Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 240
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Piraci z Karaibów
Drukuj temat · Piraci z Karaibów
~Peepsyble F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2008 20:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Moj ulubiony film. Może dlatego, ze lubię grozę, akcję, humor i piratów. Może że grają tam moi trzej ulubieni aktorzy. Może, że Jach jest słodki. Może, bo Will jest kochany. Może, bo Czarna Perła jest piękna. Bo kocham morze. Bo kocham pływać na statkach. Bo zdałam na patent żeglarski. Nie wiem. Po prostu mnie wciągnął i strasznie mi się podoba.
Wyślij prywatną wiadomość
~czarodziej F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2008 20:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 218
Ostrzeżeń: 2
Postów: 89
Data rejestracji: 02.10.08
Medale:
Brak

Pierwszą część bardzo lubie, druga jest znośna, za to 3 nie trawie (moze przez to że za duzo razy oglądałam). Johnny zagrał swoją rolę rewelacyjnie, chociaż pozostali aktorzy również się spisali. Na wielki plus zasługuje Keira Knightley, z którą nie miałam przyjemności oglądnaia wielu filmów (moze z 2 oprócz Piratów). "Klątwie Czarnej Perły" nie mam nic do zarzucenia. "Skrzynia Umarlaka" była -moim zdnaiem- już tylko po to zeby powtórzyć sukces pierwszej części, trochę nudna i przewidywalna, ale "Na Krańcu Świata" powala już wszystkim.. od niezbyt przemyślanego wątku ratowania Jacka, przez totalnie wkurzającą postać Willa, przez jeszcze gorszą Calypso, aż po plątaninę kto po czyjej stronie jest i kogo zdradza.. Chociaż przyznaję że bardzo pozytywnie zdziwiłam się oglądając bitwę na statku pod koniec filmu, ślub Elizabeth i Willa mi się spodobał, no i oczywiscie fakt ze Will stał sie kapitanem Holedra i musi opuścić swoją ukochaną, którą musi czkeac na niego 10 lat bla bla bla xD Ogólnie podobal mi sie sam koniec. ALe to co muszę jeszcze przyznać to mimo że nie przepadam za tymi filmami (rzecz jasna pomijając pierwszą rewelacyjną częsc) humor mnie powala ( z pozytywnym sensie zeby nie bylo). Nie ma chyba żadnego nie udanego żąrtu, lub nie śmiesznej - z założenia zabawnej - sytuacji. Ogólnie widziałam dużo lepsze filmy, ale bywały też i gorsze Uśmiech

p.s Słyszeliście ze chyba powstanie 4 czesc? Az sie boję xD
666 Wyślij prywatną wiadomość
~Villemo_C F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2008 23:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 228
Ostrzeżeń: 0
Postów: 140
Data rejestracji: 13.10.08
Medale:
Brak

Uwielbiam te filmy!! ^^
Genialna obsada... Deep i Orlando <3 !!!!
;*
Ulubiona część to 2
Ostatnio leciała 1 i od samego początku do końca oglądałam, i zachwycałam się każdym dopracowanym szczegółem - a szczególnie jak zrobili te przejścia z poświaty księżyca -kościotrupy na normal ludzie ^^
po prostu - miód, cud i orzeszki xD
__________________
,,Otworzył oczy. Snape patrzył na niego z przerażeniem.
-Chroniłeś go, utrzymywałeś tak długo przy życiu tylko po to, by umarł we właściwym momencie?
-To cię szokuje Severusie?' A ilu ludzi umarło na twoich oczach?
-Ostatnio tylko ci, których nie byłem w stanie ocalić - odparł Snape, wstając - Wykorzystałeś mnie.
-To znaczy?
-Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeż...
- To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbledore - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
-Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój, i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze. ''
[mp3]http://www.djgarsi.info/wyszukiwarka/index.php/listen/dmpOOUdoWGgzNg==[/mp3]
www.elisabett.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Bobby Weil F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 17:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 652
Ostrzeżeń: 0
Postów: 83
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Sympatyczny xD
Nie byłam na początku jakoś specjalnie zafascynowana, gdy moja przyjaciółka cały czas klekotała mi nad uchem jakie to ach i och. W końcu wypożyczyłyśmy sobie pierwszą część (ona z bananem na ustach ja z żałosną miną) i.... było znośnie. Może dlatego nie zakochałam się na zabój, bo gdy ktoś mi wystarczająco obrzydzi film, cały czas o nim gadając to tak już mam. Ale jednak na przekór sięgnęłam po drugą część. I miałam ukryty cel. Barbosaa *.* Moim zdaniem między Rush'em a Depp'em jest taka chemia że spokojnie mogliby by nakręcić "Tajemnica Brookeback mountain" z nimi ; d A szczerze, to jakoś ta postać najbardziej mi się spodobała. Noa potem była druga część i trzecia. Już w kinie. W taki oto sposób polubiłam piratów, wiecznie dziabniętego Johnna w dredach oraz żywą reklamę Blend-a-meda Geofreya xD
__________________
Hilsonka.
Wilsonka.
Alanholiczka.
+
Carla Bruni.

Potrafię dochować tajemnicy. Nikomu nie powiedziałem, że Wilson nadal moczy się w nocy

House

"Różnica pomiędzy seksem i śmiercią polega na tym, że kiedy będziesz umierał, nikt nie będzie się śmiać z ciebie, że robisz to sam."
niezawodny Woody

Edytowane przez Ariana dnia 31-05-2009 13:24
Wyślij prywatną wiadomość
~Tanya F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 26-10-2008 10:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5038
Ostrzeżeń: 0
Postów: 355
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Piraci z Karaibów- to jest coś co kocham najbardziej! Oglądałam wszystkie części, jednak najbardziej spodobała mi się część pierwsza, mimo tego wszystkie są tak samo wspaniałe!
Johnny jak najbardziej podobał mi się w roli kapitana Jack'a. Idealnie pasuje do tej roli! Te jego gesty... No cudowny.
Niektóre teksty w filmie po prostu zwalają człowieka z nóg. Są świetne. Godzinami mogłabym wymieniać sceny z filmu, które podobały mi się najbardziej, a było ich baaardzo dużo. Wszystkie sceny w jaskini podobały mi się bardzo, albo ta, w której Jack razem z Elizabeth jest na wyspie i zabawiają się pijąc rum.
Ogólnie rzecz biorąc film jest świetny.
__________________
s3.amazonaws.com/hottopic_shockhound_production/images/20817/67557_GunsNRoses_003.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Szlafrok F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 26-10-2008 10:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 255
Ostrzeżeń: 0
Postów: 33
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Peepsyble napisał/a:
Moj ulubiony film. Może dlatego, ze lubię grozę (...).


Groza w Piratach z Karaibów?! Litości...
__________________
Wybór jest iluzją stworzoną przez tych, którzy posiadają władzę, dla tych, którzy jej nie mają
Gram.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Martyna F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 26-10-2008 11:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1282
Ostrzeżeń: 0
Postów: 188
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Moj ulubiony film. Może dlatego, ze lubię grozę (...).

Ja przepraszam, ale co takiego strasznego jest w "Pratach"? Wyjaśnij mi to, bo nie rozumiem. Uh-oh!

Ogólnie mówiąc, "Piraci" to nie jest film zły. Pierwsza część była najlepsza, pozostałe - mogą być, ale nie powalają. Muzyka... Na jej temat się nie wypowiem, bo i tak nawet jej nie słyszałam ;P
Dobór aktorów nie był zły, ale mistrzowski też nie. Sądzę, że ktoś inny równie dobrze by sobie poradził w roli Elizabeth. Tak samo, jak Willa - tych dwóch postaci nie znoszę najbardziej. Nie chodzi mi też o to, że aktorzy grali źle - jednak mogliby grać lepiej ;d
Najbardziej lubię... *Cisza* Nie, nie Jacka, a... Hectora Barbossę Tooth Geoffrey Rush znakomicie sobie poradził w tej roli. Johnny Depp również dał radę. Sądzę, że ten "duet" jest najlepszy Tooth

Najbardziej, jak już wspominałam, podobała mi się I część. II nie była zła, ale III była nawet od niej lepsza. Głównie przez ten wątek z Davym Jonesem.
Cóż, ciekawi mnie, o czym będzie IV...

EDIT:
Cee, popieram. Ragetti najlepszy Rotfl
Edytowane przez Martyna dnia 26-10-2008 11:15
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 26-10-2008 11:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Co jak co, ale mnie najbardziej rozbraja dwójka drugoplanowych bohaterów - Pintel i Ragetti. To ta dwójka piratów, która w pierwszej części pływała Czarną Perłą, ścigała Elizabeth w jej domu i pływała łódką w sukienkach na wyspie Isla de Muerta. ;D Uwielbiam ich teksty, kłótnie, miny typu:
- Jak będziemy bogaci, to kupisz sobie oko ze szkła.
- No, bo z tego ciągle mi się wbijają drzazgi. <lol>

Wielkiej roli nie odgrywają, ale są bez wątpienia jednymi z najbardziej charakterystycznych i najzabawniejszych piratów w filmie, a co! ;D


www.hollywoodmegastore.com/Images/4151.jpg
Edytowane przez Cee dnia 03-11-2008 22:08
Wyślij prywatną wiadomość
~IceLady F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 02-11-2008 16:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 49
Ostrzeżeń: 0
Postów: 29
Data rejestracji: 02.11.08
Medale:
Brak

Depp jest świetny w roli Jacka w_ogóle bardzo go lubię RozbawionyRozbawiony I Orlando tez świetnie gra ogólnie bardzo fajni aktorzy fabułę i zabawne teksty Rozbawiony o matko a podobno do czwartej części mają wsadzić Efrona Niee tylko nie on
Edytowane przez Ariana dnia 01-02-2009 22:24
Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 02-11-2008 16:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

filmy są świetne ale tylko nie efron proszę Bleee załamka normalnie film straci wiele fajnych cech przez niego
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 02-11-2008 18:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

nymph napisał/a:
filmy są świetne ale tylko nie efron proszę Bleee załamka normalnie film straci wiele fajnych cech przez niego

Śmiech Normalnie mnie rozśmieszyłaś... Ludzie traktujący plotkę jak prawdziwą informację; normalnie cudo. Jak nie jesteś całkowicie pewna czegoś, to lepiej nie pisz, bo niepotrzebnie wprowadzasz w błąd tyle osób. Sam Efron zdementował tę informację, więc raczej nie ma nad czym dyskutować. Sprawdź sobie sama na filmwebie. Wredny
Edit: A zresztą, dodam nawet link (za przyzwoleniem Guardiana)i ułatwię sprawę: http://www.filmwe...s,id=46869

Edytowane przez Cee dnia 04-11-2008 21:12
Wyślij prywatną wiadomość
~Chryzanteny-Zlociste F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 12-12-2008 21:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 327
Ostrzeżeń: 0
Postów: 133
Data rejestracji: 05.09.08
Medale:
Brak

I kolejny ulubiony film. Dobrzy aktorzy, zwłaszcza kochany Deep, Kinghtley no i Bloom. Świetna zabawa i ciekawa fabuła.
__________________
Methinks I see.. where? In my mind eye.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady_Van_Tassel F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 12-12-2008 21:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3817
Ostrzeżeń: 1
Postów: 442
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Deep


Nia ma takiego aktora...
W Piratach z Karaibów w rolę Jacka Sparrowa wciela się Johnny Depp Oczko
Edytowane przez Lady_Van_Tassel dnia 12-12-2008 22:00
Wyślij prywatną wiadomość
!Fantazja F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 14-12-2008 10:50
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Postów: 806
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Uwielbiam ten film. *.*

Wciągnął mnie od samego początku i podobał do samego końca. Nie będę oryginalna, gdy powiem, że najbardziej polubiłam Jacka Sparrowa, ale cóż, on ma w sobie coś takiego, co sprawa, że nie można go nie lubić. Na drugim miejscu plasuje się Hector Barbossa. A najlepiej, gdy się ta dwójka spotka. Sceny, kiedy po cichu walczą o to, kto ma dłuższą lunetę, zawsze doprowadzają mnie do niekontrolowanego chichotu. ;D Jednak perełek w tym filmie jest dużo więcej. Dwie takowe to na pewno Pintel i Ragetti. Uwielbiam ten duet, ich dialogi i zachowania. ^.^ Poza tym jest wiele scen, do których uwielbiam powracać, ale nie będę już przytaczać.

Jeśli chodzi o obsadę... Oczywiście według mnie najlepiej dobrano Johnny`ego Deppa i Geoffreya Rusha, którzy wypadli w swoich rolach świetnie. Keira jako Elizabeth również przypadła mi do gustu, tak samo jak Orlando w roli Willa. Nie będę już wymieniać reszty, powiem tylko, że obsadę dobrano całkiem niezłą i żaden aktor mi tak naprawdę nie przeszkadza.

Która część najbardziej mi się podobała? Hmm, pierwsza. Zdecydowanie. To było coś nowego, świeżego, najbardziej mnie również rozśmieszyła. Dwójkę i trójkę stawiam mniej więcej na równi.
Edytowane przez Fantazja dnia 14-12-2008 10:51
http://www.taern.pl/user/LadyVolakis/ Wyślij prywatną wiadomość
~aparecjum F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 14-12-2008 10:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 996
Ostrzeżeń: 1
Postów: 515
Data rejestracji: 07.12.08
Medale:
Brak

tak tak tak!
wszystkie części oglądałam.Oczko no bo po co oglądać 2 część, skoro nie oglądało się 1?;D
wciągający film!^^
__________________
Chociaż to, że nasze myśli skierowane są ku czymś innemu, że rozmawiamy i porozumiewamy się różnymi językami, nasze serca biją jednym rytmem.
Wyślij prywatną wiadomość
~Paula13 F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 15-12-2008 20:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 597
Ostrzeżeń: 0
Postów: 54
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

O jaaaa, mój ukochany film. Jest po prostu boski! Sparrow mnie rozwala swoim sposobem bycia, Will jest boski *.* a Elizabeth jest świetnym wzorem że nie tylko facet może dominować itd itp xD
Każda część podobała mi się jednakowo, wszystkie miały w sobie taki urok, ale pobeczałam się na końcu 3 części, bieeedny Will ^^ I jeszcze ta muzyka, to mnie dobiło xD

czekam z niecierpliwością na 4 część, ale mój entuzjazm jest nieco przygaszony ze względu na to, że Felton ma grać syna Willa i Elizabeth, a on do tego kompletnie się nie nadaje, a po za tym moja miłość odwieczna Orlando BloomZawstydzony została zamieniona w jakiegoś zombie a w dodatku wykreślona ze scenariusza 4. przez cięcia budżetowe. co za niesprawiedliwość!!!Płacze *przeklina scenarzystę, przeklina reżysera, przeklina budżet*


Ooo znalazłam kogoś kto cierpi tak jak ja ^^ Witaj w Klubie Zrozpaczonych z Powodu Masakrycznego Potraktowania Serduszka Willa w skrócie KZzPMPSW xD
__________________
i424.photobucket.com/albums/pp326/twilightchic/Damon-Salvatore-damon-salvatore-15952720-374-211.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Carol F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 15-12-2008 20:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 480
Ostrzeżeń: 2
Postów: 472
Data rejestracji: 06.12.08
Medale:
Brak

Piraci z Karaibów to świetne filmy (poza tym, że gra w nich Jonny Depp). Osobiście nie mam ulubionej części, ale lubię oglądać wszystkie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Nicolette F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2008 21:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1467
Ostrzeżeń: 0
Postów: 685
Data rejestracji: 15.12.08
Medale:
Brak

Bardzo lubię. Świetny pomysł, charakteryzacja, dialogi, humor i przede wszystkim aktorstwo. Johny Depp świetnie sprawdził się w roli Jacka Sparrowa. Jego miny i gesty są po prostu rozbrajające ;D Najbardziej denerwowała mnie jednak Knightely i jej sztuczne miny ;/ Szczerze mówiąc nie przepadam za nią, ale Depp przewyższa grą aktorską i ją i Blooma, więc nie mam się czym przejmować ;]
__________________
*

Inspektor Lestrade: W kolejnym życiu byłbyś dobrym przestępcą.

Sherlock Holmes: Tak, a pan świetnym policjantem.
www.las-ceglasty.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Sarah Jane F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 26-12-2008 20:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Gracz Quidditcha Slytherinu
Punktów: 116
Ostrzeżeń: 0
Postów: 41
Data rejestracji: 31.10.08
Medale:
Brak

Świetny film! Bardzo lubię. Najfajniejsza jest pierwsza i druga część, a trzecia taka jakaś nudna-nie podoba mi się z bardzo. Najlepszy jest Kapitan Jack, rozwalający człowiek, potrafi żartować nawet w obliczu śmierci.Śmiech
__________________
www.allaboutbuffy.net/209spike.jpg
Drusilla & Spike
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady K F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2008 08:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 599
Ostrzeżeń: 0
Postów: 135
Data rejestracji: 20.12.08
Medale:
Brak

Ja to znowuż szaleję za tym filmem ! Jest tak genilany Rozbawiony I zaskakuje mnie w każdym momencie. Uwielbiam postać Jacka Sparrowa, no po prostu koleś swoim chodem i tekstami mnie rozwala Rozbawiony
Najbardziej lubię scenę w "Piraci z Karaibów; Na krańcu świata" kiedy Jackie jest w luku Davy'ego Jons'a i pozbywa się kamienia, robi taki ruch rękami i mówi "Sioo" Rozbawiony to jest po prostu beczka śmiechu xD
Piratom z Karaibów mówię zdecydowane "tak" ! jeden z moich ulubionych filmów. Piracka przygoda, morze, świetni aktorzy, i fabuła ciekawa.

__________________
Lady K.!



------------------------------------------------


s1.fothost.pl/upload/08/52/dd359043.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/c41bb890.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/243a6f90.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/6aed04f1.jpg


Jack Sparrow is the man who I adore ;*
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT