Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 174
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Filmy
»» Insygnia Śmierci
»»» Emocje po HP i IŚ II?
Drukuj temat · Emocje po HP i IŚ II?
~SophieSerpens F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 16-07-2011 09:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 877
Ostrzeżeń: 0
Postów: 295
Data rejestracji: 28.06.11
Medale:
Brak

Wczoraj odbyła się w Polsce premiera drugiej części "Insygniów", w moim mieście niestety jeszcze ich nie ma. Kto już obejrzał? I jakie ma emocje z tym związane? xD
__________________
"...Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć bo cię nie lubię... Weasley, koszulka xi wyłazi za to też pięć punktów... "

A tak w ogóle... piszę FF <3

i46.tinypic.com/25hcqqo.jpg

Od cnoty Gryfonów
Kretynizmu Puchonów
I wiedzy o wszechwiedzy Krukonów
Strzeż nas Slytherinie!!!
http://sophiesonnerie.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~mrsRadcliffe F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 16-07-2011 09:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1306
Ostrzeżeń: 1
Postów: 382
Data rejestracji: 20.03.10
Medale:
Brak

Ja widziałam, byłam wczoraj na szesnasta. Film fenomenalny, cudowny, według mnie świetnie się spisali! Trochę pominęli fakty, jak to zwykle, ale nie jestem zawiedziona, wciąż mam przed oczami wspomnienia Severusa, do którego się przekonałam. Nie sądziłam, że takiego człowieka stać na łzy, a jednak. Naprawde super, ryczałam od śmierci Snape'a aż do końca.. Język
__________________
29.media.tumblr.com/tumblr_lppcll6mIl1qa1id2o5_250.gif
30.media.tumblr.com/tumblr_lpmf4etH1n1qdwjb5o3_r2_250.gif

"Ich obecność była jego odwagą, to ona sprawiała, że był w stanie robić krok za krokiem. "
Wyślij prywatną wiadomość
~Karolina F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 16-07-2011 09:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 159
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 02.07.09
Medale:
Brak

Było dużo łez i wzruszeń, film zbiera różne opinie, ale nie potrafię byc w stosunku do niego krytyczna. Teraz, kiedy jakiś etap (mojego życia również) się skończył, wybaczam chyba wszystkie, nawet największe niedociągnięcia nie tylko w HPiIŚ2 ale też np. niefortunną ekranizację HPiZF. Piękne zakończenie, z zasłużonym dla HP rozmachem. W sumie to słów mi zaczyna brakować, więc się zamknę Uśmiech
__________________
hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,ona.gif
www.harichan.fbl.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Matthew Lucas F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 16-07-2011 10:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,044
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak

Niestety mnie nie będzie na tym filmie w kinie ze względów osobistych. Oglądałem mnóstwo zwiastunów i muszę stwierdzić, że film pewnie był fenomenalny. Niestety, pozostaje mi czekać, aż puszczą ten film w telewizji... Czytając tutaj wasze opinie o tym filmie sądzę, że trochę było niedociągnięć, ale opłaca się go obejrzeć. Z niecierpliwością czekam, aż dostanę na płycie lub gdy będzie w telewizji!
__________________
I znowu za dużo wolnego i jednocześnie za mało...
Wyślij prywatną wiadomość
~aniutek96 F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 16-07-2011 10:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2703
Ostrzeżeń: 0
Postów: 339
Data rejestracji: 14.10.09
Medale:
Brak

Film jest po prostu fenomenalny. Widać, że na prawdę się postarali o to aby ta część była najlepsza i bardzo dobrze zgodna z książką. Oczywiście nie w 100%, ale w większości wszystko było jak w książce. Oglądając film można było się wzruszyć. Sama płakałam aż od zobaczenia martwego Freda w Wielkiej Sali do samego końca filmu. Podczas filmu było trochę śmiechu, wiele wzruszeń, a co najważniejsze film cały czas trzyma w napięciu. Polecam każdemu obejrzenie go. ; D
__________________
"Let's finish this the way we started it... TOGETHER!"


Stefan : Więc myślisz, że John jest ojcem Eleny?
Damon : Ding Ding Ding !
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermionka111213 F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 16-07-2011 11:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2002
Ostrzeżeń: 1
Postów: 610
Data rejestracji: 27.03.11
Medale:
Brak

Cudowny. Byłam wczoraj w kinie. Najlepszy ze wszystkich. Co za emocje! Było wiele łez ale zdarzały się wybuchy śmiechu na sali. Przy śmierci i wspomnieniu Snape'a było słychać tylko łkanie i wycieranie nosów. Jestem wdzięczna Yetsowi i reszcie ekipy za ósmy cud świata... Rozbawiony
__________________
"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą..."
__________________________
Bardzo mocno pozdrawiam właśnie... ciebie. ;D
Podpisano: Przyszła pani Malfoy. <3
Wyślij prywatną wiadomość
~Sumire F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 16-07-2011 12:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 121
Ostrzeżeń: 0
Postów: 74
Data rejestracji: 12.06.11
Medale:
Brak

Film był super.Były sceny z humorem,jak i z łzami.
Pod koniec płakałam,jak nie wiem co. DDD:
Szkoda że to koniec HP. T.T
__________________
Witam cię drogi Gościu .

Wejdź tu, przybyszu, lecz pomnij na los,
Tych, którzy dybią na cudzy trzos.
Bo ci, którzy biorą, co nie jest ich,
Wnet pożałują żądz niskich swych.
Więc jeśli wchodzisz, by zwiedzić loch
I wykraść złoto, obrócisz się w proch.
Złodzieju, strzeż się, usłyszałeś dzwon
Co ci zwiastuje pewny, szybki zgon.
Jeśli zagarniesz cudzy trzos,
Znajdziesz nie złoto, lecz marny los.
~Hargrid.
pu.i.wp.pl/k,MzU4MDI2MTksNjU5Mjgz,f,avatareczek4dq6.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~serektczew F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 16-07-2011 12:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mugol
Punktów: 2
Ostrzeżeń: 0
Postów: 4
Data rejestracji: 14.07.10
Medale:
Brak

Było super!Wybrałem się tam z siostrą. nie żałuje. prawie płakałem gdy harry zobaczył swoich bliskich pod postacią duchów. Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~pioter potter F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 16-07-2011 12:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 59
Ostrzeżeń: 0
Postów: 46
Data rejestracji: 23.05.11
Medale:
Brak

to nie duchy nie ludzie bardziej człowieczy od duchów mniej od ludzi pamiętacie.
ja nie byłem idę jutro ale nie wierze że nie będzie już więcej HP
Wyślij prywatną wiadomość
~Annalisa Louis F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 16-07-2011 12:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Barman w Dziurawym Kotle
Punktów: 1391
Ostrzeżeń: 0
Postów: 345
Data rejestracji: 29.06.11
Medale:
Brak

Film był świetny. Tylko szkoda, że musieli wyciąć i pozmieniać niektóre sceny ; ( . Za to ja ryczałam jak bóbr jak Harry zobaczył swoich bliskich.Podobał mi się też moment , jak Harry wziął wspomnienia od Snape'a.Tak jak wcześniej pisałam , film był mimo wszystko niesamowity. Uśmiech
_______________
- Więc ukryj ich gdzieś. Ukryj ją... Ich wszystkich. W jakimś... bezpiecznym miejscu. Błagam. - A co mi dasz w zamian, Severusie? - W zamian? - Snape wytrzeszczył oczy na Dumbledore`a, a Harry spodziewał się, że zaprotestuje, ale po długiej chwili powiedział: - Wszystko.
________________
Leżeli, bladzi i spokojni, jakby spali pod ciemnym, zaczarowanym sklepieniem.
Wyślij prywatną wiadomość
~ruda25 F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 17-07-2011 00:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 40
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 15.07.11
Medale:
Brak

No top powiem Wam tak .
Pojechałam
Obejrzałam
I sie popłakałam
Płakałam od momentu jak Minerwa wypowiadała to zaklęcie ,żeby te takie figury broniły szkoły . A później prawie non stop . Na śmierci Seva ,na jego wspomnieniach ,na rzekomej śmierci Harrego .Jak zobaczyłam martwe ciała Remusa, Tonks , Georga . Jak Harry przywołał kamieniem wskrzeszenia Lily ,Jamesa , Syriusza i Lupina .
Film swietny . Chyba z pietnaście minut biliśmy brawa .
__________________
- Gdzie idziesz? - zapytał Harry. - Tak, na pewno ci powiem, bo to twój interes, Potter - zadrwił Malfoy. - Lepiej się pospiesz, pewnie już czekają na kapitana Wybrańca... Chłopca, Który Strzelił... czy jak cię tam teraz nazywają.


OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~Selene Snape F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 17-07-2011 01:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 196
Ostrzeżeń: 0
Postów: 180
Data rejestracji: 10.01.09
Medale:
Brak

Jak dla mnie najlepszy z filmów o HP. Na przemian śmiałam się i płakałam. W pewnych momentach miałam ciarki na ciele. Wspomnienia i śmierć Severusa jak dla mnie chyba najlepsze miałam wtedy łzy w oczach podobnie jak zobaczyłam ciała Tonks, Remusa i Freda. Dreszcze mnie przeszły jak usłyszałam krzyk Ginny gdy Hagrid przyniósł "ciało" Harry'ego. Film jest niesamowity! Szkoda tylko, że już ostatni trudno mi się rozstać z Harry'm Potterem. Brakowało mi tylko jednej rzeczy tej całej przemowy Harry'ego do Voldemorta przy ostatecznym starciu. I ogólnie epilog dość słabo wypadł, a i jeszcze niepotrzebnie w polskim dubbingu zmienili kwestie Moly zamiast suki zrobili bestie. No ale to są szczegóły w porównaniu do całego filmu. Genialny film. A Filch to mnie rozwalił w pewnych momentach, przez niego śmiałam się przez łzy. Bez wątpienia będzie to jeden z moich ulubionych filmów.

Ale chyba najbardziej przykuł moją uwagę jeden szczegół, który mi nie pasuje, Dan ma niebieskie oczy a Harry powinien mieć zielone tak jak jego matka i gdy oglądałam drugi raz scenę śmierci Snape'a zwróciło to moją uwagę, mogli mu jakieś soczewki ubrać czy coś. Niby taki szczegół ale jednak...
__________________
i46.tinypic.com/5l9hft.jpg


Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć...


"Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mi mówisz, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź..."

Edytowane przez Selene Snape dnia 17-07-2011 01:42
Wyślij prywatną wiadomość
~Huncwotka F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 17-07-2011 09:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 544
Ostrzeżeń: 0
Postów: 132
Data rejestracji: 15.03.11
Medale:
Brak

Byłam.
Widziałam.
Wyłam jak bóbr.
Film był po prostu świetny. Na przemian śmiałam się, płakałam i drżałam ze strachu. Jak dla mnie najlepszy film z całej serii. Najmocniej zapadły mi w pamięć wspomnienia Severa. Piękne i wzruszające.
Nie wybaczę producentom jednej rzeczy: Molly, zamiast "ty suko" powiedziała "ty bestio". Niby nic, ale trochę mnie to rozczarowało. Teraz już tylko czekam, aż będzie na DVD, bo obiecałam kumpeli, że jak będzie, to sobie kupię, zaproszę ją i sobie oglądniemy.
A pod koniec filmu pierwszy raz w życiu widziałam, że ludzie bili brawa w kinie (oczywiście klaskałam z nimi).
__________________
Moja koleżanka zaczęła liczyć symbole Insygniów Śmierci, które rysuję na zeszytach, piórniku, książkach, butach, itp. Powiem tylko tyle, że zagroziła mi egzorcyzmem. U ojca Natanka.

fc07.deviantart.net/fs29/f/2008/175/a/8/Death_Eater_Card_no_10_by_madcarrot.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~SiriusBlack F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 17-07-2011 10:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 69
Ostrzeżeń: 0
Postów: 17
Data rejestracji: 01.11.10
Medale:
Brak

Według mnie najlepszy film z całej serii,troche było mniej śmiechu niż w pozostałych częściach ale było ok.Wszystko trzymało się mniej więcej książki,najlepiej podobała mi się scena bitwy o hogwart i wspomnienia Severusa.
PS:U mnie w kinie też klaskaliJupi!
__________________
Wyrazy szacunku dla drogi Gościu składają panowie Huncwoci.
img193.imageshack.us/img193/7885/syriusze.jpg
img248.imageshack.us/img248/7347/zakont.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~I Love To Lie F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 17-07-2011 10:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 19
Ostrzeżeń: 0
Postów: 6
Data rejestracji: 09.02.11
Medale:
Brak

Wspaniały film, ostatnia scena wzruszyła... Szkoda, że ostatnia część, no ale kiedyś ostatnia część musi być. Fajnie się czytało, oglądało i grało w Harrego, nigdy tego nie zapomnę, to była cząstka mojego życia Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Eileen Prince F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 17-07-2011 10:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 469
Ostrzeżeń: 0
Postów: 118
Data rejestracji: 10.12.10
Medale:
Brak

Czekałam na to, czekałam miesiącami, a teraz... Wtedy... Jechałam na 22:40 na HP. Byłam podekscytowana, choć wiedziałam, że zbliża się koniec. Nie martwiłam się, ja się wtedy śmiałam...
Wręcz wbiegłam z mamą do kina, bilety już dawno zamówione, dlatego nie musiałyśmy czekać w kolejce do kasy. Trzeba było kupić popcorn, mama krzyknęła, że mam ustawić się w jednej z dwóch kolejek, a ona zaraz do mnie przyjdzie. Popędziłam tam, jednakże zatrzymałam się w połowie drogi. Oto stanęłam przed wielkim plakatem HP, a pod nim napis: To już koniec.
Nigdy nie będę potrafić dosadnie opisać tego uczucia. Jakby coś... Pękło we mnie, skruszyło się...
Podeszłam do plakatu i wpatrywałam się w niego jak głupia. Dosłownie. Gdy przeczytałam TEN napis po raz setny poczułam, że obraz przed moimi oczami zaczyna się zamazywać. Potem gorąc na policzkach - zdałam sobie sprawę, że płaczę. Nie szlochałam, nie pisnęłam nawet... Ja stałam przed plakatem z kamienną twarzą po której płynęły łzy. Dopiero mama do mnie podeszła i potrząsnęła mną, bo nie wiedziała, co się dzieje. Na nic jej wycieranie moich oczy chusteczkami higienicznymi... Kolejne łzy wypływały, a nijak tego nie dało się zatrzymać. Ja stałam przed plakatem, a mama kupowała popcorn... Wzięła mnie za rękę i pociągnęła do sali, w której miał się odbyć seans...Usiadłyśmy na wyznaczonych miejscach akurat w chwili, gdy skończyły się reklamy, a zaczął film.
I wtedy mnie wzięło - zaczęłam szlochać. Nie patrzałam na film, szczerze, to nawet się nie dało, nie miałam jak...
Tak przez cały film - szlochałam to głośniej, to ciszej...
Jednakże był moment, nad którym nie zdążyłam zapanować. Wiedziałam, że to nastąpi... Przecież, głupia, czytałam książkę i to nie raz. Ale inaczej książka, a inaczej film. Dokładnie wiedziałam w którym momencie to nastąpi.
Wrzeszcząca Chata... Naginii... Voldemort... Severus...
Nigdy nie przypuszczałam, że zdolna bym była do takiego czegoś, aż do wczoraj...
Otóż gdy Voldemort zaczął mówić do Severusa, opowiadać, że Czarna Różdżka go nie słucha itd...
Wiedziałam, miałam świadomość, ja wiedziałam... I nic nie mogłam zrobić.
Naginii... Zabij.
Zachciało mi się krzyczeć. I zaczęłam krzyczeć. Zaczęłam wydzierać się na całą salę pełną ludzi. Ludzi, którzy zamiast na film patrzyli na mnie. Z tego, co pamiętam mój krzyk się nasilił wtedy, gdy Severus padł na ziemię. Krzyczałam przez łzy. Mama daremnie próbowała mnie uspokoić... Nic to i tak nie dało. Na silę przytrzymywała mnie w fotelu. Krzyk słabł, przerodził się w zawodzenie... Do momentu. Bo gdy w Myślodsiewni Harry zaczął oglądać wspomnienia Snape'a...Kolejny wybuch, znów niekontrolowany... Severus tulący do siebie martwą Lily... Wiedziałam, że zaraz wybuchnę, ale tak porządnie, dlatego w ostatniej chwili podciągnęłam kolana do brzucha i zacisnęłam zęby na pięści. Zaczęłam się zatajać, nie mogłam normalnie spojrzeć, nie mogłam otworzyć oczu. Łzy piekły, serce bolało, a w ustach poczułam smak krwi (jak się potem okazało, wgryzłam bardzo mocno w moją rękę...;/).
Przez cały film... Nie mogłam... Nie potrafiłam... Nie chciałam przestać. Wiedziałam, że moje zachowanie jest dziecinne. Wiedziałam, że jest co najmniej durne i niegodne takiej osoby, jaką jestem. Wiedziałam, że mi tak nie przystoi się zachowywać. Ale w tamtych chwilach miałam to wszystko gdzieś! Miałam gdzieś, że robię obciach, że zachowuje się jak psychopatka, że ludzie się na mnie gapią. I don't care! Niech sobie myślą to, co chcą i tyle. Mam ich gdzieś.
W końcu film dobiegł końca, a mój oddech zaczął się pomału wyrównywać. Mama wzięła mnie pod rękę, by mnie wyprowadzić z kina. Jak się okazało, musiałyśmy wyjść innym wejściem, na samym końcu sklepu, a auto miałyśmy zaparkowane gdzie indziej. Gdy już wyszłyśmy na zewnątrz wyrwałam się jej i przyśpieszyłam kroku, by iść przed nią. Wiedziałam, że znów płaczę, czułam gorąc w oczach i policzkach, który nijak nie dało się zahamować.
Czułam pustkę, a gdy dotarłam do domu znów zaczęłam płakać.
Nigdy nie sądziłam, że mogłabym zrobić coś takiego, być zdolna do takiego odkrywania emocji.
Do teraz jest mi cholernie smutno... Płacze
__________________
i52.tinypic.com/oggymb.jpg

I'm not a hero..
I don't do good..
It's not in me...


My life is Magic..
My obsession is Severus Snape...
Remember this, drogi Gościu ...


I'm a tragic hero
in this game called life.
My changes go to zero,
but I always will survived...!


squiby.net/view/6626793.png

Edytowane przez Eileen Prince dnia 17-07-2011 10:45
www.under-your-spell.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Smolipaluszka F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 18-07-2011 21:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 18
Ostrzeżeń: 0
Postów: 11
Data rejestracji: 18.07.11
Medale:
Brak

Film był świetny ale można się było spodziewać, bo po kompletnej wpadce z HPV szli już w górę z poziomem filmów. Oczywiście coś tam brakuje ale nie ma filmów idealnych, więc podołali Oczko Chociaż na film szłam już z pewną dozą krytycyzmu...
__________________
Quiero bailar con usted, aunque sé que no es posible. Sin embargo, los pensamientos y los sueños, y así todo el viento de una red a mi alrededor y esta red-su cara.
Wyślij prywatną wiadomość
~Karolina F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 18-07-2011 21:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 159
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 02.07.09
Medale:
Brak

Szczerze mówiąc, może mogłabym się do czegoś przyczepić, ale szczerze mówiąc jest mi na tyle smutno, że to koniec, że nie jestem w stanie wysilić się na choć odrobinę krytyki w stronę twórców. Przepłakałam połowę filmu, zakończyli serię pięknie i z klasą. Mam nadzieję, że wiele pokoleń będzie do Harrego wracać - moje dzieci na pewno.
__________________
hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,ona.gif
www.harichan.fbl.pl Wyślij prywatną wiadomość
~GWARDIADAMBELDORA F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 19-07-2011 11:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 175
Ostrzeżeń: 0
Postów: 80
Data rejestracji: 16.07.11
Medale:
Brak

Ja byłam przed wami wszystkimi w Londynie i widziałam ich na żywo a potem byłam na premierze w piątek i był super najlepsza scena jak ron pocałował się z hermioną nawet nieźle im wyszło
__________________
Hogward to dom wielu czarodziejów i czarownic jest szkołą magi w któórej uczą się korzystać z niej.
Zawsze mogą polegać na swoich przyjaciołach i nauczycielach po ukończeniu szkoły mogą używać magię nie tylko w szkole ale i za nią...
Wyślij prywatną wiadomość
~SophieSerpens F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 21-07-2011 13:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 877
Ostrzeżeń: 0
Postów: 295
Data rejestracji: 28.06.11
Medale:
Brak

Etam, Ron całujący Hermionę... Ja chcę zobaczyć wspomnienia Seva! Kurde, u mnie ta część będzie pewnie pod koniec sierpnia! Ale powiem szczerze... może to i dziecinne, ale trochę się boję iść. Teraz na coś czekam, ale kiedy już obejrzę, wszystkie emocje związane z ostatnią częścią opadną we wszystkich, będę już wiedziała, że wszystko się skończyło. I pozostaną mi tylko wspomnienia związane z premierą każdej książki i filmu... Będę za tym tęsknić. Jedyna nadzieja w tym, że Rowling przebąkuje o 8 części Pottera.
__________________
"...Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć bo cię nie lubię... Weasley, koszulka xi wyłazi za to też pięć punktów... "

A tak w ogóle... piszę FF <3

i46.tinypic.com/25hcqqo.jpg

Od cnoty Gryfonów
Kretynizmu Puchonów
I wiedzy o wszechwiedzy Krukonów
Strzeż nas Slytherinie!!!
http://sophiesonnerie.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT