Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 395
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Wasz ubiór
Drukuj temat · Wasz ubiór
~Dianne F
Dodany dnia 12-04-2010 14:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 107
Ostrzeżeń: 0
Postów: 27
Data rejestracji: 08.04.10
Medale:
Brak

heh ze mną to różnie bywa... ale raczej mam image rockowy ewentualnie pank lub metal... więc rurki, może być coś kolorowego, t-shirt i na to jakaś kamizelka zazwyczaj odcienie czerni i czerwieni. Do tego trampki(mogą być z obcasem) albo zwykłe adidasy tylko ze wysokie, zdarzają sie szpilki ale to raczej do sukienki albo glany choć raczej tylko w ziemie. Ostatnio stawiam nawet na kolory tęczy, choć i tak kocham czarny i czerwony i to się raczej nie zmieni Rozbawiony Lubie ubierać sie w to co mi się podoba,a nie jest modne, bo uważam, że jest to płytkie, a ja sama mam własną osobowość, którą podkreśla to w co sie ubieram.
__________________
wczoraj było cicho.
było tak cicho, że zdałam sobie sprawę z tego, że słyszę tykanie wskazówki zegara. tak cicho, że zwróciłam na to uwagę, tak cicho, ze usłyszałam coś, co na co dzień nie istnieje.gorzki zawód. jest taki obrzydliwy.jest gorzki... jak nic, do niczego nie mogę go porównać. znam go, znasz go Ty.siedzę tutaj, teraz, u siebie, z herbatą, w tej ciszy, z tykaniem zegara i z szumem komputera, i szumem wody, lejącej się z kranu w łazience, i czuję smak Twoich łez. wilgoć w powietrzu i gorący, nierówny oddech i ból w środku, koło serca, chociaż trudno dokładnie zlokalizować jego źródło. a, no tak. znasz źródło. tyle, ze jest dziesiątki kilometrów stąd. już wcale nie chce mi się spać.I nagle skończy się to wszystko w co wierzysz, co kochasz - zasypie śnieg.
Dziki uniesie cię wiatr, upuści cię nagle - uderzysz, ufałeś mu tak...

______________________________
''A tak w ogóle, co to jest 'błyskawiczna śmierć'? Jak długo trwa? Sekundę? Dziesięć? Straszny musiał być ból, który czuła w ciągu tych ostatnich kilku sekund, gdy pękło jej serce, padły płuca, zabrakło powietrza, krew nie dochodziła do mózgu, pozostała tylko czysta panika. Co to, do cholery, znaczy 'błyskawiczny'? Nic nie jest błyskawiczne. Ryż błyskawiczny gotuje się pięć minut, błyskawiczny pudding - godzinę. Wątpię, czy chwila oślepiającego bólu wydaje się błyskawiczna.''
b]_________________________________
[alt]Pozdrowienia <3[/alt]

Lena_Luna - a jakoś chyba dobrze ;** Pozdrawiam Rozbawiony
Pozdrawiam Godryka_Gryffindora ;**
Pozdrawiam Diamond ;*
Lady House - pozdo :*
Dla wszystkich pozdrownienia ;**
www.another-beginning.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Lajla F
Dodany dnia 12-04-2010 15:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2276
Ostrzeżeń: 2
Postów: 537
Data rejestracji: 16.03.10
Medale:
Brak

I mnie tu jeszcze nie było? xD
Więc powiadam Wam, że Lena najbardziej lubi rurki, ewentualnie proste nogawki. Spodnie raczej w ciemnych kolorach. Luźna, bardzo kolorowa koszulka, w której dobrze się czuję i jednolita bluza. Oczo****ne trampki, lub adidasy i tak samo rzucające się w oczy kolczyki. Konieczna bransoletka i rozpuszczone włosy. The end. Oczko
__________________
Śmierć moja zwabiła wiatr w niedomknięty słoik
Potem śmierć zasiała mak - wiatr się ukoił
Ten wiatr - on do kolan jej padł.
Wyślij prywatną wiadomość
~aniutek96 F
Dodany dnia 12-04-2010 18:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2703
Ostrzeżeń: 0
Postów: 339
Data rejestracji: 14.10.09
Medale:
Brak

Skoro jeszcze się nie wypowiadałam to zrobię to teraz.
Ja raczej jestem odmienna ze spodniami od większości dziewcząt z tego tematu, ponieważ ja nie noszę dżinsów, ale dresowe spodnie. Wszystko przez to, że jestem uczulona na coś co jest w nich i po prostu nie mogę w nich chodzić. Jak już zaczęłam o dole to buty. Adidasy albo trampki ewentualnie baleriny lub klapki. Butów na obcasach, kozaków i jakichkolwiek podobnych butów nie znoszę. Co do góry to po kolei. Włosy związane w kucyk albo w kok. Nie mogę mieć rozpuszczonych, bo dostaję białej gorączki kiedy włosy spadają mi na oczy, a ja muszę co chwila je odgarniać. Czasami zdarza się na dyskotekę, ale tylko z opaską i wtedy miałam jeszcze jakby afro i nie spadały mi na oczy. Bluzka zwykły T-shirt z jakimiś napisami itp. albo jakieś sweterki cienkie. Nie lubię też golfów, bo strasznie w szyję grzeją. Ostatnio polubiłam też koszule z obowiązkowym T-shirtem pod spodem. Bluzy z kapturem, szerokie. Kolczyki noszę, ale krótkie. Takich długich, dyndających mi pod uchem nie lubię. Czasami tylko, czyli na dyskotekę albo jakąś uroczystość, przyjęcie. Innej biżuterii nie lubię nosić, bo mi przeszkadza. Arafatkę jeszcze mogę nosić, ale nie taką kolorową zbytnio. Zapomniałabym. Spodnie muszą być szerokie, bo w wąskich jakoś źle się czuję. Co do kolorów to wolę raczej ciemne i może być jeszcze biały. Na pewno nie różowy, bo go nienawidzę. Ogółem mówiąc: lubię styl raczej sportowy.
Wiem, że strasznie wybrzydzam, ale trudno taka już jestem jeśli chodzi o ciuchy. No i to by było na tyle. Boże jak ja się rozpisałam co jak na mnie to dziwne, bo wolę krótko i na temat, a nie długo i na temat.
__________________
"Let's finish this the way we started it... TOGETHER!"


Stefan : Więc myślisz, że John jest ojcem Eleny?
Damon : Ding Ding Ding !
Wyślij prywatną wiadomość
~maggie F
Dodany dnia 21-04-2010 17:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 424
Ostrzeżeń: 3
Postów: 150
Data rejestracji: 23.02.10
Medale:
Brak

JA ubieram się zazwyczaj w rurki lub dresy, a do tego jakaś szeroka bluza.
Ubieram sie tak bo tak lubię nie mam ochoty zakładać jakiś miniówek czy coś z tych rzeczy bo po prostu nie lubie. Ludzie czasami mi mówią zę zachowuje sie jak chłopak i dziwnie się ubieram, ale każdy ma swój styl i o tym sie nie dyskutuje. Jestem jaka jestem wyglądam jak wygladam i mi się to podoba nie lubię kopiowac po ludziach stylów. Dziwi mnie też to jak np inne dziewczyny zobaczą cos u kogoś to zaraz chcą takie samo nie jestem kopiarą mam własny stylRozbawiony
No to koniec mojej nudnej wypowiedziRozbawiony
__________________
Pozdrawiam wszystkich na Hogs.Uśmiech
A w szczególności:
Fleur

alice in wonderland
Buczka Uśmiech
Ginny0004
Lady Hause
Deargdur
HermionaaaGrangerrr
mooll
Czarodziejski_ groszek
LENA LUNA

IRAYA

I całą resztę którzy mnie pozdrawiająRozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilly Luna Potter F
Dodany dnia 16-05-2010 23:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 772
Ostrzeżeń: 0
Postów: 252
Data rejestracji: 07.01.09
Medale:
Brak

Klasycznie dżinsy + bluzka z krótkim rękawem ( obowiązkowo z dużym dekoltem ;p) Jak jest zimo to jeszcze jakaś rozpinana bluza. Do tego jakieś fajne dodatki ( ciemne okulary, biżu, czapka, szalik, apaszka lub co tak się jeszcze nawinie ;p) Czasem jak mam dobry dzień to spódniczka i kolorowe rajstopki ;p
__________________
...:::Ja nie szukam żadnych kłopotów.
To kłopoty zwykle znajdują mnie:::...


Pozdrowienia!! W szczegolnosci dla drogi Gościu
¤Lilly Luna Potter¤
Wyślij prywatną wiadomość
~Padme F
Dodany dnia 26-05-2010 19:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 62
Ostrzeżeń: 0
Postów: 20
Data rejestracji: 24.05.10
Medale:
Brak

Najczęściej, a raczej zawsze wkładam jeansy i jakiś ciemny T-shirt. Adidasy i czarna kurtka lub sweter. Do tego z dodatków jakieś ciekawe kolczyki i kilka srebrnych obrączek. Moi rodzice i koleżanki twierdzą, że jestem mało kobieca w tych swoich spodniach i szerokich bluzkach i chyba jest to prawda.
__________________
Because you can!

~Padme Amidala~
Wyślij prywatną wiadomość
~xDNatixD F
Dodany dnia 26-05-2010 20:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 84
Ostrzeżeń: 0
Postów: 31
Data rejestracji: 07.05.10
Medale:
Brak

Uwielbiam ubierać się w luźne bluzki, jeansy i skate'y. Ogólnie uwielbiam skate'owski styl.! Rozbawiony
__________________
Pozdrowienia dla:

Dziewczyna Toma Feltona
czarodziejski_groszek
La_Luna
Czarodziejka Majka
Lena_Luna
Maladie
Madeleine Lestrange
Ariana Malfoy
piecka21
RazorBMW
asiulka12933
Lori_Lemonberry

Dzięki za wasze pozdrowienia ^^
www.zycie-kate-ethan.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Eisblume F
Dodany dnia 26-05-2010 20:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 04.05.10
Medale:
Brak

męskie T-Sirty, koniecznie czarne i z fajnymi nadrukami
rurki
trampki bądź glany
swetry

__________________
"Tak, Harry, jesteś prawdziwym panem śmierci, ponieważ prawdziwy jej pan nigdy przed nią nie ucieka. Godzi się z tym, że musi umrzeć, i wie, że są o wiele gorsze rzeczy od umierania."

"Harry Potter i Insygnia Śmierci'' <333
Wyślij prywatną wiadomość
~aneri F
Dodany dnia 27-05-2010 22:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 289
Ostrzeżeń: 0
Postów: 28
Data rejestracji: 02.02.10
Medale:
Brak

Do niedawna chodziłam ubrana w zwykłe dżinsy i jakiś podkoszulek z napisem/nadrukiem. Obecnie "przerzuciłam się" na rurki lub wytwory rurko podobne z materiału, obowiązkowo czarnego. Do tego koszula, jakaś większa bluzka z mottem. Nie lubię chodzić w kolorach - mam wtedy dziwne uczucie, że się odznaczam w tłumie. Preferuję ciemne kolory - czarny, szary. Od biedy brązowy czy granatowy. Co do dodatków - noszę bransoletkę z muliny, na której jest napisane moje imię (wiecie o co chodzi). Od czasu do czasu założę jakieś kolczyki. Korali, naszyjników, łańcuszków nie noszę.
Edytowane przez aneri dnia 27-05-2010 22:25
Wyślij prywatną wiadomość
~alice_in_wonderland F
Dodany dnia 23-06-2010 09:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1102
Ostrzeżeń: 1
Postów: 355
Data rejestracji: 13.12.09
Medale:
Brak

Ja ostatnio ubieram się głównie na czarno. Zrezygnowałam z wszelkiego rodzaju zielonych koszulek, zamieniałam czerwono-niebiesko-żółte rurki na zwykłe spodnie. Moją ostatnią zdobyczą była długa, czarna spódnica. Może rzeczywiście czasami plącze się pod nogami, ale po tygodniu noszenia człowiek się przyzwyczaja. Na szyi zawsze noszę wisiorek w kształcie kluczyka (ja i te moje chore przyzwyczajenia -.-). Ludzie często mylą styl ze stanem psychiki, więc po raz setny zaznaczę- miewam się aż za dobrze, nie jestem emo, nie doświadczyłam czegoś takiego, jak depresja. To tyle.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny_Ruda F
Dodany dnia 03-07-2010 01:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1034
Ostrzeżeń: 2
Postów: 171
Data rejestracji: 19.06.10
Medale:
Brak

mój ubiór można nazwać krótko : strój uliczny ;DD
luźny i wygodny.
jak dżinsy : to pumpy , lub jakieś tego typu ,;))
jak bluzki to luźne,oldschoolowe z jakimiś śmiesznymi napisamy , obrazkami ;pp
jaknie pogardzę wygodną koszulą w kratke,bluzy rzadziej. ogólnie to na sportowo xd większość czzasu spędzam na tańczeniu więc mam dużo par luźnych dresów: krój również pumpy ;D
oryginalność. bycie sobą. łącze to i myśle że jest ok. ;pp ;)
__________________
Moje serce to jest muzyk - improwizujący

Przestań mówić kłamstwa o mnie, bo zacznę mówić prawdę o Tobie..
Wyślij prywatną wiadomość
~wiktordogan F
Dodany dnia 23-07-2010 21:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 241
Ostrzeżeń: 3
Postów: 226
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Uwielbiam białe i czarne ubrania, ale zawszę noszę co innego. Nie widzę nic fajnego w ubieraniu się jak jakaś papuga.To jest bez sensu. Blah
Wyślij prywatną wiadomość
~kociara103 F
Dodany dnia 01-08-2010 23:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -27
Ostrzeżeń: 1
Postów: 29
Data rejestracji: 01.08.10
Medale:
Brak

Ja zwykle zakładam czrne rurki , trampki , kolorowy T-shirs , kolczyki ,bransoletki i czasami naszyjnk no i bluzę
Wyślij prywatną wiadomość
~Death Angel F
Dodany dnia 02-08-2010 00:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 667
Ostrzeżeń: 2
Postów: 235
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Hm....ubieram się jak Skinhead Girl, czyli glany (staram się zmieniać w nich sznurówki, jak i kolor ich, raz są czarne, raz czarno-białe, albo czerwone), jeansy, spódniczki przeważnie w kratkę, koszulki i standardowo szelki.
A jak jest chłodniej to wiadomo, harringtonkę lub jakąś bluzę. ;]



__________________
"Henryku, tylko przekaż proszę,
żeby kogut był dobrze oskubany,
nie znoszę tych piór w zębach"
Wyślij prywatną wiadomość
~Riddiculus F
Dodany dnia 05-08-2010 15:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 383
Ostrzeżeń: 0
Postów: 125
Data rejestracji: 05.08.10
Medale:
Brak

Ciemnoniebieskie rurki a do tego bluzka z krótkim rękawem, najczęściej w kolorze niebieskim/ fioletowym/ białym/ szarym/ czarnym/ granatowym. Innych kolorów nie preferuję.
__________________
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje,
Nie każdą siłę starość niszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje,
Z popiołów strzelą znów ogniska,
I mrok rozświetlą błyskawice,
Król tułacz wróci na stolicę
.


J.R.R.Tolkien



ผมจำได้จนกว่าฉันจะไปที่นี่

Pamiętam o Was:

Varita, Random, yoyo, pencka, Suze, Jaymes, Luniaczekk, Lady Doys, Dziewczyna Toma Feltona, HPiZF, novakai, blackowa, RazorBMW, Darksev, Narciss, rozwad, anex, Diamond, Eileen Prince, La_Luna, makroatonc, Ain Eingarp, cukrowamyszka.
Wyślij prywatną wiadomość
~novakai F
Dodany dnia 11-08-2010 16:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2242
Ostrzeżeń: 0
Postów: 628
Data rejestracji: 03.02.09
Medale:
Brak

Ja nie zwracam uwagi na to co jest modne.Wkładam to na co mam akurat ochotę.Jeśli chodzi o spodnie to rurki, a od czasu do czasu dżinsy rozszerzane u dołu. W lecie najczęściej noszę moje ukochane rybaczki w granatowo-czarną kratę. Dalej...buty. Obowiązkowo trampki. Chociaż w lecie jak jest wielki upał zakładam czarne japonki, a w zimie kozaki. Koszulki. Cóż, najlepiej czuję się w męskich koszulkach. Albo takich damskich za dużych. Ale najlepiej męskie albo(jak kto woli) chłopięce. Często zakładam również zwykłe damskie(szczególnie do szkoły). Jeśli chodzi o kolor to najlepiej czarny, biały, fioletowy, a ostatnio także czerwony. Na szyję zakładam arafatkę, nawet w lecie. I, niezależnie od pogody, na głowę czapka z daszkiem.
__________________
I have walked all alone
On these streets I call home
Streets of hope, streets of fear
Through the sidewalk cracks time disappears

I was lost, on my knees
On the eve of defeat
As I choked back the tears
There's a silent scream no one could hear

Bells Of Freedom...


Pozdrowienia dla ciebie, drogi Gościu

hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg

Edytowane przez novakai dnia 29-08-2010 16:04
Wyślij prywatną wiadomość
~Isilien F
Dodany dnia 11-08-2010 17:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2248
Ostrzeżeń: 0
Postów: 244
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

uuuh. moja dewiza: z dala od mody. Noszę jeansy - dzwony, kiedy najmodniejsze są rurki, bo rurek nienawidzę. Noszę zwiewne czarne bluzki, kiedy najmodniejszy jest oczo****ny róż i giga dekolt. W lecie, kiedy wszyscy się noszą na jasno, przywdziewam to, co tygryski lubią najbardziej - długa do ziemi kiecka, czarna bluzka lub gorset. Buty? jakiekolwiek byle wygodne i pasowały do spódnicy.

Nie umiem już żyć kolorami, tylko w czerni czuję się komfortowo. Owszem, raz do roku założę coś zielonego bądź niebieskiego, z braku laku, bo wszystko inne w praniu. W szkole, nawet na dzień "kolorowy" - bez mundurka, jedynym akcentem innym od czerni są granatowe jeansy. Moda mnie absolutnie nie kręci.

Co do dodatków - uwielbiam futurystyczne kolczyki, wisiory, kolie, nigdy się nie rozstaję z moją metalową bransoletą, szeroką na jakieś 4 cm.

Pewnie stwierdzita, żem niespełna rozumu, pełnia lata, a chodzę na czarno i w gorsecie... Ale wystarczy, że idę po zacienionej stronie ulicy i mam wrażenie, że pomimo nienawiści do gorąca, radzę sobie lepiej niż większość z tych poubieranych w za duże T-shirty i krótkie spodenki Oczko
__________________
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje.
Nie każdą siłę starość zniszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje.
Z popiołów strzelą znów ogniska
I mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król - tułacz wróci na stolicę.



Uwaga. Drut kolczasty
http://www.normalsucks.fora.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Dilicja6 F
Dodany dnia 11-08-2010 17:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 122
Ostrzeżeń: 0
Postów: 67
Data rejestracji: 30.07.10
Medale:
Brak

Ubieram się w ciemne rurki i jakiś kolorowy t-shirt z fajnym nadrukiem i do tego trampki lub jakieś adidasy.Raczej na kolorowo chyba, że mi się coś ubzdura to na ciemno.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ivana F
Dodany dnia 30-08-2011 11:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 800
Ostrzeżeń: 1
Postów: 624
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Nic specjalnego: kolorowa koszulka, szara lub białą 'z czymś' z przodu. Dżinsy rurki. Najczęściej jaskrawo-niebieskie. Trampki: w panterkę, czarne, różowe. Albo buty DC. OczkoOczywiście bluza z kapturem (w paski) albo sweterek. na ręce bransoletki z muliny.(są nierozłoczne xD ) Uśmiech + kolczyki i chusta w kwiatki. Oczko
__________________
bi.gazeta.pl/im/7/9993/z9993667X,Zespol-Enej-miedzy-koncertami-najbardziej-lubi-spedzac.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~zaeli F
Dodany dnia 30-08-2011 12:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 0
Postów: 348
Data rejestracji: 06.06.11
Medale:
Brak

hmmm, rurki: jeansowe (chyba ze 4 pary), czarne, szare, beżowe lub pomarańczowe Uśmiech
Do tego jakaś bluzka - raczej preferuję jednokolorowe, ewentualnie we wzorki, za nadrukami nie przepadam... Jak mają duży dekolt to super Język
Na nogi baleriny, trampki albo adidasy.
No i koniecznie biżuteria - kolczyki, bransoletki, czasem pierścionek albo wisiorek - bez tego ani rusz!
na ramię najczęściej torba, nie przepadam za swoim plecakiem - czarna, beżowa, brązowa, czarna we wzorki Uśmiech
I to chyba tyle...
__________________
Nothing lasts forever though we want it to ...
<3

"Do not pity the dead, Harry. Pity the living, and, above all those who live without love."
<3
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT