Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 274
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Michael Jackson
Drukuj temat · Michael Jackson
~Olivia Springsey F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 12-08-2009 20:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 2
Ostrzeżeń: 2
Postów: 49
Data rejestracji: 05.08.09
Medale:
Brak

Emm .. oglądając programy z nim mam mieszane uczucia (dzieci) ale jeśli chodzi o jego muzykę jej to pop bardzzoo wysokiej klasy. Muzycznie był geniuszem! wolę nie myśleć o jego prywatności.
__________________
Olivia Springsey




I belive elves are truth!
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona_Snape F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 12-08-2009 20:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 727
Ostrzeżeń: 1
Postów: 160
Data rejestracji: 10.08.09
Medale:
Medal

Jak dla mnie geniusz...
A "Liberian girl" mogłabym słuchać ciągle...
;**
a jego prywatnością się nie zajmuję, iż media też lubią wyolbrzymiać...
Oglądąłam film dokumentalny jak się wypowiadał o tej sprawie...
Przekonał mnie..
__________________
"- Panie profesorze- powiedziała Hermiona, wciąż trzymając podniesioną rękę- wilkołak różni się od prawdziwego wilka kilkoma drobnymi cechami. Pysk wilkołaka...
- Już po raz drugi odzywasz się nie pytana, Granger- przerwał jej chłodno Snape- Twoje nieznośne zarozumialstwo pozbawiło właśnie Gryffindor kolejnych pięciu punktów.
Hermiona zaczerwieniła się jak burak, opuściła rękę i wlepiła pełne łez oczy w podłogę..."


[gg]8787036[/gg]

hogsmeade.pl/tiara,slytherin,ona.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~BitterSweet F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 13-08-2009 10:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Postów: 436
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Nie jestem jego fanką, ale szanuję go jako muzyka. Zapisał się w historii muzyki jako jeden z lepszych.To prawda, był dziwakiem. Zniszczył sobie ciało licznymi operacjami. Ale ludzie też nie szcędzili mu cierpienia. W dzieciństwie bity przez ojca. Jako człowiek dorosły wielokrotnie niesłusznie oskarżany.

Moim zdaniem szybko nie zostanie zapomniany. I nawet nie dzięki tym wszystkim skandalom, czy być może tragicznej śmierci. Dla wielu talent Michaela to sprawa pierwszorzędna.


No właśnie. Mam koleżankę, która ubóstwia Michaela (oczywiście za muzykę), zaraz po Elvisie ^^. Jak wybucha jakiś nowy skandal typu "pudelek ma nową plotkę", ona je wszystkie dementuje niezaprzeczalnymi argumentami.
__________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką...


"Music is like a sunrise for me
It's joyful like a trip in a time machine
Music is like a sunrise for me
It's like coming home
..."
Helloween *.*
Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 13-08-2009 14:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

Skoro już jesteśmy przy życiu prywatnym Michaela, to chciałabym powiedzieć, że szkoda mi jego dzieci. W gazetach kupowanych przez moją mamę ciągle wyczytuję sensacyjne wiadomości. Większość takich newsów o gwiazdach zaraz zapominam, ale udało mi się zauważyłam, że Jacksona uczepili się szczególnie mocno. Tydzień temu w gazecie z programem telewizyjnym przeczytałam notkę zatytułowaną bardzo ciekawie. Mianowicie nosiła tytuł: "KTO MU UKRADŁ NOS?". Oczywiście wynikało z tego coś niemożliwego: zwłokom MJ odpadł nos w kostnicy nos i ktoś go ukradł. Dlaczego to jest niemożliwe? Bo jego zwłoki są lepiej strzeżone niż Biały Dom, więc raczej nikt mnie mógł ukraść.
A dzisiaj przeczytałam, że "znamy ojca Paris". Zrobiło mi się szkoda tej dziewczynki, bo nie dość, że straciła tatę to jeszcze ludzie sprawdzają czyją tak naprawdę jest córką i publikują informacje, do których się dokopali w gazetach. Eh... Media to mają wyczucie, wymyślają sensacje na temat nieboszczyka i nie dają spokoju dzieciom...
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg

Edytowane przez Courag dnia 13-08-2009 14:02
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Ariana Malfoy F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 02-09-2009 18:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1014
Ostrzeżeń: 1
Postów: 266
Data rejestracji: 04.01.09
Medale:
Brak

Michael Jackson od dziecka był, jest i będzie dla mnie ikoną muzyki. Jego kasety były pierwszymi w moim życiu. Miał wpływ na mój gust muzyczny. Ma... Miał fenomenalny głos i talent muzyczno-taneczny. Jego występy były wielkim show. Poza tym świetnie potrafił prowadzić swoje kampanie i dużo dobrego zrobił na świecie. Żałuję, że nie dane mi było wybrać się na jego koncert. Mówicie o jego operacjach... Niektóre wypowiedzi są żałosne... On nie robił ich tak sobie. wszystko co ze sobą robił było wynikiem przeżyć z dzieciństwa. Nikomu takiego nie życzę choć znam ludzi którzy takie mieli a nawet gorsze. Owszem nie przechodzili z tego powodu operacji ale też nie stać ich na to a poza tym to ich życie przepełnione jest ciemnością i cierpieniem. Co do koloru skóry. Nie, nie wybielił jej celowo. Michael chorował na białaczkę wrodzoną a w USA jest ona leczona poprzez unicestwianie pigmentu skórnego co jest ingerencją genetyczną. Osoba taka zamykana jest w ciemnym pomieszczeniu podczas zabiegu i nie może potem przez 3 dni wychodzić na światło dzienne. To dla tego nosił maski, okulary, zawsze był zakryty i spacerował z parasolem. Wiem to ponieważ moja znajoma choruje na to samo i obie przeszukiwałyśmy internet pod kątem sposobów leczenia na świecie.
Ktoś może uznać to co piszę za stek bzdur, ale to jego problem. Mam prawo pisać co wiem i myślę tym bardziej, że jego muzyka mi towarzyszy od więcej jak ćwierć wieku. Co do ulubionych piosenek.......... Właściwie to większość.
Współczuję dzieciom Michaela. Nie dość że dotknęła ich tak wielka strata to jeszcze teraz słyszą i widzą bzdury wypisywane przez brukowce o ich tacie i ich samych. A ludzie są jak sępy... Wszystko chłoną.. Każdą padlinę.. Przykre.......
__________________
PEOPLE LIKE YOU, ARE THE REASON PEOPLE LIKE ME. KILL PEOPLE
<><><><><><><><><><><><><>
Kiedy palec wskazuje niebo, głupiec patrzy na palec..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ej drogi Gościu pozdrawiam Cię Oczko A w szczególności pozdrawiam: Ami,
Lilly Luna Potter, Krzywołap 21, Emily Riddle, FeltonLover, Karola_94 Rozbawiony

^^^
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!
...........................

___________
Ludzie od czasu, do czasu potykają się o prawdę,
ale większość z nich podnosi się i pędzi jakby nic się nie stało.

[ Winston Churchill ]
_._._._._._._.
Pan Lunatyk przesyła wyrazy szacunku profesorowi Snape'owi i uprasza go, by zechciał nie wtykać swojego długiego nochala w sprawy innych ludzi.
(...)

-Pan Rogacz zgadza się z panem Lunatykiem i pragnie dodać, że profesor Snape jest wrednym głupolem.
(...)

-Pan Łapa pragnie wyrazić swoje zdumienie, jak taki kretyn mógł zostać profesorem.
(...)

-Pan Glizdogon życzy profesorowi Snape'owi miłego dnia i radzi mu umyć włosy, bo kleją się od łoju.

[img]img232.imageshack.us/img232/7993/rtamichaeljackson726489.gif[/img]
[img]img517.imageshack.us/img517/1659/1134425189fslytherinyy3.th.jpg[/img]img5.imageshack.us/img5/6710/herbslythpj5.gifimg525.imageshack.us/img525/6458/9444489.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Crima F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 06-09-2009 19:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 685
Ostrzeżeń: 0
Postów: 217
Data rejestracji: 30.07.09
Medale:
Brak

Nigdy go nie słuchałam i raczej nie będę słuchać, nie podoba mi się.
Niby król popu, okej, ale nie dla mnie, bo dla mnie to biały murzyn z nosem nie wiadomo jakim. Denerwuje mnie jedno: rozumiem, że wiele fanów ciężko przeżyło jego śmierć, ale niektórzy, którzy go WCALE nie słuchali zaczęli wklejać sobie głupie obrazki na nk typu: "odszedł król popu.." blablabla, i nosić koszulki z jego wizerunkiem, nawet go nie słuchając! Żenada.
__________________
I' m so happy, cause today I found my friends. They' re in my head.
- Kurt Cobain.
www.crima.fbl.pl Wyślij prywatną wiadomość
~zonazmierzchu F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 06-09-2009 22:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 59
Ostrzeżeń: 0
Postów: 16
Data rejestracji: 19.07.09
Medale:
Brak

Niesamowity człowiek... dobry muzyk... smutne że większość "podziwi" go dopiero go odszedł...
Uwielbiam jego ballady, w których jego głos jest delikatniejszy od dotyku kochanej dłoni...
Amen Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Malfoy-shine F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 07-09-2009 14:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Animag Wąż
Punktów: 554
Ostrzeżeń: 1
Postów: 120
Data rejestracji: 20.08.09
Medale:
Brak

Niesamowity człowiek stworzył naprawdę super kawałki do moich ulubionych piosenek Michaela należy Smooth Criminal ale naprawdę to jemu należy się miano króla popu ale co do jego prywatności mam pewne zastrzeżenia ; no np. to że brał dragi to już nie moja działka ale nikt nie wpychał mu ich do ust no nie? Sam wybrał drogę narkotyków ale też te liczne skandale z jego udziałem np.zarzuty o molestowanie dzieci .No cóż ale o zmarłym źle się nie mówi ale mówcie co chcecie to był wielki człowiek.
__________________
Od cnoty Gryfonów
Kretynizmu Puchonów
I-Od-Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
Chroń Nas Slytherinie!

Drrr
Pozdrowionka dla dziewczyny Toma Feltona.
Wyślij prywatną wiadomość
~klaudyna3311 F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 06-11-2009 17:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -21
Ostrzeżeń: 1
Postów: 30
Data rejestracji: 04.11.09
Medale:
Brak

Cudowny człowiek i geniusz muzyczny... W historii muzyki pozostawił po sobie ogromny ślad. Ma super piosenki. Nie które bardzo wzruszające np. Heal the world. a nie które bardzo taneczne np. Billie Jean.
__________________
Słodko jest nocą patrzeć na niebo, gdy kochasz różę, która znajduje się na jednej z gwiazd. Wówczas wszystkie gwiazdy są ukwiecone.

Dziękuję za pozdrowienia i wzajemnie Uśmiech
Karola__94 pamiętam i dziękuję Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Evi91 F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 06-11-2009 17:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 543
Ostrzeżeń: 0
Postów: 152
Data rejestracji: 04.08.09
Medale:
Brak

Człowieka jako człowieka nie lubię, ale piosenkarzem i tancerzem jest wyjątkowym. Nie będę się nad nim rozpływać jak, co po niektórzy, bo nie jestem jego fanką, uważam, że stworzył kilka fantastycznych utworów.
__________________
"Warto Żyć
Warto Śnić
Warto Być
Warto Śmiać
Cieszyć Się
Warto Kochać..."

hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,ona.gif

Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i Od-Wiedzy-Własnej-WszechWiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFINDORZE !
Wyślij prywatną wiadomość
~klaudyna3311 F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 06-11-2009 19:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -21
Ostrzeżeń: 1
Postów: 30
Data rejestracji: 04.11.09
Medale:
Brak

Michael Jackson piosenkę Beat it stworzył z myślą o młodzieży... Jak kiedyś napisał najbardziej zależało mu na fanach, którzy byli młodzi wtedy nie jest ważne czy piosenka jest na listach przebojów tylko ważne jest to że młodzieży się podoba. Bo tylko wtedy piosenka staje się hitem.
__________________
Słodko jest nocą patrzeć na niebo, gdy kochasz różę, która znajduje się na jednej z gwiazd. Wówczas wszystkie gwiazdy są ukwiecone.

Dziękuję za pozdrowienia i wzajemnie Uśmiech
Karola__94 pamiętam i dziękuję Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Gabii F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 06-11-2009 19:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 171
Ostrzeżeń: 0
Postów: 53
Data rejestracji: 06.11.09
Medale:
Brak

Michael (albo M.J jak go często z kumpelami nazywamy), genialny człowiek noszący jarzmo okropnej i niesprawiedliwej opinii publicznej. A przecież śpiewał i tańczył dla nas, ludzi młodych ( i dorosłych też ). Na zawsze pozostanie w naszych sercach jako człowiek, który podbił świat swoją muzyką [*]
__________________
Because you can!!!


***Gabii***
Wyślij prywatną wiadomość
~PaniWeasley F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 06-11-2009 20:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 619
Ostrzeżeń: 0
Postów: 139
Data rejestracji: 15.07.09
Medale:
Brak

Skandalista, a jednoczeście najlepszy tancerz jakiego miałam zaszczyt oglądać. Po prostu mistrz! Jego życie prywatne mnie nie obchodzi.
Nie jestem jego fanką, nigdy nią nie byłam.
Jedyne piosenki jakie mi się podobają to "Bille Jean" , "Dangerous" i "You are not alone" Zawstydzony

Najbardziej mnie denerwuje, że osoby, które go kiedyś tępiły, nie słuchały jego muzyki teraz udają, że straszne przeżywają jego śmierć. Wklejaja sobie jego zdjęcia na NK itp. Żałosne.
Wyślij prywatną wiadomość
~Veronica Vance F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 06-11-2009 22:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 529
Ostrzeżeń: 0
Postów: 12
Data rejestracji: 26.09.09
Medale:
Brak

Nigdy nie byłam szczególną fanką Michaela Jacksona, chociaż uważam, że naprawdę odmienił ludzkie spojrzenie na muzykę. Z pewnością piosenki takie jak Billie Jean i Thriller pozostaną w naszych sercach i dzięki nim pozostanie w nich również MJ. A co do prywatnego życia... po prostu nie interesuje mnie to.

Michael był wielkim człowiekiem i takim go zapamiętamy.
__________________
Draco dormiens nunquam titillandus

Edytowane przez Veronica Vance dnia 06-11-2009 22:35
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 06-11-2009 22:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Dokładnie. Nie interesuje mnie jego życie osobiste - Micheal miał prawo do posiadania go, a jeśli cały świat je pozna przestanie być osobistym... Poza tym nie z tego go znamy, prawda? W taki więc razie nie interesuje mnie z iloma siedmioletnimi chłopcami spał i...

Michael był naprawde wielką gwiazdą. Potrafił spiewać, tańczyć - jego głos nadal mnie zadziwia. Jego piosenki - przełom w świecie muzyki. Oryginalny. Bardzo oryginalny. Jego hity pozostana w pamięci na zawsze - Thriller czy Smooth Criminal.
Wyślij prywatną wiadomość
~Little_Susie F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 08-11-2009 12:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -29
Ostrzeżeń: 1
Postów: 28
Data rejestracji: 08.11.09
Medale:
Brak

Cudowny muzyk i człowiek. Media zrobiły z niego pedofila. Ale czy człowiek który sam nie miał dzieciństwa miałby serce zabierać je innym? Wątpię.
Muzykę którą stworzył chyba nikt nie zapomni. Muzyka która wzrusza i cieszy. Tak opisała bym jego piosenki. Bardzo taneczne. Michael był najlepszym tancerzem na świecie. I gdy teraz sobie pomyślę, że już nikt nie zatańczy dla nas takiego Moon walka to chce mi się płakać... Czy na Ziemi będzie jeszcze taki artysta? Taki człowiek?
__________________
Mówią, że niektórych gwiazd, które widzimy na niebie, tak naprawdę już tam nie ma. Ich światło płynie do nas przez miliony lat, a my patrząc na niebo, spoglądamy w przeszłość, w minioną chwilę, kiedy gwiazdy wciąż tam były. "Co robi gwiazda, gdy przestaje świecić?" - pytam samego siebie. "Może umiera?". "O nie!" -odpowiada głos w mojej głowie. "Gwiazda nigdy nie umiera. Ona po prostu zamienia się w uśmiech."



Pozdrowionka dla Gabii Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Doru Arabea F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 08-11-2009 14:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 556
Ostrzeżeń: 1
Postów: 142
Data rejestracji: 28.10.09
Medale:
Brak

Nie byłam i nie jestem jakąś szczególna fanką Króla Popu. Szanuję go i (jak wszyscy) uważam go za Króla. Nie powiem, odczułam wielką stratę po jego śmierci. Naprawdę szkoda... [wulgaryzm skasowano]
Edytowane przez Milka dnia 08-11-2009 14:43
Wyślij prywatną wiadomość
~Pinacolada F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 08-11-2009 16:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 202
Ostrzeżeń: 1
Postów: 76
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Michael Jackson prywatnie miał dużo kłopotów. Był... Nie do końca zdrowy na umyśle, za co winę ponoszą jego rodzice (a w każdym razie ojciec). W sumie, to mu współczuję, ale i szanuję za muzykę, taniec, ogólnie twórczość. Uwielbiam jego piosenki. Trudno zrozumieć większość jego postępowań (te wszystkie operacje, afery z pedofilą itp), ale jak już pisałam miał problemy psychiczne. Został wychowany tylko do zarabiania pieniędzy śpiewem i tańcem. Nie mógł zdecydować sam o swojej przyszłości, i nigdy tak naprawdę mentalnie nie był do końca dorosły.
Bez konkurencyjnie był prawdziwym Królem!^^
__________________
.:: Pinacolada's love<3::.
Wyślij prywatną wiadomość
~Karola__94 F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2009 20:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 631
Ostrzeżeń: 1
Postów: 317
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Był prawdziwym Królem Popu! Do końca swojego życia. Nigdy też nie wierzyłam by był zboczeńcem molestował dzieci itd.
Moją jego ulubioną piosenką jest Beat it. Kocham i ubustwiam tą piosenke ;p Billie Jean i Thriller też rządzą. ;]
Uwielbiałam go za jego życia jak i teraz za jego : głos, taniec, geniusz w muzyce i za jego poczucie humoru.
Wyślij prywatną wiadomość
~BellatrixLestrange F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 02-01-2010 00:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1269
Ostrzeżeń: 2
Postów: 375
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nigdy nie bylam jego fanka i nie jestem, aczkolwiek nie mam nic do jego i jego piosenek. ale zeby król popu?!
Nie uleglam ogolnemu szalowi na MJ PO JEGO ŚMIERCI. Pf.
__________________
www.nedgallagher.com/journal/images/SweeneyTodd.jpg
paulaaa131.flog.pl Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT