Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 211
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Twórczość Fanów
»» Fan Fiction
»»» [NZ] ,,[...]Wojna zmienia ludzi, zmieniła i jego...[...]" cz. 4(2012r)!!!
Drukuj temat · [NZ] ,,[...]Wojna zmienia ludzi, zmieniła i jego...[...]" cz. 4(2012r)!!!
~Red Crayon F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 14-10-2008 17:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 349
Ostrzeżeń: 1
Postów: 191
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Miło mi Kate, że ci się podoba. Uśmiech Ja też o śmierci Freda zaczęłam myśleć dużo później. Ginny nigdy nie lubiłam. Uśmiech Dlatego jest tu tak źle przedstawiona. Język Krum według mnie pasuje do Miony bardziej niż Ron. Na myśl paringu Ron - Hermiona dostaję drgawek... Uśmiech Dziękuję za W. Czuję się zawstydzona. ^^
__________________
Pessum Ire - Podążam ku zagładzie


]http://www.hogsme...rowstart=0 NOWY ODCINEK! REAKTYWACJA NA POWAŻNIE!
ZAPRASZAM CIĘ, drogi Gościu! ^^[/bcolor]
karola555@yahoo.de Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 15-10-2008 15:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Bardzo mi się podoba, Red Crayon. Oryginalny ciekawy pomysł. Opowiadanie nieco smutne, ale bardzo fajne. Ładnie sobie radzisz z ortografią i z interpunkcją, styl masz ładny. Prosiłaś o konstruktywną krytykę - wybacz, ale w tym momencie nie mam czasu. Wrócę tu jeszcze i skrytykuję, ten, albo następny odcinek. Na tę chwilę - podoba mi się.
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
~Destiny F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 15-10-2008 19:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 519
Ostrzeżeń: 0
Postów: 135
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nie mogę się doczekać, kiedy opiszesz rozmowę Harry`ego z Ronem (o ile w ogóle taka będzie miała miejsce). Na pewno będzie to ciekawe;f W ogóle następnego odcinka się nie mogę doczekać;) Pisałam ci już, że twoje ff mnie bardzo wciągnęło? Chyba pisałam, ale napiszę jeszcze raz;P
Wiesz co? Opisujesz bohaterów tak, jak ja ich widzę. Naprawdę trafiłaś w mój gust.
Pozdrawiam;*
__________________

Do lata, do lata, do lata piechotą będę szła...
Wyślij prywatną wiadomość
~madzia16 F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 17-10-2008 15:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 324
Ostrzeżeń: 0
Postów: 209
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Ten ff jest świetny. Jestem dość wybredna co do ff, ale ten mi się spodobał. Mam nadzieję, że nie będzie trzeba długo czekać na kolejny odcinek.Uśmiech
__________________
"-Zapytałam dziecko niosące świeczkę: - Skąd pochodzi to światło? Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął. - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.

Jonathan Carroll

"



,,Nie każda książka staje się legendą. To przywilej tekstów wyjątkowych, które tak mocno wrastają w świadomość narodową, że zaczynają nią rządzić"
Kamienie na szaniec
Wyślij prywatną wiadomość
~Maladie F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 17-10-2008 15:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3691
Ostrzeżeń: 2
Postów: 516
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Było parę literówek i źle postawionych kropek, ale poza tym ładne opowiadanie. Zainteresowało mnie i zdziwiło jednocześnie. Ron jest zdrajcą, Hermiona wyszła za Wiktora, Ginny myśli o rozwodzie z Harrym... Życie jest strasznie skomplikowane! Czekam na kolejny rozdział
__________________
Gdybyśmy cofnęli czas i naprawili wszystkie błędy, to czy świat nie byłby sztucznie idealny?

- Czy ty naprawdę jeszcze się nie zorientowałeś, że nienawidzę, gdy odpowiadasz pytaniem na pytanie?
- Naprawdę?


hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Malaga F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 17-10-2008 18:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1432
Ostrzeżeń: 1
Postów: 332
Data rejestracji: 14.10.08
Medale:
Medal

Hmm, jeśli chodzi o błędy stylistyczne i ortograficzne, to kilka, ale ja sie nie nadaje do ich wyliczania, bo i u mnie to leży i kwiczy (;
opowiadanie super. Jeśli chodzi o pomysł. Nie podoba mi się jednak jedna rzecz - Ron po stronie zła? Nigdy w życiu. Mógł czuć urazę do niego, mógł go nienawidzić, pobić, okraść, złamać mu różdżkę, nos, odbić żonę (haha, szkoda, że to jego siostra (; ), ale nie ma mowy o porywaniu siostrzenicy i żądania Ministerstwa jako okupu... To nie byłoby w jego stylu. Być może to tylko moja opinia - no, i zobaczymy co z tym zrobisz.
Poza tym wszystko super. Ginny zachowała się zak egoistyczna świnia, troszkę jak nie Ginny. No i rozpad małżeństwa Hermiony i Rona...
Jednym słowem bohaterowie tu nie pasują, ale to dobrze. "Wojna zmienia ludzi(...)" (;
Czekam na dalej! Bo jest super. Mimo wszystko!
Wyślij prywatną wiadomość
~mistake F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 17-10-2008 19:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2208
Ostrzeżeń: 2
Postów: 999
Data rejestracji: 13.09.08
Medale:
Brak

Bardzo spodobało mi się, że postanowiłaś połączyć Hermionę z Wiktorem. Nigdy nie przepadałam za paringiem Hermiona & Ron. Gdy w sieci odnajdywałam takiego bloga, to aż mnie trzęsło. Co do Ginny - tak jak Ty jej nie lubię. Gdy okazało się, że została żoną Harry'ego chciałam po prostu porzucić HP. Zawsze wolałam, aby Harry był z panną Granger.
Co do opowiadania. Bardzo mi się podoba jak piszesz, dobrze się czyta, opowiadanie jest oryginalne. Czekam na kolejny świetny rozdział!
Wyślij prywatną wiadomość
~Harry Potter 9 F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 17-10-2008 19:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 208
Ostrzeżeń: 0
Postów: 45
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Pomijając mój gust, skomentuję. Podobało mi się - tekst jest poprawnie i ciekawie napisany. Naprawdę zrobiło się interesująco i mrrrocznie Oczko. Jestem ciekaw kolejnych zachowań Rona i rozwoju rzeczy.
Krum według mnie pasuje do Miony bardziej niż Ron. Na myśl paringu Ron - Hermiona dostaję drgawek...

To jest chyba jedna rzecz, w której jesteśmy jednomyślni.

Pozdrawiam i czekam na kolejną część.
__________________
Od chytrości Ślizgonów,
Kujonstwa Krukonów,
Niechęci do walki Puchonów
Chroń nas Gryffindorze!


Pokaż na co cię stać,
Ale nie jeden raz.
Słuchaj słuchaj jaj jaj
Piękne słowa
Mówią wszystko
Lecz nie zmienią nic
Nie zmienią nic
Nie zmienią nic...


To nadal ja - Wasz Harry Potter 9!

hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,ona.gif

www.hogsmeade.pl/...ead_id=679
Lookniesz? Przyjmij do wiadomości, że linki nie gryzą...
www.pilkarz.ad2.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Red Crayon F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2008 14:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 349
Ostrzeżeń: 1
Postów: 191
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Dziękuję za komentarze - te przychylne i te mniej miłe. xD Chciałam was tylko poinformować, że napiszę jeszcze tylko dwa albo trzy rozdziały. Chcę zamknąć to opowiadanie, gdyż zaczęło mnie męczyć.Akurat po tych dwóch częściach skończą mi się pomysły na złego Rona, a nie zamierzam pisać na siłę. Odcinek powstaje już w zeszycie. Tym razem chyba jednak nie będziecie zachwyceni, ponieważ zmieni się trochę klimat FF.
__________________
Pessum Ire - Podążam ku zagładzie


]http://www.hogsme...rowstart=0 NOWY ODCINEK! REAKTYWACJA NA POWAŻNIE!
ZAPRASZAM CIĘ, drogi Gościu! ^^[/bcolor]
karola555@yahoo.de Wyślij prywatną wiadomość
~Tanya F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2008 16:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5038
Ostrzeżeń: 0
Postów: 355
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Trochę dawno mnie tu nie było. Spokojnie. Zaległości nadrobione.
Chciałam tylko zaznaczyć, że Twoje opowiadanie jest świetne. Naprawdę! Pomysł, styl pisania- wszystko jest świetne. Bardzo mi się podoba, ale to bardzo. Jestem ciekawa jak dalej potoczy się akcja, rzecz jasna, czekam na następną część. Tylko szkoda właśnie, że zamierzasz dodać jeszcze tylko dwie lub trzy części... Mimo wszystko rozumiem Cię doskonale.
No i czekam. : ]
__________________
s3.amazonaws.com/hottopic_shockhound_production/images/20817/67557_GunsNRoses_003.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~czarodziej F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2008 21:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 218
Ostrzeżeń: 2
Postów: 89
Data rejestracji: 02.10.08
Medale:
Brak

super! naprawde bardzo mi sie podoba Rozbawiony jest takie.. inne. Ron jako czarny charakter - genialnie. Jako zagorzała fanka pary Hermiona/Ron będę tkwić w cichej nadziei że coś z tego jeszcze będzie, a Kruma nie lubie ;p
Co do wątku Ginny/Harry to nawet dobzre z tym rozwodem, jakoś nigdy nie przepadałam za Ginny (nie to żebym Harrego lubiła, po prostu oboje nie przypadli mi do gustu ;p). Co by tu jeszcze dodac... hmmm.. Myśli Georga po prostu boskie, az się wzruszyłam, tak jak ktoś wcześniej napisał z książce nie dąło się odczuć ogromnej straty jaką była smierć Freda, myśle ze to jedna z tych spraw których zabrakło w książce.
Oczywiście daję wybitny Uśmiech za fabułe, za świetne pomysły, za napisanie, no i za zaproszenie xD


p.s aaach! zapomniałam dodać ;p czekam z niecierpliowścią na ciąg dalszy ^^^
Edytowane przez czarodziej dnia 19-10-2008 21:47
666 Wyślij prywatną wiadomość
~Rock_Idiot F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 21:21
Zbanowany

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1182
Ostrzeżeń: 2
Postów: 401
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ponieważ jestem dłużnikiem komentarzy, a RC przyciska mnie do ściany, to komentujęRozbawiony
a)To jest genialne
CoolTo jest wspaniałe
c)To jest fantastyczne.
Rozbawiony
W każdym razie.
RC, używasz ładnego języka. Zdania są poprawnie zbudowane, fabuła ciekawa, problematyka również.
Skąd ty bierzesz tyle pomysłów?
Ale i tak tęsknie za Mistrzem EliksirówRozbawiony
POza tym sądze, że oceny mówią same za siebie.
6 Wybitnych i jedno Powyzej Oczekiwań.
Błędy jutro.
Buźźźźka xD
__________________
Boże, jak ja nie znoszę tych, co są jak trzcina na wietrze
Wyślij prywatną wiadomość
N
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 06-11-2008 10:28
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Bardzo mi się to podoba! Kawał dobrej roboty Uśmiech. Niektóre FF są strasznie przynudzające w ogóle denne. Ale nie Twój Uśmiech. Pisz dalej! Czekam na kolejne częściUśmiech. Życzę weny twórczej i powodzenia!

P.S Błędów nie widzę, może jestem ślepy ale nie widzę xD.
Wyślij prywatną wiadomość
~Mysza Voldemort F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 24-11-2008 17:18
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 147
Ostrzeżeń: 1
Postów: 124
Data rejestracji: 03.09.08
Medale:
Brak

Bardzo fajne opowiadanie. Dopiero dzisiaj je zauważyłam i przeczytałam wszystkie trzy rozdziały.
Naprawdę ciekawa akcja i fabuła. Aż chce się czytać
Nie mogę się doczekać cd. Dowcipniś
__________________
/skasowano
Wyślij prywatną wiadomość
~harrypottertomojezycie F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 26-12-2008 19:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 328
Ostrzeżeń: 0
Postów: 123
Data rejestracji: 26.12.08
Medale:
Brak

Skoro mam zaproszenie, to jestem Oczko.
Opowiadanie jest najdenniejszym opowiadaniem jakie czytałam. Bez obrazy, rzecz jasna. Fabuła w ogóle nie trzyma się kupy, Ron po złej stronie? Przecież to niemożliwe! Nie podoba mi się od początku do końca. Beznadziejny pomysł na ff.
__________________
Wyślij prywatną wiadomość
~Thilde F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 27-12-2008 16:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 49
Ostrzeżeń: 2
Postów: 109
Data rejestracji: 14.12.08
Medale:
Brak

Najlepsze ff jakie kiedykolwiek czytałam. Świetny pomysł, ciekawy styl. Ja również nie zauważyłam żadnych błędów. Z niecierpliwością czekam na kolejną notkę xD I daję oczywiście WYBITNY.

!!POZDRAWIAM!!
__________________
Thilde


"Spójrz na mnie - wyszeptał.
Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach znikło, stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harrego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył."
hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,on.gif

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"

Edytowane przez Thilde dnia 27-12-2008 16:24
Wyślij prywatną wiadomość
~Mandarynka F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2008 10:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Barman w Dziurawym Kotle
Punktów: 1332
Ostrzeżeń: 3
Postów: 519
Data rejestracji: 25.12.08
Medale:
Brak

Gdzie jesteś, ach, gdzie jesteś? Masz racje. Pisanie na siłę to nie to samo co pisanie z chęci, przy Wenie. Pięknie. Jaki Ty dziewczyno masz talent. Przeczytałam wszystkie trzy części jednym duszkiem. Normalnie łezka zakręciła mi się w oku. Tak pięknie przekształciłaś "dobrego Rona" w "złego Rona", że nawet nie zdążyłam tego pojąć. Tak pięknie opisane uczucia, narracja... Rany. Super.

Pozdrawiam Ciebie i Twojego Wena, żeby ruszył swoje cztery litery (mimo iż Wen to trzy litery, ale może to rodzaj żeński?)
__________________
'Złota gwiazdka spłynęła bokiem po jego skroni i policzku, po czym wsiąkła w poduszkę'
- Córka Robrojka - M. Musierowicz
~ ~ ~

'Miłość jest ślepa. Im mocniej się kogoś kocha, tym bardziej irracjonalnie się postępuje'
- Księżyc w nowiu - S. Meyer
~ ~ ~

'Życie jest różne, dobre i złe, naturalnie. Ale jak ktoś je widzi na czarno, to od razu stwierdza, że je zna, a jak na biało czy tam na różowo, to - że nie ma się o życiu pojęcia'
- Niespokojne godziny - I. Jurgielewiczowa
~ ~ ~

'Jeśli będziesz szanował tylko prawdę, nie będziesz miał wiele do szanowania. Dwa plus dwa równa się cztery, to będzie jedyny obiekt twojego szacunku. Poza tym będziesz stykał się z rzeczami niepewnymi: uczucia, normy, wartości, wybory - to wszystko konstrukcje delikatne i płynne. Nie ma w nich nic z matematyki. Szacunkiem darzy się nie to, co jest zatwierdzone, lecz to, co jest proponowane'
- Dziecko Noego - E. E. Schmitt
~ ~ ~

'To zabawne, do czego człowiek robi się zdolny, kiedy w grę wchodzi coś, czego nie można mieć'
- Przed świtem - S. Meyer
~ ~ ~

'Bo [wszystko] jest proste. Trzeba w to wierzyć. Wiedzieć czego się chce i do tego dążyć'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Miłość jest okrutna i bezwzględna. Trzeba stale mieć się przed nią na baczności. Strzec siebie przed jej otchłanią. I kochać świat. To wystarczy. By poczuć się szczęśliwym'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Najgorszy z życiowych błędów polega na tym, że jesteśmy tacy, jakimi chcą nas widzieć inni ludzie'
- Ja tego nie przeżyję! - R. Rushton
~ ~ ~

'Czasami musimy ludzi ranić, by się nie rozpaść. Ale musimy robić to z miłością, i tyle'
- Egzamin dojrzałości - L. Lowry
~ ~ ~

'Sława i wsparcie fanów oznacza, iż należy pomóc innym w realizacji ich marzeń. A to, że czyjeś marzenia niekoniecznie wiążą się z telewizyjnymi kamerami i mnóstwem pieniędzy , wcale nie oznacza, że są one mniej ważne'
- Moja siostra jest gwiazdą pop - K. Greene
Wyślij prywatną wiadomość
~Red Crayon F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2008 11:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 349
Ostrzeżeń: 1
Postów: 191
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Dziękuję wam wszystkim za te miłe komentarze. Uśmiech harrypottertomojezycie - Dlaczego uważasz, że to niemożliwe aby Ron był po złej stronie? W fanfiction wszystko jest możliwe, a już zwłaszcza po zakończeniu akcji z książki. Ja uważam, a popiera mnie w tym dużo osób, że po tych wszystkich wydarzeniach wymienionych w moim FF Ron miał prawo się zmienić. Po przeczytaniu następnego odcinku, ostatniego zresztą, po którym będzie tylko epilog, dowiesz się o co chodziło. A denność opowiadania tłumaczy się zwykle kiepskością warsztatu, ubogością słownictwa itd, a nie tymi powodami, które wymieniasz. Ale i tak szanuję twoje zdanie.

Aktualnie jestem w trakcie przepisywania ostatniego odcinka, który mam już napisany na brudno. Po nim nastąpi tylko krótki epilog. Uśmiech
__________________
Pessum Ire - Podążam ku zagładzie


]http://www.hogsme...rowstart=0 NOWY ODCINEK! REAKTYWACJA NA POWAŻNIE!
ZAPRASZAM CIĘ, drogi Gościu! ^^[/bcolor]
karola555@yahoo.de Wyślij prywatną wiadomość
~fantastic F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 13-07-2009 10:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 465
Ostrzeżeń: 0
Postów: 95
Data rejestracji: 09.07.09
Medale:
Brak

teen twój fanfik :d jest swietny .! :D
Ja tam wolalam zeby Harry ożenił sie z Cho a nie z Ginny, nigdy jej nie lubilam :] a Hermiona i Krum - super ;)
dobrze ze ona zostawila Rona, nie pasowali do siebie xxx
ogólnie dalam wybitny, nie zwracam uwagi na bledy bo to wszystko jest do pozniejszego poprawienia :D ale mówiac szczerze to swietne to jest ;x
czeakam na kolejna czesc :D
Wyślij prywatną wiadomość
~bwbasia12 F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2009 13:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Goblin
Punktów: 39
Ostrzeżeń: 0
Postów: 17
Data rejestracji: 07.08.09
Medale:
Brak

Wszystkie rozdziały mi się podobają.
Masz bardzo ciekawe pomysły : Hermiona&Krum, Ron po ciemnej stronie, tylko to o Ginny i Harrym ... Intrygujący ten fick, czekam na dalsze częścii Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Wybitny Wybitny 85% [34 głosów]
Powyżej oczekiwań Powyżej oczekiwań 10% [4 głosów]
Zadowalający Zadowalający 5% [2 głosów]
Nędzny Nędzny 0% [Brak oceny]
Okropny Okropny 0% [Brak oceny]
RIGHT