Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 369
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Pozostałe
»» Życie gwiazd
»»» Robert Pattinson
Drukuj temat · Robert Pattinson
~Chichuana F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 18-10-2008 12:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1265
Ostrzeżeń: 0
Postów: 187
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Robert Thomas Pattinson to brytyjski aktor, znany nam z roli Cedrika Diggory'ego w IV ekranizajci. Urodził się on 13 maja 1986 r. w Londynie. Ciekawostką jest, że gra w zespole muzycznym "Bad Girl", a jego ulubione sporty to piłka nożna, pływanie, narciarstwo i snowboarding. Opanował też umiejętności grania na gitarze i keyboardzie. Jego kinowy debiut to melodramat kostiumowy "Vanity Fair. Targowisko próżności" (2004).

Co o nim sądzicie? Czy go lubicie czy wręcz przeciwnie? Jest dla was przystojny? Uśmiech
__________________
Profil jest już nieużywany. Nadal jestem wielką fanką HP, ale wyrosłam już z portali fanowskich.

Polecam "A Very Potter Miusical" i "A Very Potter Sequel" wyprodukowane przez StarKid. Aż szkoda, że w Polsce są tak mało popularni! Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Cherry F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 18-10-2008 20:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1153
Ostrzeżeń: 2
Postów: 241
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Skoro dali mu główną rolę w Twilight to chyba jest dobrym aktorem. ; d
Dobrym i przystojnym. ^^
__________________
There is something
I see in you
It might kill me
I want it to be true
<3
Wyślij prywatną wiadomość
~Tanya F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 28-10-2008 14:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5038
Ostrzeżeń: 0
Postów: 355
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Jest przystojny, ma w sobie to co coś, dzięki czemu prawie większość oglądających zwraca na niego uwagę. Szkoda tylko, że pojawił się w jednej części HP, ale zawsze to coś. Jest młody, utalentowany i cóż chcieć więcej? Przed nim jeszcze cały życie, i czeka nie niego mnóstwo innych ról, większych i mniejszych. Nie oglądałam jeszcze filmu " Zmierzch", ale mam taki zamiar. Wydaje mi się, że warto go zobaczyć, chociażby ze względu na Roberta, by zobaczyć jego grę aktorską lub po prostu zobaczyć inny film z jego udziałem i już.
__________________
s3.amazonaws.com/hottopic_shockhound_production/images/20817/67557_GunsNRoses_003.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~mistake F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 28-10-2008 18:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2208
Ostrzeżeń: 2
Postów: 999
Data rejestracji: 13.09.08
Medale:
Brak

Szczerze mówiąc nie mam o nim zdania. Jego rol a w Harrym Potterze mnie nie zachwyciła. Zgodzę się, że jest przystojny. Jednak czy jest dobrym aktorem, nie wiem. Nie widziałam żadnego filmu w którym by brał udział ( oprócz Harry'ego ). Jednak chyba nie jest jakimś tragicznym aktorem, jeśli zaproponowali mu rolę Twilight.
Wyślij prywatną wiadomość
~Nifredil F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2008 20:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 138
Ostrzeżeń: 0
Postów: 30
Data rejestracji: 21.09.08
Medale:
Brak

Nie zachwycił mnie swoją grą w HP, ale może dlatego, że w ogóle nie bardzo przepadałam za książkowym Cedrikiem przez co nie zwracałam uwagi na filmowego. Jedynie nie umknęło mojej uwadze, ze jest przystojny xD Jeśli chodzi o Twilight to jest rzesza fanek, ale też spora grupa pesymistek, które uważają, że Robert nie pasuje. Jako pierwszą przeczytałam książkę, i miałam jakieś swoje własne wyobrażenie o Edwardzale, ale kiedy dowiedziałam się, że obsadzili w tej roli Roberta jakoś od razu go zaakceptowałam i spasował mi Uśmiech Tak więc wybieram się do kina, ale nie piszczeć na widok w/w aktora xD Wybieram się zobaczyć jak sobie poradzą aktorzy i producenci ze Zmierzchem, bo uwielbiam tę książkę (i całą serię of course)
__________________
,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
"It's a strange thing, but when you are dreading something, and would give anything to slow down time, it has a disobliging habit of speeding up".
,..,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.
republika.pl/blog_qd_3320673/3689019/tr/unrealmoons_-_kopia2232.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~DominiKa812 F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2008 12:03
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 286
Ostrzeżeń: 4
Postów: 180
Data rejestracji: 07.09.08
Medale:
Brak

Jest dobrym aktorem, ale jakoś nie takim żeby zwrócić na siebie moja uwagę. Nigdy za bardzo mnie nie interesował był dla mnie po prostu nową postacią w filmie i tyle. Czy przystojny? Raczej nie .. Brzydki nie jest, ale ładniutki też nie.
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 15-12-2008 16:03
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

Ciężko powiedzieć czy jest dobrym aktorem, czy może nim nie jest, ponieważ staram się na niego nie patrzeć.
W HP miał grać bardzo przystojnego Cedrika, obawiam się, że trochę nie wpasował.
W Twilight nie pasuje jeszcze bardziej, z podobnych powodów.
Myślę, że gdyby miał zagrać kogoś przeciętnego [pewnie zagrał, ale ja nie patrzyłam] to nie przeszkadzałby mi.
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Blair F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 15-12-2008 16:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

W HP nie zachwycił, w Twilight tak samo. Ot, napatoczył się to niech gra. Ale jak zobaczyłam zwiastun do Little Ashes, to pomyślałam że jednak chłopak ma w sobie potencjał. ;d Granie biseksualnego malarza w latach 20-30 nie jest najprostszym zadaniem. Z tych dwóch minut mogę wywnioskować, że jest dobrze. Ciekawe jak sprawdzi się w całym filmie.
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.
Marilyn Monroe.

i40.tinypic.com/10oierr.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Alice F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 21-12-2008 18:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 383
Ostrzeżeń: 1
Postów: 116
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Fajny aktor a nawet więcej. Jak najbardziej pasuje mi do roli Cedrica i innego sobie nie wyobrażam... Mmmm a w Twilight jest po prostu zachwycający. Aż mi się gorąco robiło gdy pojawiał się na ekranie, ech... Skakałabym ze szczęścia gdyby ugryzł mnie taki wampir. Pomarzyć se można... ZawstydzonyHappyRotfl
__________________
"Kto nie boi się wierzyć, że się uda
Kto wie, kto wie, że
Wiara czyni cuda

Kto nie boi się wierzyć, że się uda
Ja nie, ja wierzę
Wiara czyni cuda..."
Wyślij prywatną wiadomość
~Nicolette F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 21-12-2008 19:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1467
Ostrzeżeń: 0
Postów: 685
Data rejestracji: 15.12.08
Medale:
Brak

Myślę, że chyba dobrze go dobrali do Edwarda w 'Twilight'. To obiecujący aktor, ale jeśli chodzi o wygląd, to nie jest w moim typie.
__________________
*

Inspektor Lestrade: W kolejnym życiu byłbyś dobrym przestępcą.

Sherlock Holmes: Tak, a pan świetnym policjantem.
www.las-ceglasty.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Nesaya F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 21-12-2008 20:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 93
Ostrzeżeń: 0
Postów: 38
Data rejestracji: 30.09.08
Medale:
Brak

Ciekawie się w przyszłości zapowiada, podobała mi się jego gra w Twilight, ale ja nie czytałam książki więc może dlatego...
Nie podoba mi się, ale lubię go.
__________________
-Bez klucza nie otworzymy tego, czego nie mamy i co otwiera. Więc po co myśleć, co otwiera i czego nie mamy nie znalazłwszy wpierw klucza, który go otwiera?
-Więc...ruszamy po ten klucz?
-Bredzisz!! Rozbawiony


'I znów zmierzch. Kolejny dzień dobiegł końca'

Edytowane przez Nesaya dnia 21-12-2008 20:19
Wyślij prywatną wiadomość
~addicted_to_HP F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 26-01-2009 15:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 555
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 18.01.09
Medale:
Brak

Dwie sylaby: Cia-cho!
Rany jak on wyładniał. W HP był taki nawet-nawet, spoko i całkiem przystojny, ale to co prezentuje w "Twilight" to coś zupełnie nowego. Megaprzystojniak Rozbawiony
Boski Rozbawiony
Ale Felti i tak rządzi Rozbawiony
__________________
i35.tinypic.com/1zyj28j.jpg
I
ship
Hermione and Ron.
Wyślij prywatną wiadomość
~Vampire F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 26-01-2009 15:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2120
Ostrzeżeń: 0
Postów: 200
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Według mnie jest świetnym aktorem...Rozbawiony
I do tego przystojnym...Jęzor

Dwie sylaby: Cia-cho!Megaprzystojniak

Zgadzam się jest bardzo, bardzo i to bardzo przystojny...Rozbawiony
Bardzo mi się podoba...
W roli Edwarda w Twilight spisał się znakomicieRozbawiony
Nie mogę się doczekać kiedy obejrzę ten świetny film...
Wiem, że jest naprawde dobry, ponieważ widziałam różne sceny w necie i co ważniejsze...jestem już w trakcie czytania książki na podstawie, której nakręcono film... Mogę szczerze przyznać, że warto przeczytać tę książkę...
Życzę mu powodzenia i...KCR!! Jęzor

PS:
Nie podoba mi się, ale lubię go.

Naprawdę nie wiem jak komuś może się on nie podobać...
Jest śliczny...i do tego w roli wampira jest jeszcze piękniejszy niż w HPJęzor
__________________
W mrocznym, przepastnym świecie duchów i demonów nie ma istoty równie strasznej, równie odpychającej, a mimo to darzonej taką fascynacją, bojaźnią przesyconą, co wampir, który ni demonem, ni duchem nie jest, lecz jeno tajemnicze i potworne cechy obojga dzieli. - Wielebny Montague Summers



Jeśli ma człowiek na coś w świecie dowody, to na istnienie wampirów. Nie brakuje niczego : raporty oficjalne, zeznania obywateli sznowanych, chirurgów, urzędników, księży. Lecz mimo to któż w wampiry wierzy? - Rousseau


"Dziewczyna leżała na podłodze martwa, z rozciętą piersią, a przy niej klęczał czarodziej, tzrymając w okrwawionej ręce wielkie, gładkie, szkarłatne serce, które lizał i gładził, ślubując zamienić je na własne.
W drugiej ręce trzymał różdżkę, którą próbował wywabić ze swojej piersi skurczone, włochate serce. Ono jednak było silniejsze od niego i tkwiło w jego rozwartej klatce piersiowej, odmawiając uwolnienia go spod swojej władzy lub powrotu do kryształowej trumienki, w której tak długo było uwięzione.
I oto na oczach struchlałych ze zgrozy gości czarodziej odrzucił różdżkę i chwycił srebrny sztylet. Wołając, iż nigdy się nie zgodzi, by rządziło nim jego własne serce, wyjął je sobie z piersi.
Przez chwilę klęczał z wyrazem triumfu na twarz, ściskając po jednym sercu w każdej dłoni, a potem padł na ciało dziewczyny i wyzionął ducha."
- Baśnie Barda Beedle'a - "Włochate serce czarodzieja"
Wyślij prywatną wiadomość
~Brigit_Joint F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 26-01-2009 16:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 149
Ostrzeżeń: 1
Postów: 45
Data rejestracji: 12.09.08
Medale:
Brak

Cóż...
Czy jeśli powiem, że niewykorzystanie okazji bycia z nim sam na sam w ciemnym zaułku byłoby niewybaczalne, wszystko będzie jasne? ;>

Rob . <3
__________________
- ...istnieje świat żywych i świat umarłych. A łączy je most miłości, jedyny akcent przetrwania, jedyne co ma znaczenie... -

Thornton Wilder

[mp3]http://wrzuta.pl/aud/file/jeyJ35b6Xf[/mp3][mp3]http://wrzuta.pl/aud/file/fIeDf75nX4[/mp3]

***

Dixon37, Firma, DGE, Molesta, O.S.T.R., Sokół, Pono, BC, Rychu, Popek, Pezet, Magik, HG . <333

Edytowane przez Delirantka dnia 26-01-2009 17:39
http://brown-eyes-blues.mylog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~MusicInMySoul F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 06-02-2009 16:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 869
Ostrzeżeń: 0
Postów: 90
Data rejestracji: 11.09.08
Medale:
Brak

W Czarze Ognia nie miał dużego pola do popisu.Aż tyle scen z nim nie było i nie miał za duz do roboty...Oprócz nauki tańcaJęzyk.
Ale spodobał mi się od samego początku.Może nie przypominał aż tak bardzo mojego wyobrażenia Cedrika,ale był mu w miarę bliski.
A co do Twilight...Uważam,że był świetnym wyborem do tej roli.Nie wyobrażam sobie w roli Edwarda nikogo innego.Ale rozumiem tych,którym się nie podoba...Poniekąd...
A co do roli w Little Ashes...Widziałam tylko zdjęcia i wyciągnęłam jeden wniosek...Trochę głupi,no ale co zrobićUśmiech...Robert lepiej wygląda w rozczochranych włosach i bez wąsów...ale ten jego zarost wprost ubóstwiamRozbawiony
www.xxxmusicinmysoulxxx.fbl.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Yennefer F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2009 17:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1801
Ostrzeżeń: 3
Postów: 503
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

W Harrym Potterze nie podobał mi się ani trochę. Nie przez jego umiejętności aktorskie, gdż bardzo je cenię, a przez charakteryzację. Rozumiem, że miał być Cedriciem - grzecznym, ułożonym, kulturalnym uczniem, ale nie przemawiało to do mnie. W Twilight natomiast, był świetny. Miał większe pole do popisu. Cudownie odegrał Edwarda. Idealnie go dobrali.
Jeżeli chodzi o wygląd Roberta... mmm... mrrr... mmm... itd. Mam nadzieję, że to wystarczy Język
Aha, lubię też słuchać jego muzyki. Co prawda nie nagrał zbyt wiele piosenek, ale Never Think i Let Me Sign całkowicie mi wystarczają.
__________________
i38.tinypic.com/adj1tv.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Luna Parkinson F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 23-02-2009 14:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 14
Ostrzeżeń: 3
Postów: 158
Data rejestracji: 20.02.09
Medale:
Brak

Moim zdaniem nie jest przystojny, kompletnie nie w moim typie.
A czy dobrze gra ? Nie wiem, szczerze mówiąc nie pamiętam, bo dawno nie oglądałam ekranizacji IV części. Zmierzchu nie mam zamiaru oglądać w ogóle.
Wyślij prywatną wiadomość
~Rewolucja F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 01-03-2009 16:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dyrektor Hogwartu
Punktów: 4576
Ostrzeżeń: 2
Postów: 772
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Cóż. Nie mogę oceniać jego gry aktorskiej, [no, mogę ^^] bo widziałam go tylko w odsłonie Pottera i kawałku Zmierzchu.
Czy jest przystojny? Nie wiem. Grał przecudownego Diggory'ego. Przecudnego w książce, bo w filmie było z tym gorzej. Na razie nie mam nic złego, ani krytykującego powiedzenia na jego temat, gdyż nie jest jeszcze tak przesycony sławą i popularnością, że nie stara się o skandale czy afery. Mam nadzieję, że tak już zostanie. ;]
__________________
już nie noszę sukienek,
nie śpiewam ładnych piosenek
i chociaż jestem dziewczyną,
z chłopakami piję wino!
hogsmeade.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny W F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 16-05-2009 13:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 677
Ostrzeżeń: 1
Postów: 195
Data rejestracji: 21.04.09
Medale:
Brak

Robert Pattison jest bardzo przystojny, lubię filmy w których grał, a "Zmierzch" po prostu ubóstwiam. A w Harrym Potterze Robert odtwarzał również całkiem fajną rolę.


To, co napisałam wyżej, to wyznania czternastolatki zapatrzonej w "Zmierzch".

Jakiś czas później moje zdanie na ten temat się zmieniło. Spojrzałam na Roberta z dystansem i doszłam do wniosku, że, owszem, pasuje do roli Cedrika, Edwarda też zagrał nieźle, lecz są lepsi aktorzy. Te dziewczyny, które piszą, że Robert jest boski, megaprzystojny, itp., mają po prostu obsesję na punkcie Edwarda Cullena. A tutaj wypowiadamy się na temat aktora, nie boskiego wampira
__________________
"Miłość kpi sobie z rozsądku,
I w tym jej urok i piękno."

Andrzej Sapkowski

Edytowane przez Ginny W dnia 06-05-2010 16:46
Wyślij prywatną wiadomość
~kochanka_dracona F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 22-05-2009 20:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3769
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

O matko, jak ja nienawidzę Pattinsona. Jest w nim coś takiego, że mnie odpycha. Jak zobaczyłam go w HP, to złapałam się za głowę ' co on tu robi, w ogóle nie pasuje!', wkurza mnie jego głos, styl bycia, wygląd. Wcale nie jest przystojny, jest okropny. Sprawia wrażenie zapatrzonego w siebie, takie odnoszę wrażenie.
Nie miałam ochoty oglądać nawet Zmierzchu bo myślę, że nie wytrzymałabym patrząc tyle czasu na niego. Czytając książkę i oglądając póżniej jedynie zdjęcia z filmu stwierdziłam, że... nie ma co, mają dobrą obsadę. >.< Nie żeby coś, ale w książce Edward jest przestawiony jako chodzący ideał, a Robert w małym stopniu tego ideału nie przypomina. ;d Wiem, że dla każdego coś innego jest 'idealne' ale on nawet przystojny, ba ładny, nie jest.
Na dodatek ma drażniący sposób przyglądania się ludziom. Tragedia.
__________________
archipelagi urodzajnych dni
http://www.youtube.com/user/justbett Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT