Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 330
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Agnieszka Chylińska
Drukuj temat · Agnieszka Chylińska
~Yennefer F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 29-09-2008 23:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1801
Ostrzeżeń: 3
Postów: 503
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Rockowa piosenkarka, mająca na koncie wiele skandali. Co myślicie o niej i jej muzyce? Jaka piosenka przypadła Wam szczególnie do gustu? Według mnie piosenka Moja odpowiedź jest najlepsza. Zachęcam do dyskusji.
__________________
i38.tinypic.com/adj1tv.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Sukebe F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 30-09-2008 01:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 352
Ostrzeżeń: 2
Postów: 147
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Lubię Chylińską, za czasów O.N.A. wymiatała Uśmiech Ponoć wychodzi (wkrótce) jej nowa płyta, prawda toż?
__________________
It's so much easier to see the world in black and white... Gray? I don't know what to do with gray...
Garrus Vakarian ME3i113.photobucket.com/albums/n212/natulka/tumblr_meai9zp0bj1rnnkqmo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Irreplaceable_ F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 30-09-2008 14:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2090
Ostrzeżeń: 1
Postów: 394
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Niektóre z jej piosenek sa całkiem fajne, choć osoby, jako osoby niezbyt lubię. Skandale, itp. jakoś nie przypadła mi do gustu. Pierwsze wrażenie najważniejsze, ale z mojej strony to ona go dobrego nie miała... Ogólnie powiem, zna się na rzeczy; umie śpiewać, lubi to, więc to ode mnie dla niej plus. Tylko z tym wynikiem końcowym trochę kiepsko..
Wyślij prywatną wiadomość
!AvadaKedavra F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 02-10-2008 14:08
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 113
Ostrzeżeń: 0
Postów: 19
Data rejestracji: 04.09.08
Medale:
Brak

Gdybym mogła postawiłabym tej kobiecie pomnik XD. Nie no żartuję. Niech to nie zakrawa na jakąś paranoje ;).
Bardzo ją lubię. Jedna z najlepszych rockowych wokalistek w tym kraju. Uwielbiam ją za szczerość i prostotę wypowiedzi, która niejednokrotnie daje do myślenia a momentami wręcz powala (vadżajna rozklapiocha rulz!). Ma dużo do powiedzenia. Ludzie mogliby jej wreszcie posłuchać, zauważyć istotną zmianę a nie oczekiwać tylko skandalu, kontrowersji czy rozliczać za 'czasy ONA'. Nudne się to robi bo Agnieszka Chylińska to nie tylko TA CHYLIŃSKA z ONA, to także felietonistka, tekściarka, matka, kobieta...to 'osobowość'. Na Rock`N`Roll zawsze jest miejsce i czas :D ale obok jest też 'Agnieszka' ;).
Wyślij prywatną wiadomość
N
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 02-10-2008 15:27
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Zgrywa straszną twardzielkę i "Wredną babkę" typu Szczuka. Ale w głębi duszy jest wrażliwą i subtelną kobietą Uśmiech. Bardzo ją lubię. Jej muzyka też nie najgorsza.
Wyślij prywatną wiadomość
~Taka jedna F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 02-10-2008 15:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1745
Ostrzeżeń: 1
Postów: 588
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

"Niekochana" bardzo fajna piosenka. Cholera, ostatnio mój chłopak powiedział, ze jestem jak Chylińska. Ten sam typ kobiety z zewnątrz twarda i zimna, a jak przyjdzie co do czego to potrafię się o wychudzonego kociaka popłakać. Ten typ tak ma. Uśmiech
Edytowane przez Taka jedna dnia 02-10-2008 15:30
Wyślij prywatną wiadomość
~Chichuana F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 15-10-2008 21:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1265
Ostrzeżeń: 0
Postów: 187
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Rockowa babka! Potrafi być szczera do bólu i mówi to, co myśli. Jest kontrowersyjna, ale wie, czego chce.Nie jestem jakąś jej wielką fanką, ale Chylińska jest spoko. Zdecydowanie lepiej wygląda w dłuższej grzywce. W krótszej mi się coś nie widzi.
Ogólnie dużo zyskała w moich oczach jako jurorka w Mam talent, bo ocenia sprawiedliwie, nie robi niczego pod publiczkę i, co najważniejsze, jest szczera!
__________________
Profil jest już nieużywany. Nadal jestem wielką fanką HP, ale wyrosłam już z portali fanowskich.

Polecam "A Very Potter Miusical" i "A Very Potter Sequel" wyprodukowane przez StarKid. Aż szkoda, że w Polsce są tak mało popularni! Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~czarodziej F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 15-10-2008 21:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 218
Ostrzeżeń: 2
Postów: 89
Data rejestracji: 02.10.08
Medale:
Brak

jedna z moich ulubionych artystek. Szczerze mówiąc dopeiro od kilku tygodni zaczęłam się jej i jej muzyca bliżej przyglądać. Głównie cenie ją za szczerość, naturalność, za to ze tak wydoroślała (ale jej poprzednie "wcielenia" tez były zaje*iste^^), za mądre wypowiedzi, przedewszytkim za MUZYKE bo to się tak naprwde najbardziej liczy, no i wgl jest zaje*istą babka i tyle Uśmiech co tu więcej gadać, na pewno jest w czołówce moich ulubionych wykonawców
p.s aha a co do ulubionej piosenki, to codziennie mi się zmienia jak narazie xD ale chyba "Najtrudniej" i "Nie chce dawać tego co najlepsze" no i jeszcze są 'Koła czasu" "Moja Odpowiedź" "Kiedy powiem sobie dość" no i wgl cała reszta xD
Edytowane przez czarodziej dnia 15-10-2008 21:53
666 Wyślij prywatną wiadomość
~Cherry F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 16-10-2008 19:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1153
Ostrzeżeń: 2
Postów: 241
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Lubię jej muzykę, szczególnie jedną piosenkę, której tytułu teraz nie pamiętam. x D
__________________
There is something
I see in you
It might kill me
I want it to be true
<3
Wyślij prywatną wiadomość
~mistake F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 16-10-2008 20:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2208
Ostrzeżeń: 2
Postów: 999
Data rejestracji: 13.09.08
Medale:
Brak

Bardzo ją lubię, jej piosenki są niezłe. Ogólnie zrobiła kawał dobrej roboty, śpiewając i nie sprzedając własnego życia gazetą. Podoba mi się jej występ w "Mam talent", jest wspaniałą jurorką!
Wyślij prywatną wiadomość
~Silencia F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 18-11-2008 19:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Barman w w Świńskim Łbie
Punktów: 1308
Ostrzeżeń: 1
Postów: 183
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Lubię ją. Przede wszystkim za to, ze nikogo nie udaje. Po prostu jest sobą.
A jej muzyka według mnie jest świetna. Trochę niecenzuralna i zbyt dużo w niej wrzasku, ale mimo to bardzo fajna. ^^
__________________
e.deviantart.net/emoticons/d/dummy.gif
http://www.photoblog.pl/corset Wyślij prywatną wiadomość
~Blair F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 18-11-2008 20:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Jej piosenki są cudowne. Mądre, o ambitnych tekstach, nie nudzą się po kilku słuchaniach. Ogólnie jestem pełna podziwu dla jej osoby - ma świetny charakter, typowa baba z jajami. Poza tym podoba mi się jej przemiana po urodzeniu dziecka - z rockmanki, nie przejmującej się dosłownie niczym, stała się elegancką kobietą. Oczko
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.
Marilyn Monroe.

i40.tinypic.com/10oierr.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~DarkVampire_ F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 17-09-2009 20:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 151
Ostrzeżeń: 0
Postów: 66
Data rejestracji: 07.09.09
Medale:
Brak

AvadaKedavra napisał/a:
Gdybym mogła postawiłabym tej kobiecie pomnik xD.

To zbieramy na tren pomnik ;x ?
Szczerze to ja normalnie kocham <33 jest najlepsza pod wzgledem charakteru i ma bardzo fajne piosenki ! : D Szczegolnie lubie Zła Zła Zła i Gorąca Prośba . Szkoda ze juz nie pisze i nie spiewa . ; x
__________________
Pozdrawiam ;f
Wyślij prywatną wiadomość
~Hipogryf F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 17-09-2009 20:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Goblin
Punktów: 27
Ostrzeżeń: 1
Postów: 25
Data rejestracji: 12.09.09
Medale:
Brak

Bardzo fajne piosenki jest oryginalna, a nie jak kolejna doda czy Kasia Cerekwicka... Jako jurorka w Mam talent bardzo mnie zdziwiła! Pozytywnie! Była bardzo sprawiedliwa i fajnie się ją oglądało.
__________________
Eee... DAJ KAMIENiA!

"Mamy coś,czego on nie ma, coś o co warto walczyć!"
... Mamy nos!


Mój wymarzony... ma prostokątne okulary.
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 17-09-2009 21:25
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

A ja tam Chylińską na ogół lubię, ma taki charakter jaki ma ale mi się tam podoba, a skandale, jej sprawa. A co do Agnieszki jako artystki, to nawet lubię jej głos. Piosenki, są jak dla mnie inteligentne, znaczy się tekst ma sens, niektóre naprawdę mi się podobają a inne to słuchać ich nie mogę. Moim zdaniem najlepsza to Moja odpowiedź . A i jako jurorka w programie "Mam Talent" spisuje się bardzo dobrze.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~Everain F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 17-09-2009 21:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 348
Ostrzeżeń: 0
Postów: 133
Data rejestracji: 19.08.09
Medale:
Brak

Słuchałam tylko kilku jej piosenek, ale podobają mi się. W czasach słodkich, plastikowych gwiazd Disneya Agnieszka stawia na szczerość i nikogo nie udaje.
__________________
Fear
And the panic in the air
I want to be free
From desolation and despair
And I feel
Like everything I saw
Is been swept away
Well I refuse to let you go

Muse - Map of problematique
Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 17-09-2009 21:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

Śmiem twierdzić, że p. Chylińska to jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza, polskich wokalistek.
Najpierw usłyszałam kawałek jeszcze wykonywany z O.N.A Kiedy powiem sobie dość w radiu (nocne audycje zetki, polecam). Później oglądałam teledysk do Winnej na Vivie (!) i zaczęłam jej nałogowo słuchać i oglądać, bo "Mam talent!" oglądam tylko ze względu na cudowne teksty Agnieszki.
Jeśli chodzi o ulubione to uwielbiam Deszcz, będzie słońce.
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 17-09-2009 22:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

Zgrywa straszną twardzielkę i "Wredną babkę" typu Szczuka.

Ja uważam, że nią jest, ale w głębii serca jak każdy artysta ( mowa tu o prawdziwych artystach, a nie gówn*** typu Doda czy gwiazdki Disney'a. ) jest wrażliwa, czuła na piękno muzyki, co nieraz pokazała w 'Mam Talent'.
Przechodząc do sedna, Agnieszką Chylińską zainteresowałam się rok temu w wakacje, kiedy zobaczyłam tekst piosenki Gorąca Prośba, który był dość ostry. Przesłuchałam, spodobało się, a że z czasów młodości pamiętałam, że jak leciała Lista takich najpopularniejszych kawałków, to była tam piosenka Winna , którą wtedy strasznie uwielbiałam. Ogółem znam parę jej kawałków, podobają mi się, cały czas mam ochotę poszerzyć swoją wiedzę na temat jej twóczości, ale zawsze to jakoś umyka. Jako samą w sobie osobę to ją bardzo lubię. Nawet moja matka, która za nią nie przepadała, stwierdziła, że jest szczera, wrażliwa, prawdziwa, a nie jak np. Małgorzata Foremniak. Wszystko dzięki Mam Talent. ; p Ogółem - babka jest świetna, szczera do bólu, wrażliwa na piękno muzyki, prawdziwa. Za to ją uwielbiam.


EDIT: Słyszeliście jej nową piosenkę Nie mogę cię zapomnieć promującą płytę Modern Rocking ? Co się z nią stało ? ;< Jakbym słyszała polską, tandetną wokalistkę śpiewającą jakieś gów** typu dance czy pop. Czy was to też nie uraziło?
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png

Edytowane przez malfoj_sam_segz dnia 01-10-2009 23:33
Wyślij prywatną wiadomość
!Guardian F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 12:00
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 20057
Ostrzeżeń: 1
Postów: 705
Data rejestracji: 02.08.08
Medale:
Medal

EDIT: Słyszeliście jej nową piosenkę Nie mogę cię zapomnieć promującą płytę Modern Rocking ?
Niestety słyszałem. Zaskoczony, zbulwersowany itd. Właściwie gdyby nie głos Chylińskiej to nie słuchałbym nawet tych piosenek. Fakt, są chwytliwe i w miarę fajne ale te bity w piosenkach CHYLIŃSKIEJ? To nie jest styl, za który polubiłem Chylińską.

Ogólnie dużo zyskała w moich oczach jako jurorka w Mam talent, bo ocenia sprawiedliwie
Wybacz, ale się nie zgodzę. Proponuję obejrzeć zachowanie Chylińskiej podczas eliminacji Adrianny Niewolańskiej. Pierwsze 10 sekund i <zgon>. Poza tym mam okropne wrażenie, że Agnieszka razem z M. Foremniak patrzą tylko na reakcję K. Wojewódzkiego i tak właściwie jego zdanie się tylko liczy.

Ogólnie Chylińską lubię. Ma niesamowity głos, wg mnie jest jedną z lepszych polskich wokalistek. Niesamowita charyzma, sposób bycia. Mimo kilku wpadek, ją lubię. No i fajnie się ubiera(ła?). I nie każda gwiazda zgodziłaby się by jej wizerunek był użyty w jakiejś tam grze komputerowej (czytaj Simsy).
Wyślij prywatną wiadomość
~Dogma F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 12:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3203
Ostrzeżeń: 3
Postów: 185
Data rejestracji: 26.09.09
Medale:
Medal Medal

Niestety słyszałem. Zaskoczony, zbulwersowany itd. Właściwie gdyby nie głos Chylińskiej to nie słuchałbym nawet tych piosenek. Fakt, są chwytliwe i w miarę fajne ale te bity w piosenkach CHYLIŃSKIEJ? To nie jest styl, za który polubiłem Chylińską.


Bodajże w Kawie czy herbacie jakiś czas temu była przeprowadzana rozmowa z Chylińską. Pytano ją, dlaczego taka płyta itd. Z tego co pamiętam, mówiła, iz potrzebowała odmiany, że potrzebowała piosenki w stylu "na na na". Oprócz tego przyznała, że bardzo ceni sobie Dodę jako artystkę Oczko

Wybacz, ale się nie zgodzę. Proponuję obejrzeć zachowanie Chylińskiej podczas eliminacji Adrianny Niewolańskiej. Pierwsze 10 sekund i <zgon>. Poza tym mam okropne wrażenie, że Agnieszka razem z M. Foremniak patrzą tylko na reakcję K. Wojewódzkiego i tak właściwie jego zdanie się tylko liczy.


Trzeba przyznać, że zachowała się nie fair - ale przeprosiła.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT