Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 285
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Cartoon
»»» Fairy Tail
Twoja opinia o Fairy Tail:
Bardzo mi się podoba. Jest świetne. Bardzo mi się podoba. Jest świetne. 56%[5 głosów]
Może być. Widziałem/am lepsze anime. Może być. Widziałem/am lepsze anime. 11%[1 głos]
Nie znam. Nie znam. 33%[3 głosów]
Nie podoba mi się. Nie podoba mi się. 0%[0 głosów]
Głosów ogółem : 9
Drukuj temat · Fairy Tail
~Potteromaniak0987 F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 06-09-2011 21:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2335
Ostrzeżeń: 1
Postów: 307
Data rejestracji: 08.11.09
Medale:
Brak

Czy ktoś ogląda to anime?
Powiem szczerze, że pierwsze odcinki trzeba było przełknąć, bo były tak głupie że aż starszne, ale potem akcja Fairy tail się rozkręca. Anime trochę dla młodszych jeśli chodzi o humor. Odcinki wychodzą na bieżąco.
Co o tym sądzicie? Czy się podoba czy nie?
Czekam na opinie
Wyślij prywatną wiadomość
~dark shadow F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 08-12-2011 17:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1770
Ostrzeżeń: 0
Postów: 454
Data rejestracji: 23.02.11
Medale:
Brak

Jestem wielką fanką tego anime! Uwielbiam je od pierwszych odcinków.
Uwielbiam Erza, Gray, Lyon, Natsu, Happy!Aye!, Laxus, Frieed i Mira.

Teraz czytam mangę i wyczekuję nowych odcinków.

Wraz z przyjaciółka paradujemy czsem po szkole ze znakiem fairy tail na dłoni(jak u Lucy) i witamy się ich znakiem.(Tak, Tak wciągnęłam ją w śiwat animeDowcipniś)
__________________
You think that killing people may make them like you, but it doesn't.
It just makes people dead.

Voldemort, A Very Potter Musical


24.media.tumblr.com/9240bc523711d8f60db6bc52a1400c70/tumblr_molq1papQS1r3e62yo1_500.gif
http://hanathepanda.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Nesscafe F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 06-05-2012 17:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Goblin
Punktów: 25
Ostrzeżeń: 0
Postów: 5
Data rejestracji: 06.05.12
Medale:
Brak

Wiem, że jestem nieco spóźniona z odp, ale dopiero teraz tu trafiłam ; P

Co do Fairy Tail - kocham to anime. Mogę rzec, że jest mym ulubionym, co może skutecznie potwierdzić fakt, iż podczas kryzysu 'nie mam ochoty nic oglądać', tylko i wyłącznie FT dalej ciągnęłam, co równa się tym, że mam spore zaległości w pozostałych tasiemcach, choćby w takim Naruto, czy Bleachu. Hm, bo wydaje mi się, że FT zaliczamy do tasiemców, nie?

Nie zgadzam się również z faktem, że jeśli o humor chodzi jest dla młodszych widzów, mam wielu starszych znajomych, którzy również uważają FT za świetne anime, mój przyjaciel, który jest na studiach uważa owe anime za jedno ze swoich ulubionych. Pamiętam czasy, gdy ledwo udało mi się go odciągnąć od odcinka ( musiał nadrabiać, gdyż czytał z początku tylko mangę).

Natomiast zgodzę się co do pierwszych odcinków, muszę z przykrością rzec, że za pierwszym podejściem do FT, pierwszy odcinek wyłączyłam po, hmm, 2 minutach? Jakoś odepchnęła mnie ta kolorystyka? Może sam tytuł w sumie? Nie wiem, nie potrafię tego wyjaśnić, jednak pamiętam, że gdy wzięłam się za to ponownie, to miałam wielką ochotę zachować się jak domowy skrzat i ukarać siebie samą za swoje złe postępowanie, tj. początkową niechęć do tego anime i brak zaufania do opinii otaczających znajomych ; d

Mangi nie czytam. Lubię mangę - żeby nie było, ale nie przy tasiemcach, tzn. zrobiłam już owy błąd przy Naruto i później jakoś z mniejszą ciekawością czekałam na odcinki. A przyznam, że wolę anime, niż mangę, tak więc wybrałam bycie do tyłu od czytelników FT, co niestety sprowadza się do tego, iż bardzo często zostaję obdarowana różnego typu spoilerami -_-

Jeśli chodzi o ulubione postacie:
- Natsu, polubiłam go na samym początku i z każdym odcinkiem, czy z każdą walką, zdobywał u mnie coraz większą sympatię : )
- Laxus, no po prostu tego gościa także 'pokochałam od pierwszego wejrzenia'. Jest niesamowity, no i jego rodzaj magii - rewelacja. Trochę przykro mi było po jego wyrzuceniu z gildii, ale potem tę całą nieobecność odpokutował na Tenroujimie xD
- Gildarts, no kurde, jego ubóstwiam, ta jego siła, magia, sposób w jaki ciągle 'ośmiesza' Natsu, w kwestii walki oczywiście, no po prostu jest nieziemski ; p
- Erza, no.. a czy ktoś jej nie lubi? Ja ją uwielbiam, chociaż, uważam, że jej rodzaj magii został przedstawiony w zbyt potężny sposób, w przeciwieństwie do Natsu, przy którym śmiem sądzić, że mimo wszystko, przedstawiony jest jako postać o dość słabej mocy.. ( wiem, wiem, pokonał tyle różnych przeszkód i wrogów, no, ale z członkami rangi S sobie wgl nie radzi...) co nie oznacza jednak, że uważam, iż powinien być mistrzem! Co to to nie. Dobrze, że nie jest mega silny ; P
- Jellal, co prawda jakoś długo nie zabawił i wgl, ale polubiłam go, może w sumie przez jego czarny charakter i te niebieskie włosy? xD Jednak jest na ostatnim miejscu z wszystkich ulubionych bohaterów. Mogę w sumie rzec, że na równo z naszym słynnym księciem Edolas, w końcu wyglądali tak samo.. oczywiście nie mówię, że się przez to równoważą.

Nielubiane przeze mnie postacie:
- Lucy, od początku jej nie polubiłam, uważam, że jej magia nie jest prawdziwą magią, bo kurde dość sporo czasu trwa to jej przywoływanie i mam niby uwierzyć, że przeciwnik w normalnych okolicznościach czekałby aż zdobędzie pomoc? No jakoś nie sądzę, więc może ta niechęć do niej spowodowana jest właśnie niechęcią do jej 'magii' ; p W każdym razie utożsamiam ją z Sakurą z Naruciaka, której nie trawie xD Ale oczywiście, jeśli miałabym wybierać - Sakura wrogiem nr.1 xd
- Wendy, pewnie to dziwne, ale również jej nie polubiłam, może przez moją reakcję "Boże, to ile jeszcze tych zabójców smoków się ujawni?!", albo po prostu.. no nie wiem.. jednak bawi mnie jej rozpacz, jak np. po powrocie po 7 latach do gildii, gdzie rozpłakała się po ujrzeniu portretu siebie, tylko jako starszej xD Więc nie jest mega znielubiona, ale nie należy do postaci, które lubię, o. Nie lubię jeszcze tej jej Carli [tak to się pisze?].

A i jeszcze z takich ciekawostek - zamówiłam sobie w empiku koszulkę z FT, oczywiście musiałam dodać swój własny projekt obrazka, bo przecież oni anime raczej się nie interesują ; P Powiem, że jest świetna! Materiał oczywiście genialny, a no i wcale droga nie była, o ile mnie pamięć nie myli nie przekroczyła 30 złotych. Tak, więc mogę polecić wam empik do uzyskania koszulek ; P

Troszkę się rozpisałam, najmocniej przepraszam, ale chciałam zamieścić w mojej odpowiedzi, jak najwięcej informacji xD
__________________
"Czym jest prawdziwa miłość wiedzą tylko kobiety brzydkie, piękne potrafią zaledwie uwodzić"

Edytowane przez Nesscafe dnia 08-05-2012 17:23
Wyślij prywatną wiadomość
`Czarodziejka F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 09-07-2012 00:16
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11092
Ostrzeżeń: 0
Postów: 861
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal Medal Medal

Póki co oglądałam tylko jeden odcinek. Koleżanka powyżej mnie zainspirowała. Ale na tym się to skończyło, bo nie miałam czasu na dalsze oglądanie. Może wkrótce się to zmieni? Ogólnie po tym jednym odcinku (wiem, ze niewiele, ale zawsze coś) mogę powiedzieć, że jest OK.
__________________

CRAZY WITCH TRIO!
Czarodziejka dark shadow Sailor Mars
Wyślij prywatną wiadomość
~Temari_Heartfilia F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 06-09-2012 18:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 64
Ostrzeżeń: 0
Postów: 14
Data rejestracji: 05.09.12
Medale:
Brak

Ubóstwiam to anime! Akcja i humor są genialne! To anime jest idealne zarówno dla chłopców jak i dziewczyn. Najbardziej lubię w kolejności
Chłopacy:
- Natsu
- Grey
- Jellal
- Happy Tak!
Dziewczyny:
- Lucy
- Erza
- Mirajane
- Cana Wredny
__________________
Temari Lucy Heartfila Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~LucyHeartphilia F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 17-03-2013 13:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 140
Ostrzeżeń: 0
Postów: 55
Data rejestracji: 16.03.13
Medale:
Brak

Fairy Tail i pierwsze odcink wg CB do przełknięcia? A gdzieżby! Od razu wciąga! Moje najukochańsze anime! Humor dla młodszych? Gdzieżby po raz drugi! To anime trafi do każdego - czy małego czy dużego.
Co do bohaterów uwielbiam Natsu i Lucy, o czym może świadczyć mój nick. Niestety na tą chwilę 30 marca ostatni odcinek będzie wyemitowany. Cóż, przynajmniej zostaje mi manga...
__________________
i47.tinypic.com/ehnea1.gif



i48.tinypic.com/5drryh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT