Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 497
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Pozostałe
»» Dyskusje wszelakie
»»» Jak wyobrażacie sobie następne przygody Harrego?
Drukuj temat · Jak wyobrażacie sobie następne przygody Harrego?
~Wikka1001 F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 19-03-2012 15:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 312
Ostrzeżeń: 0
Postów: 106
Data rejestracji: 14.03.12
Medale:
Brak

Witam i pozdrawiam wszystkich potteromaniaków i zwracam się z prośbą o postowanie tematuJęzyk Potrzebuje nieco natchnienia, i jestem bardzo cikawa pomysłów jakie macie. Krótkie komentarze o Harrym, a może jego dzieciach? PiszcieOczko

__________________
"We śnie człowiek znajduje się we własnym świecie. Czasem pływa w głębokim oceanie, a czasem robi pierwszy krok w chmurach"

"I believe that my heaven will by me entering Hogwarts and being welcomed by the golden trio in front of all the characters and as I walk up to them they will say to my "Welcome home" and I will know that is where I belong"[u]

Pozdrowienia dla Lily Evans Potter! i HPB, HermionaTonks !,Henna, SevLily36!, Luniaczekk, syrius_black!, harry longbottom, Grzesiek, kamkaHermioneDraco , Hermiona-Granger99, Sophia, Stivi, , Lenka Granger, Sumire, Youriii, piecka21, blackowa, dariasc, , Emily Riddle, Karola__94, , Lilly Luna Potter, Seva, Godryk_Gryfindor, , 0Fishu0, Raffinio. Rosy87,RazorBMW ,Zabcia99, kizzucha, BlackRose167, ,Grzesiek, Luna Pomylona, Natalia Tena, ginny weasley 55, ~Nat_Hermiona, P-Young, Kasia_Potterka, Ragazza, Parvatiss, Enchantte, Karma Chameleon 20, ~MaFaRa10, LadyRock, Random


Moje małe ffJęzyk
http://hogsmeade....ost_186828
Wyślij prywatną wiadomość
~emilyanne F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 19-03-2012 15:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5622
Ostrzeżeń: 1
Postów: 633
Data rejestracji: 28.10.11
Medale:
Brak

Cóż, przeważnie nie wyobrażam sobie ciągu dalszego. Od tego są ludzie, którzy piszą Fan Fiction z tym związane. Ja osobiście nie lubię czytać o tym co było później. Bardziej odpowiadają mi opowiadania za czasów Huncwotów i te zupełnie zmieniające kanon, np. paring SS/HG. Natomiast przyszłość...
Pewnie dzieciarnia Harry'ego, Rona i Hermiony to nowa święta trójca Hogwartu ;> Nie mam na to wizji. To wydaje się takie... Nudne? Rowling zakończyła te książkę w najbardziej odpowiednim momencie. Gdyby wydała jeszcze jedną część Harry'ego, jestem pewna że zanudzilibyśmy się na śmierć. Ogólnie, opowiadania o Harrym są po prostu nudne. Co innego skupić się np. na Hermionie, bądź Lunie Oczko
__________________
Pomilczmy razem... no bo tak.



to takie reumatyczne xxx

pingwiny.nick.com.pl/images/layout/postacie/3duzy.png


twoje problemy są niczym czeski film. moje też, ale na szczęście u siebie się tego nie zauważa.
http://niedoskonali.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Wikka1001 F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 19-03-2012 17:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 312
Ostrzeżeń: 0
Postów: 106
Data rejestracji: 14.03.12
Medale:
Brak

Wiesz w sumie masz rację. Voldemord został zniszczony i trudno by było mu sie jakoś znów odrodzicCool Ale jakby zrobili-jak to ująłeś drogi użytkownikuRozbawiony-przeszłośc, czyli czasy Huncwotów, Lily, Jamesa .. To by miało sensDowcipniś
__________________
"We śnie człowiek znajduje się we własnym świecie. Czasem pływa w głębokim oceanie, a czasem robi pierwszy krok w chmurach"

"I believe that my heaven will by me entering Hogwarts and being welcomed by the golden trio in front of all the characters and as I walk up to them they will say to my "Welcome home" and I will know that is where I belong"[u]

Pozdrowienia dla Lily Evans Potter! i HPB, HermionaTonks !,Henna, SevLily36!, Luniaczekk, syrius_black!, harry longbottom, Grzesiek, kamkaHermioneDraco , Hermiona-Granger99, Sophia, Stivi, , Lenka Granger, Sumire, Youriii, piecka21, blackowa, dariasc, , Emily Riddle, Karola__94, , Lilly Luna Potter, Seva, Godryk_Gryfindor, , 0Fishu0, Raffinio. Rosy87,RazorBMW ,Zabcia99, kizzucha, BlackRose167, ,Grzesiek, Luna Pomylona, Natalia Tena, ginny weasley 55, ~Nat_Hermiona, P-Young, Kasia_Potterka, Ragazza, Parvatiss, Enchantte, Karma Chameleon 20, ~MaFaRa10, LadyRock, Random


Moje małe ffJęzyk
http://hogsmeade....ost_186828
Wyślij prywatną wiadomość
~Henna F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 19-03-2012 17:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 268
Ostrzeżeń: 1
Postów: 116
Data rejestracji: 03.01.10
Medale:
Brak

W sumie to dzieci Harrego nie miałyby co robić ;D
Huncwoci byliby ciekawsi , jednak też niekoniecznie bym czytała .
__________________
drogi Gościu~Henna

Od cnót Gryfonów,
Przebiegłości Ślizgonów
i Kretynizmu Puchonów,
CHROŃ NAS RAVENCLAWIE!

" Jedni mówią, że świat zniszczy ogień.
Inni że lód.
Iż poznałem pożądania srogie,
Jestem z tymi którzy mówią: ogień
Gdyby świat zaś dwakroć ginąć mógł,
Myślę, że wiem o nienawiści
Dość, by rzec: równie dobry lód
Jest, by niszczyć,
I jest go w bród.
everything-started.blogspot.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Wikka1001 F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 19-03-2012 18:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 312
Ostrzeżeń: 0
Postów: 106
Data rejestracji: 14.03.12
Medale:
Brak

Napewno bardziej zabawne tak mi się zdaje, musieliby dobrac tych aktorów którzy grali w wspomnieniach, ale by było. Ja bym raczej przeczytała, to nie to samo, ale z ciekawości!Język
__________________
"We śnie człowiek znajduje się we własnym świecie. Czasem pływa w głębokim oceanie, a czasem robi pierwszy krok w chmurach"

"I believe that my heaven will by me entering Hogwarts and being welcomed by the golden trio in front of all the characters and as I walk up to them they will say to my "Welcome home" and I will know that is where I belong"[u]

Pozdrowienia dla Lily Evans Potter! i HPB, HermionaTonks !,Henna, SevLily36!, Luniaczekk, syrius_black!, harry longbottom, Grzesiek, kamkaHermioneDraco , Hermiona-Granger99, Sophia, Stivi, , Lenka Granger, Sumire, Youriii, piecka21, blackowa, dariasc, , Emily Riddle, Karola__94, , Lilly Luna Potter, Seva, Godryk_Gryfindor, , 0Fishu0, Raffinio. Rosy87,RazorBMW ,Zabcia99, kizzucha, BlackRose167, ,Grzesiek, Luna Pomylona, Natalia Tena, ginny weasley 55, ~Nat_Hermiona, P-Young, Kasia_Potterka, Ragazza, Parvatiss, Enchantte, Karma Chameleon 20, ~MaFaRa10, LadyRock, Random


Moje małe ffJęzyk
http://hogsmeade....ost_186828
Wyślij prywatną wiadomość
~zaeli F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 10-04-2012 09:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 0
Postów: 348
Data rejestracji: 06.06.11
Medale:
Brak

ja myślę, że w przyszłości znalazłby się jakiś inny strasznie zły czarownik, bo historia ma to do siebie, że co jakiś czas się pojawiają tego typu ludzie. No i oczywiście Harry jak szef aurorów miałby co robić, a jego dzieci by mu oczywiście pomagały, bo byłyby równie świetne, dzielne i popularne jak tatuś xD no i w końcu by pokonali tego czarodzieja i tak w kółko Uśmiech
__________________
Nothing lasts forever though we want it to ...
<3

"Do not pity the dead, Harry. Pity the living, and, above all those who live without love."
<3
Wyślij prywatną wiadomość
~paulinkablu F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 10-04-2012 09:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 85
Ostrzeżeń: 2
Postów: 97
Data rejestracji: 03.03.12
Medale:
Brak

Nie wyobrażam sobie ciągu dalszego przygód Harr'ego, ponieważ dzieci Harr'ego nie mogłyby przeżywać tylu przygód co Harry, nie ma już Snap'a- nauczyciela, którego Harry nie cierpiał. Nie ma już Voldemorta. Oczywiście zły czarownik może zawsze się utworzyć, ale to byłoby kopiowanie przygód i bohaterstwa Harr'ego Pottera. Można wymyślać nowe przygody, ale one nie mogą się równać z opowieściami Rowling.
Edytowane przez paulinkablu dnia 10-04-2012 09:45
Wyślij prywatną wiadomość
~syrius_black F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 13-04-2012 17:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5449
Ostrzeżeń: 1
Postów: 323
Data rejestracji: 26.12.11
Medale:
Brak

Nie wyobrażam sobie następnych przygód Harry'ego Pottera, bo to nie ma sensu . To, co mogliśmy przeczytać zostało już napisane a dalsze wyobrażanie nie ma sensu . Bo i co można sobie wyobrazić - dzięwiętnaście lub więcej lat temu Voldemort został zniszczony, a cały świat czarodziejów żyje w szczęściu i spokoju bla bla bla . Jeśli o tym byłaby ósma część Harry'ego, to chyba podziękowałbym za nią .
Edytowane przez mooll dnia 14-04-2012 23:44
Wyślij prywatną wiadomość
~lilipotter F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 13-04-2012 18:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 30
Ostrzeżeń: 0
Postów: 21
Data rejestracji: 06.04.12
Medale:
Brak

Słyszałam, że ona może będzie, ale jeśli tak, to będzie na pewno o tym, jak syn Harry'ego będzie walczył z innym czarnoksiężnikiem. Aby ta część powstałaRozbawiony
Edytowane przez mooll dnia 14-04-2012 23:43
Wyślij prywatną wiadomość
~Ms_Kane F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 04-05-2012 18:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2978
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,256
Data rejestracji: 24.04.12
Medale:
Brak

A ja słyszałam żarty pewnych osób ,że jest 8 część Harry'ego pt. Harry Potter i Zemsta Natanka Dowcipniś ale sobie głupotę wymyślili, a tak ogólnie wracając do tematu to nie wyobrażam sobie kolejnych części Pottera ,bo w końcu co mieliby tam robić? A jakby Rowling chciała napisać jeszcze jedną cześć to, by ją już napisała no bo już dużo czasu minęło od wydania siódemki.
__________________

media.giphy.com/media/A4YfNX2iXFsGY/giphy.gif
37.media.tumblr.com/tumblr_m02xnz7lL01qju7t7o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~21olka F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 15-06-2012 18:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Horkruks
Punktów: 7277
Ostrzeżeń: 1
Postów: 203
Data rejestracji: 12.12.11
Medale:
Brak

Ja również nie wyobrażam sobie kolejnych części... Nie miałoby to sensu. Niektórzy chcieliby aby Rowling pisała dalej o np. dzieciach Harryego, ale jak dla mnie to nie najlepszy pomysł. Już wszystko wiemy, co nowego możnaby było napisać??? Książka by była trochę...hmm naciągana i napewno inna od pozostałych tomów, które tworzą jedną całośćRozbawionyRozbawiony
__________________
"Nie żałuj umarłych Harry, żałuj żywych, a szczególnie tych którzy żyją bez miłości..."
Albus Dumbledore
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT