Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 305
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Hobby
»»» Pisarstwo
Drukuj temat · Pisarstwo
~Sandra F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 12-08-2011 17:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 160
Ostrzeżeń: 0
Postów: 71
Data rejestracji: 27.06.10
Medale:
Brak

Ja na przykład lubię pisac wiersze i opowiadania, najczęściej mi się udają, ale czasem opowiadania są do bani ... hjehje...

Czarodziejka: Autorka tematu zapomniała chyba napisać rozwinięcie. Pozwolę sobie zrobić to za nią.
Lubicie pisać? Jeśli tak, to co? Macie wiernych czytelników, czy piszecie "do szuflady"?

__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy-O-Własnej -Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !!!


"ŚMIERC BĘDZIE OSTATNIM WROGIEM, KTÓRY ZOSTANIE ZNISZCZONY"

"ŻADEN NIE MOŻE ŻYC, GDY DRUGI PRZEŻYJE."


-Nie możecie tego zrobic bez mojej zgody, no i musielibyście miec kilka moich włosów.
-No i w tym nasz plan się wali, to fakt -powiedział George. - bo przecież nie zdobędziemy paru włosów bez twojej zgody.
-No jasne, jest nas tylko trzynaścioro na jednego faceta, któremu nie wolno urzyc czarów, nie mamy szans -dodał Fred.

Edytowane przez Czarodziejka dnia 08-10-2013 23:47
Wyślij prywatną wiadomość
~cukrowamyszka F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 12-08-2011 17:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 181
Ostrzeżeń: 0
Postów: 25
Data rejestracji: 20.07.11
Medale:
Brak

Pamiętniki, opowiadania, wypracowania... Też lubię Uśmiech Ostatnio próbuję pisać książki ^^
__________________
"Sekretne utrapienia Harry'ego Pottera... ach, mój Boże, Potter, co ciebie znowu trapi?"
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 12-08-2011 18:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Pewnie, ze lubię pisać, a najbardziej to teksty piosenek Uśmiech. A z polskiego to najbardziej lubię charakterystyki- zawsze mam piątki i szóstki Język.
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~Serena F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 12-08-2011 18:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 460
Ostrzeżeń: 0
Postów: 117
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Brak

Książkę zaczęłam pisać na początku podstawówki, ale znudziło mi się po 30 stronach. Zbyt skomplikowałam sobie fabułę i nie umiałam się z tego wyplątać. Teraz też mam skłonności do nadmiernego komplikowania fabuły w wypracowaniach, bo choć na polskim piszemy głupoty typu rozprawka to np. na niemieckim dostajemy obrazki i musimy ułożyć z nich historię. W mojej zwykle jest kilka trupów. Ale lubię pisać ogólnie.
__________________
Uwielbiam pytać innych co o mnie sądzą
Ponieważ uwielbiam słuchać jak bardzo się mylą

Pijesz? Nie! Polisz? Nie! Narkomania? Nie! A może... Harry Potter...? TAAK!

I pozdrawiam wszystkich, którzy z nieznanych mi powodów mnie pozdrawiają.
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermionka111213 F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 14-08-2011 10:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2002
Ostrzeżeń: 1
Postów: 610
Data rejestracji: 27.03.11
Medale:
Brak

Uwielbiam pisać opowiadania. Zawsze jak coś mnie trafi, to potrafię pisać godzinami. Niestety po czasie tracę wenę i te chęci zanikają. x.x
__________________
"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą..."
__________________________
Bardzo mocno pozdrawiam właśnie... ciebie. ;D
Podpisano: Przyszła pani Malfoy. <3
Wyślij prywatną wiadomość
~kleopatra1989 F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 14-08-2011 10:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 329
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 01.05.10
Medale:
Brak

Ja przelewam na "papier" przeróżne moje opowiadania czy książki. Zaczęłam chyba z dziesięć lat temu. Kiedy teraz czytam moje pierwsze "wypociny" to zawsze sie uśmieje (są tak kiepskie, że aż śmieszne) no ale trening czyni mistrza. Kiedy tylko przyjdzie mi do głowy jakiś pomysł siadam przy kompie i piszę. Naprawdę polecam to wszystkim.
Pozdrawiam młodych pisarzy Język
Wyślij prywatną wiadomość
~Albus Severus Potter 97 F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 14-08-2011 10:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 118
Ostrzeżeń: 1
Postów: 31
Data rejestracji: 03.08.11
Medale:
Brak

Ja też mam szóstkę z polskiego i kocham pisać opowiadania różnego rodzaju.Niedawno zacząłem pisać bloga o życiu Harrego po bitwie o hogwart. To link: www.hp-krajobrazpobitwie.bloog.pl








Wyślij prywatną wiadomość
~mrsRadcliffe F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 14-08-2011 12:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1306
Ostrzeżeń: 1
Postów: 382
Data rejestracji: 20.03.10
Medale:
Brak

Ja piszę od paru lat. Zaczęło się od kont fikcyjnych na nk, a teraz przeniosłam się na onet. Nie uważam się za nie wiadomo jak dobrą z pisania, ale sprawia mi to przyjemność i chyba tak powinno być. :)
__________________
29.media.tumblr.com/tumblr_lppcll6mIl1qa1id2o5_250.gif
30.media.tumblr.com/tumblr_lpmf4etH1n1qdwjb5o3_r2_250.gif

"Ich obecność była jego odwagą, to ona sprawiała, że był w stanie robić krok za krokiem. "
Wyślij prywatną wiadomość
~Gryf5r F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 14-08-2011 12:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 673
Ostrzeżeń: 0
Postów: 162
Data rejestracji: 08.08.11
Medale:
Brak

Opowiadania, wypracowania na temat książek, zapisuję też cytaty, kiedyś pisałam pamiętnik, ale go zaniedbałam niesystematycznością, zastanawiam sie nad napisaniem własnej książki =)
__________________
Rzecz nie jest w tym jaki jesteś, lecz jaki nie jesteś. "
Albus Dumbledore
Wyślij prywatną wiadomość
~Sailor Mars F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 22-08-2011 22:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 369
Ostrzeżeń: 0
Postów: 74
Data rejestracji: 10.04.11
Medale:
Brak

Właśnie przymierzam się do kupienia specjalnego zeszytu, bo zdałam sobie sprawę, że mam nieskończone pokłady pomysłów. Z języka polskiego miałabym 6, gdyby chciało mi się oddawać prace w terminie. Ech... Ale już kilka lat temu napisałam dwie pseudo-książki Happy.
Wyślij prywatną wiadomość
~GryffindorLions F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2011 23:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 68
Ostrzeżeń: 0
Postów: 16
Data rejestracji: 25.08.11
Medale:
Brak

Pisać zawsze kochałam, kocham i kochać będę. Piszę już od przeszło trzech lat, zawsze na onecie, ale to były banalne historie, bez większej fabuły i chyba żadnego opowiadania do tej pory nie skończyłam. Większe rzeczy piszę raczej dla siebie. Moja polonistka zawsze mi powtarzała, że mam talent i że jakbym się bardziej przyłożyła to na pewno miałabym 6 z polskiego. Niestety jestem leniem.
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów,
Kretynizmu Puchonów,
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów,
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE!

Jeśli sądzisz, że w dobie komputerów sztuka czytania zanikła, zwłaszcza wśród dzieci, to niezawodny znak, że jesteś MUGOLEM!
yourmentions.tumblr.com Wyślij prywatną wiadomość
~Blackie Black F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 06-10-2011 19:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 700
Ostrzeżeń: 0
Postów: 134
Data rejestracji: 01.01.11
Medale:
Brak

Uwielbiam pisać!

Wypracowania są moją mocarną stroną, więc dostaję z nich te najwyższe oceny i uznanie nauczycielki czy nauczyciela. Piszę pamiętnik z każdym szczegółem dnia, więc zazwyczaj notatka z jednego dnia zajmuje mi 10 stron Zawstydzony Też piszę opowiadania i mam zamiar za jakiś czas wrzucić je na Hogsmeade, a wtedy zmierzę się z prawdziwą krytyką. Oby poszło dobrze Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Laufey F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 06-10-2011 19:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 677
Data rejestracji: 15.05.10
Medale:
Brak

Kocham pisać <3
Od samego początku, kiedy znałam jako tako zasady poprawnego pisania próbowałam coś naskrobać. Marzyło mi się bycie młodą Rowling. ^^ Jednak, jak się przekonałam - brakowało mi prawie wszystkiego. xD Kiedyś pisałam FF o Draconie i jakiejś wymyślonej przeze mnie postaci, kiedy indziej pisałam Dramione i inne tego typu... A raczej próbowałam pisać, bo w tamtym wieku to była gryzmolenie a nie pisanie. Teraz idzie mi lepiej, znacznie lepiej. Ostatnio jednak ma kapryśna wena znów mnie opuściła i muszę czekać, aż znów mnie zaszczyci swoją obecnością. Obecnie piszę jedno FF i jedno opowiadanie, którego tematyki nie zdradzę... Zawstydzony
Jednak pisząc teraz te rzeczy nie zamierzam ich gdziekolwiek zamieszczać, chwalić się nimi czy coś... To jest tylko dla mojego użytku...
__________________
i47.tinypic.com/2quj72s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Seva F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 06-10-2011 20:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1036
Ostrzeżeń: 1
Postów: 335
Data rejestracji: 18.09.11
Medale:
Brak

Obecnie piszę jedno FF i jedno opowiadanie, którego tematyki nie zdradzę... Zawstydzony
Jednak pisząc teraz te rzeczy nie zamierzam ich gdziekolwiek zamieszczać, chwalić się nimi czy coś... To jest tylko dla mojego użytku...

Dlaczego?
Sorki za wścibskość, ale pozwól, że podam taki przykład:
Pewnego razu młody chłopak 10-12 lat siedział w domu grając w jakąś planszówkę z tatą, nagle przyszli do niego koledzy.
-Idziesz z nami na narty? -zapytał jeden z nich
-Nie, nie chce mi się, właśnie gram z tatą -odparł chłopiec
-No weź chodź, będzie fajnie! Jeszcze nigdy z nami nie byłeś, może to polubisz -zachęcał go kolega
-No dobrze, już dobrze pójdę, na ten głupi stok.. -odparł w końcu
Na miejscu chłopiec wypożyczył narty i strój, zaczął zjeżdżać, i co się okazało? Okazało się, że jest z nich najlepszy, od tamtej pory zaczął codziennie chodzić pojeździć, poskakać, by w końcu otrzymać puchar z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem: Adam Małysz.
tak to wszystko prawda, więc czemu Ty nie umieścisz swoich tekstów?
Ujawniając je innym, pokazujesz, że jesteś odważna i nie obchodzi Cię zdanie źle nastawionych, bo przecież praktyka czyni mistrza Uśmiech
__________________
"The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure" - Severus Snape

Pozdrawiam Cię drogi Gościu

Oraz zapraszam do bardo ciekawej opowieści o bratanicy Bellatrix Lestrange, córce Hermiony Granger, oraz dziecku Severusa Snape'a Oczko
klik-->http://hogsmeade....ad_id=5645 klik<---


Od głupoty Gryfonów
Od kretynizmu Puchonów
i od przemądrzałości Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

dulcyneabest.blox.pl/resource/snape.jpg
<3

- Profesorze Snape? - Harry stał przy swoim miejscu i jakoś dziwnie się uśmiechał.
- Tak, Snape? - odparł zapytany.
Harry rozejrzał się, upewniając, czy wszyscy słuchają.
- Chciałem tylko podziękować, ojcze.
I usiadł.
A wraz z nim kilka ciał uderzyło o podłogę. Może więcej niż kilka. Minerwę złapał Albus, a Sinistra wymsknęła się z rąk Flitwicka.
-To było dobre, panie Snape.
- Wiem. I myślę, że szybko się przyzwyczaję.

Kilka kolejnych osób przywitało się z podłogą. Ron był jedną z nich, a Hermiona tylko się uśmiechnęła, wylewając na niego wodą. Teraz wszystko miało być już dobrze.

~"Mroczny Znak" -Zilidya



"Zawsze
czułam się
jak obca osoba
gdy byłam dzieckiem"

Edytowane przez Seva dnia 06-10-2011 20:47
Wyślij prywatną wiadomość
~Tonki F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2011 14:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 824
Ostrzeżeń: 0
Postów: 212
Data rejestracji: 05.04.11
Medale:
Brak

Uwielbiam pisać, to bardzo odpręża. Z reguły zajmuję się tylko pisaniem FanFicków, głównie o tematyce Potterowej. Kiedy próbuję napisać coś "swojego", w mojej głowie powstaje bałagan: mam zbyt dużo pomysłów i nie potrafię ich uporządkować. Lubię także pisać wiersze, chociaż piszę je rzadziej. Przelewanie emocji na papier to coś wspaniałego: wyzbywamy się złości, smutku lub tęsknoty wraz z każdym napisanym słowem. Niestety, moja wena bywa kapryśna i czasami znika bez ostrzeżenia. ;>
__________________
25.media.tumblr.com/8f647e6fa017326234f7f4c74628d296/tumblr_mgjbgm4xUU1riy6v2o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~SweetSyble F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 04-01-2012 20:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1942
Ostrzeżeń: 0
Postów: 338
Data rejestracji: 14.12.11
Medale:
Brak

Ja bardzo chciałabym pisać. Zazdroszczę wszystkim którym się to udaję i życzę poeodzenia. Brakuje mi pomysłu. Napisałam, a raczej zaczęłam pisać opowiadanie, ale nieststy po napisaniu 4 fragmentów stwierdziłam, że jest do niczego. Nie potrafię pisać opowiadań dla dojrzałych osób, bo jak coś napiszę to jest okropnie dziecinne. Na polskim radzę sobie bardzo dobrze, a nawet bardzo lubię ten przedmiot i jestem w nim najlepsza z klasy. Uwielbiam pisać wypracowania (nie tylko z polaka),listy, opowiadania, zaproszenia, zgłoszenia, wiersze, streszczenia, i wszelkiego rodzaju prace, ale musi być temat. Jeśli chodzi o jakies rysunki zawsze znajdę pomysł, ale na pisanie nigdy. Więc podsumowując umiejętność pisania książek blogów i innych jest na długiej liście moich marzeń.
__________________
...:::TABLICA OGŁOSZEŃ:::...

Moje FFs pt. Z pamiętnika Vicki i Weasley'ów:
Chory pomysł bliźniaków
oraz,
To nie Twoja wina...


26.media.tumblr.com/tumblr_l8nvcafSVa1qd0v72o1_500.gif
http://hogsmeade.pl/groups.php?group_id=44 Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 04-01-2012 21:49
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Fabuła to moje przekleństwo. Gdy tylko próbuje napisać, jakiś dłuższy fragment, to robi się masło-maślane, praktycznie o niczym. Krótsze opowiadania, o zadanym temacie, idą mi znacznie lepiej. Jednym z moich marzeń, jest napisanie książki, może jakiegoś kryminału. Podziwiam ludzi, którzy mają fajny pomysł i potrafią to przenieść na papier ( czy tam do Worda ;D ).
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~darth ithilnar F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 04-01-2012 23:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 251
Ostrzeżeń: 0
Postów: 57
Data rejestracji: 02.11.11
Medale:
Brak

Pisanie to coś, bez czego nie mogłabym żyć (drugą czynnością jest czytanie). W szkole pisałam różne wiersze (trochę ich się nawet zachowało), ale jednak stwierdziłam, że poezja nie jest dla mnie. Proza - to co innego. Pisałam opowiadania, zaczęłam kiedyś nawet powieść, ale ten pomysł porzuciłam. Teraz podeszłam do tej sprawy poważniej i ukończyłam (niemal - bo zawsze jest coś do poprawienia) pierwszy tom powieści fantasy i napisałam kilka opowiadań toczących się w wymyślonym przeze mnie świecie i dotyczących jego historii. Zresztą, mam sporo notatek, tabel itp. dotyczących tego świata, historii, religii itp., i na ich podstawie tworzę kolejne opowieści.
Uwielbiam pisać, więc mimo tego, że na razie piszę do szuflady, sprawia mi to ogromną radość.
__________________
A reader lives a thousand lives before he dies. The man who never reads lives only one (George R.R. Martin)
Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 10-02-2012 20:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Kiedyś pisałam wiersze Rozbawiony ale takie głównie na dzień babci czy coś. Teraz głównie opowiadania, ale chyba nie mam zbyt dużo weny twórczej ostatnio no i wyobraźnia mi jakoś uciekła z głowy..
__________________
Al PACZino, capuccino ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~Evans558 F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 05-04-2012 22:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1246
Ostrzeżeń: 0
Postów: 286
Data rejestracji: 28.12.11
Medale:
Brak

Uwielbiam pisać! Najlepiej wychodzą mi opowiadania (najczęściej FanFiction, ale nie tylko ^^), czasem napiszę jakieś drabble. Opowiadania piszę na podstawie moich własnych doświadczeń i weny, która najczęściej dopada mnie w kościele na kazaniu xD.
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!


25.media.tumblr.com/tumblr_luqargTJzo1r1gjf0o6_250.gif
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT