Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 315
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Agnieszka Chylińska
Drukuj temat · Agnieszka Chylińska
~about F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 12:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1417
Ostrzeżeń: 0
Postów: 224
Data rejestracji: 11.10.09
Medale:
Brak

Agnieszki słuchałam, słucham i będę słuchać. Jedna z niewielu polskich artystek, której piosenki mają jakiś sens. Nie chce używać tego porównania, jednak taki kontrast chyba jest odpowiedni. Piosenki Chylińskiej i Gosi Andrzejewicz. Różnica widoczna, prawda?

Z nową piosenką miałam okazję się zaznajomić. Słyszałam ją już kilka razy, i cóż mogę powiedzieć? Na początku stwierdziłam, że w ucho nie wpada. Dopiero po kilku następnych razach się przekonałam, i mogłam wysłuchać do końca. Nie powiem, że mi się podobało, jednak uznajmy, że to toleruję.

__________________
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.

Albert Einstein
Wyślij prywatną wiadomość
~pomyluna F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 14:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1818
Ostrzeżeń: 2
Postów: 524
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

About, tutaj naprawdę nie ma porównania Język
Nowy styl Agnieszki i nowa muzyka, naprawdę mi nie przeszkadza. Każdy robi to co lubi. Widocznie jej już nie ciągnie do jej "poprzedniego wcielenia" Rozbawiony Mi osobiście podoba sie jej nowa piosenka, ale te stare lubię nadal. Uważam, że to bardzo optymistyczna i sympatyczna kobieta. No i oczywiście mocny świetny głos Język Czego chcieć więcej?
__________________
img.userbars.pl/93/18596.png
Wyślij prywatną wiadomość
!Guardian F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 14:24
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 20057
Ostrzeżeń: 1
Postów: 705
Data rejestracji: 02.08.08
Medale:
Medal

Z nową piosenką miałam okazję się zaznajomić.
Jest już cała płyta wydana 23 października - Modern Rocking.

Oprócz tego przyznała, że bardzo ceni sobie Dodę jako artystkę
No cóż, jakby nie było, Doda pod względem głosowym jest na dosyć dobrym poziomie. O ile się nie mylę, uczyła się śpiewu u Elżbiety Zapendowskiej.
Wyślij prywatną wiadomość
~Solitude F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 14:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 53
Ostrzeżeń: 0
Postów: 13
Data rejestracji: 10.11.09
Medale:
Brak

Ja też ją bardzo lubię. Przekonują mnie jej bezpośrednie teksty, mocne brzmienie i chrypka Oczko
Jednak niestety ostatnio wiele u mnie straciła. Nie lubię, gdy ktoś tak diametralnie się zmienia. Rozumiem, że dziecko, że srali mazgali, ale bez przesady. Można być przykładnym rodzicem i tworzyć muzykę rockową, która nikogo nie urazi.
Ja wolę ją zapamiętać jako buntowniczkę i tą, która niczego nie robiła pod publiczkę. Jednak teraz to trochę się zmieniło.
__________________
"Dlaczego słoń jest wielki, szary i cały pomarszczony?
Bo gdyby był mały, biały i gładki, to byłby tabletką aspiryny"
Wyślij prywatną wiadomość
~Integra F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 16:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 418
Ostrzeżeń: 1
Postów: 91
Data rejestracji: 26.07.09
Medale:
Brak

Słyszałam piosenkę pt." Nie mogę Cię zapomnieć" promującą nowy krążek Chylińskiej. I szczerze mówiąc wcale mnie nie zachęciła do przesłuchania płyty, ale to zrobiłam. Jednak nie podoba mi się ten nowy styl, nie przemawia to do mnie. Mam wrażenie (może złudne), że ta płyta jest robiona pod płytę Madonny " Confessions on a Dance Floor" co mnie denerwuje.
Mimo niechęci do nowej płyty i tak pozostanie dla mnie wspaniałą artystką. Jest chole*nie dobra.
Nie chce używać tego porównania, jednak taki kontrast chyba jest odpowiedni. Piosenki Chylińskiej i Gosi Andrzejewicz. Różnica widoczna, prawda?
Jak najbardziej!
Wyślij prywatną wiadomość
~kaoui F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 17:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 16
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 03.11.09
Medale:
Brak

Nie rozumiem, jak można krytykować ją za to, że zmieniła preferencje muzyczne? Jak sama mówi, macierzyństwo ją zmieniło, niech robi to, na co ma ochotę i co sprawia jej przyjemność. Nie chcesz - nie słuchaj. Prosta sprawa.
__________________
" Tkamy marzenia, cerujemy rzeczywistość. "
Wyślij prywatną wiadomość
~Kinga F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 18:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sklepikarz z Pokątnej
Punktów: 824
Ostrzeżeń: 0
Postów: 155
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nie uważam się za znawczynię Agnieszki Chilińskiej, słyszałam parę jej starszych utworów i nawet mi się podobały. Bo jej najnowszej płycie oczekiwałam czegoś zupełnie innego, czegoś więcej. Gdy usłyszałam singiel promujący tę płytę, tylko po głosie poznałam wykonawczynię. Zupełnie inne klimaty. Może to i jest "Modern", ale czy "Rocking"? Jeżeli reszta utworów jest podobna, to raczej nie za bardzo. Ale to się jeszcze da przeżyć - szkoda, że taki kawał głosu i charyzma marnuje się na piosenki, w których tych walorów nie da się wykorzystać - trudno, taki jej wybór. To, co mnie załamało, to teledysk. Nie wiem, "Mam talent" się jej znudziło i chce wygryźć Rusinową z prowadzenia "You Can Dance"? O ile piosenka jest jeszcze przyzwoita, o tyle klip do niej... Szkoda słów.

O ile się nie mylę, uczyła się śpiewu u Elżbiety Zapendowskiej.

Nie, nie mylisz się Uśmiech Całe szczeście, że "królowa jest tylko jedna" :/
__________________
"Drogi panie, życie upływa na samych qui pro quo! Są qui pro quo miłości, qui pro quo przyjaźni, qui pro quo polityki, finansów, Kościoła, urzędu, handlu, żon, mężów..."
Denis Diderot Kubuś Fatalista i jego pan


"A: Znajdujesz się w miejscu, gdzie nie obowiązuje prawo Rzeczypospolitej Polskiej.
K: A jest takie miejsce, w którym obowiązuje?"
Oficer, reż. Maciej Dejczer


"Szczęście nie zna politycznych granic i układów, nie hołduje żadnej ideologii, ba, ono nawet bywa niezgodne z dekalogiem."
Dorota Terakowska


CREDIT: ikonka by by [info]yourbestbeticon
http://zloty-las.livejournal.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Doru Arabea F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 18:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 556
Ostrzeżeń: 1
Postów: 142
Data rejestracji: 28.10.09
Medale:
Brak

Też słyszałam najnowszy przebój "Nie mogę cię zapomnieć". Co prawda nie przepadam za polską muzyką i tym typem piosenek, ale tę bardzo sobie cenię Oczko
Pozdrawiam wszystkich fanów Chylińskiej!
Wyślij prywatną wiadomość
~Mistyczka z Rivii F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 21:46
Zbanowany

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -31
Ostrzeżeń: 3
Postów: 20
Data rejestracji: 11.11.09
Medale:
Brak

Nie pochwalam tego co zrobiła na ostatniej płycie. Grała dla fanów rocka, ale chyba nie pomyślała o tym że nie wszyscy jej zwolennicy polecą na ślepo i kupią imidż "kolejnej gwiazdy polskiego popu ". Mamy już Dodę i Gosię Pearline są ładniejsze i młodsze. I na co jej to było?
POP to błąd! Nawet jeśli Agnieszko (lol, piszę to jakby miała to przeczytać, jestem Yntell) droga spłodziłaś dziecko, zasadziłaś drzewo to buntuj się, bo właśnie taką cie chcemy! mhraU
Edytowane przez Mistyczka z Rivii dnia 11-11-2009 21:47
Wyślij prywatną wiadomość
~Integra F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 22:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 418
Ostrzeżeń: 1
Postów: 91
Data rejestracji: 26.07.09
Medale:
Brak

Agnieszko (lol, piszę to jakby miała to przeczytać, jestem Yntell) droga spłodziłaś dziecko, zasadziłaś drzewo to buntuj się, bo właśnie taką cie chcemy! mhraU

Nie wiem czy nie zauważyłaś ale Chylińska nie tworzy pod publikę.... To nie jest na zasadzie, że napisze piosenkę o miłości etc. bo to się świetnie sprzeda i tego chcą fani. Chylińska wyrosła z bycia wielką buntowniczką i dojrzała- sama tak stwierdziła.

Grała dla fanów rocka, ale chyba nie pomyślała o tym że nie wszyscy jej zwolennicy polecą na ślepo i kupią imidż "kolejnej gwiazdy polskiego popu "

Czy ty w ogóle słuchałaś tekstów na nowej płycie?

Mamy już Dodę i Gosię Pearline są ładniejsze i młodsze.

Co to ma do tego?
Edytowane przez Integra dnia 11-11-2009 22:24
Wyślij prywatną wiadomość
!Ballaczka F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2009 14:45
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3299
Ostrzeżeń: 0
Postów: 215
Data rejestracji: 07.08.08
Medale:
Brak

Chylińska wyrosła z bycia wielką buntowniczką i dojrzała- sama tak stwierdziła.


A jak wiadomo każda gwiazda swobodnie się przyznaje, że tworzy pod publikę, dlatego też nie ma nawet możliwości, by Chylińska broniła swojego nowego imagu poprzez kłamstwa.

Agniesia się nam zeszmaciła, w najgorszy z możliwych sposobów. Wizerunek zbuntowanej panny dawno przestał się sprzedawać, a pomimo wielkiej nagonki na Dodę, Andrzejewicz czy Mandarynę, ich płyty sprzedają się w Polsce w oszałamiającym nakładzie. Kto by się nie skusił na taką kasę? Boli mnie tylko, że poza sprzedaniem siebie Chylińska postanowiła także oszukać dotychczasowych fanów, plotąc bzdury o nagłej dojrzałości i zmianie stylu na bardziej kobiecy. W zasadzie wystarczy obejrzeć tylko kilka wywiadów, by przekonać się, że jej wywody wzajemnie się wykluczają. Z jednej strony przyznaje, że nowy image powstał, bo piosenkarka przecież już nie taka młoda, z drugiej zapewnia fanów, że to tylko tymczasowe, chwilowe. Kurczę, mniej by mnie to ubodło, gdyby po prostu stwierdziła: "Sorry, to taki mój mały muzyczny eksperyment, chciałam zobaczyć, czy popowa nuta lepiej się sprzeda". Ale nie, Aga musi dalej grać wielką rockmankę, tworzącą rock dance. Sama zresztą nazwa wskazuje na to, że Chylińska jest rozdarta pomiędzy robieniem grubych pieniędzy a utratą dotychczasowych fanów. I próbuje upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu.

Czy ty w ogóle słuchałaś tekstów na nowej płycie?


Ja słuchałam, aż za często. Rymy tak uproszczone (bo już nawet nie proste), tak łopatologiczne, tak bez wyrazu, że mogłam tylko nad nimi śmiać się z zażenowaniem. Czym różnią się te dwa teksty?

Chcę byś mnie miał. Nie może nam się nic już stać... nie jesteś sam.
Nie może nam się nic już stać... już czas, dziś.
Otwieram się i chcę byś był, chcę byś tu był.
Nie mogę Cię zapomnieć.

Angieszka Chylińska, Nie mogę cię zapomnieć


Bądź przy mnie bo wciąż czuję, Jak sam życie byś oddał by cofnąć czas
Bo tylko raz kocha się tak, Proszę,nie zmieniaj się
Zrób wszystko bym nie bała się słów: Kocham cię

Doda, Ostatni raz ci zaśpiewam

Oba teksty tak samo bezsensowne, traktujące o tym samym, oba bez głębi, pisane na kolanie podczas gotowania obiadu.
Chylińska się skończyła.
__________________
Chciałem wyssać z życia całą kwintesencję. Wykorzenić wszystko, co nie jest życiem, by nie odkryć tuż przed śmiercią, że nie umiałem żyć.
Henry Thoreau
Wyślij prywatną wiadomość
~Solitude F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2009 17:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 53
Ostrzeżeń: 0
Postów: 13
Data rejestracji: 10.11.09
Medale:
Brak

Ballaczka:
Naprawdę się z Tobą zgadzam. Już wcześniej napisałam co o nowej Chylińskiej sądzę, ale Ty to ujęłaś znakomicie. Szkoda mi tego, że już nie mogę z czystym sercem powiedzieć, że podziwiam jej twórczość.
__________________
"Dlaczego słoń jest wielki, szary i cały pomarszczony?
Bo gdyby był mały, biały i gładki, to byłby tabletką aspiryny"
Wyślij prywatną wiadomość
~DeadHelena F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 14-11-2009 11:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 621
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 20.08.09
Medale:
Brak

Co do "starej" Chylińskiej ,czasami zdarza mi się posłuchać ,a co do "nowej" posłuchałam singla promującego płytę raz i na tym poprzestałam.
__________________
i29.tinypic.com/2q2laa0.gif
Arctic Monkeys Forever<3
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilyanne F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 14-11-2009 14:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2043
Ostrzeżeń: 0
Postów: 282
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

To co wydała teraz to jakiś wielka pomyłka. Wszyscy mówią, że dorosła, spoważniała i nie jest już tą buntowniczką, ale czy to oznacza, że musi od razu tworzyć dance? Nie rozumiem tego zupełnie. Jak można tak radykalnie zmienić styl, odciąć się od wszystkiego co było wcześniej. Ani trochę nie podoba mi się nowa Chylińska :/
Wyślij prywatną wiadomość
~Dziewczynka F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 18-11-2009 21:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 157
Ostrzeżeń: 2
Postów: 163
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Strasznie mnie bawi to całe narzekanie na Chylińską, jeśli chodzi o jej najnowszą płytę. Kobieta zmienną jest, a Agnieszka najwidoczniej potrzebowała jakiejś zmiany, czegoś nowego stąd płyta. Uważam, że dobrze zrobiła. Niech się bawi póki może. Chociaż bardzo lubię rockowe brzmienie, to nowa Agnieszka jest całkiem niezła i dla mnie zawsze będzie kobietą z świetnym wokalem.
Wyślij prywatną wiadomość
~martusia3396 F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 23-12-2009 18:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 233
Ostrzeżeń: 1
Postów: 84
Data rejestracji: 23.03.09
Medale:
Brak

Kiedyś bardzo lubiłam ją i piosenki w wykonaniu Agnieszki Chylińskiej. Ale gdy pojawiła się jej nowa płyta Modern Rocking coraz bardziej jej nie lubię. Piosenka Nie mogę CIę zapomnieć skutecznie zniechęciła mnie do wysłuchania innych kawałków znajdujących się na tym krążku.
__________________
Niech twoja gwiazda zaświeci mi choć na jedna noc.

Wiele jest takich rzeczy,
które dawno byśmy wyrzucili.
Ale boimy się,
że ktoś mógłby je
później znaleźć.
Wyślij prywatną wiadomość
~Half-Blood-Princess F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 19-01-2010 11:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 87
Ostrzeżeń: 0
Postów: 33
Data rejestracji: 27.12.09
Medale:
Brak

Ja już jej nie lubię. Kiedyś była sobą ,a teraz taka "lala" jak Doda się zrobiła. Moim zdaniem oczywiście ;P
__________________
- And what will you give me in return, Severus?
- Everything

I'm broken and flyin' without wings
Wyślij prywatną wiadomość
~hermiona27 F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 19-01-2010 11:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 290
Ostrzeżeń: 0
Postów: 103
Data rejestracji: 01.01.10
Medale:
Brak

Lubię jej wokal, tą jej rockową chrypkę. Super! Ostatni wpadła mi w ucho piosenka pt: "Nie mogę cię zapomnieć". Naprawdę spokoUśmiech
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE
Wyślij prywatną wiadomość
~Shemya F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 19-01-2010 14:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1628
Ostrzeżeń: 1
Postów: 665
Data rejestracji: 14.09.08
Medale:
Brak

W sumie z twórczością Agnieszki (a dokładniej O.N.A.) zapoznałam się niedawno... kiedy usłyszałam Nie mogę cię zapomnieć. Stwierdziłam - Kurde, w sumie to ja jej nie znałam oprócz pojedynczych piosenek, a te były zaj*biste. I przesłuchałam więcej, potem całą dyskografię... i muszę powiedzieć, że muzykę tworzyła naprawdę wspaniałą, wspaniałą! Już nie mówiąc o fantastycznym, oryginalnym, silnym głosie. I teraz ciągle jęczę, że chcę na koncert O.N.A. Cóóż...
Do tego oglądałam mnóstwo starych wywiadów, dzięki którym również zdobyła moją sympatię. Była w nich taka szczera, nie bała się mówić co myśli i często się z nią zgadzałam. A oprócz tego wydawała się taka sympatyczna.
Moja ulubiona płyta w jej dorobku to T.R.I.P (jako O.N.A.). Piosenki? Białe ściany, Rośnie we mnie gniew, To naprawdę już koniec, Hystoryjka, Koła czasu, Nienawidzę, Niekochana, Szpetot, Kwaśna pogoda, Winna, Kiedy powiem sobie dość... i na pewno o czymś zapomniałam lub czegoś jeszcze nie doceniłam.
Jeżeli chodzi o jej płytę Winna to właśnie muszę ją przesłuchać, bo kojarzę jedynie pojedyncze piosenki. Ale wnioskując z tych, które znam, jest to raczej taka muzyka, na którą muszę mieć specyficzny humor, inaczej mnie po prostu męczy.

Co do nowej płyty, to nie przekonują mnie jej tłumaczenia dojrzałam, jestem matką i to wszystko zmieniło. Nie twierdzę, że nie dojrzała i dziecko niczego nie zmieniło, ale bez przesady. Przecież nie musi być ciągle buntowniczką, nie musi pisać takich ostrych tekstów, ale grać coś porządniejszego. Bo gdyby nie jej głos, nowa płyta zaliczałaby się - moim zdaniem - do tych najgorszych, najgorszych z Vivy itp. Kasa na pewno miała tu swój udział.
I żal mi, strasznie mi żal, że taki głos, taka kobieta się po prostu marnuje. Ale jej sprawa.
__________________
Everything dies

Edytowane przez Shemya dnia 19-01-2010 16:11
http://shivamix.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Avrione F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 19-01-2010 18:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1052
Ostrzeżeń: 1
Postów: 454
Data rejestracji: 13.06.09
Medale:
Brak

Właściwie to nie jestem znawczynią Agnieszki widziałam ją tylko w "Mam Talent" i słyszałam jej piosenkę "Nie mogę Cię zapomnieć".
Nie mogę jej ocenić,nie jestem jej fanką a jej muzyka raczej do mnie nie przemawia.
__________________
"Powiedział Pan: "Daję wam ogień"
Podajcie sobie dłonie i żyjcie w zgodzie!
Żyjcie w zgodzie z ptakami, niech płoną serca
i oczy wasze niech nigdy nie znają łez...

Odszedł a ciało swe pogodził z ptakiem i wiecznym cierpieniem,
i była miłość,
i była zgoda,
Każdy był wolny! wolny był każdy ptak!

Pewnego dnia pękło niebo,
i runął straszny deszcz,
wtedy krzyknął ktoś,
a chłód ogarnął wszystkie serca,
a w oczach pojawił się strach!
Ludzie podali sobie noże- zamiast rąk
i upiekli ptaki!


Dżem "Dzień w którym pękło niebo"

Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony!
www.avrione.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT