Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 243
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Pozostałe
»» Życie gwiazd
»»» Listy do aktorów
Drukuj temat · Listy do aktorów
~BorcZowo F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 21-06-2011 19:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 103
Data rejestracji: 18.06.11
Medale:
Brak

Wiecie, zawsze się zastanawiałam czy aktorzy, aktorki, piosenkarki odpisują na listy, które dostają od swoich fanów. Czy w ogóle je czytają, w końcu dostają ich pewnie sporo. W każdym razie, chciałabym wiedzieć, czy wy pisaliście do kogoś i czy wam odpisał. Nie koniecznie musi to być aktor z HP, może to być polski lub zagraniczny aktor. Napiszcie o swoich doświadczeniach, a może mieliście przyjemność poznać kogoś sławnego osobiście?Uśmiech
__________________
OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!!!

Pozdrawiam wszystkich co mnie pozdrawiają!!Rozbawiony
W szczególności RazorBMW, Lilly Luna Potter, Lady Bellatriks = ]

"I tak się składa, że członkowie Brygady Inkwizycyjnej MOGĄ odejmować punkty... Tak więc, Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej pani dyrektor... Macmillan, też pięć, bo mi się sprzeciwiasz... Potter, pięć, bo cię nie lubię... Weasley, koszula ci wyłazi, za to też pięć punktów... Och, zapomniałem, ty, Granger, jesteś szlamą, więc za to dziesięć...."

30.media.tumblr.com/tumblr_lguqakdskk1qb6ydzo1_500.gif

http://kwejk.pl/obrazek/290812/21,lipiec.html <--- płakałeś na HP i IŚ cz 2? Wklej na facebooka Rozbawiony
http://harry-potter-i-jego-brat-blizniak.blog.onet Wyślij prywatną wiadomość
~Hermionka111213 F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 21-06-2011 19:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2002
Ostrzeżeń: 1
Postów: 610
Data rejestracji: 27.03.11
Medale:
Brak

Nigdy jeszcze takiego listu nie wysyłałam, ponieważ są nikłe nadzieje, że ktokolwiek mi odpisze. Nie za bardzo niestety w to wierzę... Ale kto wie. Może kiedyś spróbuję? Rozbawiony
__________________
"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą..."
__________________________
Bardzo mocno pozdrawiam właśnie... ciebie. ;D
Podpisano: Przyszła pani Malfoy. <3
Wyślij prywatną wiadomość
~potterfanka F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 21-06-2011 20:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 514
Ostrzeżeń: 1
Postów: 186
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Dawno temu w jakiejś gazecie zobaczyłam adres Eminema i postanowiłam do niego napisać. Fakt, że wtedy mój angielski leżał i kwiczał wcale mnie nie zrażał. Ba, nawet wpłynął na to, że wtedy zaczęłam się więcej uczyć. ;d
Napisałam kilka słów łamanym językiem, poprosiłam o autograf i wysłałam list. Pamiętam, przez pierwszy miesiąc gorączkowo oczekiwałam każdej wizyty listonosza i... nie doczekałam się. Na odpowiedź od niego czekam do dziś. Cóż, innym życzę szczęścia w takich kontaktach z gwiazdami. Oczko
__________________
die.
beacuse when you die - you born backwards.

myanimelist.net/signature/cooky_.png
Wyślij prywatną wiadomość
~BorcZowo F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 21-06-2011 20:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 103
Data rejestracji: 18.06.11
Medale:
Brak

Hermionka111213 napisał/a:
Nigdy jeszcze takiego listu nie wysyłałam, ponieważ są nikłe nadzieje, że ktokolwiek mi odpisze. Nie za bardzo niestety w to wierzę... Ale kto wie. Może kiedyś spróbuję? Rozbawiony


ja tam słyszałam, że odpisują a najwięcej Rupert Alan i Tom Rozbawiony chyba się sama skusze napisać listxD
__________________
OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!!!

Pozdrawiam wszystkich co mnie pozdrawiają!!Rozbawiony
W szczególności RazorBMW, Lilly Luna Potter, Lady Bellatriks = ]

"I tak się składa, że członkowie Brygady Inkwizycyjnej MOGĄ odejmować punkty... Tak więc, Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej pani dyrektor... Macmillan, też pięć, bo mi się sprzeciwiasz... Potter, pięć, bo cię nie lubię... Weasley, koszula ci wyłazi, za to też pięć punktów... Och, zapomniałem, ty, Granger, jesteś szlamą, więc za to dziesięć...."

30.media.tumblr.com/tumblr_lguqakdskk1qb6ydzo1_500.gif

http://kwejk.pl/obrazek/290812/21,lipiec.html <--- płakałeś na HP i IŚ cz 2? Wklej na facebooka Rozbawiony
http://harry-potter-i-jego-brat-blizniak.blog.onet Wyślij prywatną wiadomość
~BorcZowo F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 21-06-2011 20:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 103
Data rejestracji: 18.06.11
Medale:
Brak

potterfanka napisał/a:
Dawno temu w jakiejś gazecie zobaczyłam adres Eminema i postanowiłam do niego napisać. Fakt, że wtedy mój angielski leżał i kwiczał wcale mnie nie zrażał. Ba, nawet wpłynął na to, że wtedy zaczęłam się więcej uczyć. ;d
Napisałam kilka słów łamanym językiem, poprosiłam o autograf i wysłałam list. Pamiętam, przez pierwszy miesiąc gorączkowo oczekiwałam każdej wizyty listonosza i... nie doczekałam się. Na odpowiedź od niego czekam do dziś. Cóż, innym życzę szczęścia w takich kontaktach z gwiazdami. Oczko


Mogłaś napisać jeszcze razRozbawiony mógł się po drodze zgubić wiesz Polska Poczta xD
__________________
OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!!!

Pozdrawiam wszystkich co mnie pozdrawiają!!Rozbawiony
W szczególności RazorBMW, Lilly Luna Potter, Lady Bellatriks = ]

"I tak się składa, że członkowie Brygady Inkwizycyjnej MOGĄ odejmować punkty... Tak więc, Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej pani dyrektor... Macmillan, też pięć, bo mi się sprzeciwiasz... Potter, pięć, bo cię nie lubię... Weasley, koszula ci wyłazi, za to też pięć punktów... Och, zapomniałem, ty, Granger, jesteś szlamą, więc za to dziesięć...."

30.media.tumblr.com/tumblr_lguqakdskk1qb6ydzo1_500.gif

http://kwejk.pl/obrazek/290812/21,lipiec.html <--- płakałeś na HP i IŚ cz 2? Wklej na facebooka Rozbawiony
http://harry-potter-i-jego-brat-blizniak.blog.onet Wyślij prywatną wiadomość
~GabixdHP F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 21-06-2011 21:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -13
Ostrzeżeń: 2
Postów: 8
Data rejestracji: 17.04.11
Medale:
Brak

Ja też nigdy nie pisałam do gwiazdy (nie licząc kuzyna z You Can Dance ). Myślę,że i taki by nikt nie odpisał ... A propos ma ktoś adres Alana Rickmana ..? Gra moją ulubioną postać więc zobaczy się , może napiszę ..?



Pozdrawiam wszystkich ..!
Wyślij prywatną wiadomość
~BorcZowo F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 22-06-2011 08:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 103
Data rejestracji: 18.06.11
Medale:
Brak

GabixDHP napisał/a:
Ja też nigdy nie pisałam do gwiazdy (nie licząc kuzyna z You Can Dance ). Myślę,że i taki by nikt nie odpisał ... A propos ma ktoś adres Alana Rickmana ..? Gra moją ulubioną postać więc zobaczy się , może napiszę ..?



Pozdrawiam wszystkich ..!


Alan Rickman
Independent Talent Group Ltd.
Oxford House
76 Oxford Street
London W1D 1BS
UK
prosze Uśmiech z tego co przeczytałam to żeby dostać autograf to kupujesz dwie koperty A4, drugą wsadzasz do środa ze swoim adresem i MIĘDZYNARODOWYM KUPONEM NA ODPOWIEDŹ - bez tego nic nie dostaniesz, kosztuje to 4.50, ponieważ mieszkasz w PL musisz to zakupić, oni wymieniają to tam na znaczki, dzięki temu mogą wysłać Ci list zwrotny. Będzie również mądrze, jeśli na kopercie napiszesz " DO NOT BEND " - czyli nie zginać xD
__________________
OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!!!

Pozdrawiam wszystkich co mnie pozdrawiają!!Rozbawiony
W szczególności RazorBMW, Lilly Luna Potter, Lady Bellatriks = ]

"I tak się składa, że członkowie Brygady Inkwizycyjnej MOGĄ odejmować punkty... Tak więc, Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej pani dyrektor... Macmillan, też pięć, bo mi się sprzeciwiasz... Potter, pięć, bo cię nie lubię... Weasley, koszula ci wyłazi, za to też pięć punktów... Och, zapomniałem, ty, Granger, jesteś szlamą, więc za to dziesięć...."

30.media.tumblr.com/tumblr_lguqakdskk1qb6ydzo1_500.gif

http://kwejk.pl/obrazek/290812/21,lipiec.html <--- płakałeś na HP i IŚ cz 2? Wklej na facebooka Rozbawiony
http://harry-potter-i-jego-brat-blizniak.blog.onet Wyślij prywatną wiadomość
~Harryyy F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 24-06-2011 11:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 18
Ostrzeżeń: 1
Postów: 21
Data rejestracji: 15.04.11
Medale:
Brak

ja tam słyszałam, że odpisują a najwięcej Rupert Alan i Tom Rozbawiony chyba się sama skusze napisać listxD


Ah. Chciałabym wierzyć, że Tom mi odpisze. Cóż spróbować nie zaszkodzi. Tylko czy mam dobre adresy..


Rupert Grint
PS/SS, COS, POA
c/o PFD Drury House
34-43 Russell St.
London
WC2B 5HA
England
c/o PFD 503/504 The Chambers Chelsea Harbour, Lots
Road London, SW10 0XF United Kingdom
c/o ACTUAL MANAGEMENT LTD The Studio 63a Ladbroke Road
London W11 3PD


Tom Felton
PS/SS, COS, POA
c/o Leavesden Studio
P.O. Box 3000
Leavesden Hertfordshire
WD25 7LT
Great Britain

Alan Rickman
PS/SS, COS, POA
c/o ICM
76 Oxford Street
London
W1N OAX
England
W1D 1BS

To są tylko przypuszczenia, że to są ich prawdziwe adresy
__________________
- Przejście dla dziedzica Slytherina, potężnego, czarnoksiężnika! - krzyczał Fred. Percy był wyraźnie zgorszony takim zachowaniem.
- To wcale nie jest powód do śmiechu - skarcił ich za którymś razem.
- Zjeżdżaj, Percy - powiedział Fred. - Harry się śpieszy.
- Tak, zasuwa do Komnaty Tajemnic na filiżankę herbaty ze swoim jadowitym sługą - dodał George, chichocąc.



OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WŁASNEJ WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!!!
http://zapytaj.com.pl/Profile/user_894523.html Wyślij prywatną wiadomość
~fanka98 F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 24-06-2011 15:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5238
Ostrzeżeń: 3
Postów: 775
Data rejestracji: 16.03.11
Medale:
Brak

Prosze, najperw Emma, macie tez adresy e- mail

[email protected]
[email protected]
W przypadku innych pytań napisz do nas na [email protected].
Emma na oficjalnej stronie Facebook: www.facebook.com / emmawatson
Emma na oficjalnej stronie Twitter: www.twitter.com / emwatson
Pytania o Emmę Watson napisz do nas na [email protected].
lub napisz do nas [email protected].
a jeśli chcecie autografy, oczywiście koleżanka wyjaśniła, co trzeba zrobić, jeśli chcecie list zwrotny. wysyłajcie tutaj:
Emma Watson
PO Box 68162
Londyn
N1p 2AL
Wielka Brytania


Clemence:
Clemence Poesy
Agence Artistique Elizabeth Simpson
62, Boulevard du Montparnasse
Paris 75015
France
Agence Artistique Elizabeth Simpson
(Talent Agency)
62, Boulevard du Montparnasse
Paris 75015
France
Phone: +33 (0)1-42-22-85-50
Fax: +33 (0)1-42-22-85-56


Bonnie:
Bonnie Wright
Tel: 020 7344 1010
Bonnie Wright
United Agents Ltd.
12-26 Lexington Street
London, W1F 0LE
UK


Oczywiście nie wiem, czy są to prawdziwe adresy, sądzę, że na pewno nie, ale cóż...
A poza tym telefony i faksy to na pewno kłamstwo, bo już by gwiazdy wolały dostawać listy, niż żeby z nią jakaś natrętna fanka lub fan gadali... haahhahahahaah
Edytowane przez fanka98 dnia 24-06-2011 15:04
Wyślij prywatną wiadomość
^Lady Holmes F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 24-06-2011 16:49
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

A liczy się pisanie do aktora po to, aby dostać autograf? Bo ja akurat jestem takim przypadkiem...
Wyślij prywatną wiadomość
~fanka98 F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 24-06-2011 17:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5238
Ostrzeżeń: 3
Postów: 775
Data rejestracji: 16.03.11
Medale:
Brak

Liczy się, liczy. Np. piszesz, że lubisz go bardzo, szalejesz za nim, bla, bla, bla, a na końcu prosisz o autograf Uśmiech.
Sskoda, że nie jest już aktywna akcja z paczką... szkoda, że wogóle jej nie zrealizowano...
Wyślij prywatną wiadomość
^Lady Holmes F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 24-06-2011 17:22
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

Liczy się, liczy. Np. piszesz, że lubisz go bardzo, szalejesz za nim, bla, bla, bla, a na końcu prosisz o autograf

Spod klawiatury mi to wyjęłaś. Dokładnie to samo napisałam do Alana i mi się udało^^ Ok. miesiąc później dostałam osobisty egzemplarz jego autografu^^ Później napisałam do Rafał Kosika i mam mini-książeczkę z jego podpisem. I również posiadam dwa zdjęcia z autografem Heleny Bonham Carter oraz wydrukowany (niestety) autograf Hugh Lauriego.
Wyślij prywatną wiadomość
~Stivi F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 24-06-2011 17:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 281
Ostrzeżeń: 0
Postów: 96
Data rejestracji: 03.05.11
Medale:
Brak

Nie pisałam do żadnych VIP'ów, ale poznałam Laurę Łącz i Afromental. Jedyny list, który kiedykolwiek napisałam był do mojej koleżanki, która mieszkała na przeciwko poczty z której wysyłałam wiadomość. List nie doszedł Śmiech. Mam za to adresy (prawdopodobnie prawdziwe) do Ashley Tisdale, Cristiano Ronaldo Dos Santos Aviero, Fernando Jose Torres Sanz, Ricardo Izectons Dos Santos Leite ( długie te imiona Uh-oh! ) oraz do Świętego Mikołaja Rozbawiony. Jak by ktoś chciał do nich adres proszę o wiadomość PW.
__________________
"Dajcie mi znać, jak już pokonacie Voldemorta, dobrze?"

"Voldemort porusza się o wiele szybciej niż Severus Snape gdy mu się zagrozi szamponem"

"- Nigdy nie wiem - zawołał Harry do Hagrida, [...] - jaka jest różnica między stalagmitami a stalaktytami!
- Stalagmity mają w środku "m"."


Szczególne pozdrowienia dla Hermionka111213, Lawrencee, SevLily35, fanka98, Lillith, daria2j i drogi Gościu.

Edytowane przez Stivi dnia 24-06-2011 17:50
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 24-06-2011 18:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Sławni ludzie mają zatrudnionych pracowników, którzy podają się za ową sławną postać odpisując na listy. Ja nigdy nie pisałam listu do żadnej sławnej osoby, bo uważam, że to nie ma sensu, bo i tak dana gwiazda nie przeczyta mojego listu, ale moja koleżanka napisała kiedyś do Ani Wyszkoni i nie dostała odpowiedzi.
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~fanka98 F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 25-06-2011 09:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5238
Ostrzeżeń: 3
Postów: 775
Data rejestracji: 16.03.11
Medale:
Brak

Sławni ludzie mają zatrudnionych pracowników, którzy podają się za ową sławną postać odpisując na listy. Ja nigdy nie pisałam listu do żadnej sławnej osoby, bo uważam, że to nie ma sensu, bo i tak dana gwiazda nie przeczyta mojego listu, ale moja koleżanka napisała kiedyś do Ani Wyszkoni i nie dostała odpowiedzi.


Ja słyszałam, że:
*jeśli napiszesz maila, to wysyłają Ci automatycznie odpowiedź . No wiesz, wszędzie ta sama treść, że Twój angielski jest dobry itd.
*Emmie najpierw listy sprawdzają rodzice, czy nie ma nieodpowiednich treści( chyba, że było tak, gdy była niepełnoletnia)
* na listy do Rowling odpisują właśnie ci pracownicy, podani przez Lady Bellatriks
Wyślij prywatną wiadomość
~Matthew Lucas F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 25-06-2011 09:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,044
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak

Ja nie wysyłałem listów do żadnej z gwiazd. Myślę, że spróbuję napisać jakiś do Alana Rickmana lub Toma Feltona. Nie pogardziłbym także dobrym listem od Emmy Watson lub Heleny Bonham Carter. Fanko, też słyszałem, że listy do Emmy są sprawdzane przez jej rodziców...
__________________
I znowu za dużo wolnego i jednocześnie za mało...
Wyślij prywatną wiadomość
~Smolipaluszka F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 01-08-2011 22:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 18
Ostrzeżeń: 0
Postów: 11
Data rejestracji: 18.07.11
Medale:
Brak

Pisałam do Dana- były trzy adresy, więc napisałam na każdy. Z prośbą o autograf. Po tygodniu przyszły trzy. Każdy taki sam- po dłuższym zastanowieniu przyjrzałam się im i stwierdziłam, że marker jest nawet zamazany w tym samym miejscu(autografy odbite na kserokopiarce).
Tak samo z Emma.
Od Ruperta nic Oczko
__________________
Quiero bailar con usted, aunque sé que no es posible. Sin embargo, los pensamientos y los sueños, y así todo el viento de una red a mi alrededor y esta red-su cara.
Wyślij prywatną wiadomość
^Lady Holmes F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 01-08-2011 22:33
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

MIĘDZYNARODOWYM KUPONEM NA ODPOWIEDŹ - bez tego nic nie dostaniesz

I tu się nie zgodzę - ja wysłałam bez tegoż kuponu (przepraszając oczywiście na osobnej karteczce), a autograf dostałam.
Każdy taki sam- po dłuższym zastanowieniu przyjrzałam się im i stwierdziłam, że marker jest nawet zamazany w tym samym miejscu(autografy odbite na kserokopiarce).
Tak samo z Emma.

Podejrzewam, że to jest spowodowane tym, że oni są bardzo zabiegani i nie mają czasu na podpisywanie zdjęć - oczywiście są wyjątki, ale to jest rzadkość. Trzeba trafić na czas, kiedy oni zajdą do tych agencji.
Wyślij prywatną wiadomość
~Sophia F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 01-08-2011 22:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1427
Ostrzeżeń: 0
Postów: 411
Data rejestracji: 09.01.11
Medale:
Brak

Nigdy nie pisałam i nigdy nie napiszę... Jak dla mnie to bez sensu, bo w końcu oni na pewno tego nie czytają osobiście... Wydaje mi się, że dostają setki takich samych listów dziennie i nie mają czasu czytać wszystkich...
__________________
4.asset.soup.io/asset/2969/0516_aa7c.gif


"-U nas na święta- powiedziałem- będzie Bunia, ciocia Donata i stryjek Eugeniusz.
- A u nas- powiedział Alcest- będzie biała kiełbasa i indyk."
~Nowe przygody Mikołajka



Snape: Czy pamiętasz, jak mówiłem, że ćwiczymy zaklęcia NIEWERBALNE, Potter?
Harry:Tak.
Snape:Tak, proszę pana.
Harry:Nie ma potrzeby zwracania się do mnie per pan, profesorze.



Jak gdzieś jest raban, to o każdej porze Wezwij Irytka, będzie jeszcze gorzej!


Pozdrawiam Cię drogi Gościu!xD
Wyślij prywatną wiadomość
~sathi F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 22-08-2011 20:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 5
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 22.08.11
Medale:
Brak

Ja napisałam do Alana i po ok. 2 miesiącach dostałam zdjęcie z dedykacją. Myślę, że jest prawdziwa, bo ile w Anglii jest osób z polskim imieniem? Uśmiech Pisałam 6 lat temu i nie wysłałam ani IRC ani zwrotnej koperty. Ale małolatą byłam, może to zrozumieli... Teraz chciałabym wysłać list do Ralpha, jest już nawet gotowy, ale mam problem z adresem. Może ktoś ma już sprawdzony? I czy ktoś wie czy te autografy są drukowane?
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT