Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 263
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Adele
!Tom_Riddle F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 13-10-2011 22:08
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 17516
Ostrzeżeń: 0
Postów: 707
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal

Adele - tu mówić wiele nie trzeba, ponieważ każdy zapewne choć raz w życiu słyszał ten niebiański głos, który nie ma sobie równych nie tyle wśród angielskich wykonawców, ile na całym świecie. Adele jest chyba jedyną artystką jaką znam nie pomagającą sobie playbackiem podczas występów na żywo. Jej wibrujący mocny głos zawsze idzie w parze z niebanalnym tekstem piosenek, które dają do myślenia. Jeśli ktoś uważa, że całkowicie niezrozumiale rozpływam się nas talentem Adele niech poda mi swoje argumenty. Adele nie jest typową piosenkarką, która śpiewa komercyjnie jak na przykład Lady Gaga (którą też uwielbiam, ale nie o niej teraz mowa, bo to dwie jakże odmienne artystki), ale prowadzi tłumy swoim głosem w krainy zupełnie odmienne niż znane na całym świecie gwiazdy popu. Podzielacie moje zdanie czy też spróbujecie przekonać mnie do swoich racji?
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 13-10-2011 22:16
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Ojejku, Adele... jak można zaprzeczyć temu, że jest jedną z najlepszych wokalistek dzisiejszych czasów? Uwielbiam jej głos, tą oryginalność, niepowtarzalność. Wybija się spośród tego całego chłamu. Śpiewając, przekazuje słuchaczowi swoje emocje. Marzy mi się pójście na jej koncert *,*
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.

Edytowane przez sabina dnia 02-04-2012 21:46
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~Loa_riddle F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 15-10-2011 13:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1507
Ostrzeżeń: 0
Postów: 489
Data rejestracji: 30.05.11
Medale:
Brak

Ma wspaniały głos. Pokazuje, że w tych czasach nie trzeba pokazywać się półnago na scenie, by zostać zauważoną.
Wyślij prywatną wiadomość
~blackout F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 15-10-2011 14:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 643
Ostrzeżeń: 0
Postów: 179
Data rejestracji: 17.04.11
Medale:
Brak

Nie będę oryginalna mówiąc, że ma wspaniały głos. Bardzo lubię jej piosenki. Nie napiszę już nic nowego, bo wszystko zostało napisane powyżej.
__________________
-Spójrz... na... mnie- wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach zanikło,stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harry'ego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył.

Draco dormiens nunquam titillandus.


- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbledore. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...

-Zawsze.

It's a gift and a curse.
- Adrian Monk

Love never die.
- quote from Ghost Whisperer.

Humanity is overrated.
- Dr. House

"...W ciszy tak smutno, szepce zegarek
o czasie, co mi go nie potrzeba..."


Śmierć jeno przemierza świat, podobnie jak dwaj wierni druhowie, którzy razem przemierzają morza; jeden zawsze będzie żyć w drugim. Zniewoleni miłością, żyją w tym, co wszechobecne. W owym boskim zwierciadle widzą się twarzą w twarz, wolni i nieskalani. Wielka to dla nich pociecha, bo choć rzec można, że z tego świata odeszli, to ich przyjaźń wciąż trwa, bo jest nieśmiertelna.



Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy O Własnej Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !

To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni.

Ron uniósł wysoko odznakę.
- Nie wierzę! Nie wierzę! Och, Ron, to cudownie! Prefekt! Jak każdy w naszej rodzinie!
- A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?


Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć bo cię nie lubię... Weasley, koszulka ci wyłazi za to też pięć punktów

-Ostatni finał trwał pięć dni.
-Ekstra! Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie! - zawołał zachwycony Harry.
-A ja mam nadzieję, że nie - oświadczył Percy ze świętoszkowatą miną.-Strach pomyśleć, co bym znalazł w swojej poczcie, gdyby mnie nie było w pracy przez pięć dni.
-Tak, ktoś mógłby ci znowu podrzucić smocze łajno, no nie, Percy? - zakpił Fred.
-To była próbka nawozu z Norwegii! - oburzył się Percy, oblewając się rumieńcem. - To nie był żaden dowcip!
-Był - szepnął Fred do Harry'ego, kiedy wstawali od stołu. - My mu to posłaliśmy.


Only I can live forever.
Wyślij prywatną wiadomość
~dewhoo F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 15-10-2011 14:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 882
Ostrzeżeń: 0
Postów: 227
Data rejestracji: 08.10.11
Medale:
Brak

Ej, będę jedyną osobą, która nie jest nią zauroczona? Podziwiam tą panią z całych sił, ale zmęczona już jestem tysiącami coverów na youtube 'rołjin inde diip'. Jako fanka artystów nie celujących zbyt natarczywie w show biznes, rzekłabym, że dla niektórych lepiej jest zostać w cieniu. Wyobrażacie sobie odkryć kiedyś taką Adele między półkami niszowych wykonawców, a potem zachwycić się nią i opowiadać znajomym?
Wyślij prywatną wiadomość
~Albus Severus Potter 97 F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 18-11-2011 19:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 118
Ostrzeżeń: 1
Postów: 31
Data rejestracji: 03.08.11
Medale:
Brak

Moim zdaniem Adele jest artystką znakomitą. To prawda, że jest aktualnie jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie, ale to wcale nie znaczy, że jest komercyjna, że robi to dla kasy i dla tego, żeby się o niej mówiło. Jej muzyka jest bardzo odmienna od typowego popu, który atakuje nas ze wszystkich stron. Tam faktycznie liczy się kasa. Natomiast Adele w swoich utworach przekazuje prawdziwe emocje. Ona jest w tym całym zwariowanym show-biznesie PRAWDZIWA. A to, że jest aktualnie na szczycie wszelkich list przebojów na całym świecie to tylko pokazuje to, że w dalszym ciągu dla ludzi liczą się prawdziwe emocje ujęte w doskonałą sztukę. Takie jest moje zdanie. Słyszałem część utworów z jej pierwszej płyty, dobrze znam całą drugą płytę i z czystym sercem mogę powiedzieć, że to jest sztuka. Sztuka idealna dla kogoś kto słyszy piosenki sercem, a nie uchem. Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~emilyanne F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 20-11-2011 18:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5622
Ostrzeżeń: 1
Postów: 633
Data rejestracji: 28.10.11
Medale:
Brak

Cóż, Adele. Trzeba jej przyznać, że głos ma doskonały. Tworzy uczuciowe piosenki, które z przyjemnością się słucha. Ostatnio słyszy się często o jej życiu prywatnym. Nie interesuje się tym zbytnio. Po prostu słucham. Niestety nie jest to jedna z tych artystek, których piosenek mogę słuchać bez przerwy. Te po pewnym czasie stają się irytujące.
__________________
Pomilczmy razem... no bo tak.



to takie reumatyczne xxx

pingwiny.nick.com.pl/images/layout/postacie/3duzy.png


twoje problemy są niczym czeski film. moje też, ale na szczęście u siebie się tego nie zauważa.

Edytowane przez emilyanne dnia 10-03-2012 18:14
http://niedoskonali.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Zosia F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 20-11-2011 18:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1289
Ostrzeżeń: 0
Postów: 192
Data rejestracji: 01.09.11
Medale:
Brak

Adele jest super.Uwielbiam ją.Słyszałam wiele coverów chociażby "Rolling in the deep" i żaden nie dorównywał oryginałowi nawet w połowie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Therion F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 20-11-2011 18:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1016
Ostrzeżeń: 0
Postów: 451
Data rejestracji: 03.07.11
Medale:
Brak

Podoba mi się jej głos. Jest fantastyczna. Chciałabym miec taki talent. Nie jestem jakąś fanką, ale czasami bardzo lubię połuchac jej utworów.
__________________
Hear The Sound
The Angel Come Screaming.

__
Pozdro Dla Ziomali Rozbawiony
Killjoys!
MAKE
SOME
NOISE



Scabior <3
http://huncwoci-marauders.blog.onet.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2011 18:02
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Hmmm... chyba będę jako jedna z nielicznych, która nie jest nią zachwycona. Znaczy kawał dobrego głosu ma, ale jej piosenki są męczące. Włączam sobie radio, a tam Adele, włączam telewizor - Adele. Wchodzę na jutuba - Adele! Oszaleć można. A do tego ma trzy znane piosenki, które stacje radiowe oraz telewizję wciąż męczą. Najpierw było Rolling to the Deep, potem I set fire to the rain, a teraz Someone like you. Już czekam na następny "hicior". Co do samej artystki, to nic nie mam. Nie słychać dużo o jej prywatnym życiu, nie popada w jakieś skandale. Prosta i skromna dziołcha. Lubię takich artystów.
Edytowane przez N dnia 21-11-2011 20:20
Wyślij prywatną wiadomość
~Damblydor F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2011 18:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 209
Ostrzeżeń: 0
Postów: 31
Data rejestracji: 01.01.10
Medale:
Brak

Jeny, teraz wszędzie tylko o niej... Przez pewien czas nie miałam bladego pojęcia kto to, wszyscy gadają o jakiejś Adele a ja robię głupią minę. Ale potem usłyszałam 'Set fire to the rain' i wydała mi się jakaś bardzo znajoma i się okazało że to jej no i się zdziwiłam, bo sądziłam że słyszałam to wieki temu o.O No ale nieważne. Kawał głosu baba ma, nie da się ukryć, ale ja zazwyczaj robię na przekór większości i się nie zachwycam... Lecz piosenki ma ładne i takie miłe dla ucha. Tyle mogę powiedzieć.
__________________
Od dumy Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
Przebiegłości Ślizgonów
CHROŃ NAS RAVENCLAW!
Wyślij prywatną wiadomość
~Sigyn F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 07-12-2011 13:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2207
Ostrzeżeń: 0
Postów: 286
Data rejestracji: 29.08.11
Medale:
Medal

Słyszałam jej piosenki. Ogólnie nie słucham jej utworów, ponieważ wolę ciut inny gatunek w muzyce. Punk rock, Hard rock i metal to jest to! Rozbawiony No ale do rzeczy. Uważam, że ta piosenkarka ma świetny głos. Cudo po prostu. Przy niej te wszystkie Rihanny i Lady Gagi to się schować mogą Rozbawiony
__________________
Zapraszam do mojego FF Rozbawiony http://hogsmeade....ost_165764

30.media.tumblr.com/tumblr_ltin0sxksi1qfqjxao3_250.gif

Pozdrawiam Cię drogi Gościu Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Pospolitak F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 13-12-2011 21:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 383
Ostrzeżeń: 0
Postów: 30
Data rejestracji: 13.12.11
Medale:
Brak

Set Fire To The Rain, Someone Like You oraz Rolling In The Deep są jednymi z najlepszych piosenek tej artystki. Sama Adele jest całkiem ładna (bo śliczna nie jest, niestety) i śpiewa bosko. Nie lubię co prawda takiego gatunku, ale dla niej mogę się poświęcić. Najfajniejsze w niej jest to, iż nie popada w żadne skandale czy kłopoty i przez to mam do niej respekt - nienawidzę takich jak Britney Spears.
Wyślij prywatną wiadomość
~Anar0207 F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 30-12-2011 13:02
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 412
Ostrzeżeń: 4
Postów: 168
Data rejestracji: 05.06.11
Medale:
Brak

Teraz w jej karierze będzie ciężko, ponieważ przeszła niedawno całkiem poważną operację gardła, na szczęście wszystko jest dobrze.

A ja kocham słuchać tych kawałków - szczególnie Rolling in a deep, Someone like you i Set fire to the rain. Reszta również jest niezła, ale nie aż tak dobra.

Uwielbiam!
Wyślij prywatną wiadomość
!Imbecile F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 30-12-2011 13:50
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Opiekun Gryffindoru
Punktów: 3259
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,096
Data rejestracji: 29.04.10
Medale:
Brak

Hmmm... Nie słucham Adele tak, żeby słuchać. Tak naprawdę nie znam jej piosenek z tytułu. Lubię piosenkę, w której tekście jest zdanie 'Don't forget me I will remember...' Nie wiem co to jest, ale bardzo mi się podoba.
Adele jest wokalistką, którą rozpoznaję nie po piosenkach lecz po głosie. A głos ma charakterystyczny, nie wiedzieć czemu kojarzący mi się z głosem Aguilery, która przecież ma całkiem inny głos, chociaż równie cudowny. Oby Adele tego nie zepsuła, jak to zrobiła z Christina, ale mniejsza o to.
Drugą rzeczą, za którą lubię Adele jest rzecz trochę dziwna. Mianowicie lubię to, że mam wrażenie iż dobrze jej ze swoją tuszą. Nie jest typową chudą gwiazdką co robi karierę głównie na dupie i cyckach. Jej udało się zdobyć sławę bez tego. Nie musiała też zniżać sie do poziomu 'bejbe to bejbe tamto'. Robi fajny ambitny pop i niech przy tym zostanieUśmiech
__________________
http://hogsmeade....ad_id=5587
Imb. O sobieJęzyk

'Opinie są po to żeby je zmieniać'
Stephen King

i40.tinypic.com/e7kuqe.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~VessyRiddle F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2012 16:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 92
Ostrzeżeń: 0
Postów: 23
Data rejestracji: 01.02.12
Medale:
Brak

Kilka dni temu przesłuchałam bodajże "Rolling in the deep" i się zakochałam *-* Oczywiście, nie lubię takiej muzyki, ale Adele mnie oczarowała. Ma piękny, mocny głos, do tego jest piękna. Jest przykładem na to, że nie tylko 'piękne' lalki barbie, które dopiero co wyszły z solarium, mogą robić karierę.
No i co tu dużo mówić. Lubię ją c:
__________________
~ Dreamed of paradise. ~
Wyślij prywatną wiadomość
~Kasella F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 05-02-2012 15:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 302
Ostrzeżeń: 0
Postów: 96
Data rejestracji: 10.11.11
Medale:
Brak

Uwielbiam Adele. Ma piękny głos a jej piosenki są bardzo wzruszające ;-)
__________________
forum.gwiazdunie.pl/signaturepics/sigpic543_30.gif
http://www.lastfm.pl/user/WithUrLove_ Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 05-02-2012 15:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Mam jej po dziurki w nosie. Te ciągłe wycie "someone like you". Okropieństwo. Wszyscy się tak nią zachwycają. Zazwyczaj słucham czegoś, jak nie jest zbyt popularne... poza tym jakoś nie ma specjalnie fajnych piosenek.
__________________
Al PACZino, capuccino ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~Kinga121 F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 05-02-2012 16:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 881
Ostrzeżeń: 1
Postów: 321
Data rejestracji: 30.08.11
Medale:
Brak

dewhoo napisał/a:
Podziwiam tą panią z całych sił, ale zmęczona już jestem tysiącami coverów na youtube 'rołjin inde diip'.


Zgadzam się z tą wypowiedzią. Moim zdaniem Adele ma bardzo dobry głos i jest jedną z lepszych piosenkarek, ale zaczynają mnie trochę męczyć jej piosenki. Jednak czekam na nowe ponieważ chcę usłyszeć jeszcze ten głos w nowych utworach.
Wyślij prywatną wiadomość
~tarantula head F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2012 17:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1273
Ostrzeżeń: 0
Postów: 350
Data rejestracji: 14.12.11
Medale:
Brak

O, Adele ;] Bardzo cenię jej talent, mocny głos, i to, jaką zrobiła karierę. Ale mnie do niej jakoś nie ciągnie. Owszem, dwie piosenki są mistrzowskie, a mówię tu o "Rolling in the Deep" i "Chasing Pavements". Lubię je i słucham je w każdej możliwej chwili. Aczkolwiek nie kocham/ubóstwiam/uwielbiam.
__________________
38.media.tumblr.com/tumblr_mbl68vCVQE1r23joco4_250.gif
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT