Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 355
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Gry
»» Inne
»»» Nowa gra komputerowa - pomóż w tworzeniu!
Drukuj temat · Nowa gra komputerowa - pomóż w tworzeniu!
*Dum3l F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 21-12-2014 00:06
Super Administrator

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 325
Ostrzeżeń: 1
Postów: 88
Data rejestracji: 26.07.11
Medale:
Brak

Cześć Uszanowanko

Temat dość nie wskazujący na nic, a zarazem mówiący wszystko. Mianowicie chciałbym się was, drodzy użytkownicy w własnym imieniu zapytać gry harry potter. Nie mówię tutaj już o powstałych takich jak pottermore, czy inne części na komputer. Chce się was zapytać czy chcieli byście zobaczyć jakąś kolejną grę, która w bardzo dużym stopniu będzie starała się odzwierciedlać uniwersum Harrego Pottera, a nawet jeszcze więcej.
Pytam się własnie na tym forum, ponieważ sprawa jest dość oczywista. Jest to jedno z największych portali o tej kochanej tematyce. Wiec i użytkownicy, to wielcy fanatycy i miłośnicy czarów i wszystkiego co się wyróżnia.
Przechodząc do sedna, ale nie ujawniając jeszcze za wiele, mam dość głęboki i duży plan odnośnie stworzenia gry komputerowej, która będzie pokazywać życie w szkole, ale wykroczy poza to. Przedstawi całe, życie jako dorosła osoba. Każdy będzie kreował swoją postać wedle własnych upodobań i chęci. Dróg i wyjść, jak to w prawdziwym życiu bywa, będzie bardzo wiele. Ale każda osoba zadecyduje sama.

Wszystko to czyta się pięknie, ale zapytacie gdzie tutaj Wasze zadanie? Mianowicie nie chce tracić funduszy, które będą chociaż pokrywać się z satysfakcją tego, że pewnej grupce podoba się to. Czyli chciałbym, abyście mi napisali czy zagralibyście w taką grę (podkreślam, ona nie będzie przez przeglądarkę) jak i napisali co byście chcieli zobaczyć w takiej grze. Na czym miałbym się skupić, co wyróżnić. W miarę jak mnie będziecie przekonywać, będę opisywał więcej szczegółów i planów, która ja sam mam.

Tak że liczę na was, że zobaczę duży odezw i chęć przede wszystkim Oczko

Kłaniam się i pozdrawiam Uszanowanko
__________________
"To nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności."

"Ależ oczywiście,że to się dzieje w Twojej głowie. Ale skąd, u licha, stwierdzenia, że w takim razie nie dzieje się to na prawdę?"
Wyślij prywatną wiadomość
*Dum3l F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 25-12-2014 15:03
Super Administrator

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 325
Ostrzeżeń: 1
Postów: 88
Data rejestracji: 26.07.11
Medale:
Brak

Jak widzę nie zachęciłem was samymi ogólnikami, wiec piszę tym razem dokładniej.
Cały plan jest dość bardzo rozbudowany i nadal mam wiele możliwości dodawania nowych rzeczy. Ale zaczynając od podstaw, będzie to gra 3d już w innej grze, czyli będzie to jako modyfikacja.
Całość zaczynać będzie się w Londynie, gracz zostanie wdrożony w podstawowe zasady gier RPG, tworzenia własnej postaci jak i podstawowych wymogów. Odwiedzi ulicę pokątną, która będzie jak najmocniej przypominać tą książkową, za pierwsze pieniądze będzie mogła kupić sobie podstawowe rzeczy do szkoły. Po czym trafi do nie, w której przez dość długi okres będzie się uczyła przeróżnych czarów, przepisów alchemicznych i wszystkiego. Przeżywała swoje pierwsze przygody, wyprawy w Zakazany Las, w którym się toczyć będą pojedynki z stworzeniami, będzie pracowała(o ile chce), aby zarobić pieniądze na słodycze z miodowego królestwa, czy na nową miotłę. Oczywiście nie zabraknie rozgrywek quidditcha. Awansów na stanowiska prefekta i prefekta naczelnego.
A gdy już napisze Owutemy, wybierze dokładnie co chce robić.
Do wyboru, będzie zostanie osobą która będzie udostępniać pewne zwyczajne przedmioty, czyli zajmie się produkcją i sprzedażą tego (może nawet na ulicy Pokątnej, mając własny sklep), albo zostać pracownikiem Ministerstwa Magi, najpierw mniejszego oddziału, lecz kończąc jako sam minister. Może zostać nauczycielem, który również zostanie Dyrektorem Hogwartu.
Każde wyższe stanowisko, będzie obsadzone osobą z graczy, która przez pewien czas będzie mogła sprawować dość dużą władze w danym rejonie, wydawać nowe prawa, czy tworzyć nowe przedmioty, wszystko bardzo otwarte.
Możliwość jest jeszcze zostać odkrywcą przygód, który zwiedzając Wielką Brytanię, spotka przeróżne stworzenia, z którymi będzie się musiał zmierzyć i popisać swoimi czarami.
Zostać profesjonalnym zawodnikiem quidditcha i reprezentować jedną z drużyn w mistrzostwach.

Zachęcam was do rozmowy, ponieważ pierwsze prace już ruszyły. Lecz ciekawi mnie tylko wasz odezw do tego wszystkiego. Czy podoba się wam taki plan, co byście dodali, albo nad czym skupili?
__________________
"To nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności."

"Ależ oczywiście,że to się dzieje w Twojej głowie. Ale skąd, u licha, stwierdzenia, że w takim razie nie dzieje się to na prawdę?"
Wyślij prywatną wiadomość
~UCEK F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 26-12-2014 00:51
Zbanowany

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 24
Ostrzeżeń: 0
Postów: 6
Data rejestracji: 18.12.14
Medale:
Brak

Cześć ;] Masz zamiar modyfikować już istniejący ,,skrypt " jakiejś gry? Gra będzie tylko na pc ? Czy coś w stylu mmo na pc ? Jaki to silnik ? Masz jakieś umiejętności programistyczne? Grafika ? Bez grafiki ani rusz ;]
Życzę powodzenia .
Wyślij prywatną wiadomość
~Nikaa F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 09-03-2015 19:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 537
Ostrzeżeń: 0
Postów: 142
Data rejestracji: 26.01.15
Medale:
Brak

Chcesz stworzyć własną grę? Nieźle. Nie znam się na tym, więc dużo ci nie pomogę. Jednak (jak wspomniał już UCEK) grafika to podstawa.
Ciekawy pomysł. Po przeczytaniu twojego opisu, stwierdziłam że zapowiada się świetna gra. Z chęcią bym ją zobaczyła,gdy będzie ukończona.
Życzę powodzenia Czarodziej
__________________
"A small fact: you are going to die."

"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić."


Pozdrowienia dla wszystkich czarodziejów i czarownic (a w szczególności dla Ciebie, drogi Gościu) Czarodziej
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT