Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 332
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Sport
»»» Pływanie
Drukuj temat · Pływanie
~Severus Tobias Snape F
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 26-04-2012 14:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1013
Ostrzeżeń: 2
Postów: 406
Data rejestracji: 18.03.12
Medale:
Brak

Ja pływac potrafie,ale zdecydowanie wole swiat pod woda niz ponad nia (jestem jednym z najmlodszych nurków z butla tlenową).-Polecam spróbowac gdzies na Morzu Czerwonym,bo wrażenia niesamowite-. Na basen raczej nie uczeszczam i mam z nim nieco nieprzyjemne wspomnienia, bo przez trzy lata musiałem sie meczyc na basenie z wrednym instruktorem, no i jak raz pojechałem z moim przyrodnim młodszym bratem na wakacje to ciagle musiałem nurkowac na dosc sporą głebokośc (2.6 m przy czym ja mam tylko 1.63.) po jego zabaweczki.
__________________
OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WŁASNEJ WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

(...) Nie oczekuję od was, że naprawdę docenicie piękno kipiącego kotła i unoszącej się z niego roziskrzonej pary, delikatną moc płynów, które pełzną poprzez żyły człowieka, aby oczarować umysł i usidlić zmysły... Mogę was nauczyć, jak uwięzić w butelce sławę, uwarzyć chwałę, a nawet powstrzymać śmierć,(...). - Severus Tobias Snape

Umysł nie jest książką, którą można otworzyć i przeczytać w wolnym czasie.- Severus Tobias Snape
Wyślij prywatną wiadomość
~MaFaRa10 F
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 15-05-2012 21:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1030
Ostrzeżeń: 0
Postów: 264
Data rejestracji: 29.04.12
Medale:
Brak

Kocham.
Pływam od 1 klasy podstawówki, więc już 3 rok. Raz w tygodniu na basenie, a w wakacje w jeziorach i morzu. Umiem pływać kraulem, grzbietem i żabką. Delfinek + ja = na razie koszmar, ale muszę ćwiczyć. No i uwielbiam nurkować. Uśmiech

EDIT 8.08.14r
Aktualnie potrafię pływać każdym stylem i dalej to uwielbiam. W roku szkolnym na basen chodzę minimum dwa razy tygodniowo, a w wakacje praktycznie codziennie pływam około dwie godziny w jeziorze. Pływanie to moja pasja!
__________________
"Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich".

Edytowane przez MaFaRa10 dnia 08-08-2014 20:09
dziewczynkawglanach.pinger,pl Wyślij prywatną wiadomość
~Panicz Misaki F
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 15-05-2012 22:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 265
Ostrzeżeń: 0
Postów: 84
Data rejestracji: 11.05.12
Medale:
Brak

Pływanie od drugiej klasy podstawówki. Od trzeciej do szóstej zawody co roku. To były zawody sztafetowe, zazwyczaj 2,3 lub 4 miejsce. Już nie pamiętam. Lubiłam pływać, teraz to rzadkość z mojej strony.
__________________
fc01.deviantart.com/fs7/i/2005/212/a/5/Harry_Potter___Up_To_No_Good_by_kanae.jpg

Witam wszystkich i pozdrawiam !

OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WŁASNEJ WSZECH WIEDZY KRUKONÓW
RATUJ NAS SLYTHERINIE !!!



-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze.
Wyślij prywatną wiadomość
~biedronowate F
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 15-05-2012 23:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1846
Ostrzeżeń: 1
Postów: 107
Data rejestracji: 12.05.12
Medale:
Brak

ogólnie nie lubię się za bardzo ruszać, gdyż moja natura leniwca, mnie na to nie pozwala, ale pływać mogłabym godzinami. szczególnie jeśli mowa o wygłupy w jeziorze czy morzu.
Wyślij prywatną wiadomość
~luna97 F
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 16-05-2012 14:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 672
Ostrzeżeń: 0
Postów: 213
Data rejestracji: 26.01.12
Medale:
Brak

Ja chodzę raz w tygodniu na basen obowiązkowo bo ze szkoły. Nie nawidze pływać jak idę z klasą a jak z jakąś koleżanką to spoko. Nad jezioro uwielbiam jeździć.
__________________
Od cnót Gryfonów,
Przebiegłości Ślizgonów
i Kretynizmu Puchonów,
CHROŃ NAS RAVENCLAWIE!

Otwieram się na sam koniec.
Wyślij prywatną wiadomość
~marihermiona F
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 22-08-2012 09:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1058
Ostrzeżeń: 1
Postów: 541
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

No ja nauczyłam się pływać nad jeziorem. A u nas każda 3 kl. SP ma ufundowane lekcje na basenie od burmistrza. Tylko my mieliśmy takiego pecha, że przez większość czasu nie jeździliśmy, bo coś z dachem robili.
__________________
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
~Guseppe F
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 28-01-2014 21:55
Zbanowany

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 324
Ostrzeżeń: 1
Postów: 69
Data rejestracji: 23.01.14
Medale:
Brak

Nie umiem pływać, zawsze woda ciągnie mnie w dół zamiast wypychać w przeciwną stronę i mam wrażenie, że tonę... Zresztą po nieprzyjemnym incydencie związanym z wodą nie zamierzam brać szybko treningu... otóż kiedyś "popłynąłem" (czytaj szedłem po dnie) za daleko i mnie nurt porwał, i nie umiałem wrócić (nie dotykałem dna, przez co nie umiałem się poruszyć w stronę plaży)... dzięki ratownikom dopiero wróciłem na brzeg. Za każdym razem, kiedy próbuję położyć się na tafli wody, przypominam sobie tamten moment bycia pod wodą, "niespecjalnego nurkowania" i nie umiem przełamać tego strachu, lęk robi swoje...
__________________
img.interia.pl/komputery/nimg/d/t/Jas_Fasola_zaatakowal_3789496.jpg

O właśnie tak wyglądam kiedy widzę coś nienormalnego Wredny


USA you were born to rage, so come on!
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 28-01-2014 22:05
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Dziw bierze, że nie ma tu mojego posta. Byłem święcie przekonany, że w 'Sporcie', który długi czas moderowałem mam wszystko odfajkowane ; ).

Pływać lubię, kocham nawet, uwielbiam po prostu. Chodziłem na basen od IV klasy szkoły podstawowej. Nauczyłem się w mig. Mijały kolejne lata i jakbym przez wrodzone lenistwo nie zrezygnował, to miałbym za sobą już dawno kurs nurkowania poza Polską w 'egzotycznych wodach'. Mleko rozlane...Woda to mój żywioł, wypływam śmiało na środek jeziora/zalewu/rzeki, kocham tę atmosferę stopniowego oddalania się od brzegu. Jest jakiś dreszczyk, są emocje...Jako Wodnik nie wyobrażam siebie nieumiejącego pływać. Dla mnie to coś oczywistego, jak jazda na rowerze, jak zasznurowanie buta, jak oddech. Najlepiej pływało mi się nad jeziorami ( Czarne, Białe, Zagłębocze ), Bałtyk, no i baseny wszelakiej maści - Darłówko, kąpielisko w Ustce - cud, miód, malina ...Rozmarzyłem się. To taki zdrowy sport, wszystkie mięśnie pracują, i kondycję można podreperować. Uwielbiałem żabką pływać, delfin jako jedyny sprawiał mi trudności. Grzbietem też w sumie fajnie, ale wolę zawsze przodem. No i samo nurkowanie - uczucie niesamowite.
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~mulan183 F
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 29-01-2014 21:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 91
Ostrzeżeń: 0
Postów: 59
Data rejestracji: 05.01.13
Medale:
Brak

Pływać nauczyłam się już w przedszkolu. Woda to mój żywioł więc nie ma się co dziwić, że po prosty uwielbiam pływać. W wieku siedmiu lat ( w zerówce ) mogłam już śmiało wypływać na środek jeziora. Obecnie startuję w zawodach, głównie w sztafecie, ale w mojej klasie mało osób szybko pływa więc zbytnio nie mamy szans.Dowcipniś
Edytowane przez mulan183 dnia 29-01-2014 21:15
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 29-01-2014 22:33
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Pływanie... można powiedzieć, że temat rzeka. ;)

Cóż, lubię pływać. Czy umiem? I tu jest problem. Bo co to znaczy umieć pływać? Żeby umieć pływać wystarczy utrzymywać się jakkolwiek na wodzie i płynąć jakkolwiek? Czy może to znaczy, że moje ruchy w wodzie pod względem technicznym powinny być poprawne?

Jeśli chodzi o pływanie rekreacyjne, czyli żabką jeziorną i kraulem rozpaczliwym, to umiem. Jeśli chodzi o żabkę krytą, delfina, to nie.

Zaczęłam pływać w trzeciej klasie podstawówki. Nie, nie, nie sama z siebie. Był to obowiązek szkolny, żeby co tydzień jeździć na basen. Nie żałuje tego. Tam nauczyłam się podstaw, czyli tego, co robić, żeby się nie utopić. I pomogło, nawet bardzo. Potem uczyli mnie rodzice. Na basenie, na stawach, gliniankach i... jakoś poszło. Wiadomo, że na początku pływanie w rękawkach, kółku i jakiś aligatorach, ale po pewnym czasie te akcesoria zaczęły stawać się zbędne. Pływałam sama + nauka na basenie. No i sobie tak pływałam do lat 20.
AŻ TU NAGLE BAM! AWF Wrocławski sprawił, że zwątpiłam w swoje umiejętności pływackie. To, co dotychczas uważałam za pływanie, okazało się jakąś parodią pływania. Nie dość, że musiałam uczyć się teorii pływania, czyli techniki pływania, ich fazy, analiza ruchów pod wodą, nad wodą, regulacja oddechu... Chryste. Mogę powiedzieć, że dopiero teraz mając 20 lat potrafię pływać PRAWIDŁOWO kraulem, czy na grzbiecie. Umiem oddychać prawidłowo, co może się wydawać dziwne. Jeszcze żabka kryta mi nie idzie i delfin, ale to tam nic. Nauczę się, bo w końcu przedmiot trzeba zaliczyć. Na początku byłam przerażona tym faktem, że moja żabka jeziorna i mój rozpaczliwy kraul jest niepoprawny. Ale nauczyłam się teorii i staram się ją wykorzystywać w technice.

Także sama nie wiem, czy umiem pływać. Zależy jakimi kryteriami się kieruje człowiek.
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 29-01-2014 23:37
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Także sama nie wiem, czy umiem pływać. Zależy jakimi kryteriami się kieruje człowiek.


Ano właśnie...Podejrzewam jednak, że takie 'książkowe i bezbłędne pływanie' praktykuje niewielki odsetek społeczeństwa. Dodam tylko, że ja chodziłem na basen nie z obowiązku. ( szkoła, w ramach w-f czy coś ), Tam uczyli właśnie poprawnych ruchów, oddychania itd. Były egzaminy, a jak na tamte czasy 97-98 płaciło się słono, i ktoś kto postępów nie robił, to po prostu mu dziękowano. Nauka + występy w zawodach, kursy nurkowania w przyszłości, treningi - teorii nie było, ale 15 minut instruktor potrafił mówić, a my na ławeczkach, a nie w wodzie. Żabka kryta rządzi : )

Teraz pewnie bym się skompromitował, bo wszystko zapomniałem - oddechy, poprawne 'machnięcia rękami' itd. Zostaje więc to 'utrzymywanie się na wodzie', ale lepszy rydz niż nic. Jak ktoś się będzie topił, to dobre i takie 'niefachowe' pływanie - no lepsze od pójścia na dno ; )
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~lilyy F
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2014 09:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 488
Ostrzeżeń: 1
Postów: 143
Data rejestracji: 20.08.11
Medale:
Brak

Kiedyś jeździłam na basen z klasą i pamiętam to bardzo, ale to bardzo źle. Ogólnie pływać się nauczyłam, ale z racji tego, że ogólnie mam pewne schorzenia, bardzo ciężko mi było przepłynąć chociaż 1 basen. Dawałam radę z połowę, może trochę więcej. I źle to pamiętam bo inne dzieci w tym czasie szybko przepływały kilka basenów, a ja robiłam z siebie pośmiewisko ( najgorzej było jak wszyscy musieli na mnie czekać).
Pływanie jest ok i wierzę, że jest bardzo dobre dla naszego ciała itd., ale to mimo wszystko nie dla mnie.
__________________
"Moja mama uwielbiała sezon pożarów. Kazała mi decydować, co bym zabrała, uciekając. Mówiła, że ludzie dzielni nie zabraliby nic. "

Pozdrawiam Cię
data1.whicdn.com/images/93951596/large.gif
[chętnie popiszę z jakimś Potteromaniakiem]
Wyślij prywatną wiadomość
~Et Venefici F
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 23-04-2014 21:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 401
Ostrzeżeń: 0
Postów: 63
Data rejestracji: 21.04.14
Medale:
Brak

Kocham pływać. Mój zdecydowanie ulubiony sport. Jeszcze 2 lata temu chodziłam należałam do sekcji pływackiej, lecz rodzice już mi teraz nie pozwalają, bo raz zrezygnowałam. Jakaż ja głupa! Teraz żałuję, gdyż zdecydowanie pogorszyłam się w pływaniu. Moja przygoda skończyła się na 14 medalach, ale ja pragnę więcej. Może uda mi się namówić rodziców, by codziennie na wakacjach chodzić na basen. Byłoby cudnie. A tak dla informacji, mam 12 lat. Jutro mam szkolny basen, fajnie, choć zdecydowanie wolę iść na basen z koleżanką czy coś.
__________________
31.media.tumblr.com/tumblr_ljvbkslhsS1qhxvoeo1_500.gif
Ty też go uwielbiasz, drogi Gościu?
Wyślij prywatną wiadomość
~kakat40 F
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 10-08-2014 13:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 505
Ostrzeżeń: 0
Postów: 52
Data rejestracji: 08.08.13
Medale:
Medal

Ja nauczyłam się pływać w pierwszej klasie podstawówki Uśmiech Chodziłam do szkoły z basenem, więc pływanie było u nas normalnym przedmiotem jak język polski czy matematyka. I tak się złożyło że pokochałam ten sport i od 2 klasy wylądowałam w klasie pływackiej Uśmiech Oznacza to że nie mniej, nie więcej tylko 10 godzin basenu tygodniowo Uśmiech Jeździło się na zawody pływackie i różne takie, co do końca życia będę miło wspominać Uśmiech Niestety potem przyszło gimnazjum i zamiast pójść do sportowego, żeby dalej pływać to wybrałam normalne z rozszerzonym językiem francuskim. Patrząc z perspektywy czasu to była chyba zła decyzja, bo do dziś strasznie tęsknie za pływaniem. Oczywiście zdarzy mi się raz na jakiś czas pójść popływać ale to już nie to samo co takie pełne wycisku treningi Smutny
Wyślij prywatną wiadomość
~Anka Potter Always Together F
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 10-08-2014 19:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1573
Ostrzeżeń: 0
Postów: 254
Data rejestracji: 10.07.14
Medale:
Brak

Nie umiem pływać ;-; Mam wielki lęk przed wodą Zszokowany
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów
Przebiegłości Ślizgonów,
Chroń Nas Ravenclawie!

Jestem Krukonką braterską jak Gryfonka. Jestem przyjacielska jak Puchonka, ale mam w sobie coś ze Ślizgonki

Pomyślnych Igrzysk... I niech los wam zawsze sprzyja!

data1.whicdn.com/images/58526072/large.gif
fc05.deviantart.net/fs71/f/2012/361/5/5/the_hunger_games_gif__by_ourdestinytodie-d5petn3.gif
img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201502/gallery_1423069410_938646.gif
gfx.stacja7.pl/repo/photo/articleHomePage/5283.1.jpg
http://kto-jest-wrogiem.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~zbuntowana222 F
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 10-08-2014 20:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Goblin
Punktów: 28
Ostrzeżeń: 0
Postów: 9
Data rejestracji: 11.08.13
Medale:
Brak

ja jak byłam mała miałam lęk przed wejściem do głębokiej wody, w gimnazjum zaczęłam sama przezwyciężać lęk przed pływaniem, na początku na brodziku, a potem na głębszych wodach. zaczęłam w 1-szej gimnazjum się uczyć, a w trzeciej już normalnie pływałam ( może nie perfekcyjnie, ale pływałam) sprawiało mi to po prostu przyjemność. Teraz idę do 2-giej technikum i nadal jeżdżę na basen sb popływać, trochę ponurkować, a jak bd miała zajęcia na basenie (choć nwm czy je bd mieć bo w 1-szej kl nie było chętnych) to spróbuję szczęścia w zawodach ^^
https://www.facebook.com/justynaberc244 Wyślij prywatną wiadomość
~pewuem1 F
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 12-08-2014 08:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 526
Ostrzeżeń: 1
Postów: 143
Data rejestracji: 25.08.09
Medale:
Brak

Jedna z najmniej lubianych przeze mnie czynności, zaraz za zmywaniem naczyń. Pamiętam jak miałem zaliczyć 50 metrów na czas. Pierwsze 25 metrów przepłynąłem w 16 sekund...... kraulem pod wodą, nie oddychając :-) oczywiście na drugie 25 metrów zabrakło mi powietrza. Prawie się utopiłem ;-)
Wyślij prywatną wiadomość
~Faria7 F
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2014 15:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2652
Ostrzeżeń: 2
Postów: 582
Data rejestracji: 10.06.11
Medale:
Brak

Ja nauczyłam się pływać w podstawówce i przyznam, że bardzo to lubię, ale pływam tylko dla rekreacji. Nienawidzę zawodów w pływaniu, wolę pływać we własnym, wolnym tempie, tak lubię ;D żabka to mój ulubiony styl. Kiedyś chodziłam na basen z klasą w szkole, teraz czasami chodzę z babcią lub rodzicami Oczko
__________________
38.media.tumblr.com/9067e1618b9a3845638175beea21f5b8/tumblr_n72qvlvMKI1tuwm3vo1_500.gif

24.media.tumblr.com/910bb60d3c67f346bd80379fbf2343bf/tumblr_n581fdpZ0J1qeijvdo2_250.gif

media.tumblr.com/cff6ef8e64712708def81c6bb4c0b62c/tumblr_inline_mjh4kwWLC31qdjtxa.gif

Edytowane przez Faria7 dnia 31-12-2014 15:38
Wyślij prywatną wiadomość
~BlackSpirit F
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2014 18:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1141
Ostrzeżeń: 0
Postów: 271
Data rejestracji: 20.08.13
Medale:
Medal

Nie jestem pewna, czy utrzymywanie się na wodzie i nieumiejętne wymachiwanie rękoma można nazwać pływaniem. Na basenie bywam raczej rzadko, czasem w wakacje i ferie. Pewnie gdybym jeździła tam częściej, moje umiejętności byłyby na zdecydowanie lepszym poziomie. Kiedyś bardzo bałam się głębokiej wody, teraz nie mam ochoty na naukę pływania. Przydałoby się umieć zanurzać głowę pod wodę, więc... Już chyba wiem, jakie będzie moje noworoczne postanowienie Tak!
__________________
"Das Böse ist die Abwesenheit des Guten."
Wyślij prywatną wiadomość
~_bazyliszka_ F
#80 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2015 14:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 47
Ostrzeżeń: 0
Postów: 14
Data rejestracji: 23.12.14
Medale:
Brak

Pływanie? Kocham. Od 3 klasy podstawówki chodzę na basen. A od 6 jestem w klubie. Mam też na koncie parę medali. W wakacje (o ile spędzam je nad morzem) potrafię nurkować od samego rana.Dowcipniś
__________________
Uwaga!;Cierpię na nieuleczalny feltonoholizm. Jeśli również cierpisz na tą samą chorobę co ja i/lub jesteś ze Slytherinu, to wiedz, że Cię pozdrawiam.




Ważne! Wyznaję lermanizm!





Jeszcze ważniejsze! Jednoczmy się w nienawiści do Peety Mellarka!!! Drużyna Gale'a górą! Amen.





Powiedz, że Tom Felton i Logan Lerman nie są wspaniali, a do twojego domu przyjdą smutni panowie w garniturach!
Żeby nie było, że nie ostrzegałam!
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT