Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 273
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Operacje plastyczne
Drukuj temat · Operacje plastyczne
!Fantazja F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 18:28
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Postów: 806
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

W dzisiejszych czasach każdy, kto ma odpowiednią ilość pieniędzy może poddać się operacji plastycznej, począwszy od drobnych korekt, a skończywszy na całkowitej zmianie swojego wizerunku. Obecnie wiele osób korzysta z usług chirurgów i zazwyczaj są z tego zadowoleni, twierdząc, że 'sukces w życiu gwarantuje nie wiedza i umiejętności, ale atrakcyjny wygląd i szczupła sylwetka'.
A jakie jest wasze zdanie w tej sprawie? Jesteście za czy przeciw tego typu operacjom? Chcielibyście się jej poddać, a może już jesteście po zabiegu? Zachęcam do dyskusji.
http://www.taern.pl/user/LadyVolakis/ Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 18:35
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

Jestem stanowczo przeciw, w wypadku gdy ktoś uważa, że ma 'kshyffy' nosek i zbyt mały biust i od razu idzie na operacje plastyczne... Jedyną opcją dla której dopuszczam takie coś, to choroby, nieprzewidziane wypadki, stałe uszkodzenia twarzy, oszpecenia itp...

Każdy jest na swój sposób ładny... no, wśród tych ładnych są piękniejsi i brzydsi... ale to chyba nie powód, żeby od razu robić sobie operację prawda? Uważam to za bezsensowną stratę czasu i pieniędzy... poza tym... owa operacja musi być przeprowadzona dobrze... gdy coś się nie powiedzie efekt może być jeszcze gorszy niż przed zabiegiem...

Nie jestem w stanie pojąć ludzi, którzy się na to decydują o.O Nie rozumiem tego... i chyba nie jestem w stanie zrozumieć...

Nigdy w życiu nie mam zamiaru przechodzić operacji plastycznej... nie chodzi mi o jakiś strach przed bólem czy coś... po prostu uważam, że jest mi ona nie potrzebna... choć do piękności nie należę ;d
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif

Edytowane przez niewesolypagorek dnia 08-12-2009 19:09
Wyślij prywatną wiadomość
~alexis_tonks F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 18:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 236
Ostrzeżeń: 0
Postów: 49
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Jestem przeciw. Takie poprawianie natury do niczego dobrego nie prowadzi... Każdy powinien zaakceptować swój wygląd, a operacje plastyczne powinny być wykonywane tylko tym, którym jakiś defekt przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu. A ostatnio jest zupełnie przeciwnie - każdy biegnie do chirurga z każdą głupotką - straszne zjawisko...
__________________
republika.pl/blog_ns_1189355/3136843/sz/hermiona_draco_szablon_2.jpg

"Przyjaciel to ktoś taki do kogo możesz zadzwonić o 3 w nocy i powiedzieć 'Jestem w więzieniu w Meksyku' a on odpowie "Nic się nie martw. Zaraz tam będę'". Merlene Dietrich

Edytowane przez Tonks2812 dnia 06-12-2009 15:08
na-zawsze-ja-i-ty--razem.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Cally F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 19:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Slytherinu
Punktów: 440
Ostrzeżeń: 0
Postów: 155
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

A co w tym złego? Jeśli ktoś się źle czuje w swoim ciele, a taka operacja poprawi mu nastrój i będzie się taka osoba lepiej czuła. To proszę bardzo, mi to nic nie przeszkadza.
Jeżeli o mnie chodzi to mojego problemu i tak by to nie poprawiło, więc nie, ale kiedyś jeśli będzie mi coś przeszkadzać w moim wyglądzie. To czemu nie? Przecież po to to stworzyli żeby ktoś się poczuł lepszy niż kiedyś. A nie oszukujmy się każdy by chciał ładnie wyglądać, bo w dzisiejszym świecie to się niestety albo stety, jak kto woli, liczy.
Wyślij prywatną wiadomość
~Bella F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 19:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 215
Ostrzeżeń: 3
Postów: 156
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Uważam, że to głupota, nigdy bym sobie nie zrobiła operacji plastycznej. Jeżeli umie się ubrać i zrobić ładny makijaż to jest całkowicie niepotrzebne. Szczególnie takim gwiazdkom, które nie mają na co wydać kasy. Mają ona sztab stylistów, tysiące, miliony ubrać i nadal źle się czują w swoim ciele xP
Gdybym ja tak miała, nigdy bym o czymś takim nie pomyślała tylko uważała, że jestem najpiękniejsza nastolatką na ziemi.
No więc według mnie to głupota!
Tyle ;P
__________________
img118.imageshack.us/img118/7256/slyth1copyvf9.png
A jeśli chcecie zdobyć
Druhów gotowych na wiele,
To czeka was Slytherin,
Gdzie cenią sobie fortele.

img254.imageshack.us/img254/8708/slyth2copyil7.png
A przebiegły jak waż Slytherin
Wspiera żadnych władzy l ambitnych.

img360.imageshack.us/img360/1886/slyth3copyau8.png
Slytherin przyjmuje takich,
Co mają czystą krew,
Co mają więcej sprytu
Od uczniów domów trzech.

...Śmierć będzie ostatnim wrogiem , który zostanie zniszczony...

Edytowane przez Tonks2812 dnia 06-12-2009 15:11
e-graphics.lua.pl Wyślij prywatną wiadomość
~al_iraqia F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 22:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 376
Ostrzeżeń: 0
Postów: 173
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nie no, operacje plastyczne są w sumie po to, by np ktoś po wypadku ze złamanym nosem mógł dobrze oddychać. a biust, czy cokolwiek innego.... nie dzięki. ja może do najpiękniejszych nie należę, ale w życiu nie poddałabym się takiej operacji.
__________________
I'm Slim Shady, I'm the real Slim Shady, and you other Slim Shadys are just imitatin! web.hit.bg/pharaoh/1104230420_turesDark4.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 22:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Uważam, że to kompletna głupota oraz strata czasu i pieniędzy. Przecież to bezsens, bo przecież każdy, kto umie się dobrze ubrać i zrobić sobie ładny makijaż może w dzisiejszych czasach wyglądać lepiej, niż ci, którzy dają wszczepiać sobie silikon, plastik i tak dalej... Dodatkowo, operacje plastyczne w nadmiarze... cóż, bardzo szkodzą (wystarczy popatrzeć na Michaela Jacksona). Po co na siłę się "upiększać", jeśli tak naprawdę całe piękno jest w nas, tylko trzeba w odpowiedni sposób wydobyć je na zewnątrz.
Operacjom plastycznym mówię kategoryczne "NIE" i sama nigdy w życiu nie zamierzam się czemuś takiemu poddać.
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
!Cathy F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 23:20
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 888
Ostrzeżeń: 0
Postów: 182
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Szczerze mówiąc myślę, że ciało innych osób to ich sprawa i nie mam zamiaru nikogo oceniać. Nic nie jest czarno-białe. Jeśli ktoś w wyniku operacji plastycznej będzie się czuł lepiej we własnym ciele, a ma ochotę marnować na to czas i pieniądze, nie potępiam. Każdy robi coś innego by być szczęśliwym. Co do tego, czy mogłabym się pisać na operację plastyczną... nie wiem. Wszystko zależy od okoliczności, nie umiem teraz tego określić. No i nie oszukujmy się, że wygląd to niestety ważna sprawa. Niby wszyscy mówią 'patrzcie na to, co jest w środku', a większość wyrabia sobie opinię o człowieku na podstawie wyglądu ;F
__________________
Nie uważałeś jak robisz, rób jak uważasz.
Wyślij prywatną wiadomość
!Ariana F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 23:31
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Postów: 520
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Przesadzacie. Nie żyjemy w średniowieczu, każdy ma prawo robić ze swoją forsą, co tylko zechce. Dlatego jeżeli ktoś chce operację, proszę bardzo. Ja nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym. Osobiście nie zdecydowałabym się na żadną, ale jeżeli komuś to ma podnieść samoocenę to czemu nie. Chyba że ktoś już naprawdę robi jedną operację za drugą to wtedy może być to lekką przesadą, ale jeden zabieg upiększający to nie koniec świata. Poza tym takie operacje często są koniecznością.
Edytowane przez Ariana dnia 05-01-2009 15:20
Wyślij prywatną wiadomość
~Alanoholiczka F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 00:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 469
Ostrzeżeń: 0
Postów: 65
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Osobiście nigdy nie myślałam o żadnej operacji. Może dlatego, że po prostu nie było by mnie na nią stać.
Nie uważam żeby to było coś tak strasznie złego, oczywiście jeżeli się z tym nie przesadza.
Jeżeli ktoś po drobnej korekcje np. uszu czuje się o niebo lepiej i swobodniej a w dodatku stać go na to to dlaczego miałby sobie odmawiać.
Oczywiście inna sprawą są ludzie, którzy nagminnie robią sobie jakieś operację, to już jest gruba przesada, ale to w sumie też ich sprawa, co robią ze swoją kasą i życiem.
__________________
hogsmeade.pl/tiara,slytherin,on.gif

Edytowane przez Tonks2812 dnia 06-12-2009 15:15
Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 10:59
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja jestem pewna, że sama się nie poddam żadnemu zabiegowi poprawiającemu urodę, bo mnie to ani nie kręci, ani mi się nie podoba takie poprawianie po Matce Naturze.
Nie będę się wtrącać do tego, czy inni sobie robią operacje plastyczne czy nie, bo to nie moja sprawa.
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
~Slyth F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 13:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 323
Ostrzeżeń: 0
Postów: 51
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Jak ktoś chce to niech robi, kompletnie nie moja sprawa. Sam takiej operacji bym się nie poddał żeby stać się atrakcyjniejsza osobą. Co innego, gdybym przytył, schudł i z brzucha zwisały mi płaty skóry - takie operacje uważam za potrzebne, pomagają niekiedy wrócić do normalnego życia.
__________________
Freelance graphic designer, web designer, digital painter.
Wyślij prywatną wiadomość
~Black Butterfly F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 14:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1187
Ostrzeżeń: 1
Postów: 125
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Prawdę mówiąc to od innych zależy, czy wolą być tacy jacy są, czy przypominać kukłę xP

Spójrzmy naprzykład na dwóch piosenkarzy: Michaela Jacksona i Cher. Jak oni teraz wyglądaja? Jackson wyglądał by napewno super, gdyby nie tyle operacji plastycznych. Podobnie jak Cher.

Najbardziej znane są powiększenia piersi i korekty nosa. po co dziewczyna ma sobie powiekszać piersi? Co jej to da? To, że faceci będą się za nią bardziej oglądać? Wiadomo, że najcześciej chłopaków interesują duże piersi. Nie mówię oczywiście że wszystkich, skądże znowu, ale najczęściej tak jest.

My, dziewczyny i chłopaki powinniśmy zaakceptować siebie takimi jakimi jesteśmy. Chyba, że tak jak wspomniałam na początku, ktoś chce przypominać coś zmarszczonego... Cóż... jego sprawa.
Wyślij prywatną wiadomość
~Rewolucja F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 17:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dyrektor Hogwartu
Punktów: 4576
Ostrzeżeń: 2
Postów: 772
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Hmm. To zależy z jakiego powodu decydujemy się na operację.
Nie lubię, kiedy ktoś typu Dody, powiększa sobie kilkakrotnie biust, tak że to już nie wygląda ładnie. Jeśli ktoś ma krzywy nos, ok. Niech płaci i prostuje ten nos Język To mnie w ogóle nie obchodzi, ale jednak - z lekka denerwuje.
Tylko z kilku powodów jestem całkowicie 'za' operacjami plastycznymi.
* Poparzenia na twarzy - nikt nie chce być w ten sposób oszpecony.
* Ukąszenia, ugryzienia itp. - też nikt nie chciałby pokazywać się z poszarpaną twarzą.
* Torbiele i narośle z powodu chorób. - wielki guz na twarzy to jednak problem.
Może o czymś zapomniałam, ale uzupełnię jeśli tylko mi się przypomni.
Dziękuję za uwagę. Uśmiech

__________________
już nie noszę sukienek,
nie śpiewam ładnych piosenek
i chociaż jestem dziewczyną,
z chłopakami piję wino!
hogsmeade.pl Wyślij prywatną wiadomość
~kochanka_dracona F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 18:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3769
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Jak lubią, to niech robią. Ich ciało, ich kasa = ich sprawa. Ja bym się nigdy nie zdecydowała z tego względu, że panicznie boje się lekarzy, operacji, igieł i tak dalej. Natomiast u niektórych nawet ładnie to wygląda, szczególnie gdy np. pomniejszają sobie nocy czy coś i jest to dobrze zrobione, wtedy efekt jest na serio dobry. Oczywiście Dodzia, która z rozmiaru A zrobiła sobie D zdecydowanie przegięła, no ale to jest Doda. ;d
__________________
archipelagi urodzajnych dni
http://www.youtube.com/user/justbett Wyślij prywatną wiadomość
~Red Crayon F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2008 02:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 349
Ostrzeżeń: 1
Postów: 191
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

To sprawa indywidualna. Niech robią co chcą. Ja osobiści za parę lat zamierzam zrobić sobie operację nosa, ale nie chodzi mi o wygląd, a o skrzywioną przegrodę, która jest strasznie uciążliwa. Nie kryję, że może i kształt nosa mi się poprawi, ale to mnie średnio obchodzi...


Jeśli to ma pomóc lub poprawić życie (czyt. usuwanie narośli) to w porządku. Ale powiększanie biustu czy wstrzykiwanie botoksu? Gleba!
__________________
Pessum Ire - Podążam ku zagładzie


]http://www.hogsme...rowstart=0 NOWY ODCINEK! REAKTYWACJA NA POWAŻNIE!
ZAPRASZAM CIĘ, drogi Gościu! ^^[/bcolor]

Edytowane przez Tonks2812 dnia 06-12-2009 15:20
karola555@yahoo.de Wyślij prywatną wiadomość
~Astoria Malfoy F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2008 17:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 50
Ostrzeżeń: 2
Postów: 117
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Uważam, że każdy ma prawo poddać się takiej operacji by czuć się lepiej w swojej skórze.
__________________
Dawniej Astoria Greengrass where is my znaomi Uśmiech

Edytowane przez Tonks2812 dnia 06-12-2009 16:51
Wyślij prywatną wiadomość
~Irreplaceable_ F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2008 22:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2090
Ostrzeżeń: 1
Postów: 394
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Ja tam nie mam nic przeciwko do ludzi, którzy poddali się / mają zamiar się poddać operacji. Jak chcą, to niech robią, ich sprawa.
Ale ja w życiu nie poddałabym się takowej operacji. Dlaczego? A spójrzmy chociażby na gwiazdy po operacjach! Np. na takiego Jacksona. Jak on teraz wygląda?! No właśnie. Ja nie chciałabym skończyć jak m.in. on. Dlatego, ja nigdy nie zrobiłabym sobie takiej operacji. No chyba żeby nie było innego wyjścia ^^
Edytowane przez Tonks2812 dnia 06-12-2009 16:53
Wyślij prywatną wiadomość
~Syriusz_Black F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2008 22:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 226
Ostrzeżeń: 1
Postów: 42
Data rejestracji: 01.09.08
Medale:
Brak

Moim zdaniem wszystko jest w operacjach plastycznych sprawach indywidualną. Czasami niektóre operacje plastyczne poprawiają komuś pewność siebie i zdanie o sobie. Ale operacje plastyczne jak można się przekonać bardzo ryzykowne. Przykładem jest choćby Michael Jackson, który zrobił zdecydowanie za dużo operacji i niestety upodabnia się do Voldemorta. Generalnie jednak wiele osób wygląda gorzej niż lepiej po operacji, więc może lepiej zaakceptować siebie takim jakim się jest.
__________________
To ja Oczko Wiem to dziwne, że jestem krukonem ;p Ale tiara przydziału podobno nie kłamie ...

Edytowane przez Tonks2812 dnia 06-12-2009 16:53
Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 03-09-2008 22:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Niektóre operacje są np. z konieczności np. coś usunąć itp., ale moim zdaniem czy ktoś sobie np. cycki powiększa albo coś jeszcze to tylko jego sprawa jak ma kasę i jak ma kompleksy ja np. nigdy bym się takiej operacji nie poddała.
Edytowane przez Tonks2812 dnia 06-12-2009 16:55
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT