Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Bou F 05-06-2026 19:33

Wiem wiem, to tak jakby# zobaczyła ducha raven xD
^raven F 04-06-2026 12:22

Duch Zszokowany
~Grande Rodent F 20-05-2026 13:50

No, szkoda, pamiętam, że może te z 10 lat temu czasem wchodziłem tu po szkole coś poczytać, ale konta wtedy nie miałem
~Bou F 17-05-2026 20:25

Ponad 10 lat temu to tu było super, żałuję że zniknęłam
~Bou F 17-05-2026 20:25

Zaglądałam tu czasem bez logowania, szkoda że strona umarła Smutny
~Grande Rodent F 17-05-2026 19:43

Hejka, ja to konta tyle czasu nie mam, mało kto chyba tu teraz zagląda, ale jest chyba adres na discordzie
~Bou F 15-05-2026 00:20

Hejka, powróciłam z zaświatów po 12 latach, ciekawe czy ktoś tutaj jeszcze mnie pamięta xD
~Grande Rodent F 20-03-2026 12:18

Czy Oscary były oglądnięte w tym roku?
~HariPotaPragneCie F 19-02-2026 01:14

Sowa
^raven F 07-01-2026 12:45

Harry New Year Kotecek Czarodziej
^N F 26-12-2025 08:45

Wesołych Świąt! Serce
~Grande Rodent F 14-09-2025 22:16

Dzięki za linek, kiedyś pewnie wpadnę Oczko
~wolverine F 10-09-2025 11:11

Discord hogsmeade: https://discord.gg
/5dgsr4EwhW
~wolverine F 04-09-2025 19:42

Wiedźma
^raven F 26-08-2025 00:43

True Uh-oh!
#Ginny Evans F 26-08-2025 00:41

Troszeczke, ale i tak to byl poczatek konca
^raven F 26-08-2025 00:26

Mnie strzykalo juz wtedy, wiec to moglo byc nawet miesiac temu Wredny chociaz kojarzy mi sie, ze wtedy Hogs bylo w nieco jednak lepszej formie Hm...
#Ginny Evans F 26-08-2025 00:23

Po strzykaniu w kregoslupie wnioskuje, ze nie Uh-oh!
^raven F 26-08-2025 00:20

OMG, to nie było rok temu??!! Cooo
#Ginny Evans F 26-08-2025 00:17

jeszcze 2 lata i bedzie dekada od krakowskiego spotkania, moze z tej okazji uda sie powtorzyc xd

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 60
» Zarejestrowanych: 76,998
» Zbanowanych: 1,629
» Gości online: 1296
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 8234
» Data rekordu:
24 May 2026 18:30
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Twórczość Fanów
»» Fan Fiction [Z]
»»» [D] Wypłata (SS)
Drukuj temat · [D] Wypłata (SS)
~Lapa_96 F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2012 20:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 228
Ostrzeżeń: 1
Postów: 101
Data rejestracji: 27.11.10
Medale:
Brak

Dzisiaj drabble na 200 słów Uśmiech

Wypłata

Nie po raz pierwszy pan Snape odbierał swoją pensję przez szkolną sowę, tak jak i nie po raz pierwszy oglądał złote galeony. Galeony, duma każdego czarodzieja i jednocześnie pieniądz najwyższej wartości - złote, okrągłe monety cieszące nie tylko dłonie i sakiewkę posiadacza, ale także oczy. Pan Snape nie lubił zawracać sobie głowy niepotrzebnymi rytuałami, toteż odrzucił bez wahania liścik załączony przez dyrektora, którego treść w niezmiennej formie informowała go o niniejszej wypłacie za niezwykle ciężką, edukacyjną pracę. Jego długie palce, tak wyćwiczone w obracaniu chochelką i dozowaniu delikatnych składników, zacisnęły się na starannie zawiązanej kokardce zamykającej złoto w zgrabnej paczuszce. Coś jednak niespodziewanie zmąciło radość Mistrza Eliksirów: wydawało mu się przez chwilę, że złoto brzęczy inaczej, niż powinno. Mimo swoich wątpliwości wywrócił woreczek do góry dnem r11; na biurko wypadło coś żółtego i okrągłego. Pan profesor dłuższą chwilę przeznaczył na domysły w sprawie takich dziwnych pieniędzy, nim zaczął analizować to, co właśnie znalazło się na jego stanowisku pracy. Od razu poczuł jak opuszki jego palców nieprzyjemnie przyklejają się do lepkiej powierzchni żółtej zagadki, co automatycznie ściągnęło kąciki jego ust o kilka milimetrów w dół. Pociągnął nosem i jego nozdrza uderzyła zniewalająca woń cytryny. Wszystko stało się teraz dla niego jasne...
__________________
i242.photobucket.com/albums/ff163/Madzior87/tumblr_ly8732TdyJ1qavb8jo1_500.gif
i242.photobucket.com/albums/ff163/Madzior87/tumblr_mahyy0eoqS1qa3emao1_500.gif
i242.photobucket.com/albums/ff163/Madzior87/tumblr_mao119PiKN1qlk7jyo2_500.gif
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak- Wyślij prywatną wiadomość
~SweetSyble F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2012 21:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1942
Ostrzeżeń: 0
Postów: 338
Data rejestracji: 14.12.11
Medale:
Brak

JEEEEE!!! Lapa_96 powrócił do swojej wiernej fanki!!! Ju - Hu!!!
Oczywiście tekst jak zwykle świetny. Bardzo zaskakujący - podobał mi się. Stwierdzam, że Ty to naprawdę masz ogromnyyyyy taalent! Pomysł był genialny, nie pozostaje nic innego jak drzeć się: NIESAMOWITY LAPA_96 - CHCEMY WIĘCEJ!!!

__________________
...:::TABLICA OGŁOSZEŃ:::...

Moje FFs pt. Z pamiętnika Vicki i Weasley'ów:
Chory pomysł bliźniaków
oraz,
To nie Twoja wina...


26.media.tumblr.com/tumblr_l8nvcafSVa1qd0v72o1_500.gif
http://hogsmeade.pl/groups.php?group_id=44 Wyślij prywatną wiadomość
~Evans558 F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 10-05-2012 23:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1246
Ostrzeżeń: 0
Postów: 286
Data rejestracji: 28.12.11
Medale:
Brak

Końcówka nie powinna mnie zaskoczyć, w końcu znam już trochę Twój styl i powinnam się tego spodziewać, ale mimo wszystko zaczęłam się śmiać tak bardzo, że chyba mi coś pękło Rozbawiony.
Przeczytałam najpierw tą "wersję pierwotną" którą otrzymałam od Ciebie przez sowę, i muszę przyznać, że jako miniaturka też zdałaby egzamin.
Wyłowiłam jedną erkę, błędów dalszych nie stwierdzono. Nie mogę się doczekać Twojego nowego FF ;>.

__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!


25.media.tumblr.com/tumblr_luqargTJzo1r1gjf0o6_250.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~onlyHorcrux F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 11-05-2012 07:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dyrektor Hogwartu
Punktów: 4642
Ostrzeżeń: 2
Postów: 397
Data rejestracji: 22.02.12
Medale:
Brak

HAHAH .
Fajne, no ^^
Biedny Snape, kto by się spodziewał takiej wypłaty. Śmiech
Chcemy więcej !
Wyślij prywatną wiadomość
~Laufey F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 14-09-2012 22:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 677
Data rejestracji: 15.05.10
Medale:
Brak

Hahahah, końcówka mnie rozwaliła, po prostu Rozbawiony
Congratulations from Laufey, stary <3 piszpiszpiszpisz więcej. xD
__________________
i47.tinypic.com/2quj72s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT