Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 329
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Filmy
»» Insygnia Śmierci
»»» Emocje po HP i IŚ II?
Drukuj temat · Emocje po HP i IŚ II?
~Alexandre F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 21-07-2011 13:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 882
Ostrzeżeń: 1
Postów: 321
Data rejestracji: 22.03.11
Medale:
Brak

Nie spałam pół nocy rozmyślając, co by było, gdyby i opłakując śmierci bohaterów [*] Wspomnienia Severusa naprawdę mnie wzruszyły Płacze
__________________
"Jak masz problem z głową to chłopaku nie ćpaj, bo będzie po nocy prześladować cię wiedźma. Jak chcesz być niegrzeczna to najpierw dorośnij, bo los nastoletnich matek nieraz bywa gorzki".
Wyślij prywatną wiadomość
~pumka001 F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 21-07-2011 14:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -39
Ostrzeżeń: 2
Postów: 54
Data rejestracji: 15.07.11
Medale:
Brak

Film był super.Było w nim dużo scen,gdzie chciało sie płakać ale nie brakowało też śmiechu.W niektórych momentach chciało sie krzyczeć i ryczeć bo były tak straszne.;p;p Ale najstraszniejsze były dzwięki można było zawału dostać.
I to było najfajniejsze w tym filmieRozbawionyRozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Blackie Black F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 21-07-2011 14:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 700
Ostrzeżeń: 0
Postów: 134
Data rejestracji: 01.01.11
Medale:
Brak

Film był naprawdę ciekawy. Zdawało mi się, że akcja płynie tak szybko, jakby nie starczyło na coś czasu. Można ująć, że nim się obejrzałam, a już rozgorzała Bitwa o Hogwart. Zaledwie kilkanaście minut (przynajmniej tak mi sie zdawało) poświęcone były Muszelce i banku Gringotta. Bardzo płakałam Płacze , oczywiście najbardziej kiedy ujrzałam martwych Freda, Tonks i Remusa. A potem znów płakałam Płacze kiedy Harry widział wspomnienia Snape'a, a potem płakałam Płacze kiedy Harry wskrzesił rodziców i Syriusza i Remusa i kiedy szedł na spotkanie z Voldemortem, chociaż wiedziałam że przeżyje. W sumie nie było żadnych śmiesznych dialogów, poza krótkim między bliźniakami. Efekty specjalne, dzięki którym powstały zaklęcia i mnóstwo innych rzeczy były niesamowite. Podobało mi się kiedy śmierciożercy wycelowali różdżki w Hogwart i zaklęcia rozbijały się o tarczę. Polecam ten film jak nie wiem co!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~Horkruks12 F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 21-07-2011 14:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 536
Ostrzeżeń: 0
Postów: 87
Data rejestracji: 28.09.10
Medale:
Brak

Film był bardzo dobry. Nie powiem, że fenomenalny i najciekawszy, bo to nie jest już to, co HP 1 i 2. To jest już zupełnie inny Harry Potter. Krwawy, mroczny.... zupełnie co innego niż dawnej. Ale nie mówię, że film jest zły. Oczywiście bardzo mi się podoba. Wspomnienie Severusa Snape'a było dla mnie bardzo wzruszające. Nawet najtwardszego człowieka stać na łzy i wzruszenie.
__________________
そして私は一人でだ場合でもz89;z89;私と誰もしないではない
私はあなたの道を歩くことでしょう...

(Jeśli wiesz co to znaczy, to wiedz, że znasz japoński..., chyba, że umiesz korzystać z translatora)
Wyślij prywatną wiadomość
~hermionka19 F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 22-07-2011 19:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 37
Ostrzeżeń: 0
Postów: 12
Data rejestracji: 08.07.11
Medale:
Brak

mnie wzruszyła końcówka filmu i śmierć Snape'a ja po prostu uważam że, jest to najlepsza część ze wszystkich filmów o Harrym Poterze. I film mnie jeszcze bardziej wzruszył niż książka. Chciało mi się, płakać ale jakoś nie mogłam. Nagle uświadomiłam sobie że jest to ostatnia część filmu Płacze .
__________________
Griffindor jest najlepszym domem !
Wyślij prywatną wiadomość
~Angel14 F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 22-07-2011 19:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2184
Ostrzeżeń: 0
Postów: 376
Data rejestracji: 16.04.11
Medale:
Brak

Film byl cudowny, wzruszyla mnie smierc Snape i jego wspomnienia.
Byly wspaniale efekty, muzyka i gra aktorow.
__________________
25.media.tumblr.com/c7f98ce7deaf784cdfd56c75e361e81e/tumblr_mkyubpkpDr1roov60o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~klaudia potter F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 23-07-2011 13:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 5
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 07.05.09
Medale:
Brak

Tak wspomnienia Severusa były jednym z kilku momentów w którym się popłakałam, scena na King's Cross była trochę za bardzo przedłużana. Niesamowite efekty 3D i świetnie widać to podczas ostatecznej walki. Bardzo podobał mi się smok w Banku Gringota, polecam tym którzy jeszcze nie widzieli.
__________________
<iframe name="zegar" height="248" width="310" border="0" frameborder="0" src="http://hogsmeade.pl/includes/zegar.php"></iframe>
Wyślij prywatną wiadomość
~Narcy F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 23-07-2011 23:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 52
Ostrzeżeń: 0
Postów: 10
Data rejestracji: 22.07.11
Medale:
Brak

Jejciu. Już po filmie. Już dawno po filmie.
Poszłam sobie na premierę 15.07 o godz. 00:01. To była najpiękniejsza noc mojego życia.
Film genialny! Świetnie to zrobili. Początek z mrocznym Sevem... Potem rozkręcająca się akcja. Strasznie było patrzeć jak niszczyli nam Hogwart.Tak wiele ludzi zginęło. Moje okrzyki przerażenia były, jak najbardziej, na miejscu.
Na scenie, na której Harry i Draco lecieli na jednej miotle myślałam, że tam umrzemy z przyjaciółką z emocji. Od przeczytania 7 części na to czekałyśmy! Tak swoją drogą, to Draco momentami tak ślicznie wyglądał.
Helenka, jak zwykle dała radę. Wielkie brawa jej za to. Bellatriks była tak samo ześwirowana jak zawsze. A Ginny okropna. Też- jak zawsze.
Dużo by mówić. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ''To już koniec...''. Nie będzie już nowych książek o Harrym. Nowych filmów. Era Pottera powoli dobiega końca... (Nie dopuśćmy do tego! Błagam!) Nadal mam w głowie płacz ludzi, którzy wraz z końcem tego filmu zdawałoby się, że stracili sens życia. Mój płacz.
Wyślij prywatną wiadomość
~pannaweasley F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 24-07-2011 09:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 137
Ostrzeżeń: 0
Postów: 34
Data rejestracji: 22.07.11
Medale:
Brak

ja byłam na premierze HP, 17 lipca, niestety tak się złożyło, że nie mogłam iść na premierę, ale seans na 22.30 też mi odpowiadał. Szłam sama, nie chciałam, aby mi ktoś przeszkadzał.
Film był piękny, z resztą spodziewałam się tego, jednak myślę, że mogliby przedłużyć bitwę o Hogwart, ale nie będę się czepiać. Oczywiście całą bitwę przepłakałam, tak samo jak pięknie wykonane wspomnienia Snape'a, po prostu cudowne! Ogólnie to uważam, że gdyby nie tacy aktorzy to film nie byłby tym samym, trochę żałuję, ale to moje zdanie, że nie reżyserował tego Cameron Rozbawiony byłoby jeszcze z większą pompą, więcej efektów by było ! ; ) ale i tak to co zobaczyłam, to co tam przeryczałam, uznaje za światowy fenomen Wredny
__________________
Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

Siemka drogi Gościu xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Zachary F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 24-07-2011 09:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 201
Ostrzeżeń: 0
Postów: 86
Data rejestracji: 23.07.11
Medale:
Brak

Film oczywiście zachwycający, chciałoby się aby trwał dwa razy więcej czasu. Akcja była świetna, nie można było się nudzić. Wspomnienia Severusa .. Ciała zmarłych bohaterów .. aż się płakać chciało. Jak mi się wydaje, to najlepsza ekranizacja ; ))
__________________
i115.photobucket.com/albums/n287/Ginny_WgPr/All%20Harry%20Potter/02.gif

i6.photobucket.com/albums/y247/marydaniel/HP_LOGO/gryffindor.gif

Gryffindor prawość wysławia,
odwagę ceni i uczciwość.
Wyślij prywatną wiadomość
~Paulina_Wesley7 F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 24-07-2011 12:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 73
Ostrzeżeń: 0
Postów: 24
Data rejestracji: 21.07.11
Medale:
Brak

Ja byłam na premierze o północy, w IMAX i kiedy film dobiegł końca a ja wstałam z krzesła to prawie spadłam, tak mi się w głowie kręciło Język Ale tak serio to film był naprawdę super, jedna z lepszych ekranizacji (moim skromnym zdaniem oczywiście), książka choć bardzo mi się podobała to nie wzruszyła tak jak film, widok martwych przyjaciół Harrego był przerażający... ale najbardziej płakałam kiedy zobaczyłam wspomnienia Snaypa, to było na max wzruszające Płacze Na filmie byłam z kumpelom która się hp wgl nie interesuje, ale nawet ona ryczała widząc śmierć Harrego...... Bylo tez pełno śmiesznych scen, np końcówka kiedy zobaczyłam jak postarzyli bohaterów, najbardziej podobał mi się Ron, Hermiona według mnie nie wyglądała staro, za to Giny wyglądała bardzo podobnie jak swoja matka Uśmiech Myślę ze reżyser stanął na wysokości zadania i oddal wszystko co byśmy chcieli zobaczyć w tym wielkim finale serii o Hp Uśmiech


Wyślij prywatną wiadomość
~piecka21 F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 24-07-2011 13:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1213
Ostrzeżeń: 1
Postów: 209
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

Emocj jak najbardziej pozytywne!! Film boski chyba jedna z lepszych ekranizacji jak dla mnie Oczko brakowa lo mi tylko troche walkie, ale z perspektywy walczacej Gwardi Dumbledora jakies paro sekundowe momenty jak sobie radzaOczko
__________________
hogsmeade.pl/tiara,ravenclaw,on.gifdrogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
~Perfidia Vulgaris F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 25-07-2011 18:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 101
Ostrzeżeń: 0
Postów: 17
Data rejestracji: 15.07.11
Medale:
Brak

Łzy popłynęły, gdy Potter "wskrzesił" swoich najbliższych i spływały po twarzy pod okularami 3D aż do samego epilogu. ( Dobrze, że było ciemno. : P )
Bez mała od dziesięciu lat angażuję się emocjonalnie w ten cały świat stworzony przez brytyjską kobietę na bezrobociu i po rozwodzie, że to dla mnie naturalne, że takie emocje wystąpiły.

Wyszłam z kina, mrużąc oczy w popołudniowym słońcu i rozmyślając nad tym, czy doczekam się jakiegoś wydawnictwa Rowling uzupełniającego, czy też w jakiś sposób rozwijającego "potterowski" świat magii.
Edytowane przez Perfidia Vulgaris dnia 25-07-2011 18:38
Wyślij prywatną wiadomość
~HeermionaGranger F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 25-07-2011 18:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 423
Ostrzeżeń: 2
Postów: 200
Data rejestracji: 24.07.11
Medale:
Brak

Film był superowy , fajny moment jak McGonagall do Filcha ty zapyziały kretynie xD
Ale jak się już skończył to smutno trochę Płacze bo już koniec Smutny
__________________
2.bp.blogspot.com/-oGaQvDyoI0A/T4AjF-3ltqI/AAAAAAAAAK8/DPiunWFI_Hc/s1600/185+gif.gif


Przysięgam uroczyście że knuję coś niedobrego.

Panowie Lunatyk, Glizdogon, Łapa i Rogacz,
zawsze uczynni doradcy czarodziejskich psotników,
mają zaszcyt przedstawić
MAPĘ HUNCWOTÓW
Wyślij prywatną wiadomość
~Paulina_Wesley7 F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 25-07-2011 19:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 73
Ostrzeżeń: 0
Postów: 24
Data rejestracji: 21.07.11
Medale:
Brak

Wszystko co dobre kiedys sie konczy... te slowa wypowiedziala moja mama kiedy wyszlam z kina cala czerwona, we lzach Płacze Film byl niesamowity, po wstaniu z krzesla cala sie trzeslam Język Kazda scena od momenty kiedy Harry przybyl do Hogwartu wywolywala u mnie potok lez...
Wielkie gratulacje naleza sie i rezeyserowi i wgl wszystkim którzy przyczynili sie do tego WIELKIEGO sukces !!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~fredgeorge F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 25-07-2011 19:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 133
Ostrzeżeń: 0
Postów: 65
Data rejestracji: 20.07.11
Medale:
Brak

cały czas nie mogę uwierzyć że to już koniec. mimo że seria sie już skończyła, ja nadal wyobrażam sobie sceny w którym dostaję list z Hogwartu i uprawiam magie różdżką zakupioną na pokątnej- właśnie takie wrażenie wywarła na mnie nie tylko siódma cześć ale cała seria. Film wspaniały, dużo wylanych łez i trochę humoru. po zastanowieniu mogę uznać , że NIC dodać, NIC ująć
Wyślij prywatną wiadomość
~Anna F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 29-07-2011 20:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 151
Ostrzeżeń: 0
Postów: 76
Data rejestracji: 29.07.11
Medale:
Brak

Co do ostatniej części ..

Wydawało mi się, że walka pomiędzy Harrym a Voldemort'em bedzie bardziej urozmaicona. Iż będzie w niej pokazana siła jaką dysponuje Vold i Harry.
A tu jedynie skonczylo sie na zielono czerwonym blaskiem.
:// juz bitwa Albusa i Voldka była o 100 razy lepsza.. i bardziej szczegółowa..

Ale mimo wszystko.. Ostatnia czesc wyjasnia wszystko.. co jest przyczyną zaskoczenia oglądających .. Oczko) wiele faktów sie ujawnia..

__________________
Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć.
Wyślij prywatną wiadomość
~GinevraPotter F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 09-08-2011 15:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 79
Ostrzeżeń: 1
Postów: 76
Data rejestracji: 06.08.11
Medale:
Brak

film mi się strasznie podobał , to chyba moja ulubiona część : )
szkoda, że to ostatnia al w sumie do Harrego można wrócić zawsdze : )

__________________
OD SPRYTU ŚLIZGONÓW,
OD KRETYNIZMY PUCHONÓW
OD WIEDZY O WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE!


* * *


cdn.crushable.com/files/2011/05/Harry-Potter-cast2_l.jpg




* * *


Harry <3
Wyślij prywatną wiadomość
~HeadLiner2018 F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 09-08-2011 15:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 73
Ostrzeżeń: 0
Postów: 32
Data rejestracji: 10.07.11
Medale:
Brak

BOSKI był film! Tyle emocji , wzruszeń...Ach, w 70% filmu płakałam.Jednym słowem : G-E-N-I-A-L-N-Y
__________________
Od sprytu Ślizgonów
od kretynizmu Puchonów
i od Wiedzących-o-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE!



Pozdrowienia dla wszystkich Gryfonów!!!




Czczę Chrisa Martina za talent , za piosenki , za zespół Coldplay.
Wyślij prywatną wiadomość
~Draconis Owl F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 19-08-2011 15:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 423
Ostrzeżeń: 0
Postów: 97
Data rejestracji: 19.08.11
Medale:
Brak

Od samego początku bałam się iść do kina na tę część. Nie wiedziałam, co to będzie i jak zareaguję na to, że to już koniec. Zacznę od tego, że byłam na sali z okropną widownią - dzieciaki poniżej trzynastego roku życia (nie chcę tutaj nikogo obrażać), które śmiały się i gadały przez cały film, okropność!
Podobała mi się akcja i dynamika filmu, scena w Banku Gringotta, wspomnienie Severusa, Kamień wskrzeszenia, właściwie wszystko. ;) No dobrze, przesadziłam. Nie podobało mi się, jak profesor McGonagall powiedziała, że "zawsze chciała użyć tego zaklęcia" (teraz nie pamiętam już dokładnie); to miała być straszna scena, Hogwart w rękach śmierciożerców, a tu nagle zrobili z tego komedię. Wiem, że w filmie musiało być coś śmiesznego, ale wydaje mi się, że wystarczył już Neville i jego gadki do śmierciożerców. ;) Nie rozumiem też, dlaczego zmieniono kwestię pani Weasley na "nie w moją córkę, ty bestio!". I jeszcze to, że pominięto śmierć takich bohaterów, jak Lupin, Tonks, Fred, i tak dalej. Co prawda, martwe ciało Freda było na ekranie przez jakieś dwie sekundy, ale nawet nie zdążyłam się zorientować, że to był on. No i w końcu epilog, przy którym się popłakałam, czego powodem był głównie soundtrack. Nie podobała mi się koszula Albusa, zrobili z niego jakiegoś skejta, czy coś, a poza tym to Harry bardzo fajnie wypadł w roli tatusia. ;)
Ogólnie - film bardzo na plus, bilet zachowałam i wkleiłam do Insygniów śmierci jako pamiątkę na całe życie.
__________________
I have stuck with Harry until the very end!
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT