Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 603
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Spódnica czy spodnie?
Drukuj temat · Spódnica czy spodnie?
~Pyflame F
Dodany dnia 24-10-2010 15:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1995
Ostrzeżeń: 0
Postów: 314
Data rejestracji: 27.12.09
Medale:
Brak

Wolę spodnie, choć muszę przyznać, że spódnicę też lubię.
Spodnie są wygodne, praktycznie, mam dość zgrabne nogi, więc każdy rodzaj leży na mnie dobrze. Ukochane są oczywiście rurki: czarne lub oliwkowe. Uwielbiam też jeansy: nieważne czy ciemne, czy jasne, dla mnie, córki krawcowej istotniejszy jest krój.
Co do spódnic: ulubione to te z jeansu, marze o takiej w kratkę, ale nieco innej niż wszystkie. Długość: przed kolana. Do nich różnego rodzaju rajstopy: czerwone, fioletowe, szare w kratkę, kabaretki, tradycyjne...
Są jeszcze sukienki: wyjątkowo ładne, dość wygodne, niektóre bajecznie oryginalne. Mam kilka, ale wciąż za mało.
__________________
Piekło to moja dzielnica.
Poluje nocą, bowiem ciemność jest moim żywiołem.
Jestem diabłem stróżem.
http://ask.fm/roguee Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
Dodany dnia 24-10-2010 19:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Ja też wolę spodnie, są dla mnie wygodniejsze, bardziej komfortowe, a spodniczka to spodniczka... Nie urażając miłośników spódnic i sukienek, mówię, że to najgorsza rzecz, jaka może istnieć. Zawsze mi w niej niewygodnie...Uśmiech
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~Pomylunaa_ F
Dodany dnia 24-10-2010 19:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 32
Ostrzeżeń: 1
Postów: 27
Data rejestracji: 16.10.10
Medale:
Brak

Spodnie oczywiście, są najwygodniejsze. :) A do spódniczek nic nie mam, ostatni raz spódniczkę miałam ubraną w wakacje a w Tunezji nosiłam ją codziennie, wiadomo - upały. Niestety nasze gimnazjum jest dość nietypowe. Ubierzesz spódniczkę to wytykają cię palcami cały dzień.
Wyślij prywatną wiadomość
!Tonks2812 F
Dodany dnia 30-10-2010 14:57
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Dziedzic Ravenclaw
Punktów: 6047
Ostrzeżeń: 0
Postów: 219
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Przeczytałam swój post sprzed dwóch lat i postanowiłam się wypowiedzieć znów, bo od tamtej pory sporo się zmieniło ;) Nie będę cytować samej siebie, ale wtedy wybrałam spodnie, kierując się wygodą. Jak to wygląda dziś? Oczywiście mam jakieś tam 3 pary spodni, ale średnio zakładam je raz w miesiącu. Co dziwne, uważam je już po prostu za niewygodne. Uwierzcie mi na słowo (bo wiem, że sprawdzać Wam się nie będzie chciało ;p), że jak nie założy się przez, powiedzmy, 2 tygodnie spodni, to potem wszędzie Was będą ściskać, kłuć, wbijać się i wżynać xd zero komfortu. No, ale to temat spodnie czy spódnica, a ja nie noszę ani tego, ani tego. Stawiam na legginsy i tuniki ^^ Jeżeli jest zima, wystarczy założyć pod spód rajtuzy i też jest ciepło ;D
__________________
Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie.

hogsmeade.pl/tiara,ravenclaw,ona.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Czarownica24 F
Dodany dnia 30-10-2010 20:47
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5583
Ostrzeżeń: 0
Postów: 886
Data rejestracji: 29.12.08
Medale:
Brak

Zdecydowanie sukienki. Uśmiech To chyba jedyna część garderoby, na którą nigdy nie szkoda mi pieniędzy. Co chwile widzę w sklepie jakieś cudeńka, ale niestety zazwyczaj brakuje mi funduszy, bo sukienki trochę jednak kosztują.
Spodnie noszę częściej, ale tylko ze względu na pogodę.
Co do spódnic, to noszę rzadko - przez 3 lata musiałam chodzić do szkoły w takim dżinsowym ohydztwie i mam na razie dość spódnic.
__________________
Cześć, kochanie, witaj na imprezie.

Edytowane przez Czarownica24 dnia 13-08-2011 16:32
Wyślij prywatną wiadomość
~Lawrencee F
Dodany dnia 18-02-2011 22:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1668
Ostrzeżeń: 2
Postów: 358
Data rejestracji: 16.02.11
Medale:
Brak

Ja preferuje spodnie, głównie z tego powody, że ubieram się bardziej na sportowo.
Choć ostatnio wzięła mnie ochota na spódnice, ale coś mi się zdaje, że mam zbyt (nie)zgrabne nogi, by chodzić w czymś takim ;d
Spodnie można dobierać w fajny sposób - luźle, rurki, jansy lub wogóle jeszcze inne.
Ze spódnicami jest większy problem.
Masz tylko niektóe fajne wzrory, i nie można się w nich schylać, a jak już jakimś códem to zrobisz - wszyscy zobaczą twoją pupe ;d
__________________
[center]Na niektóre rzeczy lepiej zamknąć oczy, usta, otworzyć umysł i słuchać. Obudzić się jak wstanie noc.
* * *
Odkrywasz nowe rzeczy odwiedzając stare miejsca.
* * *
http://myszenka.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Avrione F
Dodany dnia 20-02-2011 21:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1052
Ostrzeżeń: 1
Postów: 454
Data rejestracji: 13.06.09
Medale:
Brak

Oczywiście spodnie. Uwielbiam dżinsy, w szczególności moje czarne,kochane w których bym mogła chodzić codziennie. Spódnice zakładam tylko na jakieś uroczystości szkolne. A wakacje? Krótkie spodenki i git Rozbawiony.
__________________
"Powiedział Pan: "Daję wam ogień"
Podajcie sobie dłonie i żyjcie w zgodzie!
Żyjcie w zgodzie z ptakami, niech płoną serca
i oczy wasze niech nigdy nie znają łez...

Odszedł a ciało swe pogodził z ptakiem i wiecznym cierpieniem,
i była miłość,
i była zgoda,
Każdy był wolny! wolny był każdy ptak!

Pewnego dnia pękło niebo,
i runął straszny deszcz,
wtedy krzyknął ktoś,
a chłód ogarnął wszystkie serca,
a w oczach pojawił się strach!
Ludzie podali sobie noże- zamiast rąk
i upiekli ptaki!


Dżem "Dzień w którym pękło niebo"

Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony!
www.avrione.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Hermioina98 F
Dodany dnia 21-03-2011 16:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 644
Ostrzeżeń: 1
Postów: 217
Data rejestracji: 06.03.11
Medale:
Brak

Ja wolę spodnie-rurki. Ale czasem jak mnie coś napadnie to po prostu muszę założyć spódnicę, bo nie wytrzymam i w kosmos wylecę. Ale i tak spodnie są moim numerem 1.
__________________
"Otwieram się na sam koniec."


media.tumblr.com/tumblr_lwegdi4Cj61qetyuv.gif

"Odbijam nie twą twarz ale Twego serca pragnienia."
Wyślij prywatną wiadomość
~Adrienne F
Dodany dnia 04-05-2011 18:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 655
Ostrzeżeń: 1
Postów: 348
Data rejestracji: 25.04.11
Medale:
Brak

Zdecydowanie spodnie bo w spódnicy czuję się dziwnie skrępowana i cały czas ją poprawiam ;D
__________________
Pozdrawiam całe Hogsmeade!
Wyślij prywatną wiadomość
~fanka98 F
Dodany dnia 06-05-2011 17:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5238
Ostrzeżeń: 3
Postów: 775
Data rejestracji: 16.03.11
Medale:
Brak

to pytanie głównie do dziewczyn hahah. chlopcow jakos nie widze!Jęzor i dobrze, oni nic tu nie maja do powiedznia

no wiec spodnie.glownie jeansy. spodnice tylko na specjalne okazje,czy wyjscia
Wyślij prywatną wiadomość
~Rose Granger F
Dodany dnia 06-05-2011 18:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1200
Ostrzeżeń: 0
Postów: 161
Data rejestracji: 25.02.11
Medale:
Brak

A ja się trochę wyłamię Oczko Lubię spódnice, sukienki i tego typu rzeczy. Częściej chodzę w spodniach, ale oporów co do spódnic/sukienek nie mam.
http://magnolia--crescent.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Alexis98 F
Dodany dnia 06-05-2011 19:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 10
Ostrzeżeń: 1
Postów: 37
Data rejestracji: 19.04.11
Medale:
Brak

Hmmmm, ja osobiście lubię sukienki i spódnice, ale wolę spodnie najlepiej rurki.
Uwielbiam jeansy.Uśmiech
__________________
Pozdrawiam fanka98 i bubbaa i wszystkich użytkowników hogsmeadeJęzyk
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
Dodany dnia 06-05-2011 19:26
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

oj oczywiście, że spódnica! Najlepiej kolorowa, w kwiaty a do tego kolorowe rajstopy :) Nie rozumiem, dlaczego niektóre dziewczyny upierają się przy noszeniu spodni, skoro dookoła taki duży wybór spódnic. Co prawda spodnie są bardziej praktyczne, aczkolwiek czy wygodniejsze? Raczej nie, spódnice świetnie sprawdzają się w lecie. Spodnie, jak już to rurki, aczkolwiek szybko się rozciągają ( nie tak jak spódnice ^^ ) :/ chociaż wielkim plusem jeansów to niewątpliwie to, że pasuje do nich każda bluzka/kurtka itp. Sukienek nie lubię. Sa niewygodne, poza tym nigdy nie miałam takiej, jaka by mi się spodobała.
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~blackout F
Dodany dnia 06-05-2011 23:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 643
Ostrzeżeń: 0
Postów: 179
Data rejestracji: 17.04.11
Medale:
Brak

Zdecydowanie spodnie - ale tylko rurki. Rzadziej legginsy - do tunik i długich koszuli-tunik, spódnice i sukienki zazwyczaj w jakieś uroczystości, częściej zimą do grubych rajstop albo legginsów i kozaków.
__________________
-Spójrz... na... mnie- wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach zanikło,stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harry'ego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył.

Draco dormiens nunquam titillandus.


- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbledore. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...

-Zawsze.

It's a gift and a curse.
- Adrian Monk

Love never die.
- quote from Ghost Whisperer.

Humanity is overrated.
- Dr. House

"...W ciszy tak smutno, szepce zegarek
o czasie, co mi go nie potrzeba..."


Śmierć jeno przemierza świat, podobnie jak dwaj wierni druhowie, którzy razem przemierzają morza; jeden zawsze będzie żyć w drugim. Zniewoleni miłością, żyją w tym, co wszechobecne. W owym boskim zwierciadle widzą się twarzą w twarz, wolni i nieskalani. Wielka to dla nich pociecha, bo choć rzec można, że z tego świata odeszli, to ich przyjaźń wciąż trwa, bo jest nieśmiertelna.



Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy O Własnej Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !

To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni.

Ron uniósł wysoko odznakę.
- Nie wierzę! Nie wierzę! Och, Ron, to cudownie! Prefekt! Jak każdy w naszej rodzinie!
- A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?


Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć bo cię nie lubię... Weasley, koszulka ci wyłazi za to też pięć punktów

-Ostatni finał trwał pięć dni.
-Ekstra! Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie! - zawołał zachwycony Harry.
-A ja mam nadzieję, że nie - oświadczył Percy ze świętoszkowatą miną.-Strach pomyśleć, co bym znalazł w swojej poczcie, gdyby mnie nie było w pracy przez pięć dni.
-Tak, ktoś mógłby ci znowu podrzucić smocze łajno, no nie, Percy? - zakpił Fred.
-To była próbka nawozu z Norwegii! - oburzył się Percy, oblewając się rumieńcem. - To nie był żaden dowcip!
-Był - szepnął Fred do Harry'ego, kiedy wstawali od stołu. - My mu to posłaliśmy.


Only I can live forever.
Wyślij prywatną wiadomość
~Corde Collins F
Dodany dnia 07-05-2011 20:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 400
Ostrzeżeń: 3
Postów: 255
Data rejestracji: 05.05.11
Medale:
Brak

SPODNIE!!! ZERO SPÓDNIC!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~Bellatrix11227 F
Dodany dnia 03-06-2011 08:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 658
Ostrzeżeń: 1
Postów: 218
Data rejestracji: 12.02.11
Medale:
Brak

Tak jak prawie wszyscy na forum wybieram SPODNIEDowcipniś Najzwyklejsze rurki, ponieważ są wygodne, ładnie wyglądają i są jeszcze raz wygodne. Spódniczki, czy spódnice znajdują się mojej szafie i dlatego mama się o mnie martwi cytuję "Olu dlaczego ubierasz się jak chłopak, załóż od czasu do czasu jakieś balerinki i sukienkę" ale tuniki czasami noszę.
__________________
[img]http://cfile2.uf.tistory.com/image/160A854B4E5001FE1055FB[/img]
Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily35 F
Dodany dnia 03-06-2011 11:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 219
Ostrzeżeń: 3
Postów: 165
Data rejestracji: 13.02.11
Medale:
Brak

Nie wiem, chyba wolę krótkie spódniczki, ale spodnie też są super.
__________________
Pozdrowienia dla Stivi i dla Albus_Dumbledore
Inne osoby, które pozdrawiam: Adriene, Effy, Sailor Mars, Lady House, fanka98, Anchelee, LilyPotter, RazorBMW, oraz wszystkich, którzy pozdrawiają mnie!!!

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"

"- A co mi dasz w zamian, Severusie?
- W zamian?... [...] Wszystko."


"Czemu cię martwi Sam-Wiesz-Kto? Zatroszcz się lepiej o Q-PY-BLOK. Powszechne zatwardzenie ściskające siedzenie."
;-)


"- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem."
Wyślij prywatną wiadomość
~Laufey F
Dodany dnia 03-06-2011 13:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 677
Data rejestracji: 15.05.10
Medale:
Brak

Preferuję oba ubiory Język. Do szkoły, wiadomo, trzeba zrobić wrażenie i lans xD. Wtedy chodzę w krótkich spodenkach. Wychodząc na dwór zarzucam na siebie minispódniczkę i miasto moje xD. Nienawidzę natomiast spodni o klasycznym fasonie ani tzw. dzwonów. W zimne dni noszę tylko i wyłącznie rurki *.* Kocham je <33
__________________
i47.tinypic.com/2quj72s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~anex F
Dodany dnia 03-06-2011 13:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 336
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 06.05.10
Medale:
Brak

Ja zawsze noszę spodnie. Właściwie to chyba nie mam spódnic, a nawet jakbym miała, to bym nie nosiła. Wolę spodnie, w spódnicach gorzej się czujęUśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~RedQueen F
Dodany dnia 03-06-2011 14:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Horkruks
Punktów: 7249
Ostrzeżeń: 0
Postów: 543
Data rejestracji: 11.01.11
Medale:
Brak

Prawie nigdy nie ubieram spódnicy, chyba że muszę (czyli tylko na akademie w szkole, lub inne szkolne uroczystości i egzaminy). Na co dzień noszę głównie jeansy, czasem w domu zakładam sobie jakieś dresy,żeby mi było wygodniej.
__________________
Masz pytanie do mnie? Kotecek
http://hogsmeade....rowstart=0
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT