Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 278
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Twórczość Fanów
»» Fan Fiction [Z]
»»» [D] Zapach...
Drukuj temat · [D] Zapach...
~Arek Secret F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 29-02-2012 20:46
Zbanowany

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 253
Ostrzeżeń: 1
Postów: 32
Data rejestracji: 28.02.12
Medale:
Brak

- Zapachy mogą być różne. Niektóre odurzają, inne są miłe dla nosa. Kochamy woń serwowanego obiadu. Uwielbiamy czuć także perfumy, nie mogą mieć siarczystego zapachu. Jednak nie wszystko, co wyczuwamy, uważamy za piękne. Kto niby lubi wąchać dym ulatniający się z komina? Kto? Lasu rąk niestety tutaj nie widzę. Wcale wam się nie dziwię, taki zapach to ogromny fetor. Sam go odrzucam. Ale pomijając to wszystko, są jeszcze inne aromaty, których nienawidziliśmy, nienawidzimy i nigdy nie będziemy niuchać. Takie, jak bąki, które z niezwykłą błogością wydalacie z siedzenia. Oraz, jak już wam napomknąłem, szlamy. - W tym momencie Draco Malfoy drwiąco się uśmiechnął. Uwielbiał prawić teksty na temat zapachów. Obrzydliwych zapachów.

Moje pierwsze drabble w życiu. Jeśli Word się nie mylił, jest sto słów. Betą, autorem i pomysłodawcą jest Arek Secret. I jak wam się podoba?
__________________
Mam okazję powitać Ritę Skeeter - tą wścibską kobietę z Proroka Codziennego. Moja opinia o niej, jakże znana: "Die Bitch, Die".
Wyślij prywatną wiadomość
~SweetSyble F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 29-02-2012 20:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1942
Ostrzeżeń: 0
Postów: 338
Data rejestracji: 14.12.11
Medale:
Brak

No cóż, dziwny pomysł...
Drabble musi oddawać emocje. Czytałeś inne drabulki zanim opublikowałeś tą? Poczytaj np. drabulkę Slodkorozca, Lenki Granger i np. moją. One wszystkie oddają te emocje. Są zdania typu - "Wokół panowała błoga cisza" lub "Jego długie białe palce rozświetlone bladym światłem" Bla, bla, bla i srele morele.
Napisz coś jeszcze, ale poczytaj też inne, żebyś wiedział o czym i jak to ma wyglądać. Zobaczymy co z ciebie wyrośnieOczko

Acha, byłabym zapomniała - drabulki umieszczamy w dziale "kącik kreatywności"Uśmiech
__________________
...:::TABLICA OGŁOSZEŃ:::...

Moje FFs pt. Z pamiętnika Vicki i Weasley'ów:
Chory pomysł bliźniaków
oraz,
To nie Twoja wina...


26.media.tumblr.com/tumblr_l8nvcafSVa1qd0v72o1_500.gif

Edytowane przez SweetSyble dnia 29-02-2012 21:00
http://hogsmeade.pl/groups.php?group_id=44 Wyślij prywatną wiadomość
~Pani Riddle F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 29-02-2012 22:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sklepikarz na Nokturnie
Punktów: 835
Ostrzeżeń: 2
Postów: 421
Data rejestracji: 03.10.11
Medale:
Brak

Acha, byłabym zapomniała - drabulki umieszczamy w dziale "kącik kreatywności"


Pomyliłaś się Oczko
Drabułki związane z HP - w Fanfiction [Z], nie związane w kąciku kreatywnoości Oczko

Drabble ciężko mi się czytało, nie wiem dlaczego, ale nie przypadło mi do gustu, może jak SweetSyble napisała, za mało w tym emocji? Polecam przeczytać drabułki mojej koleżanki - Lenki Granger i slodkorozca. Zapraszam też do moich.
__________________
Haj Kotecek
upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/14/True_Blood_2008_logo.svg/240px-True_Blood_2008_logo.svg.png
Wyślij prywatną wiadomość
~emilyanne F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 01-03-2012 15:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5622
Ostrzeżeń: 1
Postów: 633
Data rejestracji: 28.10.11
Medale:
Brak

SweetSyble napisał/a:
No cóż, dziwny pomysł...
Drabble musi oddawać emocje. Czytałeś inne drabulki zanim opublikowałeś tą? Poczytaj np. drabulkę Slodkorozca, Lenki Granger i np. moją. One wszystkie oddają te emocje. Są zdania typu - "Wokół panowała błoga cisza" lub "Jego długie białe palce rozświetlone bladym światłem" Bla, bla, bla i srele morele.
Napisz coś jeszcze, ale poczytaj też inne, żebyś wiedział o czym i jak to ma wyglądać. Zobaczymy co z ciebie wyrośnieOczko

Acha, byłabym zapomniała - drabulki umieszczamy w dziale "kącik kreatywności"Uśmiech


Skąd to wytrzasnęłaś? Drabble to krótka historyjka. Wcale nie musi oddawać emocji. Może, ale nie musi. Powinno ukazać jakąś króciótką historyjkę, z puentą. Dobrze też, kiedy ma zaskakujące zakończenie - nie jest wymagane, ale osobiście lubię takie czytać.

Co do tego drabble... Nie jest źle. Początkowo myślałam, że to może o naszym drogim Severusie, aczkolwiek szybko zmieniłam zdanie. To nie w jego stylu takie gadanie. Okazuje się że chodzi o Draco. Cóż, nie spodziewałam się, chociaż też nie jestem zaskoczona. Szlamy, och tak. To jak najbardziej w stylu młodego Malfoya. Skąd pomysł z zapachami? Czyżby właśnie stąd że "szlamy śmierdzą"?
Nigdy nie wiem, jak ocenić drabble. Na to nie mam do końca zdania. Dobrze zaczynasz - tak myślę. Ogólnie rzecz biorąc jest dobrze! Uśmiech
__________________
Pomilczmy razem... no bo tak.



to takie reumatyczne xxx

pingwiny.nick.com.pl/images/layout/postacie/3duzy.png


twoje problemy są niczym czeski film. moje też, ale na szczęście u siebie się tego nie zauważa.
http://niedoskonali.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Arek Secret F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 01-03-2012 16:53
Zbanowany

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 253
Ostrzeżeń: 1
Postów: 32
Data rejestracji: 28.02.12
Medale:
Brak

Rozumiem, dziękuję za wasze rady i opinię, w następnych takich historyjkach postaram się poprawić dotychczasowe błędy.

A skąd wytrzasnąłem ten temat? Jak wiadomo, Malfoyowie nienawidzą szlam, a pewien cytat głosił (mniej więcej): "- Jeśli się zastanawiasz, mamo, czemu tu tak śmierdzi, to wiedz, że właśnie weszła szlama". No i natchniony weną głosił to wszem i wobec wszystkim. Ot, cała historia na ten temat Rozbawiony
__________________
Mam okazję powitać Ritę Skeeter - tą wścibską kobietę z Proroka Codziennego. Moja opinia o niej, jakże znana: "Die Bitch, Die".
Wyślij prywatną wiadomość
~tarantula head F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 01-03-2012 17:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1273
Ostrzeżeń: 0
Postów: 350
Data rejestracji: 14.12.11
Medale:
Brak

Arek Secret napisał/a:
Takie, jak bąki, które z niezwykłą błogością wydalacie z siedzenia.


Skąd ty wytrzasnąłeś to zdanie to ja nie wiem...
No cóż... Każdy ma swoje zdanie, ja także. To drabble w ogóle mi się nie spodobało ._. Nie wiem, może jestem jakaś nienormalna.
Na początku w ogóle nie wyłapałam, że drabble jest z perspektywy Malfoya. Nie wyobrażam sobie go mówiącego :
Arek Secret napisał/a:
Kochamy woń serwowanego obiadu.

Sory, ale takie moje zdanie. Branoc.
__________________
38.media.tumblr.com/tumblr_mbl68vCVQE1r23joco4_250.gif
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT