Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 232
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Operacje plastyczne
Drukuj temat · Operacje plastyczne
~Niewidka F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 02-05-2009 13:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1969
Ostrzeżeń: 0
Postów: 487
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

Jestem za i przeciw. Wiem że operacje plastyczne, często są konieczne. Znam jednego chłopaka, który miał bardzo odstające uszy, dużo osób go przez to wyśmiewało. Czuł się z tym źle. Ostatnio rodzice zafundowali mu operacje. I podobno wygląda o wiele lepiej. Tu była jakaś konieczność, chociażby to że jest lepiej traktowany. Przeciw jestem operacją plastycznym, typu powiększanie piersi. Nie mogę zrozumieć tego że ktoś woli mieć większe, sztuczne piersi. Niż małe i... własne, naturalne. Już nie będę tu wspominać o Jacksonie bo to już katastrofa.

Sama nie jestem pięknością, lecz operacji robić nie będę. Przynajmniej w tym momencie mam taką pewność.
__________________
Najtrudniej jest widzieć słońce, wierzyć w słońce i nie czuć ciepła.

Edytowane przez Niewidka dnia 08-06-2010 22:13
Wyślij prywatną wiadomość
~kinia94 F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 02-05-2009 16:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 624
Ostrzeżeń: 1
Postów: 201
Data rejestracji: 09.04.09
Medale:
Brak

Według mnie potrzebne są osobom, które przeżyły jakieś wypadki itp. Oraz osobom z kompleksami. Nie mówię tu o tym by zmieniać się na dobre, ale można poprawić sobie na przykład odstające uszy itp. Ludziom ciężko jest żyć ze świadomością, że przez wygląd inni ich nie zaakceptują, wręcz boją się zrobić pierwszy krok ku nowej znajomości... Operacje potrafią zmienić ludzkie życie na lepsze za pomocą skalpela... Uśmiech
_________________
"Gdzie skarb twój tam i serce twoje"
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

Jeśli kochasz kwiat, który znajduje się na jednej z gwiazd, jakże przyjemnie jest patrzeć w niebo. Wszystkie gwiazdy są ukwiecone...


Oczy są ślepe. Szukać należy sercem.
Wyślij prywatną wiadomość
~majones_xD F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 02-05-2009 17:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 261
Ostrzeżeń: 0
Postów: 89
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

Moim zdaniem jest to głupota do potęgi 100.. Każdy człowiek jest niepowtarzalny i wyjątkowy, zatem powienien się z tego radować.Tymczasem ludzie nic sobie z tego nie robią oraz poddaja się tymże operacjom plastycznym, sprzeciwiając sie jednocześnie Panu Bogu, który ich stworzył takimi jacy są przed zabiegiem...
__________________

Edytowane przez majones_xD dnia 02-05-2009 17:14
Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 02-05-2009 17:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Śmieszą mnie kobiety, startujące w programach typu: "Chcę być piękna" i robiące sobie setki operacji plastycznych, tylko po to, żeby upodabniać się do jakiegoś utartego kanonu piękna... Ktoś powiedział, że mały biust, jest brzydki, więc wszystkie kobiety na gwałt wszczepiają sobie implanty... Paranoja...
Jeśli chodzi o ludzi po wypadkach... Cóż... Nie mam raczej nic przeciw.
Po raz kolejny napiszę: we wszystkim trzeba zachowywać umiar.
__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030
Wyślij prywatną wiadomość
~Elfka F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2009 17:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 702
Ostrzeżeń: 2
Postów: 348
Data rejestracji: 02.05.09
Medale:
Brak

Nigdy w życiu bym się nie dała pociąć, o ile by to nie zależało od mojego życia. Nie namawiałabym do tego nikogo, bo to naprawdę według mnie głupi pomysł, bo wygląd nie jest w życiu najważniejszy. Trzeba spojrzeć na mnie. Wyglądam jak Pomyluna kopnięta przez Testrala, a jednak dalej się uśmiecham i nie mam zamiaru nic ze sobą robić!
__________________
Serdecznie i gorące pozdrowienia dla Jamie Black NAJLEPSZEJ CZŁOWIECZYNY NA ŚWIECIE i dla Jamajki jej psa!

Edytowane przez Tonks2812 dnia 08-12-2009 18:49
Wyślij prywatną wiadomość
~wiktordogan F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2009 19:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 241
Ostrzeżeń: 3
Postów: 226
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ja nigdy, przenigdy nie podejmę się operacji plastycznej. Nie wiem jak paskudnie to wyglądaBleee i nigdy nie chcę się dowiedzieć.Tak właściwie jestem przeciwny tym operacjom.
Wyślij prywatną wiadomość
~Onyx F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 11-05-2009 06:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 421
Ostrzeżeń: 1
Postów: 132
Data rejestracji: 10.05.09
Medale:
Brak

TFE! o.O
Antyoperacjaplastyczna.
Jeśli się umie patrzeć, można dostrzec nawet w niedoskonałej rzeczy piękno.
Żeby coś osiągnąć w życiu nie trzeba być szczupłym i pięknym, wystarczy się nie poddawać i twardo iść do celu, aż się dojdzie.

Ale z drugiej strony, jeśli ktoś na serio ma poważny kompleks, przez który się nienawidzi i nie czuje się szczęśliwy, nie może dostrzec w tym czymś piękna, a mógł by to poprawić, to niby czemu nie...

Ale moim zdaniem nie chciała bym mieć operacji plastycznej.
Nie jestem raczej ładną dziewczyną, nie jestem dziewczyną szczupłą.
Jest wiele rzeczy które chciałabym zmienić w wyglądzie, ale nie poddam się operacji plastycznej. Kojarzy mi się to z przegraną i upadkiem naprawdę nisko.
Edytowane przez Tonks2812 dnia 08-12-2009 18:53
Wyślij prywatną wiadomość
~Misery F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 22-06-2009 12:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 218
Ostrzeżeń: 0
Postów: 54
Data rejestracji: 12.05.09
Medale:
Brak

Och, pamiętam jeszcze czasy, w których operowana byłam po raz pierwszy - wtedy jeszcze chirurgia plastyczna była tak samo dziedziną medycyny jak inne.
Teraz, kiedy rzuci się hasło ''operacja plastyczna'' wszyscy kojarzą ją sobie z powiększeniem piersi i przeróżnymi poprawkami.

Otóż urodziłam się z jednostronnym rozszczepem wargi. Gdybym nie przeszła tych waszych ''tfu, ble i fuj'' operacji plastycznych teraz, w wieku 14 lat miałabym najprawdopodobniej problemy z mówieniem, oddychaniem i jedzeniem, a już na pewno z wielkimi kompleksami. Mam bliznę, nie jestem piękna, ale i tak jest lepiej niż było.


Żeby coś osiągnąć w życiu nie trzeba być szczupłym i pięknym, wystarczy się nie poddawać i twardo iść do celu, aż sie dojdzie.


Wątpię, czy w wieku przedszkolnym, kiedy dzieciaki ciekawe świata, których wcale za to nie winię raz po raz pytały się mnie ''co ja tutaj mam'', miałabym twardo stąpać po ziemi.

W każdym bądź razie, nie kojarzcie chirurgii plastycznej tylko i wyłącznie z wielkimi cyckami Język
Edytowane przez Misery dnia 22-06-2009 13:18
Wyślij prywatną wiadomość
~kasias_122 F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 22-06-2009 13:18
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 21
Ostrzeżeń: 4
Postów: 125
Data rejestracji: 09.05.09
Medale:
Brak

Jak dla mnie operacje plastyczne są po prostu głupie. Po co upodabniać się do kogoś innego?? Każdy człowiek jest inny i tak powinno zostać. Przecież nie tylko wygląd się liczy, a nawet bardziej liczy się wnętrze człowieka. Co komu po urodzie, jeśli jest złośliwy, nieuczciwy?? Ocenianie ludzi po wyglądzie jest tak samo głupie jak operacje plastyczne ;P
Ja nigdy nie chciałam i nie chce mieć operacji plastycznej, ponieważ podobam się sobie taka jaka jestem. Do swojego wyglądu trzeba się przyzwyczaić, polubić, a nie go zmieniać. Taka jest moja opiniaOczko
Edytowane przez Tonks2812 dnia 08-12-2009 18:54
Wyślij prywatną wiadomość
~Tacita F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 22-06-2009 13:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 84
Ostrzeżeń: 0
Postów: 21
Data rejestracji: 17.06.09
Medale:
Brak

Lubię wszystko co naturalne i uważam że naturalna uroda kobiety to nic czego należy się wstydzić. Każdy ma jakieś mankamenty, coś co bardzo chciałby w sobie zmienić, trudno dzisiaj znaleźć człowieka który z całą stanowczością przyznałby, że niczego w sobie nie chciałby zmienić.

Jestem przeciwna, chociaż oczywiście są sytuacje, w których operacja plastyczna to jedyny sposób, aby przywrócić sobie dawny wygląd (mam na myśli po różnych ciężkich operacjach, przeszczepach skóry itp). Ale operacja, która ma na celu wypięknienie i udoskonalenie to dla mnie strata pieniędzy. Faceci nie są tacy straszni jak my, kobitki sądzimy, i również cenią naturalność, akceptują różne nasze niedoskonałości.

Zresztą... dlaczego to zawsze kobieta musi się tak starać? Faceci chcą pięknych kobiet, ale zapominają o naszych potrzebach. Żadnych opon piwnych, zaniedbanej higieny, obleśnego wyglądu, niezadbanego... No naprawdę, faceci też nie są doskonali a jednak kobietom to nie przeszkadza. Dlaczego jednak to zawsze kobiety cierpią na samotność z powodu braku urody? Bo facet zawsze kogoś znajdzie... frustrujące
http://tacita.blog4u.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 22-06-2009 15:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

To zależy. Jeśli dwudziestoletnia dziewczyna, a właściwie kobieta, ma biust wielkości biustu dwunastolatki i nie czuje się z tym dobrze, to ok, jedna operacja dla biustu normalnej wielkości tak, że nie widać, że jest silikonowy w porządku, ale już wygląda okropnie kiedy widzę dziewczynę z potężnymi "balonami". Mówię oczywiście o tych silikonowych, bo naturalne wyglądają dobrze. Nie mogę też zrozumie ludzi, którzy robią operacje nosa, bo kształt własnego im się nie podoba. Ja szanuję swojego "kartofelka", którego mam po mamieOczko. Inaczej wygląda sprawa jeśli ktoś budzi się w nocy, bo nie może oddychać. Przeciw korekcie uszu nie mam nic, jednak jest jedno "ale". Tylko kiedy uszy są naprawdę wielkie i osoba z takimi uszami jest wytykana palcami. Operacje zmniejszenia żołądka też powoli stają się plastyczną. Coraz częściej poddają się jej ludzie ważący 55,5 kg. Te operacje powinny być dozwolone ludziom walczącym z nadwagą, która też jest chorobą i powinna być finansowana przez państwo, bo osoba o małych zarobkach ważąca np. 150 kg często nie ma na to kasy i musi płacić za siłownie, bo nie wierze żeby w takim przypadku brzuszki były skuteczne.
Kiedyś oglądałam dokument o operacjach plastycznych i pokazywali faceta, który miał implant w brodzie, policzkach, podniesione brwi i miał im planty w klatce piersiowej, dzięki nim miał wyglądać jak atleta i wcale mu nie przeszkadza, że wygląda sztucznie... Właściwie zastanawiam się o co chodzi z tymi wydepilowanymi chłopczykami z kaloryferkami...
Ja poddałabym się operacji plastycznej tylko w przypadku jeśli miałabym jakieś oparzenia lub złamałbym nos tak, że nie mogłabym oddychać.
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg

Edytowane przez Tonks2812 dnia 08-12-2009 18:56
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2009 23:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

Raczej nie. A na_pewno nie "poprawiłabym" sobie warg, piersi, nosa czy jakiejś innej części ciała. Także usuwanie zmarszczek uważam za głupotę. Człowiek się starzeje i nic na to nie poradzi. Jedyne co chciałabym poprawić to uda i łydki, ale równie dobrze można to zrobić dzięki ćwiczeniom fizycznym.
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony

Edytowane przez Tonks2812 dnia 08-12-2009 18:57
Wyślij prywatną wiadomość
!Tonks2812 F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 08-12-2009 19:05
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Dziedzic Ravenclaw
Punktów: 6047
Ostrzeżeń: 0
Postów: 219
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Jeżeli już ktoś ma kompleksy na temat swojego wyglądu (bo o takich operacjach najczęściej mówicie), to uważam, że po takim zabiegu (w większości przypadków, nie mówię, że wszyscy) po prostu wynajdzie sobie nowy powód, żeby "nie lubić siebie".
Jenak operacje plastyczne mi nie przeszkadzają. Jest wiele różnych sytuacji, powodów i jeżeli ktoś się zdecyduje, to możemy życzyć tylko powodzenia. Ja mam trochę krzywy nos, ale nigdy bym się nie zdecydowała na zabieg z powodu strachu. Nie wiem jak zmieni się moja twarz po takiej zmianie. Mogę być jeszcze piękniejsza (^^), a może to być bardzo nienaturalne.
Po co upodabniać się do kogoś innego??

Przecież operacje plastyczne (przynajmniej w większości przypadków) nie służą by się do kogoś upodobnić xd Po prostu poprawić ewentualnie mankamenty naszej urody, w różnej formie.
__________________
Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie.

hogsmeade.pl/tiara,ravenclaw,ona.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~MayLily F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 08-12-2009 19:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 19
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 15.07.09
Medale:
Brak

Jestem za operacjami plastycznymi w pewnych, określonych sytuacjach. Jeśli komuś przyniesie to szczęście - uważam, że powinien do niego dążyć. Czasami operacje plastyczne są koniecznością dla zachowania zdrowia, właściwych funkcji narządów itp. W niektórych kręgach i krajach są wręcz na porządku dziennym i nikogo nie dziwią, a nawet są pożądane. Ludzie oceniają nas w dużej mierze po wyglądzie, więc nie można bagatelizować jego wartości i wpływu na jakość życia.
Dla tych, którzy rozważają poddanie się operacji: nie słuchajcie innych (poza lekarzami ;)), bo to Wasza decyzja, ryzyko, szczęście.
Edytowane przez MayLily dnia 08-12-2009 19:42
https://twitter.com/MayLilyOnline Wyślij prywatną wiadomość
*mooll F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 13-12-2009 23:52
Super Owadzik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10619
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,380
Data rejestracji: 28.09.09
Medale:
Brak

Nie, no zdecydowanie masakra. Nie wiem, czemu ludzie mają takie dziwne tendencje: potrafią bezcześcić jakiś temat tabu (niekoniecznie jakiś społeczny, religijny, czy jakiś inny, ale ogólnie), potrafią siać w społeczeństwie ferment i uważają, że są "kul". A kiedy jest coś naturalnego, to nagle to się staje nie do przyjęcia.

Tak też jest w tym wypadku: starość determinuje zmiany fizyczne. To jest naturalne, normalne, wręcz konieczne. A ludzie nagminnie będą przeć na młodość. Bo oni muszą. Już myślenie, bystrość umysłu, sprawność fizyczna nie ta, ale zmarszczek nie może być!

A jeśli chodzi o operacje z cyklu: "nie podobam się sobie, wiec co zmieniam", to jeszcze głupsza rzecz. Będzie się wyglądać jeszcze gorzej, a potem zostają blizny. Najpierw ich nie widać, ale starość im przypomni, w którym miejscu ciął skalpel.

Każdy jest taki, jaki ma być. Naturalnie ludzie mają taki a taki nos, takie a takie nogi, takie, a takie piersi, powiedzmy. I takie mają być. Widocznie kiedyś spotkają kogoś, komu właśnie ten nos, te nogi i piersi będą się podobać w wersji "oryginalnej", a nie poprawianej.

Operacjom plastycznym mówię: "Nie".
__________________
Kiedy kobieta nie ma racji, pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.


Oscar Wilde


* * *

Mol pisze swój Fick: James Potter - Ostatnia Szansa [35/?]
http://hogsmeade....ad_id=2444
Wspieraj artystów pisarzy - dobrowolne datki w postaci komentarzy są bardzo pożądane.
Wyślij prywatną wiadomość
~Avrione F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2010 20:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1052
Ostrzeżeń: 1
Postów: 454
Data rejestracji: 13.06.09
Medale:
Brak

Zdecydowanie tego nie popieram,chyba że w wypadku poparzenia,okaleczenia twarzy lub tym podobne.
Ludzie powinni się nauczyć podkreślać to co jest w nich ładne,bo w każdym jest coś pięknego i brzydkiego,nie wszystko musi być idealne.Po operacji ktoś mówi "Jaka ja teraz jestem piękna !" a na starość już będzie gorzej.
Więc jestem przeciwna operacjom plastycznym.
__________________
"Powiedział Pan: "Daję wam ogień"
Podajcie sobie dłonie i żyjcie w zgodzie!
Żyjcie w zgodzie z ptakami, niech płoną serca
i oczy wasze niech nigdy nie znają łez...

Odszedł a ciało swe pogodził z ptakiem i wiecznym cierpieniem,
i była miłość,
i była zgoda,
Każdy był wolny! wolny był każdy ptak!

Pewnego dnia pękło niebo,
i runął straszny deszcz,
wtedy krzyknął ktoś,
a chłód ogarnął wszystkie serca,
a w oczach pojawił się strach!
Ludzie podali sobie noże- zamiast rąk
i upiekli ptaki!


Dżem "Dzień w którym pękło niebo"

Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony!
www.avrione.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Lori_Lemonberry F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 08-06-2010 21:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1217
Ostrzeżeń: 1
Postów: 188
Data rejestracji: 29.03.10
Medale:
Brak

Nigdy w życiu bym na coś takiego nie poszła! To jest totalnie bez sensu. Jest się takim, jakim się jest i tyle. Wygląd zewnętrzny nie jest najważniejszy!
__________________
"Nie znasz składu powietrza, którym oddychasz, to powietrze cię zabija"
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 08-06-2010 22:11
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Nic nie mam do operacji plastycznych pod warunkiem ,że nie jest to "jakieś widzi mi się". Według mnie ktoś, najpierw, powinien zaakceptować samego siebie, dopiero później decydować się na coś takiego, jeżeli dzięki temu naprawdę poczuje się wewnętrznie lepiej - bo niestety, tak już jest ,że ludzie oceniają po wyglądzie - tego się nie zmieni, więc tamci próbują dostosować się do tych wymagań. Najważniejsze jest to aby podobać się samemu sobie.Ale poprawić sobie trochę nos? Nie taka wielka, oburzająca, zmiana. Oczywiście nie zgadzam się z tym, kiedy te notoryczne dążenia do idealnego, wymarzonego ciała stają się swoista chorobą psychiczną - w takim momencie może się to źle skończyć. Takie seryjne, operacje robią często ludzie nie mogący pogodzić się ze starością, która prędzej czy później spodka każdego. Wstrzykują sobie więc botoks, dodają różnego rodzaju implanty, odsysają tłuszcz (!) a efekt końcowy może być wręcz straszny. No i takie operacje mogą być także niezwykle niebezpieczne. Zupełnie inaczej, rzecz jasna patrzę na sytuacje kiedy, takie działania są wręcz konieczne - ofiary różnego rodzaju wypadków, poparzenia itp. tutaj taka pomoc może odmienić jakość życia poszkodowanego.
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~Arya F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 14-06-2010 16:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2442
Ostrzeżeń: 0
Postów: 372
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Jestem przeciwna operacjom plastycznym, tylko dlatego, że komuś coś się w swoim wyglądzie nie podoba. Ale różne trwałe urazy twarzy, choroby itp. to już inna sprawa...

W obecnym świecie, jak każdy wie, bardzo liczy się wygląd, nie koniecznie talent(biorąc pod uwagę gwiazdy show-biznesu). Ne ma to(moim zdaniem) w ogóle sensu.

Inna sprawa, jeżeli chodzi o choroby i różne urazy. Ostatnio słyszałam o kobiecie, która postrzelił własny mąż. Straciła nos(na zdjęciu w miejscu nosa była tylko duża dziura), wargę i coś-tam-jeszcze. Gdyby nie operacja plastyczna, kobieta wyglądałaby tragicznie. A teraz? Otrzymała nową twarz i jest niezmiernie wdzięczna lekarzom. Jak widać, takie operacje mogą zmienić życie.

Czy ja bym się takiej operacji poddała? Nigdy. To głównie dlatego, że takie operacje uważam za totalną głupotę. No chyba, że przydarzyłoby mi się coś takiego, jak tej kobiecie...

__________________
Jedynie w pogoni za perfekcją możemy zrobić jakiś znaczący krok do przodu
http://lubimyczytac.pl/profil/9166/arya Wyślij prywatną wiadomość
~Matthew Lucas F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 20-09-2010 15:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,044
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak

Ja nie chcę się oszpecać na całe życie, jednak, gdy ktoś ma prawdziwe problemy, musi iść do chirurga. Moja siostra miała krzywy nos i była operowana. Sam miałem zabieg. Oczywiście wszystkie były poprawnie przeprowadzone.

Jednak jestem przeciw tylko dlatego, żeby "wypięknieć". Ludzie są zdani na te ryzyko, jednak w to nie wierzą. Spójrzmy na cher i michaela jacksona r4;. Oni mieli powyżej 10 operacji.
__________________
I znowu za dużo wolnego i jednocześnie za mało...
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT