Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 168
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Polityka- najgorsza nuda czy fascynująca rzecz?
Drukuj temat · Polityka- najgorsza nuda czy fascynująca rzecz?
!Tom_Riddle F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 25-06-2010 15:54
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 17516
Ostrzeżeń: 0
Postów: 707
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal

Trochę mnie ciekawi polityka, ale nie do tego stopnia żebym wlepiał cały czas oczy w konferencje polityków! Nie lubię obrad sejmu, bo mnie nudzą, ale debaty i takie podobne sprawy nawet są interesujące. Co tu wiele mówić: większość ludzi nie para się polityką, bo właśnie tutaj jest najwięcej przekrętów i kradzieży... Niby pomagają, a tak naprawdę obrabiają... Takie jest moje zdanie.
Wyślij prywatną wiadomość
~mcfly4ever F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 23-08-2010 20:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 470
Ostrzeżeń: 0
Postów: 197
Data rejestracji: 21.02.09
Medale:
Brak

Mnie tak ogólnie polityka nudzi, ale przed wyborami jest ciekawie. Zaznaczyłam raczej nudzi, bo jak słucham o tym co oni to mają zrobić/wybudować/zmienić/wprowadzić/itp. to mnie szlag trafia.
__________________
i56.tinypic.com/28rp8q9.jpg
<3
i53.tinypic.com/17qzvq.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Larinne F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 23-08-2010 20:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2021
Ostrzeżeń: 1
Postów: 124
Data rejestracji: 21.07.10
Medale:
Brak

Jeżeli mam być całkowicie szczera to powiem, że mam w nosie politykę i cały rząd. Ogólnie rzecz biorąc nie wiedziałam dokładnie kto jest prezydentem dopóki nie zginął i nie było o nim głośno. No trochę przegięłam bo jak go wybrali na pewno przez jakiś czas pamiętałam jego nazwisko,ale mówię to w przenośni by zaznaczyć, że polityka jest mi zupełnie obca i jestem aspołeczna (przynajmniej w niektórych kwestiach ;D )
__________________
Miłość opiera się na paradoksie - to tak jakby kurwa była dziewicą .
Jędzowata i uparta, egocentryczna i neurotyczna, stanowiła modelowy przykład trudnego charakteru.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? http://hogsmeade....rowstart=0
Wyślij prywatną wiadomość
~yoyo F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 23-08-2010 22:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1811
Ostrzeżeń: 0
Postów: 239
Data rejestracji: 30.06.10
Medale:
Brak

Nudne obrady sejmu, senatu, orędzia ii tee pe... To jest dla mnie straszna męka. Po prostu jakaś niewidzialna siła odpycha mnie od tego i powoduje nagły atak złej energii. Nie przepadam za nią...
__________________

Więc wyjdź na parkiet, pokaż swoje flow !


Nie ma takiej siły, którą mógłbyś zatrzymać nas.
Zdobywamy szczyty, płonie kolejny grass.


Każdy z was ją zna - muzyka, która wprowadza was w ten piękny stan pozytywnych myśli, pozytywnych zmian.
Bratnią duszą dla reggae się stań.

Wyślij prywatną wiadomość
~Pandora F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 24-08-2010 01:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1322
Ostrzeżeń: 0
Postów: 395
Data rejestracji: 09.04.10
Medale:
Brak

Wbrew pozorom polityka wcale nie jest taka nudna - nie mówię, że to coś super fajnego, ale jest całkiem ciekawa.
Nie przepadam za obradami sejmu, jednak lubię oglądać programy publicystyczne. Wiem, większość z was mówi, że polska polityka to bagno... Dla mnie to bardziej kpina z kraju i powód do wstydu za to kto prowadzi mój kraj... Czasami bywa zabawnie np. pomysł Palikota na założenie własnej partii.
Głównie wszystkie wielkie, piękne plany polityków gubią się w tłumie pogardy i chęci zdominowania przeciwnika (POPIS).

Z drugiej strony spójrzmy na politykę w innych krajach... Właściwie nie na politykę a na polityków (We Włoszech potrafią być dużo większe cyrki niż u nasOczko), przy nich wcale tak źle nie wyglądamy - choć w tej naszej wiele zmian by się przydało.

Lubię obserwować poczynania pod względami politycznymi, ale nie uważam tego za coś baardzo fascynującego.
__________________
Atra gülai un ilian taught ono un atra ono waíse skölir frá rauthr.
Wyślij prywatną wiadomość
~Martyna F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 24-08-2010 09:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1282
Ostrzeżeń: 0
Postów: 188
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja nie oglądam telewizji, więc nie mogę usłyszeć obrad Sejmu. Gdyby jakieś napisy były (skądinąd była taka opcja, ale została zarzucona) tobym może i obejrzała, bo mnie takie coś interesuje, może nie jakoś na tyle, żebym wgłębiała się w temat, ale chętnie poczytam i popatrzę, choć nie posłucham. Póki co mogę jedynie poprzestawać na felietonach i komentarzach w gazetach, ale w mojej opinii jest to przeinaczone i zinterpretowane na modłę dziennikarzy. Polityką interesowałam się jeszcze zanim zaczęły odbywać się lekcje WOSu, więc coś i tam wiedziałam na ten temat, jednak powierzchownie. I nie zamierzam bardziej w to wnikać.
Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 24-08-2010 11:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

Zauważyłam, że w ankiecie 5 osób zaznaczyło opcję "fascynuje mnie" i bardzo chciałabym pogratulować tym osobom Rozbawiony Ja osobiście nie przepadam za polityką, bo się kompletnie na niej nie znam. Nigdy mnie nie interesowały sprawy państwa, władzy itd., a lekcje WOSu to dla mnie wielka tragedia. Choć to jeszcze zależy od nauczyciela, bo może gdyby ciekawie przedstawił całą istotę polityki, to może bym się nią zainteresowała.
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 17-10-2013 10:12
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Jako dziecko ( miałem z siedem lat ) fascynowałem się nią. Boże, mogłem przegadać wujków na te tematy. Układałem dziesiątki fraszek, które odnosiły się do przeróżnych posłów, ministrów, senatorów. Uwielbiałem oglądać polskie ZOO - rozśmieszałem ciocię naśladując Tadeusza Mazowieckiego ( żółw ), Bronisława Geremka ( kozioł ), Jana Olszewskiego ( miś koala ), Jacka Kuronia ( hipopotam ). Nie potrafiłem udawać głosu Lecha Wałęsy ( lew ) Oczko

Dzisiaj z każdym dniem mi to wszystko brzydnie. Od prawie ćwierć wieku te same twarze, ci sami ludzie, którzy tylko zmieniają nazwy partii, albo przechodzą z jednej do drugiej. W telewizji udają śmiertelnych wrogów, a prywatnie bez kamer, to i niejedną flaszkę rozpracują. Pełno w tym wszystkim hipokryzji, obłudy, cwaniactwa, wyrachowania. Nie mógłbym być politykiem - nie mój świat.
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Morgana F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 26-09-2014 17:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 310
Ostrzeżeń: 0
Postów: 74
Data rejestracji: 30.06.14
Medale:
Brak

Nuuuuda. Zdecydowanie.
Polityka, mnie nie interesuje. Nic, a nic. Czytam i oglądam jakieś wiadomości tylko i wyłącznie ze względu na WOS. Co tydzień pani pyta 3 osoby z prasówki; jedna informacja ze świata, jedna z kraju. Więc, żeby mieć w miarę dobrą ocenę trzeba coś nie coś wiedzieć na dany temat. Nie wiem co innych ludzi pasjonuje w polityce. Każdy pragnie władzy, tylko zazwyczaj na tych odpowiedzialnych stanowiskach znajdują się nieodpowiedni ludzie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Densho F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 24-12-2014 15:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 37745
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,722
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Medal Medal Medal

Nigdy nie interesowałam się polityką. Jakoś nie ciekawi mnie to w ogóle. Oczywiście czasem oglądam Wiadomości lub inne programy informacyjne, ale nigdy nie angażowałam się w sprawy polityczne państwa.
__________________
[...] Za bardzo mi na tobie zależało. Bardziej mi zależało na twoim szczęściu niż na tym, byś poznał prawdę, bardziej na twoim spokoju niż na moim planie, bardziej na twoim życiu niż na życiu innych osób, które mogły je stracić, gdyby cały plan zawiódł. Innymi słowy, zachowałem się tak, jak się tego spodziewał Voldemort po nas, głupcach, którzy kochamy. [...] Co mnie mogło wówczas obchodzić, że w jakiejś mglistej przyszłości zginie nieokreślona liczba bezimiennych, pozbawionych twarzy ludzi i stworzeń, skoro ty byłeś żywy i szczęśliwy tu i teraz? [...]

Albus Dumbledore



s3.favim.com/orig/41/albus-dumbledore-black-and-white-couple-harry-potter-i-love-you-Favim.com-345283.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT