Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 276
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Lord Voldemort
~mlodyzioper F
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 01-08-2009 11:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 104
Ostrzeżeń: 0
Postów: 51
Data rejestracji: 29.07.09
Medale:
Brak

Tak naprawde to troche mu współczuje. Wsumie to nie była jego wina, że stał się tym kim się stał. Nigdy nie wiedział czym jest przyjażń i miłośc. Jednak nie tłumaczy go to, że zabijał i chciał przejąć władze.
__________________
"Ależ oczywiście to się dzieje w twojej głowie, Harry, tylko skąd, u licha, wniosek, że wobec tego nie dzieje się to naprawde?"


img.userbars.pl/14/2759.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~cygallus F
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 01-08-2009 11:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 55
Ostrzeżeń: 0
Postów: 26
Data rejestracji: 26.07.09
Medale:
Brak

wedlug mnie to byla po części jego wina, bo w hogwarcie miał zwolennikow jednak nie chciał się z nimi zaprzyjaźnić. I nic nie tłumacy jego okrutności i bezwzgłędności, bo nie musiał mścić się np. na tym króliku i innych dzieciach z sierocińca.


Voldemort przekroczył już granice tego co nazywamy złem- Albus Dumbledore
__________________
jeśli chcesz żebym napisał tu coś mądrego to na to nie licz
Wyślij prywatną wiadomość
~Robin F
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 01-08-2009 13:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 283
Ostrzeżeń: 0
Postów: 56
Data rejestracji: 30.07.09
Medale:
Brak

Nie był zbyt szczęśliwy swoim młodym życiem. Czuł nienawiść do wszystkich i wybuchła ona gdy nabrał wielkiej mocy. Ta nienawiść narodziła się z braku miłości i wzorców do naśladowania. Był mądry i mógł działać wiele dobra w świecie magii... Ale? Czy ty chciałbyś czynić dobro gdybyś nie miał rodziców i mieszkał w sierocińcu? Czy dał byś rade czując tylko wielką nienawiść? Potrafiłbyś kochać mimo, że nie wiedziałbyś co to jest prawdziwa miłość? Potrafił byś się z kimś przyjaźnić jak nie wiedział byś co to znaczy być lub mieć przyjaciela? Ona nie wiedział co to miłość i przyjaźń. Za to bardzo dobrze wiedział co to nienawiść i chciał ukarania tego świata za to co mu zrobił i jego rodzicom. Zwykła zemsta podsycona ogromną nienawiścią daje mieszankę wybuchową.Miał szanse na dobre, życie ale zadajcie sobie pytanie, "Jak wielkie?".
Wyślij prywatną wiadomość
~Crima F
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 02-08-2009 16:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 685
Ostrzeżeń: 0
Postów: 217
Data rejestracji: 30.07.09
Medale:
Brak

Syriusz napisał/a:
Ja myślę że on po prostu jest szaleńcem.


Chyba się zgodzę. To totalnie głupie, żeby być takim.. złym (?) i mieć samych wrogów, mniej więcej. Hm.
__________________
I' m so happy, cause today I found my friends. They' re in my head.
- Kurt Cobain.
www.crima.fbl.pl Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 02-08-2009 23:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

No Voldi na_pewno nie miał łatwego życia. Spędził całe dzieciństwo w sierocińcu, po 11 latach odkrył, że nie jest dziwakiem czy szaleńcem, a czarodziejem. Możliwe, że i mógłby stać się dobrą osobą, ale podejrzewam, że to przez to, że był zamknięty w sobie, wszystko robił samodzielnie. I głównie to go zgubiło. No i prawdę mówiąc żal mi go trochę.
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony

Edytowane przez Ariana dnia 03-08-2009 09:26
Wyślij prywatną wiadomość
~Evi91 F
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 04-08-2009 13:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 543
Ostrzeżeń: 0
Postów: 152
Data rejestracji: 04.08.09
Medale:
Brak

Nie polubiłam go... Głównie dlatego, że jest mordercą. Bez mrugnięcia okiem zabił swojego ojca i dziadków. Zabijał każdego kto mu się sprzeciwił. Trudno lubić kogoś takiego.
Wyślij prywatną wiadomość
~pencka F
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 04-08-2009 13:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 295
Ostrzeżeń: 1
Postów: 102
Data rejestracji: 26.07.09
Medale:
Brak

Mogę wam powiedzieć, że nawet lubię tą postać Oczko Jest zły i wogóle, ale za coś jednak chyba go lubię ... No i też trochę mu współczuję, jego przeszłość nie była zbyt kolorowa więc nawet za bardzo się nie dziwię, że stał się tym kim się stał ....
__________________
Pencu ;D
Wyślij prywatną wiadomość
~PaniWeasley F
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2009 15:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 619
Ostrzeżeń: 0
Postów: 139
Data rejestracji: 15.07.09
Medale:
Brak

Czarne charaktery bardziej przyciagają moją uwagę niż cnotliwe postacie. Oczko Dlatego Sami-Wiecie-Kto jest jednym moich ulubionych bohaterów.
W końcu musi być jakaś nawiązka do dobra i zła, z tym, że to pierwsze zawsze wygrywa. Uśmiech
Edytowane przez PaniWeasley dnia 06-08-2009 15:11
Wyślij prywatną wiadomość
~Diamond F
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 11-08-2009 16:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza
Punktów: 903
Ostrzeżeń: 2
Postów: 295
Data rejestracji: 06.08.09
Medale:
Brak

Oj bardzo mroczna postać, ale ja taki lubie, gdyby nie on to przecież Harry Potter nie był by tą samą ksiażka czy filmem, - ba pewnie nikt by tego nie czytał.
Oczywiście jestem po stronie tych "dobrych", ale lubie Voldemorta i jego charakter, jest w nim cos fascynującego.
__________________
pozdrawiam drogi Gościu :*

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"
Wyślij prywatną wiadomość
~Oyster F
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 20-08-2009 21:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 489
Ostrzeżeń: 1
Postów: 141
Data rejestracji: 19.08.09
Medale:
Brak

Czarny Pan to bez wątpienia wspaniale nakreślona postać. Człowiek opętany rządzą władzy. Wizualizuje całe zło świata i chyba to jest w Nim najlepsze. Mimo swojej nienawiści i celów potrafi powiedzieć coś mądrego i sensownego. I tu mam na mysli Jego chore monologi podczas walk z Harry'm. Mimo, że to co gadał było absurdalne to miało w sobie jakąś.. magię.
http://oyster.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~harrygryfoniak F
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2009 13:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 305
Ostrzeżeń: 2
Postów: 148
Data rejestracji: 20.08.09
Medale:
Medal

Jako mały chłopak był dla mnie bardzo zimny i spokojny jakby knuł już idealny plan . Jako starszy mężczyzna kusił jak czekolada Harrego Potem Rona
__________________
hogsmeade.pl/images/Galeria%20chway%20userbar%20kopia.png

hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,on.gif
Gryffoni rządzą
www.harry.dzs.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Ospina11 F
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2009 13:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 265
Ostrzeżeń: 2
Postów: 76
Data rejestracji: 18.05.09
Medale:
Brak

Czarny pan is Cool Rozbawiony jak dla mnie był,jest i będzie po prostu Cool Rozbawiony Bez niego książka nie miałaby sensu.jak to mówił Ollivander-Lord Voldemort dokonał wielkich rzeczy.Złych,ale wielkich! I taka jest prawda jak dla mnie.Voldziu rulezz.!
__________________
"Zaraz Krum zrobi BUM.! "
: *

"by poznać przyszłość,
trzeba wrócić do przeszłości..."
: *



Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE


pozdrowienia dla drogi Gościu,oraz całego hogs.!
Wyślij prywatną wiadomość
^Lady Holmes F
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 12-12-2009 11:46
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

Lubię trochę postać Voldemorta.
Za co? Hmm. Za rządzę władzy, czarny charakter, dokonanie wielkich rzeczy.
Nie lubię go za morderstwa - zabić tyle ludzi i chcieć zabijać więcej?
Wyślij prywatną wiadomość
~martusia3396 F
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2010 17:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 233
Ostrzeżeń: 1
Postów: 84
Data rejestracji: 23.03.09
Medale:
Brak

Największy czarnoksiężnik wszechczasów. Postać zła, mroczna, pragnąca osiągnąć swój cel za wszelką cenę, nie patrząc na innych. Jednak Voldemort jest nieodłącznym elementem sagi książek o Potterze, ponieważ i tu musiał być jakiś czarny charakter. Osobowość skomplikowana, trudna do zrozumienia, ale warto się zastanowić nad nim i jego charakterem. W dzieciństwie był wychowywany w domu dziecka, nigdy nie zaznał prawdziwej miłości, co na pewno przyczyniło się do tego, że największymi wartościami były dla niego władza i potęga. Pragnął nieśmiertelności, więc stworzył horkruksy, które jak dla mnie umieścił w miejscach nietrudnych do odnalezienia. Nigdy nie obdarzał nikogo żadnymi uczuciami, chociaż śmierciożercy uznawali się za jego przyjaciół. Z pewnością tajemnicza postać...
__________________
Niech twoja gwiazda zaświeci mi choć na jedna noc.

Wiele jest takich rzeczy,
które dawno byśmy wyrzucili.
Ale boimy się,
że ktoś mógłby je
później znaleźć.
Wyślij prywatną wiadomość
~Nigellus_Black F
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2010 17:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1476
Ostrzeżeń: 0
Postów: 131
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Brak

Nikt nie nazwie Voldemorta postacią pozytywną. To jest pewnik ;] Byłby świetnym czarodziejem, może aurorem, gdyby jego nieszczęśliwe dzieciństwo i pochodzenie. To zrujnowało jego psychikę i doprowadziło do trwałego zaprzyjaźnienia się ze złem. Być może gdyby ktoś go wychował to stałby się innym człowiekiem? Sprytny nie był, popełnił wiele prostych błędów, które niweczyły jego plany . Co najwyżej można stwierdzić, że pragnął za wszelką cenę władzy.
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2010 18:40
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Jedyne czego można mu współczuć, to wychowanie w domu dziecka, jednak w dużej mierze po prostu się taki urodził; okrutny i nie czuły na cierpienie innych. Nic dziwnego więc ,że przeszedł na stronę zła...Przede wszystkim, pragną władzy, nie zależnie od tego czego by dotyczyła- ważne żeby był najlepszy, dążył do tego po trupach ( dosłownie ). Nie umiejąc pokonać przeszkody jaką byli ludzie sprzeciwiający się jego tyrani -zabijał, nie mogąc znieść porażki.
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~ala_black F
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2010 21:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 110
Ostrzeżeń: 0
Postów: 32
Data rejestracji: 01.02.10
Medale:
Brak

Ta postać pokazuje, co staję się z ludźmi kiedy nie zaznają miłości.Przez to Voldemort stal się się zimny, nie mający w sobie pozytywnych uczuć, chciał się odpłacić innym za to czego on nie miał.. Szczerze to zrobiło mi się go nawet żal mimo tego jak był straszny. Mocna, świetna postać! Uśmiech
__________________
' będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni, i na tyle słabi, na ile będziemy podzieleni '
Wyślij prywatną wiadomość
~Magic butterfly F
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2010 22:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 412
Ostrzeżeń: 2
Postów: 107
Data rejestracji: 20.07.09
Medale:
Brak

Wydaje mi się że był taki ponieważ nigdy nie darzył nikogo miłością ani co ważniejsze nigdy od nikogo jej nie doświadczył...Był to zdolny chłopak jeżeli tylko by chciał mógłby zostać naprawdę dobrym czarodziejem mógłby zdobyć pracę na naprawdę wysokim stanowisku mógłby nawet mieć tą wielką władzę...Gdyby chciał dojść do niej będąc dobrym...Ale on niestety tego nie zrobił a mógł naprawdę wyjść na prostą ale za nic nie mogłabym wybaczyć mu tego że zabijał nie winnych ludzi...Co ja mówię on zabił kogoś za to że podszedł do niego i powiedział chociaż jedno słowo...Był cały przesiąknięty złem...Najbardziej okropna postać z całej książki ale w końcu bez Voldzia książka nie byłaby tak dobra...Przecież to właśnie Voldi odgrywa w książce czołową rolę to jego za wszelką cenę Harry próbuje powstrzymać...Chociaż gdy czytałam książkę w niektórych momentach było mi go żal ale gdy przypomniałam sobie z jakim samozadowoleniem zabijał tych wszystkich ludzi to uczucie współczucia zniknęło tak samo szybko jak się pojawiło...Ale nie wątpliwie był to wielki czarodziej i do tego widać że bardzo mądry chociaż wydaje mi się że jednak miał trochę uszkodzoną psychikę...
__________________
co jest?!
Wyślij prywatną wiadomość
~Harry zakochany w Ginny F
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 14-02-2010 14:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 40
Ostrzeżeń: 0
Postów: 22
Data rejestracji: 08.02.10
Medale:
Brak

Był wielki, ale głupi. Np.: w 4. zamiast odrazu zabić Harry'ego, uwolnił go i oddał mu różdżkę by ten stanął do pojedynku. No ale nie wiedział, co sią stanie. Ale i tak na jego miejscu od bym go zabił. A ten zamiast go zabić natychmiast i mieć go z głowy chciał pokazać, kto jest silniejszy i omało znowu nie zginął
Wyślij prywatną wiadomość
~Deargdur F
#80 Drukuj posta
Dodany dnia 14-02-2010 15:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 175
Ostrzeżeń: 0
Postów: 44
Data rejestracji: 07.02.10
Medale:
Brak

Tak masz racje Książka bez Toma nie miała by sensu....ale tak mroczna postać taka jak on czasami budzi współczucie tak jak i w tym przypadku , porzucony przez ojca potem oddany przez matkę do sierocińca na pewno oddało ślad w jego psychice i dlatego może chciał się stać nieśmiertelny.Ale skąd u niego taka chęć mordu dla władzy?-tego nie wiem mogę się domyślać......
Dlaczego nie nienawidził czarodziejów i czarownic urodzonych w rodzinach mugoli?--hm...tu można się szerzej dopatrzyć, może dlatego ze znienawidził ojca dlatego ze go zostawił bo był był"inny " możne myślą ze nie jest wart jego matki i nie powinno być miejsca na tym świecie dla takiego "podgatunku" ludzi miejsca możne i tak a możne i nie ale kto to wiem...
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT