Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 284
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Zabawy
»»» Jaki to film?
Drukuj temat · Jaki to film?
!leea F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 22-02-2011 23:56
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

...dawno nikt nie odpowiedział, więc zadaje następne.


Film opowiada o mężczyźnie, który przypływa statkiem do Londynu. Parę lat przedtem, w tym samym mieście, pewna osoba pozbawiła go w brutalny sposób, pięknej żony i małej córeczki a następnie wtrąca do więzienia. Teraz wraca do tego miasta i szybko zdobywa sławę jako najlepszy golibroda z mieście. Jednak chęć zemsty jest za silna i z czasem, zaczyna kryć się za tym fachem krwawy sekret...
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.

Edytowane przez leea dnia 22-02-2011 23:57
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~Riddiculus F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 02-04-2011 14:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 383
Ostrzeżeń: 0
Postów: 125
Data rejestracji: 05.08.10
Medale:
Brak

"Sweeney Todd: demoniczny golibroda z Fleet Street" <3


Mój film: historia opowiada o pianiście i kompozytorze żydowskim. Ma miejsce podczas II wojny światowej. Owy pianista trafia do getta, z którego ucieka. Chroni się w ruinach Warszawy i spotyka tam oficera niemieckiego, który pomaga mu przeżyć.
__________________
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje,
Nie każdą siłę starość niszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje,
Z popiołów strzelą znów ogniska,
I mrok rozświetlą błyskawice,
Król tułacz wróci na stolicę
.


J.R.R.Tolkien



ผมจำได้จนกว่าฉันจะไปที่นี่

Pamiętam o Was:

Varita, Random, yoyo, pencka, Suze, Jaymes, Luniaczekk, Lady Doys, Dziewczyna Toma Feltona, HPiZF, novakai, blackowa, RazorBMW, Darksev, Narciss, rozwad, anex, Diamond, Eileen Prince, La_Luna, makroatonc, Ain Eingarp, cukrowamyszka.
Wyślij prywatną wiadomość
~novakai F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 03-04-2011 18:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2242
Ostrzeżeń: 0
Postów: 628
Data rejestracji: 03.02.09
Medale:
Brak

To chyba Pianista, prawda?

Przystojny młodzieniec przybywa do wiktoriańskiego Londynu. Pewien artysta zafascynowany jego pięknem postanawia namalować jego portret. Gdy chłopak po raz pierwszy widzi ten obraz, mówi, że oddałby duszę, by już zawsze wyglądać tak, jak na tym portrecie. Jego życzenie się spełnia.
__________________
I have walked all alone
On these streets I call home
Streets of hope, streets of fear
Through the sidewalk cracks time disappears

I was lost, on my knees
On the eve of defeat
As I choked back the tears
There's a silent scream no one could hear

Bells Of Freedom...


Pozdrowienia dla ciebie, drogi Gościu

hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Mmartyna22 F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 05-04-2011 21:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 256
Ostrzeżeń: 0
Postów: 115
Data rejestracji: 19.02.11
Medale:
Brak

Dorian Gray

Prawnik Fletcher Reid jest notorycznym kłamcą. Jego syn Max, podczas swoich urodzin wypowiada życzenie aby ojciec przez jeden dzień mówił prawdę. Marzenie spełnia się. Niestety, fakt ten rujnuje życie Fletchera, którego prawdomówność może kosztować karierę.


__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"

Pozdrowienia dla justyna000 i drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
~Francesca_Potter F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 26-04-2011 16:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 254
Ostrzeżeń: 1
Postów: 146
Data rejestracji: 21.04.11
Medale:
Brak

oczywiście Kłamca ,kłamca z jimem carreyem

Pan Prezydent jest prawdziwym szeryfem Rzeczpospolitej, ma blisko dziewięćdziesięcioprocentowe poparcie narodu, jest legendą, jest wysportowanym supermacho, który potrafi sam obezwładnić zamachowca i który bardzo lubi kobiety. Pani Prezydentowa spędza samotnie wieczory odliczając dni uciekającej młodości i kolejne kochanki męża. Pewnej nocy coś jednak zaczyna się zmieniać... i niebawem okaże się że kryzys małżeński prezydenckiej pary to drobiazg w porównaniu z zagadkowymi, wręcz pachnącymi science-fiction wydarzeniami, które przyniesie im rzeczywistość.


Film ten jest produkcji Polskiej dla odmiany .... Bo widzę ze ciagle obce są tu wymieniane. No może Pianista jest wyjątkiem .
__________________
Francesca Ginerwa Potter

Edytowane przez Francesca_Potter dnia 26-04-2011 16:02
Wyślij prywatną wiadomość
~Nimfadora Tonks 120 F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 26-06-2011 12:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 285
Ostrzeżeń: 1
Postów: 127
Data rejestracji: 13.09.09
Medale:
Brak

Zamiana



Utalentowany lalkarz jest na skraju załamania. Nikt nie docenia jego talentu, a jego małżeństwo się rozpada. Pod presją swojej żony podejmuje pracę urzędnika. Jego pokój znajduje się na 7 i pół piętrze biurowca. Pewnego dnia odkrywa za swoją szafką tejmniczy korytarz. Okazuje się, że jest to... wejście do głowy znanego aktora! Mężczyzna zaczyna patrzeć na świat jego oczami...
__________________
No zarycz,no!
Ruchy!!!
Tato, on się wymyka! Interweniuj!!!
Kocham Cię, tato!!!Blah
(Shrek Forever)
Wyślij prywatną wiadomość
~Malkontentka F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 24-07-2011 15:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1721
Ostrzeżeń: 1
Postów: 553
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

Być jak John Malkovich

Młody człowiek mieszka z żoną i dwojgiem dzieci w małym miasteczku u stóp wysypiska śmieci. Wyrzucane tu resztki pożywienia są głównym źródłem utrzymania dla miejscowej ludności. Pewnego dnia bohater postanawia zdobyć duże pieniądze - za cenę własnej śmierci.
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!




''Ziemia zmarznięta.
Krok wędrowców pęta.
Nie zobaczą drogi końca,
Ani księżyca ani słońca."


J.R.R. Tolkien
Wyślij prywatną wiadomość
~Zachary F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 25-07-2011 05:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 201
Ostrzeżeń: 0
Postów: 86
Data rejestracji: 23.07.11
Medale:
Brak

Odważny

Nick wraz z grupą przyjaciół wyrusza na tor, aby śledzić weekendowe wyścigi samochodowe. Nagle dochodzi do przerażającego wypadku r11; samochód wyścigowy uderza w widownię z prędkością 180 km/h. Rozmiary masakry przekraczają wszelkie wyobrażenie r11; ludzkie ciała rozdarte na strzępy, głowy odcinane płonącymi kołami, potężne eksplozje i w końcu katastrofa r11; cały stadion wali się na głowy tych, którzy przeżyli.
__________________
i115.photobucket.com/albums/n287/Ginny_WgPr/All%20Harry%20Potter/02.gif

i6.photobucket.com/albums/y247/marydaniel/HP_LOGO/gryffindor.gif

Gryffindor prawość wysławia,
odwagę ceni i uczciwość.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 26-07-2011 13:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Oszukać przeznaczenie Język.

Mary Fiore jest znakomitą specjalistką od planowania ślubów. Jej kariera wręcz rozkwita czego nie można powiedzieć o jej życiu uczuciowym. Po prostu Mary wciąż nie trafia na tego właściwego faceta. Dopiero gdy przystojny doktor Steve Edison uratuje ją z dość komicznej opresji, w sercu Mary zacznie kiełkować uczucie i nadzieja na szczęście w miłości. Niestety z osobą Stevea wiąże się pewna niewygodna tajemnica. Gdy Mary ją odkryje będzie musiała zawiesić na kołku swój zimny profesjonalizm i walczyć o względy Tego Jedynego. Steve bowiem na pewno powie Tak - tylko jeszcze nie wiadomo komu...
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~Malkontentka F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 26-07-2011 15:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1721
Ostrzeżeń: 1
Postów: 553
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

"Powiedz tak"

Współczesna wersja Kopciuszka. Libby, dziewczyna, która nie chce się ustabilizować i żyje jak motyl, spotyka w windzie chłopaka swoich marzeń. Jonathan jest zdolnym prawnikiem, który właśnie stał się współwłaścicielem dużej kancelarii prawniczej. Skończył dobre szkoły, dużo zarabia, obraca się w towarzystwie takich jak on. Związek z Libby uchodzi w oczach jego przyjaciół ...
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!




''Ziemia zmarznięta.
Krok wędrowców pęta.
Nie zobaczą drogi końca,
Ani księżyca ani słońca."


J.R.R. Tolkien
Wyślij prywatną wiadomość
~fredgeorge F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 26-07-2011 16:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 133
Ostrzeżeń: 0
Postów: 65
Data rejestracji: 20.07.11
Medale:
Brak

Dziewczyna z windy? Uśmiech

mój film: Włochy. Okres wojenny. Mężczyzna ciągle spotyka piękną nauczycielkę ze szkoły podstawowej. Jego "księżniczka" okazuje się tą jedyną. Mają syna. Guido i Josue (ojciec i syn) trafiają do obozu koncentracyjnego. Do 'pociągu śmierci' dobrowolnie, z miłości do rodziny wsiada rodowita włoszka, wcześniej wymieniona "księżniczka"
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 10-08-2011 18:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Nie wiem, czy dobrze, ale to chyba... ''Dworzec nadziei'', no nie?

A oto moja zagadka:
Film opowiada historię pięciu licealistów, którzy poznają się podczas odbywania kary w szkolnej kozie. Wspólna niedola i rodząca się przyjaźń doprowadzają do podjęcia decyzji o założeniu zespołu muzycznego wykorzystującego niekonwencjonalne instrumenty. Początkowo wydaje się, że wokalistka, basistka, klawiszowiec, gitarzysta i perkusista nie mają nic wspólnego ze sobą, ze każde z nich ma inne oczekiwania. Zespół szybko odnosi sukces.
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~novakai F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 24-08-2011 20:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2242
Ostrzeżeń: 0
Postów: 628
Data rejestracji: 03.02.09
Medale:
Brak

Yyyyy... Lemoniada gada?

Film opowiada o losach paczki przyjaciół. Jeden z nich zabija swoją dziewczynę i zostawia jej nagie ciało nad brzegiem rzeki. Przyjaciele stają przed trudnym wyborem, jedni chcą pomóc koledze w ucieczce, a inni twierdzą, że najlepiej poinformować policję.
__________________
I have walked all alone
On these streets I call home
Streets of hope, streets of fear
Through the sidewalk cracks time disappears

I was lost, on my knees
On the eve of defeat
As I choked back the tears
There's a silent scream no one could hear

Bells Of Freedom...


Pozdrowienia dla ciebie, drogi Gościu

hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~_Luna1000_ F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 16-09-2011 17:51
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 81
Ostrzeżeń: 0
Postów: 23
Data rejestracji: 12.08.11
Medale:
Brak

Twój najnowszy film pt."Zabić to coś".



Akcja rozgrywa się w Angli(gdy jaszcze budowano Tower Bridge).
Po zakończonej sprawie na temat Lorda Blackwooda,
PEWIEN PAN dostaje wiadomość że jagomość żyje.
Występują między innymi:Judge Low, Reachel McAdams.
Kto zgadnie?????
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy o Wszechwiedzy Krukonów
color][color=#ff0000]chroń nas Gryfindorze
Język
<a

Martwy...


Kujoństwa Krukonów
Szczerości Puchonów
Sprytu Ślizgonów
Naucz nas Gryffindorze!
Wyślij prywatną wiadomość
~DziedzicSlytherina F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 01-10-2011 23:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5368
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,243
Data rejestracji: 07.08.11
Medale:
Medal Medal

Czy to nie "Sherlock Holmes" ? Rozbawiony

Opowieść o spotkaniu amerykańskiego reportera i młodziutkiej księżniczki podczas jej pobytu w Rzymie. Znudzona sztywnymi regułami, etykietą towarzyszącą dworskim wizytom, a także napiętym grafikiem każdego dnia, postanawia opuścić pałac i zwiedzić miasto. Jej tropem podążają reporter i fotograf szukając sensacji na pierwszą stronę. Z początku reporter interesuje się głównie opowiadaniem o mieście, ale wkrótce zako****e się w księżniczce. Film dosyć stary ( z 1953 roku :> ). Główną rolę grała w nim jedna z najbardziej znanych aktorek XX wieku Dowcipniś Ale ja ją lubię... Tak! Jęzor
Wyślij prywatną wiadomość
~daniel123 F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 24-10-2011 11:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 511
Ostrzeżeń: 3
Postów: 234
Data rejestracji: 10.08.11
Medale:
Brak

"Rzymskie Wakacje"

Po niezapomnianym wieczorze kawalerskim w Las Vegas, Stu nie zamierza ryzykować r11; postanawia, że ślub z ukochaną weźmie w Bangkoku. By ugościć Phila, Alana i Douga, zaprasza ich na spokojne, przedślubne śniadanie z naleśnikami i kawą r11; i ani kroplą alkoholu. To jednak jego przyjaciołom nie wystarcza. Postanawiają działać.Gdy Phil, Alan i Stu budzą się w hotelowym pokoju na potwornym kacu, okazuje się, że znowu nic nie poszło zgodnie z planem. Jeden z nich ma ogoloną głowę, drugi przerażony jest tatuażem na twarzy. Na dodatek okazuje się, że w pokoju mają małpkę, ale nikt nie ma pojęcia, skąd się wzięła, ani co działo się z nimi kilka godzin wcześniej. Postanawiają pomóc pamięci i odtworzyć przebieg ostatnich godzin.
__________________
mrwgifs.com/wp-content/uploads/2013/05/David-Tennant-Oh-Nice-On-Doctor-Who.gif
static.tumblr.com/19edaa76c4fd3ad38fe656b22a1c2b72/juqc2ho/qSHmler57/tumblr_static_i_don_t_wanna_go.gif
http://gry1222.bloog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~blackout F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2011 19:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 643
Ostrzeżeń: 0
Postów: 179
Data rejestracji: 17.04.11
Medale:
Brak

Kac Vegas w Bangkoku (?)

Truman mieszka w małym miasteczku i wiedzie z pozoru normalne życie. Poza jednym małym szczegółem - jest zupełnie nieświadomy tego, że całe jego życie to serial telewizyjny trwający 24h na dobę. Wszyscy, którzy w jakikolwiek sposób próbowali kiedykolwiek powiedzieć o tym Trumanowi, w nieznanych mu okolicznościach znikają z jego życia. Z czasem jednak Truman zaczyna się czegoś domyślać...
__________________
-Spójrz... na... mnie- wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach zanikło,stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harry'ego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył.

Draco dormiens nunquam titillandus.


- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbledore. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...

-Zawsze.

It's a gift and a curse.
- Adrian Monk

Love never die.
- quote from Ghost Whisperer.

Humanity is overrated.
- Dr. House

"...W ciszy tak smutno, szepce zegarek
o czasie, co mi go nie potrzeba..."


Śmierć jeno przemierza świat, podobnie jak dwaj wierni druhowie, którzy razem przemierzają morza; jeden zawsze będzie żyć w drugim. Zniewoleni miłością, żyją w tym, co wszechobecne. W owym boskim zwierciadle widzą się twarzą w twarz, wolni i nieskalani. Wielka to dla nich pociecha, bo choć rzec można, że z tego świata odeszli, to ich przyjaźń wciąż trwa, bo jest nieśmiertelna.



Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy O Własnej Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !

To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni.

Ron uniósł wysoko odznakę.
- Nie wierzę! Nie wierzę! Och, Ron, to cudownie! Prefekt! Jak każdy w naszej rodzinie!
- A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?


Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć bo cię nie lubię... Weasley, koszulka ci wyłazi za to też pięć punktów

-Ostatni finał trwał pięć dni.
-Ekstra! Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie! - zawołał zachwycony Harry.
-A ja mam nadzieję, że nie - oświadczył Percy ze świętoszkowatą miną.-Strach pomyśleć, co bym znalazł w swojej poczcie, gdyby mnie nie było w pracy przez pięć dni.
-Tak, ktoś mógłby ci znowu podrzucić smocze łajno, no nie, Percy? - zakpił Fred.
-To była próbka nawozu z Norwegii! - oburzył się Percy, oblewając się rumieńcem. - To nie był żaden dowcip!
-Był - szepnął Fred do Harry'ego, kiedy wstawali od stołu. - My mu to posłaliśmy.


Only I can live forever.
Wyślij prywatną wiadomość
~Pani Riddle F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 16-11-2011 08:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sklepikarz na Nokturnie
Punktów: 835
Ostrzeżeń: 2
Postów: 421
Data rejestracji: 03.10.11
Medale:
Brak

Truman Show -to było świetne Rozbawiony
Przez przypadek w korporacji Umbrella dochodzi do rozpowszechnienia się
wirusa c (czy jakoś tak) Na misję zamknięcia tej oto bazy, wysyłają kilkoro osób.

__________________
Haj Kotecek
upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/14/True_Blood_2008_logo.svg/240px-True_Blood_2008_logo.svg.png
Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily36 F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 23-01-2012 18:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1807
Ostrzeżeń: 1
Postów: 725
Data rejestracji: 19.10.11
Medale:
Brak

To chyba... Resident Evil?

Oto moja zagadka:
Po odejściu swojego brata, książę Albert jest zmuszony zasiąść na tronie Anglii. Jednak na jego drodze staje ogromny problem: książę ma... problem z wysławianiem się. Z pomocą swojej żony i australijskiego lekarza musi stawić czoło swojemu problemowi.
W filmie gra m.in. Helena Bonham Carter.
__________________
www.styleite.com/wp-content/uploads/2014/11/Patti-Smith-gif.gif
www.facebook.com/HelenaBonhamCarterDlaFano Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 23-01-2012 19:11
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Jak zostać Królem.

Pewien miliarder John Hammond, postanawia wykupić wyspę i stworzyć na niej park dinozaurów. Aby stworzyć prehistoryczne bestie, jego naukowcy, wykorzystując krew dinozaurów, wydobytą z insektów, zatopionych przed milionami lat w żywicy, pobierają z niej kod DNA i łączą go z kodem żaby afrykańskiej. Na wyspę przybywają Alan Grant i Ellie Sattler - sławni paleontolodzy. Jednak pobyt na wyspie zamienia się w piekło, gdyż dinozaury wymykają się spod kontroli. Zaczyna się walka o przetrwanie.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT