Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 193
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Piosenki naszego dzieciństwa
Drukuj temat · Piosenki naszego dzieciństwa
~Hermiona_Snape F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2009 18:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 727
Ostrzeżeń: 1
Postów: 160
Data rejestracji: 10.08.09
Medale:
Medal

Wiem, że miałam obsesję na punkcie Ich Troje..
I dowiedziałam się od rodziców, że ok. 14 lat temu uwielbiałam Akcent (zespół Disco-Polo)...
Gust muzyczny się zmienia..
Ale jak chce powspominać to odpalam te zespoły ;D
__________________
"- Panie profesorze- powiedziała Hermiona, wciąż trzymając podniesioną rękę- wilkołak różni się od prawdziwego wilka kilkoma drobnymi cechami. Pysk wilkołaka...
- Już po raz drugi odzywasz się nie pytana, Granger- przerwał jej chłodno Snape- Twoje nieznośne zarozumialstwo pozbawiło właśnie Gryffindor kolejnych pięciu punktów.
Hermiona zaczerwieniła się jak burak, opuściła rękę i wlepiła pełne łez oczy w podłogę..."


[gg]8787036[/gg]

hogsmeade.pl/tiara,slytherin,ona.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Albert F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2009 18:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 223
Ostrzeżeń: 0
Postów: 55
Data rejestracji: 10.08.09
Medale:
Brak

Na 1 komunie świętą dostałem od ciotki disc-mena, i potrzebna mi była płyta, więc wyciągnąłem z szafki jakąś składankę disco polo (wcześniej słuchałem tylko w samochodzie z radia bo nie miałem żadnych urządzeń ani komputera). Spodobała mi się ta muzyka. Później dostałem od taty płytę z popem i hip-hopem. Najbardziej spodobało mi się O-zone i Ich troje. Nie pamiętam już jakich wykonawców hip hopu słuchałem. Dzisiaj gardzę taką muzyką. Pop po prostu nie przypadł mi do gustu, a disco polo i hip-hopu nienawidzę.
Wyślij prywatną wiadomość
~moniczka929 F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2009 19:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 187
Ostrzeżeń: 1
Postów: 121
Data rejestracji: 31.12.08
Medale:
Brak

Mój tata słuchał takich polskich zespołów jak : Dżem itp.I właśnie na takich piosenkach zostałam nauczona.Jestem mu teraz bardzo wdzięczna że pokazał mi te zespoły wiem że też jak byłam starsza to puszczał mi Kata a potem Vadera ale Vadera potem i teraz kocham metal,Rock,blues,punk Uśmiech
__________________
Przepraszam ale właśnie mnie nawiedziło !
Wyślij prywatną wiadomość
~Isilien F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2009 19:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2248
Ostrzeżeń: 0
Postów: 244
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

kochałam jedną piosenkę: Big World Emilii. kochałam ubóstwaiłam i wszystko co się da xD a teraz już mi się nie podoba, ale wspomnienia jednak pozostają.

no generalnie Majka Jeżowska, a cóż by innego Oczko

a, i od samego początku byłam wychowywana na Evanescence Rozbawiony Jak leciał teledysk do Bring me to life to była obowiązkowa zbiórka wszystkich obecnych, nie wyłączając psa xD

a strasznie nie lubiłam rympcim-pympcim jak to wtedy nazywałam, czyli disco, techno, tego typu. z resztą nie lubię do tej pory.
__________________
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje.
Nie każdą siłę starość zniszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje.
Z popiołów strzelą znów ogniska
I mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król - tułacz wróci na stolicę.



Uwaga. Drut kolczasty

Edytowane przez Isilien dnia 28-08-2009 19:39
http://www.normalsucks.fora.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~DeadHelena F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2009 21:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 621
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 20.08.09
Medale:
Brak

jako 7-8 letnia dziewczynka słuchałam Dody(!) i,Britney i PCD ,a trochę później soundtracku z High School Musical.
__________________
i29.tinypic.com/2q2laa0.gif
Arctic Monkeys Forever<3
Wyślij prywatną wiadomość
~Diamond F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2009 23:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza
Punktów: 903
Ostrzeżeń: 2
Postów: 295
Data rejestracji: 06.08.09
Medale:
Brak

hahaha niezły temat RozbawionyRozbawiony Ja tam w dzieciństwie to tylko Ich Troje <lol> Rozbawiony
Przecież ja kochałam się w Michale Wiśniewskim - to był gość - hehe jak sobie przypomne to do tej pory mi sie śmiac sie chce ;p
__________________
pozdrawiam drogi Gościu :*

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"
Wyślij prywatną wiadomość
~zonazmierzchu F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2009 06:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 59
Ostrzeżeń: 0
Postów: 16
Data rejestracji: 19.07.09
Medale:
Brak

A ja pamiętam że słuchałam Ich troje i britney spears, i natalii oreiro (jakkolwiek to sie pisze) To były rytmy które cały czas słychać było tam, gdzie udałam się ja wraz z siostrą i kuzynką Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Ann F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2009 08:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 453
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Kiedy miałam około 9 lat, a były to czasy kiedy nie miałam jeszcze internetu słuchałam wszystkiego co było w radiu czyli całej tej popowej mieszanki, której obecnie nie trawię. Jednak kiedy byłam w wieku przedszkolnym potem szkolnym i zostało mi to do teraz słuchałam Pink Floyd, razem z tatą oczywiście, który z początku mnie nimi "katował", a potem sama chciałam słuchać ich muzyki.
__________________
"Music the great communicator..."
Wyślij prywatną wiadomość
~Chantie_Chant F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 16-09-2009 22:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 100
Ostrzeżeń: 0
Postów: 21
Data rejestracji: 19.07.09
Medale:
Brak

Ja w dzieciństwie słuchałam namiętnie śp Michaela Jacksona i The Cranberries-Zombie. Tak twierdzą moi rodzice i wujkowie. Dokładnie to rodzice mówią 'jeju to ta piosenka, którą nas męczyłaś!<gdy leci Zombie>'.
To było w bardzo wczesnym dzieciństwie do 6-7 roku życia. Później słuchałam Kylie Minogue i Evanescence. Dopiero pod koniec podstawówki "zmądrzałam" muzycznieOczko
__________________
"Tysiące nocy będą należały do ciebie, byś mógł ujrzeć światło, jakiego żaden śmiertelny jeszcze nigdy nie widział, byś mógł odebrać odległym gwiazdom nie kończącą się iluminację, która pozwoli ci - jak Prometeuszowi- wszystko zrozumieć."
Wyślij prywatną wiadomość
~Black Rose F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 17-09-2009 09:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 111
Ostrzeżeń: 0
Postów: 28
Data rejestracji: 06.09.09
Medale:
Brak

Ja w dzieciństwie słuchałam piosenek typu Puszek Okruszek, a najlepiej tańczyło mi się przy Prawy do lewego xD
Oprócz tego namiętnie słuchałam Ich Troje. Na szczęście było to bardzo dawno, teraz mam zupełnie inny gust muzyczny.
Wyślij prywatną wiadomość
*mooll F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 11-10-2009 10:15
Super Owadzik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10619
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,380
Data rejestracji: 28.09.09
Medale:
Brak

Wydaje mi się, że ta czasy minęły już sto lat temu, jak o tym pomyślę. Wstyd, bo to były takie zespoły, że masakra! Np.: Spice Girls, Smerfne hity i Britney. Była też muzyka poważna. Tego ostatniego się nie wstydzę, oczywiścieUśmiech. Po prostu u mnie w domu się jej słuchało, a ja sama chodziłam na lekcje fortepianu. Znajomość takiej muzyki była bardzo pożądana.
__________________
Kiedy kobieta nie ma racji, pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.


Oscar Wilde


* * *

Mol pisze swój Fick: James Potter - Ostatnia Szansa [35/?]
http://hogsmeade....ad_id=2444
Wspieraj artystów pisarzy - dobrowolne datki w postaci komentarzy są bardzo pożądane.
Wyślij prywatną wiadomość
~PaniWeasley F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2009 16:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 619
Ostrzeżeń: 0
Postów: 139
Data rejestracji: 15.07.09
Medale:
Brak

* Queen
* Led Zeppelin
* Pink Floyd
wychowywałam się przy piosenkach tych zespołów
wciąż w moim komputerze. Gdy słucham, aż łezka się w oku kręci Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Luca_2 F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2010 12:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 248
Ostrzeżeń: 0
Postów: 79
Data rejestracji: 28.08.10
Medale:
Brak

Ymm.. Na pewno Ich Troje (przyznam się bez bicia, ze nie które piosenki jeszcze dzisiaj słucham), Smerfowe Hity i miałam płytę z piosenkami, które śpiewał Hugo.
Wyślij prywatną wiadomość
~Vingardium F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 03-11-2010 20:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 109
Ostrzeżeń: 0
Postów: 19
Data rejestracji: 30.10.10
Medale:
Brak

Ależ to był szał na Tokio Hotel! Pamiętam jeszcze, jak w drugiej klasie z namiętnością całowałam ich plakaty, razem z koleżankami. Przed tym było standardowo Ich Troje - wszystkie piosenki koniecznie na pamięć - i Doda. Okres szału na Dodę trwał długo, a nawet stanowczo za długo, jakieś dwa lata przechodzone w różowych miniówkach i balerinkach na mini obcasie. Gdzieś około czwartej klasy słuchałam takich wykonawców jak Budka Suflera, Bajm, etc. Potem długo nic nie słuchałam, na prawdę, muzyka mnie nie ciągnęła. Teraz zdecydowanie stawiam na dobry rock, i tego się póki co trzymam. W przyszłości (50 lat, może więcej) mam zamiar przerzucić się na Radio Maryja, jeśli takowe będzie jeszcze nadawane, ale to już inna historia... ;)
__________________
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.
Wisława Szymborska
Wyślij prywatną wiadomość
~Pyflame F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 03-11-2010 21:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1995
Ostrzeżeń: 0
Postów: 314
Data rejestracji: 27.12.09
Medale:
Brak

Dzieciństwo... Oj, oj kompletna sieczka, brak własnego gustu, dziedziczenie płyt, pojedynczych utworów. Masakra. Wiadomo jako berbeć, dzieciak 3-4 letni najbardziej lubiłam Ich Troje, ewentualnie Tatu i do dziś mam sentyment do kilku złowieszczo prostych utworów typu "Zawsze z tobą chciałbym być" czy "Malchick Gay". Wiek przedszkolny (4-5 lat) upłynął mi w rytmie Crazy Froga czy Banaroo (nie jestem pewna czy tak to się pisało), wiadomo "Alex X", "Dubi dam dam" wymiatało. Później przyszła pora na ojcowską ingerencje, która w gruncie rzeczy nie była taka zła. No może z wyjątkiem kilku typowo popowych "utworów" typu "Od a do zet" grupy Queens. Nie żałuje np. że słuchałam "Załogi G" (Hurt) czy "Czysta gra" (Liber). W wieku 7-8 lat zaczął mi się "wyrabiać" własny gust. Panowała wówczas moda na Gosie Andrzejewicz, Dodę czy Monikę Brodkę (tą ostatnią uwielbiam po dziś dzień). Poza ckliwymi piosenkami podobnymi do "Dżagi" słuchałam disco w polu. "Cztery razy po dwa razy..." W wieku 9 lat zaczęłam oglądać Vive, której Tip-Top Listy składały się z rytmicznych utworów, pozbawionych jakiegokolwiek sensu, ale co tam, kto nie pokochałby Basshuntera czy Rihanny... Czasem żal mi samej siebie. Dopiero w wieku 12 lat spotkałam się z utworami, które są wartościowe. Na stałe (mam nadzieje) w moim sercu zagościły wszelkie odmiany rocka i muzyka punk.
__________________
Piekło to moja dzielnica.
Poluje nocą, bowiem ciemność jest moim żywiołem.
Jestem diabłem stróżem.
http://ask.fm/roguee Wyślij prywatną wiadomość
~pewuem1 F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 04-11-2010 08:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 526
Ostrzeżeń: 1
Postów: 143
Data rejestracji: 25.08.09
Medale:
Brak

He he, aż sama się buzia śmieje na wspomnienie tych zespołów i utworów. Gdy byłem takim już nie tak słodkim bobasem i na targu królowały kasety magnetofonowe - w mojej wieży Pansonix królowały - Dj Bobo, Aqua,
2 Unlimited, La Bush, Fun Factory, Spice Girls, Captain Jack, Mr President. To był czad komando wtedy! A potem zacząłem słuchać klasyki hard rocka - AC/DC, Deep Purple, Black Sabbath i tak już zostało.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilly Luna Potter F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 04-11-2010 20:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 772
Ostrzeżeń: 0
Postów: 252
Data rejestracji: 07.01.09
Medale:
Brak

hmmm....ich troje, budka suflera, szanty i RÓŻNE PIOSENKI Z DISNEYOWSICH BAJEK (co mizostało po części do teraz;p) !!!!!!!!!!! ;D Jeszcze było o-zone i Rubik ^^
__________________
...:::Ja nie szukam żadnych kłopotów.
To kłopoty zwykle znajdują mnie:::...


Pozdrowienia!! W szczegolnosci dla drogi Gościu
¤Lilly Luna Potter¤
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 04-11-2010 21:41
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

To czas na moją bardzo długą i rozwlekłą historię.
W wieku 3-5 lat słuchałam disco-polo. Pamiętam, jak w każdą sobotę, bądź niedzielę zasiadałam przed telewizorem i oglądałam program Disco Relax, czy jakoś tak. Do dziś pamiętam te głupiutkie piosenki Boysów albo Szazy. Jednak przez cały ten okres, jak i przez wszystkie późniejsze lata moi rodzice słuchali przede wszystkim KNŻ, Kultu, Depeche Mode lub Kalibru44 co mi się również udzielało. Po dziś dzień słucham tych wszystkich zespołów (zwłaszcza Kultu, który jest miłością mego życia Oczko )
W późniejszym okresie poszukiwałam muzyki najbardziej odpowiedniej dla mnie. Przewijało się dosłownie wszystko. Ich Troje, High School Musical, Hannah Montana, jednak nic z tych rzeczy mi nie odpowiadało. Dopiero po kilku latach doszłam do wniosku, że muzyka moich rodziców jest najbardziej odpowiednia dla mnie. I do dziś słucham rocka. Gatunki, które odkryłam sama to ska i blues.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ms_Kane F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 04-07-2012 14:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2978
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,256
Data rejestracji: 24.04.12
Medale:
Brak

Ja jak byłam mała uwielbiałam piosenkę pt. Blue ale także piosnki Wiśniewskiego.
__________________

media.giphy.com/media/A4YfNX2iXFsGY/giphy.gif
37.media.tumblr.com/tumblr_m02xnz7lL01qju7t7o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Leviosa F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 22-07-2012 16:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 218
Ostrzeżeń: 0
Postów: 73
Data rejestracji: 19.07.12
Medale:
Brak

Moją ukochaną piosenką jak byłam mała było "Tyle słońca w całym mieście" Anny Jantar Rozbawiony
Lubiłam wtedy gó.wniany pop taki jak Gosia Andrzejewicz czy Doda , aż wstyd się przyznawać Język
__________________
data.whicdn.com/images/33087573/Deathly-Hallow-harry-potter-31531130-400-324_large.gif
oi45.tinypic.com/2hn5f9x.jpg
data.whicdn.com/images/37619628/tumblr_mai5nucFYo1r3nigto1_500_large.gif
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT