Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 152
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Ocenianie samych siebie
Drukuj temat · Ocenianie samych siebie
~dark shadow F
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 05-03-2011 17:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1770
Ostrzeżeń: 0
Postów: 454
Data rejestracji: 23.02.11
Medale:
Brak

Mam wspaniałe przyjaciółki!! Nie muszę się o to martwić.
Sama uważam że jestem idealna w każdym calu i nic nie chcę w sobie zmieniać.
Moje przyjaciółki też często starają się mnie naśladować i też są super. Są ode mnie mniej mądre (patrz nasze oceny) ,ale się rozumiemy i potrafimy rozwiązać swoje problemy razem.
Lubię ludzi którzy mnie słuchają ,śmieją się z kiepskich żartów i rozumieją. Mało kto chce mieć kogoś nad sobą. Ja nie mam. Mam tylko ludzi równie super jak ja.
__________________
You think that killing people may make them like you, but it doesn't.
It just makes people dead.

Voldemort, A Very Potter Musical


24.media.tumblr.com/9240bc523711d8f60db6bc52a1400c70/tumblr_molq1papQS1r3e62yo1_500.gif
http://hanathepanda.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Miionka F
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 20-03-2011 12:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 343
Ostrzeżeń: 0
Postów: 102
Data rejestracji: 29.10.10
Medale:
Brak

W sumie to sama nie wiem jaka jestem tak do końca. Bywam typem samotnika, nie lubię przebywać w wielkich tłumach. Jestem raczej cicha i nieśmiała. Nie lubię sama podchodzić do obcych mi osób i rozmawiać z nimi, nie wiem nigdy jak mam zacząć taką rozmowę. Często się smucę, nie wiem czemu. Już po prostu tak mam. No ale jestem też przeciwieństwem tej pierwszej dziewczyny wśród swoich przyjaciół. Jak z nimi przebywam to jestem wesoła, głośna, itd. ;)
__________________
Need more friends with wings
All the angels I know
Put concrete in my veins


There's nothing to lose
When no one knows your name
There's nothing to gain
But the days don't seem to change.
Wyślij prywatną wiadomość
~Bellatrix Lestrange Black F
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 20-03-2011 13:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Slytherinu
Punktów: 439
Ostrzeżeń: 1
Postów: 181
Data rejestracji: 18.02.11
Medale:
Brak

Mam wiele wad, ale czasami myślę, że to inni mają jakiś wielki problem albo po prostu mnie nie rozumieją. Staram się być sobą.!Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~fanka98 F
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 20-03-2011 15:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5238
Ostrzeżeń: 3
Postów: 775
Data rejestracji: 16.03.11
Medale:
Brak

Lubię byc sama.moje kolezanki nie rozumieja jak mozna lubic Harry'ego tak bardzo jak ja. po prostu jestem soba i nie obchodzi mnie ich zdanie!!!Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~american idiot F
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 21-03-2011 16:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 114
Ostrzeżeń: 0
Postów: 22
Data rejestracji: 19.03.11
Medale:
Brak

Samokrytyka zawsze lepsza niż samouwielbienie, nie? ;-)
Co do mnie, może zbyt często krytykuję sama siebie i przez to nie doceniam moich zalet. Z drugiej strony idealna też nie jestem. Do moich wad na pewno zaliczę złośliwość i gadulstwo, te dwie cechy przez odkąd pamiętam zatruwają mi życie. Jestem także tak strasznie leniwą osobą, że chyba pozostawię to bez komentarza. Sprzątanie, mycie naczyń, odkurzanie, nauka, odrabianie lekcji a nawet wyjście na dwór - zwykle muszę się sama sobie postawić, żeby zrobić którąś z tych rzeczy. Jak Boga kocham, aż mi wstyd. A zalety? Za najbliższymi skoczyłabym w ogień. Dosłownie i w przenośni, bo kocham ich ponad życie. Dalej, wszyscy mi mówią, że jestem duszą towarzystwa. W to akurat nie wierzę, ale wśród ludzi dobrze się czuję. I to w sobie lubię ;-)
__________________
uderz w dzwony ponownie, tak jak my to zrobiliśmy, gdy zaczęła się wiosna.
obudź mnie, gdy wrzesień skończy się.

Green Day - Wake me up when september ends

ps. pozdrawiam drogi Gościu i całą społeczność Hogsmeade.pl! ;-)
Wyślij prywatną wiadomość
~Lawrencee F
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 21-03-2011 18:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1668
Ostrzeżeń: 2
Postów: 358
Data rejestracji: 16.02.11
Medale:
Brak

Moją mocną stroną jest szczerość. Chociaż nie zawsze mam dobre wyczucie, kiedy mam być szczera... Jedną z tych lepszych cech jest moja szeroka i bezgraniczna wybujała wyobraźnia, która pomaga mi choć przez moment zapomnieć o normalnym, nudnym życiu.
Moją słabą stroną jest raczej dołowanie samą siebie - chociaż idzie mi to perfekcyjnie, nienawidze soebie za to.
Moją zaletą jest to, iż szybko dogaduję się z ludźmi. Nie mam takiej osoby, która by mnie z początku nie polubiła. Umiem dobrze śpiewać.. rysować.. Jestem miła i denerwująca..
Wad mam dużo...
Łatwo mnie zdenerwować, a trudno przywrócić do "normalnego" stanu.
Czasami też zapominam, gdzie końcy się moja fantazja, a gdzie zaczyna życie, i w ten oto piękny sposób jestem uznana za wariatkę.
Ale to dobrze ;p
Lubie być wariatem xD

Przypisałabym sobie w szczególności szaleństwo, lekkomyślność...
Jeżeli myślę racjonalnie, to tylko w obliczu śmierci ;p


Nie lubię siebie krytykować, ale gdybym miała mieć o sobie opinię "pięknej, mądrej, doskonałej..." to nie wiem, czy dobrze by mi to zrobiło, a czasami dobrze, jak człowiek spojrzy w lustro i powie sobie prosto w twarz jaki jest.
Bo udoskonalanie siebie nic nie daję.
Jedynie człowiek zaczyna stawać się narcyzem.

Nawet kiedyś znalazłam taki cytat:

"Ludzie są jak kwiaty - 4 miliardy narcyzów"
__________________
[center]Na niektóre rzeczy lepiej zamknąć oczy, usta, otworzyć umysł i słuchać. Obudzić się jak wstanie noc.
* * *
Odkrywasz nowe rzeczy odwiedzając stare miejsca.
* * *

Edytowane przez Lawrencee dnia 21-03-2011 18:16
http://myszenka.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Perfidia Vulgaris F
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 27-07-2011 13:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 101
Ostrzeżeń: 0
Postów: 17
Data rejestracji: 15.07.11
Medale:
Brak

A może uważacie, że to wszyscy dookoła są beznadziejni, a Wy jesteście ok?


Uśmiechnęłam się po przeczytaniu tego zdania. Tak, ono najtrafniej pokazuje, co Ja myślę o innych. ; }
Oczywiście, dobra opinia o samej sobie nie zwalnia mnie z dążenia do samodoskonalenia.
Zamierzam być mniej impulsywna, zawsze się uśmiechać i dobrze wyglądać.
Mówić o sobie jak najmniej, prawie wcale, bo to daje psychologiczną przewagę. Schlebiać innym. Prawić komplementy. Eliminować porażki. Wiedzieć jak najwięcej o psychologii. Zdobywać, systematycznie pogłębiać wiedzę szkolną. Biologia, chemia, fizyka, naturellement. ; }
Wyślij prywatną wiadomość
~Angel14 F
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 27-07-2011 14:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2184
Ostrzeżeń: 0
Postów: 376
Data rejestracji: 16.04.11
Medale:
Brak

Nienawidzę sama siebie oceniać, zawsze przychodzi mi to z trudem, a jak coś to lepiej mi się wymienia wady niż zalety Rozbawiony Wady: jestem leniwa, nie myslę co mówię przez co często robię komuś krzywdę, choć nie specjalnie, i jestem nieśmiała, trudno mi też nawiązywać nowe kontakty, a zalety? Jestem miła i szczera (czasami aż za bardzo) myślę, że mam też poczucie humoru Rozbawiony

sabina: Znaki polskie!
__________________
25.media.tumblr.com/c7f98ce7deaf784cdfd56c75e361e81e/tumblr_mkyubpkpDr1roov60o1_500.gif

Edytowane przez sabina dnia 30-07-2011 00:24
Wyślij prywatną wiadomość
~Rose Granger F
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 27-07-2011 14:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1200
Ostrzeżeń: 0
Postów: 161
Data rejestracji: 25.02.11
Medale:
Brak

Jeśli o mnie chodzi, czasy, kiedy przestałam przejmować się "co ludzie powiedzą" nadeszły całe wieki temu. Inaczej mój kochany szkolny antagonista zamęczyłby mnie psychicznie a ja sama pewnie płakałabym gdzieś schowana w kącie. A tak, nie boję się spojrzeć mu w oczy i na poziomie powiedzieć, żeby spadał, Cieszę się, bo zdecydowanie to nowa rzecz, którą w sobie odkryłam. Co do oceniania samej siebie... nie bardzo lubię to robić, ale jeżeli już.. nigdy nie miałam odruchu "przypodobania się" komuś, zabiegania o to, żeby ktoś mnie polubił czy zaakceptował. Potrzebę akceptacji otoczenia mam naturalną, jak każdy ale wychodzę z założenia, że nic na siłę.. ja nie muszę lubić pewnych osób, one nie muszę lubić mnie. Wcale nie uważam, że mam idealny charakter, wręcz przeciwnie dość trudny i skomplikowany, potrafię być wredna, zgryźliwa, ironiczna, czy przemądrzała. Umiem powiedzieć komuś do słuchu, kiedy trzeba i lubię, kiedy ktoś mając ze mną "problem", mówi mi to szczerze prosto w oczy, nie za plecami. Jeżeli ktoś szanuje mnie, ja jestem taka sama w stosunku do niego bez względu na to ile ma lat. I raczej nie uważam tego, co tutaj piszę za samokrytykę, bardziej za stwierdzanie faktów. Co do zalet: często poświęcam się dla innych totalnie zapominając o sobie, za co najczęściej potem obrywam, lubię słuchać innych, lubię być potrzebna i mimo wszystko naprawdę dużo we mnie optymizmu. Nie ocenię samej siebie do końca, bo chyba siebie jeszcze aż tak nie poznałam..
Edytowane przez sabina dnia 30-07-2011 00:14
http://magnolia--crescent.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~AlexXx F
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 27-07-2011 16:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 255
Ostrzeżeń: 1
Postów: 82
Data rejestracji: 11.06.11
Medale:
Brak

Plusy:
Na pewno to, że potrafię coś utrzymać w tajemnicy i choćbym mogła milion wygrać nic nie wygadam. Do zalet zaliczam też to, że ze mną nie można się smucić. Często mówię coś głupiego i zarazem śmiesznego. Oczko Po tym co widać można powiedzieć, że jestem optymistką i zarażam dobrym humorem ludzi, ale tak na prawdę nią nie jestem. Jestem także tolerancyjna.
Minusy:
Jak jestem w złym humorze mam pretensje o wszystko. Mama marudzi. Obiad niedobry. Siostra przeszkadza. Pies za głośno szczeka... itp.
Pamiętliwość. Jak raz mi ktoś podpadnie zapamiętuję to na długo. Nie robię żadnej krzywdy tym osobom, broń Boże, ale je tak jakoś eee - inaczej postrzegam? Jestem leniwa. xD
Edytowane przez sabina dnia 30-07-2011 00:10
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 11-10-2011 20:30
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

A może uważacie, że to wszyscy dookoła są beznadziejni, a Wy jesteście ok?
Jako zatwardziała pesymistka i nihilistka odpowiem:
- tak, wszyscy są beznadziejni. Oraz: ja też jestem beznadziejna. W ogóle, tak jakby ludzi nie lubię. Cóż poradzić na nienawiść. o______o I owszem, przejmuję się tym, co ludzie "o mnie mówią", ale dlatego, ze mówią to z za moimi plecami, bo nie mają odwagi powiedzieć mi tego w twarz ( tchórze ). I tak, przekraczam granice samokrytyki, i to dość mocno, ale jeżeli chodzi o moje zachowanie, to tylko to na mnie lepiej wpływa. Wiem, że mam rację.
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~Seva F
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 11-10-2011 20:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1036
Ostrzeżeń: 1
Postów: 335
Data rejestracji: 18.09.11
Medale:
Brak

Hmm... trudne pytanie,
To chyba zależy od mojego humoru, jak jestem zła na cały świat to wszyscy są wredni, a ja najlepsza xD hihihi
A jak jestem zła na siebie, to się zastanawiam , jak można być taka idiotką...
A tak normalnie, to zawsze się śmieje i myślę, że jak komuś to się nie podoba, to jego wina.. Język
__________________
"The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure" - Severus Snape

Pozdrawiam Cię drogi Gościu

Oraz zapraszam do bardo ciekawej opowieści o bratanicy Bellatrix Lestrange, córce Hermiony Granger, oraz dziecku Severusa Snape'a Oczko
klik-->http://hogsmeade....ad_id=5645 klik<---


Od głupoty Gryfonów
Od kretynizmu Puchonów
i od przemądrzałości Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

dulcyneabest.blox.pl/resource/snape.jpg
<3

- Profesorze Snape? - Harry stał przy swoim miejscu i jakoś dziwnie się uśmiechał.
- Tak, Snape? - odparł zapytany.
Harry rozejrzał się, upewniając, czy wszyscy słuchają.
- Chciałem tylko podziękować, ojcze.
I usiadł.
A wraz z nim kilka ciał uderzyło o podłogę. Może więcej niż kilka. Minerwę złapał Albus, a Sinistra wymsknęła się z rąk Flitwicka.
-To było dobre, panie Snape.
- Wiem. I myślę, że szybko się przyzwyczaję.

Kilka kolejnych osób przywitało się z podłogą. Ron był jedną z nich, a Hermiona tylko się uśmiechnęła, wylewając na niego wodą. Teraz wszystko miało być już dobrze.

~"Mroczny Znak" -Zilidya



"Zawsze
czułam się
jak obca osoba
gdy byłam dzieckiem"
Wyślij prywatną wiadomość
!Asik F
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 11-10-2011 21:41
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,186
Data rejestracji: 19.07.11
Medale:
Medal

Jakoś nie mam problemu z samooceną. Kiedyś byłam bardziej krytyczna względem siebie, swojego wyglądu i zachowania. Teraz bardziej z dystansu patrzę na swoje działania i oceniam je wielopłaszczyznowo - jakoś nie odstaje od normy. Jeśli potrzebuje solidnej krytyki to moja kochana mamusia zawsze mi powie co myśli i co wg nie powinnam robić lub powinnam - i wiem że będzie to obiektywne i szczerze. Siostra tez nie przebiera w środkach więc obrastanie w piórka mi nie grozi. Z natury jestem optymistką więc nie pogrążam się w jakiś czarnych myślach ale też nie przesadzam z samouwielbieniem. Nie miałam nigdy problemu z odnalezieniem się w grupie/grupach. Jedyne czego mi kiedyś brakowało to pewności siebie w konfrontacji z osobą bardziej zdecydowaną ale to już dawno minęło.
__________________
"In heaven everything is fine" - Eraserhead, 1977

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać to tutaj: http://hogsmeade....ost_172074

Jeśli chcesz podyskutować o fotografii to zapraszam do mojej grupy społecznej: FOTOGRAFIA: http://hogsmeade....roup_id=93
http://joannacora.fotolog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Hermioina98 F
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 12-10-2011 17:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 644
Ostrzeżeń: 1
Postów: 217
Data rejestracji: 06.03.11
Medale:
Brak

Moje plusy (a tak mi się zdaje, że nimi są) to:
- poczucie humoru (po tacie)
- nie potrafię śmiać się z kogoś prosto w twarz
- nie dzielę osób na np.: bogate - biedne, ze wsi - z miasta (większość moich znajomych niestety tak robi).

Moje minusy:
- czasem jestem bardzo chamska
- nieśmiałość, chociaż umiem się przełamać jak się postaram
- czasem coś powiem, a później pomyślę
- lenistwo

Dobra nie chce mi się już myśleć więc to tyle. Język

__________________
"Otwieram się na sam koniec."


media.tumblr.com/tumblr_lwegdi4Cj61qetyuv.gif

"Odbijam nie twą twarz ale Twego serca pragnienia."
Wyślij prywatną wiadomość
~KuroNeko F
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 26-10-2011 16:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 213
Ostrzeżeń: 0
Postów: 59
Data rejestracji: 24.10.11
Medale:
Brak

Ja jestem wyjątkowo samokrytyczna, traktuję siebie surowo. Najprawdopodobniej przez bardzo wymagającego i apodyktycznego ojca, ale to już inna sprawa. Wiem jakie posiadam wady. Nad niektórymi da się pracować, a inne są już na stałe w pakiecie :) Strasznie łatwo się irytuję, jestem nerwowa, samotniczka no i nieśmiała w kontaktach z nowo poznanymi ludźmi. Na szczęście jakieś zalety również mam: opanowanie, nie konfliktowość, perfekcjonizm (również jako wada :) ), dystans do siebie i rzeczywistości :)
__________________
img851.imageshack.us/img851/2580/20824060.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily36 F
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 26-10-2011 18:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1807
Ostrzeżeń: 1
Postów: 725
Data rejestracji: 19.10.11
Medale:
Brak

Nie oceniam siebie zbyt krytycznie, ale bez przesady.
Moją największą wadą jest chyba to, że jestem dosyć nerwowa i miewam chwile, gdy wściekam się na wszystko; na brata, bo słucha za głośno muzyki, na mamę, bo każe sprzątać, na panią z niemieckiego, bo za dużo zadała. Ale zwykle szybko mi mija. Druga moja wada to pamiętliwość. Wyjaśnień co do tego chyba nie trzeba. Pewnie mam jeszcze dużo wad, ale nie umiem ich teraz znaleźć. Zawstydzony
A teraz druga część programu, czyli zalety. Zaleta nr. 1 to tolerancja. Toleruję wszystkich ludzi, z czym mają problemy niektórzy moi znajomi. Jestem również uparta, co jest moją zaletą, bo jak postawię na swoim, to musi wyjść również na moje. Jestem również szczera.

__________________
www.styleite.com/wp-content/uploads/2014/11/Patti-Smith-gif.gif
www.facebook.com/HelenaBonhamCarterDlaFano Wyślij prywatną wiadomość
~Loa_riddle F
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2011 19:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1507
Ostrzeżeń: 0
Postów: 489
Data rejestracji: 30.05.11
Medale:
Brak

No cóż... umiem ocenić samą siebie, ale na pewno nie tak obiektywnie jak druga osoba. Jakbym siebie opisała? Niska okularnica, która wszystkiego się czepia. Zawsze jej coś nie pasuje. Potrafi być zła bez powodu, ale też cieszyć się z nie wiadomo czego. Twardo stąpająca po ziemi realistka.
Nerwowa, ale z drugiej strony powolna. Spokojna, do czasu.
Czy jestem miła? Dla ludzi, którzy są tego warci. Wredna? I znowu dla ludzi, którzy mi podpadli. Lubię się kłócić, a jeszcze fajniej jest, jak mam rację, a zazwyczaj ją mam. A co, jeśli nie mam? Często nie potrafię przyznać się do błędów. Nie lubię krytyki, ale jeśli jest uzasadniona, słucham z uwagą.
Na pewno jestem leniwa, a może czasami samolubna. Jednak jestem przyjacielska- to nie jest wyssane z palca, bowiem taki jest pogląd moich przyjaciół, a jest ich niewielu, bo trudno jest ze mną wytrzymać. Nie zaprzeczę też temu, że jestem kreatywna. Jak mi się chce, oczywiście. Nie mam dobrej kondycji, przy większości sportów wymiękam. Mam pewne trudności z nawiązywaniem kontaktów. Nie lubię głupiej paplaniny. Jeśli rozmawiam, to o czymś konkretnym, dlatego też NIENAWIDZĘ rozmów przez telefon. Jestem zmienna w uczuciach, nie ma mowy o dążeniu do celu. Byle jaka przeszkoda może mnie zniechęcić. Jeśli na czymś mi bardzo, ale to bardzo zależy (a zdarza się to niezwykle rzadko) to potrafię wytrwać.
__________________
-Etienne, nie sądzę, by monsieur Jeanowi potrzebne były twoje nauki, a zwłaszcza zarozumiałość!- włączył się Henri de Bar. - Jeśli już, być może to ty powinieneś nauczyć się od niego skromności.
-Dogadałeś się z moim bratem? - spytał Sancerre, marszcząc nos.- Dlaczego zawsze mówicie mi to samo, jakbyście mieli we dwóch jedne usta?
De Bar wyprostował się, nic więcej nie dodając.
-Panowie, proszę was, nie kłóćcie się z mojego powodu- poprosił Ian, który wciąż nie mógł się nadziwić przyjaźni między tak różnymi-zarówno z charakteru, jak i z wyglądu- rycerzami.
Sancerre uśmiechnął się.
-Och, ja i Henri kłóciliśmy się od zawsze, nawet wtedy, kiedy on był giermkiem mojego brata, a ja - giermkiem mojego kuzyna. A i tak to ja miałem zawsze ostatnie słowo.
-A ja miałem rację- odparł spokojnie de Bar.
Sancerre spojrzał na niego takim wzrokiem, że zarówno Ian jak i Grandpre uśmiechnęli się.


Hyperversum, Cecilia Randall
Wyślij prywatną wiadomość
~dastanblack3000 F
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2011 19:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1481
Ostrzeżeń: 0
Postów: 435
Data rejestracji: 29.05.11
Medale:
Brak

Plusy to hmmm Bardzo dużo osób mówi że potrafię słuchać innych. Jestem troskliwy, koleżeński,każdy może ze mną pogadać. Dużo dziewczyn mówi że jestem jednym z najładniejszych chłopaków w klasie Język Cieszy mnie to i też tak uważam Rozbawiony Jednak jestem wobec siebie baardzo krytyczny. Moim zdaniem jestem czasem żałosny Smutny Do niczego. Gdy ktoś coś do mnie powie coś niemiłego to ja od razu biore to do serca i się tym przejmuje, czasem nawet za bardzo. Już nie będe wymieniał tu moich wad bo to moja sprawaaa ;D ;D
__________________
Walking on air


;>

Edytowane przez dastanblack3000 dnia 31-10-2011 19:40
Wyślij prywatną wiadomość
~Wasp F
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2011 20:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 672
Ostrzeżeń: 2
Postów: 258
Data rejestracji: 17.12.10
Medale:
Brak

Jestem krytyczna wobec siebie. Wydaje mi się, ze inni są ode mnie lepsi, ładniejsi, mądrzejsi itp. Zdarzają się jednak takie chwile, kiedy uważam, że jestem po prostu super, ale bardzo rzadko Uśmiech
Co do cech, to jest ich dużo, jestem bardzo zmienna-rano potrafię być melancholijna, a wieczorem po prostu rozpiera mnie energia.
Cechami, którymi u siebie lubię jest szczerość, umiejętność wysłuchania innych. Często się wściekam i wszystko mi nie pasuje, dużo osób zarzuca mi, że nie powinnam być pesymistką i ze w ten sposób marnuje sobie życie-będąc cały czas niezadowolona i smutna. A ja uważam, ze to nieprawda. Jestem bardzo uparta i niestety...nieśmiała i mało pewna siebie. wśród osób, które mnie akceptują, lubią i znają czuje się po porostu świetnie, ale kiepsko nawiązuje nowe znajomości...
Zwykle jestem spokojna, ale jak już mówiłam przy osobach, które są takie jak ja naprawdę się rozkręcam Uśmiech
Podsumowując jestem krytyczna względem siebie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Bellatrixks F
#80 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2011 20:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 161
Ostrzeżeń: 2
Postów: 46
Data rejestracji: 04.10.11
Medale:
Brak

Nie uwarzam się za perfekcjonalistkę.Mam bardzo dobre oceny , dużo przyjaciół , wspaniałą rodzinę , ale ja zawsze uważam , że mogło by być lepiej więc staram się robić wszystko powyżej całkowitej doskonałości i czasami naprawdę mam tego dość , ponieważ nigdy w pełni nie mogę się wyluzować , bo moja podświadomość cały czas jest ostrożna i rozważna więc nigdy nie zrobiłam nic na prawdę szalonego.
__________________
O SALAZARZE...
OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY-O-WŁASNEJ-WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
CHROŃ NAS SLYTHERINIE!
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT