Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 384
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Hobby
»»» Pisarstwo
Drukuj temat · Pisarstwo
~Lily Evans Potter F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 05-04-2012 22:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1208
Ostrzeżeń: 0
Postów: 248
Data rejestracji: 05.02.12
Medale:
Brak

Zazwyczaj jak cos pisze to jest to cos do szkoły. Z własnej woli piszę czasami z koleżankami jakies śmieszne rymowanki.
__________________
Gdy rozum śpi, budzą się upiory - Goya

Są dwa sposoby na zycie. Jeden to życie tak, jakby nic nie było cudem. Drugi to życie tak, jakby wszystko było cudem - Albert Einstein

Pozdrawiam Cię drogi Gościu

userserve-ak.last.fm/serve/252/61560135.gif


28.media.tumblr.com/tumblr_lt5mysrREb1qhigt0o1_500.gif

24.media.tumblr.com/tumblr_le2yoijEop1qei4vno1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Mrs_Lupin F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 05-04-2012 23:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 41
Ostrzeżeń: 0
Postów: 12
Data rejestracji: 04.04.12
Medale:
Brak

Pisarstwo? Pisanie to CAŁE MOJE ŻYCIE. Piszę opowiadanie, wiersze, wypracowania... i TO KOCHAM! Potrafię to robić, to mój największy talent. Dobieranie słów. Poezja. Powieści. Czytam i w ten sposób pogłębiam umiejętności twórczego pisania. Z tym wiążę moje dorosłe życie. MOJE CAŁE ŻYCIE
__________________
Od przebiegłości ŚLIZGONÓW
Od kretynizmu PUCHONÓW
Od wiedzy o własnej wszechwiedzy KRUKONÓW
Chroń nas GRYFFINDORZE
Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego!
...Jeśli przemierzając kiedykolwiek zalane nocnym światłem korytarze Hogwartu usłyszysz odgłos kroków... zanim zaczniesz krzyczeć i uciekać... pamiętaj o jednym. Huncwoci uwielbiają robić kawały ^^
Koniec psot!
http://remus-lupin-kochajacy-wilkolak.blogspot.com Wyślij prywatną wiadomość
~xowiki F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 11-04-2012 21:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 588
Ostrzeżeń: 0
Postów: 115
Data rejestracji: 13.11.11
Medale:
Brak

Pisanie jest dla mnie jak tlen. Piszę, kiedy jestem zła, smutna, szczęśliwa. Gdy nie radzę sobie z nadmiarem emocji, które we mnie siedzą. Uwielbiam przelewać uczucia na papier i chyba radzę sobie z tym nie najgorzej. I przede wszystkim piszę dla siebie a nie, by zdobywać tym laury i pochwały. Nie powiem, miło jest, gdy ktoś doceni twoją ciężką pracę, ale przede wszystkim ważne, by samemu być z niej zadowolonym. A to naprawdę rzadko mi się zdarza. Jestem swoim najsurowszym krytykiem Uśmiech
__________________
~ ~ * ~ ~

- Lily... Przez tyle lat
- Zawsze



Kto ci podbił oko, Granger? Chcę mu posłać kwiaty


A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?


Może jest, a może go nie ma,ale pozostaje faktem, że potrafi się poruszać szybciej niż Severus Snape, gdy mu się zagrozi szamponem



Pozdrowienia dla mojego kochanka i żony. Oni wiedzą, o kogo chodzi xD

Buziaki misie <3
http://story-dhl.blogspot.com Wyślij prywatną wiadomość
~Ms_Kane F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 04-05-2012 19:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2978
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,256
Data rejestracji: 24.04.12
Medale:
Brak

Ja lubię pisać tylko i wyłącznie opowiadania ale czasem mi nie wychodzi.
__________________

media.giphy.com/media/A4YfNX2iXFsGY/giphy.gif
37.media.tumblr.com/tumblr_m02xnz7lL01qju7t7o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Elvira F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 08-07-2012 12:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 58
Ostrzeżeń: 1
Postów: 43
Data rejestracji: 07.07.12
Medale:
Brak

Ja bardzo lubię pisać, opowiadania, inne rzeczy mi nie wychodzą. Zazwyczaj mam mnóstwo pomysłów, ale często się lenię...
Wyślij prywatną wiadomość
~Annee F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 13-08-2012 12:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 984
Ostrzeżeń: 1
Postów: 235
Data rejestracji: 04.12.11
Medale:
Brak

Kocham pisać! kiedyś próbowałam pisać książkę, ale potem stwierdziłam, że wszystko wyszło do bani i nie miałam już żadnych ciekawych pomysłów. Tak więc wolę pisać opowiadania, może za jakiś czas postaram się znowu napisać coś dłuższego.
__________________
Albus Severus
Pochodzenie imion syna Harry'ego
- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem.


fs1.cyworld.vn/data2/2009/07/17/063/1247818263943244_file.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Victim F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 13-08-2012 13:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1579
Ostrzeżeń: 0
Postów: 377
Data rejestracji: 03.07.12
Medale:
Medal

Lubię wymyślać różne historie itd., ale nie zawsze je spisuję... Chociaż lubię to robić, ale wyłącznie do szufladki ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~Hannibal F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 13-08-2012 14:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Horkruks
Punktów: 7188
Ostrzeżeń: 0
Postów: 2,127
Data rejestracji: 04.04.12
Medale:
Brak

Tworzyłam, tworzę i tworzyć będę. Moja artystyczna natura odezwała się jeszcze zanim umiałam pisać, więc męczyłam rodzinę, dyktując teksty moich pierwszych "dzieł". Zaczęłam od... eheh.. nazwijmy to "Kubusiowo Puchatkowym fanfiction", aż poprzez dramione i krótkie, niezbyt zwięzłe opowiadania podobnego pokroju, doszłam do makabrycznych, krwawych opowieści o III wojnie światowej i apokalipsie w najróżniejszych odsłonach.
Poezja? Jeszcze pół roku temu napisanie wiersza było dla mnie rzeczą niewykonalną, a teraz bez przerwy spisuję moje nawiedzone przemyślenia.
W ciągu 7-8 lat uzbroiłam się w niemalże setkę zeszytów, zeszycików i brulionów, zapisanych białymi wierszami, opowiadaniami i innymi dziełami. Zdarzało mi się publikować to i owo na blogach, jednak wolę moje opowieści zatrzymać przy sobie, dla siebie - są w pewnym sensie częścią mnie.
__________________

24.media.tumblr.com/tumblr_lhagp76XxW1qeyk51o1_500.gif

Edytowane przez Hannibal dnia 13-08-2012 14:55
http://hannibal-fucking-winchester.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~marihermiona F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 23-08-2012 14:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1058
Ostrzeżeń: 1
Postów: 541
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

Ja kocham pisać wiersze i to mi nawet wychodzi. Brałam udział w dość wielu konkursach poetyckich i odnosiłam sukcesy.
__________________
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
!Milva F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 09-03-2013 16:19
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1767
Ostrzeżeń: 0
Postów: 440
Data rejestracji: 09.02.13
Medale:
Brak

Swego czasu sporo pisałam chociażby dla samej siebie. Nauczycielka w podstawówce dala mi powera mówiąc, że mam ogromny talent i obsypując mnie szóstkami. W gimnazjum nauczycielka nie mogła sobie dać rady z uczniami, więc mój entuzjazm osłabł. W liceum nieco się poprawiło, bo nauczycielkę mamy świetną. Bardzo dużo wymaga, ale ciekawie prowadzi lekcje. Mimo to jakoś nie piszę nic ostatnio. Raz że nie mam czasu, a dwa że ciągle jestem z tego co naskrobię niezadowolona.
__________________
Nie pomyl nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
http://hogsmeade.pl/forum/viewthread.php?thread_id Wyślij prywatną wiadomość
~AlanissLastrange F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 18-03-2013 19:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 174
Ostrzeżeń: 0
Postów: 105
Data rejestracji: 07.03.13
Medale:
Brak

Piszę książkę i FF. Ale boję się to wstawiać, bo krótkie opowiadani mi nie wychodzą. Na początku się rozpisuję a później nie wiem jak zakończyć.
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I Wiedzy-o-własnej-wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE


hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,ona.gif
just-do-photos.blogspot.com Wyślij prywatną wiadomość
~DianaMalfoy F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 20-03-2013 20:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 60
Ostrzeżeń: 0
Postów: 18
Data rejestracji: 24.08.12
Medale:
Brak

Ja piszę... Tutaj : http://www.hogsmeade.pl/groups.php?group_id=120 . A zaczęłam na e-Potterze. (Minuta ciszy...) Piszę opowiadanie potterowskie na blogu, czasami zdarza mi się sklecić FF. Nie wszystko publikuję. Ale kocham pisać. To jest takie czytanie w własnej głowie i przelewanie tego na papier. A czytać też kocham. Również mam 6 z polskiego ^^ Mamy się czym chwalić, kochani ! Staram się pisać jak najwięcej. Moje wypracowania są długie... Może nawet za długie. Niektóre pomysły mam beznadziejne. Przynajmniej ja tak uważam... Bardzo namotałam tutaj, prawda ? Czasami można sobie na to pozwolić. I zakończę nauką od mojej nauczycielki od j.pl. - Nigdy nie usuwaj tego co napiszesz. Teraz już zrozumiałam dlaczego. Kotecek
__________________
ZAPRASZAM !!! PRZYJMUJEMY WSZYSTKICH powyżej 11 lat... Happy
http://www.hogsme...oup_id=120
1.bp.blogspot.com/-medtLPtwUFM/TiGiDmGmuQI/AAAAAAAAATQ/RarKK-Im_N0/s320/tumblr_lk1sd1yeQF1qb70nio1_500_large.png


Strzeżcie się wrogowie Slytherinu -
Dementor nadchodzi... <3


4.bp.blogspot.com/-2g_4MOY6_JA/UF2Q6mGhgRI/AAAAAAAAAOM/d5_Es42qPTk/s320/imagesnier.jpeg


Naćpana miłością, pijana własną nienawiścią.


fc03.deviantart.net/fs51/f/2009/281/1/0/Draco_Malfoy_by_woshibbdou.gif


COME TO THE DARK SIDE
WE HAVE

MALFOY


Mój blog :


Mój FF na hogs :
Wyślij prywatną wiadomość
~Jessica F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 20-03-2013 21:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 172
Ostrzeżeń: 0
Postów: 83
Data rejestracji: 12.03.13
Medale:
Brak

Ja UWIELBIAM pisanie! Z kolerzanką piszemy czasem zwykle skecze czy filmy.
Ale piszemy też prawdziwe powieści. Ja zaczęłam od pisania 8 części Harry'ego Pottera. Ale jej niedokończyłam. Zato zaczęłam pisać inne powieści ^^
__________________
¤Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore-"After all this time?".
Severus Snape-"Always.".

¤Rubeus Hagrid (to the Dursleys)-"Shut up you muggle!".
Harry Potter (to Rubeus)-"Muggle?".
Rubeus Hagrid (to Harry)-"No magic folk".
Wyślij prywatną wiadomość
~missBlack F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 15-04-2013 21:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 143
Ostrzeżeń: 0
Postów: 32
Data rejestracji: 26.12.12
Medale:
Brak

Tak, tak. Pisarstwo jest najlepszym, co mam w swoim życiu. Zabrać mi prawo do przelewania słów na papier, to tak, jak odebrać mi duszę. Od kiedy pamiętam, to pisałam, juz od podstawówki. Zawsze pisałam jedynie opowiadania, nic więcej. Ale ostatnio zaczełam się w tym kierunku samodoskonalić i nawet zaczęłam pisać wiersze, a także teksty piosenek. Marzy mi się staromodna maszyna do pisania, jak kiedyś sonie na taką zarobię, to kupię! Albo jak znajdę taką u siebie w domu, bo pamiętam, że była Uśmiech.
Dla mnie pisanie jest życiem i łatwością w przekazywaniu emocji. To coś, co kocham całym sercem i nie dam sobie odebrać tej przyjemności. Pisanie, to jedyne, co mi jeszcze w życiu pozostało.. Moim kolejnym marzeniem, to jest wydanie własnej książki i kiedyś mi się to uda.
Osobiście nie uważam się za jakąś arcyświetną pisarka, jednak wszyscy mi mówią, że piszę świetnie, znakomicie i się zachwycają nad byle kropką z atramentu. Czasami się po prostu zastanawiam, czy ich opinie sa obiektywne i szczere.
__________________
- Ma­mo, ta­to... Pomóżcie mi. - szepnęła i nag­le po tych słowach za­padła w sen.
Dźwięki ra­dości i krzy­ku dzieci rozpływały się łagod­nie po uszach i ścianach lasów. Wszędzie były dzieci, ale nie były nor­malne, o nie. Każde dziec­ko coś cza­rowało : stok­rotkę, szcze­niaka, mo­tyl­ka, za­bawkę. Bil­lie-Jean chciała wstać, lecz nie mogła. Po pros­tu nie pot­ra­fiła. Pełen wi­dok na wszys­tko zasłaniał jej wózek, w którym się znaj­do­wała. Wózek dla dziec­ka. Nie była w nim sa­ma, przekręciła główkę w le­wo i spoj­rzała na dziec­ko praw­do­podob­nie w jej wieku, które led­wo co się urodziło. Czyżby umarła i na­rodziła się na no­wo, ale chwi­la... Do jej uszu doszedł piękny, dam­ski głos. I jak­by skądś znajomy.
- Bil­lie-Jean jest star­sza o pół mi­nuty. - Ko­bieta wy­mieniła jej imię. - Ale ona i Har­ry są słod­cy i kocham ich tak sa­mo. W końcu to bliźniacy.
- Li­ly, mogę pot­rzy­mać swo­jego sy­na? - Do­biegł do uszu dziew­czy­ny dru­gi głos, tym ra­zem męski, aczkol­wiek również skądś zna­jomy. Do wózka po­deszła ko­bieta, miała jasną kar­nację i ru­de, dzi­ke włosy. Jej oczy były w ko­lorze liści dębu i młodej tra­wy. Bil­lie-Jean łapała to piękno swoimi oczka­mi łap­czy­wie, stu­diowała każdy frag­ment twarzy po ko­lei, za­pamięty­wała jej twarz bar­dzo dokład­nie. Ta ob­ca, a za­razem zna­joma ko­bieta była dla niej pojęciem piękna i to ona mogłaby zos­tać de­finicją piękna. Dla Bil­lie-Jean ów oso­ba była dos­ko­nałym ideałem, aniołem bez skrzy­deł, chodzącym po ziemi. A może ta ko­bieta była aniołem..? Z pięknym i ser­decznym uśmie­chem wzięła syn­ka na ręce i odeszła z nim.
- Ciociu, mogę wziąć Bil­lie-Jean na spa­cer? - za­pytał szyb­ko ja­kiś piszczący głos.
- Oczy­wiście, ale wra­caj­cie szyb­ko. - Od­parła piękna ko­bieta swoim ak­sa­mit­nym głosem. Ktoś zaczął pchać wózek, w którym leżała Bil­lie. Nie widziała twarzy, kto ją pchał, je­dynie czu­pek głowy, na którym była gęsta, jas­na czup­ry­na, to było dziec­ko. Nag­le wszys­tkie głosy ucichły, jak­by zos­tały w ty­le. W tle te­raz wy­raźnie słychać było szum drzew i flet ptaków.
- Tu nas nie znajdą.. - po­wie­działo dziec­ko, ale już nie swoim piszczącym głosem, ale głosem do­rosłego mężczyz­ny. Nag­le dziec­ko zaczęło rosnąć i zmieniać swoją twarz, wygląd, ga­bary­ty. Blond czup­rynka lek­ko wyłysiała, pal­ce i dłonie zro­biły się większe, a także grub­sze, paz­nokcie przyb­rały kształt pa­zurów. Przed­nie zęby urosły i wydłużyły się tak, że wyglądały jak my­sie zębis­ka, do te­go zżółkły. Oczy były przek­rwione i dzi­ko świd­ro­wały małą Bil­lie-Jean. - Żeg­naj! - Wyk­rzyknął zachryp­niętym głosem i wyrzu­cił dziec­ko do pob­liskiej rze­ki. Do uszu dziew­czyn­ki doszedł je­dynie diabo­liczny śmiech za­nim jej płuca za­pełniły się lo­dowatą wodą i jak ka­mień, poszła na dno.
- Bil­lie! Bil­lie! - Krzyczał ktoś i ner­wo­wo nią pot­rząsał. Dziew­czy­na leżała na ziemi niep­rzy­tom­na, ze zmarznięty­mi dłońmi i si­nymi us­ta­mi. Na jej po­liczkach lśniły łzy, a włosy miała lek­ko wil­gotne, lecz ub­ra­nia były nie tknięte i suche.

całość czytaj na :

http://billie-jean-jacobs.blogspot.com/
Wyślij prywatną wiadomość
~kasika89 F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 16-04-2013 14:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 74
Ostrzeżeń: 0
Postów: 26
Data rejestracji: 12.02.12
Medale:
Brak

Uwielbiam pisać! To chyba jedyna rzecz ,która wychodzi mi zawsze ,bez względu na sytuację. Zwykle piszę baaardzo długie powieści ,baśnie ,a czasem wiersze. Nie publikuje swoich ff ,bo negatywne komentarze podcinają mi skrzydła i choć zwykle jestem trochę podłamana ,to po jakimś czasie znowu zaczynam pisać.
Wyślij prywatną wiadomość
~Aga200002 F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 16-04-2013 15:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 395
Ostrzeżeń: 0
Postów: 261
Data rejestracji: 19.03.13
Medale:
Brak

Ja również lubię pisać opowiadania, ale większość kończy się na pomyśle.
__________________
Pozdrawiam Was Alexandra i HarryItMe, oraz Ciebie drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
~ms_seavales F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 17-04-2013 14:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 109
Ostrzeżeń: 0
Postów: 29
Data rejestracji: 20.11.12
Medale:
Brak

Szczerze mówiąc znacznie więcej czytam niż piszę. Bez książek nie wyobrażam sobie życia. Ale po części właśnie przez zamiłowanie do literatury (tu zwłaszcza HP) zaczęły rodzić się w głowie pomysły na opowiadania. Bardzo dużo czasu zajęło mi jednak uporządkowanie wszystkiego i rozpoczęcie pisania. Dopiero w poprzednie wakacje zaczęłam pisać poważne, długie ff. Początkowo miałam w planach publikować gdzieś to, co piszę w odcinkach, jednak potem doszłam do wniosku, że sensowniej będzie zakończyć przynajmniej jedną część opowiadania (jeśli nie całe!) i dopiero wtedy zdecydować się na wrzucenie tego na jakąś stronkę. Muszę przyznać, że powstała już całkiem spora część opowiadania jednak ciągle nie jest to domknięta całość, do której dążę, a póki co w pisaniu zastój spowodowany brakiem czasu i spokoju (rok akademicki i mnóstwo na głowie). Tak czy inaczej na pewno mam w planach skończyć swoje dzieło. Myślę, że (powoli) nadchodzące wakacje będą do tego świetną okazją!
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 17-04-2013 20:01
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Pamiętam, że w podstawówce próbowałem swoich sił w pisaniu rozmaitych opowiadań. Do dnia dzisiejszego u cioci zachowały się pisane przeze mnie "dziwne" opowiastki o wojnach pomiędzy robotami, a klaunami Oczko. Później skrobałem jakieś wiersze, ale nigdy tego "nie czułem". Z chwilą, gdy "zaraziłem" się twórczością pani Rowling, to zacząłem tworzyć FF, których głównym bohaterem był Severus Snape. Na obecną chwilę mam za "wielką" pustkę w głowie, żeby coś stworzyć...może jeszcze nie czas Oczko.
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png

Edytowane przez mniszek_pospolity dnia 17-04-2013 20:03
Wyślij prywatną wiadomość
~tarantula head F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 25-04-2013 17:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1273
Ostrzeżeń: 0
Postów: 350
Data rejestracji: 14.12.11
Medale:
Brak

Kocham moją wyobraznię, która zaskakuje mnie z dnia na dzień. Piszę opowiadania o różnych tematykach, było ff potterowskie, opowiadania z siatkówką w tle, a teraz zaczynam przygodę z ff o bohaterach serialu Glee. Ciekawa jestem tylko co z tego wyjdzie. Jak zwykle pewnie wymyślę same głupoty ;d
__________________
38.media.tumblr.com/tumblr_mbl68vCVQE1r23joco4_250.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Mniszka19Xd F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 25-04-2013 18:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1320
Ostrzeżeń: 1
Postów: 536
Data rejestracji: 03.06.10
Medale:
Brak

Lubię pisać.Piszę pamiętnik,przepisuję legendy do dziennika,przez co jestem m.in. dobra z polskiego.Jednak chcę zacząć pisać opowiadania ale nie mam o czym pisać jeśli już zabieram się za to.Jakoś nie potrafię zacząć.Ale dla mnie pisanie to coś super.
__________________
[color=#ffffff][big]http://historiafantasyczylikazdymaaniola.blogspot.com/

25.media.tumblr.com/tumblr_lthswym8Ma1r4ghkoo1_500.gif

6.asset.soup.io/asset/4161/6982_adb4_490.gif

asset-d.soup.io/asset/2092/0573_df25.jpeg
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT