Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 283
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Agnieszka Chylińska
Drukuj temat · Agnieszka Chylińska
~Hermi1108 F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 19-01-2010 19:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 419
Ostrzeżeń: 0
Postów: 81
Data rejestracji: 10.05.09
Medale:
Brak

Lubię Chylińską, przynajmniej ma swój styl. Moja ulubioną piosenką jest ,,winna'' pokazuje w niej pazura i potwierdza swój talent wokalny. Bardzo spodobało mi się kilka jej tekstów. Według mnie ona ma wspaniały wokal, lecz jej nowa piosenka ,,nie mogę cię zapomnieć'' strasznie mnie irytuje. Co to ma być ?! Druga doda ?
__________________
Łatwiej się zakochać nie kochając,
niż odkochać kiedy się kocha...
Wyślij prywatną wiadomość
~Lapa F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 19-01-2010 23:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2607
Ostrzeżeń: 0
Postów: 257
Data rejestracji: 01.05.09
Medale:
Brak

Lubię Chylińską, przynajmniej ma swój styl.


Tak zgadzam si z tym. Chylińska to nie jest kolejna dziunia śpiewająca o wielkiej miłości lub o bolesnych rozstaniach jak na przykład Edyta G. (nie wymienię nazwiska ze względu na to że nie chce nikogo obrazićUśmiech)

Moimi ulubionymi zespołami są co prawda Metallica i Pearl Jam ale Agnieszka jest znośna. Oby takich więcej. Kilka jej tekstów jest naprawdę dobre.

Według mnie ona ma wspaniały wokal, lecz jej nowa piosenka ,,nie mogę cię zapomnieć'' strasznie mnie irytuje. Co to ma być ?! Druga doda ?


Nie słyszałem jej nowych piosenek ale jakoś nie chcę mi się wierzyć żeby śpiewała jak Doda
__________________
Nikt nie umiera bez utraty dziewictwa.
Życie pier***li nas wszystkich

Kurt Cobain
Wyślij prywatną wiadomość
~Diamond F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 21-01-2010 21:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza
Punktów: 903
Ostrzeżeń: 2
Postów: 295
Data rejestracji: 06.08.09
Medale:
Brak

Ja niestety nie lubię jej piosenek. Trudno mi określić dlaczego, może dlatego, że nie lubię polskich wykonawców. W każdym razie lubię babkę, nawet bardzo, ale nie jako piosenkarkę.
__________________
pozdrawiam drogi Gościu :*

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"
Wyślij prywatną wiadomość
~kapsiutek F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 21-01-2010 21:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1475
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 04.12.09
Medale:
Brak

Chylińska zawsze była osobą, do której miałam szacunek. Mimo, że nie słuchałam wielu jej piosenek, ani nie byłam jej jakąś wielką fanką, szanowałam ją. Nie tylko za muzykę, ale za styl bycia, za to, że nie była komercyjna jak co poniektórzy. Wszystko zmieniło się od jej ostatniego albumu. Szczerze mówiąc, wiedziałam, że taka zmiana kiedyś nastąpi. Zniosłabym wszystkie jej nowe piosenki, które totalnie mi się nie podobają (pewnie gdyby śpiewała to inna polska gwiazda, byłby to mega hit), ale (możliwe, że to plotka) informacja o tym, że Aga bierze udział w Tańcu z Gwiazdami totalnie mną wstrząsnęła. Kto jak kto, ale po niej bym się tego nie spodziewała.

__________________
She's freaky and she knows it
She's freaky, but I like it!
Justin Timberlake
Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 01-02-2010 15:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

Agnieszka Chylińska? Lubię ją jako osobę, kiedy oglądam jakiś wywiad lub program z jej udziałem dostaję niepohamowanej głupawki. Jej muzyka... Pozostawia wiele do życzenia. Uwielbiam jej głos, ale nie znoszę "muzyki" dance... Nie podoba mi się to co Aga obecnie robi, uważam, że stać ją na więcej niż "poprawianie" swojego genialnego głosu.
To jest moje zdanie o tej solowej wokalistce.
Napisałabym co sądzę o okresie O.N.A., ale temat nazywa się "Agnieszka Chylińska", więc skupię się na "Modern Rocking".
Słyszałam plotki, że Agnieszka będzie zajmować się dance`m, ale w to nie wierzyłam, bo jak taka ostra rockowa babka może to robić? Kiedyś usłyszałam jak pan w radiu zapowiadał "nową piosenkę Agnieszka Chylińskiej" oczywiście podkręciłam radio i mnie zamurowało...
A ostatnio moja koleżanka bawiła się moim telefonem i znalazła folder z muzyką, po jego przejrzeniu powiedziała do mnie "masz dużo Agnieszki Chylińskiej, nie wiedziałam, że lubisz dance". Rozwaliło mnie to...
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 01-02-2010 15:59
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Kolejny przykład na to, że za dużo show-biznesu i człowiek głupieje. Zaczęło się od Mam talent, skończyło na kaszanej płycie (która imo dobrze się sprzedaje, bo techno-fanatycy uważają to za ge[j]niusz), 'bardziej kobiecym wizerunku' i milionami wywiadów w kolorowych magazynach. Bo przecież nie można było wydać płyty i nie zrobić przy tym wielkiego halo.
Jednak pani Agnieszka nie zdała sobie sprawy, że w taki właśnie sposób zniszczyła siebie - dawni fani znienawidzili jej 'modern rocking', nowi fani pewnie o niej zapomną za rok lub dwa.
Nie rozumiem ludzi - pchają się do tego show-biznesu, a potem niszczą siebie, piorą publicznie własne brudy tylko dla kasy. Omg
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Magic butterfly F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 01-02-2010 16:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 412
Ostrzeżeń: 2
Postów: 107
Data rejestracji: 20.07.09
Medale:
Brak

Hmm...moim zdaniem zgrywa taką nie dostępną twardziel kę...a jeżeli chodzi o skandale...to chyba ktoś musi je wywoływać...i dzięki nim ludzie często się wybijają Chylińska lubi śpiewać robi to dosyć dobrze więc nie mam nic przeciwko niejOczkoNawet lubię którąś z jej piosenek ale teraz zapomniałam jaki ta piosenka ma tytułHappy
__________________
co jest?!
Wyślij prywatną wiadomość
~Eksplodujacy Duren F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 01-02-2010 17:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 849
Ostrzeżeń: 1
Postów: 167
Data rejestracji: 23.01.10
Medale:
Brak

Ja najbardziej lubiłam ją w O.N.A.. A teraz? Nie lubię popu. Na pewno jest bardzo sympatyczną i kontrowersyjną osobą. Skandale? Bez nich showbiznes nie byłby ciekawy! Z pewnością robi to z większa klasą niż Doda, czy Sara May. Reasumując: muzyka- kiedyś tak, teraz nie; osobowość- absolutnie tak.
__________________
"Na próżno walczyłem ze sobą. Nic mi nie pomoże. Nie potrafię zdławić w sobie tego uczucia. Pozwól mi pani wyznać, jak gorąco cię wielbię i kocham."
" Duma i Uprzedzenie"

YOU'RE ALL ADOPTED. DEAL WITH IT.

But underneath
We had a fear of flying
Of growing old
A fear of slowly dying
We took our chance
Like we were dancing our last dance.


fc09.deviantart.net/fs26/f/2008/068/2/2/Stamp__Colin_Firth_by_samen_op_de_motor.jpg
www.paint-it-black.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~kinia0918 F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 06-02-2010 13:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 290
Ostrzeżeń: 0
Postów: 60
Data rejestracji: 05.02.10
Medale:
Brak

Aga jest nawet spoko w porównaniu do Dody ma nawet spoko pioseneczki nic do niej nie mam a mnie się najbardziej podoba jej ostatni kawałek Nie mogę Cię zapomniećOczko

___
Nie musiałaś/eś wklejać tekstu tej piosenki bo chyba każdy może sobie to znaleźć.

__________________
Jeżeli wydaje ci się że rozumiesz kobiety, masz racje wydaje ci się Dowcipniś[tlen][/tlen]

Edytowane przez Guardian dnia 06-02-2010 14:29
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 06-02-2010 14:42
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Nie mam nic co do samej osoby. Ma swój styl, charakterystyczny głos. Takie same nastawienie, miałam co do jej muzyki do czasu jej nowego albumu i piosenek w nim zawartych - no, w każdym razie nie podobają mi się nowe utwory- tekst, muzyka znacznie odbiegają o jej wcześniejszej twórczości, a ta zmiana, jak dla mnie, nie wydaje się korzystna. Takie są moje odczucia.
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT