Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 335
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Piosenki naszego dzieciństwa
Drukuj temat · Piosenki naszego dzieciństwa
~Magic Dream F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 26-09-2008 19:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2207
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,062
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

A, no to słuchało się Amy Diamond. ^^ Znałam wszystkie piosenki, miałam płytę... Ich Troje też słuchałam. xD Ale nie tak nałogowo jak Amy. No cóż, czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają, moda się zmienia, upodobania się zmieniają... ;]
__________________
Skomentujesz?


magiczny dżem... dżemi i drzemie
bo w nim moce... dżemią i drzemią
bo to jest ten... dżemik i drzemiak
i gdzieś pod kocem... dżemi i drzemie


Suszak, 15 III 2009, godzina 15:42:07
Wyślij prywatną wiadomość
~Irreplaceable_ F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 28-09-2008 13:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2090
Ostrzeżeń: 1
Postów: 394
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Pamiętam, jak byłam młoda, piękna i inteligentna... jak słuchałam Smerfnych Hitów od 1 do 10. I czekałam na kolejne, ale się nie pojawiły Płacze
No dobra, ok, lecimy dalej.
Kiedyś to wprost ubóstwiałam Dodę. Sama nie wiem czemu, teraz to na sam dźwięk tego jej nazwiska mi się przekręca w żołądku ;F.
Słuchałam też z zapartym tchem piosenek Jeżowskiej, Ich troje i innych tego typu zespołów. Wydzierałam się na całe gardło, aż pamiętam jak któryś z moich znajomych sąsiadów raz jak ze mną gadał, to palnął tekst : "Powinnaś być piosenkarką". Naśmiałam się jak nigdy hjehje...
Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 28-09-2008 21:10
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Smerfne hity non stop u mnie w domu leciały. Pamiętam, jaką miałam radochę, jak na 4/5/6(dokładnie nei pamiętam) urodziny dostałam specjalne wydanie SH, takie świąteczne. Tańczyłam, skakałam.. baardzo się cieszyłam. Gdzieś tam teraz te kasety leżą w kartonowych, zakurzonych pudłach u babci w piwnicy. ^^

Oprócz tego to, co rodzice słuchają(li):
Enya, Gregorians ( do tej pory od czasu do czasu jakiejś płyty posłucham), P. Collins, Sting - mama
Electric Light Orchestra, Deep Purple i E. John, The Rolling Stones - tata.
Szczególny wpływ miał na mnie tata. Próbował mnie zmuszać do słuchania niektórych zespołów, tłumacząc, że 'jest to klasyka. Musisz to znać!' czasem bezskutecznie. (;
__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
~Nice by Night F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 02-10-2008 13:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 878
Ostrzeżeń: 0
Postów: 64
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Ja to zawsze musiałam się czymś wyróżniać ;] Jak byłam mała to zawsze słuchałam cięższej muzyki, np. Iron Maiden, S.O.A.D, The Offspring, Scorpions, a także Depeche Mode, Talk Talk itp. podczas gdy wszyscy moi znajomi słuchali Ich Troje, Aguilery, Shakiry i tym podobnych.
Wyślij prywatną wiadomość
~nencik F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 02-10-2008 14:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 171
Ostrzeżeń: 0
Postów: 82
Data rejestracji: 29.09.08
Medale:
Brak

A ja lubiłem zawsze Rock, Punk Rozbawiony Zazwyczaj Polskich wykonawców takich jak: Budka Suflera, Perfect, Kombi, Lady Pank, Czesław Niemen, lecz także takich jak Pink Floyd itp. Uśmiech Z resztą nadal lubię taką muzykę, lecz przeważa (teraz) Dżem i Lady Pank. Lubię (i kiedyś też, lecz jak byłem już trochę starszy) też Metal Uśmiech Kiedyś (jak i teraz) na Metallice zawsze się znajdzie czas Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Negative F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 05-10-2008 19:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 306
Ostrzeżeń: 3
Postów: 337
Data rejestracji: 05.09.08
Medale:
Brak

Ha ha xD Chyba nie będę oryginalna jak napiszę że Ich troje. Ostatnio przeglądałam stary pamiętnik z 2 klasy podstawówki i stwierdziłam że wszyscy wpisujący się tam rówieśnicy, napisali że lubią tego czerwonowłosego kicza.
No cóż, na jedyną obronę mogę powiedziec że wtedy byli poplurnym i nawet z klasą zespołem, a ich kilka piosenek było naprawdę fajnych.
Godne pożałowanie jest to co robią teraz xD Nagrali piosenkę TECHNO xD To jest.....sami wiecie xD
A i jeszcze kiedyś jak byłam mała słuchałam łez.
Natomiast w 5 klasie słuchałam Blog 27 xD Nie wiem co gorcze - Ich troje czy blog 27....xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Maladie F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 12-10-2008 13:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3691
Ostrzeżeń: 2
Postów: 516
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nie pamiętam wszystkich utworów, których kiedyś słuchałam, ale postaram się kilka wymienić:
1. Smerfne Hity 1-10 <tylko Smerfnej Zimy nienawidziłam>
2. Ich Troje <niestety do dziś pamiętam słowa wielu ich piosenek>
3. Maryla Rodowicz <gdzieś w piwnicy mam całą jej płytę>
4. Jeden Osiem L <w podstawówce to był zespół wszech czasów, do dziś pamiętam "Jak zapomnieć">
5. Bajm <tata mnie zaraził jej piosenkami typu "Myśli i słowa">
6. Abba <to było tak dawno, że pamiętam tylko melodię tych pięknych piosenek>
7. Król Lew <pewnie nie kojarzycie, ale mam do dziś w domu tę płytę i zarażam nią siostrę>
8. Shakira <kiedyś miała 100 razy lepsze piosenki niż teraz, np. "Forever, forever" nie wiem czy tak się pisze ten tytuł>
Chyba tyle...Jak jakieś przeboje jeszcze mi się przypomną to dopiszę Rozbawiony
__________________
Gdybyśmy cofnęli czas i naprawili wszystkie błędy, to czy świat nie byłby sztucznie idealny?

- Czy ty naprawdę jeszcze się nie zorientowałeś, że nienawidzę, gdy odpowiadasz pytaniem na pytanie?
- Naprawdę?


hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg

Edytowane przez Maladie dnia 12-10-2008 13:26
Wyślij prywatną wiadomość
~Isilien F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 12-10-2008 14:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2248
Ostrzeżeń: 0
Postów: 244
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

ah. pamiętam. *szuka kaset*


*szuka kaset w dalszym ciągu*

...
*znajduje kasety zakopane w ogródku*xD
...

qutwa, nie wiedziałam, ile tego mam o.O

przeglądam kasety. sama nie pamiętam, które piosenki z nich lubiłam najbardziej a nie mam jak odtworzyć bo zabytkowy odtwazacz kaset poszedł na zasłużoną emeryturę. w2 każdym razie, piszę co znalazłam.

1. Smerfne Hity 2, Smerfne Hity 10, Smerfna Zima
2. Mama i ja-ulubione piosenki, Mama i ja-piosenki z programu, część 4, Mama i ja cz.2 z misiem, margolcią i agnieszką
3. Arka Noego -mamatata mam 2 lata, Arka Noego i przyjaciele-piosenki i koledy na zywo
4.Niepodpisana kaseta. tą pamiętam najlepiej - Hity Jedyneczki, czy coś w tym rodzaju. moja ulubiona, kiedy mi się rozwaliła tata zmuszony moją rozpaczą założył mi na nową kasetę.
5. Majka Jeżowska -a ja wolę moją mamę.
6.Domowe Przedszkole 3.
7. Calineczka.
8. Pluszowy Miś i inne piosenki.
9. tej nie znalazłam, ale ją doskonale pamiętam - Emilia. najukochasniejsza najulubieśniejsza i w ogole. zwłaszcza koffałam Big Big World X]


ah, te wspomnienia... xD
to wszystko słuchałam gdzies jak miałam 3-7 lat.

co później? nie pamiętam dokładnie, ale chyba Blog27 w 4 kalsie. to był hit wszechczasów xD

w 3 klasie hitem było "pokolenie". na każdej wycieczce cały autobus musiał rozbzrmiewać tą piosenką, na zmianę z Antidotum Kasi Kowalskiej.
__________________
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje.
Nie każdą siłę starość zniszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje.
Z popiołów strzelą znów ogniska
I mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król - tułacz wróci na stolicę.



Uwaga. Drut kolczasty

Edytowane przez Isilien dnia 12-10-2008 14:45
http://www.normalsucks.fora.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Avrila F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 12-10-2008 15:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 135
Ostrzeżeń: 0
Postów: 70
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja kiedyś słuchałam smerfnych hitów,blog 27(Bleee),Kasi Cerekwickiej i Gosi Andrzejewicz.Aktualnie Avril Lavigne,Nightwish I Katy Perry.Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 14-10-2008 17:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

A ja słuchałam... Oj, trochę tego będzie.
Na pierwszym miejscu zawsze stały piosenki lat 70' i 80', których słucham i które uwielbiam po dziś dzień. Dalej... Oczywiście Ich Troje. I mnie mania tego zespołu nie ominęła. Słuchałam ich na okrągło, choć naprzemiennie z Budką Suflera. Nawet mam takie zdjęcie... Mały brzdąc z buzią umazaną dżemem i słuchawkami na uszach - zawsze się rozklejam na jego widok.
No i, oczywiście... Klasyki typu Majki Jeżowskiej i Ogórka. Oo, ten drugi, w czasach, gdy chodziłam do przedszkola, był wielkim hiciorem. Niezapomniane chwile...
No a potem, w pierwszych latach podstawówki - z w/w tylko lata 70' i 80'. Wtedy głównie muzyka klasyczna, bo zaczęłam chodzić do szkoły muzycznej. Poza tym, mnie moda na Gośkę Andrzejewicz i Dodę ominęła - po prostu nie lubiłam ich słuchać, choć nad Znakiem pokoju Dody warto by się chwilę zastanowić.
Potem przyszedł czas na hip-hop. Hip-hopowalam równo i kiedy tylko się dało. Klasyczna i lata 70'-80' - w dalszym ciągu.
Teraz? Rock metal, klasyczna - trójca święta. Rock i metal - bo mają genialne mocne brzmienie, idealne dla mojego wybrednego ucha i bardzo mi się podobają. Klasyczna - ciągnę szkołę muzyczną i po prostu to kocham.
Lata 70' i 80' - czasami, dla relaksu.
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
~vivien F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 25-03-2009 14:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 97
Data rejestracji: 20.03.09
Medale:
Brak

Ja także uwielbiałam Ich Troje i zbierałam wycinki z gazet o gwiazdach, które mi się podobały. Miałam ich strasznie dużo i wszystko latało mi po pokoju. W końcu jednak zaprzestałam tego, z czego się bardzo cieszę. Lubiłam też Britney Spears, Jennifer Lopez i Avril Lavigne.
Wyślij prywatną wiadomość
~kochanka_dracona F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 14-04-2009 22:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3769
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Kukiz, Paktofonika, Bon Jovi i hmmm... Queen. Tego słuchałam, bo rodzice i brat słuchali. I w sumie nie narzekam, bo zostało mi do dziś. Mam miłe wspomnienia związane z tą muzyką.
__________________
archipelagi urodzajnych dni
http://www.youtube.com/user/justbett Wyślij prywatną wiadomość
~BitterSweet F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2009 16:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Postów: 436
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Ja jako mamy bobas miałam bardzo szeroki wybór czego słuchać, bo mój Tata jako młody i przystojny chłopak był ogrooomnym wielbicielem muzyki[ co pozostało mu nadal, a część przeszła we mnie]. Nałogowo kupował kasety różnych zespołów, oraz sprzęt muzyczny. A, że mój Tata miał do remizy strażackiej dwa kroki, oraz był posiadaczem najlepszego sprzętu muzycznego we wsi [cały sprzęt ma do dziś ^^], organizował zabawy w remizie. Ja jako mała dziewczynka słuchałam głównie jego kaset, i o dziwo od razu mój gust ulokował się w metalu i rocku. Wszystkie dzieciaki słuchały Smerfnych hitów, Majkę Jeżowską itp, a ja słuchałam Scorpions, Pink Floyd, Judas Priest itp. Mały przełom niestety nastąpił w okresie końca podstawówki, początku gimnazjum kiedy przez głupotę zaczełam słuchać tego co wszyscy. Na szczęście po kilku miesiącach wróciłam do swoich klimatów.
__________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką...


"Music is like a sunrise for me
It's joyful like a trip in a time machine
Music is like a sunrise for me
It's like coming home
..."
Helloween *.*
Wyślij prywatną wiadomość
~Raven_Whiters F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2009 17:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 294
Ostrzeżeń: 0
Postów: 235
Data rejestracji: 23.11.08
Medale:
Brak

Heh... Nie będę oryginalna jak widać - też słuchałam Ich Troje Rozbawiony W przedziale wiekowym 4-7 słuchałam też disco-polo, tj. "Jesteś szalona" i tego typu 'hiciory'. W podstawówce przyszła moda na czysty róż, czyli Dodę, oraz Tokio Hotel, którego (na szczęście) nigdy nie słuchałam. A potem to jakoś samo mi przeszło słuchanie takich 'ambitnych songów i odnalazłam się w innym nurcie muzycznym Jupi! Ale do "Jesteś szalona" nadal mam sentyment Język
Wyślij prywatną wiadomość
~Evi91 F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2009 19:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 543
Ostrzeżeń: 0
Postów: 152
Data rejestracji: 04.08.09
Medale:
Brak

Ja jak byłam mała miałam fazę na disco polo. Chyba dlatego, że rodzice kupowali ich kasety... Ale to było wieki temu... Potem oczywiście jak każdy ich troje i Gosia Andrzejewicz.

A teraz pop, czasami rock.
__________________
"Warto Żyć
Warto Śnić
Warto Być
Warto Śmiać
Cieszyć Się
Warto Kochać..."

hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,ona.gif

Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i Od-Wiedzy-Własnej-WszechWiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFINDORZE !
Wyślij prywatną wiadomość
~Niewidka F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2009 21:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1969
Ostrzeżeń: 0
Postów: 487
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

A ja nadal lubię Amy Diamond. Taki senstyment.W dzieciństwie słuchałam Ich Troje, jak widze tak jak większość użytkowników.
- Powiedz Powiedz, powiedz czemu. Świat twój milczy cały blady od wzruszeń.
To najczęściej śpiewałam gdy byłam mała i w tv występował Wiśniewski.
No i jeszcze Arka Noego. Bo mi rodzice kupili ich płyte to słuchałam.
Tak no i jeszcze Smerfy. I chyba to wszystko.
Była jeszcze Abba. A potem [4 klasa] to już było tak jak inni czyli HSM Aff... no i następnie CR.
No i jakbym mogła zapomnieć. Techno było moją muzyką dzieciństwa [klasa 1-3]. Jak brat z kuzynem na komputerze siedzieli i przesłuchiwali, to chcąc niechcąc czasem coś mi się spodobało. Ale teraz techno omijam szerokim łukiem.
Jak byłam mała nie słuchałam nic ambitnego. Ale na moje szczęście odnalazłam się w świecie muzyki i z cukierkowego Pop-u przerzuciłam się na Rock.
__________________
Najtrudniej jest widzieć słońce, wierzyć w słońce i nie czuć ciepła.

Edytowane przez Niewidka dnia 26-08-2009 21:56
Wyślij prywatną wiadomość
~darksev F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2009 21:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2736
Ostrzeżeń: 1
Postów: 424
Data rejestracji: 07.06.09
Medale:
Brak

Także szalałem za Ich Troje. Gdy niedawno porządkowałem płyty, zdziwiłem się co oni robią w mojej płytotece. Z tego co pamiętam słuchałem jeszcze Łez, słucham do dziś, bo wg mnei to świetny zespół. I jeszcze Kosmokwaki. X_____X. Buhahahahaha. I jeszcze Queen! Queen! Słucham go do dziś i jest świetny. I chyba tyle. Tyle pamiętam.
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Gaga F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2009 22:04
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 738
Ostrzeżeń: 1
Postów: 286
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Głównie Ich Troje [tak, mam ich płytę!] + jakieś hiciorki, których tytuły zaczęłam odkrywać stosunkowo niedawno. Do tego Bajm, Agnieszka i Narcyz - Łez, Budka Suflera [hihihi, do dziś pamiętam, że w przedszkolu śpiewałam Takie Tango czy Bal Wszystkich Świętych. Do tego piosenki Queen, Scorpionsów, Kultu.
I oczywiście piosenki ze Smerfów, Muminków, Gumisi czy chociażby zwykłe płyty CD z gazet. hjehje...
__________________
userserve-ak.last.fm/serve/_/33542709/John+Frusciante.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2009 22:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

W sumie nie pamiętam co mnie kręciło w wieku 5,6 lat Rozbawiony
Ale mamusia mówiła, że jak miałam ok. roczek czy może trochę więcej, to byłam wulkanem energii. Puszczała mi piosenki disco polo popularne jak na te czasy ( sama broń boże nie słuchała ;d ), a ja wymiatałam na parkiecie, po czym zmęczona usypiałam. Dobrze, że nie zostało mi to do dziś ; p
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png
Wyślij prywatną wiadomość
~RenesmeeCullen F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2009 18:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 515
Ostrzeżeń: 0
Postów: 124
Data rejestracji: 25.04.09
Medale:
Brak

o Tokio Hotel. Pamiętam też, że jak pierwszy raz jechałam samochodem do Angli, przez pół europy leciał w radiu O-Zone.
Jeszcze Ich Troje. I przez mojego tatę wszystkie ukraińskie(może raczej przez babcię, przy każdej imprezie rodzinnej)
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT