Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 187
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Ombre Hair
Drukuj temat · Ombre Hair
~bochenek89 F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 07-07-2012 13:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2125
Ostrzeżeń: 0
Postów: 506
Data rejestracji: 10.10.11
Medale:
Medal

Podoba mi się, gdy końcówki włosów są pofarbowane na jakiś bardzo nienaturalny kolor np, turkus, niebieski, pomarańcz Uśmiech Ja nigdy jeszcze nie robiłam samych końcówek, ale miała już różne kolory na włosach. Moje fioletowe włosy wywołały wiele komentarzy i pytań Język Nazywano mnie wtedy jagodzianką Język
A tak trochę z innej beczki: używał ktoś z was farby w piance? Zastanawiam się czy koloryzacja pianką nie zmyje się zbyt szybko?
__________________
67.media.tumblr.com/49bc610d5189f4e1c93116d8aa7b92d9/tumblr_ohbmm0gfJ71tjbzooo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Soren F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 07-07-2012 13:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 77
Data rejestracji: 28.06.12
Medale:
Brak

bochenek89 napisał/a:

A tak trochę z innej beczki: używał ktoś z was farby w piance? Zastanawiam się czy koloryzacja pianką nie zmyje się zbyt szybko?


Ja używałam Uśmiech
nie polecam jej nikomu, strasznie brudzi (podczas deszczu całą pianke ma sie na bluzce a nie na włosach), zmywała sie po 1 umyciu (może te "na stałe" sa trwalsze).
__________________
zległ się tupot bosych stóp, błysnęła wypolerowana miedź, huknęło dźwięcznie i ktoś wrzasnął przeraźliwie: to Stworek podbiegł do Mundungusa i rąbnął go w głowę patelnią. - Odwołajcie go, odwołajcie, jego trzeba trzymać pod kluczem! - ryknął Mundungus, zasłaniając się rękami, bo Stworek ponownie uniósł ciężką patelnię. - Stworek! Nie! - krzyknął Harry. Ramię skrzata dygotało od ciężaru patelni, ale jej nie opuścił. - Może jeszcze tylko raz, paniczu Harry, tak na szczęście!

Umysł nie jest książką, która można otworzyć i przeczytać w wolnym czasie. Myśli nie są wyryte wewnątrz czaszki gdzie mógłby je przejrzeć jakiś intruz. Umysł to rzecz złożona i wielowarstwowa.

hogsmeade.pl/images/hat/slytherinf.gif

Pozdrawiam Cię drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
~KaMilcia F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 07-07-2012 16:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 250
Ostrzeżeń: 1
Postów: 127
Data rejestracji: 18.02.09
Medale:
Brak

Ombre jest świetne, ale musi być fajnie zrobione. Jak ma dobre przejście z jednego koloru na drugie wygląda bardzo fajnie! Uśmiech
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I o Wiedzy-O-Własnej -Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE

"To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba jej wyznawców." - Remus Lupin
www.poszkole.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Matthew Lucas F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 07-07-2012 20:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,044
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak

Nie zwracam na to zbytniej uwagi, prawie że wisi mi to i powiewa - ale przynajmniej to musi wyglądać normalnie. Nie, że sobie jakaś nastolatka pierdyknie na końcówki jakiś oczo***ny róż czy turkus. To musi przechodzić fazowo i być nierzucającym się za bardzo w oczy kolorem! Nie wyobrażam sobie by ktoś miał czelność ufarbować sobie włosy na pastelowy róż.
Wyślij prywatną wiadomość
~marihermiona F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2012 15:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1058
Ostrzeżeń: 1
Postów: 541
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

Mi również takie rozjaśnianie włosów się podoba i w niedalekiej przyszłości mam zamiar zrobiś sobie takie tylko jeszcze nie wiem jaki kolor.
__________________
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
~Natalia Tena F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2012 16:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2599
Ostrzeżeń: 0
Postów: 743
Data rejestracji: 16.07.12
Medale:
Brak

mi się też nie podobają. wyglądają jak odrosty. niektórzy je robią praktycznie na całych włosach, zamiast normalnie pomalować. osobiście wolę mieć całe pomalowane włosy w odjechanym kolorze, np. pomarańczowy(nie rudy), fioletowy czy czerwony <3
__________________
Chciałabym wszystkich serdecznie przeprosić - zwłaszcza RazoraBMW, Asika i Toma Riddle'a, a także wszystkich innych, którzy zostali zapoznani z informacją o rzekomej śmierci jednej z użytkowniczek - Machete. To co pisałam/mówiłam było wyjątkowo dziecinne i głupie i chcę za to przeprosić.
Odchodzę także z Hogsmeade, już nie będę wracać.
Wyślij prywatną wiadomość
~Sharlien F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 07-11-2012 19:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 167
Ostrzeżeń: 0
Postów: 51
Data rejestracji: 02.11.12
Medale:
Brak

To jest super i sama planuję sobie taki efekt sprawić. Uśmiech
__________________
Od cnoty Gryfonów
Od kretynizmu Puchonów
Od wiedzy Krukonów
Strzeż nas Slytherinie!

Pozdrawiam pozdrawiajacych ,a w szczególności drogi Gościu!
hogwart.uchwycone-chwile.pl/files/gid.gif
25.media.tumblr.com/72c532b114ca76b06d55fc4128548f29/tumblr_mfo2l9vajc1qgojpco1_500.gif 24.media.tumblr.com/e9fc45f7ecefa71a0bff3392f50424f5/tumblr_mfof3xNGMl1qln05so1_500.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Enchantte F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 07-11-2012 19:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1251
Ostrzeżeń: 0
Postów: 430
Data rejestracji: 20.10.12
Medale:
Brak

Uwieeelbiam ombre hair! Sama mam za krótkie włosy, żeby sobie zrobić, ale postanowiłam, że jak tylko mi urosną, to robię Oczko.
__________________
Wiecznie Żywi (FF)
Rozdział 7 (08.10) - zapraszam, jeśli interesują Cię przygody Huncwotów w Hogwarcie, drogi Gościu!

Dear Prongs

The only thing that kept me alive in Azkaban was knowing there was some piece of you left in this world. Your son isn't you, but he is damn close.

All my love, Padfoot


i46.tinypic.com/2eekchl.png
data.whicdn.com/images/28009122/c73a51ce_large.gif
http://photoblog.pl/enchantte Wyślij prywatną wiadomość
!Milva F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 07-03-2013 22:01
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1767
Ostrzeżeń: 0
Postów: 440
Data rejestracji: 09.02.13
Medale:
Brak

Nawet spoko. Fajnie wygląda blond i niebieski.
http://hogsmeade.pl/forum/viewthread.php?thread_id Wyślij prywatną wiadomość
~missBlack F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 28-03-2013 19:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 143
Ostrzeżeń: 0
Postów: 32
Data rejestracji: 26.12.12
Medale:
Brak

Szczerze? Mi już to zbrzydło i jest straszne nudne. U mnie w mieście co chwila spotykam jakiegoś małolata w ombre... Niestety, jakieś 5 miesięcy temu podobało mi się to, więc sobie odświeżyłam.
Ale może opiszę swoją historię z ombre. Prześladują mnie już z dwa lata. Dwa lata temu poszłam do fryzjera i zrobiłam sobie tam pierwsze ombre, jednak kiedy pojawiło się lato przefarbowałam końcówki na purpurowe Kotecek. Kiedy moje włosy były już mega długie (sięgały mi za tyłek) i widać, jak były zniszczone, obcięłam włosy do naturalnego koloru. Jak wspomniałam wcześniej, to jakieś 5 miesięcy temu zrobiłam sobie na nowo takie naturalne ombre. Jednak kusi mnie znowu farbnięcie się na jakiś dziki, zwariowany kolor ;D. Aczkolwiek w tej chwili maksymalnie zapuszczam włosy, żeby obciąć je do naturalnego koloru.
__________________
- Ma­mo, ta­to... Pomóżcie mi. - szepnęła i nag­le po tych słowach za­padła w sen.
Dźwięki ra­dości i krzy­ku dzieci rozpływały się łagod­nie po uszach i ścianach lasów. Wszędzie były dzieci, ale nie były nor­malne, o nie. Każde dziec­ko coś cza­rowało : stok­rotkę, szcze­niaka, mo­tyl­ka, za­bawkę. Bil­lie-Jean chciała wstać, lecz nie mogła. Po pros­tu nie pot­ra­fiła. Pełen wi­dok na wszys­tko zasłaniał jej wózek, w którym się znaj­do­wała. Wózek dla dziec­ka. Nie była w nim sa­ma, przekręciła główkę w le­wo i spoj­rzała na dziec­ko praw­do­podob­nie w jej wieku, które led­wo co się urodziło. Czyżby umarła i na­rodziła się na no­wo, ale chwi­la... Do jej uszu doszedł piękny, dam­ski głos. I jak­by skądś znajomy.
- Bil­lie-Jean jest star­sza o pół mi­nuty. - Ko­bieta wy­mieniła jej imię. - Ale ona i Har­ry są słod­cy i kocham ich tak sa­mo. W końcu to bliźniacy.
- Li­ly, mogę pot­rzy­mać swo­jego sy­na? - Do­biegł do uszu dziew­czy­ny dru­gi głos, tym ra­zem męski, aczkol­wiek również skądś zna­jomy. Do wózka po­deszła ko­bieta, miała jasną kar­nację i ru­de, dzi­ke włosy. Jej oczy były w ko­lorze liści dębu i młodej tra­wy. Bil­lie-Jean łapała to piękno swoimi oczka­mi łap­czy­wie, stu­diowała każdy frag­ment twarzy po ko­lei, za­pamięty­wała jej twarz bar­dzo dokład­nie. Ta ob­ca, a za­razem zna­joma ko­bieta była dla niej pojęciem piękna i to ona mogłaby zos­tać de­finicją piękna. Dla Bil­lie-Jean ów oso­ba była dos­ko­nałym ideałem, aniołem bez skrzy­deł, chodzącym po ziemi. A może ta ko­bieta była aniołem..? Z pięknym i ser­decznym uśmie­chem wzięła syn­ka na ręce i odeszła z nim.
- Ciociu, mogę wziąć Bil­lie-Jean na spa­cer? - za­pytał szyb­ko ja­kiś piszczący głos.
- Oczy­wiście, ale wra­caj­cie szyb­ko. - Od­parła piękna ko­bieta swoim ak­sa­mit­nym głosem. Ktoś zaczął pchać wózek, w którym leżała Bil­lie. Nie widziała twarzy, kto ją pchał, je­dynie czu­pek głowy, na którym była gęsta, jas­na czup­ry­na, to było dziec­ko. Nag­le wszys­tkie głosy ucichły, jak­by zos­tały w ty­le. W tle te­raz wy­raźnie słychać było szum drzew i flet ptaków.
- Tu nas nie znajdą.. - po­wie­działo dziec­ko, ale już nie swoim piszczącym głosem, ale głosem do­rosłego mężczyz­ny. Nag­le dziec­ko zaczęło rosnąć i zmieniać swoją twarz, wygląd, ga­bary­ty. Blond czup­rynka lek­ko wyłysiała, pal­ce i dłonie zro­biły się większe, a także grub­sze, paz­nokcie przyb­rały kształt pa­zurów. Przed­nie zęby urosły i wydłużyły się tak, że wyglądały jak my­sie zębis­ka, do te­go zżółkły. Oczy były przek­rwione i dzi­ko świd­ro­wały małą Bil­lie-Jean. - Żeg­naj! - Wyk­rzyknął zachryp­niętym głosem i wyrzu­cił dziec­ko do pob­liskiej rze­ki. Do uszu dziew­czyn­ki doszedł je­dynie diabo­liczny śmiech za­nim jej płuca za­pełniły się lo­dowatą wodą i jak ka­mień, poszła na dno.
- Bil­lie! Bil­lie! - Krzyczał ktoś i ner­wo­wo nią pot­rząsał. Dziew­czy­na leżała na ziemi niep­rzy­tom­na, ze zmarznięty­mi dłońmi i si­nymi us­ta­mi. Na jej po­liczkach lśniły łzy, a włosy miała lek­ko wil­gotne, lecz ub­ra­nia były nie tknięte i suche.

całość czytaj na :

http://billie-jean-jacobs.blogspot.com/
Wyślij prywatną wiadomość
~raven F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 18-04-2013 22:37
Troll

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -1
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3,922
Data rejestracji: 03.01.13
Medale:
Medal

Szczerze mówiąc, dopiero niedawno dowiedziałam się czym jest ombre hair Uśmiech tzn widziałam ludzi z czymś takim, ale nie miałam pojęcia, że "to" ma jakąś nazwę. Zdecydowanie mi się to coś nie podoba, moim zdaniem (bez względu na rodzaj przejścia z jednego koloru w drugi) wygląda jak kilkumiesięczne odrosty. Jeżeli to jest tylko rozjaśnienie końcówek o kilka tonów, to jeszcze pół biedy, ale takie niby mające szokować farbowanie końcówek na różowo albo niebiesko, zwłaszcza przy farbowanych blond włosach, zwyczajnie mnie obrzydza. Jak dorzucić do tego brązowe odrosty, to już w ogóle - lepiej w ogóle zrezygnować z posiadania włosów. Przykro mi, ale coś takiego kojarzy mi się z pustymi dziewuchami z gimnazjum, palącymi fajki za szkołą i myślącymi, że są przy tym cool.
__________________
j.gifs.com/J6PONg.gif




Everything is catching up with me
I awake to find I'm not at all where I should be
And it feels I'm getting to the end
And it's hard to figure out what's real and what's pretend


***


I look inside myself and see my heart is black
I see my red door and it has been painted black
Maybe then I'll fade away and not have to face the facts
It's not easy facin' up when your whole world is black


***


Ten świat to kompilacja chwil, koegzystencja wad, a w nim
My wciąż zadeptujemy się, liczę się tylko ja, nigdy Ty
Ja chcę zatrzymać się
Ten czas może surowy jest, lecz daje więcej, niż zabiera nam
A my realizujemy plan, jutro ważniejsze jest, niż to co jest teraz

Czy wiesz, że teraz jest twój czas, by krzyczeć?
Ten jeden raz niech zadrży świat
Dokładnie teraz trwa twe całe życie
Kolejnych szans chwilowo brak...



ZWYCIĘŻĄ CI, CO NIENAWIŚCIĄ SILNI
SZYDZĄ Z INNYCH




Pytania? Uwagi? Masz głos! Kliknij i przemów:
I am little pieces that were picked up on the way...

I'm not living, I'm just killing time.


Alergia. Na życie.
Wyślij prywatną wiadomość
~hermiona_182312 F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 24-10-2013 15:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2519
Ostrzeżeń: 0
Postów: 690
Data rejestracji: 24.09.11
Medale:
Brak

Naprawdę zależy to od wykonania i ogólnego efektu. Bo widziałam śliczne ombre i widziałam też po prostu jedna część włosów brązową, a drugą żółtą, więc naprawdę trzeba albo umieć to zrobić dobrze, albo iść do fryzjera Oczko osobiście jak jest jakiś ładny wykon: podoba mi się ;]
__________________
Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli,

Którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli. <3

Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego.

i58.tinypic.com/263fp1x_th.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Bou F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2013 19:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2195
Ostrzeżeń: 1
Postów: 682
Data rejestracji: 27.04.10
Medale:
Brak

Są bardzo ładne, ale jak dla mnie zbyt popularne. xD I właśnie dlatego nie zrobiłabym sobie takich włosów, raczej bym się nie wyróżniała.
__________________
Bou Kotecek Sowa

media.tumblr.com/00cbcb82f4b1147f9ba3262d2bdfc851/tumblr_mtmatfNNo81qgb6q0o1_500.gif

news.mtv.it/files/2014/02/awkward-jenna.png

molpi.org/public/uploads/37b1ddbb9a269ab1ef0686331fe138d199037917.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Lawrencee F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 07-01-2014 00:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1668
Ostrzeżeń: 2
Postów: 358
Data rejestracji: 16.02.11
Medale:
Brak

Mi się to podobało, ale szału nie ma Język Chociaż obecnie faktycznie mam *ombre hair*.
To jest ten moment, kiedy zaczynam długą historię jak zostałam posiadaczką OH, so powiem kiedy się skończy, to będziecie mogli przewinąć ten nudny wywód z życia Law xD

Dwa lata temu szamponetką walnęłam sobie bordowe włosy Uśmiech miały być przed góra miesiąc, ale mi zostały. więc w połowie roku miałam połowe moich ciemnych brązawych włosów, a dół był bordowy. Tak, to musiało być okropne. W wakacje pofarbowałam sobie na kolor bliski moich naturalnych, jednak wyszedł on zbyt żywy, niż mój popielaty blond, nieprzypominający blondu i stojący bliżej starek kory drzewnej Język Więc żyłam z tym pięknym kasztanem przez następny rok i powiem, że kolor mi strasznie pasował. Ale nie będę farbowała włosów, bo mi się niszczą, a marzy mi się wiecie, LOndon look czy coś xD chociaż przyznam bez bicia, zawsze chciałam sobie zobaczyć w 3 kolorach - blond, czarnym i niebieskim. Cóż, fantazje na bok.
I w wakacje 2013 roku rozjaśniłam sobie włosy na całą długość farby tak, aby farby już nie było, a rozjaśniacz lekko smyrał normalne włosy, żeby to wyglądało w miare normalnie.
No i nie ejst najgorzej. jakiś ciekawy efekt jest, zawsze nie są to tylko nudne blond-brązowe włosy przypominajaće starą korę drzewną Język
Chociaż kolorowe ombre... mm, chciałabym. Spróbować chociaż, ale włosy się niszczą, a wolałabym je mieć jeszcze z 40 lat w miarę dobrej kondycji Uśmiech
Chociaż osobiście zazdroszczę posiadaczką długich włosów, jeszcze farbniętych w ciekawy sposób Uśmiech
__________________
[center]Na niektóre rzeczy lepiej zamknąć oczy, usta, otworzyć umysł i słuchać. Obudzić się jak wstanie noc.
* * *
Odkrywasz nowe rzeczy odwiedzając stare miejsca.
* * *
http://myszenka.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Anka Potter Always Together F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 05-08-2014 21:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1573
Ostrzeżeń: 0
Postów: 254
Data rejestracji: 10.07.14
Medale:
Brak

Uiwielbiam to Uśmiech Ja mam rozjaśnione końcówki, a planuję turkusowe Rozbawiony
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów
Przebiegłości Ślizgonów,
Chroń Nas Ravenclawie!

Jestem Krukonką braterską jak Gryfonka. Jestem przyjacielska jak Puchonka, ale mam w sobie coś ze Ślizgonki

Pomyślnych Igrzysk... I niech los wam zawsze sprzyja!

data1.whicdn.com/images/58526072/large.gif
fc05.deviantart.net/fs71/f/2012/361/5/5/the_hunger_games_gif__by_ourdestinytodie-d5petn3.gif
img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201502/gallery_1423069410_938646.gif
gfx.stacja7.pl/repo/photo/articleHomePage/5283.1.jpg
http://kto-jest-wrogiem.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Lunatyk_99 F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 05-08-2014 22:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 204
Ostrzeżeń: 0
Postów: 43
Data rejestracji: 09.06.14
Medale:
Brak

Całkiem ładne, ale musy być porządnie wykonane. Chciałabym mieć, ale u mnie w szkole by to nie przeszło.
__________________
gif3.ask.fm/animated_gifs/002/527/301/120/animated/draco.gif
https://pottermore-plus.blogspot.com Wyślij prywatną wiadomość
~LilyPotter F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 09-09-2014 14:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Horkruks
Punktów: 7311
Ostrzeżeń: 0
Postów: 622
Data rejestracji: 21.05.10
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal

Podobają mi się tylko jaśniejsze końce na ciemnych (nie czarnych!) włosach, jak ktoś ma dość długie włosy i dobrze zrobi ombre - to czemu nie. Wszelkie kolorowe bajery, ciemny na blond, nie nie nie, zdecydowanie nie, nie podoba mi się, i według mnie - wygląda fatalnie. Czasem zdarza się jedna osoba z dobrze zrobionymi, nawet kolorowymi końcówkami - ale to czasem, zdecydowana większość - nie.
Nie chciałabym nawet niszczyć swoich kudłów dziwnymi końcówkami, wystarczy że są rude c:
__________________
49.media.tumblr.com/d21688665e2fdd453d7ed9f23c58fc7c/tumblr_napa2wpA7m1t15wswo1_400.gif
Wyślij prywatną wiadomość
`Sharon665 F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 09-09-2014 20:09
Moderator (F)

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Lord
Punktów: 15399
Ostrzeżeń: 2
Postów: 198
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Medal

Ombre na włosach mi się bardzo podoba, zwłaszcza, jeżeli to jest brąz przechodzący w blond. Niestety, wiele osób sobie robi kolorowe końcówki, które moim zdaniem niejednokrotnie są źle dobrane i wtedy takie ombre wygląda bardzo tandetnie.
Sama sobie ombre nie zrobię - szkoda mi moich włosów, zwłaszcza, ze moje końcówki i bez rozjaśniacza się szybko niszczą.
__________________
i49.tinypic.com/snkv88.jpg

Zapraszam do przeczytania mojego FF, drogi Gościu


- Cóż, jeśli będę twoim przyjacielem, to czy powiesz mi jakie jest hasło do dormitoriów Gryffindoru, żebym mógł wślizgiwać się tam i podrzucać Weasleyowi do łóżka martwe zwierzęta?
- Nie!
- Ok, zdradzisz mi wszystkie brudne sekrety Weasleya i Granger, żebym mógł je odpowiednio ubarwić i rozprzestrzenić po szkole?
Harry nie mógł się zdecydować, czy jest przerażony, czy chce mu się śmiać.
- Nie!
- Czy mogę namówić cię, żebyś przeszedł na mroczną stronę?
- N... - zaczął Harry i spojrzał na niego z zakłopotaniem. To, pomimo wszystko, było bardzo poważne pytanie. - A chciałbyś?
Malfoy wydął wargi.
- Niekoniecznie. Chociaż to mogłoby być zabawne.
Harry potrząsnął głową z niedowierzaniem.
I tak, owszem, z pewną dozą rozbawienia. Nikt inny nie miał tak rażąco paskudnego charakteru jak Malfoy, a to, że obnosił się z nim tak bezwstydnie budziło niemal chęć wybaczeniu mu.
- Dobrze - powiedział w końcu Malfoy.
[...]
- Co zwykle robisz ze swoimi przyjaciółmi? - zapytał Harry niezręcznie.
- Mówię im co mają robić, a oni potem odchodzą i zostawiają mnie w spokoju.
- Och... - ten pomysł nie wydawał się Harry'emu zbyt zachęcający.
- Zrobisz to, co ci powiem? - zapytał Malfoy wprost.
- Nie!
- Ech - powiedział Malfoy ponuro.- Cóż... no więc, co ty zwykle robisz z przyjaciółmi?
- Eeee... dużo rozmawiamy, jaki jesteś wstrętny.
- Więc możesz to robić. Traktuję to jako komplement.
'Światło pod Wodą'
Wyślij prywatną wiadomość
#Ginny Evans F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 14-09-2014 17:47
Newswoman

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybraniec
Punktów: 8057
Ostrzeżeń: 0
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal

Chyba jakieś trzy lata temu miałam zrobione ciemno różowe końcówki. Według mnie nie wyglądało to źle, ale zniszczyło mi włosy i co gorsza nie zmyło się do końca. Jeszcze wcześniej eksperymentowałam w domu z bibułą. Niestety zmywała się już po pierwszym myciu i wszystko brudziła.Muszę przyznać, że podobają mi się końcówki w nietypowych kolorach, tylko muszą być dobrze zrobione i wyglądać tak "profesjonalnie". Ombre hair w naturalnych kolorach też mi się podoba, jednak tylko na brązowych włosach przechodzących do blondu i bez takiego "sztucznego" efektu. Co prawda jak cała szkoła, ba, całe miasto chodzi w takiej samej fryzurze, to już nie wygląda to fajnie i staje się nudne.
__________________
"The only consistency in the way humans think about animals is inconsistency."

Andrew Rowan, Center for Animals and Public Policy, Tufts University
Wyślij prywatną wiadomość
~Kasjopeja F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 23-09-2014 09:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Prefekt Ravenclawu
Punktów: 450
Ostrzeżeń: 0
Postów: 118
Data rejestracji: 15.09.14
Medale:
Brak

Zupełnie nie podobają mi się takie eksperymenty. Szczególnie kiedy te dwa kolory na głowie drastycznie się od siebie różnią, np.: na czubku czerń, na dole rozjaśniane i to najczęściej nieudolnie (wychodzi jakiś pomarańczowy). W dodatku metoda ta bardzo niszczy włosy, więc ja raczej bym się nie zdecydowała.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT