Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 131
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Imiona (dla dzieci)
Drukuj temat · Imiona (dla dzieci)
!Alae F
Dodany dnia 12-11-2010 22:48
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2495
Ostrzeżeń: 1
Postów: 421
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Tylko z ostatniej strony: Alan Oktawian, Szarlotta, Cornelia, Jessica, Dana, Marietta, Milena, Ireniusz, Rafael, Darvius, Virginia, Naomi, Korneliusz, Florentyna, Ignacy, Aaron, Bruce, Matthew, Grace, Emma, Rachel... I wymiękam.

Nie ogarniam tendencji niektórych ludzi do wynajdywania jak najbardziej wymyślnych imion i krzywdzenia nimi swoich dzieci (od razu mówię, że nie jest to atak personalny w stronę któregokolwiek z moich poprzedników, po prostu potrzebowałam przykładów). Jestem bardzo wdzięczna moim rodzicom, że nie wydziwiali przy moich narodzinach i mam normalne imię (chociaż, z uwagi na fakt, że moja siostra nazywa się Ola, nie mogę im odmówić poczucia humoru).

Jeśli mnie kiedykolwiek ktoś pokarze dziećmi, nie będę na pewno nadawała im imion obliczonych na szokowanie. Z żeńskich podobają mi się: Alicja (odpada z przyczyn oczywistych), Ania, Julka. Z męskich: Janek, Kuba, Michał.

__________________
Czyś ty do reszty skwestorzył?
Wyślij prywatną wiadomość
~BonnieVolturi F
Dodany dnia 13-11-2010 11:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 247
Ostrzeżeń: 0
Postów: 28
Data rejestracji: 12.11.10
Medale:
Brak

Dziewczęce: Malwina , Amelia , Olga , Aleksandra , Sabina , Kinga , Paulina , Kinga , Laura../Ang. Alice , Alyssa , Annabell , Annabeth , Agnes , Eleonor , Katherine , Bonnie , Caroline , Meredith, Dana ..
Chłopięce : Kuba , Patryk , Paweł , Michał , Dawid , Rafał / Ang. Jacob , Matt , Paul ...
Uśmiech
__________________
"To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni."
Wyślij prywatną wiadomość
~mrsRadcliffe F
Dodany dnia 13-11-2010 12:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1306
Ostrzeżeń: 1
Postów: 382
Data rejestracji: 20.03.10
Medale:
Brak

Od ostatniego mojego posta wiele się zmieniło, czyli mojego upodobania. Wciąż chciałabym zostać przy Agacie. Ostatnio spodobały mi się takie imiona jak Alicja czy Inga. Dla chłopczyka Miłosz. Zakochałam się w tym imieniu dobre parę miesięcy temu. Sama nie wiem jak zaplanuje sobie przyszłość, ale na obecny czas chciałabym mieć jedno dziecko, dziewczynke, o imieniu Inga, tak, zdecydowanie. ;>
__________________
29.media.tumblr.com/tumblr_lppcll6mIl1qa1id2o5_250.gif
30.media.tumblr.com/tumblr_lpmf4etH1n1qdwjb5o3_r2_250.gif

"Ich obecność była jego odwagą, to ona sprawiała, że był w stanie robić krok za krokiem. "
Wyślij prywatną wiadomość
~Padme F
Dodany dnia 13-11-2010 13:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 62
Ostrzeżeń: 0
Postów: 20
Data rejestracji: 24.05.10
Medale:
Brak

W ogóle to nie zamierzam mieć dzieci, ale jeśli mi się kiedyś coś odmieni to córkę chciałabym nazwać Scholastyka, Rozalia, Augustyna lub Klara. Jeśli będę miała syna nazwę go Tymoteusz lub Tytus.
__________________
Because you can!

~Padme Amidala~
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
Dodany dnia 14-11-2010 17:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Ja chciałabym mieć jedną albo dwie córki, a imion, które mi się podobają jest wiele, np.: Vanessa, Magdalena, Amanda, Dagmara, lub imię naszej kochanej śmiercożerczyni- Bellatriks, bo jest bardzo orginalne... Ale znając życie to upodobania jeszcze mi się zmienią...Rozbawiony
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~LilyEvans F
Dodany dnia 17-11-2010 18:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 63
Ostrzeżeń: 0
Postów: 10
Data rejestracji: 16.11.10
Medale:
Brak

Ja tam jeszcze nie myślę o tej dalekiej przyszłości. Jednak gdybym miała wymieniać dzisiaj prawdopodobne imona to dla dziewczynki Emilka, Basia albo może Magda. Z męskich imion to Karol, Rafał albo Daniel. To tylko takie moje omysły. Imiona niezbyt oryginalne, ale polskie.
__________________
Spamerski opis. Buahahaha!
Wyślij prywatną wiadomość
~Diamond F
Dodany dnia 16-01-2011 14:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza
Punktów: 903
Ostrzeżeń: 2
Postów: 295
Data rejestracji: 06.08.09
Medale:
Brak

Ostatnio mojemu nauczycielowi od polskiego urodził się chłopiec i nazwał go Tymoteusz. Kurczę, nie wydaje się wam to fajne ? Jest takie oryginalne i to mi się bardzo podoba. Fajnie by było wołać do swojego dziecka Tymek, więc będę nad tym myślała Język
__________________
pozdrawiam drogi Gościu :*

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"
Wyślij prywatną wiadomość
~panna_Malfoy F
Dodany dnia 16-01-2011 14:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 214
Ostrzeżeń: 0
Postów: 37
Data rejestracji: 02.07.10
Medale:
Brak

Ja stawiam tylko na imiona zagraniczne. Polskie-wiocha. Dlatego też przedstawiam się angielskim odpowiednikiem swojego imienia. Mam gdzieś wypisane imiona, które mi się podobają, jednakże nie chcę mi się szukać ^^
Dlatego też wypiszę te,które pamiętam:
Męskie: Jonathan, Pierro, Alain, Heike, Valentain, Draco (<3), Jean-Paul, Fabien, Antoine, Erwan, Mathias
Damskie: Chanel, Florence, Christelle, Madelaine, Giselle , Sheolka,Anaisse, Etienne,Yvette,Veronique

Większość francuska. Uśmiech Wierzę w to, że gdy nadam w przyszłości dziecku zagraniczne imię będzie miało lepiej w życiu ;-)
__________________
"My głupi dla Chrystusa. Staliśmy się jakby śmieciem tego świata i odrazą dla wszystkich aż do tej chwili. Albowiem nie w słowie, lecz w mocy przejawia się Królestwo Boże."
~ 1 Kor
Wyślij prywatną wiadomość
~Wasp F
Dodany dnia 16-01-2011 18:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 672
Ostrzeżeń: 2
Postów: 258
Data rejestracji: 17.12.10
Medale:
Brak

dla dziewczyny:Virginia,Naomi,Victoria
dla chłopakaRozbawionyavid,Syriusz

drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
~Henna F
Dodany dnia 16-01-2011 19:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 268
Ostrzeżeń: 1
Postów: 116
Data rejestracji: 03.01.10
Medale:
Brak

No rzeczywiście do pełnoletności jeszcze mi daleko Oczko
Ale jak dzieci, to bliźniaki oczywiście chłopiec i dziewczynka Oczko
Ale imiona.? Nie wiem, na pewno nie nadam im takich imion którymi je "skrzywdzę" jak np. Amelia, Hiacynta, Czy Hieronima Oczko
__________________
drogi Gościu~Henna

Od cnót Gryfonów,
Przebiegłości Ślizgonów
i Kretynizmu Puchonów,
CHROŃ NAS RAVENCLAWIE!

" Jedni mówią, że świat zniszczy ogień.
Inni że lód.
Iż poznałem pożądania srogie,
Jestem z tymi którzy mówią: ogień
Gdyby świat zaś dwakroć ginąć mógł,
Myślę, że wiem o nienawiści
Dość, by rzec: równie dobry lód
Jest, by niszczyć,
I jest go w bród.
everything-started.blogspot.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Riddiculus F
Dodany dnia 23-01-2011 23:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 383
Ostrzeżeń: 0
Postów: 125
Data rejestracji: 05.08.10
Medale:
Brak

Jeżeli miałabym dzieci, to dopiero po studiach i jak już będę miała zapewnioną stałą pracę. Czyli tak przed 30- stką Zniesmaczony Ale zobaczymy jak się życie potoczy.
Co do imion. Nie przepadam za nadawaniem imion amerykańskich, bo mi się nie podobają, jednakże francuskie mają w sobie taką... klasę. Mnie osobiście zawsze fascynowały osoby z rzadziej spotykanymi imionami. I doszłam do wniosku, że jeżeli dzieciom będą nadawane tylko imiona popularne, to inne odejdą w zapomnienie. Dlatego też wybrałabym tj.: Hannibal (po Lecterze), Juliusz (po cesarze), Korneliusz, Horacy, Edmund (Narnia), Piotr (Narnia), Łucja (Narnia), Kornelia, Wanda(po Wandzie co nie chciała Niemca), Bazylissa (kojarzy mi się z Potterem).
Wiem. Dla niektórych mogą wydać się dziwne. Ale każde imię kryje w sobie pewne znaczenie i moc.
__________________
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje,
Nie każdą siłę starość niszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje,
Z popiołów strzelą znów ogniska,
I mrok rozświetlą błyskawice,
Król tułacz wróci na stolicę
.


J.R.R.Tolkien



ผมจำได้จนกว่าฉันจะไปที่นี่

Pamiętam o Was:

Varita, Random, yoyo, pencka, Suze, Jaymes, Luniaczekk, Lady Doys, Dziewczyna Toma Feltona, HPiZF, novakai, blackowa, RazorBMW, Darksev, Narciss, rozwad, anex, Diamond, Eileen Prince, La_Luna, makroatonc, Ain Eingarp, cukrowamyszka.
Wyślij prywatną wiadomość
~Fulanita F
Dodany dnia 24-01-2011 13:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Członek GD
Punktów: 519
Ostrzeżeń: 0
Postów: 148
Data rejestracji: 11.01.11
Medale:
Brak

Chciałabym mieć jedno dziecko, syna. Nazwałabym go Teodor Maksymilian. Aczkolwiek w mojej rodzinie zdarzały się bliźnięta, więc nie wiadomo. Gdyby trafiła mi się dwójka(synów oczywiście) to byliby Teodor Maksymilian i Feliks Aleksander. Nie są to jakieś baaardzo wyszukane imiona, ale najbardziej mi się podobają.
__________________
"Don't call me Nymphadora, Remus," said the young witch with a shudder, "it's Tonks."
"Nymphadora Tonks, who prefers to be known by her surname only," finished Lupin.
"So would you if your fool of a mother had called you Nymphadora," muttered Tonks.


"Remus and Tonks, pale and still and peaceful-looking, apparently asleep beneath the dark, enchanted ceiling.."

Od przebiegłości Ślizgonów
Cnoty Gryfonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS HUFFLEPUFFIE!


hogsmeade.pl/images/hat/hufflepufff.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~IskierkaXD F
Dodany dnia 24-01-2011 16:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 72
Ostrzeżeń: 0
Postów: 20
Data rejestracji: 20.11.10
Medale:
Brak

Osobiście chciałabym mieć dwie dziewczynki. Co do imion: Alicja, Zuzanna, Matylda, Lily, Ginny, Arwen, Elbereth (Co do ostatnich - wiem, że nie są dopuszczalne w Polsce, ale po przeczytaniu HP i "Władcy Pierścieni" po prostu nie mogą się ode mnie odczepić xD)
__________________
"Szkoła jest jak matrix - nauczyciele to agenci, a woźna to wybraniec"

"Książki dzielą się na dwa rodzaje: książki na chwilę i książki na każdą chwilę"

pu.i.wp.pl/k,NjE1NDUyNjUsNDg0OTQwNTc=,f,81082_beztytuu_big.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Eileen Prince F
Dodany dnia 24-01-2011 18:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 469
Ostrzeżeń: 0
Postów: 118
Data rejestracji: 10.12.10
Medale:
Brak

Jak dzieci to tylko po ślubie!Dla mnie czystość przedmałżeńska się liczy!Oczko

Ja bym chciała mieć...hmm...trójkę dzieci. Uśmiech
Najstarsze,chciałabym,by było chłopcem. I tu nie mogę się powstrzymać od imienia Damon...Przepraszam!Ale tak je uwielbiam i tak mi się w głowie zagnieźdźiło,że chyba już z niej nie wyjdzie..Język
Potem..myślałam o dziewczynce. I jeżeli chodzi o imię polskie dla niej,to myślałam o Lili. No takie dość rzadko spotykane..Imię Lilia.
A najmłodsze,to chłopiec. I tu..niestety wychodzi moja słabość...Severus..Ale wiem,że uznacie mnie za jakąś niezrównoważoną psychicznie itp...Ale po prostu ja już tak mam i nic nie poradzę..Happy
Wybaczcie moje rozczulanie się i roztkliwianie nad tym wszystkim.Ale tak,jak powiedział Riddiculus,nie chcę,by moje dzieci miały imiona pospolite itd...
__________________
i52.tinypic.com/oggymb.jpg

I'm not a hero..
I don't do good..
It's not in me...


My life is Magic..
My obsession is Severus Snape...
Remember this, drogi Gościu ...


I'm a tragic hero
in this game called life.
My changes go to zero,
but I always will survived...!


squiby.net/view/6626793.png
www.under-your-spell.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Katniss960 F
Dodany dnia 28-01-2011 18:38
Zbanowany

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 145
Ostrzeżeń: 0
Postów: 42
Data rejestracji: 25.01.11
Medale:
Brak

Nie wiem, ile.
Nie wiem, jakiej płci.
Wiem jednak, że będą.

A co do imion:
żeńskie: Estera, Ida, Iga, Inga, Salomea, Amelia. No, chyba tyle Uśmiech
chłopięce: i tu będzie gorzej, ale te są w miarę normalne, przynajmniej niektóre. Oliwer, Kacper, Filip, Kamil, Tomasz, Tymoteusz, Tytus, Krzysztof, Karol, Alexander lub Aleksander, Alan, Feliks. Tyle.
__________________
HEY HO
LET'S GO


PUNX NOT DEAD

Szczególne pozdrowienia dla Lillyanne i CeCe!

Edytowane przez Katniss960 dnia 28-01-2011 18:59
Wyślij prywatną wiadomość
~mayii F
Dodany dnia 03-02-2011 17:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 252
Ostrzeżeń: 0
Postów: 49
Data rejestracji: 21.01.11
Medale:
Brak

Zawsze chciałam mieć taki dom jak jest opisany np, w Jeżycjadzie lub coś w stylu Nory. Duża rodzina, ktoś zawsze wpadnie, miła atmosfrera. Dzieci...+3 z pewnością Rozbawiony A 4 to już wgl super ^^
Imiona? Kajetan, Laura, Ewa, Kamila, Gabrysia, Ida, Filip, Klaudiusz. Te imiona są genialne <3
__________________
"-Kiedyś nam powiedziałeś- odezwała się cicho Hermiona - że jeśli chcemy wracać, nie będziesz miał do nas pretensji. Ale nie chcieliśmy."

"Dumbledore byłby bardzo szczęśliwy, widząc, że na świecie przybyło trochę miłości"

" (...) właśnie dlatego nie jesteście w Zakonie... bo nie rozumiecie... że są rzeczy, za które warto umrzeć!"
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
Dodany dnia 03-02-2011 18:03
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Nie lubię dzieci. One się do mnie kleją, a ja ich nie lubię. Nie umiem się z nimi bawić i nie umiem zdobyć się na słodki ton i świergotać w tym stylu o kotkach. Chociaż, pewnie własne to co innego. Więc może... może... może.. kiedyś, to będzie to Łucja/Gabrysia/Marianna/Rozalia/Lilianna, albo Maksymilian/Wiktor... no, nie wiem, pewnie jakbym poszukała w jakimś spisie, to znalazłabym ładniejsze.

Co do imion zagranicznym w stylu "Vanessa", "Nicole", "Yvette" czy jeszcze jakieś inne w tym typie. Nienawidzę ich. Yvette w Polsce? Za granicą to rozumiem, ale tutaj... tylko można nimi skrzywdzić dziecko, kojarzy mi się to z maksymalnym snobizmem albo skrajną wsią, gdzie nie nadaje się już imion "Marysia" ale "Andżelika" ( chociaż, to nie takie straszne ), albo co gorsza "Dżessika". Oczywiście, są zagraniczne imiona, które bardzo mi się podobają no, ale jak wspomniałam wczesnej, trzeba brac pod uwagę, że u nas, to może trochę nie pasować. Grace Jonson, brzmi fajnie, ale Grace Maślak, już chyba niezbyt.
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~Ronalda F
Dodany dnia 03-02-2011 18:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 113
Ostrzeżeń: 0
Postów: 26
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Ja podobno mam mieć bliźniaki w przyszłości i nie mam nic przeciwko Uśmiech. Tyle jest pięknych imion i chyba najbardziej chciałabym mieć chłopca i dziewczynkę, stanowczo nie życzę sobie dwóch dziewczynek Rozbawiony. Co do imienia to mam tyle ulubionych męskich imion (ale wszystkie z "r" koniecznie!), że to trudny wybór. Ale myślę że Aleksander, Bartosz, Marek, Patryk( nie tylko mi się podobają ale z każdym związana jest jakaś historiaUśmiech)... A dla dziewczynki Zuzanna. Klara i Patrycja też świetne, ale mam tak na 2. i 3. I... pewnie ojciec też będzie miał coś do powiedzenia Język.
__________________
"W miłości i na wojnie wszystko jest dozwolone, a tu mamy do czynienia po trochu z jednym i drugim"
Ronald Weasley

Pewnych rzeczy lepiej nie wi(e)dzieć.

www.diddl.pl/download/media/prev/3267xw.gif
...dawniej ~Klaudia Weasley
Wyślij prywatną wiadomość
~brudneulicemiast F
Dodany dnia 18-02-2011 10:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Goblin
Punktów: 34
Ostrzeżeń: 0
Postów: 8
Data rejestracji: 13.02.11
Medale:
Brak

Kiedyś na pewno tak. Najlepiej 2 chłopców i dziewczynka Uśmiech
Dla chłopca to Bastian, Leonard a dla dziewczynki...zawsze miałam problem z tym, wolę zdecydowanie wyszukiwać męskie imiona. Dlatego wybór imienia dla córeczki pozostawiam tacie Rozbawiony
__________________
Uśmiech to taka krzywa, która wszystko prostuje Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Zandyliaa F
Dodany dnia 18-02-2011 11:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 492
Ostrzeżeń: 1
Postów: 147
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Widzę, że tu niektórzy chcą też nazwać swoje przyszłe dzieci imionami z Harry'ego Pottera Uśmiech
Niektóre to w sumie faktycznie się rzucają jak np. Minerva, Nimphadora, czy sam Harry, a te "subtelniejsze"? Ostatnio znalazłam wątek na innym forum odnośnie imienia Syriusz, moim zdaniem całkiem dobre, ale wiele osób krytykowało. Szczerze zastanawiałam się nad imieniem Ronald, bo w sumie jest ładne, szukałam też polskich odpowiedników - Reginald... Jest też Hermiona obchodząca imieniny 4 września, ale nie wiem, czy tak bym nazwała córkę Język
Co sądzicie?:>
__________________
Hermione: You say you don't remember anything from that night? Anything at all?
Ron: There is something. But it can't be. I was completely boggled, wasn't I?
Hermione: Right. Boggled.
27.media.tumblr.com/tumblr_lf1w2yA8d41qf7wcuo1_500.gif

Edytowane przez Zandyliaa dnia 18-02-2011 11:56
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT