Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 171
» Użytkowników online: 1

~Andreaswdb

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Michael Jackson
Drukuj temat · Michael Jackson
~ta sama maggie F
#81 Drukuj posta
Dodany dnia 13-05-2010 21:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2220
Ostrzeżeń: 2
Postów: 369
Data rejestracji: 07.05.10
Medale:
Brak

Szczerze mówiąc to był naprawdę utalenotwany człowiek, ale tak ostatnio zauważyłam że ludzie teraz raptem mówia jaki on był świetny ale jak żył to nikt sie nim nie interesował.
No a jeśli chodzi o mój ulubiony kawałek to Thiller.
Wyślij prywatną wiadomość
~yoyo F
#82 Drukuj posta
Dodany dnia 10-08-2010 16:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1811
Ostrzeżeń: 0
Postów: 239
Data rejestracji: 30.06.10
Medale:
Brak

"Zanim mnie oskarżycie, spróbujcie pokochać, zajrzyjcie w wasze serca i zapytajcie: czy widzieliście moje dzieciństwo? "
Nie będę mówiła, bo o tym wszyscy wiedzą, że był ... że jest wspaniały. Miał wiele problemów. Uzależnienie od leków, vitiligo, liczne oskarżenia, plotki. Operacje plastyczne mówicie, tak ? Zobaczcie jak on się na ten temat wypowiada :
"Wszyscy w Hollywood robią sobie operacje plastyczne. Jednak tylko ja jestem za nie atakowany!"
"Pewnego dnia może mi się zachcieć zrobić sobie czerwoną kropkę w tym miejscu <wskazuje palcem środek czoła> i parę dodatkowych oczu.. o tutaj.
( w odpowiedzi na pytanie o operacje plastyczne.)
I mówicie że nie potrzebnie zrobił się taki biały, to poczytajcie o bielactwie nabytym. On nie chciał taki być. Wolał być czarny:
"Znam swoją rasę, wystarczy ze spojrzę w lustro. Wiem, że jestem czarny!" , "Jestem dumny z bycia Afroamerykaninem, jestem dumny ze swojej rasy, jestem dumny z tego kim jestem. Mam bardzo silne poczucie dumy i godności."
A to jeszcze pare jego cytatów, więcej sobie poszukajcie sami:
"Gdy tylko pobiłem rekordy sprzedaży r11; rekord Elvisa Presleya, rekord Beatlesów r11; gdy tylko to się zaczęło, nazwali mnie dziwolągiem, homoseksualistą, pedofilem. Powiedzieli, że się wybieliłem. Zrobili wszystko, by zwrócić przeciwko mnie opinię publiczną. To konspiracja."
"Uwielbiam tworzyć magię, tworzyć coś co jest tak niezwykłe, takie niespodziewane, że ludzie tracą głowę. Coś co wykracza poza swoją epokę. O pięć kroków wyprzedzając ludzkie myśli."

Moją ulubiną piosenką jest chyba "morphine", "we are the world", "bille jean", "carousel" i "this is it"
__________________

Więc wyjdź na parkiet, pokaż swoje flow !


Nie ma takiej siły, którą mógłbyś zatrzymać nas.
Zdobywamy szczyty, płonie kolejny grass.


Każdy z was ją zna - muzyka, która wprowadza was w ten piękny stan pozytywnych myśli, pozytywnych zmian.
Bratnią duszą dla reggae się stań.


Edytowane przez yoyo dnia 10-08-2010 16:29
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny_Ruda F
#83 Drukuj posta
Dodany dnia 10-08-2010 17:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1034
Ostrzeżeń: 2
Postów: 171
Data rejestracji: 19.06.10
Medale:
Brak

Nie był zadnym zboczeńcem, pedofilem i tak dalej! Po jego śmierci świat podzielił się na dwie grupy: tych , którzy go obgadują i tych, którzy go kochają. Jednak większość osób teraz to tylko pseudofani, którzy zaczęli go lubić po śmierci, a czy wcześniej byli mu wierni, kiedy ich potrzebował np. podczas sprawy z tamtym chłopcem, którego niby napastował ? niee. wtedy to michael był okropny! A teraz? Teraz już nic nie wiadomo, a jego rodzinka (prawie cała) rzuciła się na jego forsę nawet nie myśląc o zmarłym krewnym. Okrucieństwo!
Kocham go i jego piosenki, obóstwiam <3 Jeżeli ktoś w mojej obecności go oczernia to staję w w jego obronie i twardo go bronię, wtedy ludzie mówią : ''przecież on nie żyje, a widziałaś jak wyglądał po operacjach plastycznych? Jak dziewczyna!'' Nie potrafię znieść takich wrednych komentazry , które wypowiadają osoby nawet go nie znające. Nikt z nas przecież nie wie jakim był człowiekiem, oprócz jego rodziny. Pogłoski z mediów zwykle nie mówią prawdy,wiele szumu by tylko zniszczyć biednego człowieka. On miał wielki talent muzyczny i taneczny i powinniśmy go powidzwiać za to , a jego sprawy osobiste nie powinny nas obchodzić! Teraz kiedy już nie żyje pewnie przewraca się w grobie. Tak mi go szkoda,ale nic nie mogę zrobić..
To , że o nim pamiętam chce mu udowodnić poprzez bronienie go jeżeli ktoś o nim źle mówi, nauke kroków, które tańczył, nawet poprzez ubiór (choć nie do końca, bo dodaję tylko jakieś elementy związane z nim do swojego stylu) itp. A to słowa Michaela Jacksona na to całe poniżanie go : ''Gdy tylko pobiłem rekordy sprzedarzy-rekor elvisa Presleya,rekord Beatlesów-gdy tylko to się zaczęło, nazwali mnie dziwolągiem,homoseksualistą,pedofilem.Powiedzieli, że się wybieliłem.Zrobili wszystko , by zwrócić przeciwko mnie opinię publiczną. To konspiracja.'' lub ''Zanim mnie oskarżycie,spróbujcie pokochać,zajrzyjcie w wasze serce i zapytajcie:czy widzieliście moje dzieciństwo?'' O taaaak, a dzieciństwo miał niełatwe. Można powiedziec , że nie miał go wcale. ; (
__________________
Moje serce to jest muzyk - improwizujący

Przestań mówić kłamstwa o mnie, bo zacznę mówić prawdę o Tobie..

Edytowane przez Ginny_Ruda dnia 10-08-2010 17:08
Wyślij prywatną wiadomość
~Severus Tobiasz Snape F
#84 Drukuj posta
Dodany dnia 22-10-2010 22:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Woźny Hogwartu
Punktów: 982
Ostrzeżeń: 1
Postów: 281
Data rejestracji: 23.10.08
Medale:
Brak

Wielcy fani, a "Jacko" mówią o Michaelu. Jeszcze dodajcie "Wacko", a wtedy dokładnie będziemy wiedzieli, czy żeście fanami od minuty czy od dwóch* ^^

W kwestii jego życia prywatnego, bo widzę, że niektórzy nadal tu sieją niewiedzę i jeszcze podpisują się "Fan".



"Ile miałem operacji? Niewiele. Właściwie, można policzyć je na dwóch palcach" - wywiad z Martinem Bashirem, "Living with Michael Jackson"

MJ przyznał się do:
- operacji nosa
- operacji podbródka (ten charakterystyczny dołek)
- przeszczepu skóry po wypadku na planie reklamy Pepsi (od tego czasu nosił peruki)
Potwierdzają to wyniki sekcji zwłok:http://www.genius...ead-pl.gif

Michael przyznał się do tego w wywiadzie z Oprah, a potwierdził w "Living with Michael Jackson" Martina Bashira; swoją drogą proponuję obejrzeć "Take Two" (dostępne na YT z polskimi napisami). Jeśli Martin tak samo rozmawiał z Księżną Dianą i potem tak samo zmontował te "rozmowy" to nie byłbym taki pewien tych wszystkich oskarżeń.

Jeśli ktoś nadal upiera się przy miliardzie operacji plastycznych to polecam porównanie wyglądu http://www.genius...fakty.html .

Sprawa wychudzonej twarzy. Od (mogę się rąbnąć) kilkunastu lat przed śmiercią MJ był wegetarianinem (mówił, że ma jedynie słabość do kurczaczków z KFC). Poświęcał też bardzo dużo czasu na taniec (m.in. próby do występów i koncertów), a także ćwiczenia i zabawy. To spowodowało uwidocznienie kości policzkowych i zmiany owalu twarzy (choć znowuż nie tak strasznie, jak niektórzy próbują "pokazać"Oczko.
Michael miał też to do siebie, że czasem wystarczyło zrobić mu zdjęcie z innej perspektywy i widzieliśmy zupełnie innego człowieka. Widać to w filmie "This is it", ale również na zdjęciach z Konferencji Prasowej w O2 Arena. Niektórzy przez to twierdzą, że w filmie i na konferencji były sobowtóry, ale nie o tym tutaj mowa.



"Jestem dumny z bycia Afroamerykaninem, jestem dumny ze swojej rasy, jestem dumny z tego kim jestem. Mam bardzo silne poczucie dumy i godności." - wywiad z Oprah, 1993 r.

Biała skóra MJa to wynik choroby bielactwa. Dziedziczna choroba. Michael "dostał" ją od swojego ojca, a także przekazała Prince'owi Michaelowi I. Powoduje ona utratę pigmentu na ok. 80% ciała. Michael mówił, że choroba zaczęła postępować po wydaniu "Thrillera". Osobiści "kosmetycy" MJa z tamtych czasów twierdzą, że po koncertach i publicznych wystąpieniach, w miejscach, które dotykał Michael zostawało mnóstwo tłustego czarnego fluidu. Tak więc MJ i jego sztab ukrywali białe plamy za pomocą czarnego makijażu. Gdy jednak biały kolor zaczął przeważać - zmienili metody i czarne plamy zakrywali białymi pudrami. Widać to doskonale na kilku zdjęciach jeszcze z czasów "Bad", a także "HIStory". a nawet czasu tuż przed "This is it". http://www.genius...skora.html

Używanie maseczek, zasłanianie się parasolem w słoneczny dzień było m.in. konsekwencją tej choroby (warto powiedzieć, że w pewnym momencie "ukrywanie się" pod maską po prostu MJowi spodobało się). Skóra bez pigmentu jest bardziej narażona na promienie UV, co może prowadzić do zmian nowotworowych.

Natomiast używanie kredki do oczu, ostrej, czerwonej szminki było powodowane tym, że przez chorobę również usta stają się (i stawały w wypadku MJa) po prostu białe.



"Gdy mówisz łóżko, myślisz o seksie. To złe podejście. Będąc z dziećmi w łóżku dawałem im ciepłe mleko, ciasteczka, razem czytaliśmy bajki, walczyliśmy na poduszki. Nie mógłbym skrzywdzić dziecka" - wywiad z Martinem Bashirem, "Living with Michael Jackson"

Sprawa molestowania dzieci z 1993 r. została umorzona ze względu na ugodę jaką zawarł Jackson z rodzicami chłopca, opiewającą (podobno) na kilkanaście milionów dolarów. Michael zrobił to, żeby uniknąć rozgłosu, poza tym był w trakcie Dangerous World Tour (które i tak musiał przerwać) i nie był gotowy psychicznie na takie rozprawy (po tym oskarżeniu wpadł w lekomanię i, jak sam mówił, wyjechał na leczenie).
Jednak oskarżenie wzięto pod uwagę w procesie 2003-2005. Gdy w 2003 roku został oskarżony postanowił walczyć o swoje prawa. Mimo uniewinnienia ze wszystkich (m.in. tych z 1993 r.) zarzutów był po procesie sądowym strasznie wyczerpany i najbliższe otoczenie twierdziło, że to już nie był ten sam Michael Jackson. Nie chciał już wrócić do Neverlandu po tym, gdy mnóstwo policjantów wtargnęło tam i wnikliwie przeszukało.



"Wielu ludzi ma wyrobioną opinie o mnie, a oni nawet mnie nie spotkali. Oni nawet mnie nie znają" - Private Home Movies

Odnośnie życia prywatnego MJa - naprawdę, polecam strony fanowskie (geniusmj to taki MJ w pigułce - wszystko na jego temat), a jeszcze bardziej wywiady z MJem i rozmowy z jego współpracownikami.

Prosty przykład krzywdzącej plotki.
"Michael do był dziwak! Zasłaniał twarz swoim dzieciom! Kretyn! Wariat!"
A nikt nie pomyślał, że to nie wcale jego pomysł, a Debbie Rowe. Nikt nie chciał pomyśleć, że te maski dlatego, ponieważ grożono Michaelowi i Debbie porwaniem ich dzieci, były wyznaczone nagrody za nie. Nikt nie pomyślał, że szczególnie MJ wiedział, co to znaczy zniszczone, przerąbane przez sławę dzieciństwo i chciał od tego uchronić swoje dzieciaki. Dzięki temu one mogły iść spokojnie do kina, wyjść na miasto z ochroniarzami, czego MJ nie mógł aż do śmierci.


Plotki na jego temat (o wybielaniu, operacjach plastycznych) są równie wiarygodne i prawdziwe jak jeden z artykułów Koktajla o "naturalnie czarnych" włosach MJa (podczas, gdy od czasu wypadku na planie reklamy Pepsi praktycznie zawsze miał perukę).

* * *

Teraz, co do muzyki. Nie wiecie, jak bardzo żałuję, że fanem MJa zostałem dopiero po jego śmierci. W sumie... nie "po śmierci" w takim sensie, jaki powszechnie jest rozumiany, tj.: 26.06.2009 r. ktoś się obudził, usłyszał "Thrillera" na MTV i kocha Jacksona. Nie. Na początku bagatelizowałem tę śmierć, trochę dziwił mnie ten cały cyrk z wielkim pogrzebem i nadawaniem non stop o Jacksonie. Trochę na przekór nie przesłuchałem ani jednej jego piosenki. Aż do końca sierpnia/początku września. Pierwszymi piosenkami były "Black or white", "Billie Jean" i "Bad". I na tym koniec przez kilka tygodni. Potem coś mnie tchnęło, żeby wysłuchać jeszcze kilka... i zaczęło się. Nie wysłuchałem wszystkich piosenek Króla Popu, na liście mam chyba ok. 100 i uważam, że wszystkie są wyśmienite. Mam też kilka koncertów (m.in. ten sławny z Bukaresztu z DWT, ale także jeden z BWT i HWT) i namiętnie mogę oglądać "live performance" i (szczerze mówiąc) osobiście wolę koncertowe wykonanie Billie Jean z Bukaresztu niż wersję albumową. Tak jest też z kilkoma innymi piosenkami.
Dla rozrywki, ale także dlatego, że chcę, lubię i kocham szukam, i pochłaniam kolejne wywiady i kolejne opowieści o MJu i z MJem. Bardzo żałuję, że tak późno dowiedziałem się o Królu... chociaż... może lepiej. Gdybym zwrócił na niego uwagę wcześniej pewnie dowiedziałbym się, że jest wybielanym pedofilem i kto wie, czy na tym bym nie poprzestał.

No, to tyle. Dziękuję za uwagę Uśmiech



...Mam nadzieję, że linki nie zostaną uznane jako reklama...

*Michael nie lubił określenia "Jacko", a tym bardziej "Wacko-Jacko" (Dziwak Jackson)
__________________
"Kiedy mówisz do Boga - jesteś religijny.
Gdy Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny"

House, M.D.



"Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych,
Mnieście uczynili."

Mt 25,40


hogsmeade.pl/tiara,slytherin,on.gif

Edytowane przez Severus Tobiasz Snape dnia 22-10-2010 22:56
Wyślij prywatną wiadomość
~Harry-Potter123 F
#85 Drukuj posta
Dodany dnia 23-10-2010 16:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 223
Ostrzeżeń: 0
Postów: 47
Data rejestracji: 06.12.09
Medale:
Brak

Szczęśliwego życia to on raczej nie miał, a tym bardziej dzieciństwa - ojciec od maluszka wykorzystywał go, aby na nim zarobić.

Myślę, że każdy zgodzi się co do jednego - był niekwestionowanym Królem popu i zawsze nim będzie.
__________________
..."Wiem o wielu sprawach, o których ty nie wiesz Tomie Riddle. O wielu bardzo ważnych sprawach. Chcesz poznać kilka z nich, zanim popełnisz kolejny wielki błąd?...'

'Severus Snape nie był twoim sługą. Snape był człowiekiem Dumbledor'a. Był nim od samego początku, od chwili, gdy zacząłeś gnębić moją matkę.A ty nigdy nie zdawałeś sobie z tego sprawy, bo jednej rzeczy nie pojąłeś Tomie Riddle. Czy kiedykolwiek widziałeś patronusa Snap'a?...'

'...Patronusem Snap'a była łania. Taka sama jak patronus mojej matki, bo Snape kochał ją przez prawie całe życie, od czasu, gdy jeszcze byli dziećmi. A powinieneś to zrozumieć..'

Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE!
Harry-Potter123Uśmiech




http://vimeo.com/10152570<----- OBEJRZYJ . jesli nie chcesz być obojętny na to co ludzie codziennie robią zwierzetą PODPISZ Petycje . samemu można zrobić wiele rzeczy, ale w grupie można dokonać wszystkiego !

Edytowane przez Dominika dnia 23-10-2010 19:37
Wyślij prywatną wiadomość
~Densho F
#86 Drukuj posta
Dodany dnia 14-08-2011 13:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 37745
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,722
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Medal Medal Medal

Michael Jackson to mój ulubiony piosenkarz, wiec co tu więcej mówić Rozbawiony
Kocham go za wszystko i uwielbiam jego wszystkie piosenki Uśmiech
Kocham, kocham, kocham.

__________________
[...] Za bardzo mi na tobie zależało. Bardziej mi zależało na twoim szczęściu niż na tym, byś poznał prawdę, bardziej na twoim spokoju niż na moim planie, bardziej na twoim życiu niż na życiu innych osób, które mogły je stracić, gdyby cały plan zawiódł. Innymi słowy, zachowałem się tak, jak się tego spodziewał Voldemort po nas, głupcach, którzy kochamy. [...] Co mnie mogło wówczas obchodzić, że w jakiejś mglistej przyszłości zginie nieokreślona liczba bezimiennych, pozbawionych twarzy ludzi i stworzeń, skoro ty byłeś żywy i szczęśliwy tu i teraz? [...]

Albus Dumbledore



s3.favim.com/orig/41/albus-dumbledore-black-and-white-couple-harry-potter-i-love-you-Favim.com-345283.jpg

Edytowane przez Densho dnia 13-09-2012 13:46
Wyślij prywatną wiadomość
~Gryf5r F
#87 Drukuj posta
Dodany dnia 14-08-2011 13:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 673
Ostrzeżeń: 0
Postów: 162
Data rejestracji: 08.08.11
Medale:
Brak

Z jego piosenek lubię "Black or White" . Nie słucham go zbytnio, ale dażę go ogromnym szacunkiem, za to jakich czynów dokonał Uśmiech
__________________
Rzecz nie jest w tym jaki jesteś, lecz jaki nie jesteś. "
Albus Dumbledore
Wyślij prywatną wiadomość
~Tonki F
#88 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2011 11:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 824
Ostrzeżeń: 0
Postów: 212
Data rejestracji: 05.04.11
Medale:
Brak

Jackson, Jackson.. trudno mi o nim cokolwiek powiedzieć. Nie przepadam za jego muzyką. Nie jestem jego fanką. Owszem, jego twórczość nie jest mi obca. Kiedy byłam mała, moi rodzice puszczali w domu jego utwory, ale.. jakoś nie przywiązywałam do tego zbyt dużej wagi. Głos ma dobry, ale nie jest to jakiś fenomen.
__________________
25.media.tumblr.com/8f647e6fa017326234f7f4c74628d296/tumblr_mgjbgm4xUU1riy6v2o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~MagicBella F
#89 Drukuj posta
Dodany dnia 27-11-2012 12:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 158
Ostrzeżeń: 0
Postów: 71
Data rejestracji: 26.11.12
Medale:
Brak

Mnie nie obchodzi co kto o nim mówi był geniuszem a ludzie którzy tego nie docenili po prostu go zniszczyli. Takie jest moje zdanie. Kocham jego piosenki, prawdziwe i szczere.
__________________
24.media.tumblr.com/8386f7c9f0aef5fd97837c629d557e46/tumblr_mj1x4u8Akv1s5t0y3o1_500.gif


Pozdrawiam wszystkich którzy mnie pozdrawiają chociaż nie wiem dlaczego xD



hogsmeade.pl/tiara,slytherin,on.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Malfoyowna F
#90 Drukuj posta
Dodany dnia 27-11-2012 12:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 74
Ostrzeżeń: 1
Postów: 43
Data rejestracji: 22.11.12
Medale:
Brak

Jego muzyka jest całkiem dobra...Uśmiech Ale fanką nie jestem. Taa król może dla was ale nie dla mnie *^*
__________________
Od przemądrzałych Krukonów
niby odważnych Gryfonów
ciamajdowatych Puchonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!!
Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań.

drogi Gościu masz facebooka ? kliknij ![link usunięty]

2.bp.blogspot.com/-cYaMzAzMg4s/Tiqn-iElB0I/AAAAAAAAFJk/U8pk59nL4yI/s1600/tumblr_loqc58PWOv1qf3q8y.gif

data.whicdn.com/images/22143888/Fred-and-George-Weasley-fred-and-george-weasley-23981632-500-213_large.gif

25.media.tumblr.com/tumblr_m9fn5zuRUh1rzvie7o1_500.gif
<3
Wyślij prywatną wiadomość
~Fausta Malfoy F
#91 Drukuj posta
Dodany dnia 27-11-2012 16:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1203
Ostrzeżeń: 1
Postów: 561
Data rejestracji: 17.08.12
Medale:
Brak

Uwielbiam go ^^. Tańczył i śpiewał po prostu świetnie, wciąż lubię słuchać jego piosenek, mimo, że nie żyje od kilku lat. Nie mogę zrozumieć, jak można go nie lubić. :)
__________________
besty.pl/upload/file/1822905.gif
s14.postimage.org/rnaon0wb5/image.png25.media.tumblr.com/tumblr_mcks5pZrf41rhy1zzo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Rose Hathaway F
#92 Drukuj posta
Dodany dnia 08-12-2012 20:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 521
Ostrzeżeń: 0
Postów: 198
Data rejestracji: 01.11.12
Medale:
Brak

Ten człowiek wymiata Uśmiech. Kocham jego "Black or white".
__________________
img4.wikia.nocookie.net/__cb20130128120625/harrypotter/images/6/6c/Tumblr_mdxx8wDZE81rhenvco1_400.gif

Mam na imię Oliwka, mam czternaście lat, mieszkam w stolicy i jestem raczej pokojowo nastawiona, więc napisz do mnie, nie ugryzę Aniołek xP I... to chyba tyle o mnie Rozbawiony

3.bp.blogspot.com/-YeySu7Q9BFM/Tl7huoPZXFI/AAAAAAAAAG0/1Kuu7I_w6Io/s1600/tumblr_lbh2itrBkM1qarxvjo1_500.gif
www.co-w-sniegu-piszczy.blogspot.com Wyślij prywatną wiadomość
~luunaa F
#93 Drukuj posta
Dodany dnia 15-12-2012 15:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 5
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Jackson? Prawdziwy geniusz. Niestety media zniszczyły mu życie i to jest smutne jak ludzie są przez nie manipulowani ;c Z drugiej strony współczuje mu. 24h/7 obserwany przez paparazzi, którzy czekają aż zrobi jakiś błąd albo się potknie. To był wspaniały człowiek. Miał ciężko w życiu. Ale dzięki muzyce i fanom był szczęsliwy.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ellcora Riddle F
#94 Drukuj posta
Dodany dnia 22-03-2013 23:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 46
Ostrzeżeń: 0
Postów: 11
Data rejestracji: 22.03.13
Medale:
Brak

Kocham go! Może teraz już mniej ale z dobre pół roku temu całą playlistę na yt miałam zawaloną jego piosenkami Rozbawiony Naprawdę zasłużył na "miano" Króla Pop'u"Niestety zdarza się coraz mniej tak dobrych artystów jak byli kiedyś. Gdy zaczęłam słuchać piosenek "You Are Not Alone" lub "Earth Song" przy obydwu robiło mi się smutno, przy drugiej gdy myślałam o tym, że tak jak w teledysku Ziemia może zostać zniszczona przez ludzką głupotę... Ale tak jak w piosence tylko po wielu latach zostanie odbudowana ale nie będzie już taka jak kiedyś.Piosenkę "Smooth Criminal" czasami tańczyłyśmy z siostrą w pokoju Rozbawiony Tylko nie tak jak to robił Michael. Tak jak większość piosenek znałam na pamięć Rozbawiony I pomyśleć teraz, że tak genialny artysta nie żyje z winy lekarza, który zapisał mu leki, które nie powinny być razem brane... (Kiedyś wyczytałam to na wiki Uśmiech ) Ale ja nie mam prawa kogoś oskarżać i osądzać, kiedyś zrobi to Bóg. Szkoda także, że nigdy nie zobaczę już jego koncertu ani wywiadu czy czegoś innego, nigdy nie byłam zanim umarł ale bardzo bym chciała. Moim zdaniem nigdy nie powinno się zapomnieć o Jacksonie i tym co zrobił przez całe swoje życie wraz z rodzeństwem czy bez. Niestety tak jak kilka osób już wyżej pisało paparazzi zniszczyło mu życie oskarżając go o różne rzeczy, których możliwe, że wcale nie zrobił, podziwiam go także, za to że wytrzymywał taki stres i to, że dużo ludzi oskarżało Go, że jest pedofilem czy kimś innym. Chyba napisałam wszystko co chciałam napisać. Na prawdę PODZIWIAM GO! (Wiem, wiem kilka razy już się powtórzyłam ale nie umiem określić czy wyrazić swego zdania o Nim pisząc czy mówiąc.) Jest to moje zdanie, tylko moje. Wiem, że nie wszyscy go lubią ale powinni darzyć go szacunkiem za to co zrobił i mógłby zrobić.
__________________
-Fred, teraz ty - powiedziała pulchna kobieta.
- Nie jestem Fred, jestem George -odrzekł chłopiec. -Naprawdę, kobieto, i ty się uważasz za naszą matkę? Nie wiesz, jak ma na imię twoje dziecko?
-Przepraszam, George.
-To był żart, jestem Fred

hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,ona.gif

Edytowane przez Ellcora Riddle dnia 22-03-2013 23:31
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#95 Drukuj posta
Dodany dnia 23-03-2013 12:07
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Ellcora Riddle napisał/a:
Niestety zdarza się coraz mniej tak dobrych artystów jak byli kiedyś.

Pop to nie tylko bawienie się w syntezatorki i automaty perkusyjne z lat 80" tak btw.
My Bloody Valentine chociażby.

Nie, że "zdarza się mniej", tylko... wam się nie chce szukać, i taka jest po prostu prawda. Bo co, lepiej znać z 15 z mainstreamu i twierdzić, że niczego innego nie ma...

Moim zdaniem nigdy nie powinno się zapomnieć o Jacksonie i tym co zrobił przez całe swoje życie wraz z rodzeństwem czy bez.

I twierdzisz, że nie powinno zapominać się o ostatniej jakże "genialnej" płycie MJ z 2001 roku, tak?
Pomijam już fakt, że twórczość MJ to tylko lata 80" i wczesne 90. Bo potem wypalenie, i jechanie na starych (fajnych, owszem) utworach.

MJ tylko spopularyzował pop - tyle, że w latach 80" to to trochę inaczej wyglądało, wiec wstrzelił się w to - i ładnie mu to wychodziło obok fajnych AOR'ów.
Ale nic więcej. W latach 90 już zmalało jego znaczenie, niestety.

Wiem, że nie wszyscy go lubią ale powinni darzyć go szacunkiem za to co zrobił i mógłby zrobić.

A ja wam polecam przestać się tak płaszczyć i bez przerwy "okazywać szacunek", bo dochodzi przez to do czczenia muzyków a nie muzyki.
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!

Edytowane przez RazorBMW dnia 23-03-2013 12:10
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~Ellcora Riddle F
#96 Drukuj posta
Dodany dnia 23-03-2013 18:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 46
Ostrzeżeń: 0
Postów: 11
Data rejestracji: 22.03.13
Medale:
Brak

Więc właśnie dlatego napisałam, że jest to moje i tylko moje zdanie. Ja nie słucham popu może czasem zdarzy się jakaś piosenka ale po kilku dniach mi się znudzi, a gdy słyszę o takich piosenkarzach jak np. Justin B. czy zespołach np. 1D to chce mi się wymiotować, a zwłaszcza gdy słyszę w sklepie 1D, którzy nawet własnej piosenki nie umieją napisać tylko zmieniać teksty lub podkład starszych piosenek takich jak np. Blondie- One Way or Another. Może zdarzą się naprawdę dobrzy piosenkarze ale ja zazwyczaj ich nie słucham. Nie czczę wcale MJ po prostu uważam, że zasłużył na szacunek. Tak myślę, że to wszystko z mojej strony. Rozbawiony
__________________
-Fred, teraz ty - powiedziała pulchna kobieta.
- Nie jestem Fred, jestem George -odrzekł chłopiec. -Naprawdę, kobieto, i ty się uważasz za naszą matkę? Nie wiesz, jak ma na imię twoje dziecko?
-Przepraszam, George.
-To był żart, jestem Fred

hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,ona.gif
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#97 Drukuj posta
Dodany dnia 24-03-2013 21:24
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Ellcora Riddle napisał/a:
[quote]a gdy słyszę o takich piosenkarzach jak np. Justin B. czy zespołach np. 1D to chce mi się wymiotować, a zwłaszcza gdy słyszę w sklepie 1D

Spoko, to oceniaj cały pop po szmelcu, który wciskają Ci na siłę w radyjkach. I pomijaj takich tuzów jak MBV, Madonne z końcówki lat 90", Bjork czy Davida Bowie...
Może zdarzą się naprawdę dobrzy piosenkarze ale ja zazwyczaj ich nie słucham.

Efekt widać.
Nie czczę wcale MJ po prostu uważam, że zasłużył na szacunek.

To nadal czczenie. Było spoko w latach 80", ale nie dziś, gdy pop jest w stanie być nawet ambitnym gatunkiem (the xx)

Bo w efekcie to 90% artystów zasługuje na "szacunek"...
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT