Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 244
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Sierociniec
Drukuj temat · Sierociniec
!Pchelka F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 16:44
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Członek GD
Punktów: 528
Ostrzeżeń: 0
Postów: 144
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Laura spędziła najszczęśliwsze lata swego dzieciństwa dorastając w sierocińcu nad morzem, wśród troskliwych wychowawców i dzieci, które były dla niej jak bracia i siostry. Teraz, jako trzydziestoletnia kobieta, wraca w te strony z mężem Carlosem i siedmioletnim synkiem, Simonem. Jej marzeniem jest odnowienie i ponowne otwarcie porzuconego przytułku jako ośrodka dla niepełnosprawnych dzieci. Nowy dom i tajemnicza okolica pobudzają wyobraźnię Simona ? chłopiec zaczyna snuć nieprawdopodobne opowieści i wymyślać nie do końca niewinne zabawy... Męcząca historia zaczyna niepokoić Laurę, wciągając ją w dziwny dziecięcy świat, który przywołuje echa dawno zapomnianych, dręczących wspomnień z jej własnego dzieciństwa. Zbliża się dzień otwarcia ośrodka, a sytuacja w rodzinie Laury jest coraz bardziej napięta. Carlos pozostaje sceptyczny wobec tego, co się dzieje ? wierzy, że Simon wszystko to zmyślił, desperacko próbując zwrócić na siebie uwagę. Ale Laura jest coraz bardziej przekonana, że coś przerażającego i dawno wypartego z pamięci kryje się w murach starego domu; coś, co tylko czeka, by się ujawnić i wyrządzić ogromną krzywdę jej bliskim.


Oglądaliście ten film? Czy według Was jest straszny? A co sądzicie o Tomasie, czy rzeczywiście jest tak straszny jak się mówi?
__________________
[mp3]http://zrzuta.eu/download.php?h=OGVaUDJjckR5Vg==[/mp3]

A wooooking on sonszaaajn!
Wyślij prywatną wiadomość
~Fiore F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 21:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 0
Postów: 210
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Wcześniej oglądałam inne dzieło reżysera Sierocińca, a mianowicie Labirynt fauna i zrobił na mnie duże wrażenie, więc pomyślałam sobie, w tym przypadku będzie podobnie i nie pomyliłam się. Sierociniec bardzo mi się spodobał. Oglądałam ten film sama w nocy, ale wcześniej długo się zastanawiałam czy to nie jest zbyt ryzykowne, bo horrory w takim klimacie bardzo działają na moją wyobraźnię. Oczko W sumie jest na swój sposób straszny, ale dla mnie jest bardziej smutny i wzruszający (szczególnie końcówka).
Jedyne co mi nie pasowało do tego filmu to zagrywka rodem z Oszukać przeznaczenie, czyli scena z pędzącym autobusem, a potem ta niedorzeczne sztuczne oddychanie.
Poza tym film bardzo dobry, przynajmniej wg mnie.
Wyślij prywatną wiadomość
!Pchelka F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 14:08
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Członek GD
Punktów: 528
Ostrzeżeń: 0
Postów: 144
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Ja oglądałam z koleżankami. Słyszałam wcześniej, że jest świetny i sama Martucha mi go polecała, więc postanowiłam spróbować. Bardzo dobry film, a co ważniejsze straszny. Najbardziej przeraziła mnie postać Tomasa i sceny w łazience, gdy było coś na lustrze, a ona tego nie zauważyła. Na cały dom wydarłam się gdy właśnie tą staruszkę potrąciło coś tam i ta kobieta tam poszła, a ona wtedy... (nie zdradzę, bo może ktoś nie oglądał, a ma zamiar)
Ogólnie film na długo został mi w pamięci i długo się bałam Tomasa, ale teraz on mnie śmieszy ^^
__________________
[mp3]http://zrzuta.eu/download.php?h=OGVaUDJjckR5Vg==[/mp3]

A wooooking on sonszaaajn!
Wyślij prywatną wiadomość
!Ballaczka F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 14:17
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3299
Ostrzeżeń: 0
Postów: 215
Data rejestracji: 07.08.08
Medale:
Brak

Na cały dom wydarłam się gdy właśnie tą staruszkę potrąciło coś tam i ta kobieta tam poszła, a ona wtedy...


To jak ja, tylko że ja się wydarłam na całe kino Happy

Film fajny, wciągający i na pewno straszny - w kinie robiło to tym bardziej duże wrażenie. Pomysł z tą maską zakrywającą twarz genialny - dawało to naprawdę niesamowity efekt. W każdym razie jeden ze straszniejszych horrorów, jakie zdarzało mi się oglądać - teraz o to trudno, bo wszystkie filmy to po prostu odgrzewane kotlety. Generalnie wszystko wyszło bardzo fajnie - trochę zawadzało mi, że film nie jest po angielsku, ale po pewnym czasie dało się do tego przyzwyczaić.
Wyślij prywatną wiadomość
!PWN F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 17:08
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 320
Ostrzeżeń: 1
Postów: 82
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Byłam też na filmie, wywarł na mnie duże wrażenie, a słyszałam że dużo osób go krytykowało. No cóż, ludzie nie doceniają dobrych horrorów, widocze amerykańska 'Piła' to wszystko czego im potrzeba.
Powiem szczerze - na filmie bardzo się bałam, mimo że krwi prawie w ogóle nie było, a temat nieco oklepany, bo stary dom, nieco atmosfera podobnado 'Innych'. Ale wykonanie i klimat mistrzowski, z jednej strony straszne, a z drugiej zniewalające i smutne, wzruszające - na prawdę polecam ;]
__________________
,, Ogarnęło mnie straszliwe poczucie samotności. Pierwszy raz od miesięcy znalazłem się w biały dzień sam, nie mając nic do załatwienia i nie potrzebując biec na ulice w obawie, że się dokądś spóźnię. Byłem z dala od zgiełku i oszołomienia, pogrążony w ciszy, której nie mąciły ani dźwięki mechanicznej muzyki, ani podniesione glosy. Nic mnie nie nagliło i wyczułem w tym coś na kształt niejasnej groźby. ''
Wyślij prywatną wiadomość
~Madlen F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 17:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 10
Ostrzeżeń: 0
Postów: 2
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Byłam na Sierocińcu w kinie z klasą razem z księdzem xD, który w połowie drogi do kina dowiedział się na co idziemy Język
Jeżeli chodzi o film to w 'szkolnej grupie' nie był straszny, wręcz przeciwnie - wszystko przerabialiśmy na komedię.
Jednak było parę momentów, których na prawdę się wystraszyłam, na przykład ten [zwracam się do tych co oglądali]

SPOILER



gdy Laura szuka swojego synka na tym kiermaszu, czy co to jest i widzi tą 'zjawę z workiem na twarzy' (Rozbawiony), która odpycha ją i zamyka drzwi na jej ręce tak, że Laura traci kciuka.
Po porstu to tak szybko się stało i tak z zaskoczenia, że aż się wystraszyłam Język, albo to jak tą babkę z niby opieki społecznej, tak nagle potrąca karetka ...

/SPOILER

Film bardzo fajny i momentami trzymający w napięciu.
Bardzo polecam.
Edytowane przez raven dnia 15-09-2013 09:59
Wyślij prywatną wiadomość
~Dziewczynka F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 21-09-2008 15:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 157
Ostrzeżeń: 2
Postów: 163
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Slytherinie. Świetny film. Trzymał w napięciu i był troszkę straszny. Były również takie elementy, że można było paść na zawał np. w schowku gdy drzwi się nagle zatrzasnęły, albo gdy Laura chciała dotknąć gwizdek który był przy tej potrąconej staruszce.
Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 21-09-2008 18:04
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Oglądałam film, dokładnie to wczoraj, w domu. Z pewnością jest on straszny, w niektórych momentach się bałam i nie patrzyłam na ekran, tylko brat mi mówił co się akurat dzieje. Świetna jest fabuła tego filmu, podobał mi się bardzo.
A jeśli chodzi o Tomasa to myślałam, że będzie on straszniejszy, ja się ogromnie bałam popatrzyć na ekran w tym momencie, gdy było go widać, ale jak już zobaczyłam to jakoś nie wywarło to na mnie jakiegoś strasznego wrażenia, chociaż oczywiście przyjemne to też nie było.
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
!Souriant F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 21-09-2008 21:31
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Animag Wąż
Punktów: 539
Ostrzeżeń: 0
Postów: 91
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Na cały dom wydarłam się gdy właśnie tą staruszkę potrąciło coś tam i ta kobieta tam poszła, a ona wtedy...

Ciekawe w czyim domu się tak wydarłaś, co? XD

Muszę przyznać, ze film mi się podobał i przede wszystkim był straszny, a o to przecież chodzi w horrorach. ^^
Na początku dziwnie oglądało się go po hiszpańsku, ale po kilkunastu kwestiach wypowiedzianych przez aktorów już mi to tak nie przeszkadzało. Podobnie jak większość moich poprzedników najbardziej przestraszył mnie moment, w którym staruszkę potrącił samochód i ta scena w schowku. Bałam się też na tym przyjęciu z okazji przyjazdu dzieci, kiedy Thomas się ujawnił i jak Laura odkopywała te szkielety. No i zasłoniłam oczy (ale i tak patrzyłam przez palce ;d), kiedy pokazywali twarz Thomasa. Za to na końcu, kiedy zorientowałam się, co się stało, szczerze się wzruszyłam. Nie spodziewałam się takiego zakończenia.

Sierociniec, to jeden z najstraszniejszych horrorów, jakie oglądałam i wywarł na mnie niemałe wrażenie. Naprawdę dobrze nakręcony film. Polecam wszystkim, którzy lubią takie klimaty. (;
__________________
Nigdy nie dyskutuj z idiotą.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,
a potem pokona doświadczeniem.

Edytowane przez Souriant dnia 21-09-2008 21:32
http://souriant.deviantart.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Empathy F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 21-09-2008 21:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 339
Ostrzeżeń: 1
Postów: 83
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Jej świetny film. Przede wszystkim straszny a nie śmieszny jak 70% horrorów dzisiejszych. Były nawet takie dwa momenty kiedy zasłoniłam się bluzą i stanowczo odmówiłam patrzenia. Wtedy kiedy pokazali twarz Tomasa bez maski i twarz Benigny(?) oczywiście po tym jak ja potrącił autobus. Osobiście w kinie sie nie darłam ale koleżanka wydała przerażający kwik przy zabawie w chowanego(?) jak któreś z dzieci położyło rękę na ramieniu Laury. Film nie dla mnie bo potem trudno mi zasnąć ale naprawdę dobry.
__________________
,,Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem.''
Kurt Cobain
Wyślij prywatną wiadomość
!Ariana F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2008 21:20
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Postów: 520
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Mnie tu nie było? Oo

Film obejrzałam już dawno, dawno i generalnie mi się podobał, więc mogę go bez obaw polecić innym. Ma dość specyficzny klimat, ale według mnie nie jest aż tak bardzo, bardzo przerażajacy. Jednak były momenty, że serce waliło mi jak młotem. Wydzierałam się po scenie potrącenia staruszki i po tym, jak Laura pod koniec grała w "raz, dwa, trzy" i ta ręka... Poza tym bałam się, że będzie pokazane coś w momencie, jak medium weszła do pokoju, więc odruchowo zasłoniłam oczy. A widok tego dziecka w masce prześladował mnie przez kilka dni.

Zakończenie było trochę dziwne... bardzo dziwne i dość smutne. Zaskoczyło mnie. Okropność. To nie powinno się tak skończyć.
Edytowane przez Ariana dnia 09-11-2008 21:34
Wyślij prywatną wiadomość
!Martucha F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 10-12-2008 15:55
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 799
Ostrzeżeń: 1
Postów: 143
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

- Raz, dwa, trzy, Baba Jaga patrzy!


O-m-g.
Film mnie przeraził tak bardzo, że przez cały miesiąc nie mogłam spokojnie spać. Do dzisiaj zresztą, gdy słyszę hałas w nocy u sąsiadów, czy mam szafę niedomkniętą to mnie paraliżuje. ^^
Kocham takie filmy, które przerażają odbijając się głównie na odczuciach i psychice, a nie takie, w których leje się hektolitry krwi, są pourywane nogi. Sierociniec należy do jednego z nich. ;p

W kinie też się wydzierałam, jak wariatka. Razem z kuzynką i koleżankami, więc źle nie było. Było mi też smutno, na końcu płakałam. Żadnej matce nie życzę tego, co ta kobieta przeszła. Przyznam się, że w sumie nie zrozumiałam końcówki. Musiałam sobie przeanalizować to w domu, dopiero wtedy skojarzyłam fakty i ułożyłam wszystko w jedną, logiczną całość. Wtedy do mnie to tak mocno dotarło, aż mi serce przestało bić na moment. Dosłownie zamarłam.
Postać tego Simona mi się nie spodobała, nie wiem dlaczego. I męża tej kobiety również. A, i co jeszcze mi przeszkadzało to ten hiszpański język, jednak po godzinie dopiero jakoś przywykłam.

Sierociniec polecę każdemu, kto lubi takie klimaty.
Na mnie wywarł wielkie wrażenie, ale póki co nie mam ochoty oglądać go drugi raz, bo nie chcę tego przeżywać ponownie. ;p
Wyślij prywatną wiadomość
!ewelka_bolitair F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 10-12-2008 16:16
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1353
Ostrzeżeń: 2
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Film obejrzałam niedawno. Miał być straszny, ale jakoś mnie nie przeraził. Może poczułam jakiś dreszczyk strachu [ Uno, dos, tres, toca la pared - kiedy te dzieci do niej szły to mnie naprawdę przestraszyło ], ale żebym potem miała uraz czy bała się w nocy, to nie. Chyba się za dużo naczytałam, że Sierociniec jest straszny i się rozczarowałam.
Mimo wszystko film warty polecenia, inteligentna produkcja, brak krwawej jatki, co ja sobie bardzo cenię [ zwykle jak widzę jak coś komuś odcinają to mi się na wymioty zbiera ; D ] i przede wszystkim porusza tak eee 'pozytywnie' xD
__________________
When you stop doing things for fun you might as well be dead.

Edytowane przez ewelka_bolitair dnia 10-12-2008 16:17
Wyślij prywatną wiadomość
~Nicolette F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 21-12-2008 01:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1467
Ostrzeżeń: 0
Postów: 685
Data rejestracji: 15.12.08
Medale:
Brak

Del Toro ponownie mnie zaskoczył. Oglądałam 'Labirynt Fauna' z szeroko otwartymi ustami i tak też było w przypadku 'Sierocińca'. Chociaż jest on uważany za horror, to wydaje mi się, że nie jest straszny, jednak pomimo tego jest...jak to się mówi?...'dobrze rozkminiony'.
www.las-ceglasty.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
!Inferius F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 07-02-2009 23:51
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2042
Ostrzeżeń: 0
Postów: 175
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Film dość interesujący, jednak jak dla mnie mało straszny. Ciekawy był to trzeba przyznać. Kilka strasznych momentów też się trafiło. Jednak po tylu zachęcających recenzjach znajomych zawiodłem się lekko.

Ocena: 8/10
__________________
Ksiądz Robak miał wyrzuty po mordzie.

Gdzie panieńskim rumieńcem cielęcina pała

Faraonowi wmurowano do grobowca jego najlepszą żonę.
Wmurowano mu ją na żywca.

Karusek lubił suczki, ale najbardziej wolał Anielkę

Czy Balladyna miała jakieś zalety?
-Balladyna była zaradna.

Lady Makbet opierała się na mordzie.

Stasia Bozowska była bardzo biedna i w domu wiało jej szparą.

Chory więzień nie dość, że nie był leczony, musiał jeszcze niekiedy umierać.

Oprócz zabitych na polu walki leżało wielu obrażonych.

Kapitan spuszcza się zawsze ostatni
Wyślij prywatną wiadomość
~93asia93 F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 28-02-2009 17:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1844
Ostrzeżeń: 1
Postów: 300
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Medal

Oglądaliście ten film?

Tak, i klęcząc biję się w piersi utwierdzam w przekonaniu, iż szczerze tego żałuję.

Czy według Was jest straszny?

Będę miła i grzecznie powiem - NIE. Jedyny moment, w którym się przestraszyłam to ten, w którym któreś z owych dzieci niespodziewania zatrzaskuje drzwi za Laurą =.=

A co sądzicie o Tomasie, czy rzeczywiście jest tak straszny jak się mówi?

A kto tak mówi? O.o Jak dla mnie to on nie jest taki straszny. Owszem, gdybym kogoś takiego zobaczyła obok siebie - przestraszyłabym się. Ale jak na film, to D N O.
http://chomikuj.pl/Mephistopholes Wyślij prywatną wiadomość
~emma-watson-16 F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 09-04-2009 19:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 383
Ostrzeżeń: 0
Postów: 48
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Oglądałam i Sierociniec i Labirynt fauna. Oba mi się podobały, choć w przypadku Labiryntu za mało było jak dla mnie tych fantastycznych stworzeń. Sierociniec był dobry, bo nie pełen krwi, lecz działający na psychikę. No i, za każdym razem, gdy myślałam: "coś się teraz stanie!" nie działo się nic, za to działo się wtedy, kiedy się nie spodziewałam ;P
Wyślij prywatną wiadomość
~grejs F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 31-07-2009 19:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Gracz Quidditcha Slytherinu
Punktów: 130
Ostrzeżeń: 1
Postów: 79
Data rejestracji: 29.07.09
Medale:
Brak

pewnego dnia, razem z przyjaciółkami stwierdziłyśmy, że chcemy oglądnąć ten film, a więc - czemu nie? niestety Sierociniec miałam tylko na komórce, wiec kiedy uciekłyśmy z basenu, poszłyśmy do KFC i na fotelach siedziałyśmy jak nienormalne, każda przyciśnięta do każdej, bo się wcześniej nastraszyłyśmy i nie wiedziałyśmy czego mamy oczekiwać ;d. rezultacie - cały film oglądnęłyśmy w KFC, jedząc frytki i patrząc w mój telefon Tooth w każdym razie, dwie noce bałam się zasnąć, bo bałam się, że przyjdzie mi tu taki psiapsiół Simona <lol>'
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny W F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 19-08-2009 11:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 677
Ostrzeżeń: 1
Postów: 195
Data rejestracji: 21.04.09
Medale:
Brak

Oglądałam ten film raz i stwierdziłam, że kompletna porażka. Nie przypadł mi do gustu, nie było w nim nic ciekawego. NUDA ZABIJA!!!
__________________
"Miłość kpi sobie z rozsądku,
I w tym jej urok i piękno."

Andrzej Sapkowski
Wyślij prywatną wiadomość
~Diamond F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 15-11-2009 23:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza
Punktów: 903
Ostrzeżeń: 2
Postów: 295
Data rejestracji: 06.08.09
Medale:
Brak

hmmm jak dla mnie film niebyt ciekawy, jestem prawdziwą fanką dobrych horrorów, a ten zaliczam do niezbyt ciekawych. Zastanawia mnie dlaczego na ten film mówi się, że jest poruszający, jak dla mnie to tam nie ma nic poruszającego, a bardziej bym powiedziała, że jest po prostu nudny.
__________________
pozdrawiam drogi Gościu :*

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT