Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 335
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Plotki
!Pchelka F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 19-11-2008 22:58
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Członek GD
Punktów: 528
Ostrzeżeń: 0
Postów: 144
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Często jestem obgadywana jeżeli o to chodzi Jęzor Tak wyszło, że mam wrogów, którzy lubią sobie powymyślać chociaż nigdy ze mną nie gadali Rozbawiony A czy sama plotkuję? Tak, zdarza się ;d Ale tylko w gronie najlepszych koleżanek i nic nie przekazujemy dalej tak sobie dyskutujemy zwyczajnie xD
__________________
[mp3]http://zrzuta.eu/download.php?h=OGVaUDJjckR5Vg==[/mp3]

A wooooking on sonszaaajn!
Wyślij prywatną wiadomość
~Aquofila F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 28-11-2008 22:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 955
Ostrzeżeń: 0
Postów: 67
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Plotki - zakala naszego narodu i wszystkich innych. Nie obrażając starszych - to oni / one wysyłają najwięcej plotek. Takie ploto-maszyny. Nie mają co robić na emeryturce ciepły domek bawią dzieci i klepią bez sensu różaniec nie zastanawiając się nad sensem ich słów - nudzi im się to. Jadąc autobusem - mam 3 kilosy do domciu Płacze - ciągle slyszę "starsze" panie "a ona z tym a ten z tą a ten zrobil to". Gdy slysze to gderanie mam ochotę wykrzyczeć co myślę albo pomordować i farszem wypchać. Nie cierpię takich zachowań.

Plotki wokół mnie? Na każdym kroku, ale nie przekazuję dalej i nie niweluję ich. Lecą, to lecą nie to nie. Plotkami na mój temat się nie przejmuję. Raczej zlewam, a jeżeli komuś się cuś nie podoba - to proszę bardzo xD
__________________
It wasn't hurt me!
nightmare.wjo.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Kiniulaaa F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 28-11-2008 22:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 45
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 28.11.08
Medale:
Brak

Ja również często jestem obgadywana, ale sama sobie na to zasłużyłam Oczko Nie przeszkadza mi to wcale, bo mam swoje najlepsze przyjaciółki więc mam gdzieć tych co mnie obgadują xD A my same czasami sobie poplotkujemy ale TYLKO między sobą Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Chryzanteny-Zlociste F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 28-11-2008 22:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 327
Ostrzeżeń: 0
Postów: 133
Data rejestracji: 05.09.08
Medale:
Brak

Zdaje się że każdy ma w jakiś sposób kontakt z plotkami. Czasem nawet ofiarą. eh.. często jestem ofiarą, bo np. nie ubieram się jak inni, inne poczucie humoru i nieobliczalna jak to określili.. Nigdy nie wiedzą jak się zachowam. więc gadają różne głupoty. Jejuuuu.. Nikt nie jest idealny i nie ma takich samych osób, nawet bliźniaczki są inne.. ploty są po to aby zaspokojić swoją potrzebę wyładowania wyobraźni, jako że potka to jedyny sposób. ;/

Tak uważam.
__________________
Methinks I see.. where? In my mind eye.
Wyślij prywatną wiadomość
!Fantazja F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 03-12-2008 19:42
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Postów: 806
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Oczywiście, że miałam styczność z plotkami, choć sama ich raczej nie rozsyłam. Nie mam do tego głowy, nie uważam, żeby to był dobry sposób na zemstę i nie czerpię przyjemności z obgadywania kogoś, nawet wroga. A zresztą, nigdy nie byłam duszą towarzystwa, więc i tak nie byłabym dobrym materiałem na plotkarę. Za to słuchać jakichś nowinek - owszem zdarza mi się. Rzadko jednak sama się o nie proszę. Zazwyczaj to inni podchodzą i zaczynają coś w stylu: 'ej, a słyszałaś ty, że...' i przez najbliższe parę chwil słucham kto z kim, gdzie, jak i dlaczego, albo po prostu w większym towarzystwie znajomi zaczynają się prześcigać, co kto wie i kto wie więcej, a ja siedzę i słucham. Nie zdarza mi się jednak przesyłać tego dalej. Po prostu wiem, jak niektóre wątpliwej jakości informacje mogą człowiekowi zaszkodzić. Jako osoba raczej nielubiana przez tych, co mnie nie znają, byłam kiedyś ich ofiarą. Przez tydzień nie pokazywałam się na wsi, bo znakomita większość znajomych uważała mnie za kabla. Też coś. Co jak co, ale kablem to ja nie byłam, nie jestem i nie będę. W końcu okazało się, że to ktoś inny się wygadał, ale niesmak do plotek pozostał. Nie żebym była absolutnie przeciw. Poplotkować czasem można, a nawet trzeba, ale z rozsądkiem i umiarem, bo, gdy się przesadzi, naprawdę można komuś schrzanić opinię czy nawet życie. >.>
http://www.taern.pl/user/LadyVolakis/ Wyślij prywatną wiadomość
~Mandarynka F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2008 20:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Barman w Dziurawym Kotle
Punktów: 1332
Ostrzeżeń: 3
Postów: 519
Data rejestracji: 25.12.08
Medale:
Brak

Ja miałam nieprzyjemną przygodę z plotkami. Dziewczyny w drugiej klasie podstawówki (po Komunii!) zaczęły mnie obgadywać. Na forum klasy. Prosto w twarz. MI w twarz. Znosiłam to przez koniec roku szkolnego. W trzeciej do półrocza, kiedy moja siostra cioteczna poroniła. Wtedy miałam bardzo słabe nerwy i szybko wybuchałam. No i raz wybuchłam. Powiedziałam mamie, mama zadzwoniła do mam koleżanek i trochę przeczekało. No i w czwartej klasie zaczęło się od nowa. Przyjaciółka mnie wtedy zostawiła i czułam się strasznie. W piątej klasie wszystko zaczęło się regulować. Na technice w szóstej klasie trochę krzywo narysowałam rysunek, i zaczęło się na lekcji. Zacisnęłam zęby i przeczekałam do końca lekcji. Na przerwie wyrzuciłam jednej, że mój ojciec nie siedział w więzieniu i że mój ojciec nie jest alkoholikiem (ich ojcowie mają takie problemy), na następny dzień przeprosiłyśmy się i wszystko było dobrze.
Ale nie użyłam jej broni i jestem z siebie dumna.
__________________
'Złota gwiazdka spłynęła bokiem po jego skroni i policzku, po czym wsiąkła w poduszkę'
- Córka Robrojka - M. Musierowicz
~ ~ ~

'Miłość jest ślepa. Im mocniej się kogoś kocha, tym bardziej irracjonalnie się postępuje'
- Księżyc w nowiu - S. Meyer
~ ~ ~

'Życie jest różne, dobre i złe, naturalnie. Ale jak ktoś je widzi na czarno, to od razu stwierdza, że je zna, a jak na biało czy tam na różowo, to - że nie ma się o życiu pojęcia'
- Niespokojne godziny - I. Jurgielewiczowa
~ ~ ~

'Jeśli będziesz szanował tylko prawdę, nie będziesz miał wiele do szanowania. Dwa plus dwa równa się cztery, to będzie jedyny obiekt twojego szacunku. Poza tym będziesz stykał się z rzeczami niepewnymi: uczucia, normy, wartości, wybory - to wszystko konstrukcje delikatne i płynne. Nie ma w nich nic z matematyki. Szacunkiem darzy się nie to, co jest zatwierdzone, lecz to, co jest proponowane'
- Dziecko Noego - E. E. Schmitt
~ ~ ~

'To zabawne, do czego człowiek robi się zdolny, kiedy w grę wchodzi coś, czego nie można mieć'
- Przed świtem - S. Meyer
~ ~ ~

'Bo [wszystko] jest proste. Trzeba w to wierzyć. Wiedzieć czego się chce i do tego dążyć'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Miłość jest okrutna i bezwzględna. Trzeba stale mieć się przed nią na baczności. Strzec siebie przed jej otchłanią. I kochać świat. To wystarczy. By poczuć się szczęśliwym'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Najgorszy z życiowych błędów polega na tym, że jesteśmy tacy, jakimi chcą nas widzieć inni ludzie'
- Ja tego nie przeżyję! - R. Rushton
~ ~ ~

'Czasami musimy ludzi ranić, by się nie rozpaść. Ale musimy robić to z miłością, i tyle'
- Egzamin dojrzałości - L. Lowry
~ ~ ~

'Sława i wsparcie fanów oznacza, iż należy pomóc innym w realizacji ich marzeń. A to, że czyjeś marzenia niekoniecznie wiążą się z telewizyjnymi kamerami i mnóstwem pieniędzy , wcale nie oznacza, że są one mniej ważne'
- Moja siostra jest gwiazdą pop - K. Greene
Wyślij prywatną wiadomość
~Rewolucja F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 18:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dyrektor Hogwartu
Punktów: 4576
Ostrzeżeń: 2
Postów: 772
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Łaa. !
Uwielbiam plotki. Szczególnie wtedy, kiedy dotyczą mnie. Wtedy tak się można uśmiać, ze szok.
Kiedyś sie nawet dowiedziałam, że palę papierosy i jestem w ciąży. ;<
Ale to taki szczegół. Wtedy - jakieś dwa miesiące temu - była okropnie wściekła, ale teraz chce mi się z tego śmiać.
Albo kiedyś, mój nauczyciel [Omg] rozpuścił plotkę, że wstąpiłam do jakiejś sekty. ^^
Ale niech im już będzie. ;P
__________________
już nie noszę sukienek,
nie śpiewam ładnych piosenek
i chociaż jestem dziewczyną,
z chłopakami piję wino!
hogsmeade.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona_Mia F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 18:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 305
Ostrzeżeń: 0
Postów: 76
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Niestety, moją klasę mogę nazwać Plotkarze number 1!
Ja ogólnie nie lubię na nikogo plotkować, ale jak ktoś już zacznie coś mówić, to niestety czasem ciężko mi się od tego powstrzymać ;P.
Ciężko dowieść tego, czy jestem tematem plotek.., ale raczej tak. Każdy niestety posiada ten 'zaszczyt'. Wiele koleżanek z klasy mi mówiło, że "tamta mówiła o Tobie, że.." itd.
Wyślij prywatną wiadomość
~atrammarta F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 23:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1561
Ostrzeżeń: 0
Postów: 580
Data rejestracji: 02.12.08
Medale:
Brak

Zgadzam się- kto nie miałby styczności z plotkami.
Sama powiem, że śmiesznie posłuchać jakiś wyssanych bujd z palca, że ktoś jest taki, siaki i owaki, a ta chodzi z tym. Pomimo tego staram się nie być "łącznikiem".
__________________
"Słowo które nie jest wypowiedziane
jest słowem którego nie można powtórzyć
nie można się go nauczyć ani imitować
póki więc nie otworzą się usta
nie otworzą się rzeki
nie otworzą się rany
nie otworzą się umysły
nie otworzy się raj"
( Krzysztof Pieczyński )

Wyślij prywatną wiadomość
~BitterSweet F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 24-03-2009 20:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Postów: 436
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Plotki towarzyszą człowiekowi każdego dnia. Idziesz korytarzem, a jakieś głowy spragnione nowych wiadomości wyssanych z palca pochylają się ku sobie szepcząc. Czym byłby świat bez plotek. Ciekawe o czym rozmawiałyby babcie przez płot ^^. Obgadywana jestem dość często. A bo słucham innej muzyki, bo ubrałam się inaczej od innych itp. Niestety mam wielu wrogów, którzy nie szczędzą sobie obelg pod moim adresem. Co ja na to? Mam to daleko gdzieś. Jak sprawia im to przyjemność i czują się lepiej to proszę bardzo.
__________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką...


"Music is like a sunrise for me
It's joyful like a trip in a time machine
Music is like a sunrise for me
It's like coming home
..."
Helloween *.*

Edytowane przez Ariana dnia 24-03-2009 20:31
Wyślij prywatną wiadomość
~SeverusS F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 03-04-2009 19:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 407
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 29.03.09
Medale:
Brak

Oczywiście słyszę plotki, bo kto ich nie słyszy, jednak do każdej podchodzę z dystansem. Gdyby człowiek się nimi przejmował, to już dawno ludzie popełnili by samobójstwa na skale światową. Osobiście nie plotkuje, bo mnie to w ogóle nie interesuje, wole porozmawiać o czymś konkretnym.
__________________
- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, dla ciebie stawiałem się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wszytko po to, by, jak przypuszczałem, zachować syna Lily przy życiu. A teraz mi mówisz, ze hodowałeś go jak świnie na rzeź...
- To poruszające, Severusie - powiedział Dumbledore poważnie. - W końcu dorosłeś na tyle, żeby się nim przejąć?
- Nim? - krzyknął Snape. - ExPecto Patronum!
Z końca jego różdżki wypłynęła srebrna łania. Wylądowała na podłodze gabinetu, przeskoczyła raz przez gabinet i wyleciała przez okno. Dumbledore patrzył jak odlatuje. Kiedy jej srebrny blask zniknął w oddali, odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
- Po tak długim czasie?
- Zawsze. [...]
Wyślij prywatną wiadomość
~Fanka Syriusza Blacka F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 03-04-2009 19:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 261
Ostrzeżeń: 0
Postów: 79
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Jestem typem wrażliwca i kiedyś strasznie przejmowałam się plotkami... Teraz jednak podchodze do nich z dystansem i nie przejmuje sie nimi... Sama także staram się nie plotkować ...
__________________
drogi Gościu pamiętaj o mnie i zaproś do znajomych !!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~Kinga F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 12-04-2009 18:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sklepikarz z Pokątnej
Punktów: 824
Ostrzeżeń: 0
Postów: 155
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Zazwyczaj to inni podchodzą i zaczynają coś w stylu: 'ej, a słyszałaś ty, że...' i przez najbliższe parę chwil słucham kto z kim, gdzie, jak i dlaczego, albo po prostu w większym towarzystwie znajomi zaczynają się prześcigać, co kto wie i kto wie więcej, a ja siedzę i słucham.

Fantazjo, mam dokładnie to samo. Jedna z moich najlepszych koleżanek wie chyba wszystko na temat "kto, z kim i dlaczego" w naszej klasie i często dzieli się ze mną swą rozległą wiedzą. Bardzo często jest tak, że siedzę pomiędzy dwiema pochłoniętymi do reszty plotkowaniem dziewczynami i śmieję się do rozpuku. Bo to są takie niewinne ploteczki, troszkę złośliwe (jak ktoś sobie zasłuży), ale nic krzywdzącego.
Sama kiedyś byłam ofiarą plotki i wiem, że to nic przyjemnego. Nawet nie dlatego, że ktoś to wymyślił - w końcu to tylko jedna osoba, o której wiedziałam, że mnie nie lubi; rozczarowało mnie raczej to, że ludzie, którzy znali mnie dość dobrze i którzy wyrażali opinie o tej dziewczynie o wiele mniej powściągliwie niż ja, uwierzyli jej.
__________________
"Drogi panie, życie upływa na samych qui pro quo! Są qui pro quo miłości, qui pro quo przyjaźni, qui pro quo polityki, finansów, Kościoła, urzędu, handlu, żon, mężów..."
Denis Diderot Kubuś Fatalista i jego pan


"A: Znajdujesz się w miejscu, gdzie nie obowiązuje prawo Rzeczypospolitej Polskiej.
K: A jest takie miejsce, w którym obowiązuje?"
Oficer, reż. Maciej Dejczer


"Szczęście nie zna politycznych granic i układów, nie hołduje żadnej ideologii, ba, ono nawet bywa niezgodne z dekalogiem."
Dorota Terakowska


CREDIT: ikonka by by [info]yourbestbeticon
http://zloty-las.livejournal.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~kochanka_dracona F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 13-04-2009 15:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3769
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Taa, człowieku nie prorokuj - jak mnie nie znasz to nie plotkuj.
W sumie to szkoda mi ludzi, którzy plotkują, bo to znaczy, że ich osobiste życie jest zbyt nudne i muszą podniecać się historiami innych. To trochę smutne kiedy częścią twojego życia jest wymyślanie bajek o drugiej osobie, ale i tak bywa. ; ]
__________________
archipelagi urodzajnych dni
http://www.youtube.com/user/justbett Wyślij prywatną wiadomość
~pomyluna F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 13-04-2009 18:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1818
Ostrzeżeń: 2
Postów: 524
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Plotkuję, owszem, ale tylko z osobamy zaufanymi. Z jakimiś tam znajomkami wolę nie plotować, bo to nigdy nie wiadomo, nigdy nie można być do końca pewnym jak informacja pójdzie dalej. Jeśli chodzi o plotki na mój temat, to na pewno były, ale jakoś inie skupiam się na nich. Nie zaprzątam sobie nimi głowy i nie pamiętam. Nawet nie jestem w stanie teraz sobie jakiejś przypomnieć xD
__________________
img.userbars.pl/93/18596.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny W F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2009 12:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 677
Ostrzeżeń: 1
Postów: 195
Data rejestracji: 21.04.09
Medale:
Brak

Nie lubię plotkować, gdyż nie zawsze jest to miłe dla wszystkich. Znam takie osoby, które robią wszystko, by tylko znaleźć się w centrum zainteresowania, ja jednak nie lubię plotkować.
__________________
"Miłość kpi sobie z rozsądku,
I w tym jej urok i piękno."

Andrzej Sapkowski
Wyślij prywatną wiadomość
~martusia3396 F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2009 13:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 233
Ostrzeżeń: 1
Postów: 84
Data rejestracji: 23.03.09
Medale:
Brak

W mojej szkole to aż roi się od plotek. Każdy coś wymysśa, żeby tylko dopiec drugiemu. Nieraz ktoś o mnie rozpuścił plotkę i przyznam, że nie było mi miło. Ale sama nie staram się rozpuszczać ich, bo one (sama się o tym przekonałam) niezwykle krzywdzą. Ale jak ktoś mi podpadł to niestety nie da rady, nie potrafię przezwyciężyć tej chęci.
Wyślij prywatną wiadomość
~BellatrixLestrange F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2010 17:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1269
Ostrzeżeń: 2
Postów: 375
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Plotki były, są i będą. Wystarczy, że u nas ktoś WYMYŚLI sobie, że ten chodzi z tą, a w kilka dni wie całe miasto i szkoła o tym, że oni biorą ślub Język
paulaaa131.flog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Malkontentka F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 25-06-2010 18:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1721
Ostrzeżeń: 1
Postów: 553
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

Zgadzam się z Aquofilą do domu mam 16 kilometrów w jedną stronę. Jeśli nie jade gimbusem, to słuchanie starszych pań obgadujących sąsiadów, dzieci, samych siebie, mężów- jest konieczne. O mnie nikt nie plotkuje (przynajmniej nie doszło jeszcze do mnie) Rozbawiony Nie lubie plotek, ale przyznam, że to skuteczna metoda na zemste...
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!




''Ziemia zmarznięta.
Krok wędrowców pęta.
Nie zobaczą drogi końca,
Ani księżyca ani słońca."


J.R.R. Tolkien
Wyślij prywatną wiadomość
~muchor F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 26-06-2010 15:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1854
Ostrzeżeń: 3
Postów: 476
Data rejestracji: 04.03.10
Medale:
Brak

Chyba każdy odpowiada tak samo i ja mówię w ten sam sposób... Plotki to codzienność, to już, można by rzec, zwyczaj. We wszystkich społecznościach czy grupach są one nieodłączną stroną funkcjonowania. Plotki pochodzą z czasów kiedy stare babcie siedziały w chałupach na wsi i ,,umilały sobie" życie, wypełniały jakoś ten ,,nudny" czas. Słyszały, że Kowalska zza rogu zdradza męża, a to, że Maćkowiak kupił nowe kury i że Wąckiowakowa wydała córkę za Krzysia od Frąckowiaków.
Od tamtych chwil plotki towarzyszą ludziom przez cały czas.

Mam z nimi styczność od... Odkąd pamiętam. Plotki, to coś co cały czas jest ze mną. Kocham plotkować i, choć niby to jest złe, to czuję się dobrze z tym, jak jest. Bo plotki, to oddanie upustu emocjom. No wiecie, niektórzy po_prostu się o to proszą...Tooth
__________________
truskawkaUśmiech


Pozrowinia dla: Lady Cat, Yoyo, Pyflame, Ta sama maggie, Maladie, Mooll, Silencia, Arya, Wióra, Tom Riddle, Hermionka, Lapa, Lori Lemonberry, Lady House, Lena Luna, Lily Potter, Buczek, Bloo, Aniutek96, Pandora, Deprimo Corfingo, Bonnie131, Malkontentka, Polami, Buka, Agnes Black, Imbecile, Ginny004, Robbotto, Ginny Ruda i Narciss.
No i oczywiście ukłony w stronę sprawiedliwej Czary.
Oraz dla wszystkich miłych użytkowników Hogsmeade.

Edytowane przez Alae dnia 26-06-2010 19:27
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT