Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 237
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Hobby
»»» Informatyka
Drukuj temat · Informatyka
~Fernando F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 10-07-2009 19:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2047
Ostrzeżeń: 0
Postów: 264
Data rejestracji: 02.04.09
Medale:
Brak

Bardzo lubię korzystać z komputera. Jest to moje ulubione zajęcie i realizuję je w moich wolnych chwilach. Często używam Netu, ale nie chodzi mi tylko o to.Jestem Miszczem Klawiatury w mojej klasie, umiem bardzo szybko pisać. Do tego często używam Worda, Power Pointa, Painta i innych programów. Wszystkie tricki komputerowe mam obcykane Jęzor Ale wszystkiego nauczyłem się sam. U nas mieliśmy informatykę od czwartej klasy, ale nauczyciel niczego nas nie nauczył. Ciągle tylko rysujemy, albo uczymy się używać Internetu, lub używamy go, gdy nie patrzy (a takich chwil jest bardzo dużo). Już nie mogę się doczekać, kiedy pójdę do gimnazjum, bo mój nauczyciel z bardzo fajnego przedmiotu, jakim jest infa, zrobił totalnie nudną lekcję Śpiący
Wyślij prywatną wiadomość
~fantastic F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 11-07-2009 09:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 465
Ostrzeżeń: 0
Postów: 95
Data rejestracji: 09.07.09
Medale:
Brak

na informatyce przynajmniej dla mnie robimy rzeczy ktore poznał duzoo wczesnieej ;D wnerwiajace jest to jak on tlumaczy calej klasie a ja juz robie a pozniej musze tlumaczyc jaka magia sie w tym kryje xdd
coz iz koncze pierwsza to mama czas na neta ;p a jakbys kto zobaczyl nasze kolkoo informatyczne to looo kazdy chodzii zeby miec pkt a tu na netan sobie wlazimy ;D gadamy z naszym panem xdd ja ostatnio poprawialam ocene z histy iz uczy on tez mnie histori xD ale ogolnie nie mam nic do tego przedmiotu ;P -,-
Wyślij prywatną wiadomość
~hagrid123 F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 04-08-2009 20:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 475
Ostrzeżeń: 0
Postów: 144
Data rejestracji: 04.08.09
Medale:
Brak

Uwielbiam Informatykę a w szczególnie programowanie. Od czwartej klasy podstawówki nauczyłem się tylko jak włączać i wyłączać bezpiecznie komputer. Tak naprawdę wszystko co miałem w podstawówce i gimnazjum to obsługa prostego worda, painta a i jeszce html etc. Narazie w liceum jest ciekawie-programowanie. Nauczyciele byli spoko, byle tabelka , jakaś stronka w html-u i jest git.
__________________
Ja nie szukam żadnych kłopotów to kłopoty zwykle znajdują mnie.
Wyślij prywatną wiadomość
~gryfon23 F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 19-08-2009 15:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 170
Ostrzeżeń: 0
Postów: 43
Data rejestracji: 18.08.09
Medale:
Brak

Informatykę miałam w podstawówce. Były to lekcje nudne dla kogoś kto spędza przy komputerze od 3 do 4 godzin dziennie od 6 lat. Oczywiście na koniec miałam 6 ale niektórzy mieli problemy. Ja zawsze najszybciej wykonywałam zadane prace oraz zrobiłam mnóstwo prac dodatkowych.
Wykonywałam prezentacje, animacje na Gimpie oraz algorytmy, o których reszta klasy nie miała zielonego pojęcia.
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 23-11-2009 20:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Lekcje u mnie w gimnazjum do ciekawych nie należą, ale co tam. Czasami po prostu robimy jakieś zadania (aktualnie Exel) lub siedzimy w internecie (jak pani ma dobry humor). Ostatnio nawet sprzątaliśmy komputery. ; D
Lubie informatykę. W podstawówce więcej robiliśmy, standardowo zakładaliśmy pocztę i inne takie, teraz mniej, ale i tak mi się podoba. Informatyka mnie kręci i mam nadzieję coś dalej z tym zrobić. Do liceum mam zamiar się dostać na matfizinf, może mi się uda.
Wyślij prywatną wiadomość
~about F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 15-01-2010 17:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1417
Ostrzeżeń: 0
Postów: 224
Data rejestracji: 11.10.09
Medale:
Brak

W moim gimnazjum informatyka była czystą przyjemnością. Dlaczego? Ano dlatego, że nauczyciel naprawdę zabawny i niewymagający. Zadawał nam banalne ćwiczenia i zadania typu edytor tekstu czy paint. Tak, zadania jak dla przedszkolaków. Obecnie w pierwszej klasie liceum informatyki nie mam. Nie powiem, żeby był to mój ulubiony przedmiot, aczkolwiek zastrzeżeń żadnych nie mam. Ot lekcja.
__________________
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.

Albert Einstein
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 21-04-2010 09:19
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

Różnie to wyglądało.
W podstawówce uczyłam się obsługi painta, w gimnazjum nie robiliśmy zupełnie nic.

W liceum jest nieco inaczej. Oczywiście mogę na tych lekcjach korzystać z internetu (tak jak teraz), ale robimy też inne rzeczy. W pierwszej klasie przede wszystkim uczyliśmy się obsługi worda, aktualnie programujemy w pascalu.

Ogólnie rzecz biorąc, lubię ten przedmiot. :}
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Loonyy F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 21-04-2010 13:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1752
Ostrzeżeń: 3
Postów: 419
Data rejestracji: 18.03.10
Medale:
Brak

W podstawówce informatyka była ciekawa, żółwik i te sprawy. Zawsze miałam 6 na półrocze i koniec roku. Teraz w gimnazjum mam nauczycielkę, która uczy też matematyki. Jest miła. Zada nam coś, my to robimy, jak skończy ktoś to mówi pani, pani spojrzy na twoją prace i potem robisz co chcesz. W podstawówce tak nie było, bo pan patrzył, co robisz. A to trochę wkurza, jak ktoś patrzy Ci się na ręce. Lubię informatykę, bo nasza pani nie każe nosić ani zeszytów, ani książek. Taka lekcja głównie do zrelaksowania się. Nie mogę się tylko doczekać przyszłego roku, bo będziemy mieć nowe komputery i w końcu będą normalnie działały.
__________________
Nigdy nie mogłam pogodzić się z kreowaniem mnie na symbol seksu. Z seksu uczyniono przedmiot. Nienawidzę myśli, że mam być przedmiotem.
Bóg umiera jeśli go nie kochamy, ale ja nie umarłam, choć nikt mnie nie kochał.
www.photoblog.pl/loonyy Wyślij prywatną wiadomość
~Arya F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 13-06-2010 19:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2442
Ostrzeżeń: 0
Postów: 372
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Ja informatykę mam od 4 klasy. Na początek był Paint, potem początki Worda. Teraz PowerPoint i Excel. Mi to nie sprawia problemu, bo te programy znam na wylot, ale zawsze można się czegoś ciekawego dowiedzieć. Lekcje tez niezłe. Co jakiś czas mały sprawdzian z jakiegoś programu i tego, co umiemy w nim zrobić, co nie jest trudne. W sumie informatykę lubię : ]
__________________
Jedynie w pogoni za perfekcją możemy zrobić jakiś znaczący krok do przodu
http://lubimyczytac.pl/profil/9166/arya Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2010 14:14
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Nie informatykę, a technologię informacyjną.
To jest koszmarna różnica. TI w podstawówce było standardowe. Podstawy Windy, Paint, MSO i podstawy internetu. W gimnazjum... w sumie niestety było to samo + jakiś program graficzny, w sumie nudy. I małe podstawy programowania - połowa to automatyka, więc... nic ciekawego.
W Liceum miałem teraz w I klasie TI przez cały rok, w II klasie przez drugi semestr i koniec, w III klasie już nie ma. Ale i tak było ciekawiej, rozszerzanie wiedzy nt. Internetu, ciekawsze działania w Excelu.
Informatyka to kompletnie co innego, raz, że uczysz się programowania, i to ostro. Poza tym bez matmy ani rusz, poza tym w kraju już i tak mamy za dużo informatyków...

PS. Jak ktoś chce pisać maturę z informatyki musi być wariatem/szaleńcem/szkolnym nerdem/whatever. Bo jest straszliwie trudna. Normalnie i tak pisze się rozszerzoną z matmy...
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~LilyPotter F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 12-10-2010 15:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Horkruks
Punktów: 7311
Ostrzeżeń: 0
Postów: 622
Data rejestracji: 21.05.10
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal

Informatyka jest dla mnie na równi z chemią. Uwielbiam przedmiot. Na szczęście mamy fajnego nauczyciela=) Na razie mamy powtórkę z podstawówki, t.j. budowa komputera jak na razie ale jest dobrze. Ostatnio na całej lekcji siedziałam na hogs=) Ale to tylko przypadek, mieliśmy w innej pracowni no i tak wyszło.
__________________
49.media.tumblr.com/d21688665e2fdd453d7ed9f23c58fc7c/tumblr_napa2wpA7m1t15wswo1_400.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Paheli F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2011 18:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 138
Ostrzeżeń: 0
Postów: 47
Data rejestracji: 24.08.11
Medale:
Brak

RazorBMW napisał/a:
Nie informatykę, a technologię informacyjną.
To jest koszmarna różnica. TI w podstawówce było standardowe. Podstawy Windy, Paint, MSO i podstawy internetu. W gimnazjum... w sumie niestety było to samo + jakiś program graficzny, w sumie nudy. I małe podstawy programowania - połowa to automatyka, więc... nic ciekawego.
W Liceum miałem teraz w I klasie TI przez cały rok, w II klasie przez drugi semestr i koniec, w III klasie już nie ma. Ale i tak było ciekawiej, rozszerzanie wiedzy nt. Internetu, ciekawsze działania w Excelu.
Informatyka to kompletnie co innego, raz, że uczysz się programowania, i to ostro. Poza tym bez matmy ani rusz, poza tym w kraju już i tak mamy za dużo informatyków...

PS. Jak ktoś chce pisać maturę z informatyki musi być wariatem/szaleńcem/szkolnym nerdem/whatever. Bo jest straszliwie trudna. Normalnie i tak pisze się rozszerzoną z matmy...




programista to bowiem najniższa ranga informatyków, jak to u mnie mówią wykładowcy ;D
zacytowałam powyższą odpowiedź, bowiem w większości się zgadzam, na informatyce jest dużo matmy, to co w liceum było na rozszerzeniu na studiach jest normalnie i mamy to wszystko umieć... do tego fizyka, przecież na każdym kroku mamy styczność z fizyką, a już jak będą w używaniu komputery kwarcowe to już kompletnie...
poza tym co do matury z informatyki się nie zgadzam z cytatem... otóż ja zdawałam informatykę tą podstawową na 93%, ale do tego przygotowywałam się sama, bowiem w szkole nie miałam do tego aż takich dobrych możliwości...
otóż chce przestrzec wszystkich którzy myślą że informatyka opiera się tylko na obsłudze banalnych programów jak Word, Exel, czy OpenOffice lub jakieś inne udziwnienia...
Edytowane przez Paheli dnia 25-08-2011 18:24
Wyślij prywatną wiadomość
~gabrysia6210 F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2011 18:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 262
Ostrzeżeń: 2
Postów: 151
Data rejestracji: 16.08.11
Medale:
Brak

Kocham informatykę ale w poprzedniej klasie wybrałam najgorszy z możliwych komputerów.
Ale ta kto jest supcio.
__________________
Pan Lunatyk przesyła wyrazy szacunku profesorowi Snape'owi i uprasza go, by zechciał nie wtykać swojego długiego nochala w sprawy innych ludzi.

-Pan Rogacz zgadza się z panem Lunatykiem i pragnie dodać, że profesor Snape jest wrednym głupolem.

-Pan Łapa pragnie wyrazić swoje zdumienie, jak taki kretyn mógł zostać profesorem.

-Pan Glizdogon życzy profesorowi Snape'owi miłego dnia i radzi mu umyć włosy, bo kleją się od łoju.

Bystrości Krukonów

Lojalności Puchonów

Sprytu Ślizgonów

Naucz nas Gryffindorze!
Wyślij prywatną wiadomość
~GryffindorLions F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2011 22:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 68
Ostrzeżeń: 0
Postów: 16
Data rejestracji: 25.08.11
Medale:
Brak

W mojej podstawówce (informatykę mam od piątej klasy) dla mnie informatyka była czystą przyjemnością. Uczył mnie mój ulubiony nauczyciel, na pierwszych lekcjach - paint, potem word, rzeczy banalnie proste, chodź nie dla wszystkich bynajmniej w mojej klasie. Byliśmy podzieleni na grupy, więc każdy miał komputer dla siebie. W szóstej klasie mieliśmy informatykę całą klasą, po 2 osoby przy komputerze, i zaczęły się prezentacje i coś tam w exelu także też dla mnie proste, więc 10 minut i po krzyku - mogłam siedzieć na necie reszte lekcji, bo moj kolega był taki życzliwy i sobie poszedł od komputera do innego kolegi. W ramach projektu UE byłam zakwalifikowana na dodatkowe zajęcia z informatyki, ale z innym nauczycielem - również bardzo miłym i znającym się na rzeczy. Na zajęciach przez rok pracowałam z Logo Komeniuszem, robiłam stronę w html, miałam styczność z tablicami interaktywnymi. Ogólnie informatyke w podstawówce wspominam bardzo dobrze, co roku była ocena celująca. Gimnazjum dopiero zaczynam w tym roku szkolnym.
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów,
Kretynizmu Puchonów,
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów,
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE!

Jeśli sądzisz, że w dobie komputerów sztuka czytania zanikła, zwłaszcza wśród dzieci, to niezawodny znak, że jesteś MUGOLEM!
yourmentions.tumblr.com Wyślij prywatną wiadomość
~Loa_riddle F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 15-12-2011 16:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1507
Ostrzeżeń: 0
Postów: 489
Data rejestracji: 30.05.11
Medale:
Brak

Informatyka jest jednym z moich ulubionych przedmiotów, ale tylko od rozpoczęcia jej nauki w gimnazjum. W podstawówce było jak było, ale ówczesna nauczycielka tego przedmiotu raczej nie wzbudzała we mnie przyjemnych uczuć. Teraz jest całkiem inaczej. Mój nauczyciel informatyki jest dosyć fajny i przede wszystkim można się z nim pośmiać, co czyni informatykę jedną z luźniejszych lekcji. Nie znaczy to, że nic nie robimy- wręcz przeciwnie, robimy dużo, na lekcji panuje niezwykła cisza, kiedy mamy jakieś zadanie- co jest dziwne, bo możliwości mojej klasy są wielkie. Pana W. znam od czwartej klasy podstawówki, gdzie uczy matematyki (u nas dwie szkoły są w jednym budynku). No cóż... piszę to po wróceniu ze szkoły, w której ostatnią lekcją była właśnie informatyka. Było zabawnie i nie odbyło się bez wygłupów pana W., który zaczął tańczyć. Uśmiech
Chodziłam też na dodatkowe zajęcia, w ramach tam jakiś dofinansowań z UE.
__________________
-Etienne, nie sądzę, by monsieur Jeanowi potrzebne były twoje nauki, a zwłaszcza zarozumiałość!- włączył się Henri de Bar. - Jeśli już, być może to ty powinieneś nauczyć się od niego skromności.
-Dogadałeś się z moim bratem? - spytał Sancerre, marszcząc nos.- Dlaczego zawsze mówicie mi to samo, jakbyście mieli we dwóch jedne usta?
De Bar wyprostował się, nic więcej nie dodając.
-Panowie, proszę was, nie kłóćcie się z mojego powodu- poprosił Ian, który wciąż nie mógł się nadziwić przyjaźni między tak różnymi-zarówno z charakteru, jak i z wyglądu- rycerzami.
Sancerre uśmiechnął się.
-Och, ja i Henri kłóciliśmy się od zawsze, nawet wtedy, kiedy on był giermkiem mojego brata, a ja - giermkiem mojego kuzyna. A i tak to ja miałem zawsze ostatnie słowo.
-A ja miałem rację- odparł spokojnie de Bar.
Sancerre spojrzał na niego takim wzrokiem, że zarówno Ian jak i Grandpre uśmiechnęli się.


Hyperversum, Cecilia Randall

Edytowane przez Loa_riddle dnia 15-12-2011 16:45
Wyślij prywatną wiadomość
~roksi16 F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 15-12-2011 17:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 303
Ostrzeżeń: 0
Postów: 114
Data rejestracji: 12.11.11
Medale:
Brak

Informatyka jest jednym z moich ulubionych przedmiotów. Pracujemy na laptopach(gdy po raz pierwszy je widziałam w szkole to byłam baaardzo zaskoczona...no bo przecież laptopy w szkole, i to NASZEJ??!!) A nasza pani nauczycielka jest baardzo spoko, pozwala nam nawet używać komórekRozbawiony
__________________
Od kretynizmu Puchonów
Od przebiegłości Ślizgonów
Od wiedzy O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE!!

Pozdrawiam wszystkich Pottermaniaków, a szczególnie tych, którzy pozdrawiają mnie!!!
_____________________________________________


Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.

"Harry jest naszą największą nadzieją. Zaufajcie mu."

Oczywiście że dzieje się to w mojej głowie, ale skąd wniosek, że wobec tego nie dzieje się to naprawdę?
Wyślij prywatną wiadomość
~Magiczna24 F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 21-12-2011 14:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 66
Ostrzeżeń: 1
Postów: 65
Data rejestracji: 04.12.11
Medale:
Brak

Ja mam informatykę od pierwszej klasy. Na początku było nie najgorzej, ale potem informatyczka zaszła w ciążę i uczyła nas pani ze świetlicy. Teraz mamy jeszcze inną nauczycielkę i za informatyką teraz nie przepadam, bo uczymy się tam np. rysować w Paincie... Kto tego nie umie?
__________________
Pozdrawiam: Seve, Stivi, Tonki, LeNKę GrAngEr Karmę Chameleon 20, Rijo, Wikuusię!
Wyślij prywatną wiadomość
~Angel14 F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 21-12-2011 14:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2184
Ostrzeżeń: 0
Postów: 376
Data rejestracji: 16.04.11
Medale:
Brak

Nienawidze tego przedmiotu, jest okropny, na szcescie mam teraz bardzo fajna nauczycielke i prawie caly czas siedzimy tylko na necie Oczko
__________________
25.media.tumblr.com/c7f98ce7deaf784cdfd56c75e361e81e/tumblr_mkyubpkpDr1roov60o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 10-02-2012 21:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Ja mam taką studentkę nauczycielkę Rozbawiony sama nie wie czego nas uczy. Przerabiamy arkusze kalkulacyjne i robiliśmy jakieś foldery szkoły, no a teraz na ferie zadała nam prezentację. To nie jest jakieś moje hobby ... może niektórzy lubią , ja nie przepadam...
__________________
Al PACZino, capuccino ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~marihermiona F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 23-08-2012 15:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1058
Ostrzeżeń: 1
Postów: 541
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

My nawet mamy w młodszych klasach. Choć w gimnazjum mieliśmy tylko jeden rokSmutny Fajnie było patrzeć na stronki jak nauczyciel nie patrzyxD
__________________
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT