Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 206
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Naruto
~Horkruks12 F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 20-10-2010 18:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 536
Ostrzeżeń: 0
Postów: 87
Data rejestracji: 28.09.10
Medale:
Brak

Akurat trafiłaś na jeden z moich ulubionych tematów! Oczywiście, że lubię Naruto. Bez tego żółtowłosego chłopaka nie mogę żyć. Mam kilka tomów o nim. Lubie tez Bleach, DB ale Naruto to coś wyjątkowego. Zawsze mnie fascynował i inspirował ale ostatnio trochę się do niego zniechęciłem. Przestałe oglądać nowe odcinki itd. ale przypomniałaś mi o nim i natychmiast coś we mnie błysnęło. Teraz już znowu do niego wróciłem.

PS. Sorry, że mnie długo nie było na HOGS ale jakoś nie miałem czasu
__________________
そして私は一人でだ場合でもz89;z89;私と誰もしないではない
私はあなたの道を歩くことでしょう...

(Jeśli wiesz co to znaczy, to wiedz, że znasz japoński..., chyba, że umiesz korzystać z translatora)
Wyślij prywatną wiadomość
~Charakternik F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 21-10-2010 10:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 686
Ostrzeżeń: 1
Postów: 202
Data rejestracji: 11.08.10
Medale:
Brak

Cóż. Naruto to było do pewnego czasu dobre anime , ale zaczęło się ciągnąć jak moda na sukces , i nie wiem czy już się skończyło. Fabuła była dość ciekawa , lecz z czasem nudnawa.. No i Naruto powodował u dzieci chęć skakania po drzewach i rzucania nożami. Nie polecam .
__________________
To anioły kiedyś zaśpiewały mi tą pieśń
Gdy byłem już prawie na samym dnie
Gdy marzenia płonęły na stosie codzienności
Gdy została nienawiść i zabrakło litości

To anioły kiedyś zaśpiewały mi tą pieśń
Po to bym jeszcze mocniej mógł zaciskać pięść
Bym zapomniał czym jest niepewność i strach
I zrozumiał, że życie to tylko głupi żart
Wyślij prywatną wiadomość
~dark shadow F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 25-02-2011 19:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1770
Ostrzeżeń: 0
Postów: 454
Data rejestracji: 23.02.11
Medale:
Brak

Mi się bardzo podoba ,ale mnie denerwuje Polska wersja. Ja osobiście oglądałam po japońsku z napisami ,za to w polskiej wersji wprowadzili cenzure i to wszystko okropne. wszystko po spolszczeniu zepsuli i potem tacy mówili Nejji tak jak się pisze Neji ,a nie Nedżi jak w japońskim oryginale.

Potem od połowy Shipudena przestałam ogladać i zaczełam Bleach- bardzo polecam.
__________________
You think that killing people may make them like you, but it doesn't.
It just makes people dead.

Voldemort, A Very Potter Musical


24.media.tumblr.com/9240bc523711d8f60db6bc52a1400c70/tumblr_molq1papQS1r3e62yo1_500.gif

Edytowane przez dark shadow dnia 25-02-2011 19:07
http://hanathepanda.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Yuka F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 25-02-2011 22:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 25
Ostrzeżeń: 0
Postów: 7
Data rejestracji: 23.02.11
Medale:
Brak

Na szczęście polskiej wersji nie oglądałamUśmiech.Jestem na bieżąco z mangą (teraz trwa czwarta wielka wojna shinobi) mam nadzieję że autor zaczyna już kończyć Naruto ponieważ zaczyna się ciągnąć jak moda na sukces.Moje ulubione postacie to:Tsunade,Akatsuki,Hinata,Orichimaru,Kabuto,Anko i Haku
Wyślij prywatną wiadomość
~Tonki F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2011 14:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 824
Ostrzeżeń: 0
Postów: 212
Data rejestracji: 05.04.11
Medale:
Brak

Przyznam, że lubię Naruto. Kiedyś miałam obsesję na punkcie tego anime. Ale nie zobaczyłam go bynajmniej na Jetixie, kolega polecił mi i.. tak to się zaczęło. Jetixowa wersja ssie. Dubbing zabija. Moje ulubione postacie (trochę ich jest) to: Kakashi, Shikamaru, Gaara, Itachi, Hidan i Tsunade. Nie cierpię za to Sakury: jest bardzo irytująca.
__________________
25.media.tumblr.com/8f647e6fa017326234f7f4c74628d296/tumblr_mgjbgm4xUU1riy6v2o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Densho F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 13-11-2011 13:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 37745
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,722
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Medal Medal Medal

Oh, jestem wielką fanką Naruto.
Moje ulubione postacie to:
*Tsunade,
*Gaara,
*Hidan,
*Guren,
Shippuuden też oglądam, ale jakoś ostatnio poświeciłam się w 100% Harry'emu.
Fajnie mi się czyta tą mangę i anime jest świetne.
Jedna z najlepszych Uśmiech Denerwują mnie tylko filery Uśmiech
<chodź motyw Guren był ciekawy>
__________________
[...] Za bardzo mi na tobie zależało. Bardziej mi zależało na twoim szczęściu niż na tym, byś poznał prawdę, bardziej na twoim spokoju niż na moim planie, bardziej na twoim życiu niż na życiu innych osób, które mogły je stracić, gdyby cały plan zawiódł. Innymi słowy, zachowałem się tak, jak się tego spodziewał Voldemort po nas, głupcach, którzy kochamy. [...] Co mnie mogło wówczas obchodzić, że w jakiejś mglistej przyszłości zginie nieokreślona liczba bezimiennych, pozbawionych twarzy ludzi i stworzeń, skoro ty byłeś żywy i szczęśliwy tu i teraz? [...]

Albus Dumbledore



s3.favim.com/orig/41/albus-dumbledore-black-and-white-couple-harry-potter-i-love-you-Favim.com-345283.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~dark shadow F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 13-11-2011 13:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1770
Ostrzeżeń: 0
Postów: 454
Data rejestracji: 23.02.11
Medale:
Brak

Ja uwielbiam to anime. Uwarzam jednak ,że shippuden zepsuli doszczętnie. Jetix suck. Polecam wszystkim ,ale normalne Naruto w wersji Jap. z napisami ,a nie Naruto Shippuden.
Moje ulubione postacie?
Oj dużo tego ,ale tak tereaz mogę napisać
Tsunade, Sasuke, Itachi, Gaara, Pain, Hidan, Konan, Deidara, Tobi (ogólnie w sumie Akatsuki), Kakashi, Orochimaru, Ten Ten, Neji i so on ,and so on
__________________
You think that killing people may make them like you, but it doesn't.
It just makes people dead.

Voldemort, A Very Potter Musical


24.media.tumblr.com/9240bc523711d8f60db6bc52a1400c70/tumblr_molq1papQS1r3e62yo1_500.gif
http://hanathepanda.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~dewhoo F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 27-12-2011 21:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 882
Ostrzeżeń: 0
Postów: 227
Data rejestracji: 08.10.11
Medale:
Brak

Ja lubię, ale raczej mangę. Anime to zwyczajny tasiemiec, liczba odcinków-zapychaczy jest wprost zastraszająca, nie polecam nikomu oglądania wszystkiego od początku. Generalnie: świetnie wykreowany, alternatywny świat, bardzo wyraźne, unikatowe charaktery każdej z postaci. Są to ogromne zalety serii.
__________________
img21.imageshack.us/img21/8624/72366651.pngSi je suis croyant? Dieu seul le sait.
Wyślij prywatną wiadomość
~Kiyo03 F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 19-02-2012 19:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 57
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 19.02.12
Medale:
Brak

Prawdą jest, że wielu ludzi jest negatywnie nastawionych do tego anime. Powodem jest oczywiście to, że leciało kiedyś na jetixie i dzieciaki to uwielbiały.
Osobiście uwielbiam to anime : )
Fillery oczywiście mogą znudzić człowieka tak, że potem nie będzie miał tej samej chęci oglądania jak wcześniej. Ja ominęłam większość nudnych fillerów w Shippuudenie i oglądałam dalej .
Ulubieni bohaterowie:Sasuke,Itachi,Deidara,Kakashi : D
__________________
~Samobójstwo jest dowodem życia~ Dir en grey- The Final
Wyślij prywatną wiadomość
~Zlowieszcza Owca F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 12-03-2012 18:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 184
Ostrzeżeń: 0
Postów: 28
Data rejestracji: 12.03.12
Medale:
Brak

'Naruto' było w zasadzie moim pierwszym anime, jakie obejrzałam i muszę przyznać, że naprawdę je lubię, a właściwie lubiłam tylko do pewnego momentu. Na to anime natknęłam się któregoś popołudnia na Jetix i spodobało mi się. Gdy zaprzestali emisji w telewizji, zaczęłam oglądać w internecie. Były miejsca w których aż tarzałam się na podłodze ze śmiechu, choć były i takie momenty przy których zasypiałam - zwłaszcza przy fillerach. W 'Naruto: Shippuuden' pojawiło się całe Akatsuki, których jestem i zawsze będę wielką fanką, więc oglądało mi się to anime z jeszcze większą przyjemnością, choć coraz częściej pojawiał się Sasuke, którego chyba nigdy nie będę mogła polubić. Zaprzestałam oglądania 'Naruto: Shippuuden' gdzieś tak w 150 odcinku, z każdą kolejną śmiercią jednego z moich ulubionych bohaterów miałam coraz mniejsze chęci do dalszego oglądania, aż w końcu przestałam.
Kto wie, może jeszcze kiedyś do niego wrócę.. Jednego jestem pewna, z pewnością je zapamiętam, gdyż pod względem fabuły, akcji, charakterów większości bohaterów i całego świata wykreowanego w 'Naruto' jest to bardzo dobre anime, choć zapewne niektórych zniechęca ilość odcinków, których, nie da się nie zgodzić, jest naprawdę sporo.
__________________
c.wrzuta.pl/wi8556/c980904e0022b2184f5e05f1/owca.png

Co komu do tego skoro i tak mniejsza o to?
Wyślij prywatną wiadomość
~mysterious girl F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 15-04-2012 21:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 134
Ostrzeżeń: 0
Postów: 28
Data rejestracji: 14.08.11
Medale:
Brak

Dla mnie Naruto jest świetne. Oglądałam wszystkie odcinki jakie wyszły i czekam na następne. Nawet założyłam blog, który jest powiązany z tematyką tego anime na którym pisze swoją własną wersję wydarzeń. Moimi ulubionymi postaciami są: Gaara, Itachi, Naruto, Kakashi.
__________________
Pozdrowienia dla wszystkich z Hogs :*

Głównie dla tych którzy mnie pozdrawiają Uśmiech
"Wszedł za nią do gabinetu. Drzwi zamknęły się za nim automatycznie. - No więc? - rzuciła niecierpliwie. - Czy to prawda?
- Co ma być prawdą? - zapytał Harry trochę bardziej agresywnym tonem, niż zamierzał, więc szybko dodał: - Pani profesor?
- Czy to prawda, że podniosłeś głos na profesor Umbridge?
- Tak
- I że zarzuciłeś jej kłamstwo?
- Tak.
- I powiedziałeś jej, że Ten, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać powrócił?
- Tak.
Profesor McGonagall usiadła za biurkiem i spojrzała na niego srogo. potem powiedziała: - Weź sobie ciasteczko, Potter."
Wyślij prywatną wiadomość
~Herminka F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 10-08-2012 18:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 279
Ostrzeżeń: 1
Postów: 176
Data rejestracji: 08.10.11
Medale:
Brak

Ja oglądam to, niestety nie mogę znaleźć odcinka 40 w wyż z dubbingiem i niestety (bo nienawidzę tego) oglądam z napisami. Mangę próbowałam znaleźć w internecie do poczytania, ale nie było. Lubie to.
__________________
Przebiegłości Ślizgonów
dobroci Puchonów
i wiedzy Krukonów
NAUCZ NAS GRYFFINDORZE!!!


Jestem, jaka jestem. Mało ludzi wie na mój temat więcej, niż to, jak mam na imię, ile mam lat i jak wyglądam. Jestem dość tajemnicza. Ufam niewielu osobom. Może dla tego, prawie nikt mnie nie lubi. W przyjaźni stawiam na jakość, a nie ilość.

Serdecznie zapraszam na nowe forum RPG o Harry'm! Magiczny Kociołek

Mam dwa oblicza: szalona wariatka o psychopatycznym śmiechu i zamknięty w sobie potulny baranek.
Wyślij prywatną wiadomość
~Temari_Heartfilia F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 06-09-2012 18:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 64
Ostrzeżeń: 0
Postów: 14
Data rejestracji: 05.09.12
Medale:
Brak

Hmm... Cóż mogę powiedzieć? Ubóstwiam Naruto! Moi ulubieni bohaterowie w kolejności od najbardziej lubianych:
7 chłopaków:
- Minato
- Shikamaru
- Gaara
- Naruto
- Sai
- Kakashi
- Kankuro
7 dziewczyn:
- Temari
- Sakura
- Tsunade
- Shizune
- Hinata
- Kushina
- Anko Tak!
__________________
Temari Lucy Heartfila Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~SolAngelika F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 06-09-2012 18:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 41
Ostrzeżeń: 0
Postów: 20
Data rejestracji: 05.09.12
Medale:
Brak

Anime Naruto jest suuper! Pierwszy raz obejrzałam je kiedy byłam mała na Jetix'e. Jakieś dwa lata temu znalazłam je na internecie. Obecnie jestem na drugiej serii po śmierci Asumy. Moje ulubione postacie to: Tenten,Neji,Gai,Lee,Naruto i Hidan. Gorąco polecam! Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~LucyHeartphilia F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 17-03-2013 14:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 140
Ostrzeżeń: 0
Postów: 55
Data rejestracji: 16.03.13
Medale:
Brak

Naruto nieźle się rozwinęło. Teraz trwa wielka wojna i niestety znów nadchodzą fillery. Jestem zagorzałą fanką Naruciaka. Wszystkie odcinki obejrzałam zaledwie w 1,5 miesiąca. Moi ulubieni bohaterowie to Naruto, Kakashi i Itachi
__________________
i47.tinypic.com/ehnea1.gif



i48.tinypic.com/5drryh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Shathet F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 05-07-2013 23:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 14
Ostrzeżeń: 0
Postów: 12
Data rejestracji: 23.06.13
Medale:
Brak

Naruto? Czytałam,oglądałam,a jakże,tylko nie na Jetixie. Według mnie spoko. Ulubione postacie...Itacz ,Jiraya,Orochimaru i jak mi sie coś przypomni to dopiszę :*
AVE!
__________________
Jeżeli się wyróżniasz, jesteś znienawidzony przez innych... ~ Itachi Uchiha
Wyślij prywatną wiadomość
~ulka_black_potter F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 05-02-2014 00:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 322
Ostrzeżeń: 0
Postów: 26
Data rejestracji: 26.06.13
Medale:
Brak

Czo takie słabe posty. Toż to Naruto!

No dobra jak większość zaczęłam się jarać jak na Jetixsie leciało. No bo skąd indziej miałabym się dowiedzieć o tej serii? I wtedy było Sasuke love i jego świetny głos. A propos jego głosu, pamiętam że w Komnacie Tajemnic, albo Kamieniu ten sam głos posiadał któryś prefektów, chyba Puchonów. No nie ważne. I tak sobie oglądałam na tym Jetixie chyba do walki z Naruciaka z Gaarą. I potem koniec, chyba z 4 lata przerwy, jak nie więcej.

Zaczęłam oglądać całą serię od początku w listopadzie no i jestem dopiero przy tym jak Naruto idzie do Killera Be, żeby ogarnąc swojego ogoniastego potworka. Ja już chcę być przy tych wszystkich ważnych umioerałkachSmutny

To teraz tak. Uwielbiam to anime, ze względu na samego Naruto. Za jego pozytywne nastawienie do świata i wiarę w siebie i swoich przyjaciół. Uwielbiam takie charaktery i w sumie dlatego to oglądam. Kibicuję dresikowi, żeby sprowadził w końcu tego Saska do Konohy i został hokage. Jak można się domyslić blondas to moja ulbiona postać. Uwielbiam też Shikamaru i Itachiego. Inteligentne stworzonka, a Itachi jest piękny (fangirl), haha.



__________________
25.media.tumblr.com/62f2bbf5a46d63d0def933a05cb04509/tumblr_mot1g0Aqig1qa2xvjo1_400.gif
31.media.tumblr.com/687ef51679f4c140fabb33603df3ce74/tumblr_mot1g0Aqig1qa2xvjo2_r2_400.gif
24.media.tumblr.com/9c25cbf0c23ee77f1daee4ba78fcecfa/tumblr_mot1g0Aqig1qa2xvjo3_r1_400.gif


Lord Voldemort odrodził się na nowo, drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT