Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 174
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Wasz ubiór
Drukuj temat · Wasz ubiór
~Potteromaniak0987 F
Dodany dnia 11-12-2011 17:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2335
Ostrzeżeń: 1
Postów: 307
Data rejestracji: 08.11.09
Medale:
Brak

Chyba kiedyś tam wypowiadałam się już na ten temat, ale napiszę jeszcze raz, bo z czasem styl człowieka się zmienia.

Ja jestem wierna od długiego czasu wszelkim krótkim spódniczkom, fajnym rajstopom i butom na wysokim obcasie. Bez względu na to czy zima czy lato, ja tam nigdy nie marznę jakoś szczególnie, no chyba, że spadnie metrowy śnieg, to wówczas się zastanowię. Czasem zakładam leginsy, ale też jakoś szczególnie nie przepadam. Bardzo lubię wszelkie kolory szarości, przybrudzonego różu, czerwieni, brązu.
Lubię nosić długie koszulki i bolerka. Nienawidzę zakładać golfów, dlatego in większy dekold tym lepiej.
Ostatnio spodobały mi się zakolanówki - powiem szczerze, że do mini wyglądają rewelacyjnie.
Poza tym preferuję także odzież wygodną typu dres. Nie wychodzę tak na ulicę (chyba, że mam wyskoczyć do sklepu) ale w domu czuję się wygodnie i komfortowo. Najlepiej jak bluza ma kaptur. To, że podobają mi się szpilki nie znaczy, że chodzę w nich codzienne. Lubię wygodne obuwie typu adidasy.

Co jeszcze. Dodatków typu paski, sznureczki inne nie używam w ogóle, rzadkością jest kiedy idę np na imprezę. Im prościej tym lepiej. Kocham nosić biżuterię - przede wszystkim srebrną (wszystko: pierścionki, naszyjniki, kolczyki, bransoletki). Ogólnie mój styl jest przeciętny. Ani nadzwyczajny, ani też bezbarwny.
Edytowane przez Potteromaniak0987 dnia 11-12-2011 17:49
Wyślij prywatną wiadomość
~cipciak F
Dodany dnia 11-12-2011 18:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 297
Ostrzeżeń: 0
Postów: 127
Data rejestracji: 05.04.11
Medale:
Brak

najczęściej wyglądam tak:
glany, czarne rurki, prosty czarny/biały top, czerwona koszula w kratę lub luźny sweter w którym wyglądam jak żul XD
ogólnie, nie dbam jakoś specjalnie o swój wygląd, nie lubię się stroić. mam taki niedbały styl, ale lubię swoje ciuchy i nie przejmuję się tym że nawet mama nazywa mnie menelem. ;d
__________________
Dzień jest tylko kolekcją godzin.- Serj Tankian.

Pozdro dla wszystkich Potteroholików < 3

trzymaj się, drogi Gościu ! ; )
deer-dance.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
!Asik F
Dodany dnia 11-12-2011 19:51
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,186
Data rejestracji: 19.07.11
Medale:
Medal

Generalnie nie ubieram się w nic wyszukanego. Lubię klasykę, prostotę, minimalizm, a jak mam ochotę poszaleć to etno. W mojej szafie pełno jest ciuchów w tonacji: beż/brąz/czarny/szary, które można dowolnie zestawiać ze sobą. Jeśli chodzi o kolor to jest on obecny tylko wzorzystych tunikach ale bazuje na odcieniach brązu i rudego, rzadko czerwieni lub musztardy.
Lubię bez-ozdóbkowe i dopasowane jeansy rurki, ciekawe faktury i kroje górnej części garderoby. Dekoltem nie mam się za bardzo jak chwalić więc wydekoltowane ciuchy nie są dla mnie. Lubię bardzo żakiety wszelkiej długości. Do tunik koniecznie czarne nieprzezierne rajstopki lub legginsy. I musowo(!) buty na obcasie wszelkiej maści i rodzaju. Tu się kieruje zasadą "im wyższe tym lepsze". Ogólnie z butami mam problem, bo rozmiaru 42/43 nie dostaje się na sklepowych półkach "ot tak", ale jak się wie gdzie szukać to można znaleźć ciekawe egzemplarze;] Bez obcasów moje stópki wyglądają jak płetwy;D Spódnice rzadko noszę (posiadam tylko jedną ołówkową), natomiast uwielbiam sukienki lub dłuższe tuniki (takie do połowy uda) - u mnie jest to już klasyfikowane jako długość mini. Problem mam z chłopakiem, który uważa, że "długość do połowy uda" to stanowczo zbyt wyzywająco. On najchętniej widziałby mnie w grzecznych spódnicach za kolanko, w których czuje się zdecydowanie babciowato lub w glanach i bojówkach (czuje się antykobieco, chociaż połowę LO tak przechodziłam). Butów na obcasie też nie lubi wysokich, bo jestem wtedy wyższa od niego (między nami jest 8cm różnicy). Szczerze - nie przejmuje się tym zbytnio i dalej chodzę ubrana po swojemu. Nie chodzimy tylko razem na zakupy - zawsze kończy się to kłótnią;]
Co do biżuterii. Mam jej całkiem sporo ale ograniczam się do tych wykonanych z naturalnych materiałów: rzemyk, drewno, kamień (naturalny, nie tam żadne świecące nie-wiadomo-co) lub ewentualnie kolorowe koraliki. Nie noszę srebra ani złota - nie dlatego, że nie lubię ale mam wrażenie, że do mnie nie pasuje. W biżuterii wyznaje zasadę że jeśli mam prostą, jednokolorową tunikę to mogę poszaleć z biżuterią, a jeśli ubranie jest wzorzyste to wolę ograniczyć ją do minimum. Kolczyków nie noszę, chyba nawet mi już dziurki zarosły - dawno nic nie zakładałam. Uwielbiam długie wisiorki i bransoletki. Nosze tez wszelkiej maści apaszki, szale i szaliki. Kolory zbliżone do reszty;]

Jeśli mówimy o wygodnym stroju w góry lub na motor to już inna kategoria;]
__________________
"In heaven everything is fine" - Eraserhead, 1977

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać to tutaj: http://hogsmeade....ost_172074

Jeśli chcesz podyskutować o fotografii to zapraszam do mojej grupy społecznej: FOTOGRAFIA: http://hogsmeade....roup_id=93

Edytowane przez Asik dnia 12-12-2011 16:07
http://joannacora.fotolog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
Dodany dnia 11-12-2011 20:12
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

U mnie się to dość często zmienia, bo nigdy nie wiem dokładnie w co się ubrać. Na ogół ubieram się na beżowo/szaro bo te kolory najlepiej mi pasują. Z butami mam problem, bo ogranicza mnie w tej kwestii... rodzina. Uwielbiam buty na obcasie, takie porządne, ale podobno "zabije się w nich na poboczu, bo krzywo jest" Śmiech Cóż, muszę szukać więc takich poniżej 8 cm wysokości obcasa. Aktualnie, na tą zimną pogodę noszę kozaki. Poza tym, krótkie jeasowe spodenki, bądź spódniczka, do tego fajne rajstopy - najlepiej lekko koronkowe. Luźna koszulka, i duży sweter. Czasem jakiś szal.
Biżuteria - uwielbiam, nie wiem co bym bez niej zrobiła. Najczęściej lubię nosić jakieś fajne, ciekawe wisiorki - np. zegarki, które jak zauważyłam, stają się chyba coraz bardziej popularne. Poza tym pierścionki, srebrne bądź złote, kolczyki kolorowe, wiszące.
No i to chyba na tyle. Ponoć, jak wyjdę z Zenitem zdjęcia robić, wyglądam z lekka hipstersko Śmiech
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.

Edytowane przez sabina dnia 02-04-2012 20:50
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~levictoria F
Dodany dnia 17-12-2011 15:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 158
Ostrzeżeń: 1
Postów: 74
Data rejestracji: 16.12.11
Medale:
Brak

Ja nie mam określonego stylu, kocham modę, choć moim "niewolnikiem" w którym można mnie najczęściej zobaczyć jest glam. Uwielbiam skóry, trapery, glany i tego typu różności, o zapomniałabym hah..i mega wysokie szpilki bądź koturny( w tym również botki). Nie chodzę codziennie w tym samym, zmieniam każdy ciuch codziennie, jak skarpetki. Lubię wyglądać dobrze, i dobrze się w tym czuć. Przykładowy zestaw do szkoły:
* biały top- najzwyklejszy, do tego bluzka( ja to nazywam "do pępka" xD) z fajnym nadrukiem, spodnie z opuszczonym krokiem - rzecz jasna jeansy, i do tego trapery( przeze mnie nazywane " robotkami" hihi); mam w planie, kiedy oczywiscie będę pełnoletnia wyrobić sobie na ręce albo mroczny znak, albo coś z HP. Rozbawiony to już będzie totalne uwiecznienie hah!
__________________
"It takes a great deal of bravery to stand up to our enemies, but just as much to stand up to our friends.."

Pozdrawiam, pozdrawiających mnie!
Wyślij prywatną wiadomość
~darth ithilnar F
Dodany dnia 17-12-2011 16:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 251
Ostrzeżeń: 0
Postów: 57
Data rejestracji: 02.11.11
Medale:
Brak

Gdy studiowałam na Wydziale Historycznym w Poznaniu, na którym w jednym budynku mieści się archeologia, etnologia i historia, to od razu po ubiorze było widać co kto studiuje. no i po moim również Uśmiech
Najczęściej ubieram się na czarno z czerwonymi dodatkami (w cieplejszych miesiącach pozwalam sobie na "szaleństwo" w postaci czegoś zielonego, czerwonego, brązowego lub pomarańczowego), do tego obowiązkowa srebrna biżuteria z motywami celtyckimi. W zimie króluje u mnie czerń i czerwień (to moje ulubione zestawienie kolorów) i obowiązkowo czarne buty oficerki (rok temu udało mi się kupić mój oficerkowy niemal ideał). Na ulicy trudno mnie przegapić, bo noszę czarny płaszcz do kolan w kroju munduru i kapelusz
Jak widać, nie lubię ubierać się tak jak inni. Mam swój niepowtarzalny i specyficzny image i jest mi z nim dobrze Uśmiech A jak się komuś nie podoba - cóż, żyjemy w wolnym kraju, prawda?
__________________
A reader lives a thousand lives before he dies. The man who never reads lives only one (George R.R. Martin)
Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
Dodany dnia 01-02-2012 20:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Rurki (czarne), rozciągnięte podkoszulki (brata, siostry), czasem jakaś biżuteria albo koszulki z zespołami, trampki, pieszczocha, ogólnie na czarno ;d
__________________
Al PACZino, capuccino ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~tarantula head F
Dodany dnia 31-03-2012 19:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1273
Ostrzeżeń: 0
Postów: 350
Data rejestracji: 14.12.11
Medale:
Brak

Najczęściej ubieram się na luzie. Lubię workowate ubrania, a najbardziej wielkie koszulki z zabawnymi nadrukami. Zazwyczaj ubieram do nich dżinsy i trampki/adidasy, zależy od zachcianki. Nie ubieram się raczej dziewczęco, ale jeśli tak, to tylko gdy muszę. Lubię też zakładać mnóstwo bransoletek na ręce. ^-^
__________________
38.media.tumblr.com/tumblr_mbl68vCVQE1r23joco4_250.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Wikka1001 F
Dodany dnia 31-03-2012 20:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 312
Ostrzeżeń: 0
Postów: 106
Data rejestracji: 14.03.12
Medale:
Brak

Ja zazwyczaj na czarno z kolorowymi akcentami. Często nosze eleganckie sukieneczki i bluzeczki rzeby zrobić mamie i babci przyjemnośc ale przeważnie ubieram się na sportowo - rurki, dres i bluzaJęzyk
__________________
"We śnie człowiek znajduje się we własnym świecie. Czasem pływa w głębokim oceanie, a czasem robi pierwszy krok w chmurach"

"I believe that my heaven will by me entering Hogwarts and being welcomed by the golden trio in front of all the characters and as I walk up to them they will say to my "Welcome home" and I will know that is where I belong"[u]

Pozdrowienia dla Lily Evans Potter! i HPB, HermionaTonks !,Henna, SevLily36!, Luniaczekk, syrius_black!, harry longbottom, Grzesiek, kamkaHermioneDraco , Hermiona-Granger99, Sophia, Stivi, , Lenka Granger, Sumire, Youriii, piecka21, blackowa, dariasc, , Emily Riddle, Karola__94, , Lilly Luna Potter, Seva, Godryk_Gryfindor, , 0Fishu0, Raffinio. Rosy87,RazorBMW ,Zabcia99, kizzucha, BlackRose167, ,Grzesiek, Luna Pomylona, Natalia Tena, ginny weasley 55, ~Nat_Hermiona, P-Young, Kasia_Potterka, Ragazza, Parvatiss, Enchantte, Karma Chameleon 20, ~MaFaRa10, LadyRock, Random


Moje małe ffJęzyk
http://hogsmeade....ost_186828
Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily36 F
Dodany dnia 31-03-2012 21:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1807
Ostrzeżeń: 1
Postów: 725
Data rejestracji: 19.10.11
Medale:
Brak

Lubię ubierać się oryginalnie i ekscentrycznie. Uwielbiam dodatki, np. kolorowe szaliki, zabawne wisiorki i torebki w etniczne wzory. Moją ikoną stylu jest Helena Bonham Carter - najlepsza aktorka i świetnie ubrana gwiazda - , która wyznaje zasadę "noszę to, co lubię i mam gdzieś, co na to mówią inni". Jestem dokładnie taka sama Rozbawiony
__________________
www.styleite.com/wp-content/uploads/2014/11/Patti-Smith-gif.gif
www.facebook.com/HelenaBonhamCarterDlaFano Wyślij prywatną wiadomość
~xowiki F
Dodany dnia 11-04-2012 22:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 588
Ostrzeżeń: 0
Postów: 115
Data rejestracji: 13.11.11
Medale:
Brak

Ostatnio stałam się wielką fanką tęczowych strojów i biżuterii. Tyle kolorów pojawiło się tej wiosny w sklepach, że przyprawiają o zawrót głowy, a że nie jestem zwolenniczką podążania za modą, znalazłam swój własny sposób na kolorowe szaleństwo. Jeśli mi się uda to w najbliższym czasie postaram się wrzucić jakieś zdjęcia moich tęczowych kreacji xD
__________________
~ ~ * ~ ~

- Lily... Przez tyle lat
- Zawsze



Kto ci podbił oko, Granger? Chcę mu posłać kwiaty


A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?


Może jest, a może go nie ma,ale pozostaje faktem, że potrafi się poruszać szybciej niż Severus Snape, gdy mu się zagrozi szamponem



Pozdrowienia dla mojego kochanka i żony. Oni wiedzą, o kogo chodzi xD

Buziaki misie <3
http://story-dhl.blogspot.com Wyślij prywatną wiadomość
~Zosia F
Dodany dnia 23-04-2012 21:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1289
Ostrzeżeń: 0
Postów: 192
Data rejestracji: 01.09.11
Medale:
Brak

Ja wkładam dżinsy, albo kolorowe spodnie, koniecznie rurki, innych nie toleruję. Co do góry, różnie to bywa. Czasem klasycznie, bluza przez głowę, pod spodem jakaś bluza, czasem bluza na zamek, pod spodem fajna bluzeczka. Czasem, jak nie jest za zimno to mnie napadnie na bluzeczkę i sweterek, albo czarny, ale wtedy do kolorowych spodni, żeby nie było za smutno, albo jakiś kolorowy. Bywa też, że włożę koszulę, albo kiedy pogoda naprawdę dopisuje, to tylko fajną bluzkę z długim rękawem. No, chyba że w lato, to wtedy zawsze spodenki czy spódniczka i do tego krótki rękawek. Styl raczej przeciętny, nie ma w nim nic specjalnego. A jeśli chodzi o buty, to na zimę tylko od święta kozaki, czasem się włoży trapery (jak mama każe), a najczęściej adidaski zimowe. Tak na wiosnę to albo trampki, albo też adidasy, najczęściej czarne, ale z jakimś kolorowym akcentem, żeby nie było za smutno. Na lato to albo trampki, albo sandały, ewentualnie adidasy. Ogólnie mówiąc, nie lubię ciemnych ubrań i jak już je ubieram ,to łączę z kolorowymi, nie lubię też zakładać kilku ciuchów w jednym kolorze, np. jak dżinsy granatowe, to już bluza i bluzka nie. Tak, żeby nie było ani nudno, ani smutno Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~MaFaRa10 F
Dodany dnia 22-05-2012 12:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1030
Ostrzeżeń: 0
Postów: 264
Data rejestracji: 29.04.12
Medale:
Brak

- Dół
Zwykle leginnsy lub dżinsy, czasem w lato szorty. Czasem spódnica Zszokowany , ale tylko kiedy muszę, albo jak jest zielona. Buty: trampki, adidasy, sandało - trampki lub trapery. Balerin nienawidzę, bo ciągle mi spadają.
- Góra
Koszulka jednokolorowa lub z nadrukiem, luźna lub trochę mniej, byle nie obcisła. Tuniki i dłuższe koszulki. Bluzy i kurtki: czasem długie, częściej krótsze od koszulek. Ewentualnie sweterek.

Ogólnie lubię i ciemne i jasne kolory. Czasem wisiorek lub bransoletka.
__________________
"Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich".
dziewczynkawglanach.pinger,pl Wyślij prywatną wiadomość
~Panicz Misaki F
Dodany dnia 22-05-2012 12:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 265
Ostrzeżeń: 0
Postów: 84
Data rejestracji: 11.05.12
Medale:
Brak

Zazwyczaj słodkie "emo" czasem jak koreańczyk ^^ To zależy, zazwyczaj krótkie spodenki i rajstopy (czarne, fioletowe lub różowe), dżinsy lub spódnica. Góra, koszulka z nadrukiem, czasem bratu zwinę jakąś, koszule męskie,kamizelka na to. Noszę dużo ozdób na ręce. Obroża na szyi i jakies krzyże. Przypinki, pierścionki, kieszonkowy zegarek ^^
__________________
fc01.deviantart.com/fs7/i/2005/212/a/5/Harry_Potter___Up_To_No_Good_by_kanae.jpg

Witam wszystkich i pozdrawiam !

OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WŁASNEJ WSZECH WIEDZY KRUKONÓW
RATUJ NAS SLYTHERINIE !!!



-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze.
Wyślij prywatną wiadomość
~Soren F
Dodany dnia 29-06-2012 22:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 77
Data rejestracji: 28.06.12
Medale:
Brak

jak spodnie to tylko rurki (jedynym wyjątkiem sa moje drugie ukochane spodnie, które mają nawalone klamer gdzie się tylko da)
góra to juz zalezy gdzie ide i z kim, gdy mi się śpieszy albo jest mi całkiem obojętne jak wyglądam ubieram bluzke o kilka rozmiarów za dużą, ale przeważnie to noszę ubrania w takim gotyckim/emo/visual kei stylu.
Do tego obowiązkowo czaszki lub jakieś inne duperele.
a buty to glany lub trampki.
Edytowane przez Soren dnia 29-06-2012 22:41
Wyślij prywatną wiadomość
~Quirell_Priest F
Dodany dnia 13-07-2012 03:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 106
Ostrzeżeń: 0
Postów: 35
Data rejestracji: 13.07.12
Medale:
Brak

Raczej kobiecy temat, ale... a co tam też popiszę Rozbawiony
ja uwielbiam styl nie-nowoczesny Rozbawiony połączenie metalowca z wojownikiem północy Rozbawiony Wiadomo glany, bojówy + sweter skandynawski, a wtedy idę do lasu z mieczem i walczę z dubstepowcami-ślizgonami, wyma****ąc długimi włosami i prosząc o pomoc Thora lub Godryka Gryfindora Rozbawiony
__________________
"Do mnie Potter! No już!"
Wyślij prywatną wiadomość
~Aneczka F
Dodany dnia 13-07-2012 09:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 70
Ostrzeżeń: 0
Postów: 14
Data rejestracji: 12.07.12
Medale:
Brak

Rurki ( różne kolorki ), T-shirty z nadrukami, kolorowe, czasami bluzy z kapturem z jakimiś fajnym nadrukami, do tego tramki lub tenisówki. Lubie też kolorowe sukienki albo spódniczki - ale są niepraktyczne, ponieważ łatwo je podrzeć i nie za dobrze się biegaOczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Severus Tobias Snape F
Dodany dnia 13-07-2012 10:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1013
Ostrzeżeń: 2
Postów: 406
Data rejestracji: 18.03.12
Medale:
Brak

Biorąc pod uwagę mój dawny styl (który pozostawił po sobie nieco śladów) czyli emo, większość moich ubrań jest czarna. Niestety mam liczną rodzinę (cioteczni, stryjeczni itd., bo jestem jedynakiem) i z tegoż powodu jestem zmuszony do noszenia także tych kolorowych. Zwykle noszę jeansy ale zdażają się też innego rodzaju spodnie i jakieś koszulki i koszule. Jak byłem na LSM - ie (Letnia Szkoła Magii) i na bal magicznych postaci założyłem przydługą czarną koszulę, czarne spodnie, a na to szatę (również czarną), to wszystkie domy stwierdziły, że wyglądam identycznie jak młody Snape (i tak też do mnie mówili, czyli poprostu Snape, nawet profesorowie się tak do mnie zwracali).Dodam, Że jak zrobie sobie przedziałek po środku to brakuje mi tylko czarnych włosów (są prawie czarne, bo bardzo ciemno brązowe)i czarnych oczu (zielone, choć większość i tak twierdzi, że są brązowe) i bym był identyczny.
__________________
OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WŁASNEJ WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

(...) Nie oczekuję od was, że naprawdę docenicie piękno kipiącego kotła i unoszącej się z niego roziskrzonej pary, delikatną moc płynów, które pełzną poprzez żyły człowieka, aby oczarować umysł i usidlić zmysły... Mogę was nauczyć, jak uwięzić w butelce sławę, uwarzyć chwałę, a nawet powstrzymać śmierć,(...). - Severus Tobias Snape

Umysł nie jest książką, którą można otworzyć i przeczytać w wolnym czasie.- Severus Tobias Snape
Wyślij prywatną wiadomość
~marihermiona F
Dodany dnia 13-07-2012 10:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1058
Ostrzeżeń: 1
Postów: 541
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

Na chłopczycę(ale czasem lubie ubrać się dziewczęco)
__________________
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
~LumosNox F
Dodany dnia 13-07-2012 21:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 9
Ostrzeżeń: 0
Postów: 5
Data rejestracji: 13.07.12
Medale:
Brak

KOLOR. To słowo odzwierciedla całą mnie. Za przeproszeniem dużo oczo****nych wzorów i kolorów. Np. neonowo-pomarańczowa bokserka, turkusowa bluza (za duża), leginsy w kwiaty, albo z wzorem amerykańskiej flagi, do tego jakieś krótkie spodenki, granatowe vansy, niebiesko-pomarańczowy szalik i to tyle. Lubię być zauważalna, choć mój tata uważa że mogę iśc na roboty drogowe. Cool
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT