Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 227
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Gry
»» Insygnia Śmierci
»»» Czego brakuje IŚ1 - największemu gniotowi 2010
Drukuj temat · Czego brakuje IŚ1 - największemu gniotowi 2010
~Gregman F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 05-07-2014 03:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 327
Ostrzeżeń: 0
Postów: 110
Data rejestracji: 02.12.11
Medale:
Brak

Dla mnie, to najlepiej zacząć od zaklęć
Drętwota, Impedimenta, Petrificus Totalus, Confundo, Wingardium Leviosa, ExPelliarmus, Confringo. ExPulso. Wszystkie oprócz PT, Confundo, ExPelliarmus, Confringo i WL działają jak Drętwota. Powinni wydać DLC, które Impedimenta zmienia w zaklęcie spowalmiające, a ExPulso zastąpić Levicorpus. Zostało jeszcze Confringo. Zamiast rozwalania jakichś kamyczków, DLC dawałoby nam możliwość przeskoczenia, nad nimi. A miejsce tego zaklęcia w kole zajęłoby Sectumsempra.
A wasze pomysły?
__________________
Jestem Gregman i jestem w Ravenclaw Uśmiech


hogsmeade.pl/tiara,ravenclaw,on.gif


A więc tak:

Moja różdżka to: Brzoza, głos wili, 10,5 cali, giętka
Dosiadam Zmiatacza
A moje ulubione zaklęcia to: ExPelliarmus, Levicorpus


Czarna Lista

Najgorszy Gryfon: Cornac McLaggen
Najgorszy Puchon: Zachariasz Smith
Najgorszy Krukon: Marietta Egdecombe
Najgorszy Ślizgon: Draco Malfoy
Wyślij prywatną wiadomość
~Priori Incantatem F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 05-07-2014 17:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza
Punktów: 919
Ostrzeżeń: 0
Postów: 269
Data rejestracji: 21.09.13
Medale:
Brak

Insygnia Śmierci generalnie jako całość są niedopracowane. Mijają się z celem, bo brakuje w nim sedna, czyli konkretnej fabuły, a co za tym idzie grywalności. I co z tego, że meritum w postaci szukania Horkruksów zostało zachowane, skoro sama gra nijak ma się do filmu i książki. Jest pod względem wizualnym bardzo dobrze zrobiona, ale zestawiając ja z filmem i książką niedopracowana i tyle. Wystarczy spojrzeć na Zakon Feniksa i Księcia Półkrwi - bardzo ładnie odwzorowany Hogwart, szczegółowość miejsc, postaci itp. Wyda mi się, że twórcy po prostu chcieli nadążyć za Filmem i jak widać pośpiech nie wyszedł temu na dobre. Ale tak czy inaczej opłaciło się to im, przecież to Harry Potter, jaki fan (nawet jeśli byłby to największy kmiot) nie kupiłby tego? Gra ta została stworzona na zasadzie dwóch pierwszych części, tzn. mniej więcej coś się tam w fabule zgadza i jest ok - niestety nie dla fanów. Insygnia śmierci wymagają dobrego scenariusza i fabuły, trzeba byłoby zrobić je na nowo, niestety tego raczej się już nie doczekamy... mimo to nadal wracam do całej serii HP, choć uważam że najgorsza, mimo wszystko jest Czara Ognia.
Wyślij prywatną wiadomość
~Gregman F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 10-07-2014 16:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 327
Ostrzeżeń: 0
Postów: 110
Data rejestracji: 02.12.11
Medale:
Brak

Mam jeszcze taki pomysł że zamiast jakiś debilnych ucieczek przed smokami,. ratowaniem szlam itp. pomiędzy misjami, daliby coś co ma związek z fabułą. Np. Między Grimmuald Place a Ministerstwem Magii, były by mini-misję w których np. zdobywamy składniki eliksiru (w orygianlnej grze, zrobienie eliksiru, to oszołomienie trzech gości. A podczas obozowania z Hermioną, zamiast eskortowania szlam, mogliby dać coś w stylu, że musimy zdobyć jedzenie. Zresztą, jeśli już chcą zrzynać, to może zerżnęli by unik z Gears of War i efekt zwolnionego tempa, jeśli unik naprawdę nieźle się udał (Alan Wake). Lumos, też by było fajne. Często z nudów, przechodząc planszę, strzelałem do powietrza, byle by różdżka nie zgasła. Zresztą bossowie (Umbridge, Malfoyowie i Bellatrix) są zrobieni fatalnie. Czemu z silniejszymi przeciwnikami, nie możemy stoczyć pojedynku sam na sam. Przykładowo (Xbox 360) Umbridge strzela do nas Avadą, no to kreślimy lewym drążkiem znak nieskończoności, żeby zrobić Protego (tylko w tych pojedynkach, bo w normalnej grze, nadal aktywowało się je guzikiem). Potem nawalamy np. X żeby trzasnąć drętwotę, A żeby Avadę (wszystko jest dozwolone na wojnie Rozbawiony), B jako Impedimenta, oraz Y jako ExPelliarmus. Avada, na przykład eliminowała by przydupasów, bossa, gdy on straci energię (dostanie mu się, zrobi przerwę - wchodzą przydupasy, niszczymy ich, wracają).Wingardium Leviosa, mogłoby działać na wszystkie przedmioty (fajnie by było rzucić je na drzewo i miotnąć w przeciwnika Rozbawiony). Fajny bylby tryb Multi, lokalnie (gramy kampanię fabularną z kolegą, bo z tego co wiem, poza misją z motorem i głupimi konfrontacjami, którym można by dać tryb na dwie osoby, za Harrym zawsze ktoś łazi). Możliwośc zaglądania do książek. Np. W tych książkach byłyby kody na nowe zaklęcia. Zamiast takiego np. Petrificus Totalus weszłoby nam Sectumsempra. Multiplayer tradycyjny też byłby spoko. Przykładowo drużyny 15 po 15. Gra losuje nas do jednej z drużyn, a tam losowo dostajemy postać, przykładowo Śmierciożercy vs Zakon Feniksa. W Zakonie byliby np. Lupin, Tonks, Bill, Molly, Artur, a w Śmierciożercach, Malfoyowie, Bella, Yaxley itp.
__________________
Jestem Gregman i jestem w Ravenclaw Uśmiech


hogsmeade.pl/tiara,ravenclaw,on.gif


A więc tak:

Moja różdżka to: Brzoza, głos wili, 10,5 cali, giętka
Dosiadam Zmiatacza
A moje ulubione zaklęcia to: ExPelliarmus, Levicorpus


Czarna Lista

Najgorszy Gryfon: Cornac McLaggen
Najgorszy Puchon: Zachariasz Smith
Najgorszy Krukon: Marietta Egdecombe
Najgorszy Ślizgon: Draco Malfoy
Wyślij prywatną wiadomość
~TheWarsaw1920 F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 22-08-2014 00:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1880
Ostrzeżeń: 0
Postów: 86
Data rejestracji: 06.01.12
Medale:
Medal Medal Medal

Jak dla mnie gra jest po prostu zwykłym FPS'em osadzonym w świecie Harrego Pottera. Grafika nie powala, a i gamepley nie wycisnął ze mnie soków. 2/10! xD
__________________
33.media.tumblr.com/037b0c9bce6371f079938d786baacafe/tumblr_nkd8r8bIdD1qbuypqo10_400.gif

mediad.publicbroadcasting.net/p/shared/npr/styles/x_large/nprshared/201405/308627716.jpeg

zmniejszacz.pl/zdjecie/293/3026273_GRAOTRON2.png
Wyślij prywatną wiadomość
~-Hermciacia- F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2015 12:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 52
Ostrzeżeń: 1
Postów: 60
Data rejestracji: 29.12.14
Medale:
Brak

To jest ciap Uśmiech
__________________
What doesn't kill you makes you stronger
Why don't you understand? That I never changing who I am
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT