Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 310
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Cartoon
»»» Ulubione anime?
Drukuj temat · Ulubione anime?
~mayii F
Dodany dnia 30-01-2011 13:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 252
Ostrzeżeń: 0
Postów: 49
Data rejestracji: 21.01.11
Medale:
Brak

Oglądałam z pewnością godny polecenia Kanon. Smutna, ale nie jakoś do przesady opowieść mówiąca też wiele o nadziei. Coś wspaniałego.Jest jeden minus. Po obejrzeniu zaczęłam używać em...dźwięku wydawanego przez jedną z bohaterek. Jest to słodkie "Ughuu" Grafika do tego jest cudowna! Gorąco polecam (Jeszce raz - Kanon 2006 ! )

Kolejne anime : Azumanga Daioh. <33 Wspaniała komedia. Uśmiałam się przy tym niesamowicie Możemy obejrzeć tu przygody przyjaciółek uczęszczających do jednego liceum. Nie zobaczymy tam miłosnych problemów - w sumie to chyba dobrze. Azumanga jest idealna na poprawę humoru, a przynajmniej na mnie działała bardzo rozweselająco. Jee!

Dalej...

Oczywiście znany i sławny DB ^ ^

Prf.

Higurashi no Naku Koro ni Kai. (Przedtem jest Higurashi no Naku Koro ni -->Higurashi no Naku Koro ni Rei. Widziałam tylko Kai. Reszta została mi zabroniona przez kochającą siostrę która opiekuje się mną jak tylko może. ( Fakt faktem, łagodnych scen to tam ponoć mało było ) Myślałam, że jeśli obejrzę część końcową nic nie zrozumiem. Siostra jednak opowiedziała mi co było wcześniej, oczywiście pomijając co drastyczniejsze sceny xD Cieszę się, że zobaczyłam chociaż tyle. Higurashi zdradzam nam tajemnicę Hinamizawy, małego miasteczka, oraz małej Riki i jej przyjaciół którzy próbują ratować to właśnie miasteczko i samych siebie przed okropnym przeznaczeniem. Seria wstrząsająca, trochę pokręcona, bardzo zagadkowa. Warto.

Coś jeszcze?

Kawałek Air. Miałam obejrzeć całe, ale jakoś nie mogę się zabrać. Grafika jest wspaniała, z tego co czytałam fabuła również. "Przez dwanaście odcinków będziemy przyglądać się, jak upływa gorące, słoneczne lato, a Yukito poznaje skomplikowane historie, w które uwikłane są jego nowe przyjaciółki. Z czasem przedstawiona nam zostanie też o wiele starsza opowieść, legenda o skrzydlatej Kannie i jej towarzyszach, mówiąca o początkach podróży, którą po tysiącu lat wciąż kontynuuje Yukito."

" Nad Air pracował ten sam zespół, który wcześniej tworzył Kanon " <33

I to chyba tyle...Przynajmniej tyle zdołałam sobie przypomnieć. Dużo to nie jest, ale nadrobi się zaległości.
__________________
"-Kiedyś nam powiedziałeś- odezwała się cicho Hermiona - że jeśli chcemy wracać, nie będziesz miał do nas pretensji. Ale nie chcieliśmy."

"Dumbledore byłby bardzo szczęśliwy, widząc, że na świecie przybyło trochę miłości"

" (...) właśnie dlatego nie jesteście w Zakonie... bo nie rozumiecie... że są rzeczy, za które warto umrzeć!"
Wyślij prywatną wiadomość
~dark shadow F
Dodany dnia 25-02-2011 19:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1770
Ostrzeżeń: 0
Postów: 454
Data rejestracji: 23.02.11
Medale:
Brak

Hmmm... Oglądałam dość dużo ,ale najlepsze pfff no dobra:
1. Kapłanki przeklętych dni
2. Ouran High School Host Club
3. H2O Fotprins in the Sand
4. Bleach
5. Naruto
6. Death Note
7. The Melancholy of Suzumiya Haruhi
__________________
You think that killing people may make them like you, but it doesn't.
It just makes people dead.

Voldemort, A Very Potter Musical


24.media.tumblr.com/9240bc523711d8f60db6bc52a1400c70/tumblr_molq1papQS1r3e62yo1_500.gif

Edytowane przez Alae dnia 25-02-2011 22:01
http://hanathepanda.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~potterfanka F
Dodany dnia 31-05-2011 23:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 514
Ostrzeżeń: 1
Postów: 186
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

bezapelacyjnie - Kuroshitsuji ! <3 zakochałam się bez pamięci w Cielu, sebastianie, Aloisie, ahh... ;d
Higurashi no naku koro ni/Kai/Rei - najlepsze pod względem fabuły .
Ouran High School Host Club - stado bishów, czyli istny raj dla mnie Kotecek
Vampire Knight - za Zero <3
Junjou Romantica - jako że jestem yaoistką. ;d
Durarara!!
Mononoke - geniusz sam w sobie.
Shingetsutan Tsukihime
Jigoku Shoujo
Great Teacher Onizuka.

__________________
die.
beacuse when you die - you born backwards.

myanimelist.net/signature/cooky_.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Sophia F
Dodany dnia 01-06-2011 06:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1427
Ostrzeżeń: 0
Postów: 411
Data rejestracji: 09.01.11
Medale:
Brak

oglądałam tylko ghost hunt i kaichou wa maid-sama- oba fajne na swój sposóbRozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Lily Granger F
Dodany dnia 01-08-2011 19:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 148
Ostrzeżeń: 1
Postów: 5
Data rejestracji: 30.07.11
Medale:
Brak

Ja najbardziej lubię "Lovely Complex", ale bardzo podobało mi się "Toradora", "Peach girl", "Kamisama Kazoku", "Rozen Maiden" i wiele innych xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Yuki Snape F
Dodany dnia 03-08-2011 01:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 149
Ostrzeżeń: 0
Postów: 38
Data rejestracji: 29.07.11
Medale:
Brak

Po obejrzeniu High School of the Dead myślałam, że nie znajdę lepszego Animca. HSOTD pochłonełam jak gąbka. Siedziałam tylko przed laptopem z wielkimi oczami. Ale stało się, znalazłam coś co bardziej mi się spodobało och o wiele bardziej. Strawberry Panic jak dla mnie historia o pięknej miłości.
__________________
have you ever consider that you ask for too much, that you take too much for granted? has it ever crossed your brilliant mind that i dont want to do this anymore?
kaptur.ek.w.interii.pl/Harry%20Potter/severusbut.gif
http://lilyphotography.deviantart.com Wyślij prywatną wiadomość
~Raksha F
Dodany dnia 24-09-2011 21:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 585
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 05.08.10
Medale:
Brak

Ja na anime nigdy nie mam czasu, preferuję mangi, ale coś tam się obejrzało. Zaczynałam od Naruto. Kiedyś to ubóstwiałam, teraz mi przeszło - manga się zwyczajnie zeszmaciła, choć mimo to dalej ją czytam. Potem doszło Death Note, które pokochałam - w przeciwieństwie do Naruciaka, DN wymaga myślenia i według mnie ma całkiem porządną fabułę. Gdzieś tam zdobyłam też te dwa tomiki Wolf's Rain, i choć miałam wtedy fazę na wilki, tej mangi zwyczajnie nie zrozumiałam, ile razy bym jej nie czytała. Może spróbuję jeszcze raz, po roku wiele rzeczy może się zmienić. Anime niestety nie miałam szansy obejrzeć. Wepchnął się tam też Bleach, który również kupuję, ale anime już nie oglądam, choć gdy zaczynałam, byłam chora i bardzo zdeterminowana, by to obejrzeć, więc z powodu dużej ilości wolnego czasu szybko zaliczyłam wszystkie odcinki oprócz fillerów. Zaczęłam też z ciekawości oglądać Ourana - byłam przekonana, że to śmieć, i chciałam się pośmiać. No i się pośmiałam, ale nie z Ourana, tylko z Ouranem. Świetna komedia. Kiedyś też tam zarwałam noc, by obejrzeć wszystkie odcinki Hetalii - całkiem przyjemne. Oglądałam też kilka odcinków Vampire Knight, ale rzuciłam anime dla mangi, choć wkrótce zamierzam je dokończyć. Co tam jeszcze... Junjou Romantica, o. Niedawno skończyłam też Bakemonogatari i zaczęłam Elfen Lied. Zakończyłam też pierwszą serię Kuroshitsuji, które również jakiś rok temu porzuciłam. No i zaczęłam drugi sezon, ale jakoś specjalnie mnie nie zaciekawił na razie. Ogólnie co do Kuro mam sprzeczne uczucia. No i na półce stoi sobie całe Devil May Cry - gry nie ukończyłam, ale anime mi się podobało, lubię takie sieczki. Hm, mam wrażenie, że o czymś zapomniałam.. no nic, najwyżej się później dopisze. A jeśli mam wybrać ulubione anime...nie wiem. Po prostu nie wiem, zawsze miałam z tym problem.
__________________
"Harry, however, had never been less interested in Quidditch; he was rapidly becoming obsessed with Draco Malfoy."
"Malfoy was screaming and holding Harry so tightly it hurt"
DRARRY ^^

i54.tinypic.com/2e205sm.gif
i43.tinypic.com/14lrddy.png
i42.tinypic.com/350rnub.png
Wyślij prywatną wiadomość
~katt F
Dodany dnia 24-09-2011 22:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 84
Ostrzeżeń: 0
Postów: 17
Data rejestracji: 29.08.11
Medale:
Brak

Ze swojej strony polecam wszystkim Mononoke i Ayakashi ~Japanese Classic Horror~ - zdecydowanie warte obejrzenia Oczko
Poza tym Kara no Kyoukai (7 filmów) i to myślę tak bardziej ambitnie;>
Bardzo pozytywne wrażenie wywarła na mnie Nana, więc również polecę.
Bardziej krwawo to Higurashi no naku koro ni, ale również wybitne (moim skromnym zdaniem).
No i coś z shounenów dla odprężenia- Fullmetal Alchemist (bardzo wciągająca seriaOczko
Wyślij prywatną wiadomość
~CeCe F
Dodany dnia 25-09-2011 06:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Animag Kruk
Punktów: 562
Ostrzeżeń: 2
Postów: 269
Data rejestracji: 09.08.11
Medale:
Brak

Tak ja bardzo lubiłam naruto i także od tego zaczynałam. Do dziś na jednej z moich półek walają się prawie wszystkie mangi z tej serii. No i nic...aha! jeszcze czarodziejka z księżyca! to był dopiero hit! aha no i oczywiście Dragon Bool którego polecił mi tata ^^
__________________
Duchy, strzygi i upiory,
Dziś harcują, toczą spory.
Kogo to dziś upolują,
Komu figla zaserwują.
Duchów tych się trzeba bać,
Nie wiesz, co się może stać!

www.gifownik.pl/gify_new1/swieta/hallowen/9.gif

Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie...

Kłotnia Lily i Snape'a
Była noc. Lily w koszuli nocnej stała z założonymi rękami przed portretem Grubej
Damy u wejścia do Wieży Gryffindoru.
- Przyszłam tylko dlatego, bo Mary powiedziała mi o twojej groźbie, że będziesz tu
spać.
- Tak. I zrobiłbym to. Nigdy nie chciałem nazwać cię szlamą, po prostu...
- Wymknęło ci się? - W głosie Lily nie było współczucia. - Już za późno. Usprawiedliwiałam cię przez całe lata. Nikt z moich przyjaciół nie rozumie, dlaczego w ogóle z tobą rozmawiam. Z tobą i twoimi kolegami, śmierciożercami. Widzisz, nawet nie zaprzeczasz! Nawet nie zaprzeczasz, kim zamierzacie się stać! Nie możecie się doczekać, aż dołączycie do Sam - Wiesz - Kogo, prawda?

Pozdrowionka dla drogi Gościu<3
Wyślij prywatną wiadomość
~gabrysia6210 F
Dodany dnia 25-09-2011 08:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 262
Ostrzeżeń: 2
Postów: 151
Data rejestracji: 16.08.11
Medale:
Brak

Ja tylko Sailor Moon ponieważ innych nie znam.
__________________
Pan Lunatyk przesyła wyrazy szacunku profesorowi Snape'owi i uprasza go, by zechciał nie wtykać swojego długiego nochala w sprawy innych ludzi.

-Pan Rogacz zgadza się z panem Lunatykiem i pragnie dodać, że profesor Snape jest wrednym głupolem.

-Pan Łapa pragnie wyrazić swoje zdumienie, jak taki kretyn mógł zostać profesorem.

-Pan Glizdogon życzy profesorowi Snape'owi miłego dnia i radzi mu umyć włosy, bo kleją się od łoju.

Bystrości Krukonów

Lojalności Puchonów

Sprytu Ślizgonów

Naucz nas Gryffindorze!
Wyślij prywatną wiadomość
~dewhoo F
Dodany dnia 09-10-2011 19:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 882
Ostrzeżeń: 0
Postów: 227
Data rejestracji: 08.10.11
Medale:
Brak

Może to i mało oryginalne, ale bardzo lubię Death Note, bardzo fajne anime - może i nie są to szczyty, jeśli chodzi o kryminalny charakter całej serii, bo jest mnóstwo książek o lepszej fabule. Ale postaci są świetne, każda zupełnie z innej bajki.
A oprócz tego stary, dobry Naruciak. Z sentymentu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Tonki F
Dodany dnia 19-10-2011 14:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 824
Ostrzeżeń: 0
Postów: 212
Data rejestracji: 05.04.11
Medale:
Brak

Ja także lubię Death Note. Niestety, kiedy moi rodzice dowiedzieli się co oglądam, byli.. przerażeni. Rozbawiony Ale to wszystko umarło śmiercią naturalną. Oprócz tego Vampire Knight: fabuła bardzo mi się spodobała, muzyczka również niczego sobie. Kanon Wakeshima - Still doll: UWIELBIAM! Na początku Ouran odrzucał mnie, bo.. za dużo różu! Kiedy jednak z braku laku kupiłam mangę i ją przeczytałam, przekonałam się także co do anime. Naruto i Dragon Ball: z tym łączy mnie sentyment. Do dziś moją półkę z mangami zdobią 23 komiksy Naruciaka (w tym jeden prosto z Japonii, jeden z USA), jeden komiks Dragon Balla (wolałam oglądać anime), Ourany i Bleach, którego także bardzo lubię. Kiedyś oglądałam Hellsinga. Jeśli ktoś lubi anime o wampirach: gorąco polecam. Oczko I na koniec NANA: mój absolutny numer jeden!
__________________
25.media.tumblr.com/8f647e6fa017326234f7f4c74628d296/tumblr_mgjbgm4xUU1riy6v2o1_500.gif

Edytowane przez Tonki dnia 19-10-2011 14:29
Wyślij prywatną wiadomość
!Asik F
Dodany dnia 23-10-2011 22:49
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,186
Data rejestracji: 19.07.11
Medale:
Medal

Hmmm... nie znam się kompletnie na tym gatunku. Nie wiem co zalicza się do mangi i anime, a co już nie. Dragon Ball, Naruto i inne takie mnie ominęły. Jako dzieciak pamiętam, że oglądałam "Czarodziejkę z Księżyca" ale nie wzbudzała jakoś we mnie szczególnych emocji. Dla mnie to była bajka dla grzecznych (niegrzecznych) dziewczynek z którymi się nie utożsamiałam nigdy.

Duuuużo bardziej wolałam "Captain Tsubasa" - bajka o chłopcu grającym w piłkę nożną. Całe osiedle rano zasiadało przed telewizorami, by na kanale "Polonia"Płaczetak istniał wtedy taki;]) obejrzeć jego kolejne, niesamowite tricki piłkarskie, a potem wybiec na boisko i popróbować samemu. Z rozrzewnieniem oglądałam tą bajkę jakieś parę lat temu razem z bratemOczko Fajnie było znów przenieść się do tych szczeniackich lat gdzie największym problemem było rozbite kolano i stracona bramka...

Za to dziś znalazłam bajkę której szukałam od dawna: Ginga Nagareboshi Gin ( Silver Fang) - w Polsce wydana pod nazwą Silver. Opowiada o psie rasy Akita Japoński szkolonym do polowań na niedźwiedzie. Dość brutalna i krwawa (nie wiem jak mama pozwoliła nam to wtedy oglądać) ale z bardzo mądrym przesłaniem. Naprawdę jest to dziwne uczucie sięgnąć po bajkę której się nie widziało z 15 lat i przypominać sobie poszczególne sceny, które gdzieś się tam w głowie pojawiają jako "przecież ja to pamiętam!". Po raz kolejny zasiedliśmy z bratem do wspomnień z dzieciństwa;]
__________________
"In heaven everything is fine" - Eraserhead, 1977

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać to tutaj: http://hogsmeade....ost_172074

Jeśli chcesz podyskutować o fotografii to zapraszam do mojej grupy społecznej: FOTOGRAFIA: http://hogsmeade....roup_id=93
http://joannacora.fotolog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Annee F
Dodany dnia 05-12-2011 18:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 984
Ostrzeżeń: 1
Postów: 235
Data rejestracji: 04.12.11
Medale:
Brak

Ubustwiam Ouran High school host club, vampire knight, code geass, NANE Uśmiech
__________________
Albus Severus
Pochodzenie imion syna Harry'ego
- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem.


fs1.cyworld.vn/data2/2009/07/17/063/1247818263943244_file.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~darth ithilnar F
Dodany dnia 05-12-2011 19:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 251
Ostrzeżeń: 0
Postów: 57
Data rejestracji: 02.11.11
Medale:
Brak

Ja zdecydowanie ubóstwiam "Hellsinga" - zarówno anime (ale tylko OVA!) i mangę (która od roku stoi na mojej półce). Wszystkie inne anime, które oglądałam, są daleko w tyle.
"Death Note" jest niezły, aczkolwiek w połowie serii już zaczyna być idiotyczny i wkurzający. Świetny jest "FullMetal Alchemist. Brotherhood" - wspaniała intryga i ciekawi bohaterowie. Kiedyś oglądałam też Bleacha, ale po ostatnich fillerach na razie sobie tę serię odpuszczam. Coś jeszcze? hmm, fajne jest "Fairy Tail", a szczególnie muzyka z tej serii - elektryzująca i energetyzująca Rozbawiony Ale wszystkie są daleko za Hellsingiem Rozbawiony
__________________
A reader lives a thousand lives before he dies. The man who never reads lives only one (George R.R. Martin)
Wyślij prywatną wiadomość
~Nesscafe F
Dodany dnia 06-05-2012 17:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Goblin
Punktów: 25
Ostrzeżeń: 0
Postów: 5
Data rejestracji: 06.05.12
Medale:
Brak

Nie jestem pewna jakie anime zostały wymienione, ale mniej więcej przeglądnęłam ostatnią stronę, więc zauważyłam, że anime takie jak DN, FT, FMA, CG, OHSHC zostały już wymienione w kwestii zaliczonej do dobrych anime, z czystym sercem mogę to potwierdzić, bo są rewelacyjne!
Nie spostrzegłam jednak Bakuman, a jest to genialne anime, bardzo mnie urzekło i zdecydowanie polecam.
Co do nowszych anime, hmm, Another jest dość ciekawe, jednak prawdziwych fanatyków horrorów, czy thrillerów może zanudzić, mojej osobie jednak najbardziej z nowości przypadło owe anime do gustu.
__________________
"Czym jest prawdziwa miłość wiedzą tylko kobiety brzydkie, piękne potrafią zaledwie uwodzić"
Wyślij prywatną wiadomość
~Panicz Misaki F
Dodany dnia 16-05-2012 13:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 265
Ostrzeżeń: 0
Postów: 84
Data rejestracji: 11.05.12
Medale:
Brak

Moje ulubione to Junjou Romantica, Kuroshitsuji, Durarara, Death Note, Ao no Exorcist, Gosick, Rozen Maiden, Elfen Lied, Another. To chyba te najważniejsze i te do których lubię wracać. Oo i jeszcze Toradora ^^
__________________
fc01.deviantart.com/fs7/i/2005/212/a/5/Harry_Potter___Up_To_No_Good_by_kanae.jpg

Witam wszystkich i pozdrawiam !

OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WŁASNEJ WSZECH WIEDZY KRUKONÓW
RATUJ NAS SLYTHERINIE !!!



-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze.
Wyślij prywatną wiadomość
~White Orchid F
Dodany dnia 28-07-2012 20:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 502
Ostrzeżeń: 0
Postów: 336
Data rejestracji: 28.07.12
Medale:
Brak

Za anime nie przepadałam i raczej się nie przekonam, jedynym wyjątkiem jest Dragon Ball. :>
__________________
24.media.tumblr.com/tumblr_lu6qsrW3Op1qapf3so1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Bella Muerte F
Dodany dnia 30-08-2012 14:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1246
Ostrzeżeń: 1
Postów: 403
Data rejestracji: 11.03.10
Medale:
Medal Medal

Moim najnowszym odkryciem jest specyficzna seria OVA "Winter cicada", z interesującym wątkiem głównym i dobrze zarysowanym tłem historycznym.
Ostatnio rozpływam się nad krótkim i trochę wyrwanym z kontekstu "Maiden Rose" (nie mylić z "Rozen Maiden" ). oh yeah! \ m /
Wymienię też kultowego "Hellsing'a" za, moim zdaniem, świetne wykreowanie głównych postaci -Alucarda, Integry, i alternatywną wizję Europy.
Poza tym: "Ergo Proxy", "Death note"....
Z kolei po obejrzeniu "Elfen lied" czułam mdłości i długo nie mogłam strawić tej serii ; / .
Edytowane przez Bella Muerte dnia 30-08-2012 15:05
Wyślij prywatną wiadomość
~Athenodora F
Dodany dnia 03-09-2012 14:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 14
Ostrzeżeń: 0
Postów: 3
Data rejestracji: 02.09.12
Medale:
Brak

Ja osobiście bardzo lubię "Król Szamanów" ^^ Stare jak świat,Anime mojego dzieciństwa.. Ostatnio znowu na to patrzę na YT : D
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT