Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 275
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Grupy społeczne
»» Magi-arystokracja
»»» Wasze pokrewieństwo z Magi-Szlachtą
Drukuj temat · Wasze pokrewieństwo z Magi-Szlachtą
!Lady Snape F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2012 11:21
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 25964
Ostrzeżeń: 0
Postów: 222
Data rejestracji: 08.08.08
Medale:
Medal Medal

Przed dołączeniem do elitarnego grona Magi-Arystokratów, każda z waszych Szlachetnie Urodzonych Osób, została poproszona o udowodnienie swego pokrewieństwa z jednym ze starożytnych, czarodziejskich rodów i pochwalenie się galerią wybitnych, arystokratycznych przodków. W tym wątku, drodzy Bracia i Siostry Błękitnej Krwi, możecie publicznie pochwalić się swoimi wyśmienitymi koligacjami. Kto ma w rodzinnym drzewku jakiegoś śmierciożercę Blacka, a kto samego Salazara Slytherina?
__________________
Lepiej spłonąć od razu niż tlić się powoli
Wyślij prywatną wiadomość
^Lady Holmes F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2012 11:27
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

Jestem spokrewniona z arystokratycznym rodem Malfoyów w linii prostej - poprzez małżeństwo z Draconem Malfoyem oraz z państwem Black, który to niestety już wymiera, ale nadal trwa. Z domu nazwisko House, którym to posługuję się w mugolskim świecie (aby mugole i szlamy nie wiedziały, żem Pani, a raczej Lady Malfoy), moim ojcem jest zacny Gregory House, znakomity uzdrowiciel i wynalazca Eliksiru WmigBólZnikł, stosowany głównie przy nieodwracalnych urazach w celach zniwelowania bólu.
Moim znakiem rozpoznawczym jest również blada skóra, lecz bardzo proszę nie próbować łączyć mnie z mugolskim rodem Cullenów, którzy to też charakteryzują się bladą skórą, lecz skrzą się w słońcu, na co żaden przedstawiciel arystokracji nie może sobie pozwolić.
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Snape F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2012 12:16
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 25964
Ostrzeżeń: 0
Postów: 222
Data rejestracji: 08.08.08
Medale:
Medal Medal

To nie będzie banalna historia. To będzie smutna opowieść o Wielkiej Miłości, łzach, wściekłości, wydziedziczeniu, skrusze, żalu za grzechy, rehabilitacji i trudnym powrocie na łono rodziny. Choć moi przodkowie są tak arystokratyczni, że nawet komary nie ważą kosztować się mej Błękitnej Krwi, popełniłam mezalians, gdy wiedziona głębokim uczuciem, związałam się z człowiekiem wybitnym, inteligentnym, elegancko z czarna-się-noszącym, Mrocznym Znakiem chlubnie naznaczonym, Severusem, co prawda Księciem, ale niestety Pół-Krwi. Wielka była rozpacz mej babki, z domu Prewell i dziadka Blacka, płakała matka z domu Rosier i wściekał się ojciec Black, a kuzynostwo Lestrange przestało kłaniać mi się na ulicy, czarną woalkę na twarz spuszczając lub rondo kapelusza na oczy naciągając gdy tylko mnie na ulicy zoczyło. Na szczęście luby mój wysławił się swoimi bohaterskimi czynami na służbie u Czarnego Pana i rodzina ma, dotąd nieugięta, rychło przekonała się, że zdecydowanie bardziej on Książę, a zdecydowanie mniej Pół-Krwi, więc mnie na łono rodziny po tajnym głosowaniu rodowej starszyzny przywrócono i naprędce nowe makaty z drzewem genealogicznym szyto, gdyż ze starego wykreślona byłam. Nasza sytuacja rodzinna uległa poprawie, choć krewni moi chętniej widzieliby mnie w ramionach jakiegokolwiek drania, byle Malfoy'a, ja zaś dumnie trwałam przy boku mego Mrocznego Księcia, aż do dnia jego śmierci, gdy Czarny Pan postanowił poświęcić go w imię Własnego Dobra. Po upadku Lorda zdruzgotana rodzina odkryła tajemną działalność mojego Mistrza Elikisrów, a że z powodu upadku Lorda lekko zubożałą była, nie mając środków na kolejne kosztowne (z powodu gwałtownego wzrostu cen eleganckich tkanin) roszady w swym drzewie, oko postanowiła przymknąć na jego wywrotową przeszłość. Niemniej przestali zapraszać mnie na poobiednie herbaty, a ja krepę żałobną po Severusie przywdziawszy przyjęłam ponury dworek w prezencie od matki (która usunąć z widoku mnie chciała) i wysiaduję krzesła w zielonym salonie by tam, pojona kawą przez skrzaty przynoszoną, siedzieć i rozmyślać nad mym nieszczęściem, skrycie w szlachetne oblicze Severusa się wpatrując, które to zawsze przy sobie mam, gdyż w otwieranym zegarku, na piersi mej spoczywa...
__________________
Lepiej spłonąć od razu niż tlić się powoli
Wyślij prywatną wiadomość
~Czara Ognia F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 08-06-2012 20:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 645
Ostrzeżeń: 0
Postów: 2
Data rejestracji: 25.06.10
Medale:
Brak

Czara jest tak arystokratyczna, że nie musi udowadniać swego pochodzenia, bo widać je gołym okiem. Błękitne płomienie = błękitna krew.
__________________
Kontroluję przebieg Turnieju Magicznego, zauważę każdy haniebny występek, poparzę mackami zachłannych i niehonorowych!
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT