Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 288
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Książka
»» Insygnia Śmierci
»»» Czarna Różdżka-zły plan
Drukuj temat · Czarna Różdżka-zły plan
~Doti_Tonks F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2008 21:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 741
Ostrzeżeń: 0
Postów: 273
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Jak wiemy w z ostatniego tomu Harry'ego Pottera, Harry chciał być ostatnim właścicielem Czarnej Różdżki. Stwierdził: "Odłożę Czarną Różdżkę - powiedział Dumbledore'owi, który patrzył na niego ze
wzruszeniem i wielkim podziwem - z powrotem tam, skąd ją zabrano. Może tam zostać. Jeśli
umrę śmiercią naturalną, tak jak Ignotus, utraci swą moc, prawda? Jej poprzedni właściciel
nie zostanie pokonany. To będzie jej koniec."
I tu Harry się mylił.
Potter powiedzał, że jeżeli umrze śmiercią naturalną, Różdżka utraci moc. Lecz czy nie pomyślał o tym co będzie jeżeli ktoś go kiedyś rozbroi?? Przecież sam wszedł z jej posiadanie w dwuznaczny sposób-wyrywając z ręki Malfoy'a różdżkę i to w dodatku nie Czarną, tylko zwykłą różdżkę Draco. Skoro Harry zostanie w przyszłości aurorem, to jak może przypuszczać, że nikt nigdy go nie rozbroi?? Na pewno to się stanie, a wtedy historia Czarnej Różdżki zacznie się od początku. Nawet jeżeli ukryje ją w najtajniejszej kryjówce, nie ma pewności, czy ktoś jej nie odnajdzie.
To by było na tyle. Co o tym sądzicie? Czy Harry naprawdę aż tak bardzo się mylił?
Wyślij prywatną wiadomość
~karolina123 F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 13-12-2008 11:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1002
Ostrzeżeń: 0
Postów: 445
Data rejestracji: 07.12.08
Medale:
Brak

Tak, mnie tez zastanowiło dlaczego Harry jest taki pewny że "umrze śmiercią naturalną" i mówiąc szczerze naprawdę nie wiem co o tym myśleć.
Myślę, że masz całkowita racje co do rozbrojenia Harry'ego-przecież jest to nawet bardziej niż prawdopodobne, że wybierając ten zawód będzie kiedyś rozbrojony!
Uważam jednak że może stać się tak jak to było z Malfoy'em-nigdy nie dowiedział się że był przez pewien czas panem tej złowieszczej różdżki. Być może Harry liczył że jego potencjalny przeciwnik gdy go rozbroi nigdy również się o tym nie dowie.
Lecz przecież to złudne nadzieje bo przecież gdy Harry kiedy rozmawiał z Voldziem to powiedział przy świadkach że jest panem czarnej różdżki więc na pewno to się rozeszło,a na świecie na pewno znalazło się wielu takich głupców którzy nadal pragnęli tej najstraszniejszej, najpotężniejszej różdżki wszech czasów bez względu na to ile ona przelała krwi.
__________________
"Co nie jest życiem, wykorzeniam
by kiedyś martwą nie umierać"

"Z punktu widzenia aerodynamiki
trzmiele nie maja prawa latać,
tyle że trzmiele o tym nie wiedzą,
wiec latają sobie dalej."

Edytowane przez Ariana dnia 13-12-2008 12:05
Wyślij prywatną wiadomość
~aparecjum F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 13-12-2008 11:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 996
Ostrzeżeń: 1
Postów: 515
Data rejestracji: 07.12.08
Medale:
Brak

Mi się wydaje, że Harry chciał "dla większego dobra"?
chciał zniszczyć ostatniego horkruksa, lecz posiadał go sam Voldemort, który wcześniej zabrał go Dumbledorowi z grobu. Czyż nie tak?
Nie umarł śmiercią naturalną, ponieważ on nie umarł. to było tak jakby... między życiem a śmiercią. Ciągle udawał, że nie żyje, jak niósł go Hagrid.!
czyż nie tak??
__________________
Chociaż to, że nasze myśli skierowane są ku czymś innemu, że rozmawiamy i porozumiewamy się różnymi językami, nasze serca biją jednym rytmem.
Wyślij prywatną wiadomość
~Kanye F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 14-12-2008 17:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Gracz Quidditcha Ravenclawu
Punktów: 117
Ostrzeżeń: 0
Postów: 30
Data rejestracji: 10.12.08
Medale:
Brak

Zacznijmy od tego, że wiele z Was nie myśli... Przytocze słowa Harry'ego:
"Odłożę Czarną Różdżkę (..) z powrotem tam, skąd ją zabrano. Może tam zostać.(...)"

* Jeśli ja ukryje, to ukryje ją tak, żeby nikt nie znalazł, o to chyba chodzi jeśli sie coś ukrywa, co nie?
A Harry chciał, żeby już nikt nie stał się jej prawowitym właścicielem...
To, że jeśli ktoś go rozbroi, to jeszcze nic... Ale za to nie będzie wiedział,gdzie ona jest ukryta... Oto chodziło Rowlling!

*** Powinnyście ubrać sobie diadem Roweny Ravenclaw, bo macie ciasne umysły, ograniczone ***
Wyślij prywatną wiadomość
~aneta_zyleta F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 03-01-2009 11:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 123
Ostrzeżeń: 0
Postów: 20
Data rejestracji: 27.12.08
Medale:
Brak

Z ta różdżka zgadzam sie z Kanye, bo kto będzie tak w pewnym sensie głupi by szukać jej w grobie... pewnie o to chodziło Harry'emu, o to chodziło Rowling, ale tak czy inaczej gsy ktoś Harry'ego rozbroi różdżka będzie jego i możne przechodzić z rąk do rąk a ludzie nawet o tym nie będą wiedzieć... więc jakiś właściciel możn znaleźć potem po czasie "X" lat różdżkę...
__________________
Dowcipniś pozdrawiam wszystkichOczko

Edytowane przez Ariana dnia 24-05-2009 12:29
Wyślij prywatną wiadomość
~Yennefer F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 03-01-2009 12:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1801
Ostrzeżeń: 3
Postów: 503
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Zdaje się, że mam za ciasny umysł, bo nie rozumiem wypowiedzi Kanye. Nikt nie będzie wiedział, że jest właścicielem Czarnej Różdżki, bo skąd. Różdżka będzie przechodziła z jednego nieświadomego czarodzieja na drugiego, również nieświadomego. W końcu któryś-tam "właściciel" umrze śmiercią naturalną i Różdżka pozostanie bez władcy na zawsze.

Jest też minimalna szansa, że Harry nie zostanie rozbrojony, czy zabity, lecz umrze śmiercią naturalną i wtedy Różka stanie się zwykłym patykiem na zawsze.
Jeżeli moja wypowiedź wydaje się komuś głupia, bądź absurdalna, niech na mnie nie naskakuje - w końcu mam ciasny, ograniczony umysł. Proszę się z tym liczyć. Oczko
__________________
i38.tinypic.com/adj1tv.jpg

Edytowane przez Ariana dnia 24-05-2009 12:30
Wyślij prywatną wiadomość
~Nicolette F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 16-01-2009 18:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1467
Ostrzeżeń: 0
Postów: 685
Data rejestracji: 15.12.08
Medale:
Brak

Yennefer napisał/a:
Zdaje się, że mam za ciasny umysł, bo nie rozumiem wypowiedzi Kanye. Nikt nie będzie wiedział, że jest właścicielem Czarnej Różdżki, bo skąd. Różdżka będzie przechodziła z jednego nieświadomego czarodzieja na drugiego, również nieświadomego. W końcu któryś-tam "właściciel" umrze śmiercią naturalną i Różdżka pozostanie bez władcy na zawsze.


Święta racja. Przecież Harry nie będzie biegał po ulicy i wołał "mam Czarną Różdżkę! Kto mi podskoczy?". A jeżeli nawet ktoś go rozbroi, [co jest prawdopodobne] to nikt nie będzie wiedział, że jest w posiadaniu takiej różdżki.
__________________
*

Inspektor Lestrade: W kolejnym życiu byłbyś dobrym przestępcą.

Sherlock Holmes: Tak, a pan świetnym policjantem.
www.las-ceglasty.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Harry 14 F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 03-02-2009 18:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 410
Ostrzeżeń: 1
Postów: 92
Data rejestracji: 02.02.09
Medale:
Brak

Jest bardzo możliwe że Harry'ego kiedyś go ktoś rozbroi w końcu będzie aurorem, możliwe że Ron albo Hermiona kiedyś się wygadają co do Czarnej Różdżki, że Harry ją ma. Możliwe że ktoś kto wiedział o jej posiadaniu np. słudzy Voldemorta kiedyś rozbroją Harry'ego i znajdą różdżkę. Możliwe jest też, że Harry zacznie używać różdżki i wtedy nikt nie będzie jej musiał szukać.
Edytowane przez Ariana dnia 03-02-2009 19:42
Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 10-03-2009 18:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Przecież prawie cały Hogwart słyszał rozmowę Harry'ego z Voldemortem, tuż przed pojedynkiem! Teraz Harry powinien schować różdżkę dużo lepiej niż w grobie Dumbledore'a! Myslę, że Hermiona powinna mu pomóc w otoczeniu miejsca ukrycia jakimiś zaklęciami.
Ale z drugiej strony Harry naprawdę zna się na obronie przed czarną magią. Więc istnieje prawdopodobieństwo, że nikt go nie rozbroi.
__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030
Wyślij prywatną wiadomość
~SeverusS F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 30-03-2009 10:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 407
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 29.03.09
Medale:
Brak

Może lepiej by było jakby ktoś tą różdżkę by zniszczył. Moim zdaniem nie ma pewności, czy aby na pewno, Harry nie został, by rozbrojony/pokonany przez kogoś innego, a słysząc to cały Hogwart, każdy by przecież wiedział, gdzie i do kogo należy Czarna różdżka, a parę osób, które by ją pragnęły na pewno by się pojawiło.
__________________
- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, dla ciebie stawiałem się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wszytko po to, by, jak przypuszczałem, zachować syna Lily przy życiu. A teraz mi mówisz, ze hodowałeś go jak świnie na rzeź...
- To poruszające, Severusie - powiedział Dumbledore poważnie. - W końcu dorosłeś na tyle, żeby się nim przejąć?
- Nim? - krzyknął Snape. - ExPecto Patronum!
Z końca jego różdżki wypłynęła srebrna łania. Wylądowała na podłodze gabinetu, przeskoczyła raz przez gabinet i wyleciała przez okno. Dumbledore patrzył jak odlatuje. Kiedy jej srebrny blask zniknął w oddali, odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
- Po tak długim czasie?
- Zawsze. [...]
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny W F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 16-05-2009 12:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 677
Ostrzeżeń: 1
Postów: 195
Data rejestracji: 21.04.09
Medale:
Brak

Najpierw chciałam zwrócić uwagę na jeden szczegół. Czy Harry rzeczywiście został aurorem? Przecież nie skończył szkoły, a skoro tak to nie mógł też pójść na szkolenie dla aurorów (chyba że miałby jakąś taryfę ulgową za zasługi dla społeczności czarodziejów). A wracając do tematu. Różdżki nie traci się przy każdym rozbrojeniu, bo wtedy nauczyciele w Hogwarcie nie mogliby nauczać tego zaklęcia, prawda? Olivander sam mówi, że różdżka przestaje słuchać swego pana, jeżeli ten pan zostanie POKONANY, czyli że straci różdżkę nie podczas zwykłych ćwiczeń, ale podczas walki. A skoro Harry nie miał szans na wykonywaie zawodu aurora, to mało prawdopodobne było, żeby mógł zostać przez kogoś pokonany. A jeszcze z innej beczki: nikt oprócz Harry'ego, Rona, Hermiony, Snape'a, Voldemorta i samego Dumbledore'a wiedział, co stało się z Czarną Różdżką po utraceniu jej przez Grindelwalda. Tak więc były małe szanse, że ktoś mógłby różdżkę wykraść.
__________________
"Miłość kpi sobie z rozsądku,
I w tym jej urok i piękno."

Andrzej Sapkowski
Wyślij prywatną wiadomość
~Irreplaceable_ F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 17-05-2009 18:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2090
Ostrzeżeń: 1
Postów: 394
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Może Potter za dużo się naoglądał, że jak zabije Voldemorta, to złote góry będzie zdobywać? ^^ W kazdym razie, istnieje możliwość pokonania Pottera, dlatego też moc Czarnej Różdżki nie została zgaszona nawet po tylu latach. Draco zyskał różdżkę po zaklęciu rozbrajającym, Potter po zabraniu Draconowi jego własnej różdżki... Możliwe, że nawet przez opacznosć ktoś ją będzia miał. No chyba, że Potter znów sądzi, że nikt nie będzie w stanie go rozbroić xDD
Wyślij prywatną wiadomość
~Ariana Malfoy F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 17-05-2009 21:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1014
Ostrzeżeń: 1
Postów: 266
Data rejestracji: 04.01.09
Medale:
Brak

Ha. Bardzo mnie cieszy że ktoś poruszył ten temat.jest to nieco skomplikowane. I przyznaję masz rację. Jeśli ktoś rozbroił by Harry'ego to nie on stał by się właścicielem czarnej różdżki tylko ta osoba. Choć z drugiej strony czy w momencie rozbrojenia Harry nie powinien mieć jej w ręce? Nie pamiętam już dokładnie jak to było w książce, ale tak mi się wydaje. Z drugiej strony myślę, że niewiele osób dowiedziało by się o miejscu spoczynku czarnej różdżki i była by bezpieczna. Poza tym myślę, że duch Dumbledore'a nad nią czuwał Uśmiech Musimy być dobrych myśli inaczej autorka powinna by się zabrać do pracy nad kolejnymi częściami co myślę, że nie zasmuciły by fanów przygód HP. Oczko
__________________
PEOPLE LIKE YOU, ARE THE REASON PEOPLE LIKE ME. KILL PEOPLE
<><><><><><><><><><><><><>
Kiedy palec wskazuje niebo, głupiec patrzy na palec..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ej drogi Gościu pozdrawiam Cię Oczko A w szczególności pozdrawiam: Ami,
Lilly Luna Potter, Krzywołap 21, Emily Riddle, FeltonLover, Karola_94 Rozbawiony

^^^
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!
...........................

___________
Ludzie od czasu, do czasu potykają się o prawdę,
ale większość z nich podnosi się i pędzi jakby nic się nie stało.

[ Winston Churchill ]
_._._._._._._.
Pan Lunatyk przesyła wyrazy szacunku profesorowi Snape'owi i uprasza go, by zechciał nie wtykać swojego długiego nochala w sprawy innych ludzi.
(...)

-Pan Rogacz zgadza się z panem Lunatykiem i pragnie dodać, że profesor Snape jest wrednym głupolem.
(...)

-Pan Łapa pragnie wyrazić swoje zdumienie, jak taki kretyn mógł zostać profesorem.
(...)

-Pan Glizdogon życzy profesorowi Snape'owi miłego dnia i radzi mu umyć włosy, bo kleją się od łoju.

[img]img232.imageshack.us/img232/7993/rtamichaeljackson726489.gif[/img]
[img]img517.imageshack.us/img517/1659/1134425189fslytherinyy3.th.jpg[/img]img5.imageshack.us/img5/6710/herbslythpj5.gifimg525.imageshack.us/img525/6458/9444489.gif

Edytowane przez Ariana dnia 24-05-2009 12:32
Wyślij prywatną wiadomość
~Miust F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 09-07-2009 15:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Charłak
Punktów: 12
Ostrzeżeń: 0
Postów: 3
Data rejestracji: 09.07.09
Medale:
Brak

Według mnie Harry chciał ją bardzo mieć. Tylko obecność Dumbledore'a nie pozwoliła mu jej zabrać. Pewnie w przyszłych tomach ( Jeśli będą ) powróci i weźmie tą różdżkę, ale może ktoś inny go wyprzedzić jak np. jego syn. Kto wie co będzie dalej :]
__________________
hogsmeade.pl/tiara,ravenclaw,ona.gif

Edytowane przez Ariana dnia 09-07-2009 19:32
Wyślij prywatną wiadomość
~VictorS F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 09-07-2009 22:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 33
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 09.07.09
Medale:
Brak

Harry chciał ją mieć tylko bał się , że jej Moc sprowadzi go do wariacji. Włożył ją z_powrotem do grobu Dumbledore'a mając nadzieję, że nikt jej nie znajdzie. Bleee
__________________
hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,on.gif

Noobem nie jest ten który dopiero zaczął grać tylko ten kto gra i nie wie w Co .

Edytowane przez Ariana dnia 09-07-2009 23:51
Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 11-08-2009 22:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

Myślę, że Harry chowając Czarną Różdżkę zdawał sobie sprawę, że może być kiedyś rozbrojony, ta osoba może wiedzieć, ze przez to staje się posiadaczem Czarnego Berła. Dlatego też pewnie bardzo się postarał o to, by tej Różdżki nikt nie odnalazł, zabezpieczył najróżniejszymi zaklęciami, kto wie, może nawet zaklęciem mowy wężów?
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Laufey F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 20-09-2010 18:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 677
Data rejestracji: 15.05.10
Medale:
Brak

No właśnie . Zostając aurorem nie można byc do końca pewnym iż umrze się śmiercia naturalną, lub zostanie się rozbrojonym . Pomimo tego iż ukryłoby się Czarną Różdżkę, gdzieś gdzie nikt prawdopodobnie by jej nie nie odkrył, zapewne jak mówi przysłowie '' Dla chcącego nie ma nic trudnego'' ktoś kiedyś by ją znalazł .
__________________
i47.tinypic.com/2quj72s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Luunka F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2010 23:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 95
Ostrzeżeń: 0
Postów: 31
Data rejestracji: 24.09.10
Medale:
Brak

nikt nie jest pewny tego ze Harry został aurorem. On wcale jej nie ukrywał tylko odłożył na miejsce, czyli włożył do grobu Dumbledore'a.
__________________
- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem.

Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I o Wiedzy-O-Własnej -Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !
Wyślij prywatną wiadomość
~blackowa F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 10-10-2010 20:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 175
Ostrzeżeń: 2
Postów: 196
Data rejestracji: 06.10.10
Medale:
Brak

Tak , macie rację. Jednakże myślę , że źle pomyślał. Tym sposobem chciał może pokazać, że jednak nie jest łapczywy.
__________________
Widać, jestem tempa. Bo nie spamuję <lol3214645735`2>

Pozdrawiam Cię drogi Gościu , pamiętaj o mnie. Język
www.historiasmierciozercy.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Peverell F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 08-05-2011 05:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1002
Ostrzeżeń: 0
Postów: 187
Data rejestracji: 10.02.11
Medale:
Brak

Przyznam szczerze, że również się nad tym zastanawiałem. Przecież jeszcze ktoś, kto o niej wiedział, mógł rozbroić Harry'ego i wejść w jej posiadanie. Lecz nie o tym chcę mówić. Myślę, że gdy Harry w końcu umrze to Śmierć zostanie jej prawowity właścicielem a później tak jak w przypadku moich kochanych dziadków znowu wróci w ręce człowieka, i znowu będzie chaos.
__________________
Przywołuję cienie nocy. Pod mym berłem drży magia ciemności.
Wojna mym żywiołem, wojownicy bez dusz na me rozkazy.
Wolność to tylko wspomnienie, bo prawdziwa siła leży w umyśle.
Czy wciąż chcesz stawić mi czoła? Czy zagrasz w grę,
gdzie stawką jest śmierć? Tylko po to, by odzyskać wolność?


Dziedziczny grzechu nasz!
Klątwa to twoja straż.
O ty, najkrwawsza z ran!
Komu wytchnienie dasz?
Któż twego bólu pan?

Tylko Atrydów płód
Rozetnie dawny wrzód.
Dziedzicu, dom swój lecz!
Bogów tu wzywam wprzód,
By twój nie chybił miecz.

O mieszkańcy podziemnych stref!
Jeśli dotarł do was przysiąg zew,
Dajcie dzieciom pomścić ojca krew!
http://hogsmeade.pl/forum/viewthread.php?thread_id Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT