Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 363
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Twórczość Fanów
»» Dyskusja ogólna
»»» Ulubione fanfiction...
Drukuj temat · Ulubione fanfiction...
~tarantula head F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 18-03-2012 19:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1273
Ostrzeżeń: 0
Postów: 350
Data rejestracji: 14.12.11
Medale:
Brak

Uwielbiam wszystkie fanficki o Draco, jednakże nie pogardzam innymi. Tu, z hogsa, mam kilka ulubionych, a mianowicie;
~ Czy to Snape, czy to Tonks? - jak z tytułu wynika, fanfick o Severusie i o Nimfadorze. Każdy, kto wchodzi na dział Fan Fiction, na pewno zna to opowiadanie.
~ Mistrzyni Eliksirów - znów ff o Snape'ie, ale takie inne niż wszystkie. Nasz kochany Severus zakochany, oczywiście, jak zawsze 'Severusowaty', mmmm. Lubie, po prostu Kotecek
~ Kryminalne zagadki Argusa Filcha - niby nic, a jednak urzekł mnie ten ff *-*
No i ff, które powaliło mnie na kolana.
~ Czekolada w deszczu (Rain and Chocolate) - paring Drarry. Zazwyczaj unikam tego typu połączeń, ale weszłam z ciekawości ;d Spodobało mi się.
~ Niewinna kłótnia - Harry pokłócił się Draco. Co z tego wyniknie? - Zobacz, Drakuś, jaka fajna, kolorowa buteleczka. No dalej, otwieraj buziuchnę... - usłyszała z wnętrza. : D
__________________
38.media.tumblr.com/tumblr_mbl68vCVQE1r23joco4_250.gif

Edytowane przez tarantula head dnia 18-03-2012 19:15
Wyślij prywatną wiadomość
~Shoutbox F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 18-03-2012 19:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -39
Ostrzeżeń: 2
Postów: 38
Data rejestracji: 13.03.12
Medale:
Brak

jest troche tego:
-Okropna seria uświadamiająca
-Wąż w lwiej skórze
-Nagi Quidditch
-Trylogia Enahmy
-Kiss me with fire
-Draco Trylogy
-Freudowska pomyłka
-Severus i Rura
-Draco Malfoy, Zdumiewająco Skoczny... Szczur?
-Everytime
-Vice Versa
-Z prądem
I tym podobneJupi!
__________________
smok skrzydła rozłożył,
smok paszcze otworzył,
ruszy dzisiaj na polowanie,
co się teraz stanie?
Kto dziś nie będzie spał?
Bo się smoka ciągle bał?


Nie łatwo być smokiem,
czasem to wychodzi bokiem.
Nie łatwo być stworem,
wymyślonym stworem.

Od Przebiegłości Ślizgonów,
Kretynizmu Puchonów
i od wiedzy-o-własnej wszechwiedzy Krukonów,
Chroń nas Gryffindorze !
Wyślij prywatną wiadomość
!Asik F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 18-03-2012 19:54
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,186
Data rejestracji: 19.07.11
Medale:
Medal

Nie czytałam za dużo fanficków. Trylogię Enemy mogę polecić oraz przede wszystkim "Pana Zgryźliwego";]. Lubię dwa opowiadania sieciowe:
http://imagination-library.blog.onet.pl
http://kochaj-lub-nienawidz.blog.onet.pl
Są naprawdę dobre i rozbudowane. Szkoda że wpisy pojawiają się dość rzadko...
__________________
"In heaven everything is fine" - Eraserhead, 1977

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać to tutaj: http://hogsmeade....ost_172074

Jeśli chcesz podyskutować o fotografii to zapraszam do mojej grupy społecznej: FOTOGRAFIA: http://hogsmeade....roup_id=93
http://joannacora.fotolog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~pewuem1 F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 06-05-2012 10:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 526
Ostrzeżeń: 1
Postów: 143
Data rejestracji: 25.08.09
Medale:
Brak

Na mnie największe wrażenie zrobiły dwie części pod tytułem - The Book of Morgan Le Fey oraz Final Reckoning. Obie części są dla osób pełnoletnich ze względu na dużą ilość brutalnych scen a także zawartość scen seksu, ale są po prostu genialne. Obszerne i napisane w świetnym Rowlingowym stylu. Akcja fanfików dzieję się po Zakonie Feniksa i obejmuje 6 i 7 rok nauki w Hogwarcie. Szczerze polecam oczywiście tylko osobom pełnoletnim!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~Laufey F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 06-05-2012 10:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 677
Data rejestracji: 15.05.10
Medale:
Brak

Uwielbiam wszelkie ficki, w których występują przedziwne paringi. Nie lubię kiczowatych Dramione, a niestety jakieś 60% z nich właśnie takie jest... Jedyne FF, które do tej pory podbiło moje serce to Draco Malfoy - Zdumiewająco skoczny... szczur? - najlepsze Dramione, jakie kiedykolwiek czytałam. Ostatnio, dzięki jednej kumpeli przeczytałam coś z gatunku slash, a mianowicie Drarry pod tytułem Nawiedzona narzeczona - szału nie było, ale podobało mi się. Było zgrabnie napisane i całkiem znośne do czytania.
__________________
i47.tinypic.com/2quj72s.gif

Edytowane przez Laufey dnia 06-05-2012 10:41
Wyślij prywatną wiadomość
~DziedzicSlytherina F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 08-05-2012 11:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5368
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,243
Data rejestracji: 07.08.11
Medale:
Medal Medal

Yhmy! Czas, by Dziedzic i w tym temacie przemówił Rozbawiony Uwielbiam różnego rodzaju fiki. Można by rzecz, że jestem osobą uzależnioną od takiej formy twórczości fanów. Tak więc jeśli ktoś z was miałby kiedyś chrapkę na coś konkretnego, to może do mnie napisać - z chęcią coś polecę. Ha! A teraz lista tych przeboskich FF, które było mi dane czytać (hm.. pewnie wiele już z nich padło, bo to prawdziwe perełki) :

"Slytherinada" - czyli nieśmiertelna Toroj i jej seria o Severusie Snape'ie oraz małej Siri Lestrange. Przezabawne (uwaga! wasz monitor może zostać wielokrotnie opluty, a dodatkowo nie odpowiadam za obrażenia, będące skutkiem niepowstrzymanych wybuchów śmiechu).

"Krukoniada" - autorstwa Bastet. Przezabawne, przecudowne, kocham szaliki Rozbawiony Krukoni w innym świetle - jednak nie są tacy sztywni, hmm? :> Niesamowite dialogi, występują OC (np. główna bohaterka - Robin) oraz pairing Severus/Aurora.

"Z prądem" oraz "Z prądem II - widzieć znaczy wierzyć" - piękne... Snape mentors Harry. Niesamowite opisy uczuć, ciekawa akcja, Potter jako niewidomy.

"Harry Potter i Wewnętrzny Wróg" oraz "Harry Potter i Zniewolone Dusze" - kolejne SmH, ale no cóż - ma słabość do tego rodzaju Fików. Bardzo ciekawe, wciągające - gorąco polecam!

Trylogia Smutku - autorstwa cudownej Enahmy. Nie wiem co tu można pisać. Kto tego nie zna, niech natychmiast bierze się do czytania! Snape jako bliski krewny Harry'ego, jeden z tych pierwszych i najlepszych SmH. Nie wiem co można o tym pisać, gdyż żadne słowa nie oddadzą tego, jak warto to przeczytać.

"Koham Lune Luvgood" - aa jaka kanoniczna Luna! Cudowne, śmieszniutkie, Luna jako przedszkolanka. Pełne humoru - polecam, polecam, polecam!

"Draco Malofy - zdumiewająco skoczny... szczur?" - haha widzę, że i to było już wymieniane. Jedno z najlepszych Dramione, bez dwóch zdań! Draco jako szczur.. i czego chcieć więcej? Rozbawiony Jeśli ponownie nie boisz się mieć oplutego monitora i nie krztusić się ze śmiechu po każdym zdaniu - polecam!

"Światło pod wodą" - tak, jedyny slash, który mi się podobał. Kto nie zna, niech pozna. Świetna akcja... Świetne postacie... Niekonwencjonalny sposób na pokonanie Voldemorta Rozbawiony

"Mój" oraz kontynuacja "Powołanie Snape'a" - to było przeeesłodkie. Poważnie. Aż dało się rozczulić. 5-letni Harry i Snape. Piękne. Polecam!

"Rozmowy Trumienne" - komu nie straszny Sev wampir i jego niekończące się, powalające monologi... Rozbawiony Para Severus/Tonks - można umrzeć ze śmiechu. Para zakręcona, to i dialogi zakręcone. Z tego co pamiętam ma dziesięć części. Śmiech gwarantowany!

"Czarny aksamit" - naprawdę bardzo mi się podobało. Severus, Remus i piękne opisy.

"Dary Śmierci" - post Hogwart, Harry jako nauczyciel obrony. Powrót Insygniów!

"Edukacja Toma" oraz kontynuacja "Podróż podróżnego" - Tom, pobierający nauki u Grindelwalda, II wojna światowa. Naprawdę ciekawe.

"Krok po kroku" - Sanpe mentors Harry (ale się powtarzam...). Naprawdę ciekawe, ale jedna wada - tylko I tom, brak kontynuacji. Naprawdę szkoda...

Seria o Albusie Severusie Potterze - autorstwa oczywiście bardzo_czarnego_kota. Nie ma lepszej historii o Alu w Slytherinie. Bardzo śmieszne, momentami poważne, pojawia się Severus Rozbawiony

"Narzekania zapatrzonej w gwiazdy idiotki" - czyli dziennik/pamiętnik Aurigi Sinistry. Hahahahahha to było cudowne! Ale jest NZ... :< Jesli interesują was romanse ze skrzatami domowymi (Rozbawiony), Severusem, czy Quirellem - polecam! Można umrzeć ze śmiechu. Akcja trwa podczas pierwszego roku Harry'ego w Hogwarcie, oczywiście.

"Okropna seria uświadamiająca" - czyli wszyscy na około, uświadamiający Potterowi, na czym polega.. hah sami wiecie. Umrzeć można, poważnie. Wystarczy wspomnieć, że za takie rozmowy brał się Snape, McGonagall, Dumbledore, czy... Voldemort. Polecam!

"Pan Severus" - czyli hogwarcka wersja "Pana Tadeusza" - zabójcze.

"Plaisir d'amour" oraz kontynuacja "Francuski łącznik" - nie, to nie jest romans. Snape mentors Harry (Snape jako przyrodni brat Lily). Wiele mowa o czarodziejach, żyjących wśród mugoli i mugolskiej technologii. Naprawdę ciekawe, bo i pomysł fajny.

"Rodzinna Noc" - Snape mentos Harry, zgadza się. I do tego zły Lupin.. :< Naprawdę fajne - Potter upijający się z Draco również super. Mniej więcej opowiadam o tym, jak po śmierci Blacka Harry łaknie uwagi Remusa, a co za tym idzie - pragnie być ze wszystkiego najlepszy. Chyba jest lekki angst...

"Harry Potter i Koniec Świata" - oczywiście, autorstwa Irytka. To trzeba znać! Ha, ale... NZ :< Nie wiem, co można o tym pisać, bo słów nie wystarczy. Czytać, czytać!

"Saga o Lucy Potter" - czyli o siostrze Jamesa, jej dorosłym życiu, koneksjach z Blackiem, Kingsleyem itd... Bardzo fajne, a postać Lucy mogłaby i znaleźć się w kanonie.

"Ślizgoński czar - czyli Ginny i Vincent (tak Vincent, dobrze czytasz). Przezabawny tekścik o chęci wzbudzenia zazdrości i tego skutkach.

"Wypalić rany" - przepiękna miniaturka, powojennie. Wzruszające - naprawdę.

"Po prostu Mary Sue" - aurorka i śmierciożerca w jednym Rozbawiony Jakie zabawne i jakie... marysueowate.

Seria "Równowaga Sił" - czyli Voldemort wpływa na Harry'ego. Akcja ciągnie się od czasów nastoletniego Pottera, do jego dorosłości. Występuje pan Riddle, jako duch ^ ^

"Czarny kamyk" - czyli Severus, Remus i Tonks. Piękny tekścik, warty przeczytania.

"Niewybaczalne, czyli babska historia" - można by uznać to za łatkę na kanon. Wszystko dzieje się za czasów młodego Toma Riddle'a i jego początków. Występuje również pani Figg oraz pani Pince. Naprawdę ciekawe.

"Dziedziczone przekleństwo" oraz jego część druga. - bardzo ciekawe, Harry obłożony klątwą, Harry jako śniący i oczywiście występują również Severus i Draco. Nie wiem, co napisać, bo warto przeczytać.

" R. A. B." - czyli o Regulusie, który jednak nie umarł. Wszystko za czasów pierwszej wojny z Voldemortem. Występują Lily i Huncwoci (jako dorośli).

"Diabeł w twojej duszy" - tłumaczenie, ale rosyjska autorka nie udostępniła ostatniego rozdziału. Szkoda... Kryminalne, post Hogwart, Dramione, Londyn, cudowna atmosfera. Hermiona i Harry jako aurorzy.

To chyba te ważniejsze, dłuższe teksty. Ale jest jeszcze masa miniatur, drabbli i tych niedokończonych dzieł. Na chwilę obecną polecam również:

- "Cis i pióro feniksa"
- "Zapomnienie" NZ
- "Rok jak żaden inny" NZ
- "Nec plus ultra" NZ
- "Magnus P. Ever" NZ
- Miniaturki bardzo_czarnego_kota, oraz Pantery
- Inne dzieła Toroj
- "Raport Kuguchara" NZ
- "Razem z Danger" NZ
- "Magia Krwi" NZ
- Inne dzieła, autorstwa Enahmy
- "Morderstw w Hogwart ExPressie" NZ
- "Praktykantka" NZ
- "Projekt Chimera" - obydwie części
- "Nie umrzeć"
- "Kroniki Lucjusza"
- "Bellum omnium contra omnes"
- "7 lat i 50 dni"

Chryyste ile teraz tekstów mi się po głowie tłucze. Cała masa tego -wszystkie kocham. Zobaczycie, kiedyś jeszcze to editnę, bo za długo już to piszę, a i chyba nie każdemu będzie się chciało czytać Rozbawiony W tej chwili przez mój mózg przewija się chyba ze 100 tytułów. Dobra - stop! W liście nie są przecież wliczone również teksty angielskojęzyczne - a dobrych jest całkiem sporo. Tak więc twórcy fikó - piszcie dalej, piszcie, bo moje oczy nadal pragną więcej i więcej Dowcipniś

Wyślij prywatną wiadomość
~Faria7 F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 08-05-2012 16:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2652
Ostrzeżeń: 2
Postów: 582
Data rejestracji: 10.06.11
Medale:
Brak

Mi się bardzo podoba wspomniany już Mistrz Eliksirów, FF raczej nie czytam, choć sama piszę... Oczko

Pozdrowienia dla wielu, a przede wszystkim dla drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
~BloodyMini F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 02-12-2012 17:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Goblin
Punktów: 27
Ostrzeżeń: 0
Postów: 16
Data rejestracji: 02.12.12
Medale:
Brak

Ja uwielbiam miniaturki bardzo czarnego kota oraz na blogspocie takie różne czytam jest ich za wiele a jeden z moich ulubionych to jeden jedyny wyjątek
Wyślij prywatną wiadomość
~Kaluu F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 02-12-2012 18:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Charłak
Punktów: 5
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 27.01.12
Medale:
Brak

Czytam wiele, ale dwa moje ulubione które polecam wszystkim to:
"~Świat widziany okiem Caroline Potter"
"Harry i Ginny-Czy ich miłość..."
Było tego jeszcze kilka. Czytałam też kiedyś krótkie ff o Draco i Hermionie, którzy w Hogwarcie mają takie jakby zajęcia jak w amerykańskich filmach. Mieszkają razem 2 tygodnie i mają dziecko. Śmieszne i nieprawdopodobne.
__________________
I F0LLOW YOU.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ragazza F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 02-12-2012 18:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 260
Ostrzeżeń: 0
Postów: 99
Data rejestracji: 14.09.12
Medale:
Brak

Moim ulubionym fanfikiem na Hogsie jest "Padfoot - uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego", "James Potter - Ostatnia szansa" oraz "Harry Potter i Ognista Iskra"... No i oczywiście moje Oczko

A tak ogólnie to lubię czytać o przeszłości bohaterów Rozbawiony
__________________
Zapraszam do mojego fanfika, drogi Gościu - http://hogsmeade....ost_213712 - Fred i George, czyli bliźniaki jakich mało! Jupi!

Magic is more than just waving a piece of wood.

Pozdro, drogi Gościu Cool

hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,ona.gif

Pan Lunatyk przesyła wyrazy szacunku profesorowi Snape'owi i uprasza go, by zechciał nie wtykać swojego długiego nochala w sprawy innych ludzi.
-Pan Rogacz zgadza się z panem Lunatykiem i pragnie dodać, że profesor Snape jest wrednym głupolem.
-Pan Łapa pragnie wyrazić swoje zdumienie, jak taki kretyn mógł zostać profesorem.
-Pan Glizdogon życzy profesorowi Snape'owi miłego dnia i radzi mu umyć włosy, bo kleją się od łoju.


I tak umrzesz, drogi Gościu.

Bella <33
images2.wikia.nocookie.net/__cb20081011144710/terminator/images/f/f0/HBCarter.jpg

~Jestem Bond. James Bond.
~Jestem Dumbledore. Brian Dumbledore. Wulfryk Brian Dumbledore. Percival Wulfryk Brian Dumbledore. Albus Percival Wulfryk Brian Dumbledore Rozbawiony <troll>


git.pl/resource_image/git.pl-8255.gif

Edytowane przez Ragazza dnia 02-12-2012 18:57
Wyślij prywatną wiadomość
~blackness F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 02-12-2012 19:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 218
Ostrzeżeń: 0
Postów: 80
Data rejestracji: 15.11.12
Medale:
Brak

Czytałam kilka, ale zdecydowanie najlepsze jest "The Padfoot - Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego"

Ale aktualnie jest to jedyne. Po opowiadaniu, w którym Syriusz wyrażał się jak Hannah Montana, w Hogwarcie były szafki i uczniowie mieli telefony komórkowe odechciało mi się czytać cokolwiek.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilka2300 F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2014 18:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 88
Ostrzeżeń: 0
Postów: 19
Data rejestracji: 26.03.14
Medale:
Brak

Nie czytałam dużo fanfiction. Nie umiem trafić dużo o mojej ulubionej tematyce. No, ale cóż jestem wybredna. Jedno jest tak naprawdę które podbiło moje serce, a dokładniej to http://yaoice.wordpress.com/opowiadania/gorycz-klamstwzakonczone/
To było takie... No może tak Drarry, Hermiona i Voldemort ( w wersji 20 lat ), Snape i bliźniacy. Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny Zabini F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 15-04-2014 09:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 417
Ostrzeżeń: 0
Postów: 168
Data rejestracji: 29.12.13
Medale:
Brak

Kilka ich jest:
Gdy jesteśmy sami- pisane przez Venetię Noks,
Diabelska Wpadka- autorstwa Ciotek Salazra, czyli Venetii Noks oraz Wamplowe,
Carpie Diem, Chwytaj dzień- autorstwa Crucio
oraz Sny Zwycięzców- pisane przez Maurę Spell.

__________________
Chcę by ktoś pokochał mnie tak jak Snape kochał Lily!
Dlaczego?
Bo bardziej się nie da!


Miłość jest jak kwiat, gdy o nią dbamy rozkwita i staje się piękniejsza.
Lecz gdy zostawiamy ja samej sobie obumiera i zanika.

Pozdrawiam Veronikę Astorię Malfoy,Hermionę Riddle \555555] , Martę Black i [color=#cc6633]]AdamKraJęzyk
[/color]

I LOVE Saphira!!

,, Na początku były smoki: dumne, groźne i niezależne. Ich łuski lśniły jak klejnoty i każdy, kto na nie spojrzał, czuł rozpacz, bo wspaniała i straszliwa była ich uroda''
],, Dziedzictwo''
Wyślij prywatną wiadomość
~mysweetime F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 03-07-2014 10:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Charłak
Punktów: 5
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 03.07.14
Medale:
Brak

Witam.

Z góry przepraszam za zmianę tematu ale od jakiegoś czasu poszukuję pewnego fanciction. Czytałam je kilka lat temu ale niestety nie pamiętam tytułu... Główną bohaterką jest Ślizgonka, która ma najlepszą przyjaciółkę Liz i przyjaźnią się z Hunctwotami. Dziewczynie podoba się Syriusz.
Opowiadanie pierwotnie było na stronie poświęconej hp

Gdyby ktoś wiedział, o jakie opowiadanie chodzi, będę wdzięczna.

Pozdrawiam!
Wyślij prywatną wiadomość
~mulan183 F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 03-07-2014 11:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 91
Ostrzeżeń: 0
Postów: 59
Data rejestracji: 05.01.13
Medale:
Brak

Przeczytałam wiele ff ale ten jeden mi się spodobał najbardziej:
Wiecznie żywi
Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona778 F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 03-07-2014 11:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wszechmocny magik
Punktów: 6272
Ostrzeżeń: 1
Postów: 246
Data rejestracji: 24.03.14
Medale:
Brak

Czytam i najczęściej mi się podoba Happy. Ulubiona to chyba . . . Diabelska wpadka ale żeby powiedzieć dokładnie musiałabym się długo namyślać Oczko.
__________________
Żałuję że wybrałam sobie taką mało kreatywną nazwę użytkownika, a nie chce zakładać nowego konta bo mam dużo punktów ^^. Pozdrawiam serdecznie <3
Wyślij prywatną wiadomość
~Anka Potter Always Together F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 22-07-2014 22:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1573
Ostrzeżeń: 0
Postów: 254
Data rejestracji: 10.07.14
Medale:
Brak

Obecnie czytam trzy fajne Uśmiech

- huhuhuhuncwoci.blogspot.com - o Huncwotach <3
- great-unknown-feeling.blogspot.com - o Dramione Oczko
- narcyza-lucjusz-love-forever.blogspot.com - o Lucjuszu i Cyzi Uśmiech

__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów
Przebiegłości Ślizgonów,
Chroń Nas Ravenclawie!

Jestem Krukonką braterską jak Gryfonka. Jestem przyjacielska jak Puchonka, ale mam w sobie coś ze Ślizgonki

Pomyślnych Igrzysk... I niech los wam zawsze sprzyja!

data1.whicdn.com/images/58526072/large.gif
fc05.deviantart.net/fs71/f/2012/361/5/5/the_hunger_games_gif__by_ourdestinytodie-d5petn3.gif
img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201502/gallery_1423069410_938646.gif
gfx.stacja7.pl/repo/photo/articleHomePage/5283.1.jpg
http://kto-jest-wrogiem.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona Granger0072 F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 23-07-2014 15:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 115
Ostrzeżeń: 1
Postów: 88
Data rejestracji: 12.07.14
Medale:
Brak

Raczej tylko HP. Ale ostatnio jak wybrałam się do empiku kupiłam książkę "Harry Potter i filozofia. Przewodnik po Hogwarcie dla mugoli." Autorzy: William Irwin, Gregory Bassham. Bardzo wciągająca. Co prawda kupiłam ją dla mamy, ale ona nie chce jej na razie czytać, więc ja zaczęłam. SłoneczkoUśmiech
[img]http://onepress.pl/ksiazki/harry-potter-i-filozofia-przewodnik-po-hogwarcie-dla-mugoli-william-irwin-gregory-bassham,harryp.htm[/img]

__________________
-Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań.

Od sprytu Ślizonów
kretynizmu Puchonów
wiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE

...Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą...
Wyślij prywatną wiadomość
~Slythgirl F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 23-07-2014 17:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 40
Ostrzeżeń: 0
Postów: 8
Data rejestracji: 16.07.14
Medale:
Brak

Ja uwielbiam fanfic < Desiderium Intimum - arielgobuss>, jest niezaprzeczalnie pierwszy na mojej liście, chociaż wiem, że nigdy więcej go nie przeczytam...z własnego wyboru.
__________________
Slytherin...
These cunning folks use any means to achive their ends.

You don't know what pain is until you've finished a book

~Morsmorde
Wyślij prywatną wiadomość
~Black Butterfly F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 05-08-2014 22:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1187
Ostrzeżeń: 1
Postów: 125
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja od zawsze uwielbiam fan fiction o Huncwotach i Lily. Uśmiech Sama nawet pisałam/piszę, i widzę, że !Asik o Nim wspomniała (dzięki!) W każdym razie jakby ktoś chciał poczytać moje głupoty sprzed kilku lat, link w profilu Uśmiech
Niestety większość blogów jest już zawieszona, ale warto wpaść. Uśmiech

http://czarujacalilyevans.blog.onet.pl/
http://stop-dreaming-hp.blogspot.com/
http://zycie-lilly-i-jamesa.blog.onet.pl/
http://potter-lily-i-james.blog.onet.pl/
http://hp-lily-i-james.blog.onet.pl/
http://evans-lily-zycie.blog.onet.pl/
http://pamietnik-rudowlosej-milosci-rogacza.blog.onet.pl/
http://zycie-lilly-i-jamesa.blog.onet.pl/ (polecam starą wersję, nie nową)
http://oddech-nieba.blogspot.com/

Uwielbiam czytać, wracać do tych blogów, zdecydowanie najlepsze wspomnienia z blogowania na onecie. Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT