północy. Będzie to ostatnie, uroczyste pożegnanie przygód o Chłopcu, który przeżył.
__________________
"Don't call me Nymphadora, Remus," said the young witch with a shudder, "it's Tonks."
"Nymphadora Tonks, who prefers to be known by her surname only," finished Lupin.
"So would you if your fool of a mother had called you Nymphadora," muttered Tonks.


"Remus and Tonks, pale and still and peaceful-looking, apparently asleep beneath the dark, enchanted ceiling.."

Od przebiegłości Ślizgonów
Cnoty Gryfonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS HUFFLEPUFFIE!


hogsmeade.pl/images/hat/hufflepufff.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Riddiculus F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 23-01-2011 11:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 383
Ostrzeżeń: 0
Postów: 125
Data rejestracji: 05.08.10
Medale:
Brak

Jeeejuuu. Takie to smutne Smutny Ja się na tych książkach tak samo zapewne jak większość z was, wychowałam. Od małego nie czytałam nic innego. Nawet była u mnie w mieście organizowana na premierę VII części olimpiada i brałam w niej udział, trafiłam do Gryffindoru wtedy. Mama miała dość mej mani, siostra, sąsiadka. Ach... to były piękne czasy. Uśmiech Ostatnio wypożyczając po raz kolejny Pottera pani w bibliotece zwątpiła i narzekała że ja tylko to czytam Rozbawiony A to nie prawda. Czytam jeszcze gazetę telewizyjną. xD
__________________
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje,
Nie każdą siłę starość niszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje,
Z popiołów strzelą znów ogniska,
I mrok rozświetlą błyskawice,
Król tułacz wróci na stolicę
.


J.R.R.Tolkien



ผมจำได้จนกว่าฉันจะไปที่นี่

Pamiętam o Was:

Varita, Random, yoyo, pencka, Suze, Jaymes, Luniaczekk, Lady Doys, Dziewczyna Toma Feltona, HPiZF, novakai, blackowa, RazorBMW, Darksev, Narciss, rozwad, anex, Diamond, Eileen Prince, La_Luna, makroatonc, Ain Eingarp, cukrowamyszka.
Wyślij prywatną wiadomość
~Larinne F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 23-01-2011 11:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2021
Ostrzeżeń: 1
Postów: 124
Data rejestracji: 21.07.10
Medale:
Brak

Mimo, że Potter jest książką z mojego dzieciństwa i dorastałam wierząc w magię i ukryty świat czarodziejów (och ta dziecinna mądrość^) to sądzę, że dobrze, że w końcu kończą się już premiery HP itd. Gdyby tak dalej było to w końcu Harry by się przejadł/znudził. A tak ... nadal ma swoich wiernych fanów, którzy znają go od podszewki i wiedzą o nim wszystko. Dodatkowe powieści, potem premiery nie miałyby sensu. Choć i tak Rowling podobno pisze kolejną-ostatnią część.
__________________
Miłość opiera się na paradoksie - to tak jakby kurwa była dziewicą .
Jędzowata i uparta, egocentryczna i neurotyczna, stanowiła modelowy przykład trudnego charakteru.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? http://hogsmeade....rowstart=0
Wyślij prywatną wiadomość
~Allexa F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 23-01-2011 12:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 75
Ostrzeżeń: 0
Postów: 32
Data rejestracji: 23.01.11
Medale:
Brak

Tak,mnie też i to bardzo.Sama już od małego interesowałam się książką pani Rowling,a potem obejrzałam pierwszy film.Aż ciężko uwierzyc,że nie będzie nic nowego poza II częścią Insygniów Śmierci.W sumie to mogę oglądac te filmy w kółko i w kółko.Tak samo jest z książkami-czytam je często.Ale przydałoby się coś jeszcze nowego z przygodami Harry'ego.W każdym razie polecam Wam opowiadania o Huncwotach itp,potrafią tak samo zainteresowac!
Wyślij prywatną wiadomość
~bloomix F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 23-01-2011 15:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 617
Ostrzeżeń: 0
Postów: 146
Data rejestracji: 22.01.11
Medale:
Brak

Mi też bardzo będzie brakować Harry'ego, zważając na to, że dopiero niedawno zaczęłam czytać książki, ale z filmami zawsze byłam na bieżąco. Ja miałam już szalone pomysły, żeby jeszcze autorka napisała o czasach ojca Harry'ego, kiedy to po raz pierwszy do szkoły poszli Huncwoci, Lily i Severus ;D Tak to by było spełnienie moich marzeń. Dobrym pomysłem było by jeszcze napisanie o czasach Toma Riddle'a. Od momentu jego narodzin do stania się Lordem Voldemortem. Ahh byłoby cudnie
__________________

"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
Wyślij prywatną wiadomość
~Eisblume F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 23-01-2011 15:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 04.05.10
Medale:
Brak

Harry towarzyszy mi dopiero 5 lat, ale muszę przyznać, że bardzo przywiązałam się do książek, filmów i całego "potterowskiego świata". To dziwne, ale kiedyś w ogóle nie interesowały mnie książki i filmy z cyklu "Harry Potter i...". Uważałam to za... dziwne i głupie. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez Harry'ego. Cała seria zakończyła się dość banalnie, ale nie chciałabym kolejnych książek czy filmów. Koniec to koniec.
__________________
"Tak, Harry, jesteś prawdziwym panem śmierci, ponieważ prawdziwy jej pan nigdy przed nią nie ucieka. Godzi się z tym, że musi umrzeć, i wie, że są o wiele gorsze rzeczy od umierania."

"Harry Potter i Insygnia Śmierci'' <333
Wyślij prywatną wiadomość
~Wasp F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 23-01-2011 15:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 672
Ostrzeżeń: 2
Postów: 258
Data rejestracji: 17.12.10
Medale:
Brak

Mi będzie go bardzo brakowało...Chciałabym,żeby Rowling napisała kolejne części,np.o przygodach dzieci Harry'ego.Harry był dla mnie jedynym pocieszeniem,często wyobrażam sobie co bym robiła np. na Historii Magii,albo,że jestem Hermioną...
Wyślij prywatną wiadomość
`Czarodziejka F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2011 12:53
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11092
Ostrzeżeń: 0
Postów: 861
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal Medal Medal

Bardzo będzie mi brakować. Ale to nie jest tak, że po ostatnim filmie, będzie to całkowity koniec Pottera. Na pociechę mam jeszcze książki i filmy, więc mogę ciągle wracać to tego magicznego świata.
__________________

CRAZY WITCH TRIO!
Czarodziejka dark shadow Sailor Mars
Wyślij prywatną wiadomość
~Rose Granger F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2011 14:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1200
Ostrzeżeń: 0
Postów: 161
Data rejestracji: 25.02.11
Medale:
Brak

Ja od pewnego czasu mam takie uczucie jakby mi ktoś przed chwilą pierwszy raz oznajmił, że po Insygniach będzie koniec. Tak, zdaję sobie sprawę, że to jest głupie i dziwne. Ale moje.
Jak przypomnę sobie siebie w wieku może dziesięciu lat, kiedy to pierwsza Potterowa książka wpadła mi w łapki, robi mi się dziwnie pusto w środku.
To będzie... jakieś trzynaście lat mojego dzieciństwa? Najwyższy czas, żeby to w końcu podsumować. Co nie znaczy zapomnieć i nie tęsknić. Oczko Chociaż świadomość, że z tylu lat został tylko ponad miesiąc jest równie głupia i dziwna. Marzy mi się pójść do kina, kiedy pierwszy ogrom 'rozwrzeszczanych wycieczek szkolnych' już się przewinie. Żeby tak na spokojnie zapaść się w kinowy fotel i ostatni raz wejść w ten świat. I nie, na DVD to nie jest to samo.
No i chociaż będę tęsknić i pewnie jeszcze nie raz wracać do całej serii, nie wiem czy chciałabym, żeby powstała następna książka. Na końcu znowu czułabym tę pustkę, a nie lubię tego uczucia Uśmiech
http://magnolia--crescent.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Hermionka111213 F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2011 14:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2002
Ostrzeżeń: 1
Postów: 610
Data rejestracji: 27.03.11
Medale:
Brak

No pewnie... Płacze
Tak bardzo bym pragnęła, aby Jo napisała jeszcze choć jeden tom.
Znając życie, na napisach końcowych po filmie będę ryczeć. xD
__________________
"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą..."
__________________________
Bardzo mocno pozdrawiam właśnie... ciebie. ;D
Podpisano: Przyszła pani Malfoy. <3
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT