Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 300
» Użytkowników online: 1

~agrohimfrz

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Depilacja
Drukuj temat · Depilacja
~Chichuana F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 30-10-2008 10:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1265
Ostrzeżeń: 0
Postów: 187
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Temat dziewczynom dobrze znany. Moda na gładkie ciało panuje już od dłuższego czasu, a wyjście ze zbędnym owłosieniem na nogach w lecie jest nie do pomyślenia!

Moje pytanie to w jaki sposób się depilujecie, jakich kosmetyków bądź narządzi używacie?

Ja przetestowałam już wiele metod, począwszy od kremów do depilacji, maszynek, wosku, a skończywszy na depilatorze elektrycznym. Jakie wnioski? Najprostsza i najskuteczniejsza metoda to maszynka, a depilator elektryczny + miejsca intymne to prawdziwy hard core. xD

r: Proszę o rozwijanie wypowiedzi. Jedno- i dwuwyrazowe posty, typu "maszynka" albo "używam depilatora" będą usuwane.

__________________
Profil jest już nieużywany. Nadal jestem wielką fanką HP, ale wyrosłam już z portali fanowskich.

Polecam "A Very Potter Miusical" i "A Very Potter Sequel" wyprodukowane przez StarKid. Aż szkoda, że w Polsce są tak mało popularni! Rozbawiony

Edytowane przez raven dnia 27-04-2013 02:58
Wyślij prywatną wiadomość
!Marta_Mara F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 30-10-2008 10:55
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Karta z Czekoladowych Żab
Punktów: 4106
Ostrzeżeń: 0
Postów: 110
Data rejestracji: 01.08.08
Medale:
Brak

Ja już próbowałam wszystkiego.
No, zostało mi jeszcze czerwone światełko, iksde.

Krem- badziewie, nie mam tyle czasu, drogi i mało skuteczny.
Depilator- boli, włoski się wrastają, kupa czasu [przynajmniej w moim wypadku].
Wosk- dobra zabawa! Można trochę powyć [do księżyca, oczywiście :P], ale coś zabawnego w tym jest. Mój problem polega na tym, że skończył mi się "papier" i ciągle zapominam, żeby go kupić :< A pojemnik z woskiem czeka w lodówce :<
Maszynka- no i co, że odrastają szybko? Mój numer jeden. I po tych wszystkich doświadczeniach wiem, że maszynka to moja wierna przyjaciółka :P

Moim ideałem jest światełko, które magicznie powybija tą zarazę, o!
Ale na to muszę sobie uzbierać duuużo forsy. ;)
Wyślij prywatną wiadomość
~Martyna F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 30-10-2008 11:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1282
Ostrzeżeń: 0
Postów: 188
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

No, ja też mam podobny problem. Depilator kupiony, ale to jest po prostu masakra: mnóstwo czasu na to schodzi, no i jeszcze, jak Marta_Mara zauważyła, włoski się wrastają. Aff...
Wosk? Dawno temu, używałam. Koszmar. Mogłabym służyć jako przenośny lep na muchy ;d
Krem - beznadzieja. Włoski odrastają już następnego dnia. >,<
Maszynka... No cóż, zawsze zapominam kupić własną ;d Poza tym, w moim przypadku jest tak samo jak z kremem: odrastają następnego dnia... :/ I jeszcze się zacinam. Tak więc zostałam zmuszona do powrotu do depilatora Zdenerwowany

Chyba będę musiała zacisnąć pasa i załatwić sobie coś innego... Bo jak tak dalej będzie, to ja już nie wytrzymam. >,<
Wyślij prywatną wiadomość
!Fantazja F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2008 18:11
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Postów: 806
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Ja nigdy nie miałam problemów z depilacją. Włoski odrastają mi wręcz nienaturalnie wolno, są jasne i praktycznie niewidoczne. Sposoby? Maszynka zawsze mi wystarczała i myślę, że nieprędko zamienię ją na coś innego. Kiedyś próbowałam też plastrów, ale szybko odrzuciłam je w kąt. Stwierdzenie, że dla urody trzeba pocierpieć niekoniecznie musi dotyczyć właśnie mnie. ;d

Oczywiście chciałoby się też już wspomnianego czerwonego światełka, ale to sposób jak na razie nie na moją kieszeń.
Edytowane przez Fantazja dnia 31-10-2008 18:13
http://www.taern.pl/user/LadyVolakis/ Wyślij prywatną wiadomość
~Rock_Idiot F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2008 18:21
Zbanowany

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1182
Ostrzeżeń: 2
Postów: 401
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja używam maszynki do depilacjiUśmiechI jestem zadowolona. Włoski m nie wrastają, ani nicUśmiech
Co do miejsc intymnych - hm... szczerze mówiąc jeszcze nie próbowałam nic tam kombinować xD Jeszcze sobie coś nadprogramowo poranie czy coś^^
__________________
Boże, jak ja nie znoszę tych, co są jak trzcina na wietrze
Wyślij prywatną wiadomość
~Taka jedna F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2008 18:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1745
Ostrzeżeń: 1
Postów: 588
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Drogie Panie! To miejsce powinno zostać zamknięte dla mężczyzn. Najlepsza jest golarka, zwykła tradycyjna. Niekoniecznie taka podwędzona tacie Rozbawiony W każdym sklepie chemicznym można kupić taką "damską" golarkę. Próbowałam depilatora, wosku i domowych sposobów (takiego uwarzonego "lepca" wyglądało jak miód i nie działo). Najlepsza golarkach, chociaż można się nieźle pochlastać xD
Edytowane przez Tonks2812 dnia 16-12-2009 20:48
Wyślij prywatną wiadomość
~Ann F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2008 18:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 453
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

No tak, ja też wszystkie próby i testy mam już za sobą xD i zostaję przy maszynkach.
__________________
"Music the great communicator..."

Edytowane przez Tonks2812 dnia 16-12-2009 20:48
Wyślij prywatną wiadomość
~Itka F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 01-11-2008 15:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 525
Ostrzeżeń: 0
Postów: 100
Data rejestracji: 04.09.08
Medale:
Brak

Też próbowałam praktycznie wszystkiego i ostatecznie wróciłam do dobrej, starej maszynki do golenia.

Jednak z tych wszystkich metod depilacji najbardziej przypadł mi do gustu depilator elektryczny - niestety, nie mam takowego na własność, ale niedługo zacznę zbierać.

Na wrastanie włosków są sposoby, a na ból... Jaki ból? Dla mnie to nie taki straszny ból.
__________________
"Słyszysz? Spisek gruźlików! Shakespeare napisał nową sztukę - zakaszlmy ją!".
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 01-11-2008 15:44
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

O.o ja też dosłownie próbowałam wszystkiego co się da.
Kremy- to jest badziewie, po jednym to nawet uczulenia dostałam...
Wosk- Niezła zabawa... ^^ ale tak naprawdę, strasznie boli (można se powyć wtedy trochę ^^) ano i ogólnie się strasznie lepi... wszystko...
Depilator- też boli a co najgorsze kupa czasu no i usuwa tylko te dłuższe włoski, nie "łapie" tych krótszych...
Maszynka- to jest mój najlepszy sposób na depilacje, używam tylko te jednorazowego użytku dla pań. Jeden problem to to że włoski szybko odrastają, ale to co ^^ najlepsza dla mnie metoda to właśnie ta.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~Vampirzyca F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 01-11-2008 16:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1667
Ostrzeżeń: 1
Postów: 371
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Krem do depilacji. Bezboleśnie, jedynie swędzi, jak cholera. Ale nie ma możliwości żadnych ran, itp. W życiu nie dotknę swoich nóg golarką.
Martyna, może używasz dziadowskiego kremu? Ja korzystam z tego po 15 zł. i włoski zaczynają odrastać po tygodniu, dwóch.
Intymnie tylko i wyłącznie golarka. Ale nie jednorazówka, tylko taka z wymiennymi wkładami, porządna. Podobnie pod pachami.

Próbowałam traktorkiem, ale coś mi to nie pasuje.
__________________
Wilson: On każdego roku leczy tysiące ludzi, a ty ilu? Trzydziestu?
House: McDonald robi lepsze hamburgery, niż twoja matka, bo robi ich więcej?

Edytowane przez Tonks2812 dnia 16-12-2009 20:49
http://aaaaniaaa.powiedz.to/ Wyślij prywatną wiadomość
~SweetDream F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 01-11-2008 17:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 53
Ostrzeżeń: 1
Postów: 51
Data rejestracji: 01.11.08
Medale:
Brak

Ja mam depilator i już sie przyzwyczaiłam do tego, że boli Uśmiech oczywiście tylko łydki gole depilatorem, bo ud się nie da (tak boli)
__________________
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony

Edytowane przez Tonks2812 dnia 10-11-2009 17:01
Wyślij prywatną wiadomość
~Isilien F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 01-11-2008 18:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2248
Ostrzeżeń: 0
Postów: 244
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Kremy? beznadzieja. Próbowałam wszystkiego - od najtańszych za 8 złotych po te za 24, bo na droższe, to żal wydawać kasy. Efekt, owszem, na 5 minut, potem swędzi, a po 2 dniach znowu puszcza na nodze. Ostatnio próbowałam sensuala joanny, no, to jeszcze jako tako. Najbardziej mnie denerwuje że trzeba z tym czymś siedzieć jak głupia na wannie w niewygodnych pozach jak głupia przez dobre 10 minut.

Maszynki wielorazowe? też nie są idealne. Stępi się, to od razu na skórze rana, a jak wyjąć stępioną żyletkę to pokaleczone palce.
Ja preferuję żyletki jednorazowe. Szybko, bezboleśnie i palce całe, no i w miarę długo nie ma włosów ^^

Depilatora raczej wolę nie ryzykować, bo mi pachy odpadną.
Wosk? bym przeżyła (chyba) ale wolę nie straszyć sąsiadów opętańczym krzykiem bólu.

jednak chyba jestem za żyletkami jednorazowymi^^
__________________
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje.
Nie każdą siłę starość zniszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje.
Z popiołów strzelą znów ogniska
I mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król - tułacz wróci na stolicę.



Uwaga. Drut kolczasty

Edytowane przez Tonks2812 dnia 10-11-2009 17:05
http://www.normalsucks.fora.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 01-11-2008 18:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

A ja próbowałam wszystkiego i zostaję przy maszynce Język Nie ja jedna Język
Edytowane przez Tonks2812 dnia 16-12-2009 20:50
Wyślij prywatną wiadomość
!Inferius F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 01-11-2008 19:54
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2042
Ostrzeżeń: 0
Postów: 175
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

A ja używam maszynki, a do tego żel gillette, żel jest lepszy bo wydajniejszy, oczywiście jeśli chodzi o twarz Język nóg nie golę, ale kiedyś dziewczyna mnie dorwała z depilatorem i muszę powiedzieć że bolało jak cholera, wyrwała mi taką kępę i do dziś odrosnąć nie może Język
Edytowane przez Tonks2812 dnia 16-12-2009 20:51
Wyślij prywatną wiadomość
!Elsanka F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 01-11-2008 20:39
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1492
Ostrzeżeń: 0
Postów: 216
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ja próbowałam wosku i oczywiście normalnych, jednorazowych maszynek. Przeraża mnie golarka elektryczna, bo podobno bardzo boli i dlatego nie miałam jej ani razu w ręku xP

Ogólnie o wiele bardziej wolę maszynki (jak chyba większość), wosk - przynajmniej ten którego używałam, nie usuwał wszystkich włosków, a w dodatku przy goleniu trzeba było trochę pocierpieć...
Edytowane przez Elsanka dnia 21-01-2009 19:27
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 01-11-2008 20:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Przypomniała mi się teraz moja pierwsza depilacja. Miałam wtedy może z jedenaście lat, a jako że pojawiało się pierwsze owłosienie pod pachami, co niezmiernie mnie podniecało, ale i denerwowało, postanowiłam wykazać się kreatywnością i zadziałałam. Wzięłam zwykłą maszynkę i bez żadnej pianki do golenia czy nawet spienionego mydła (!) się ogoliłam. Matka potem na mnie wrzeszczała, że krosty mi powyskakiwały. Cóż, następnym razem już nie wykazałam się taką mądrością... -.-'

Co do sposobów, jakie próbowałam... Oprócz wspomnianej przeze mnie maszynki, używałam i depilatora, i plastrów. Ale milej chyba wspominam depilator. Włoski mi nie wrastały o dziwo, a nawet nie rosły z powrotem bardzo długo. Jednak bolało... i to koszmarnie. Długo się nie mogłam przyzwyczaić, aż zrezygnowałam. I pamiętam, jak kiedyś mama kupiła taki krem, który się nakłada, a potem ściąga specjalnym szpadelkiem; produkt firmy Veet. Niestety strasznie po tym śmierdzą ręce i nie można długo się pozbyć tego zapachu. Więc co jak co, ale ja dalej najbardziej preferuję zwykłą maszynkę. :>

Edytowane przez Cee dnia 09-11-2008 20:51
Wyślij prywatną wiadomość
~Fiore F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2008 20:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 0
Postów: 210
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Wszystko tylko nie depilator. Nie dość, że cholernie boli, jest czasochłonne, to w moim przypadku 'działa' tylko na tydzień. I nie dajcie się nabrać na jakieś nakładki masujące. Chyba, ze depilator kosztuje 400 zł to może i jest to skuteczne.
Najlepsza jest zwykła maszynka. Co prawda nie daje jakichś długotrwałych rezultatów, ale trzeba z tym żyć.
Wyślij prywatną wiadomość
~Cally F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2008 20:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Slytherinu
Punktów: 440
Ostrzeżeń: 0
Postów: 155
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Krem. Innej metody nie próbowałam i nie zamierzam, no chyba że czerwone światełko, to z wielką chęcią.

Ale depilatora, wosku, czy co tam jeszcze kto wymyślił się nie dotknę, tekst: ''trzeba cierpieć żeby być piękną'' o którym ktoś już powyżej wspomniał, kogo jak kogo ale mnie nie dotyczy, dziękuję bardzo, kamikadze to ja nie jestem.

A krem to ja zazwyczaj używam Veeta, przyzwyczaiłam się już że jest to czasochłonne i trzeb robić często.
Nie wiem kiedy, ale kiedyś na pewno, zrobię sobie czerwonym światełkiem, może za rok, za dwa.
__________________
"Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki, jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała, a na ile umysłu? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają, a te pozornie niemożliwe trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest albo jej nie ma (...)"


img685.imageshack.us/img685/9907/lokim.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!ewelka_bolitair F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2008 21:41
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1353
Ostrzeżeń: 2
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Loool. Kocham takie tematy xD

Hm. Raczej maszynka... tylko zawsze kupić zapomnę i potem problem jest. ;D

Krem - to jakieś gó**o, że tak napisze. Kupiłam Veet kiedyś, wydałam 20 zeta, a mnie jakoś to nic nie dało Oo. W dodatku strasznie śmierdziało, bleh. Może ja inna jestem...

Depilator - też nie dla mnie. Kiedyś spróbowałam i więcej nie chcę, jeśli to nie będzie jakiś 'super produkt'.

Wosk! O A tego nie próbowałam, ale myślałam o tym,a jak tak dalej będę myśleć, za jakieś pół roku się zdecyduję i kupię.

Czerwone światełko wydaję mi się interesujące... Nie myślałam jeszcze o tym.
__________________
When you stop doing things for fun you might as well be dead.
Wyślij prywatną wiadomość
~Malaga F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2008 21:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1432
Ostrzeżeń: 1
Postów: 332
Data rejestracji: 14.10.08
Medale:
Medal

Krem - łee, jedzie, że ja nie mogę, i na mnie nie działa (może dlatego, że jestem szatynką). Zmarnowane 20 zł i 20 minut.
Depilator - któregoś pięknego dnia spróbuję, jeżeli się odważę. Jak dotąd samo wyobrażenie o wyrywaniu sobie celowo włosów mnie przeraża ;|
Wosk - zastanawiam się, i chyba zaryzykuję. Podobno dobry sposób.
Maszynka - mój sposób. Najlepsza - najszybsza, najtańsza, najmniej bolesna. Jedyny minus to taki, że włoski szybko odrastają i robią się coraz twardsze, ale to nic ^^ Mi wystarczy na razie.
__________________
Suhak Nieczysty Absolutnie
zaraz dżemkę sobie utnie
i będzie kląskać z supermocą
jak to inne suhaki mogą i chcą.


- Medżik Dżemik, 15 III 2009 godzina 15Kotecek4:28


Hm, jakby ktoś był zainteresowany nowym forum dla początkujących pisarzy lub poetów, to zapraszam na PW. Może Mirriel to to nie jest, ale napewno coś dobrego z tego wyjdzie ;P Także - pisarze, do piór (klawiatur)! I po adresik na PW.

Edytowane przez Tonks2812 dnia 16-12-2009 20:52
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT