Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 115
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Harry Potter
~Theodore F
#81 Drukuj posta
Dodany dnia 14-11-2011 09:25
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1200
Ostrzeżeń: 1
Postów: 240
Data rejestracji: 11.11.11
Medale:
Medal

Harry Potter jest jednym z najsympatyczniejszych bohaterów w książkę. Co prawda, trochę był naiwny, ale rekompensuje to odwaga, szczerość oraz bystrość. Podziwiam go za znoszenie trudów dnia codziennego - zwyczajny człowiek pewnie po spędzeniu kilku lat u wujostwa miałby zniszczoną psychikę.
Wyślij prywatną wiadomość
~adamek98 F
#82 Drukuj posta
Dodany dnia 20-11-2011 17:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 31
Ostrzeżeń: 0
Postów: 25
Data rejestracji: 15.11.11
Medale:
Brak

Fajna, miła pogodna postać.Miał trudne dzieciństwo i wychowywal sie w mugolskiej rodzinie ktora za nim nie przepadała ....Mimo tego zemial trudne dziecinstwo wyrosl na dobrego chłpca ktory nie patrzy w przeszłosc co sie stało z jego rodzicami
Edytowane przez adamek98 dnia 20-11-2011 17:06
Wyślij prywatną wiadomość
~emilyanne F
#83 Drukuj posta
Dodany dnia 20-11-2011 17:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5622
Ostrzeżeń: 1
Postów: 633
Data rejestracji: 28.10.11
Medale:
Brak

Powiem szczerze, że bardzo nie lubię jego postaci filmowej. Ale mówimy o książce Rozbawiony W książce to fajny, miły chłopak Język Ma w sobie wielką odwagę. Wcale nie ciągnęło go do sławy, to było winą Lorda Voldemorta, który uwierzył w przepowiednie. Chłopiec który przeżył. Tak naprawdę to nie była jego zasługa, tylko jego matki. Rzeczywiście wolę ją, od niego Rozbawiony Ale to tak na marginesie xD Lubie tą postać, ale nie najbardziej Język
__________________
Pomilczmy razem... no bo tak.



to takie reumatyczne xxx

pingwiny.nick.com.pl/images/layout/postacie/3duzy.png


twoje problemy są niczym czeski film. moje też, ale na szczęście u siebie się tego nie zauważa.
http://niedoskonali.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Theodore F
#84 Drukuj posta
Dodany dnia 20-11-2011 17:19
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1200
Ostrzeżeń: 1
Postów: 240
Data rejestracji: 11.11.11
Medale:
Medal

Lubię Harry'ego Pottera i często się z nim utożsamiam. Bardzo miły, odważny chłopak, który nie chciał sławy, ale dzięki Lordowi został rozpoznawalny na całym świecie. Dokonał tylu rzeczy, których nawet w życiu się nie śniło dorosłym czarodziejom. Podziwiam go za to!
__________________
If I'm a bad person, you don't like me
Well, I guess I'll make my own way
It's a circle, a mean cycle
I can't excite you anymore.

Where's your gavel? Your jury?
What's my offense this time?
You're not a judge but if you're gonna judge me
Well, sentence me to another life.

Don't wanna hear your sad songs
I don't wanna feel your pain
When you swear it's all my fault
'Cause you know we're not the same
No, we're not the same, oh, we're not the same.
Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
#85 Drukuj posta
Dodany dnia 08-01-2012 18:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Lubię go, podziwiam. Przykro mi z powodu straty jego rodziców, chociaż taki sam los mógł spotkać Nevilla, jednak nikomu czegoś takiego nie życzę, bo sama ostatnio przez coś takiego przeszłam.
Był dzielny, choć trochę leniwy. Na szczęście odziedziczył więcej cech po swojej matce, która była naprawdę wrażliwą czarownicą. Cieszę się, że związał się z Ginny, bo jest naprawdę wspaniałą postacią, chociaż w filmie... Bonnie nędznie ją zagrała.
Wyślij prywatną wiadomość
~21olka F
#86 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2012 14:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Horkruks
Punktów: 7277
Ostrzeżeń: 1
Postów: 203
Data rejestracji: 12.12.11
Medale:
Brak

Podobał mi się- był miły i przyjacielski
Szczególnie chwalę go za odwagę
No i podziwiam go za to, że poradził sobie w życiu w którym na każdym kroku czychała śmierć
__________________
"Nie żałuj umarłych Harry, żałuj żywych, a szczególnie tych którzy żyją bez miłości..."
Albus Dumbledore
Wyślij prywatną wiadomość
~Errol F
#87 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2012 14:31
Zbanowany

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 252
Ostrzeżeń: 1
Postów: 34
Data rejestracji: 26.01.12
Medale:
Brak

Mam o nim już wyrobioną opinię - ostrzegam, nie będzie ona długa, jak mogłoby się zdawać.

Niestety, z przykrością muszę stwierdzić, iż główny bohater był bardzo naiwny, nawet nie muszę przytaczać fragmentów, które o tym świadczą, to widać już na początku. Natomiast podziwiam go za dzielną walkę z przeciwnościami losu - wbrew pozorom, nie zaznał prawdziwego szczęścia podczas dzieciństwa.
Był inteligentny oraz odważny, no ale miał skłonności do popadania w tarapaty.
Oprócz tego zachowywał się przyzwoicie - był bardzo miły oraz sympatyczny.
Uważam, że z niego dobry przyjaciel!
__________________
Kocham sóweczki, a szczególnie Hedwigę <3


Sóweczka życzy wam zdróweczka :*
Wyślij prywatną wiadomość
~kizzucha F
#88 Drukuj posta
Dodany dnia 04-02-2012 21:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1648
Ostrzeżeń: 2
Postów: 292
Data rejestracji: 05.01.11
Medale:
Brak

Mój ulubiony bohater. ;) Gdybym chciała go szczegółowo opisać, to cóż... za dużo pisania. Ale posiadał wiele świetnych cech m.in. był wspaniałym przyjacielem. Powiem zwięźle - uwielbiam go. ;D
__________________
UROCZYŚCIE PRZYSIĘGAM, ŻE KNUJĘ COŚ NIEDOBREGO!

Wiedz, że coś się dzieje drogi Gościu.

HarryPotter3107 - ;D
Loa_Riddle - ;D


Ale że co? ;>

______________________________


"-Spójrz... na... mnie- wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach zanikło,stały się nieruchome,puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harry'ego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył."

"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldore. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."

''Mogę was nauczyć, jak uwięzić w butelce sławę, uwarzyć chwale, a nawet powstrzymać śmierć... Jeśli tylko nie jesteście bandą bałwanów, jakich zwykle muszę nauczać."

"- Czy pamiętasz, jak mówiłem, że ćwiczymy zaklęcia NIEWERBALNE, Potter?
- Tak.
- Tak, proszę pana.
- Nie ma potrzeby zwracania się do mnie per pan, panie profesorze. "
Wyślij prywatną wiadomość
~Rosy87 F
#89 Drukuj posta
Dodany dnia 25-03-2012 10:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 386
Ostrzeżeń: 2
Postów: 179
Data rejestracji: 18.12.11
Medale:
Brak

Lubię go. Miły, przyjacielski, trochę zarozumiały... Fajny chłopak. Jednak uważam, że Jo zrobiła z niego jakieś księcia na białym koniu. Ogólnie lubię go
__________________
Chcesz dowiedzieć się czegoś o mnie? Kliknij tutaj: http://hogsmeade....ad_id=6345
Wyślij prywatną wiadomość
~Ms_Kane F
#90 Drukuj posta
Dodany dnia 13-05-2012 15:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2978
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,256
Data rejestracji: 24.04.12
Medale:
Brak

Harry jest miły, przyjacielski i w ogóle, nie ma rodziców i mieszka ze swoim wujostwem, którzy szczerze go nienawidzą no i najważniejsze jest bohaterem ale mu nie zazdroszczę takiego życia bez rodziców, którzy by go kochali.A to z bohaterem czarodziejów jest trochę przesadzone, bo w końcu on wszystkiego nie robił sam. Tylko ktoś mu pomagał np. Hermiona lub Ron. Albo czasem miał po prostu szczęście.
__________________

media.giphy.com/media/A4YfNX2iXFsGY/giphy.gif
37.media.tumblr.com/tumblr_m02xnz7lL01qju7t7o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Panicz Misaki F
#91 Drukuj posta
Dodany dnia 13-05-2012 20:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 265
Ostrzeżeń: 0
Postów: 84
Data rejestracji: 11.05.12
Medale:
Brak

Harry nie jest moją ulubioną postacią jednak bardzo go lubię ^^ Jest przyjacielski, odważny czasem aż za bardzo, pewny siebie. Te cechy są jak najbardziej pozytywne. Szkoda mi chłopaka, za dużo bliskich mu odeszło oj za dużo. Nie posiadał jakiś niesamowitych zdolności, jednak był bardzo utalentowanym czarodziejem. Nie wiem on mi jakoś przypomina Naruto i to bardzo .o. Pozytywna postać jak najbardziej jednak były momenty kiedy mnie denerwował.^^
__________________
fc01.deviantart.com/fs7/i/2005/212/a/5/Harry_Potter___Up_To_No_Good_by_kanae.jpg

Witam wszystkich i pozdrawiam !

OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WŁASNEJ WSZECH WIEDZY KRUKONÓW
RATUJ NAS SLYTHERINIE !!!



-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze.
Wyślij prywatną wiadomość
~potter_fanka F
#92 Drukuj posta
Dodany dnia 13-05-2012 22:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 402
Ostrzeżeń: 0
Postów: 131
Data rejestracji: 27.08.11
Medale:
Brak

Moja najulubieńsza, najukochańsza i moim zdaniem najlepsza postać nie tylko z sagi HP, ale także spośród wszystkich książek i filmów. Nie wyobrażam sobie bez niego życia. Jest moim zdaniem wspaniałym człowiekiem, jest odważny, lojalny, szczery, zawsze skory do pomocy, uczciwy, przystojny i kochany. Strasznie współczuję mu wszystkich złych momentów, które go spotkały w życiu. Chciałabym, żeby był moim chłopakiem a potem mężem. towarzyszyłabym mu cały czas, pocieszała i dawała rady w trudnych sytuacjach. Kooocham go. Po prostu.
__________________
Harry Potter wcale się nie skończył. Harry dalej jest i będzie w naszych sercach.

Harry Potter 4ever <3

[color=#ffff00]Pozdrawiam wszystkich, którzy mnie pozdrawiają!
Pozdrowienia też dla całego Hogs! :*
Wyślij prywatną wiadomość
~Severus Tobias Snape F
#93 Drukuj posta
Dodany dnia 14-05-2012 07:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1013
Ostrzeżeń: 2
Postów: 406
Data rejestracji: 18.03.12
Medale:
Brak

Harry jest przyjacielski,odważny,ale tak naprawdę to w wiekszości przypadków miał sporo szcześcia.Ja go lubię
__________________
OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WŁASNEJ WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

(...) Nie oczekuję od was, że naprawdę docenicie piękno kipiącego kotła i unoszącej się z niego roziskrzonej pary, delikatną moc płynów, które pełzną poprzez żyły człowieka, aby oczarować umysł i usidlić zmysły... Mogę was nauczyć, jak uwięzić w butelce sławę, uwarzyć chwałę, a nawet powstrzymać śmierć,(...). - Severus Tobias Snape

Umysł nie jest książką, którą można otworzyć i przeczytać w wolnym czasie.- Severus Tobias Snape
Wyślij prywatną wiadomość
~Faria7 F
#94 Drukuj posta
Dodany dnia 14-05-2012 14:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2652
Ostrzeżeń: 2
Postów: 582
Data rejestracji: 10.06.11
Medale:
Brak

Ja tej postaci nie darzę szczególnym zainteresowaniem, choć Harry był miły, uprzejmy, sprawiedliwy... no, po prostu jako bohatera niezbyt go lubię i nie umiem do końca wyjaśnić, dlaczego.
__________________
38.media.tumblr.com/9067e1618b9a3845638175beea21f5b8/tumblr_n72qvlvMKI1tuwm3vo1_500.gif

24.media.tumblr.com/910bb60d3c67f346bd80379fbf2343bf/tumblr_n581fdpZ0J1qeijvdo2_250.gif

media.tumblr.com/cff6ef8e64712708def81c6bb4c0b62c/tumblr_inline_mjh4kwWLC31qdjtxa.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~luna97 F
#95 Drukuj posta
Dodany dnia 14-05-2012 17:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 672
Ostrzeżeń: 0
Postów: 213
Data rejestracji: 26.01.12
Medale:
Brak

Hmm... ooo też się tak wyrażę- nie jest on moim ulubieńcem. Ale jest sympatyczną, naturalną postacią. Jak dla mnie to tak za bardzo nostaligiczny i ponury, choć nie zawsze. No cóż, podsumowując postać całkiem fajna.
__________________
Od cnót Gryfonów,
Przebiegłości Ślizgonów
i Kretynizmu Puchonów,
CHROŃ NAS RAVENCLAWIE!

Otwieram się na sam koniec.
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#96 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2013 23:06
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Przeżył - bo matka oddała za niego życie - uratował go więc rodzaj starożytnej i potężnej magii, czyli miłość.

Ja przyznam szczerze nie należę do jego "wielkich wielbicieli". Powodów jest co najmniej kilka, ale skupię się na tych najważniejszych...

Otóż nie był to wbrew pozorom "skromny chłopaczek bez rodziców, wiecznie biedny, dręczony i wewnętrznie nieszczęśliwy". Z chwilą, kiedy dowiaduje się, że jest czarodziejem i poznaje świat magiczny jego charakter i usposobienie ulegają znaczącej przemianie...

Nie ma co ukrywać, że to przez niego zginał Syriusz - gdyby tylko posłuchał Hermiony, naraził swoich przyjaciół na śmierć...miał się za kogoś lepszego - widać to wyraźnie w V tomie, kiedy wrzeszczy na Rona i Hermionę uważając, że dokonał więcej niż oni oboje razem wzięci... szczyt skromności...miał też bardzo wybuchowy temperament, bywał opryskliwy i nieprzyjemny. Rzucał zaklęcia dla zabawy - nie wiedząc jak zadziałają - np. ten na natychmiastowy wzrost paznokci ( wypróbowany na Crabbie w VI tomie ) czy zaklęcie, które "przyklejało" język do podniebienia - wypróbowany w tym samym tomie na Filchu... Sectumsempra przelała czarę goryczy, gdyby nie Snape Malfoy prawdopodobnie by się wykrwawił - tu kłania się brak zdrowego rozsądku i odpowiedzialności... był zarozumiały - myślenie z taką pewnością, że "złapał by znicza szybciej niż Ginny" jest dobitnym przykładem, że cenił siebie wyżej od innych...

Mimo, że był głównym bohaterem, to "mnie nie przekonał"...

__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#97 Drukuj posta
Dodany dnia 09-02-2013 12:45
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Nie rozumiem niektórych ludzi. Najpierw sadzą hejty na Pottera, że był święty, zbyt doskonały, szczęściarz, fuksiarz, a potem zaprzeczają samym sobie pisząc, że Potter to ciamajda, tępak, popełniał mnóstwo błędów i wychodzi ogólnie na to, że Potter to doskonały, idealny szczęściarz, który popełniał wiele błędów i był tępy. I nie lubicie Pottera za to, że był doskonały, a nienawidzicie go za to, że popełniał błędy (lub na odwrót).
No ja się pytam GDZIE JEST SENS!
Ja tam Pottera lubię. Gdyby nie postać Pottera to pewnie nie zainteresowałabym się tą serią. Poza tym jak można nienawidzić Pottera i zarówno być fanem filmów, książek etc. Wytłumaczy mi ktoś? Czy Ci ludzie w książce przerzucali strony, kiedy była opisana sytuacja z Potterem, czy płakali jak musieli to czytać? A w filmie przewijali sceny z Harrym? Serio, I don't get it.
Wyślij prywatną wiadomość
~Enchantte F
#98 Drukuj posta
Dodany dnia 09-02-2013 14:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1251
Ostrzeżeń: 0
Postów: 430
Data rejestracji: 20.10.12
Medale:
Brak

Popieram całkowicie ^N.
A z resztą, Harry'emu nie wystarczyło szczęście (którego mimo wszystko miał sporo), ale i jego wysokie zdolności magiczne, którymi również był obdarzony.
__________________
Wiecznie Żywi (FF)
Rozdział 7 (08.10) - zapraszam, jeśli interesują Cię przygody Huncwotów w Hogwarcie, drogi Gościu!

Dear Prongs

The only thing that kept me alive in Azkaban was knowing there was some piece of you left in this world. Your son isn't you, but he is damn close.

All my love, Padfoot


i46.tinypic.com/2eekchl.png
data.whicdn.com/images/28009122/c73a51ce_large.gif
http://photoblog.pl/enchantte Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#99 Drukuj posta
Dodany dnia 09-02-2013 14:21
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Wydaje mi się, że w sposób dość jasny i czytelny wypunktowałem dwa posty wyżej dlaczego "nie kocham go jakoś szczególnie".

Odniosłem się do jego charakteru oraz usposobienia, które zostawia według mnie wiele do życzenia. Z tego co pamiętam, to w innych postach powiązanych jakoś z głównym bohaterem także wyrażałem się w podobnym tonie - zatem przeczenie sobie samemu nie bardzo mnie dotyczy...

Każdy ma przecież prawo do własnego zdania. Nie jest też "żelazną regułą", że trzeba "ślepo kochać" tytułowych bohaterów - czy to w filmach czy książkach. Czytając tyle razy serię pani Rowling lub oglądając ekranizację poszczególnych tomów nie przypominam sobie abym dostawał napadów lęku, histerii, niekontrolowanego płaczu oraz innych zachowań budzących niepokój związanych z Potterem...

Z całego trio najlepiej lubię Hermionę, moim ulubionym bohaterem jest Severus Snape, darzę szacunkiem takie postaci jak Regulus Black, Stworek, Aragog, Remus Lupin czy Kingsley - i dlatego jestem fanem. Nie ze względu na jedną postać Harrego, ale szeregu innych, dla mnie bardziej przemawiających zalet całej książki.

Mnie bardziej dziwi np. jak można z lubością opowiadać się za rządami Czarnego Pana wiedząc, że był bezwzględnym mordercą i ujmować się za nim, niż krytyka głównego bohatera... Nie wiem czemu niektórzy na siłę próbują go wybielić i mianować "Świętym nr 1" całej serii... swoim postem nikogo przecież na siłę nie zniechęcam - wyrażam jedynie SWOJE zdanie...
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
Dodany dnia 09-02-2013 15:01
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

~mniszek_pospolity, nie spinaj się tak, bo nie pisałam tego w Twoją stronę, tylko bardzo ogólnie. Po prostu czytając niektóre posty zastanawiam się, o co chodzi ludziom, którzy własnie mają takie zdanie o Potterze.
Okej, Ty wyraziłeś swoją opinię, a ja swoją, w końcu też mam do tego prawo.
Voldek to już całkowicie inna sprawa, ale masz rację, z tego co czytałam to pierdyliard użytkowników bardzo lubi Voldzia.
Ja na szczęście nikogo nie wybielałam, napisałam tylko, że go lubię. Cóż, Ty nie rozumiesz, jak można go uwielbiać, a ja nie rozumiem jak można go nienawidzić tylko dlatego, że popełniał błędy jak każdy.
Cieszę się, że je wyraziłeś, dude. Kotecek
Edytowane przez N dnia 09-02-2013 15:02
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT